>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 Finału Mistrzostw Europy [5.06.2024 - 6.07.2024] - Typy + Dyskusja

Status
Zamknięty.
Chlopaknaopak 266,8K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Szwajcaria
Typ: Obie drużyny strzelą gola TAK
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna

Jak dla mnie powinien być to mecz wyrównany. Patrząc na składy powiem Anglia, patrząc na formę na tych mistrzostwach powiem Szwajcaria. Książę William na trybunach z synem, który kocha piłkę nożną. Czy to Anglikom pomoże, raczej nie. Wydaje mi się, że tykająca bomba w reprezentacji Anglii kiedyś musi odpalić a Szwajcaria strzelała w każdym meczu. Stawiam, że obie strzelą po golu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2487
K 72,2K

kossma

Użytkownik
Anglia - Szwajcarią
Szwajcarzy grają prostą, bezpośrednią piłkę, składem który zdążył już się wykrystalizować a opierający się na 4 piłkarzach w linii pomocy i prowadzeniu gry środkiem pola. Dlatego we wszystkich swoich meczach na Euro ustępują przeciwnikom w liczbie dośrodkowań. We wcześniejszych meczach (kwalifikacje i towarzyskie), które nie zwiastowały jeszcze sukcesu reprezentacji w Turnieju były prowadzone głównie 3 pomocnikami. Freuler jeśli brał w nich udział musiał pilnować skrzydła a to jest typowy gracz środka. Tak gra w klubie- Bolonii. Choćby nawet cofnięty, ale jako śrokowy pomocnik i zle czuje czuje się przy linii bocznej. Wprowadzenie czwartego piłkarza do linii wsparcia spowodowało zejście Freulera do centrum i tam zaczął on być już bardzo przydatny. Ta gra idzie i widzę właśnie po składzie jaki już widnieje, że taki system zostanie przez Yakina zaprezentowany w dniu dzisiejszym. Większość akcji przeprowadzanych przez Szwajcarów nie odbywa się jak dotąd bez udziału obojga z grających na środku: Xhaki oraz Freulera. Myślę więc tutaj o statystyce podań, bowiem w meczu grupowym np. z Danią Anglia pozwalała na wykonanie wielu podań przeciwnika. Dwuch z trzech grających wtedy na środku Duńczyków przekroczyło 60 podań. Czemu dzisiaj rewelacyjni i zorganizowani Szwajcarzy mieliby nie zanotować podobnych wyników?
Remo Freuler liczba podań 46+ @1.74 Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3089
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - Turcja
Typ: powyżej 2.5 gola
@1.78 Fortuna

Mecze ćwierćfinałowe nie zachwycają. Wszystkie są underowe i na dobrą sprawę jeśli miałbym gdzieś szukać bramek, to właśnie w tym meczu. Oba zespoły mają za sobą dobre występy - Holendrzy wygrali z Rumunią aż 3:0 i zanotowali wysoki over (2:3) w przegranym spotkaniu przeciwko Austrii. Turcy zaś z tą samą Austrią wygrali 2:1 a wszystkie jak dotąd mecze na tym turnieju z ich udziałem kończyły się strzeleniem minimum trzech bramek. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione aspekty jak i stosunkowo atrakcyjny kurs, pobieram over 2.5 gola na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2487
B 156,2K

bukibuk

Użytkownik
Holandia - Turcja

Dla mnie faworyt jednoznaczny, Holandia z większym potencjałem, znacznym uporządkowaniem gry. Świetnie ułożyła im się drabinka i mają otwartą drogę do finału. Przeciwko nim Turcja, która przemęczyła z Gruzją, potem dostała lanie od Portugali, męki z Czechami mimo przewagi jednego gracza. Do tego ułożyło im się super spotkanie z Austriakami dzięki tej 1 bramce i dociągnęli to do końca, ale tam potencjał piłkarski nie zachwyca, co było między innymi widać w sparingu z nami. Wydaje się, żę Holandia powinna to wziąć bez większych problemów dzisiaj. Jasny faworty, byle tylko to pokazali. Kurs na handi @2,74 wygląda super, dlatego próbuję to grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +976
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom