>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Argentyna - Meksyk [niedziela 20:30]

Status
Zamknięty.
karateka 0

karateka

Użytkownik
Meksyk strzelił właśnie na 1:3 i mam wrażenie, że pierwsza bramka ustawiła mecz i podłamała trochę Meksykanców. Naprawdę jest mi ich ogromnie żal. No i ten nasz nieoceniony, najlepszy Darrrrrek Szpakowski
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szkoda mi Meksyku na prawdę. Liczyłem ,że dadzą radę Argentynie ,przynajmniej powalczą jak równy z równym ,no ale po tej bramce sędzia podciął im skrzydła i już gra się nie kleiła. Zawodnicy jak i wszyscy na stadionie widzieli powtórkę na telebimie. To na pewno wpłynęło na psychikę Meksykanów.
Na prawdę ,na takich turniejach powinni coś z tym zrobić ,w szczególności w tych meczach o najwyższą stawkę. Bo tutaj błędy sędziowskie odgrywają poważną rolę ,nawet powiem ,że sędzia to jest 50% drużyny. Bo mogą grać cudownie ,ale sędzia może ich pogrążyć.
Mecze o taką stawkę powinny być jakoś inaczej rozpatrywane.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
pewnie by wlaczyli do kąca jak równy z równym ale sędzia kalosz wypatrzył wynik spotkania i było po zawodach.
ale nie to mnie zaniepokojiło najbardziej chodzi mi głownie o zmiany Maradony popełnł wg mnie fatalny błąd ustawiając zespół głęboko cofnięty.Bronili się zbyt wczesniej w konsekwencji padła bramka na Meksyku oddali pole sciągną teveza i Di Marie nie powinno sie w takim meczu bronic wyniku od 60 minuty jest to zbyt wcześnie zawsze trnerzy wykonują taki ruch po 75 minucie a nie tak wczesniej przy odrobinie szczęscia mogła pasc druga bramka i w tę czas zrobiło by się gorąco :grin:
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Sędziowie mają prawo się mylić. Czy jednak mają prawo robić to tak często? I w takich momentach gry? Gdyby to była trzecia bramka dla Argentyny, nie byłoby wielkiego halo. Bramka na 1:0 zmienia wszystko. Meksyk na początku grał lepiej od swoich rywali, piękne uderzenie Carlosa Salcido mogło być bramką turnieju, gdyby tam padła bramka prawdopodobnie mecz potoczyłby się inaczej, jednak po raz kolejny Meksykanom zabrakło trochę zimnej krwi, podobnie jak w meczu z RPA. Dwubramkowe zwycięstwo nie jest wymiernym wynikiem względem jakości gry obu zespołów, w drugiej połowie Argentyna grała słabo i to Meksyk był bliższy strzelenia kontaktowego gola. Pozostaje mieć nadzieję, że jutro sędziowie nie pomogą Brazylii....
 
K 0

krakk

Użytkownik
Teraz będą dyskusje na temat właśnie obydwu bramek i czy wprowadzać powtórki itp ale weźmy pod uwagę że w Lidze Europa sędziowie bramkowi zdali egzamin, tam żadnych takich sytuacji nie było a przynajmniej sobie nie przypominam. Szkoda tylko że tacy sędziowie nie zostali wprowadzenie już na mundial. Można mieć tylko nadzieję że będą oni wprowadzenie jak najszybciej bo taki sędzia ewidentnie musiałby widzieć że piłka przekroczyła linię bramkową oraz że był spalony taki jak dzisiaj.
Samą kwestie że na stadionie była powtórka i sędziowie nie zmienili decyzji..... BEZKOMENTARZA
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Samą kwestie że na stadionie była powtórka i sędziowie nie zmienili decyzji..... BEZKOMENTARZA
Bo gdyby zmienili pod wpływem zapisu video to wtedy dopiero by był skandal. Skoro gramy bez zapisów video i powtórek to się trzeba tego trzymac.
Pamiętam że podczas zeszłorocznego Final Six LŚ w Belgradzie właśnie sędzia po obejrzeniu przez stolikowego zapisu video zmienił decyzje i wtedy były ogromne nerwy. Chodziło o sytuacje czy piłka po odbiciu o blok otarła plecy Ivana Milijkovica. A działo się pod oczami sędziego głównego. Oj wtedy zrobiło się nerwowo, i pomyśl co by się mogło dziac tutaj. Meksykanie i tak godnie przyjęli tą decyzje i nie doszło do żadnych większych awantur poza tą lekką przepychanką szybko zażegnaną po gwizdku kończącym 1połowe.
Pomylić się, rzecz ludzka oczywiście. Sam mam niedosyt po tych błędach , które nieco na bok oddalają piękne mecze jakie mogliśmy oglądać bo to głownie o tych decyzjach arbitrów będzie się mówiło w pierwszej kolejności.
Większa szkoda, że te błędy były bardzo, ale to bardzo widoczne i to w momentach, w których losy meczów mogły się inaczej potoczyc. Kto wie co by było przy 2-2 w meczu Anglia - Niemcy... Tego się już nie dowiemy...
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Teraz będą dyskusje na temat właśnie obydwu bramek i czy wprowadzać powtórki itp ale weźmy pod uwagę że w Lidze Europa sędziowie bramkowi zdali egzamin, tam żadnych takich sytuacji nie było a przynajmniej sobie nie przypominam.
To nie było tak różowo. Tak na poczekaniu to porzypominam sobie Valencia-Atletico, mecz rewanżowy, faul na zawodniku Valencii w polu karnym i brak reakcji sędziego. A koszulka piłkarza w strzępach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom