>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Niemcy - Grecja [22.06.2012]

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Niemcy - Grecja
Wynik do przerwy Remis lub Grecja @2,0 100j
Wynik do przerwy 0:0 @3,0 100j
Poniżej 2,5 gola @1,975 100j
Mecz typowo underowy, Grecy zamurują się w bramce i będą liczyć na jakąś kontre w końcówce, być może dopiero w dogrywce. Niemcy będą kontrolowali przebieg spotkania, będą atakować, ale nie za wszelką cene. Początek spokojny, pierwsze półgodziny nudne bez goli. Mecz ożywi się dopiero po 60 minucie, zdecydowany faworyt to Niemcy, ale czy uda im się strzelić przed 45minutą ? Nie sądzę powodzenia!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Składy:

Niemcy:

Neuer - Boateng, Hummels, Badstuber, Lahm - Khedira, Schweinsteiger - Reus, Özil, Schürrle - Klose

Grecja:

Sifakis - Torosidis, K. Papadopoulos, Sokratis, Tzavellas - Katsouranis, Makos, Maniatis - Salpingidis, Samaras - Gekas


Niemcy chyba pewni zwycięstwa, dla widowiska zmiany na plus. Żałować można typów na bramki Gomeza, będą zwroty. Jako ciekawostkę dodam, że w ostatniej edycji LM Bayern też wycofał Gomeza z walki o króla strzelców, sadzając go na ławce w meczach z Marsylią. W niemieckich mediach dyskutowało się trochę o tym ale w konsekwencji uznano, że nie ma o czym i ważniejszy jest zespół, a nie indywidualne osiągnięcia.
 
castiel 824

castiel

Użytkownik
Jak dla mnie niemcy zaczna dzisiaj spokojnie, a grecy w defensywie. Przemawia za tym chociazby brak gomeza w podstawowym skladzie. Wydaje mi sie ze na poczatku obie ekipy beda graly bardzo ostroznie, tak zeby nie stracic bramki, jak wczoraj portugalia. Dlatego wedlu gmnie dobrym typem bylo by:
Niemcy - Grecja under 0.5 polowa
kurs 2,60
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy z Was uważają, że Klose, Schuerle, Reus są słabi (tak wynika z Waszych wypowiedzi). Przecież równie dobrze oni mogą strzelać dla Niemców i nie musi to być koniecznie Gomez. Schuerle może trochę odstaje poziomem, ale Klose i Reus to napewno dobra dwójka. Myślę, że nie ma co zmieniać zaraz typów na jakieś undery 0,5 do I pol tylko grać dalej zachodnich sąsiadów.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Nie wiem dlaczego wszyscy z Was uważają, że Klose, Schuerle, Reus są słabi (tak wynika z Waszych wypowiedzi). Przecież równie dobrze oni mogą strzelać dla Niemców i nie musi to być koniecznie Gomez. Schuerle może trochę odstaje poziomem, ale Klose i Reus to napewno dobra dwójka. Myślę, że nie ma co zmieniać zaraz typów na jakieś undery 0,5 do I pol tylko grać dalej zachodnich sąsiadów.
Według mnie najsłabszym zmiennikiem z tej trójki jest jednak Klose. Mirek swoje lata już ma, ostatni taki turniej zapewne w reprezentacji, gdzie jeszcze ma szanse pograć, fajnie jakby coś utrafił dziś. Schurrle pokazał już w meczach towarzyskich, że forma jest i myślę, że można było wcześniej o nim pomyśleć. Brak Ozila albo Hummelsa - to byłoby dopiero strata.
Wydaje mi się, że zmiany w składzie nie wpłyną na grę naszych sąsiadów, jeśli nie zlekceważą rywali to spokojnie awansują dalej. Gomez zapewne wejdzie w drugiej połowie, a Grecy powinni już wtedy biegać sporo wolniej i będzie mu łatwiej.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Nie zdziwiłyby mnie te zmiany z Danią kiedy Niemcom wystarczył by remis ale teraz to lekkie zaskoczenie.Muller i Podolski nie zachwycają, ale Gomez idzie na króla strzelców i trochę dziwi ta zmiana.Niemcy mogą pokazać że mają najlepszą ławkę,ale mogą też byc nieskuteczni i może w końcu doczekamy się bezbramkowego remisu.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Niemcy - Grecja

ile goli strzeli zespół Niemiec
Typ: więcej niż 1,5
Kurs: 1,48

bwin

Dla mnie jedynym faworytem tego spotkania jest ekipa Niemiecka. Jako jedyni wygrali oni wszystkie trzy pojedynki w swojej grupie nazywanej przed Mistrzostwami grupą śmierci. Pokonali oni kolejno Portugalię jeden do zera, Holandię dwa do jednego i w tym samym stosunku ekipę Danii. Ich dzisiejszy rywal można powiedzieć awansował tylko dzięki nieudolności rosyjskich napastników którzy to w pojedynku z podopiecznymi Fernando Santosa oddali dwadzieścia pięć strzałów w tym piętnaście w światło bramki. Joachim Loew stawia sobie przed sobą zadanie wywalczenia Mistrzostwa Europy w tym turnieju i Grecy napewno w tym im nieprzeszkodzą. Niemcy ostatni raz w wielkiej imprezie zwyciężyli dosyć dawno bo w 1996 roku i są głodni sukcesu. Moim zdaniem awans do półfinału jest w zasięgu naszych wschodnich sąsiadów. Ułatwieniem może byc fakt że Grecy zagrają bez Giorgosa Karagounisa. W meczu z Rosją kapitan Hellady otrzymał drugą żółtą kartkę w turnieju i dzisiaj nie wystąpi.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Ja nie będę szukać w tym meczu niespodzianki, bo zwyczajnie w to nie wierzę. Ale nie postawie siana na kurs 1.30 bo jest on niedorzeczny.
Uważam, że bramek nie bedzie sporo, wszak Grecy w ostatnich 10 meczach stracili.. 10 bramek, czyli statystycznie 1 bramka na mecz. Dziś uważam, że będzie podobnie. Wiadomo, że to walka o półfinał i nikt nie otworzy się całkowicie. Spodziewam się piłkarskich szachów. Wczorajszy ćwierćfinał potwierdza tylko tezę o &quot;ostrożnej&quot; grze. Dlatego moje typy wyglądają następujaco:
Niemcy under 1.5 gola - @2.50 ⛔
albo za mniejszą stawką DW 1:0 - @5.20 ⛔
Ktoś powyżej już wspomniał o spalonych, ale powtórzę ten typ, bo chyba najbardziej dla mnie pewny (Grecja 10 spalonych w 3 meczach na EURO (!), Niemcy &quot;tylko&quot; 7) - over 4,5 - @1.95 ✅ i zostając w klimatach spalonych, można próbować most offsides Grecja - @1.50. ⛔ Wszystkie kursy z Tobet.
edit: totalne zaskoczenie bardzo słabą grą Greków w obronie, aczkolwiek Niemcy zagrali konsekwentnie i to oni są faworytem EURO.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Germany - Greece (First half yellow cards) over 1.5 @ 1.80 Betsson
Abstrahując od potencjalnych zmian w składzie reprezentacji Niemiec nie widzę żadnych szans by Grecy mogli awansować do kolejnej fazy rozgrywek. Wiem, wiem w 2004r. ekipie spod znaku fety i oliwki również nikt nie dawał szans, a ci zgarnęli tytuł najlepszej drużyny na starym kontynencie. Jednak tak jak nic dwa razy się nie zdarza, tak nie spodziewam się by ta gwardia pełna starych i wypalonych graczy była w stanie pokonać młodych, energicznych i rządnych sukcesów Niemców. Spotkanie zapowiada się według z góry zaplanowanego scenariusza, w którym od pierwszych minut nasi zachodni sąsiedzi rzucą się do szaleńczych ataków. Grecy będą bronić niczym Spartanie przed najazdem Xerxesa i zapewne będą wielokrotnie uciekać się do fauli. Z kolei Niemcom będzie zależało aby jak najszybciej zdobyć pierwszą bramkę i odsunąć widmo dogrywki, a już nie daj Boże rzutów karnych. Dlatego też spodziewam się, że Grecy będą faulować na potęgę, a co za tym idzie łapać kartki.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Niemcy - Grecja 1.30 -- 5.25 -- 11.00 Expekt
W tym spotkaniu niespodzianki nie powinno być. 1.30 na Niemcy w Expekt to wedlug mnie dobra lokata. Grecja nie zagrała w żadnego dobrego meczu. Różnica potencjału jest ogromna.
Niemcy to solidna drużyny i w tym spotkaniu jest murowanym faworytem.
Po składach obu ekip można dojść do wniosku, że prawdopodobny jest under 2.5, 1.95 w Expekt. Myślę, że warto zaryzykować.
 
castiel 824

castiel

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy z Was uważają, że Klose, Schuerle, Reus są słabi (tak wynika z Waszych wypowiedzi). Przecież równie dobrze oni mogą strzelać dla Niemców i nie musi to być koniecznie Gomez. Schuerle może trochę odstaje poziomem, ale Klose i Reus to napewno dobra dwójka. Myślę, że nie ma co zmieniać zaraz typów na jakieś undery 0,5 do I pol tylko grać dalej zachodnich sąsiadów.
ja nie powiedzialem ze oni sa slabi, tylko ze wedlug mnie w pierwszej polowie niemcy beda grac ostroznie, a grecy sie bronic. A granie na zwyciestwo niemiec po kursie oscylujacym kolo 1.40 sie nie oplaca. I nie zmieniam typu, od poczatku tak uwarzalem, zawsze tak jest ze w meczach w ktorych ktos przechodzi a ktos odpada gra sie bardziej defensywnie i zadko padaja wysoki wygrane. A co do faworytow tego meczu to tez uwazam ze sa nimi bezsprzecznie niemcy
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Ja zamiast grania ryzykowniejszego grania na Niemców zagram bezpieczniej na to, że Niemcy wykonają więcej autów.;) Niemcy wygrają 1;0 2;0 3;0 ale różnie może być.. Myślę, że mecz potoczy się podobnie jak Czechy Potrugalia w którym było 19; 30 w rzutach z autu ???? . 11 autów to większy zapas niż prowadzenie 1;0.
Niemcy wykonają więcej rzutów z autu 1.3 - BWIN
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
No to po meczu. Czy ktoś przewidział 4:2?
Powiem tak. Niemcy zbyt nonszalancko rozpoczęli ten mecz. Do pierwszego wyrównującego gola Greków grali jak gdyby chcieli perfekcyjnie rozegrać akcję z wbiegnięciem z piłką w bramkę. Stąd tak późno 1:0. Przewaga ogromna. Obudzili się, tzn. przypomnieli sobie, jak powinni albo jak potrafią grać dopiero przy stanie 1:1. Jak było już 4:1 znów miałem wrażenie, że rozluźnili się na tyle, aby pozwalać sobie na sparingowe zagrania. W tych skurczybykach drzemie taki potencjał, że powinni strzelić w tym meczu z 6 goli.
Mimo wszystko szacun dla Grecji za walkę.
Handicap wlazł na styk. Rożnych też było sporo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom