>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału - 15 marca [wtorek] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS
MANCHESTER UNITED - OL.MARSYLIA
1,44 4,33 7,50


VS
BAYERN MONACHIUM - INTER MEDIOLAN
1,90 3,50 4,00

Manchester United po remisie 0:0 na Velodrome jest faworytem starcia rewanżowego. Niestety nie najlepsze wieści z obozu Czerwonych Diabłów dotarły po meczu z Liverpoolem bo Nani po karygodnym wejściu Carraghera doznał poważnie wyglądającej kontuzji. Jednak mimo spodziewanego braku Naniego w rewanżu i tak MU są faworytem. Marsylia ostatnio gra poniżej oczekiwań co potwierdził mecz przeciwko Lille kiedy zostali kompletnie zdominowani przez rywala. Tak więc nie najlepsza gra OM nie stwarza wśrod kibiców optymizmu.
Na Allianz Arena spodziewam się świetnego meczu poraz kolejny. Pierwszy mecz na San Siro takowym z pewnością był. Ku mojemu zdziwieniu padł w nim tylko jeden gol, bo okazji na bramki było doprawy wiele. Bayern po tamtym zwycięstwie dopadł wyraźny dołek bowiem kolejno ulegali Dortmundowi, Schalke i Hannoverowi. A przegrane nie były raczej dziełem przypadku. Rywale wyeliminowali Robbena i skończyła się gra Bawarczyków. W dodatku Schweinsteiger tragiczna dyspozycja. Inter myślę, że stac na odrobienie tej straty z pierwszego meczu.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Co sądzicie o meczu United - Marsylia? Chciałbym poznać opinię obiektywnych kibiców. Ja jestem fanem United więc nie potrafię zbyt obiektywnie ocenić szans. Ale wiem jedno. Dla takiego klubu jak Manchester United brak awansu do 1/4 finału to katastrofa. Nikt sobie w Anglii nie wyobraża innego scenariusza niż wygrana United. Ostatnie mecze fatalne. 2 porażki z Chelsea i Liverpoolem. Wcześniej remis 0-0 z Marsylią po kiepskiej grze. Ale wszystkie 3 mecze były na wyjeździe. A u siebie to zupełnie inna drużyna. Zwłaszcza w lidze Mistrzów. Wystarczy spojrzeć na ostatnie lata. Wygrane z Romą 7-1, z Milanem 4-0, niesamowity mecz z Bayernem gdzie prowadzili już 3-0 ale niestety skończyło się 3-2 i odpadli. Myślicie, że kurs 1,45 na United jest warty ryzyka?
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Manchester United- Olimpique Marsylia
Lepsza kadra, całkiem dobry wynik na boisku rywala, większe doświadczenie, lepsze wyniki w ostatnich meczach - to przemawia za Manchesterem i głównie dlatego jeżeli miałbym w tym meczu coś postawić to czystą jedynkę. To jest jednak Liga Mistrzów i gol dla Marsylii powoduje, że Manchester do awansu będzie potrzebował dwóch trafień, a Francuzi murować się potrafią. Rozum podpowiada Manchester, kibicował będę jednak Marsylii. Gdybym musiał coś wybierać to pewnie najbezpieczniejszym wyjściem byłoby zagranie jedyneczki po 1,44✅✅✅ , ale tego zdarzenia raczej nie ruszam. Jak ktoś się waha to radzę grać teraz, bo w dniu meczu to pewnie poleci na &lt; 1,40.
Bayern Monachium - Inter Mediolan X2 [1,95] Bwin ✅✅✅
Ciężki mecz do wytypowania, w zasadzie pachnie mi tu jakąś niespodzianką. W Mediolanie mecz był całkiem wyrównany, gol dla Niemców w ostatniej minucie, ale Inter nie jest na straconej pozycji. Mając w ataku Eto&#39;o, który bawił się z obrońcami Bayernu w pierwszym meczu i w środku boiska Sneijdera to nawet jedna akcja może zadecydować o losie pojedynku. Jak dla mnie to najciekawszą opcją tutaj wydaje się być X2 - Inter zaatakuje na pewno i w przypadku gola dla Bayernu nadal będzie walczył, dwie bramki można strzelić nawet w doliczonym czasie gry, a Bayern już raz się o tym przekonał ???? Proponuję poszukać w tym meczu grania na X2 po ciekawym kursiku 1,95, jaki oferuje Bwin.
Poza tym proponuję:
Bayern - Inter [3,70] Bwin ✅✅✅
Bayern - Inter DNB [2,65] Bwin ✅✅✅
Awans Interu [3,50] Bwin ✅✅✅
Samuel Eto&#39;o strzeli [???]✅✅✅
Ze stawkami raczej bym nie szarżował, ale myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 285,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Bayern -1 Hc&#39;p @ 3.35 expekt

Liczę na to ze Inter pojdzie na całość i od poczatku zaatakuje. To brzmi śmiesznie bo jeżeli tak bedzie to szybko zostaną dociśnięci kontrami i pozamiatane. Niewiele inaczej bedzie jak zagrają spokojnie z mysla o przyciśnięciu Bayernu w koncowce i doprowadzeniu do dogrywki. Taka gra na nic sie nie zda bo Bayern ktory obejmie prowadzenie nie spocznie na laurach u siebie a Interowi zabraknie motywacji gdy juz beda przegrywac 0-1, tak wiec droga wolna do strzelania nastepnych goli dla Robbena i spółki. Nie sadze zeby Bayern zagrał defensywnie, bo jeszcze mają wiele do udowodnienia ze ta forma miedzy meczami z Interem w LM a z HSV w lidze była takim dłuższym przestojem, czy tez wypadkiem przy pracy. Jeszcze przed meczem z HSV kazdy myslal ze Inter bedzie stać na awans biorac pod uwage forme Bayernu ale nie po tym meczu. Bayern pokazał klasę od poczatku dyktując warunki gry, a niewykorzystane okazje (pozdrowienia dla Van Buytena, Mullera i Gomeza) ktore byly jeszcze piekniejsze niz gole mowia same za siebie ???? To co zrobił Ribery przy ostatnim golu było bardziej ekstra niz ta niezapomniana akcja Suareza sprzed tygodnia. Inter rzadził w pierszym meczu, nie mówiąc juz o tym co zrobil w lidze w piatek i nie widze dla nich zadnych szans w tym starciu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ciężki mecz do wytypowania, w zasadzie pachnie mi tu jakąś niespodzianką. W Mediolanie mecz był całkiem wyrównany, gol dla Niemców w ostatniej minucie, ale Inter nie jest na straconej pozycji. Mając w ataku Eto&#39;o, który bawił się z obrońcami Bayernu w pierwszym meczu i w środku boiska Sneijdera to nawet jedna akcja może zadecydować o losie pojedynku. Jak dla mnie to najciekawszą opcją tutaj wydaje się być X2 - Inter zaatakuje na pewno i w przypadku gola dla Bayernu nadal będzie walczył, dwie bramki można strzelić nawet w doliczonym czasie gry, a Bayern już raz się o tym przekonał ???? Proponuję poszukać w tym meczu grania na X2 po ciekawym kursiku 1,95, jaki oferuje Bwin.
Moim zdaniem nie ma sensu grać na Inter , goście będą poważnie osłabieni przed tym mecze , pod znakiem zapytania stoi występ Cambiasso a nie zagra na pewno podpora defensywy zespołu z Mediolanu - Lucio. Bayern wczoraj rozdeptał HSV i widać że ich forma wcale nie jest słaba tak jak by to sugerowały poprzednie spotkania , Robberi spisuje się znakomicie i myślę że z Inter może dać kolejny popis , Mediolańczycy formą nie zachwycają , szczególnie na wyjeździe prezentują się mizernie a ostatni remis z Brescią tylko to potwierdza , Bayern natomiast u siebie jest praktycznie nie do zatrzymania , odwrotnie niż na wyjazdach bo tam Bawarczycy grają przeciętnie ale jeśli starczyło to do ogrania Interu na San Siro to u siebie nie można się spodziewać innego wyniku niż wygrana Bayernu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co sądzicie o meczu United - Marsylia? Chciałbym poznać opinię obiektywnych kibiców. Ja jestem fanem United więc nie potrafię zbyt obiektywnie ocenić szans. Ale wiem jedno. Dla takiego klubu jak Manchester United brak awansu do 1/4 finału to katastrofa. Nikt sobie w Anglii nie wyobraża innego scenariusza niż wygrana United. Ostatnie mecze fatalne. 2 porażki z Chelsea i Liverpoolem. Wcześniej remis 0-0 z Marsylią po kiepskiej grze. Ale wszystkie 3 mecze były na wyjeździe. A u siebie to zupełnie inna drużyna. Zwłaszcza w lidze Mistrzów. Wystarczy spojrzeć na ostatnie lata. Wygrane z Romą 7-1, z Milanem 4-0, niesamowity mecz z Bayernem gdzie prowadzili już 3-0 ale niestety skończyło się 3-2 i odpadli. Myślicie, że kurs 1,45 na United jest warty ryzyka?
Powiem tak kibicuje United od bardzo dawna ale nie w tym sęk, mecz w Marsylii pokazał,ze United grając cały mecz w tragicznym 4-5-1 z Roo na skrzydle, chodząc cały mecz, ugrało wynik 0-0 kiedy to OM latało jak szalone. Ten mecz pokazał naszą siłę i różnice klas. Mecz OM w piątek pokazał,że sa groźni ale bez jaj,że Remy strzeli na OT takim szczupakiem... obrońcy Rennes źle zachowali się dwa razy i stracili dwie bramki. Ten mecz to pewniak, pewna wygrana bo w moim odczuciu porażki z CFC i LFC wstrząsnęły Diabłami na dobre... do tego wrócił do gry Antonio Valencia,który zagrał 45&#39; w meczu z AFC, ponadto niewykluczony jest powrót Naniego ;) jedziemy dalej w meczu z AFC nie grał ani Giggs, Carrick, Fletcher,Berbatow także mamy zachowaną świeżość... w OM zabraknie Brandao i nie wiadomo czy nie Diawara.
Też nie jest to obiektywna ocena ale fakty przemawiają za United, wynik 0-0 gwarantuje jedno United nie będzie kalkulować a grać... mecz z Bayernem wspomniałeś gdyby nie gorąca głowa Rafaela, zły skład w pierwszym meczu i cwaniactwo Ribery to byśmy wygrali. Jeżeli chcemy wygrać LM to takich przeciwników powinno się ogrywać na luzie.
MUFC OUR RELIGION!
dodam tylko,ze dziś przed jutrzejszym meczem trenowal Nani i Owen ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern -1 Hc&#39;p @ 3.35 expekt

Liczę na to ze Inter pojdzie na całość i od poczatku zaatakuje. To brzmi śmiesznie bo jeżeli tak bedzie to szybko zostaną dociśnięci kontrami i pozamiatane. Niewiele inaczej bedzie jak zagrają spokojnie z mysla o przyciśnięciu Bayernu w koncowce i doprowadzeniu do dogrywki. Taka gra na nic sie nie zda bo Bayern ktory obejmie prowadzenie nie spocznie na laurach u siebie a Interowi zabraknie motywacji gdy juz beda przegrywac 0-1, tak wiec droga wolna do strzelania nastepnych goli dla Robbena i spółki. Nie sadze zeby Bayern zagrał defensywnie, bo jeszcze mają wiele do udowodnienia ze ta forma miedzy meczami z Interem w LM a z HSV w lidze była takim dłuższym przestojem, czy tez wypadkiem przy pracy. Jeszcze przed meczem z HSV kazdy myslal ze Inter bedzie stać na awans biorac pod uwage forme Bayernu ale nie po tym meczu. Bayern pokazał klasę od poczatku dyktując warunki gry, a niewykorzystane okazje (pozdrowienia dla Van Buytena, Mullera i Gomeza) ktore byly jeszcze piekniejsze niz gole mowia same za siebie ???? To co zrobił Ribery przy ostatnim golu było bardziej ekstra niz ta niezapomniana akcja Suareza sprzed tygodnia. Inter rzadził w pierszym meczu, nie mówiąc juz o tym co zrobil w lidze w piatek i nie widze dla nich zadnych szans w tym starciu.
Zgadzam się Bayern jest zdecydowanym faworytem tego meczu, jakiś czas temu zacieli się i stad te trzy fatalne mecze, teraz rozbili HSV, zagrali super mecz, martwi jedynie postawa stoperów bo to nie jest najśliczniejszy punkt, lecz myślę że Louis van Gaal jako sobie z tym poradzi. W obecnej chwili RR są w takiej dyspozycji, że w jutrzejszym meczu Inter będzie musiał zagrać ultra defensywnie, żeby bramek nie stracić, a jednocześnie żeby włączyć się do walki o awans misi zaatakować - sądzę, że to jest za dużo jak na Leonardo.

Jeszcze chciałem zwrócić uwagę na statystykę spotkań u siebie Bayernu:
  • Bayern M. vs. Hamburg 6-0
  • Bayern M. vs. Schalke 0-1
  • Bayern M. vs. Dortmund 1-3
  • Bayern M. vs. Hoffenheim 4-0
  • Bayern M. vs. K lautern 5-1
  • Bayern M. vs. St.Pauli 3-0


Mimo, że to rywale z innej półki to widać, że poza tymi dwoma niesczesanymi spotkaniami, Bayern na własnym stadionie nie daje nikomu szans. Resztę wyników macie w każdych statystykach, ale uwierzcie mi że są podobne.

Ja widzę tu dwa typy Bayern z Handi i over 2,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
BAYERN MONACHIUM - INTER MEDIOLAN
W pierwszym meczu wygrał Bayern strzelając bramke w ostatnich minutach. Mecz był bardzo wyrównany, ale to Bayern teraz stoi na lepszej pozycji, gdyż gra u siebie. Inter ostatnio zaliczył wpadke w lidze,remisując zaledwie z jedną z ostatnich drużyn serie a - Brescia . Bayern natomiast rozgromił HSV strzelając aż 6 bramek nie tracąc żadnej. Świetny mecz rozegral Arjen Robben strzelając hat-tricka oraz francuz Ribery, co napawa wielkim optymizmem przed potyczka z Interem. Bawarczycy zdominowali swojego przeciwnika, nie dajać szans na zdobycie bramki. Na środku obrony co może okazac się dziwne wystapili Daniel Van Buyten i Luiz Gustavo, jednak spisali się bardzo dobrze. Inter zagra bez Lucio, swojego filara defensywy, ktory grał kiedyś w Bayernie. Inter musi odrabiać straty, ale ma w szeregach takich zawodników jak Sneijder czy Eto, sa to gwiazdy światowego formatu, myślę jednak że Luis Van Gaal jest bardziej doswiadczonym trenerem i uda mu się wyeliminowac Inter. Za Bayernem przemawia rowniez to że została im tylko LM, w bundeslidze praktycznie nie maja szans na obronienie mistrzostwa, z pucharu niemiec odpadli, wiec moga sie skupic na LM, majac takich zawodnikow jak Ribery, Schweinstaiger, Robben, Muller czy Gomez są w stanie zwycięzyc i awansowac dalej.

typ: 1 ⛔
kurs: 1,85
bukmacher: betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 0

jacqqq

Użytkownik
a ja uwazam ze w tymch dwoch meczach goscie nie strzela bramki, w bwinie wychodzi bardzo ciekawe ako z tych 2 meczow ktore mozna zagrac za jakas srednia kase ???? marsylia nie ma atutuow, manu nie bedzie chcialo przede wszystkim stracic bramki, to samo bayern wygral 1 mecz, wiec strzelajac gola nie musza sie juz o nic martwic, dlatego zamuruja bramke
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
OM w lidze francuskiej pewnie pokonał Rennes na wyjeździe 2-0 co świadczy o tym,że jest forma.Ich ostatnie mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów to zwycięstwo ze Spartakiem Moskwa 3-0 i Żyliną 7-0. Żadnej z tych drużyn nie można porównać do Czerwonych Diabłów jednak sądzę,że Marsylia strzeli bramkę.Jeśli uda się to zadanie wykonać na początku meczu to przejdą całkowicie do defensywy i pograją kontrą.Jako,że ManU nie zwykł u siebie przegrywać a w dodatku w ataku wystąpi Rooney z Berbatovem to bramkę ustrzelą. Jednak bardziej prawdopodobne jest ,że Manchester narzuci swój styl i wypunktuje OM co najmniej dwoma bramkami.
Manchester - Marsylia
strzeli 2 kurs 1.65
powyżej 2,5 gola kurs 1.89
DW 2-1
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Man U-O.M
Bezbramkowy remis we Francji to znak, że czekają nas wielkie emocje na Old Trafford. Gole w tym wypadku muszą już paść, lecz rodzi sie pytanie czy Rooney, Berbatov i spółka dadzą radę &quot;goliatom zza miedzy&quot; Faworytem jest Man U, jednakże wystarczy jedna bramka strzelona na wyjeździe i awansują francuzi. Myślę że przewaga stadionu i doping publiczności gospodarzy sprawi że Manchester awansuje. Moje typy to:

- Manchester awans - 1,5✅
- Obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu - 2,1✅
- Under 2.5 gola - 1,75⛔

Kursy - beat at home

Sorki za analize, ale jest ona dziewicza. Następne będą dogłębniejsze
-
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma sensu grać na Inter , goście będą poważnie osłabieni przed tym mecze , pod znakiem zapytania stoi występ Cambiasso a nie zagra na pewno podpora defensywy zespołu z Mediolanu - Lucio. Bayern wczoraj rozdeptał HSV i widać że ich forma wcale nie jest słaba tak jak by to sugerowały poprzednie spotkania , Robberi spisuje się znakomicie i myślę że z Inter może dać kolejny popis , Mediolańczycy formą nie zachwycają , szczególnie na wyjeździe prezentują się mizernie a ostatni remis z Brescią tylko to potwierdza , Bayern natomiast u siebie jest praktycznie nie do zatrzymania , odwrotnie niż na wyjazdach bo tam Bawarczycy grają przeciętnie ale jeśli starczyło to do ogrania Interu na San Siro to u siebie nie można się spodziewać innego wyniku niż wygrana Bayernu.
Wiadomo, kontuzje kontuzjami, dobry ostatni mecz Bayernu w lidze i remis Interu - ja wszystko rozumiem, tylko, że wiadomo, że mecz meczowi nierówny, a z kontuzjami Inter zmaga się nie od dziś. Nie wiem czy oglądałeś pierwszy mecz, bardzo wyrównany, z licznymi okazjami (mogło się skończyć 5:0 dla Interu, ale i 0:5 dla Bayernu - w obu przypadkach zawodziła skuteczność) i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Nie wierzę, żeby Inter nie powalczył, na pewno zaatakują od początku, w ofensywie mają bardzo dobrych zawodników i choć w pierwszym meczu zabrakło im szczęścia to dzisiaj jest na nich tak dobry kurs, że nie warto nie spróbować. Jak będzie? Zobaczymy po meczu, jednak ja cały czas jestem za tym by próbować atakować na Inter po atrakcyjnym kursie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wiadomo, kontuzje kontuzjami, dobry ostatni mecz Bayernu w lidze i remis Interu - ja wszystko rozumiem, tylko, że wiadomo, że mecz meczowi nierówny, a z kontuzjami Inter zmaga się nie od dziś. Nie wiem czy oglądałeś pierwszy mecz, bardzo wyrównany, z licznymi okazjami (mogło się skończyć 5:0 dla Interu, ale i 0:5 dla Bayernu - w obu przypadkach zawodziła skuteczność) i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Nie wierzę, żeby Inter nie powalczył, na pewno zaatakują od początku, w ofensywie mają bardzo dobrych zawodników i choć w pierwszym meczu zabrakło im szczęścia to dzisiaj jest na nich tak dobry kurs, że nie warto nie spróbować. Jak będzie? Zobaczymy po meczu, jednak ja cały czas jestem za tym by próbować atakować na Inter po atrakcyjnym kursie.
Rozumiem, że typowania na Bayern jest ryzykowne bo wiadomo jest to mecz podwyższanego ryzyka, oczywiste jest że nie zobaczymy Bayernu, MU, Realu i Chelsea w kolejnej fazie bo były to ewenement, że faworyci wyłonili się po pierwszym meczu.

Oczywistością jest, że Inter musi zaatakować, ale piłkarze Bayernu stać i przyglądać się nie będą, w pierwszym spotkaniu jak ktoś oglądał Inter nie radził sobie z duetem Ribery, Pranjić, szczęściem Interu było, że ten drugi szybko opuścił boisko z powodu kontuzji, jednak teraz Pranjić wraca i Ribery ma wsparcie którego widocznie mu brakowało, chociaż i tak do gry Francuza niema zastrzeżeń. Z drugiej strony jest Robben i na nieszczęście Interu jest w pełni formy co udowodnił w ostatnim spotkaniu z BL, trzeba się liczyć z tym, że Inter nie poradzi sobie z którymś ze skrzydeł, na środku też w Bayernie jest groźnie bo jest Schweinsteiger ewentualnie pojawi się Kroos w drugiej połowie. W ataku Mueller, Gomez co więcej można dodać. Problemy Bayernu zaczynają się w obronie, stoperzy są poniżej krytyki, chociaż ostatnio Gustavo gra jako nominalny stoper - jest to eksperyment van Gaal i myślę, że to doby pomysł. Może jestem troche mało obiektywny, ale uważam, że Eto&#39;o jest jedynym zagrożeniem dla Bawarczyków, chociaż uważam że to nie jest problem. Uważam, że Inter stać jest na strzelenie Bramki w Niemczech, ale uważam że Bayern stać jest też na strzelenie co najmniej dwóch. Wiec możliwe, że Bayern czeka trudny mecz, ale uważam że sprawa awansu rozstrzygnęła się w pierwszym spotkaniu, a ten mecz jest tylko formalnością, aczkolwiek Bayern raczej zdecydowanie nie wygra.

Granie na Inter miało by sens jakby był to mecz na ich stadionie i jednocześnie, byłby taki sam wynik jak jest teraz po pierwszym spotkaniu, ale jeśli ktoś jest, aż takim ryzykantem, żeby grac przeciw faworytowi na wyjeździe to mogę doradzić, żeby spasował i zrobił sobie dzień wolny... Bo tylko wielkie szczęście mogło by jeszcze ten kupon uratować.
 
T 5

torunianin

Użytkownik
Ja bym zaproponował taki typ :
Manchester United - Olympique Marseille Drużyna 1 do zera - Typ: Tak
kurs : 2,20
bet-at-home

Nawet nie wiecie co wyczyniał VDS w meczu z Arsenalem. Jest w świetnej formie + do Manchesteru powrócił Vida. Smalling świetnie zastępuje Ferdinanda. Der Sar nie wpuści żadnej bramki, jestem pewny. ;d Nie wiem jak wygląda atak francuskiej drużyny, ale wiem tyle, że to liga underowa i straaaaaaaasznie mało goli strzelają. Ja osobiście gram ten typ.
Pozdrawiam
 
mcben 12

mcben

Użytkownik
ja sie zaczynam zastanawiac nad typami na dokladny wynik + przelamanie braku dogrywki
w zeszlej edycji ligi mistrzow nie bylo ani jednej dogrywki
ostatnia ogladalismy 11 marca 2009 w 1/8 finału pomiedzy arsenalem i roma
po ktorej kanonierzy wyeliminowali rzymian dopiero w karnych

Manchester United- Olimpique Marsylia 0:0 [11,0]
Bayern Monachium - Inter Mediolan 0:1 [9,5]

w zeszlym tygodniu jakos nie wierzylem w typowanie dogrywki, ale od dzisij ryzykuje za male stawki
pozdrawiam
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja o dzisiejszych meczach myślę w ten sposób. Wyniki pierwszych meczów nie wymuszają na żadnej z drużyn frontalnych ataków od początku. Co prawda Inter musi odrabiać ale to tylko 1bramka(i aż jedna ???? ) więc nie wydaje mi się że pójdzie na pełne ryzyko już od pierwszych minut. Myślę że początek w obu spotkaniach będzie spokojny i wszystko roztrzygnie się po przerwie. Proponuje takie dubelki:
1. bez goli do 30 minuty- ako ~3,5
2. under 1,5 kartek do przerwy-ako ~3,9

Fortuna wystawiła ciekawe zakłady specjalne, np:
Robben strzeli w obu połowach-kurs 20,
Inter awansuje po karnych-kurs 40
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Staram się skupić ostatnio tylko na lidze Polskiej jednak mecz Manchesteru wyglądają bardzo ciekawie. Kiedyś zaobserwowałem taki mały trend w LM. Większość meczy do przerwy miała remisy. Dzisiaj widzę Manchester z Marsylią. Marsylia jest drużyną która potrafi się bronić na to miast jeśli Manchester wybiegnie takim beznadziejnym ustawieniem jak ostatnio to może do przerwy być remis. Wynik 0:0 nie satysfakcjonuje nikogo ale drużyna która się otworzy może stracić szybko bramkę. Jeśli straci ją Mu to będzie musiał strzelić 2 więc na pewno nie rzuci się na rywala. Marsyli będzie cieżko wyprowadzać akcje na stadionie Manchesteru więc na pewno dużo bramek nie strzelą. A cały mecz wygra Manchester.
Mój typ :
Manchester - Marsylia HT/FT X/1
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Manchester United - Marseille Bwin
Ile rzutów rożnych zostanie przyznane drużynie 1 w drugiej połowie ? Więcej niż 3,5 @1.91
Jak już poprzednicy pisali Marsylia nastawi się raczej na obronę, a to Manchester będzie atakował. Francuzi często powinni ratować się wybijaniem piłek na rzut rożny czy to po groźnych akcjach czy stałych fragmentach gry. Typ mamy na drugą połowę więc w przypadku, gdy wynik będzie niekorzystny dla Czerwonych Diabłów z pewnością w końcówce obejrzymy oblężenie bramki Marsylczyków. Nie wiem ile pada średnio kornerów w meczu, jednak linia 3,5 nie wydaje się zbyt wysoka. Tym bardziej, że scenariusz licznych ataków gospodarzy jest jak najbardziej prawdopodobny.
Ciekawy kurs jest też na rożne dla Marsylii. Na over 2,5 kornerów w pierwszej połowie kurs 3.60, w drugiej 3.20.
Moje propozycje:
Man. Utd. over 3,5 corners in 2nd half @1.91 ⛔
Pojedynek na rzuty rożne w drugiej połowie - więcej Man. Utd. @1.35 ⛔
Marsylia więcej kartek w drugiej połowie @1.95 ✅

Kornery na pierwszą połowę były ok. Czas strzelenia bramek przez Manchester z pewnością miał tu znaczenie.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern Monachium vs Inter Mediolan
Typ: X2
Kurs: 2,10
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15-03-2011/20-45
Analiza:
Szczerze zdziwiło mnie ogormnie, ze jeszcze nikt nie zdecydował się na takie rozwiązanie jak jest zagranie na Inter z podpórką przy tym przyzwoitym kursie. Będę pierwszym, który Wam dobrze doradzi, jeżeli chcecie wygrac. A tak na poważnie, zagrają ze sobą zepsoły, z bardzo mocnymi skladami, w meczach pomiędzy tymi drużynami uważam, że jeden błąd któregoś z teamu zawodników moze zadecydowac o losie spotkania. Dziś może byc podobnie. Inter właśnie trzy tygodnie temu u siebie musiał uznac wyzszosc Bayernu po bramce w ostatnich minutach Gomeza. Spotkanie byo bardzo wyrównane. Jednak warto przypomniec, że w ubiegłorocznym finale Ligi Mistrzów to właśnie Włosi okazali sie lepszą druzyną. Od momentu ostatniego spotkania Bayernu z Interem zespół niemiecki rozergrał cztery spotkania, trzy w lidze, jedno w DFB Pokal. Co bardzo dziwne, aż trzykrotnie przegrali, odpowiednio z Borussią Dortmund, Schalke oraz Hanoverem. W ostatnim oficjalnym meczu zagrali juz lepiej i wygrali z Hamburgiem 6-0. Jeżeli te kluby wymienione przeze mnie potarfiły wygrac niby z wielkim Bayernem to dlaczego Inter, by nie powalczył. Włoski zespół w ostatniej kolejce dosc niespodziewanie zremisowal 1-1 z Brescią, ale już wcześniej udowodnili, ze potrafią grac na najwyższych obrotach i wygrac 5-2 z Genoą. W takich meczach, z taką rangą wszystko jest mozliwe. Zarówno Bayern i Inter przystąpią bardzo zmobilizowane. Inter Mediolan będzie dziś oslabiony brakiem: Diego Milito i Thiago Motty oraz niepewny jest wystep Lucio. Podobno cała drużyna Bayernu przystąpi do spotkania bez ządnych problemów kadrowych. Tak jak wcześniej wspomniałem o wyniku spotkania może zadecydowac mały błąd. Uważam, ze Inter jest w stanie przynajmniej zremisowac, jak i byc moze wygrac-powodzenia
Przewidywane składy:
Bayern: Kraft - Lahm, Gustavo, Badstuber, Pranjić - Ribery, Tymoshchuk, Schweinsteiger, Robben - Mueller, Gomez
Inter: Julio Cesar - Maicon, Cordoba, Ranocchia, Chivu - Zanetti, Cambiasso, Stanković - Sneijder - Pandev, Eto&#39;o
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom