>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Brazylia - Korea Południowa [05.12.2022, poniedziałek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Brazylia - Korea , Brazylia i powyżej 2.5 goli @1.95 superbet

Brazylia to jeden z faworytów do końcowego w triumfu, a Korea gra świetny turniej, już osiągnęli więcej niż było zakładane, a ich styl jest świetny dla oka, walka do końca, nieustępliwość.
Faworyt strzeli bramkę pierwszy ale Korea nie złoży broni i się odgryzie przynajmniej raz.
Liczę na 3-2 2-1 minimum goli
 
Otrzymane punkty reputacji: +472
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia powyżej 5.5 celnych strzałów @1.47 STS
Piękne zdarzenie do jakiegoś dubla, bo linia na strzały Brazylii nie jest wygórowana, a te mistrzostwa pokazują, że w 1/8 pada wiele strzałów i wszystkie drużyny grają dość odważnie. Wiadomo, kto jest w tym meczu faworytem, myślę że Korea się postawi i tak naprawdę czym dłużej nie będzie przegrywać, tym dla tego typu lepiej, bo golkiper Korei będzie miał na pewno co robić patrząc na potencjał ofensywny Canarinhos.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Zawodnik otrzyma kartkę (z dogrywką) Moon-hwan Kim 1+ @3.5
Prawy obrońca Koreańczyków grający naprzeciw Viniciusa i prawdopodobnie Neymara. Będzie czekał go spory wysiłek i pojedynki biegowe. Z czasem może nie nadążać...
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Brazylia - Korea @ Brazylia handi -1,5 @ 1,81 @ Fortuna
Brazylia, mój mocny kandydat do tytułu w grupie trafił na dwóch trudnych rywali, ale dość spokojnie z nimi wygrał nie tracąc gola, kontrolując spotkanie. W ostatnim spotkaniu wynik zły, ale skład rezerwowy, a też z gry wychodził wynik zupełnie inny, więc nie przejmuje się tym zbytnio. Personalnie Korea się wydaje słabszym rywalem niż grupowi rywale Brazylii. Wyszli z grupy dzięki uprzejmości Portugalii, której nie zależało w tym meczu na wyniku. Portugalia drugim składem miała swoje okazje i powinna to spokojnie wygrać. Brazylia gra podobnie, tylko jest jeszcze mocniejsza i tym razem zagra pierwszym składem. Myślę, że nie będą kalkulować tylko jak najszybciej będą chcieli zdobyć bezpieczną przewagę, by w końcówce spokojnie klepać i oszczędzać siły, dlatego uważam, że wygrają z przewagą minimum 2 goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Brazylia - Korea, Liczba strzałów zawodnika (z dogrywką) Son, Heung Min 4+ @4.15 BETFAN

Son to z pewnością najlepszy zawodnik swojej reprezentacji, ale na tym mundiali nie daje liczb. Nie można jednak przejść obojętnie obok jego wielu prób m. in. z Portugalią, które dały impuls by ostatecznie strzelić zwycięskiego gola. Myślę że ofensywna Brazylia będzie pozostawiała spore luki w defensywie i Son będzie dochodził do sytuacji. Strzały ogólne to wszystkie strzały - celne, niecelne, zablokowane itp, także nie raz w jednej akcji można nabić łatwe dwa strzały np. zablokowane. Koreanczyk wydaje się pewniaczkiem do gry w całym meczu, no i dogrywka też może byc.
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Tite, selekcjoner reprezentacji Brazylii, potwierdził, że Neymar będzie gotowy na mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata przeciwko Korei Południowej.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Neymar wg zapowiedzi usiądzie na ławce i wejdzie jak wynik będzie niepewny. Jesus i Telles koncza MŚ z powodu kontuzji. Nie wiadomo co jeszcze z bocznymi obrońcami oraz podobno wirus panuje w kadrze Brazylii. Wymieniony jest m.in Raphinha
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Korea


Brazylia w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem i była by to ogromna sensacja gdyby odpadli z Koreą. Korea już samym awansem do 1/8 może czuć zadowolenie z przebiegu na tych MŚ - dokonali tego w ostatnim meczu w 91 minucie.
Po raz kolejny jestem zdania, że Brazylia powinna wyjść na prowadzenie już do przerwy a to oznacza, że w II połowie Korea nie będzie miała czego bronić i mecz nam się otworzy jak miało to miejsce w 3 z 4 spotkań w 1/8 finału.

Brazylia ma bardzo szybkich zawodników po bokach Vini oraz Raphinha i myślę, że z przebiegiem meczu przy większym zmęczeniu to właśnie powinni wykorzystywać. Nie wykluczam bramki dla Korei co również jest dobre dla tego typu.

II połowa powyżej 1,5 2,00​
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Korea z hand. fauli -4.5 ( Korea będzie miała minimum 5 fauli więcej od Brazyli )
1.85 Superbet


Początkowo wzbraniałem się od tego typu z powodu tego, że Brazylia ostatnio połapała kilka kartek z Kamerunem, ale jednak w to wejdę.
MEcz z Kamerunem nie układał się po myśli Brazyli stąd myślę że sporo ich fauli. Tu powinno być inaczej.
Mysle, że większość spotkania będą prowadzić i mieć pod kontrola mecz, a Skośnoocy żeby przerywać te ataki będą faulować.
Ja uważam, że powinno to wejść, ale nie polecam grać za duża stawkę gdyż gram to tylko dlatego, że nie wiem co innego pograć bo kursy na Brazylię nieopłacalne są.
 
A 2,2K

Andrzejek_1990

Użytkownik
Szukałem czegoś na podwojenie stawki i znalazłem według mnie 2 dosyć pewne zakłady. Pierwszym będzie gol Richarlisona, który pokazał się ze świetnej strony w starciu z Serbami strzelając 2 gole, natomiast drugim betem będzie zakład łączony Brazylia powyżej 1.5 gola oraz powyżej 5.5 rożnych.

Canarinhos w grupie wykonali plan doskonale, 2 mecze 6 punktów bez straty gola i w ostatnim spotkaniu przeciwko Kamerunowi trener mógł rotować składem i dać odpocząć podstawowym graczom.
Dzś nie powinni mieć większych kłopotów z Koreańczykami, którzy znaleźli się w tej fazie dzięki temu, że Portugalia mogła sobie ostatni mecz nieco odpuścić. Nikt im nie umniejsza, ale nie łudźmy się, Brazylia to inny poziom i w każdej formacji po prostu mają sporą przewagę. Mam wrażenie, że Kanarki choć już pokazali się z dobrej strony w meczach z Serbią i Szwajcarią to dopiero dziś pokażą pełnie swoich umiejętności, a trzeba przyznać, że pomoc oraz atak mają bajeczny.
Neymar prawdopodobnie nie zagra od początku, więc gram Richarlisona. Powinien choć raz znaleźć się we właściwym miejscu w polu karnym i dopełnić formalności.


Brazylia powyżej 1.5 bramki oraz powyżej 5.5 rożnych // 2.50 sts 8/10
Richarlison gol //2.25 sts 8/10


powyżej 4.5 gola //5.05 sts 3/10
Brazylia powyżej 2.5 gola i powyżej 6.5 rożnych //5.75 sts 5/10
Richarlison przynajmniej 2 gole //10 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Brazylia : Korea Południowa
Typ: Brazylia powyżej 2.5 rzutów rożnych do przerwy
Kurs: 1.55
Fortuna
Wczoraj Francja nie zawiodła z rożnymi do przerwy. Więc atakuje i dziś. Brazylia nabiła Serbom 6 rogów Szwajcarom 8 zaś Kamerunowi 11. Do przerwy pokrywali te linie . Myślę że jako zdecydowany faworyt tego starcia rusza z impetem i koreanczycy wybija parę razy piłkę na róg. Można też łapać over 3.5. powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Brazylia - Korea

Potencjał wszystkim znany, więc tutaj nie ma się co rozpisywać, pytanie o motywacje i podejście do spotkania, ale mam wrażenie, że Brazylijczycy są mocno nakręceni, grali do tej pory dość spokojnie, ale robili swoje, raczej zagrożenia w żadnym spotkaniu nie byli właściwie zagrożeni, z Kamerunem właściwie to trochę na farcie dla Kamerunu się skończyło, ale to była dla Brazylii gra o nic. Dlatego ja tu dziś widzę ich pewne zwycięstwo i próbuję podobnie jak z Argentyną pograć poza handi w meczu także handi w 1 połowie bo kurs jest naprawdę ciekawy.

Brazylia -1,5 1Połowa @4,8

e: nawet się nie spodziewałem, że tak nad wyraz łatwo pójdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1342
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom