>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 Pucharu Uefa

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ogólnie myślę że Rangers u siebie nie stracą gola a jeśli strzelą to jednego góra dwa. Nie wiem czy oglądaliście mecz Rangersów z Celticiem w lidze, dla mnie to drużyna Boruca sprawiała lepsze wrażenie ale Rangersi jednak wygrali, boisko fatalne i jeśli nic nie zrobili z boiskiem to dziś będzie przeszkadzało piłkarzą obu drużyn. Sporting to młody, wybiegany zespół solidny w obronie. Mi tutaj najbardziej podchodzi under 2,5 ;) I liczę że moje przypuszczenia się sprawdzą
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
ja również oglądałem mecz Rangersów z Celticem i Sutek ma całkowitą racje, na boisku lepsi byli The Boys ale wygrali gospodarze no ale cóż taka jest piłka ???? dla mnie najlepszym typem na to spotkanie jest
Glasgow Rangers - Sporting
typ: 1 (remis nie ma zakładu)
kurs: 1.50
buk: bet365
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Zenit St. Petersburg 1-4

coz stracilem na tym meczu 120 zł......a gralem nawet 1x.....
MEGA NIESPODZIANKA .....

MIMO iz gospodarze przewazali to oddali mniej strzalow .......ZENIT POKAZAL WIELKA KLASE LEVERKUSEN NIE MA SZANS W ROSJII .....
cosik czuje ze to nie koniec niespodzianek ze strony zenitu......
oby to byla jedyna niespodzianka dzisiejszego dnia w UEFA.......ponizej zamieszczam statystyki z meczu:

strzały: 15-16
celne 6-7
nie celne 5-8
zablokowane 4-1
faule 16-14
spalone 4-4
rogi 2-12
posiadanie 55-45%

jak patrze na te statystyki nie moge uwierzyc ze ZENIT ZAGRL TAKI MECZ........

WIDAC ZE JAK RUSZYLA ROSYJSKA LIGA ZENIT NABRAL FORMY I MYSLE ZE Z TAKA FORMA MOGA WYGRAC UEFA....A ZWLASZCZA ZE WIDAC ZE W MIARE JAK GRAJA WIECEJ MECZY (DOPIERO ROZPOCZAL SIE SEZON W ROSJI) GRAJA CORAZ LEPIEJ.....

LEVERKUSEN NALEZY SIE ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ALE NIESPODZIANKA .....
w skladzie wyjsciowym getafe w porownaniu do zapowiedzi sa 4 zmiany.....a najwazniejsza ze w bramce zabroni mlody i zdolny USTARI ale czesto popelniajacy bledy.....mial bronic ABBONANZIERI ale nagle nie ma go woogole w skladzie chyba odnowila mu sie kontuzja albo nie jest jeszcze gotowy.......a w lidze w ostatnich 2 meczach bronil PATO.....wiec duzo rotacjii w skladzie getafe...... A W BAYERNIE NAGLE OZDROWIAL VAN BOMEL I ZASTAPI OTTLA.....TO SPORE WZMOCNIENIE GOSPODARZY......
WIEC PEWNA 1........
A NAWET HANDI........
LUB TONI STRZELI.....
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
buzero to nie była mega niespodzianka. nie wszedł ci, współczuje ale taką mega niespodzianką to on nie był. Zenit jest mocny i wiele osób go niedoceniło.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dokładnie wiele osób nie doceniało Zenitu który jest przecież Mistrzem Rosji. Ogólnie rzecz biorąc wygrać 4:1 na wyjeździe z Leverkusen to ogromny wyczyn i pewna przepustka do kolejnej rundy. Tak samo Getafe które na początku nie widziało co się dzieje na boisku, ale z biegiem czasu grali coraz lepiej i doprowadzili do remisu, ta bramka im się należała ponieważ nie byli słabszym zespołem od Bayernu. Under w meczu Rangersów zgodnie z moimi oczekiwaniami 0:0 i bardzo ciekawie zapowiada się rewanż w Lizbonie ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zenit to niesamowitty zespół oglądałem już w zeszłym sezonie jego spotkania i muszę przyznać wywarli na mnie duże wrażenie jednak nie wolno zapominać o tym że to zespół który praktycznie teraz odpoczywał a Leverkusen cały czas gra więc to zaowocowało na korzyść gości
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom