>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Pucharu UEFA-pierwsze spotkania(05.04.2007)

Status
Zamknięty.
banji 13

banji

Forum VIP
[center:05b23b976e]1/4 Finału Pucharu UEFA-pierwsze spotkania(05.04.2007)

[/center:05b23b976e]

Już w najbliższy czwartek czekają nas pierwsze spotkania 1/4 Pucharu Uefa. Poniżej zestawienie par, wraz z kursami z bah . Zapraszam wszystkich bardzo gorąco do pisania analiz i opini na temat zbliżających sie spotkań, suche typy będą karane warnem!!


[center:05b23b976e]
[/center:05b23b976e]
 
D 0

dominik-wielki

Użytkownik
Bayer Leverkusen-CA Osasuna Typ:1 Bramki: poniżej 2,5
Obie drużyny mozna powiedziec ledwo doszły do tego rodzaju rozgrywek.......lecz Bayer z lepsza klasą.Myślę że Bayer wygra,lecz obrona osasuny nie pozwoli na wiecej jak 2 bramki....także obstawiam 1:0.
AZ Alkmaar-SV Werder Bremen Typ:X2 Bramki: ponizej 2,5
W świetnym stylu Werder wyszedł z grupy.Strzelił chyba najwięcej bramek....AZ Alkmar również dobrze się spisał jak na ten poziom gry...lecz w werderze jest więcej doświadczonych graczy.......i dla tego stawiam raczej na werder.
FC Sevilla-Tottenham Typ: 1 Bramki: poniżej 2,5
Tu okaże się czy hiszpania dorówna Angli.Z mojwego pkt widzenia liga hiszpańska jest efektowniejsza....szybsza piłka..a co najwazniejsze więcej goli.Dlatego stawiam na Seville.Wynik....hm.....2:0.
RCD Espanyol barcelona-Benfica Lissabon Typ:1X Bramki powyżej 2,5Obie drużyny prezentują wyśmienita formę.Myślę jednak iż Benfica nie wytrzyma presji ponieważ gra na wyjeździe................wynik obstawiłbym 2:1
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Bayer Leverkusen-CA Osasuna

Stwierdziłem, że napisze co nie co o mojej ulubionej, niemieckiej drużynie...Ogólnie moim zdaniem spotkanie nie należy do łatwych jeśli chodzi o wytypowanie wyniku. Dwie drużyny prezentują zupełnie inny styl gry i trudno powiedzieć co wyniknie z takiej mieszanki stylów. Twarda, niemiecka piłka, obfitująca w wiele bramek kontra bardziej techniczna, ale za to (chyba) przyjemniejsza dla oka piłka hiszpańska. Hiszpanie potrafią strzelać bramki, a dobra dyspozycja Roberto Soldado świadczy o wysokiej skuteczności zespołu. Jednak niejednokrotnie zdarzały się mecze, kiedy to po nudnym meczu padał wynik 0:0. Hmm..jakieś wnioski? W zasadzie nasuwa mi się jeden, zostawić w spokoju typ under/over. Zresztą słowa Michaela Skibbe świadczą, że nawet remis (na własnym stadionie!!!) byłby bardzo dobrym wynikiem. Można rozumieć to że ma się respekt dla swojego przeciwnika ale u siebie to trzeba wygrać i tyle...&quot;I am sure a goalless draw would give us every chance of reaching the next round, but we obviously want to win our home game. Hopefully we can score one or two goals, and we desperately want to avoid conceding.&quot; Skibbe wychodzi z założenia niczym z włoskiego Catenaccio, gdyż po strzeleniu 1 lub 2 bramek skoncentrują się na obronie. Niby niegłupie... ale Osasuna świetnie gra w defensywie i jeśli Bayer już na początku bedzie chciał strzelić bramkę to nadzieje się na kontre gości i wtedy mecz przyjmie zupełnie inny obraz. Apropo Osasuny to ich trener José Angel Ziganda co ciekawe również wyraża się bardzo dobrze o zawodnikach Leverkusen: &quot;Leverkusen have a side full of internationals and you can&#39;t just rely on a sound defensive performance against a big club like that because they will punish you. We must wait for our chances on the break and keep them busy in defence too. There is a lot riding on this match and it is a huge chance for our club. We want to make full use of that chance.&quot;... tą szansą będzie pewnie ewentualna kontra, o której pisałem już wcześniej. Niewątpliwie słowa trenerów przed meczem to w pewien sposób gra i jedno mogą mówić, a co innego myśleć i inaczej działać. Dla mnie ten mecze: NO BET... i jeszcze prawdopodobne składy:


Leverkusen: René Adler; Gonzalo Castro, Karim Haggui, Juan, Marko Babić; Paul Freier, Simon Rolfes, Bernd Schneider, Sergej Barbarez, Tranquillo Barnetta; Andriy Voronin.

Osasuna: Ricardo López; José Izquierdo, César Cruchaga, Javier Cuéllar, Enrique Corrales; Valdo, Raúl García, Miguel Flaño, Juanfran; Roberto Soldado, Savo Milošević.
 
V 0

vienio

Użytkownik
Bayer Leverkusen - CA Osasuna Pampeluna

Faworytem jest zespół niemiecki, nawet sam trener Osasuny, Jose Ziganda faworyta upatruję w drużynie gospodarzy. Mankamentem w drużynie Hiszpanów jest atak, ale w obronie dość dobrze sobie poczynają, a wiadomo, że większość drużyn grających w pucharach na wyjeździe w pierwszym meczu stawia na obronę. W Bayerze Leverkusen jest zupełnie odwrotnie, formacja obronna jest słabsza niż atak. Według statystyk Osasuna jeszcze nigdy nie przegrała z niemieckimi klubami i zdaje mi się, że tak zostanie.

typ: X, poniżej 2.5 bramki


FC Sevilla - Tottenham Hotspur Londyn

Chyba najlepsza para w tym etapie rozgrywek u Puchar UEFA. Tottenham ma bardzo dobry skład, każda formacja jest po prostu świetna. To samo u Sevilli. Bardzo trudny mecz do wytypowania. Osobiście wolałbym go w typowaniu ominąć, ale jak się bawić, to się bawić.

typ: X2, powyżej 2.5 bramki


AZ Alkmaar - Werder Brema

Alkmaar w rozgrywkach Pucharu UEFA na własnym stadionie, jak wyczytałem w Przeglądzie Sportowym jeszcze nie przegrał. Ten mecz, jak wyżej wymieniony również będzie ciekawy i na pewno padnie w nim sporo bramek, gdyż obie ekipy preferują atak. Wydaje mi się, że będzie 2-2.

typ: X, powyżej 2.5 bramki
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Bayer Leverkusen- Osasuna Pampeluna 1,poł.1, awans 1

Spotkanie 5. drużyny Bundesligi z dopiero 13. zespołem Primery Division. Leverkusen w 1/8 UEFA rozprawił się z francuskim Lens(1:2, 3:0) dośc łatwo. Teraz czeka ich niewygodniu przeciwnik bo zespół z Hipszanii który ledwo awansował pokonując Rangersów 1:0(na wyjeździe 1:1). Jedynym teraz trofeum który zostaje do zdobycia dla oby dwóch zespołow jest Puchar UEFA, choć jednak wiedzą że raczej nikłe są szanse na to. Bayer napewno zaatakuje od pierwszych minut gdyż muszą wygrać to spotkanie i nie mogą liczyć na tyryfę ulgową w Hiszpanii. W fenomenalnej formie jest Barbarez, który ostatnio strzela większość bramek dla Leverkusen. Pampeluna ma natomiast Savo Miloševica który również bardzo świetnie się spisuje a ataku jednak będzie miał na przeciwko sie Juana. Myśle że prawe skrzydło Bayeru(Schneider) będzie częstym zagrożeniem a będzie stwarzać dużo sytuacji podbramkowych. Miom zdaniem dalej awansują piłkarze z Niemiec gdyż są oni dużo lepszym zespołem i mają większe doświadczenie na arenie międzynarodowej. Powinni wygrać w handicapie, aby mieć spokojny mecz na wyjeździe
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
FC Sevilla - Tottenham 1, poniżej 2.5 gola

Chyba najciekawsza para tej fazy UEFA. Naprzeciw staną dwie znakomicie grające zespoły. W lidze Sevilla zajmuje obecnie zajmuje drugie miejsce i traci do lidera z Barcelony tylko 2 punkty, natomiast Tottenham jest 6. i stara się utrzymać pozycję dająca start w przyszłorocznych rozgrywkach Pucharu UEFA. Myśle że w tym meczu faworyt jest tylko jeden. Tottenham nie zachwyca na wyjazdach a Sevilla musi wygrać conajmniej dwoma bramkami a walczyć o awans. A ma kto strzelać, przecież w zespole z Hipszanii gra najlepszy strzelec Primera Division Frederic Konoute. Przypopmnijmy że w tym sezonie Sevilla broni tytułu. W poprzedniej fazie rogrywek chyba wszyscy pamiętamy pare Sevilla- Szachtar i to zespół z Ukrainy był bliższy awansu ale fenomenalnym strzałem głową po rzucie rożnym popisał sie bramkarz Palop(Sevilla) w 94 minucie meczu , co doprowadziło do dogrywki. Tottenham natomiast dwukrotnie pokonał Brage 3:2 i pewnie awansował dalej. Myśle że Sevilla nie będzie chciała dopuścić do sytuacji sprzed 20 dni. Bramek pewnie dużo nie padnie gdyż Totenham będzie się bronił w tym spotkaniu.
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
AZ Alkmaar - Werder Brema 1,powyżej 2.5gola

Spotykają się dwie druzyny które grają chyba najbardziej otwartą piłke w całej Europie. Ich motto brzmi &quot;strzelić więcej bramek niż przeciwnik&quot; ???? . Almaar zajmuje obecnie 3. pozycje w Eredivisie i traci do pierwszego PSV 5 punktów, Werder jest wiceliderem Bundesligi i traci do lidera zaledwie 2 punkty. W tym meczu możemy się spodziewać wielu bramek dlatego chyba najodpowiedniejszych typem dla tego meczu będzie over2,5. Ale wszystko będzie zależało od zawodnika Weredru Miroslavo Klose nie strzelił on bowiem gola w europejskich pucharach od 975 minut a ostatni raz uczynił to 7 grudnia 2005 roku, w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Panathinaikosowi Ateny, który Werder wygrał 5:1. Almaar może się poszczycić świetną serią 29 spotkań u siebie bez porażki. Zapowiada sie nam bardzo emocjonujący mecz z dużą ilością bramek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom