>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Pucharu Uefa - Rewanże

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Za nami pierwsza runda 1/4 PU. 3 z 4 drużyn juz po pierwszym meczu znacznie zbliżyło się do awansu do półfinału tj Szachtar , Hamburg i Werder pokonując odpowiednio Olimpique Marsylie 2:0 , Manchester City 3:1 oraz Udinese również 3:1. Jedynie w meczu PSG z Dynamem Kijów kibice nie zobaczyli bramek i sprawa awansu stoii otworem dla obydwu drużyn.


Zapraszam do analiz ????
 
M 0

matthiasxd

Użytkownik
Masz racje kursy są kosmiczne xD :-D

.::Udinese : Werder Brema::.


Werder jest na fali wygrywa mecz za meczem.. Co do rewanżu to powinni oni wygrać minimalnie aczkolwiek nie będzie wcale łatwo, bo Udinese jest podbudowane ostatnią wygraną w Serie A
Reggina Udinese 0 : 2 w dodatku mecz odbędzie się we Włoszech..
Udinese : Werder Brema mój typ 2

Man City : HSV

Man City gra fatalnie ostatnio doznała kompromitacji w Lidze Angielskiej przegrywając u siebie Man City Fulham 1 : 3 ,
Man City zajmuje w lidze angielskiej 11 lokate już praktycznie nie ma żadnych szans powalczyć o europejskie puchary. Jest to dla nich bez wątpienia stracony sezon.
1. Manchester United 31 71 54-21 22 5 4
2. Liverpool 32 70 59-21 20 10 2
3. Chelsea London 32 67 55-20 20 7 5
4. Arsenal 32 61 54-28 17 10 5
5. Aston Villa 32 53 48-42 15 8 9
6. Everton 32 52 47-34 14 10 8
7. West Ham United 32 44 37-36 12 8 12
8. Fulham 32 43 33-28 11 10 11
9. Tottenham Hotspur 32 41 38-36 11 8 13
10. Wigan Athletic 32 41 31-36 11 8 13
11. Manchester City 32 38 47-42 11 5 16
, a HSV gra piękny dla oczu Football i są w bardzo wysokiej formie są na 3 miejscu w Bundeslidze cały czas walczą o mistrzostwo...
1. Wolfsburg 27 54 60 - 33
2. Bayern 27 51 58 - 36
3. HSV 27 51 40 - 37

Sądzę ze z kontry strzelą kilka brameczek i spokojnie awansują do półfinału Pucharu Uefa
Man : HSV mój typ 2


Olympique de Marseille : Szachtar Donieck


Olympique de Marseille może sprawdzić małą niespodziankę grając u siebie są faworytem spotkania z Szachtarem bez kozery zajmują pierwszą lokatę w Ligue 1 krocząc dzielnie po mistrzostwo.Przed własną publicznością grają znakomicie w ten weekend rozgromili gładko Grenoble
Olympique de Marseille 4 - 1 Grenoble sądzę, że odrobią straty z Doniecka i awans jest w ich zasięgu...

1 Olympique de Marseille 31 17 10 4 +25 61
2 Olympique Lyonnais 31 17 9 5 +19 60
3 FC Girondins de Bordeaux 31 17 8 6 +21 59
4 Toulouse FC 31 15 11 5 +17 56

Olympique de Marseille : Szachtar Donieck mój typ 1


Dynamo Kijów : PSG


PSG to taki zespół niespodzianek potrafią zagrać kapitalnie, ale nie wykorzystać stworzonych przez siebie sytuacji tydzień temu u siebie zremisowali grając bardzo dobrze mając przewagę nad rywale niestety nie potrafili tego udokumentować...
w Ligue 1 grają przeciętnie

1. Marsylia 31 61 51 - 27
2. Lyon 31 60 43 - 24
3. Bordeaux 31 59 50 - 29
4. Toulouse 31 56 38 - 21
5. Lille 31 56 43 - 29
6. Paris SG 31 56 43 - 33

Mecz odbędzie się w Kijowie , wiec Dynamo będzie mieć przewagę uważam ze ten mecz będzie niezwykle wyrównany trudno wskazać faworyta być może obejrzymy dogrywkę ;p:-D

Dynamo Kijów: PSG typuje x2
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
Udinese - Brema

Werder jest dość ciekawym zespołem w tym sezonie na wyjazdach w europerskich puchrach nie przegrał ani jednego meczu i ani jednego nie wygral wszystkie zremisował bramkowo ( Saint Étienne 2:2 , Milan 2:2 , Anorthosis Famagusta FC 2:2 , Panathinaikos Athens 2:2 i Inter 1:1 ) . Natomiast Udinese u siebie w europejskich pucharach 4 mecze wygrał i 1 przegrał , w 3 meczach tracił bramke a tylko raz nie strzelił (Zenit St Petersburg 2:0 Lech 2:1 NK Dinamo Zagreb 2:1 Tottenham Hotspur 2:0 Borussia Dortmund 0:2) . Jest przekonany że obie drużyny w tym meczu strzela bramke i przekroczą linie 2.5 bramki w meczu . Można sie też pokusić na liczbe goli na drużyne Over 1.50 na Werder i Udinese .

Udinese - Werder Bremen Obie Drużyny Strzelą 1 1.50 ✅
Udinese - Werder Bremen Poniżej/Powyżej Over 2.5 1.65 ✅
Udinese - Werder Bremen Liczba Goli na Druzyne Over 1.5 2.26 ✅
Udinese - Werder Bremen Liczba Goli na Druzyne Over 1.5 2.56 ✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
W Udinese na pewo nie zobaczymy: Ferronetti, Tissone, Coda, Di Natale.
Isla powinien wrocic , z tego co mozna przeczytac. Ale najprawdopodobniejszy,poki co, sklad to:
Handanovic - Zapata, Domizzi, Felipe, Lukovic - Zimling, Obodo, Asamoha - Sanchez , Quagliarella, Pepe.
Tutaj w zaleznosci jak sie bedzie Isla czul mysle moze zagrac za Zimlinga.
Obrona wyglada ok, pomoc z Isla tez ok, jak nie to moze cos szwankowac, atak bez Di Natale nie najlepiej patrzac na forme Quagliarelli.
W ostatnim meczu z Werderem na wyjezdzie roznice robily ladne zagrania i strzaly Diego i wyjatkowa nieskutecznosc Quagliarelli ... moglo byc spokojnie 3-3 , takze szanse na zwycistwo Udine IMO sa bardzo duze.
Ja biore spokojny 1x po 1.4 i mysle nie powinno byc wiekszych problemow. Zalezy jak Quagliarella dzis zagra ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Manchester City - Hamburger SV
Puchar UEFA to dla Manchesteru City ostatnia szansa na zaistnienie w tym sezonie. Póki co The Citizens w tych rozgrywkach grali z różnorakim powodzeniem, ale jakoś prześlizgiwali się do kolejnych rund, niemiłosiernie męcząc się choćby z FC Kopenhagą czy Aalborgiem. Teraz stoją pod ścianą, bo w pierwszym spotkaniu przegrali z Hamburgiem 1:3. HSV miało w tamtym spotkaniu sporą przewagę, grało ofensywnie, miało aż 18 rzutów rożnych ! Drużyna Hughesa ograniczała się do kontrataków. W miniony weekend w lidze Manchester City rozczarował i poległ 1:3 w meczu z Fulham, jednakże mając świadomośc jak ważny będzie dla nich mecz z Hamburgiem choćby Robinho wszedł tylko na ostatnie 25 minut gry. Czego możemy spodziewać się po tym meczu ? Moim zdaniem przede wszystkim ataków już od pierwszych minut ekipy City. Hamburg ma w swoim składzie na tyle dobrych zawodników, że City nie może grać tutaj asekuracyjnie, a musi grać ofensywnie i strzelać bramki, a Robinho, Bellamy czy też Mwaruwari czynić to potrafią. Mając jednak na uwadze właśnie ten fakt, że City nie może przyjąc na ten mecz innej taktyki Hamburg powinien skupić się na kontratakach, do których ma doskonałych zawodników. Petrić, Olić, Jarolim... W związku z tym śmiem twierdzić, że nawet jeśli gospodarze ruszą mocno do przodu i będą strzelali bramki to i goście nie będą pozostawali im dłużni i minimum jedną bramkę strzelą. Zresztą warto zobaczyć jaki styl gry na wyjazdach preferuje Hamburg i jakie przynosi on efekty. 3 gole w Stambule w meczu z Galatasaray, 2 trafienia w Gelsenkirchen, 3 gole w Nijmegen, 2 w wyjazdowym meczu w Dusseldorfie z Leverkusen.. to mówi samo za siebie. Podsumowując Manchester City musi atakować i bramki strzelać powinien, bo Hamburg ma problemy i w obronie nie zagrają Demel i Benjamin &lt;ostatnio 90 minut&gt;. Goście jednak mają swoje atuty i powinni je wykorzystać. Według mnie będzie to pasjonujące widowisko, które zostanie okraszone sporą ilością bramek.
Mój typ: over 2,5 - 1,85 w Bet365
Dla odważnych: over 3,5 - 3,25 w Bet365
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Manchester City - HSV Hamburg
[/b]
Nie HSV Hamburg, tylko Hamburger SV w skrócie HSV. HSV Hamburg - to klub piłki ręcznej Handball Sport Verein Hamburg, zaś HSV - to Hamburger Sport Verein.
To tak w woli ścisłości. Oczywiście komentatorzy TVP2 też mówią HSV Hamburg, co jest karygodnym błędem bo jakoś tam nie widziałem żeby oni grali w Piłkę ręczną. No może źle widziałem :-D
Pozdrawiam
 
E 0

expekt_0405

Użytkownik
Olympique Marseille-Shakhtar Donetsk - suma bramek w 1-szej połowie meczu : -0.5+ 2 1,40
Dynamo Kiev-PSG - suma bramek w 1-szej połowie meczu : -0.5+ 2 1,42
Witam co sądzicie o takim kuponiku??
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Na tej samej zasadzie vdv Łódzki KS powinno się pisać, a nie ŁKS Łódź. Obie wersje są do przyjęcia i nie szukaj dziury w całym. Zgadzam się co do typu TBM na overek i podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
vdv masz racje ;) Jednakże już niejednokrotnie spotykałem się z HSV Hamburg, ale faktycznie to drużyna piłki ręcznej z tego co mówisz ;)

Nie mniej jednak mój typ na ten mecz się nie zmienia ;P

Jeśli chodzi o pojedynki na linii Francja - Ukraina to moim zdaniem najlepiej wstrzymać się od typowania ;) bo równie dobrze np. Dynamo może wygrać 2-0 jak i przegrać np. 1-3 bo PSG nieobliczalne jest ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Spotkanie: Olympique Marsylia - Szachtar Donieck
Typ: Mammadou Niang strzeli gola w regulaminowaym czasie
Kurs: 2,67
Buk: Bwin
Analiza:
O godzinie 20.45 rozpocznie się drugie ćwierćfinałowe spotkanie Pucharu UEFA pomiędzy Olympique Marsylia a Szachtarem Donieck. Pierwszy mecz w Ukrainie zakończył się rezultatem 2-0 dla gospodarzy. Teraz czas na rewanż. Ekipa z Marsylii z pewnością rzuci się do odrabiania strat i będzie grać na 100%. Nikt nie będzie się oszczędzał, a Erik Gerets desygnuje d gry pierwszy skład. Mammadou Niang to wyborowy strzelec, który potrafi bezlitośnie wykorzystać błąd rywali, strzelić głową czy uderzyć z niewielkiego dystansu. Skuteczność to jego ogromna domena. W tym sezonie w Ligue 1 zdobył 7 goli - może nie jest to genialny wynik, jednak w meczach z Ajaxem Niang nie zawiódł swojego klubu i to głównie dzięki jego golom Marsylia awansowała do 1/8 finału. Poza tym Senegalczyk jest wyborowym asystentem, świetnie rozumie się ze swoim kolegą z ataku - Bakarim Kone. Myślę, że w tym meczu ekipa z Francji zaatakuje od początku spotkania i wygra. Mammadou Niang będzie strzelcem chociaż jednej z bramek i weźmie przykład ze swojego afrykańskiego kolegi - Emmanuela Adebayora, który wczoraj uszczęśliwił mnie zdobywając jedną z bramek dla Arsenalu. Powodzenia
 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Olympique Marsylia - Szachtar Donieck
Typ: x/1
Kurs: 4.80
Buk: unibet
Analiza: W pierwszym meczu tych drużyn zdecydowanie lepszą okazała się jedenenastka z Doniecka która pokonała czołowy zespół z Francji – Olympique Marsylia aż 2:0. Szachtar w tym spotkaniu wystarczy że będzie kontrolować losy spotkania gdyż rozmiary wygranej z poprzedniego tygodnia powinny wystarczeć do awansu do półfinału. Marsylia bardzo dąży do sukcesów sprzed 20lat kiedy to brylowali na solonach piłkarskich. Dzisiaj jest to zespół który dąży do finału pucharu drugiej kategorii. Piłkarze Szachtara o ile dobrze spisują się na własnym terenie to na obcych stadionach już nie wiedzie im się za dobrze. Przegranie mistrzostwa kraju jest już prawie pewne i teraz mogą się skupić tylko na Pucharze UEFA. Marsylia będzie dążyć przynajmniej do wygrania tego spotkania i wydaje się żę dopiero w drugiej połowie gospodarzom uda się strzelić kontraktową bramkę która wzbudzi u nich nadzieje na doprowadzenie do dogrywki.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
no i HSV juz ustrzeliło, mam nadzieje ze sie worek rozwiąże i 3 bramki w meczu padnie..a co do komentatorów telewizji publicznej to sie nie wypowiadam, nie dość że niekompetencja to jeszcze to jeszcze błedy rzeczowe...niewybaczalne..
edit. juz 2-1 ;)
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Ja sobie zagrałem AKO za małą stawkę.
Dynamo - PSG 1
Man City - Hamburg 1
Marsylia - Szachtar 1
Udinese - Werder (liczba bramek gości) under 1,5
Na razie to to wisi na włosku, choć może jeszcze się udać. Najbardziej się martwie o Werder, bo tam może coś jeszcze strzelić. Teraz jest 3:1, czyli byłaby dogrywka. Man City raczej wygra, nie wygląda to źle z perspektywy TV. O Marsylię jestem jakoś dziwnie spokojny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom