>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Rosja - Chorwacja [07.07.2018, sobota godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
patio1950 616

patio1950

Użytkownik
Kto daje sobie doping po kablach bez przesady. Nasi wschodni sąsiedzi 15 kółek dookoła Rosji na treningu u Staszka, który znany jest z morderczych treningów i widać efekty, dobre przygotowanie motoryczne i wytrzymałościowe. Chorwacja nie wiadomo jak zagra, z Danią wygladali na wympompowanych. Obie drużyny raczej asekuracyjnie będą grały, bez szaleństwa i myślę że remis do przerwy @1.85 fortuna lub podwójna 0-0 @1.57 fortuna będzie tu dobrym wyborem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
slqpl 18

slqpl

Użytkownik
Z informacji około-meczowych - na tym meczu może pojawić się Putin :fistbump: Wydaje się że w kraju takim jak Rosja może to być niezły motywator dla piłkarzy. Do tej pory Putin pojawił się tylko na meczu z Arabia wygranym 5:0. Potem się nie pojawiał bo wszyscy spodziewali się porażki najpierw z Urugwajem a potem Hiszpania. Teraz może się pojawiać żeby dodatkowo zmobilizować piłkarzy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Chorwacja 1:1 (2:2 - 3:4k)
Chorwacja (A)
1,52
Chorwacja 2,08
Chorwacja (-1) 4,35
Myślę, że to koniec tej Rosji i koniec tego grania na remis, na karne i a nóż się uda, no i się udało...
Oby nie dziś.
Chorwacja zespół poukładany, z Modriciem, Rakiticiem i Brozoviciem na środku pola to Oni powinni zawładnąć właśnie tym środkiem. Boki to szybcy Perisic i Rebic i w ataku wysoki Mandzukic, który gra świetnie głową.
Moim zdaniem Rosja dziś nie ma podejścia do Chorwatów.
Chorwacja miała swój lekki kryzys w meczu z Danią, myślę, że to już jest za nimi i chęć walki o medal jeszcze ich napędzi.​
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Podoba mi się porównanie Chorwatów do Urugwajczyków ???? Myślę, że będzie to najtrudniejszy mecz dla Rusków na tym mundialu. Zapewne w 1 połowie będą latać jak nacpani, żeby w 2 połowie zapewnić nam ogrom dramaturgii. Kursy na Hrvatska zachęcają mnie do gry, widzę ich w finale.
Sędzia wykorzysta weryfikację var @2.10 ⛔
Over 4.5 rogów do HT @2.08 ⛔
Over 1.5 @1.50 ✅
Chorwacja win i over 2.5 @4.25 ⛔
Chorwacja over 1.5 @2.43 ⛔
Over 1 do HT @2.40 ✅
E: jajca ???? Perisic z 5m trafia w słupek :cwl:
Dzisiaj ryzykownie ????
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Spotkanie: Rosja-Chorwacja
Typ: Powyżej 1.5 popełnionego faulu na Rakiticiu

Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj gram zakład, w którym to Rakitić będzie faulowany przynajmniej 2 razy. Skłonił mnie do tego najbardziej kurs, uważam,że 1.60 to odpowiedni kurs na tego typu zdarzenie. Zawodnik Barcelony faulowany był :
-3
-1
-4
-3
Zawodnicy Rosji to najczęściej obok Korei faulująca drużyna na tym Mundialu. Moim zdaniem Golovin czy Zhubin bardzo często będą kopać po nogach czy to Modricia czy Rakiticia. Ja wybieram tego drugiego i uważam to za bardzo dobry zakład. Jest o co walczyć i nabuzowani Rosjanie powinni próbować dotrwać do dogrywki a potem może karnych.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
Chorwacja 2-1 , Modric strzeli . Pierwszy rozny dlaChorwacji . Pierwsza kartka dla Rosji. Kurs 118.
Puszczone za drobniaczki Panowie dla zabawy.moim zdaniem ma szanse to wejść
Nie mieszam sie w 1x2 bo może być wszystko. Albo wygra doświadczenie Chorwatów . Albo oszustwo Rosji z pomocą sedziego
Aha i buk Williamhill. Sorki cos opcja edytuj nie działa mi na komórce
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
To się okaże.
Ja dałem awans Rosji - za średnią stawkę.
Plusem Rosji będzie waleczność i to, że mogą dzisiaj liczyć na jakąś pomoc z niebios - w przypadku awansów grają 7 meczów i zostają do końca turnieju, na pewno by chcieli jako gospodarz.

Pozdrawiam
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Rosja - Chorwacja
Rosjanie zrobili na tych mistrzostwach o wiele więcej niż się po nich spodziewano. Chyba nikt nie da wiary, że zupełnie przypadkiem otrzymali tak słabych przeciwników w fazie grupowej. Później była Hiszpania, którą Rosjanie wyeliminowali po karnych. Pytanie czy to wszystko że strony Rosjan a dziś dostają planowany wpierdziel? Oj chyba nie. Chorwacja im dalej jest w turnieju tym gra coraz gorzej. W meczu z Danią mnie nie zachwycili. Oj cóz to byłby za półfinał...Rosja - Anglia. Po sprawie Skripala miałoby to też podtekst polityczny. Normalne sportowo - polityczne show: ) Publika to lubi... Ktoś wspomniał, że to Chorwacja musi, Rosja co najwyżej może...
Rosja 1x kurs 1,77 Totomix
1:1 po 90 minutach

Rosja awans kurs 2,55 Totomix
3:4 po karnych dla Chorwacji.


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Kurs na celny strzał Modrica już spadł do 1,6.
Odnośnie jeszcze bah to jeśli są strzały to liczone są nawet strzały zablokowane właśnie rozliczyli mi na plus strzał Lingarda które wszystkie były zablokowane.
A wracają do meczu kto wykonuje wolne z pobliża pola karnego.
Chodzi mi o Chorwatów bo myśle też nad strzałami Perisicia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja im dalej jest w turnieju tym gra coraz gorzej. W meczu z Japonią mnie nie zachwycili. &quot;
Z Japonią ? Chyba z Danią ? ????
Czy Ty przypadkiem nie jesteś trochę uprzedzony do Chorwacji bo z tego co pamiętam to w meczu z Argentyną też grałeś przeciw Chorwacji, tak samo z Danią (i wtedy miałeś rację) i dzisiaj... Chyba w każdym meczu przeciwko Chorwacji.
Fakt, że ściany mogą pomóc, ale jak KGB nie zatruje żywności Chorwacji to nie powinno mieć to wpływu...
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ciekawym typem moim zdaniem wydaje sie byc:
Posiadanie Pilki Handicap:
Rosja (+17%) - Chorwacja (+0%) - 1,90
SkyBet​
Najwieksza roznica posiadania pilki przy ktorym typ jest na + to 42-58.
Za typem przemawia:
Rosja u siebie przed swoimi kibicami
Rosja przebiega najwiecej kilometrow/mecz
Nie sadze aby az tak mocno oddali pole Chorwacji
Jesli chorwacji strzela bramke lub 2, najprawdopodobniej nie beda za wszelka cene cisnac do przodu, beda mogli sobie pozwolic na lekkie oddanie inicjatywy.
W ostatnim meczu wych druzyn posiadanie wynioslo 50-50
⛔

 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Aleksandr Samedov żółta kartka 7 betsson
Fyodor Kudryashov żółta kartka 3.4 betsson

Typy bardziej na wyczucie. Kudryashov w bah po 2.6 więc 3.4 to dobry kurs.
Samedov będzie 2 obrońcom zaraz po Dziubie. Średnio fauluje 2 razy na mecz ale dziś nikt nogi nie odstawi.

Samedov zmieniony w 53 minucie a szkoda bo już 3 razy faulował. Więc kartka była blisko.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Suma kartek Drużyna Gości Ponad 1,5 kurs 1,95 Unibet
Stawka meczu olbrzymia, więc raczej nie będzie odstawiania nóg. Tym bardziej, że Chorwaci z reguły popełniają dość sporo fauli, a w dodatku obie drużyny awansowały do ćwierćfinału po rzutach karnych, więc dzisiaj mogą odczuwać zmęczenie. Spodziewam się typowego meczu walki. Kurs nie najgorszy, moim zdaniem warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rosja - Chorwacja
Typ: powyżej 2 goli, powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 8.50
Bukmacher: forBET
Analiza: Ostatnie spotkanie ćwierćfinałowe, nadspodziewanie dobrze radzący sobie gospodarze powalczą o strefę medalową z jednym z faworytów Mundialu, czyli ekipą Chorwacji. Patrząc czysto sportowo na ten pojedynek to Chorwaci powinni bez problemu zameldowac się w półfinale, ale nie takie &#39;cuda&quot; już widzieliśmy na tych Mistrzostwach, po przejrzeniu oferty, postanowiłem dla lepszego oglądania zagrać zakład łaczony na bramki, kartki oraz rzuty rożne, w tym meczu może być praktycznie wszystko, zarówno 0:0 jak i ostra strzelanka, wszystko zależy jak się mecz ułoży, ja mam nadzieję, że jednak zobaczymy dzisiaj kilka bramek, tak samo kartek, wiadomo, że mecz toczy się o dużą stawkę i nikt tu już nogi nie odstawi, jeśli chodzi o cornery to obie ekipy też ich nabijają dość przyzwoicie i tak, jeśli chodzi o mecze Rosji na Mundialu (nie liczę oczywiście dogrywki) to kolejno padało 5, 4, 3 i 2 gole, sędziowie pokazali 2, 2, 4 i 3 kartki, a rzutów rożnych było 88, 11, 6 i 10. Natomiast w meczach z udziałem Chorwacji zawodnicy strzelali 2, 3, 3 i 2 gole, sędziowie pokazali 3, 7, 5 i 0 kartek, a cornerów było 11, 7, 15 i 6, więc statystycznie nie wygląda to najgorzej, nie jest to typ z gatunku &quot;pewniaczków&#39;, ale uważam, że dla lepszego oglądania warto zaryzykować, a jak będzie dowiemy się już za kilka godzin. Powodzenia.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Kolejne ciekawe typy na &#39;przeczucie&#39;:
Chorwacja trafi w obu polowach, chorwacja o 1,5 RR / polowe @9 BLISKOOOOOOOOOO ⛔
Over 3,5 , Over 5,5 Kartek &amp; Over 8,5 Rzutow Roznych @67 ⛔
BTS &amp; o 3,5 Rzutow Roznych na Team &amp; o 2,5 Kartki Team @9 ⛔
Betfair
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam pograną Chorwację miejsca 1-3 w STS i mam to rozliczone jako przegrane. Wie może ktoś o co chodzi ? Chyba awansowali...
Czy ja dobrze zawarłem ten bet bo już zgłupiałem... Chorwacja klasyfikacja końcowa 1-3 to musi zająć miejsce 1- 3 ? Zgadza się ?
Ok już poprawili sami z siebie... Chyba w wyniku tych emocji ktoś się pomylił...
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Rozliczą później ja tak miałem Muller poniżej 2.5 i też jako przegrany a potem jak rozliczyli Milik poniżej 1.5 to dubel rozliczyli prawidłowo.
 
D 0

daniels56

Użytkownik
Mam pytanie jak rozliczony został zakład Chorwacja powyżej 3,5 strzału celnego w meczu , zdziwiły mnie również dwie sytuację w tym meczu akcja Rebicia w 5 w której strzela na bramkę Akinfiejew wybija na rzut różny i sytuacja nie została zaliczona jako celny strzał oraz strzał w słupek Perisicia same statystyki też dziwnie się prezentują na livesports podaję 7celnych strzałów Rosjan a na statystykach Fifa że mieli 5??? O co tu chodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom