>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Pucharu UEFA-drugie spotkania(12.04.2007)

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
[center:0edd210b2d]1/4 Finału Pucharu UEFA-drugie spotkania(12.04.2007)[/center:0edd210b2d]
[center:0edd210b2d]
[/center:0edd210b2d]

W Czwartek 12 kwietnia dowiemy się kto zagra w pófinale Pucharu UEFA.Poniżej zestaw par i kursy(Expekt).Proszę o wpisywanie swoich własnych analiz i dyskusji na temat tych spotkań.Suche typy będą usuwane :!:

[center:0edd210b2d]
[/center:0edd210b2d]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Spotkanie:Osusuna-Leverkusen
Typ:X
Kurs:3,40
Buk:Expekt
Analiza:
W rewanżowym meczu 1/4 Pucharu UEFA hiszpańska Osasuna podejmować bedzię na El Sadar niemiecki Bayer 04 Leverkusen.W pierwszej potyczce tych drużyn padł zaskakujący dla wielu osób wynik 3-0 dla hiszpanów,gole strzelali:Cuellar,Lopez,Webo.Bayerwoi bedzię bardzo bardzo ciezko odrobic straty z pierwszego spotkania.Osasuna będzie strała się nie stracić gola i wyprowadzać dynamiczne kontry.Bayer ma znikome szanse na awans,ale jeśli się nie podda będzie zmuszony do gry ultra ofensywnej a na to gracze Osasuny tylko czychają.W niedzielnym ligowym meczu Osasuna uległa na Santiago Bernabeu 0-2 Realowi madryt,zaś zespoł &#39;&#39;Aptekarzy&#39;&#39; przegrał bardzo wysoko bo aż 1-4 na własnym stadionie z ekipą Vfl Bochum-gola dla przegranych strzelił:Kiessling.W zespole Bayeru napewno nie wystąpi trójka piłkarzy:Roque Junior,Ramelow,Meyer.Wydaje mi się że zespoł z Leverkusen pogodził się już z odpadnięciem z europejskich Pucharów i zagra bez przekonania,zaś Osasuna nie będzie szalała bo mogła by wyjść z tego jakaś przypadkowa bramka dla niemców i zrobiło by się nerwowo_Oczekuje nudnego widowska :mrgreen: i remisu 0-0
Dziękuje za uwagę :mrgreen:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Spotkanie: Tottenham Hotspur FC - Sevilla FC
Typ:1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt

Analiza:
W ramach rewanżu ćwierćfinału Pucharu UEFA w Londynie zmierzą się moim zdaniem obecnie dwie najlepsze drużyny, które jeszcze pozostały w walce o tytuł. Myślę że zwycięzca tego dwumeczu będzie jednocześnie zwycięzcą całego Pucharu. Ale obecnie najważniejszy jest czwartkowy mecz. Dla gospodarzy cel jest jeden - zwycięstwo, gdyż po pierwszym meczu wywieźli wynik 2:1 co wcale nie jest wynikiem złym, a rzekłbym nawet bardzo obiecującym przed rewanżem. Wiemy jak znakomitym zespołem jest Sevilla, lecz boiska angielskie to trudny teren i już niejeden zespół tam poległ. Co więcej Tottenham nie przegrał na własnym boisku od czterech spotkań, a ich zwycięstwa były dla mnie bardzo przekonywujące. Drużyna gości będzie osłabiona dwoma zawodnikami: Andresem Palopem oraz Ernesto Chevantonem, który nie grał w ostatnim spotkaniu z Tottenhamem, ale w meczu chociażby z Szachtarem pokazał się z dobrej strony, więc jego absencję również można uznać jako ogromną stratę. Jeśli chodzi o obsadę bramki Sevilli to prawdopodobnie między słupkami stanie David Cobeño, który do pewniaków na pewno nie należy. Jeśli chodzi o Tottenham to niewątpliwie jest on głodny sukcesów, a drużyna złożona z takich zawodników jak Berbatov, Jenas czy Zakora mogą poprowadzić zespół do zwycięstwa. Myślę że po zaciętym i niewykluczone ciekawym meczu ( choć znając Tottenham obfitującym w wiele fauli ) gospodarze wygrają i awansują do kolejnej rundy.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP


Spotkanie: SL Benfica - RCD Espanyol (ilość goli)
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson


Analiza:
Spotkanie pomiędzy Benficą i Espanyolem w moich oczach należeć będzie do najbardziej obfitujących w bramki. Pomimo że gospodarzom do awansu wystarczy chociażby skromne 1:0 to na pewno Espanyol łatwo meczu nie odda. Warto zaznaczyć że w pierwszym spotkaniu padł wynik 3:2, więc z pewnością drużyny preferują ofensywny styl gry, który jest przecież charakterystyczny dla Hiszpanii i Portugalii. Obie drużyny mają w swoich szeregach wspaniałych napastników, choć goście będą osłabieni nieobecnością Raula Tamudo. Pomimo to dwójka napastników Fernandez ( 10 bramek w Primera Division) oraz Walter Pandiani ( 10 bramek w tegorocznej edycji Pucharu Uefa) są w stanie podręczyć trochę goalkeepera Benfici. Z drugiej strony gospodarze mogą odpowiedzieć równie mocno, gdyż wyśmienita forma Simao i Nuno Gomesa może być kluczem do zwycięstwa w tym meczu. W zespole Benfici jest trochę wątpliwości jeśli chodzi o podstawowy skład ( chociażby ewentualny występ Miccoliego) to i tak Fernando Santos może czuć się faworytem tego meczu. Ponadto zapełniony po brzegi stadion z pewnością będzie służył gospodarzom. Ostatnie spotkania obu drużyn wyglądały zupełnie inaczej. Goście wygrali na własnym stadionie z Realem Sociedad, natomiast gospodarze zaledwie zremisowali z broniącym się przed spadkiem Beira Mar. Ostatnie spotkanie ciekawie podsumował trener Benfici - Fernando Santos: &quot;The players should not be thinking about tiredness. It&#39;s no use worrying about past matches. We need to be totally focused and I&#39;m sure the crowd will remind the players of their duties.&quot; Taka postawa przed nadchodzącym meczem jest bardzo ważna, a tak doświadczony trener na pewno wie co mówi. Myślę że zespół Benfici wygra wysoko na własnym boisku, gdyż ich motywacja przed własną publicznością jest niesamowita. Nawet w ostatnim rewanżowym meczu z PSG mogło jedynie pobiegać trochę za piłką. Pomimo że potencjał Espanyolu jest na pewno większy to myślę że Benfica wygra i to bardzo pewnie. Moim zdaniem kurs na over jest bardzo ciekawy i zagranie tej pozycji może się opłacać. Ponadto celem Benfici jest na pewno zwycięstwo w całym Pucharze, a jak by to rzekł Darek Szpakowski : &quot;Jak nie teraz to kiedy&quot;. Pozdrawiam.
 
T 0

trybek13

Użytkownik
Werder Brema - AZ Alkmar
Werder Brema - AZ Alkmar

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Po bezbramkowym remisie na wyjeździe są w komfortowej sytuacji. Kibice zapewne będą 12 zawodnikiem Niemieckiego klubu. :spokodfhgfh: Werder brema tak jak i goście nie odpuszczają w lidze . Obie walczą o mistrzostwo . Werder zagra ofensywnie zaś AZ będzie kontratakowała . Na 99%
moim zdaniem wygra Werder . Pozdrawiam Trybek13 8)W
 
kubi 0

kubi

Użytkownik
A ja mysle ze własnie warto zagrac na Az bo jest to klasowa druzyna i ma szanse na wygranie z Werderem, kurs jest zdecydowanie za wyzony na AZ, ja proponuje grac na X2 lub awans AZ sa na te 2 zdarzenia duze kursy. Az wystarczy remis bramkowy zeby przejsc dalej. Mysle ze bedzie powtorka z ligi mistrzow (mam taka nadzieje i ze niemiecki zespol przegra) Powodzenia :-D ????
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
[center:fb204588cd]Tottenham Hotspur - Fc Sevilla
[/center:fb204588cd]
Typ: Tottenham Hotspur
Kurs: 2.15
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Moim zdaniem chyba najbardziej ciekawe spotkanie w tej fazie pucharu Uefa. Tottenham na WHL będzie podejmować Seville, która w pierwszym spotkaniu wygrała 1:2. Gracze z Londynu znakomicie prezentują się na własnym stadionie gdzie w Premiership wygrali 11 z 16 meczy, ale wiadomo że Premiership a Puchary do zupełnie inna bajka, nie mniej jednak Tottenham staje się w bardzo korzystnej sytuacji dzięki grze na własnym stadionie oraz strzelonej bramce na początku mecz w Hiszpanii. Tottenham zajmuje w lidzie 7 miejsce i nadal ma szanse na grze w Europejskich Pucharach. Jeśli chodzi o Seville to zajmują oni w Primiera Division 2 lokatę. Ostatnie Sevilla jakby złapała taka mała zadyszkę nie gra już tak dobrze jak kiedyś. W lidzie Sevilla na wyjazdach spisuje się bardzo średnio na 15 meczy 5 wygrali i 5 przegrali i 5 zremisowali. Ostanie mecze Sevilli to dwa remisy i w żadnym z tych meczy nie strzelili bramki. Jeśli chodzi o składy to... Tottenham zagra tylko bez Anthonego Gardnera, i Ricardo Rochy. Sevilla ma chyba większy problem ponieważ zagra bez bramkarza Andresa Palopa i napastnika Javiera Ernesto Chevantona. Podsumowując stawiam na Tottenham który w Pucharze Uefa gra naprawdę znakomite spotkania i wydaje mi się że dziś odprawi Seville z powrotem do Hiszpanii.
 
palik 0

palik

Użytkownik
[center:8aadc9bc40]Werder Bremen- AZ Alkmaar[/center:8aadc9bc40]

witam,
Dzisiaj zainteresowało mnie własnie te spotkanie.W zeszłym spotkaniu był nierostrzygniety rezultat-0:0.Wynik zdziwil,gdyz sa to niezwykle overowe druzyny.Sadze ze dzisiaj dojdzie do dogrywki w tym meczu i mecz sie zakonczy rowniez 0:0.Uwazam ze Werder dzisiaj bedzie nieskuteczny i nie przelamie obrone AZ.Co do Alkmaaru to watpie,aby zdobyli jakiegokolwiek gola.


Typ na wynik 0:0

Under 2.5 gola


pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom