>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału -16 marca [środa] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS
REAL MADRYT - OLYMPIQUE LYON
1,36 4,75 9,00

VS
CHELSEA LONDYN - KOPENHAGA
1,33 5,00 9,50
Czy Real wkońcu zdoła pokonac Lyon w LM? Już 7 pojedynków między tymi zespołami i ani jednego triumfu Królewskich. Ich kibice wierzą, że z Mourinho wkońcu się uda. Liczą także na przerwanie niechlubnej passy odpadania na etapie 1/8 finału LM. Zapewne też z zapartym tchem będą nasłuchiwac wieści czy Ronaldo zdoła się wykurowac na to spotkanie. A Lyon w dobrej formie, i z pewnością się nie podda na Bernabeu. Są w stanie znowu nie przegrac meczu. Kursy na Real fatalne wg mnie.
Chelsea raczej może ze spokojem czekac na rywala w kolejnej rundzie. Zaliczka 2:0 z pierwszego meczu wyjazdowego jest spora i nie powinni jest stracic na Stamford Bridge zatem rewanż zapowiada sie na mecz bez historii.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
S 0

sinz

Użytkownik
Awans Chelsea jest pewny. Osobiscie czekam na pierwsza bramke Torresa w barwach Chelsea ;)

A Real? Niby liczba bezpośrednich spotkan jest dla Lyon&#39;u, ale kiedyś ta niemoc &quot;Królewskich&quot; musi sie skonczyc. Wyjazdowe 1-1 dobrze wróży. Teraz to Lyon musi atakować jeżeli myśli o awansie do dalszej fazy LM. Moim zdaniem Real bedzie szukal swojej szansy w kontratakach. Kurs na Real grubo przesadzony. Nie jest to spotkanie &quot;Dawida z Goliatem&quot;, a kursy bukmacherów na to wskazują. Kurs na wygrana Realu jest niski, ale za to na LB jest ciekawy. Poniżej 2.5 bramek, BAH płaci 2,10. I to według mnie jest jedyna warta zagrania opcja tego spotkania.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Chelsea v FC København
Typ: [Zakres liczby goli] 2-3
Kurs: 1.81


Do meczu pozostało jeszcze dość sporo czasu. Ja obserwując pierwsze spotkanie doszedłem do takiego wniosku, że Chelsea jeśli wygra to nie więcej niż różnicą 3 goli. Na dzień dzisiejszy proponuję dość luźny typ, gdyż ostatecznych składów jeszcze pewnie długo nie poznamy. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i dwumeczu jest zespół angielski. Od samego początku gdy tylko para ta została wylosowana, wszyscy skazują duńską drużynę na porażkę.Trudno się dziwić, poziom jaki prezentują obydwie ekipy jest bardzo różny. Gospodarze to firma znana na całym świecie, najlepsi zawodnicy z Europy i nie tylko, a Kopenhaga zdobywa natomiast cenne doświadczenie grając w Lidze Mistrzów. Frank Lampard uważa, że Chelsea Londyn może obronić mistrzostwo Anglii oraz wygrać Ligę Mistrzów. - Musimy wierzyć, że może nam się to udać. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale jeżeli wygramy wszystkie spotkania do końca sezonu, to jest to możliwe - stwierdził po meczu wygranym meczu w ostatniej kolejce z Blackpool FC (3:1). Chelsea przez większość meczu dominowała na boisku. Aktywny, choć nieskuteczny był Didier Drogba, za to po raz kolejny bardzo słabo wypadł Fernando Torres, który po transferze z Liverpoolu wciąż nie może strzelić gola. Ja myślę, że atak będzie wyglądał tak samo jak w pierwszym spotkaniu czyli Anelka-Torres. Drogba wejdzie jako zmiennik w 2 połowie ewentualnie za Torresa. Dla przypomnienia pierwsze spotkanie między tymi drużynami w Danii przyniosło spokojne zwycięstwo Chelsea 0:2. Chelsea zagrała bardzo dojrzale i nie dała złudzeń która z ekip jest lepsza. Czy ta przewaga z wyjazdowego meczu wystarczy by z kwitkiem odprawić FC Kopenhagę? Wydaje mi się, że tak. Poza tym przyjezdni nie mają nic do stracenia i muszą zaatakować. Będzie to sprzyjało okazjom do zdobycia bramki dla Chelsea, która mimo wszystko powinna kontrolować grę w całym spotkaniu. Duńczycy w ostatni weekend przegrali na wyjeździe z wiceliderem FC Midtjylland 2:0. Zasłona przed meczem z Chelsea? Hehe.. a może po prostu słabsza postawa w meczach wyjazdowych piłkarzy z Kopenhagi. Typuje zakres goli w tym spotkaniu 2-3 ponieważ spodziewam się pewnego zwycięstwa Anglików. Jeżeli natomiast udałoby się strzelić coś gościom to wtedy typ nadal zostaje w grze.
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
Real - Lyon
jako kibic Realu nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do tego meczu, szczególnie po bilansie z drużyną francuską, ale w końcu musi im się udać. I stawiałbym tutaj na wygranie meczu przez Real lub Awans Realu (w tym wypadku można 1X - na jedno wyjdzie, tylko różnie pewnie z kursami).
Chelsea - Kopenhaga
Chelsea ma prawie pewny awans, na wyjeździe wygrali u siebie też sobie spokojnie z nimi poradzą, no ale cóż wymagać od Kopenhagi i tak daleko zaszli a nikt nie liczył że sobie z londyńczykami poradzą. Wygrana Chelsea, Handicap nawet i -2 bym postawił
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Kontuzja kolana wyeliminuje z gry w najbliższych meczach brazylijskiego skrzydłowego Olympique Lyonnais Michela Bastosa. Tym samym potwierdziły się najgorsze przypuszczenia fanów i sztabu szkoleniowego Lyonu.
Bastos był jedną z kluczowych postaci swojej drużyny w wygranym 2-0 spotkaniu ligowym z Sochaux w ostatni weekend. Mimo, że niemal przez pół godziny zmagał się z silnym bólem w lewym kolanie, dograł spotkanie do ostatniego gwizdka. Przeprowadzone wczoraj badania wykazały uszkodzenie łąkotki lewego kolana. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez operacji.
Bastos jeszcze w tym tygodniu uda się do Brazylii, gdzie w weekend podda się wymaganemu zabiegowi.
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Dzisiaj Panowie i pewnie w mniejszym gronie Panie, 2 pewne meczyki Chelsea i Real M. , kurs może i nie jest wysoki 1,75 w bwin ale spokojnie można zagrać 2 &quot;jedynki&quot;, trzeba tylko poczekać na oficjalne składy. Większych zmian nie będzie a do składu Realu wraca Krystyna która nie grała w 2 spotkaniach. Ps. piękny wczoraj był mecz Bayernu i Interu :*
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Kontuzja kolana wyeliminuje z gry w najbliższych meczach brazylijskiego skrzydłowego Olympique Lyonnais Michela Bastosa. Tym samym potwierdziły się najgorsze przypuszczenia fanów i sztabu szkoleniowego Lyonu.
Bastos był jedną z kluczowych postaci swojej drużyny w wygranym 2-0 spotkaniu ligowym z Sochaux w ostatni weekend. Mimo, że niemal przez pół godziny zmagał się z silnym bólem w lewym kolanie, dograł spotkanie do ostatniego gwizdka. Przeprowadzone wczoraj badania wykazały uszkodzenie łąkotki lewego kolana. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez operacji.
Bastos jeszcze w tym tygodniu uda się do Brazylii, gdzie w weekend podda się wymaganemu zabiegowi.
Info jak najbardziej dobre, tylko to i tak nie ma żadnego znaczenia w kontekście dzisiejszego meczu Real - Lyon, gdyż Bastos i tak by dzisiaj nie zagrał, gdyż ma pauzę za 4 żółte kartki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Śmieszne trochę te wasze pewniaki. Dubel daje ako 1,7 a przy 2 meczach jest prawdopodobne że nie wejdzie..
Pomijając rachunek prawdopodobieństwa. Cheslea wygrać nie musi,może sobie mecz potraktować ulgowo.Real wygrać musi,a każdy wie jak oni grają pod presją...
Ja gram dziś tak:
Lyon strzeli @1,75
jedno zdarzenie,prędzej wpadnie niż te wasze pewniaki...pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

karolina1910

Użytkownik
ja liczę na bramkę benzemy w dzisiejszym meczu , ostatni dobra forma , strzela jak na zawołanie to dzisiaj też powinien trafić , kurs też ciekawe na tobecie - 2,30. A z chelsea jeszcze coś pomyślę.
 
Z 940,3K
mysle ze real bedzie mial spore problemy zeby pokonac Lyon i niebylbym taki pewny ze odniesie zwyciestwo.Moim zdaniem moze ten pojedynek zakonczyc sie rzutami karnymi.Co do drugiego meczu to granie na zwyciestwo Chelsea mija sie z celem po tak niskim kursie,a niemozna wykluczyc ze pewni awansu gospodarze tylko zremisuja ten pojedynek
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Uważałbym dziś na na Chelsi. Angielskie drużyny potrafią być megaminimalistami, ponadto w weekend mamy starcie Chelsi-City. Może wygrają 1:0 2:0 ale nie ździwią mnie wyniki 0:0 1:1 czy nawet 0:1 dla gości.
Ja osobiście gram na remis do przerwy-kursik 2,9, a za drobnice próbuje &quot;fixa&quot; ;) HT/FT 2/1 (kto wie, może tak jak z Żyliną zagrają)
Ciekawie kursowo wyglądają i moim zdaniem warte przemyślenia są jeszcze takie bety: Kopenhaga strzeli, obie strzelą, under 2,5.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś typowanie na gospodarzy moim zdaniem jest w ogóle nie adekwatne co do ryzyka.
Chelsea u siebie po kursie 1,30 z zaliczką wyjazdową 0:2, z obecnie ich nieobliczalną formą, do tego przed ważnym ligowym meczem u siebie z City to mi się jakoś w ogóle nie widzi.
Owszem Chelsea ma atuty żeby spokojnie wygrać ten mecz, ale grać po takim kursie jakiś bukmacherski samobój ???? .
W Real tak samo wierzę jak reszta, aż nie chce mi się wierzyć, żeby znowu nie przeszli tego Lyonu. Zresztą rok temu też było ciekawie ???? :
http://forum.bukmacherskie.com/f44/1-8-finalu-lm-rewanze-9-10-marca-2010r-42319.html
- wiadomo Real musi wygrać proste he
- Real to jest moim zdaniem seta w tym tygodniu jesli chodzi o Lige Mistrzow
- A więc kurs 1.30 (lub 1.33 gdzieniegdzie) może i nie powala ale jest to seta dla mnie
-
Osobiście zagrałem Real handicupem
???? ???? ????
Z typerskiego punktu widzenia Real powinien to spokojnie wygrać, z bukmacherskiego granie na nich z Lyonem po kursie 1,30 już nie bardzo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
REAL MADRYT - LYON
Typ : Lyon +1,5 @ 1,862 Pinnacle ⛔3:0
-Klątwa Realu w 1/8 będzie trwac nadal czy czarnoksiężnik Jose odczaruje ?
-Real u siebie wygrał dotychczas wszystkie mecze w tym sezonie czy to w La Liga, LM czy Copa Del Rey.
-Wraca CR7, Benzema w gazie wkońcu. Ozil i Di Maria również.
-Prawie nikt dzisiaj nie wyobraża sobie by Real zawiódł i stawiają po marnym kursie 1,30 na ich wygrana.
-Lyon w dobrej dyspozycji w ostatnich meczach. Ok, dzisiaj bez Bastosa i to jest niepodważalna strata.
-Lyon na 7 meczów ani razu nie uległ Realowi.
-Kurs wygląda kusząco, a Lyon jest w stanie powalczyc.
-Presja jest na Los Blancos. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą. Ja to kupuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Real wygrać musi,a każdy wie jak oni grają pod presją...
Tak się składa, że Real też nie musi wcale wygrać. Przecież na wyjeździe było 1:1. Tak więc skąd u wszystkich ten pewniak?? Wiele przemawia co prawda za Królewskimi, ale czy aby Lyon nie jest w stanie powalczyć w Madrycie. Jasne, że jest!!
Ustawienie, na jakie powinien się zdecydować trener Lyonu to 4-5-1 albo 4-2-3-1. Nie ma przecież mowy o bronieniu zaliczki z pierwszego meczu, bo jej tak naprawdę Lyon nie wypracował. W ataku zagra Lisandro Lopez.
Wykartkowanego Bastosa zastąpi zapewne Delgado, na drugim skrzydle powinien zagrać Briand na środku Goucuff bądź Pjanic. Za nimi Toulalan i Källström. Lyon nie zagra jak zwykł grać 3 wysuniętymi graczami, nazywanymi napastnikami. Zagrają bardzo gęsto w środku pola. Nie mogą się otworzyć, bo dobrze wiedzą czym to może się skończyć. Podstawą powinno być zneutralizowanie Ozila, Di Marii i Christanio, jeśli oczywiście wybiegnie w pierwszej &quot;11&quot;.
Wcale, bym nie skreślał już na samym początku Lyonu. W lidze idzie im całkiem nieźle, i co ważne strzelają dużo bramek. W ostatnich 5 meczach 4-1-0 bilans bramkowy 16-2!! Liga-ligą, a europejskie puchary-europejskimi pucharami. Ale forma na krajowych boiskach też o czymś świadczy.
Nie wykluczam wygranej Realu, ale kurs 1.30 nie jest warty ryzyka.
Zaryzykuję tak:

Lyon - over 0.5 gola ~ 1.72
Real - Lyon - over 2.5 gola ~ 1.64
 
W 115

werg

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Olimpique Lyon
Typ: pierwsz połowa Real Madryt
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj dokończenie 1/8 piłkarskiej LM. W jednym z dwóch środowych meczów na Santiago Bernabeu Real Madryt będzie chciał przerwać fatalną serię z Olympique Lyon. W ostanim latach los konfrontował obydwa zespoły bardzo często i jest to ich czwarte
starcie. W roli faworytów zawsze stawiany był Real jednak rzeczywistość okazywała się dla nich brutalna i zaczęto mówić o fatum ciążącym nad piłkarzami z Madrytu. Po pierwszym spotkaniu lekką zaliczkę mają królewscy, dzięki bramkowemu remisowi. Real jest najlepiej grającą drużyną w Piriera Division na własnym boisku, wygrał wszystkie z 14u meczów, których wynik ustawiał praktycznie po pierwszej połowie. Do składu galcticos po przerwie w dwóch spotkaniach wraca wypoczęty Cristiano Ronaldo, który będzie chciał poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa. Francuzi w meczach wyjazdowych w Ligue 1 grają przyzwoicie ich bilans to 5 - 4 - 4. Do składu OL po urazach wracają Cris Cissokho i Gourcuff. Uważam, że Real będzie chciał szybko zapenić sobie komfortową sytuację w tym spotkaniu, ruszy zdecdowanie na gości i obejmie prowadzenie już w piewszej połowie.
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
VS
REAL MADRYT - LYON
Typ : Lyon +1,5 @ 1,862 Pinnacle
-Klątwa Realu w 1/8 będzie trwac nadal czy czarnoksiężnik Jose odczaruje ?
-Real u siebie wygrał dotychczas wszystkie mecze w tym sezonie czy to w La Liga, LM czy Copa Del Rey.
-Wraca CR7, Benzema w gazie wkońcu. Ozil i Di Maria również.
-Prawie nikt dzisiaj nie wyobraża sobie by Real zawiódł i stawiają po marnym kursie 1,30 na ich wygrana.
-Lyon w dobrej dyspozycji w ostatnich meczach. Ok, dzisiaj bez Bastosa i to jest niepodważalna strata.
-Lyon na 7 meczów ani razu nie uległ Realowi.
-Kurs wygląda kusząco, a Lyon jest w stanie powalczyc.
-Presja jest na Los Blancos. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą. Ja to kupuje.
Popieram typ. Co prawda Real to bardzo dobry klub i większość przemawia za nimi, ale... pod presją grają słabo, o czym mogliśmy się przekonać wiele razy. W dodatku występ CR7 od pierwszych minut nie jest w 100% pewny i jeżeli Portugalczyk nie wyjdzie w pierwszym składzie to będzie to dla Realu duża strata. Kolejnym argumentem jest niechlubna passa - madrycki zespół od dłuższego czasu nie może przejść 1/8 LM - rok temu było podobnie - świetny skład, mecz ze skazywanym na pożarcie Lyonem, a było, no właśnie, każdy wie jak było. Lyon na pewno nie jest bez szans, walkę nawiążą na pewno, w pierwszym meczu wcale nie odstawali jakoś bardziej od Realu i jeżeli przegrają to nie sądzę, że wysoko, a przy wygranej Realu jednym golem typ wchodzi, a więc 1,85 na Lyon + 2,0 ⛔⛔⛔Bwin wygląda według mnie odpowiednio i na pewno bardziej sugeruję granie tego typu niż szukanie szczęścia, grając na gospodarzy po 1,33...Myślę nawet i może uznacie mnie za wariata, ale że w tym meczu może być dogryweczka. Co za tym sugeruje? Real jeszcze nigdy nie wygrał z Lyonem, w Madrycie dwukrotnie padał remis (2010: 1:1, 2006: 2:2), ale Mourinho od 9 lat (?) nie przegrał u siebie. W regulaminowych 90. minutach mecz nie musi się rozstrzygnąć, tym bardziej, że już 1/8 LM, a my nie byliśmy świadkami dogrywki. W drugim meczu o niej możemy zapomnieć, tam Chelsea ma za dużą przewagę z pierwszego meczu, ale tutaj, dlaczego nie?
Oprócz Lyon +2,0 po 1,85 Bwin proponuję:
Real Madrid - Olimpique Lyon 1/2 X @2,50 Bwin ⛔ ⛔ ⛔
Czy będzie dogrywka? TAK @ ??? [brak bukmachera, nie wiem czy ktokolwiek oferuje taki zakład, Bwin na pewno nie, a nie mam teraz czasu szukać, lecz myślę, że kurs będzie w okolicach 5,00, więc adekwatny do ryzyka.] ⛔⛔⛔
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Real - Ol. Lyon
Real na swoim boisku gra rewelacyjnie. W lidze hiszpańskiej rozegrali 14 spotkań i wszystkie wygrali. Mało tego. W 11 meczach wygrali co najmniej 2 bramkami. Bilans bramek to: 46:6. Real miażdży rywali w Madrycie. Grają bardzo skutecznie i odprawiają z kwitkiem każdego rywala. Pojedynek z Lyonem wywołuje sporo emocji jednak niespodzianką był już remis we Francji. Dzisiaj moim zdaniem już nie będzie wątpliwości kto jest lepszą drużyną. Awans Realu do ćwierćfinału to formalność. Stawiam 2-0.
Real (-1)
1.95

✅
 
A 10

abel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt-Olympique Lyon
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1.83
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Jak dla mnie typ jak najbardziej do grania ponieważ gra lyonu w ostatnich tygodniach wygląda doskonale i bramkę tak jak i real powinni zdobyć. Fakt że real nie stracił w tej edycji ligi mistrzów ani jednego gola nie znaczy że dziś będzie podobnie bo rywal jest także z innej półki i w dodatku we wspaniałej formie. Do składu francuzów wrócił lopez który z gomisem zapewne coś casillasowi strzeli a real jak real nie będzie miał problemu ze zdobyciem gola jednak wcale łatwo nie będzie plusem dla nich jest oczywiście powrót ronaldo tylko czy po kontuzji będzie w najwyższej formie? I nie zapominajmy że bez niego real grał o wiele ładniejszą i podobnie efektowną piłkę co świadzczy o tym że nie jest to drużyna uzależniona od jednego gościa. Królewski ta drużyna perfidnie nie pasuje co stwarza lekką przewagę psychiczną na korzyść przyjezdnych. Reasumując obie drużyny świetnie są dysponowane zawodnikami ofensywnymi i zapewne zobaczymy więcej goli niż w ich ostatnim spotkaniu a strzelcem nie będzie tylko jedna drużyna.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Real Madryt vs Lyon
Typ: X2
Kurs: 3,20
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 16-03-2011/20-45
Analiza:
Już za kilka minut rozpocznie sie kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów. Jestem bardzo zaskoczony, ze jeszcze nikt wcześniej przede mną nie zdecydował się na takie rozwiązanie jakim jest zagranie na przyjezdnych z podpórką, gdyż takie rozwiązanie jest realne. Kilka faktów: W ostatnich siedmiu meczach pomiędzy tymi drużynami Real ani razu nie wygrał z francuską dryżyną. W ostatnich latach to właśnie Lyon jest pogromcą Królewskich. Czy dziś tak będzie-zobaczymy. Wiekszosc jest przekonana, ze Real pewnie wygra, lecz sądzę odwrotnie. Uważam, że wynik moze byc zbliżony do remisu. W ostatnich sześciu oficjalnych spotkaniach obie drużyny mają takie same statystyki. Po cztery zwycięstwa oraz dwa remisy. W ostatniej kolejce podopieczni Jose Mourinho wygrali u siebie z Hurculesem 2-0, natomiast Lyon wygrał na wyjeździe takim samym stosunkiem z Sochaux. Trener przyjezdnych Claude Puel dziś będzie mógl skorzystac ze wszystkich swoich zawodnikow. Dodatkowym wzmocnieniem są powroty Lisandro Lopeza, Crisa, Aly&#39;ego Cissokho i Youanna Gourcuffa. Są to podstawowi zawodnicy. W Realu nie zagra Gonzal Higuain. Do skladu wraca natomiast ,,gwiazdor&#39;&#39; klubu Christiano Ronaldo. Realowi zawsze w ostatnich latach ciężko gra się z Lyonem. Dziś może byc podobnie, bo Real przez bukmacherów moim zdaniem za bardzo jest stawiany w roli faworyta-powodzenia
Przewidywane składy:
Real: Casillas - Ramos, Carvalho, Pepe, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira- Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema
Lyon: Lloris - Reveillere, Cris, Lovren, Cissokho (Kolodzieczak) - Kallstrom, Toulalan, Gourcuff, Briand, Gomis, Lopez
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Real Madryt - Olympique Lyon

Tego meczu nie trzeba nikomu przedstawiać. To już rutyna w lidze mistrzów. Te same zespoły a jednak sporo zmian niż rok temu. Real pod presją może znowu ulec zmobilizowanym francuzom. Moim zdaniem Murinho nie pozwoli by Christiano znów zapłakał po meczu. Real wygra i to z hukiem. W końcu zostanie przełamane fatum od 2004r wyjścia z 1/8 finału. Benzema zagra przeciwko byłym kolegom z zespołu ale na przychylność i znajome twarze nie ma co liczyć. Francuz ostatnio spisuję się fenomenalnie w lidze. W ostatnich 3 meczach zdobył 6 bramek. W LM ma być podobnie. W tym meczu on ma poprowadzić drużynę gospodarzy do zwycięstwa. Wszyscy dobrze wiedzą, żę będzie to najważniejszy mecz w sezonie. Czy wyśmienity Lyon po raz kolejny doprowadzi do sensacji ? Dowiemy się dziś o godzinie 20.45

Moje typy na ten mecz:
Real M. - O.L Handicap(0:1) - 1,7 ✅
Który zawodnik strzeli przynajmniej jednego gola - K.Benzema - 2,1 ✅
Będzie czerwona kartka - TAK - 3,5 ⛔????

kursy: beat-at-home

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom