>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału - 15 marca [wtorek] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Manchester United - Marseille Bwin
Ile rzutów rożnych zostanie przyznane drużynie 1 w drugiej połowie ? Więcej niż 3,5 @1.91
Nie wiem ile pada średnio kornerów w meczu, jednak linia 3,5 nie wydaje się zbyt wysoka.
W Twoim mniemaniu nie wysoka, lecz ostatnie spotkania Man U wyglądały następująco jeśli chodzi o kornery kolejno od ostatniego:
Man U v Arsenal - 4 kornery dla MU
LFC v Man U - 4 kornery dla MU
Marsylia v Man U - 2 kornery dla MU
Wszystkie spotkania - w pełnym wymiarze 90 minut. Oczywiście dziś może być ich więcej, typu nie neguję :razz: najlepsza opcja to gdy OM strzela gola na początku.
Mi chodzi po głowie jedynka, zwłaszcza, że może Nani zagrać od początku..
 
heroglif 0

heroglif

Użytkownik
Tak szczerze jak czytam co nie ktore wypowiedzi to az zal serce sciska co ludzie wypisuja.Stratedzy to co nie ktore osoby sa ze hoho.Jedni maja zamorowac bramke bo strzelili gola na wyjezdzie.Jasne.Nie od dzis wiadomo ze najlepsza obrona jest atak i bronienie jednej bramki zaliczki nawet strzelonej na wyjezdzie jest skazana z gory na porazke.Chodzi mi teraz oczywiscie o mecz Bayerny z Interem.Ja sklanial bym sie w tym meczu do dwoch opcji.Moze i Inter bedzie oslabiony brakiem dwoch czy trzech graczy jednak wiemy wszyscy ze LM wyzwala we wszystkich dodatkowa energie i mozemy sie spodziewac wspanialego widowiska zarowno z jednej jak i z drugiej strony.W tym meczu moje typy to INTER strzeli gola 1.39 oraz over 2.5 1,75.
Tak samo jezeli chodzi o drugi mecz mimo wszystko nie wpadajmy w jakas euforie i nie skreslajmy druzyny OM.Wprawdzie jestem kibicem MU i oby zaszli jak najdalej ale latwo nie bedzie.Tak naprawde chodza mi po glowie dwa typy MU awansuje dalej 1,36 oraz over 2.5 za 2,05.
Tak ja to wszystko widze i mam nadzieje ze zobaczymy dzisiaj dwa wspaniale widowiska.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Manchester United - Marseille
Już za niecałą godzinę druga odsłona angielsko-francuskiego pojedynku. Do składu United powracają Valencia, Owen, Carrick oraz niepewny występu od pierwszych minut Nani. Jednak znając tajemnice sztabu Manchesteru, to będzie on gotowy do gry od pierwszej minuty. Na złe samopoczucie nalegał Vidic, ale bardzo prawdopodobne, że zagra od początku. Ekipa Marsylii zapewne nastawi się na defensywę, licząc na grę z kontry. Z kolei Manchester nie będzie od początku wściekle atakował, gdyż może to przynieść złe skutki. Dodając do tego niezłą postawę van der Sara w bramce powinniśmy ujrzeć 0 po stronie przyjezdnych. Koncentracja w obronie na początku spotkania powinna uczynić brak gola do 28 minuty cenniejszym typem niż under.
Typy:
Marseille under 0.5 @ 1.90 ⛔
Time of 1st goal: 28:00 min or later/No goal @ 1.80 ⛔
Tobet
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Przewidywane składy:

Bayern: Kraft - Lahm, Gustavo, Badstuber, Pranjić - Ribery, Tymoshchuk, Schweinsteiger, Robben - Mueller, Gomez

Inter: Julio Cesar - Maicon, Cordoba, Ranocchia, Chivu - Zanetti, Cambiasso, Stanković - Sneijder - Pandev, Eto&#39;o
Niestety Javier nie zagra. Jak wielka to strata dla Interu sympatycy tej ekipy dobrze wiedzą.

Kursy od niecalych dwóch godzin na Bayern spadają.

Inter wystąpi w składzie:
1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 27 Pandev, 9 Eto&#39;o
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Manchester United - Olympique Marsylia 2-1
Do spotkania pozostało już tylko 15 minut, więc krótko i zwięźle coś napiszę. Zacznę od tego, że Manchester United mimo ostatnich słabszych wyników nadal jest bardzo mocną ekipą i świetnie spisuje się na własnym terenie, w lidze 13 wygranych, 1 remis i bez porażki, bilans bramkowy 39-9 robi wrażenie, w lidze mistrzów Czerwone Diabły w siedmiu spotkaniach straciły tylko jedną bramkę z Valencią na własnym terenie gdy mieli już pewny awans z grupy. Myślę, że dostęp do bramki Van Der Sara będzie dzisiaj bardzo dobrze broniony i Marsylia nie zdoła strzelić żadnej bramki. Goście z Francji jakoś mnie nie przekonują w tym sezonie, w lidze mistrzów jakiejś kosmicznej grupy nie mieli, bo musieli wyeliminować Spartak Moskwa i Żylinę, bezbramkowy remis z Manchesterem w pierwszym spotkaniu to w miarę dobry wynik w perspektywie rewanżu, ale nie wierzę, że będą siali postrach na Old Trafford. Taka krótka analiza z mojej strony, zaraz mecz i zobaczymy co będzie :wink:
Manchester United: Van Der Sar - Evra, Brown, Smalling, O&#39;Shea - Giggs, Scholes, Carrick, Nani - Rooney, Hernandez
Olympique Marsylia: Mandanda - Fanni, Diawara, Heinze, Taiwo - Lucho, M&#39;Bia, Cheyrou - Remy, Gignac, Ayew

Manchester United wygra do zera Betclic 2.10
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Bayern może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, bo w pierwszej połowie mogli ich pojechać 4:1 bez problemów, ale tak to jest jak się nie strzela setek. Inter nie grał nic przez większą część meczu, ale mają Samuela Eto&#39;o, który dzisiaj spierdaczył tylko jedno zagranie (!), wszystko z korzyścią dla drużyny - każde przyjęcie, podanie, strzał siał zagrożenie w obozie FCB. Dobry mecz, ciekawy, dużo goli no i niespodzianka, o której mówiłem w tym temacie stała się faktem.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie komentuje gry Bayernu bo krew mnie zalewa nadal, mimo,że jestem kibicem United to właśnie Bayern popsuł mi wieczór i po raz kolejny dnia dzisiejszego zabiła mnie końcówka... strasznie nieudany dzień i zero na koncie w Expekcie postawiłem wszystko co zostało na zwycięstwo MU i awans Bayernu i wyszła dupa.
Ja chce jako kibic United trafić na Inter bo będą osłabieni na pewno Lucio a poza tym ich gra nie jest dobra. Brescia im urywa punkty a Bayern daje wyrwać sobie awans. Parodia!
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Proste a to co robił Chivu to poezja ;) Zawodnicy Bayernu nie wiedzieli co się dzieje ;)
Ogólnie to duuużo szczęścia miał dziś Inter w 1 połowie - ale za to im chwała i gratulacje za walke do końca! FORZA INTER !!
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bayern Monachium - Inter Mediolan X2 [1,95] Bwin ✅✅✅
Poza tym proponuję:
Bayern - Inter [3,70] Bwin ✅✅✅
Bayern - Inter DNB [2,65] Bwin ✅✅✅
Awans Interu [3,50] Bwin ✅✅✅
Samuel Eto&#39;o strzeli [???]✅✅✅
Kolego, albo miałeś cholerne szczęście... albo duże przeczucie, puki co z mojej strony masz mega plusikowe ????
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Koleś, albo miałeś cholerne szczęście... albo duże przeczucie, z mojej strony masz plusikowe ????
Dzięki, ale raczej przeczucie. Może gdyby kursy nie były tak zróżnicowane to bym odpuścił granie na Inter, spodziewałem się na nich kursu max. 3.20, a tu miła niespodzianka. Od razu na myśl przyszedł mi pierwszy mecz, gdzie obie drużyny mogły nastrzelać i skoro taki Bayern, który w obronie jest żenujący, co potwierdził dzisiaj, mógł strzelić Interowi na San Siro, to czemu Inter miałby nie strzelić na Alianz Arena. A jak już padnie gol to się zacznie, no i padł szybko, chociaż te dwa gole dla Bayernu nieco zepsuły mi humor. Co do typu: Eto&#39;o strzeli, to po tym co robił w pierwszym meczu pewnym było, że dzisiaj znów się zabawi. No i proszę - brameczka, świetna gra i dwie asysty. To głównie jemu zawdzięczają fani Interu awans i nic dziwnego.
 
chudydzik203 66

chudydzik203

Użytkownik
Bayern może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie mogli meczyk wygrać już w 1 połowie, a ribery bodajże niech żałuje w 1 połowie strzału gdzie dostał piłkę praktycznie za free i strzelił w siatke bo uważam że wtedy już mecz byłby praktycznie rozstrzygnięty. Niech mi ktoś jeszcze powie co się działo na końcu bo jak poszedłem po napój to jak wrociłem to były jakieś przepychanki. Domyślam się że przegrany Bayern nie mógł się pogodzić z porażką i coś świrowali ? I pewnie Bastian w roli głównej ? Dziś Real i Chelsea wydają się być 2 pewne &quot;jedynki&quot;. ✅ ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bayern odpadł raz że przez swój debilizm a dwa przez sędziego , gdyby nie bramka Eto&#39;o ze spalonego Inter prawdopodobnie już po przerwie wiedziałby że nie ma już szans na awans a tak wystarczyła jedna kontaktowa bramka z niczego a potem już rzucili się całym składem na kaleczną obronę Bayernu i musiało się to tak skonczyć , Bawarczycy nie wytrzymali też tego kondycyjnie , gdyby utrzymali poziom z pierwszej połowy Inter nie miałby czego szukać. Ogólnie jestem zdania że błąd sędziego absolutnie wypaczył wynik spotkania i awansowała dużo gorsza drużyna która miała po prostu masę szczęścia .
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
DawidBarca - nie pisz, że przez sędziego. Nie pamiętasz jak to Barca strzelała ze spalonego? I wówczas rozumiem było wszystko ok ????
Ten spalony był minimalny, niech nikt nie pisze głupot jak tych dwóch pseudoznawców z nsportu, że spalony metrowy czy półmetrowy ????
Inter miał Eto`o! Jak wyszedł sam na drugą połowę to wiedziałem, że musi coś dobrego się zdarzyć, że zostawi na boisku wszytko by tylko dać awans. I jak dla mnie on jest głównym zawodnikiem, ktory wywalczył trzecią - decydującą bramkę.
W I połowie oczywiście mogło być po meczu. Nie poznaję ostatnio Cesara - dwie bramki z Bayernem są jego, niestety. Później błąd beznadziejnego Motty.
Ale powalczyli i co najważniejsze jest awans ????
 
inglorion 3

inglorion

Użytkownik
Właśnie - spece z n-ki mówili o półmetrowym spalonym a ja się dałem im nabrać. Potem w necie obejrzałem powtórkę w dobrej jakości i twierdzę, że żadnego spalonego nie było - noga zawodnika Bayernu jest w momencie podania zostawiona daleko z tyłu i to ona wyznacza linię spalonego
http://www.youtube.com/watch?v=60ZeIUMsyOU
widać to w 0:37
za tą linią jest tylko ręka Eto&#39;o, ale według przepisu o spalonym ręce się nie liczą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom