>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [13.04 - 14.04.2021]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1617988447796.png


Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami


Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
Ostatnia edycja:
pasek 6,4K

pasek

Użytkownik
edit: Nie ma tematu na rewanże, proszę o przeniesienie posta jak takowy powstanie, ale kursy wg. mnie warto już łapać.

Paris SG - Bayern München

Główny typ:
Goście – Liczba bramek : powyżej 2.5
@2.90 Betsafe

Typy dodatkowe:
Goście – Liczba bramek : powyżej 3.5
@6.20

Liczba bramek : powyżej 4.5
@3.25

Bayern (-1.5) i Liczba bramek : powyżej 3.5
@5.50


------------------------------------------------------------------------
Pierwszy mecz:
Bayern - PSG
Strzały 31:6
Strzały celne 12:4
Inwerwencje bramkarzy 1:10
Gole 2:3

Nie wierzę w kolejny AŻ TAKI dzień konia Navasa.
Nie wierzę, że 2 gole Bayernu wystarczą, bo...
Nie wierzę, że tak broniący Bayern nie straci bramki w Paryżu.

A skoro tak, to będą musieli strzelić 3 gole by awansować. Nawet przy ewentualnym 0:2 w trakcie meczu Bawarczycy będą mieli z tyłu głowy siłę Paryża w ataku, ewentualnego 0:2 Bayern nie będzie, bo wie, że nie powinien bronić. Przewiduję kolejny otwarty mecz. A gdy Navas nie będzie miał dnia, gdy grając mecz złapałby nawet doniczkę spadającą z 15 piętra wieżowca w Katowicach to worek z bramkami Bayernu się rozwiąże.
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
edit: Nie ma tematu na rewanże, proszę o przeniesienie posta jak takowy powstanie, ale kursy wg. mnie warto już łapać.

Paris SG - Bayern München

Główny typ:
Goście – Liczba bramek : powyżej 2.5
@2.90 Betsafe

Typy dodatkowe:
Goście – Liczba bramek : powyżej 3.5
@6.20

Liczba bramek : powyżej 4.5
@3.25

Bayern (-1.5) i Liczba bramek : powyżej 3.5
@5.50

------------------------------------------------------------------------
Pierwszy mecz:
Bayern - PSG
Strzały 31:6
Strzały celne 12:4
Inwerwencje bramkarzy 1:10
Gole 2:3

Nie wierzę w kolejny AŻ TAKI dzień konia Navasa.
Nie wierzę, że 2 gole Bayernu wystarczą, bo...
Nie wierzę, że tak broniący Bayern nie straci bramki w Paryżu.

A skoro tak, to będą musieli strzelić 3 gole by awansować. Nawet przy ewentualnym 0:2 w trakcie meczu Bawarczycy będą mieli z tyłu głowy siłę Paryża w ataku, ewentualnego 0:2 Bayern nie będzie, bo wie, że nie powinien bronić. Przewiduję kolejny otwarty mecz. A gdy Navas nie będzie miał dnia, gdy grając mecz złapałby nawet doniczkę spadającą z 15 piętra wieżowca w Katowicach to worek z bramkami Bayernu się rozwiąże.
Dobrze napisane, jestem tego samego zdania.. nie wierze aby bayern miał znów takiego pecha jak w pierwszym meczu.. 3 bramki to minimum aczkolwiek może się skończyć 3:3 :p
 
czarodziej_ufo 4

czarodziej_ufo

Użytkownik
Najlepsze rozwiązania to proste rozwiązania, zatem trzy wg mnie najbardziej prawdopodobne typy na trzy spotkania rewanżowe to:


13.04. 21:00
PSG - Bayern Monachium
typ: BTTS - obie drużyny zdobędą bramkę - TAK
kurs: 1,4 unibet

14.04. 21:00
Borussia Dortmund - Manchester City
typ: BTTS - obie drużyny zdobędą bramkę - TAK
kurs: 1,54 unibet

14.04. 21:00
Liverpool - Real Madryt
typ: BTTS - obie drużyny zdobędą bramkę - TAK
kurs: 1,6 unibet


Analiza jest jedna i ta sama do każdego spotkania powyżej, mianowicie:

Na tym etapie nie ma kalkulacji, tym bardziej jeśli, przegrana drużyna z pierwszego spotkania ma jakąkolwiek zaliczkę bramkową - a tak się składa, że gola na wyjeździe zdobył liverpool, gola na wyjeździe zdobyła Borussia, a Bayern stracił jednego gola na wyjeździe za dużo. Przypominając sobie poprzedni szalony rok LM wszyscy zgodnie potwierdzimy, że nie ma różnicy, której nie da się odrobić i meczu, którego losów nie da się odwrócić. Ofensywnie każdy z tych klubów, zaopatrzony jest najlepiej na świecie. Defensywnie każdy z tych klubów ma mniejsze lub większe problemy czy braki kadrowe, które również nam typującym - sprzyjają. Na dodatek tego wszystkiego, pierwsze mecze ułożyły się tak, że nie ma tu zespołu, który może spokojnie myśleć już o półfinale. Jedno jest pewne - nudno, nie będzie.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
W porównaniu do środowego starcia, gdzie Bayern był i tak mocno osłabiony, wypadają dodatkowo:
1. Sule (stoper) - zmieniony przed Boatenga w pierwszym spotkaniu ( uszkodzone włókno mięśniowe w udzie)
2. Goretzka (pomocnik) - zmieniony przez Davisa ( nadwyrężony mięsień uda, mała nadzieja na występ w rewanżu )
3. Nie wiem czemu na flashcore widnieją jeszcze kontuzje Comana i Boatenga, ale chyba jest to błąd!?

Navas już od paru lat jest w wyśmienitej formie bramkarskiej. Kiedyś ratował tyłek Realowi, teraz robi to w PSG. Bayern musi wyjść z ofensywnym nastawieniem, i liczyć, że PSG na czele z Mbbape i Neymarem nie będą tak skuteczni w kontrach, ale przy takim zestawieniu bloku obronnego Bawarczyków, będzie o to trudno. Gdyby Bayern grał w optymalnym zestawieniu, to pokusiłbym się jeszcze o granie w ich kierunku, w obecnej sytuacji myślę, że PSG utrzyma zaliczkę z poprzedniego spotkania i zamelduje się w półfinale.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Środek obrony Bayernu drewniany a przede wszystkim wolny. Nie wierzę w awans Bayernu. Za duże strzelby w PSG, szybkie i skuteczne. Nie z tą obroną Bayernu. PSG bankowo wyciągnie wnioski z rewanzu z Barcą gdzie dali się zdominować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
PSG zrobi to samo co w rewanżowym spotkaniu z Barceloną. Cofnie się i będzie szukał kontr. Mbappe, Di Maria i Neymar to idealni zawodnicy na kontrataki.
Myślę, że Kimmich zostanie przesunięty do obrony i podobnie jak De Jong w Barcelonie będzie odpowiedzialny za rozgrywanie.
Na lewej obronie zagra Davies bo to on jest w stanie konkurować szybkościowo z dwójka wyżej wymienionych rywali.
 
MasterCore 16

MasterCore

Użytkownik
13.04. 21:00
PSG - Bayern Monachium
typ: Mbappe strzeli conajmniej 2 bramki
kurs: 8 STS

Zagrałem ten typ tydzień temu. Kurs uwaga był 12.5 i weszło bardzo przyjemnie. Co do meczu przewiduje totalną dominacje PSG (Kurs na zwyciestwo 3.00 to value). Jak wiemy w Bayernie jest szpital, ostatni mecz z Union Berlin pokazał że bez kluczowych zawodników to nie ta sama drużyna. Po drugiej stronie mamy aktualnie jednych z najlepszych piłkarzy na świecie. MBAPPE + NEYMAR + DI MARIA wybiją Bayernowi LM w tym roku. Wszystkie piłki lecą na Mbappe który jest w takiej formie że nie zdziwiłbym się jakby strzelil nawet hatrick (kurs 30). Grajcie bo to mega value.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Paris SG - Bayern Monachium 0:1

Paryżanie mają kapitalny wynik wywieziony z Monachium przed rewanżem, zwycięstwo 3:2 daje im mnóstwo możliwości aby awansować.
Niestety Bayern trafił na ćwierćfinały chyba najgorzej jak mógł trafić i nie chodzi tutaj o przeciwnika lecz o swoją kadrę i kontuzje. W meczu jutrzejszym zabraknie m.in. R. Lewandowski, S. Gnabry, D. Costa, C. Tolisso, N. Sule i L. Goretzka - jest to 4 podstawowych zawodników bez, których tracą bardzo dużą jakość...
Paryżanie mają dużo mniej problemów kadrowych, oczywiście znajdzie się kilku zawodników bardzo ważnych, którzy nie zagrają jak przede wszystkim Marquinhos, L. Kurzawa, M. Icardi jednak do gry wracają gdzie w Monachium byli nieobecni M. Verratti, L. Paredes i A. Florenzi co jest bardzo dobrą wiadomością dla nich.
Wiadomo, że Bayern w tym sezonie ma ogromne problemy w obronie - w tym meczu tracą podstawowego obrońcę Sule. O Lewandowskim nie ma co wspominać bo wiadomo ile goli strzelił dla Bayernu, skrzydłowi czyli Gnabry i Costa - ponownie Coman i Sane będą musieli zagrać 90 minut na 100%. Również bardzo ważny grać jak Goretzka czyli król środka pola w Bayernie.
Myślę, że Paryżanie ponownie wykorzystają kontrataki i mega szybkiego Kyliana.
Wydaje mi się, że Paryż nie przegra meczu u siebie jednak liczę na bramki z obu stron bo nie można zabrać tego, że to jest nadal Bayern z Mullerem, Comanem czy Sane z przodu.

Paris SG lub remis i obie strzelą 2,17
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
PSG- Bayern
Typ: 1x
@1.72 Fortuna

Witam. Jutro i pojutrze poznamy 1-wszych polfinalistow. Najbardziej zapowaida sie mecz jutrzejszy gdzie Paryzanie beda chcieli utrzymac bardzo korzystny wynik wywalczony z sprzed tyg. 3-2 , tym bardziej ze nie zagra w jutrzejszym meczu Lewy. Paryzanie sa dla mnie faworytem tego meczu . W lidze nie wiedzie sie tak dobrze jak sie wydawac powinno az 8 porazek w lidze sprawia ze zajmuja 2 miejsce za lillie , a za ich plecami sa Monaco i Lyon i zapowaida sie znakomita koncowka sezonu i do konca zostalo tylko 6 meczy. Bayern w lidze lideruje zdecydowanie 5 pkt przewagi nad Lipskiem. Nie ma Lewego i Bayern juz nie gra tak jak z Lewym w skladzie , wiec jutro czeka ich ciezki mecz na Parc des Prinnces. Moj typ to 1x z lekkim wskazaniem na Paryzan.
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Chelsea - Porto
Typ poniżej 3,0 gola (azjatycka suma bramek)
Kurs 1,52
Fortuna

Po zwycięstwie w pierwszym wyjazdowym meczy sądzę, że to będzie formalność dla obu ekip.
Nie sądzę, że Porto ruszy do huraganowych ataków, żeby odrobić straty skoro już u siebie nie byli w stanie ugrać chociażby remisu. Patrząc na wyniki, które londyńczycy notowali w ostatnich 10 meczach na różnych frontach to wyniki overowe zanotowali tyko w 2 meczach w PL co prawda oba rozgrywane w kwietniu, ale jednak uważam je za wypadki przy pracy, szczególnie wstydliwa porażkę 2:5 z West Bromwich.
Porto na portugalskim podwórku z wynikami underowymi różnie ale na oststnie 10 spotkań wyników poniżej 2,5 gola zanotowali 5 w różnych rozgrywkach. A jak dodamy do tego mecze H2H i zaliczkę Chelsea z pierwszego meczu to w mojej opinii zobaczymy nudny mecz z małą liczba bramek. W razie 3 goli w spotkaniu będzie zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
Y 8

yugin83

Użytkownik
Chelsea - Porto
Typ poniżej 3,0 gola (azjatycka suma bramek)
Kurs 1,52
Fortuna

Po zwycięstwie w pierwszym wyjazdowym meczy sądzę, że to będzie formalność dla obu ekip.
Nie sądzę, że Porto ruszy do huraganowych ataków, żeby odrobić straty skoro już u siebie nie byli w stanie ugrać chociażby remisu. Patrząc na wyniki, które londyńczycy notowali w ostatnich 10 meczach na różnych frontach to wyniki overowe zanotowali tyko w 2 meczach w PL co prawda oba rozgrywane w kwietniu, ale jednak uważam je za wypadki przy pracy, szczególnie wstydliwa porażkę 2:5 z West Bromwich.
Porto na portugalskim podwórku z wynikami underowymi różnie ale na oststnie 10 spotkań wyników poniżej 2,5 gola zanotowali 5 w różnych rozgrywkach. A jak dodamy do tego mecze H2H i zaliczkę Chelsea z pierwszego meczu to w mojej opinii zobaczymy nudny mecz z małą liczba bramek. W razie 3 goli w spotkaniu będzie zwrot.
Przecież Porto nie grało u siebie, oba mecze rozegrane miały być na neutralnym boisku dla obu drużyn i tak będzie, ani Porto ani Chelsea w żadnym meczu nie będzie gospodarzem.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paris SG - Bayern Monachium
Typ: over 5,5 RR HT
Kurs: 2.34 6
Bukmacher: STS
Analiza:
Bayern w ostatnim meczu pokazał jaką ma siłę ofensywną. Stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych, wiele dośrodkowań, wiele rzutów rożnych. Szybkie przejścia z obrony do ataku. Szybkie rozgrywanie piłki. Wszystko spowodowane jest niekorzystnym wynikiem. Bayern kiedy musi to potrafi atakować, wystarczy zerknąć na statystyki pierwszego meczu. Jak większość osób przewiduje, PSG cofnie się i będzie skupione na kontratakach. Natomiast Bayern będzie od samego początku natarczywie atakować bramki Keylora Navasa. Wynik jest niekorzystny dla drużyny z Niemiec więc spodziewać się można od pierwszej minuty wielu ataków. Kursy na over 7,5 RR Bayernu szybko poleciały w dół. Sam osobiście pograłem po 2.40 (a widziałem nawet 2.50 na początku) na Unibet, gdzie aktualnie jest już 1.98. Myślę, że jeszcze może spaść. Spadek o 0.5j w ciągu kilku godzin. To tylko potwierdza, że wiele osób widzi realną szanse na wiele rożnych Bayernu. Ja proponuje pograć over 5,5 do przerwy. Pełna mobilizacja Bayernu od samego początku meczu może skutkować w wiele sytuacji podbramkowych, które mogą zamieniać się na rożne.

Dodatkowo
Bayern over 7,5 RR @ 1.98 Unibet (pograłem wcześniej po 2.40)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
13.04. 21:00
PSG - Bayern Monachium
typ: Mbappe strzeli conajmniej 2 bramki
kurs: 8 STS

Zagrałem ten typ tydzień temu. Kurs uwaga był 12.5 i weszło bardzo przyjemnie. Co do meczu przewiduje totalną dominacje PSG (Kurs na zwyciestwo 3.00 to value). Jak wiemy w Bayernie jest szpital, ostatni mecz z Union Berlin pokazał że bez kluczowych zawodników to nie ta sama drużyna. Po drugiej stronie mamy aktualnie jednych z najlepszych piłkarzy na świecie. MBAPPE + NEYMAR + DI MARIA wybiją Bayernowi LM w tym roku. Wszystkie piłki lecą na Mbappe który jest w takiej formie że nie zdziwiłbym się jakby strzelil nawet hatrick (kurs 30). Grajcie bo to mega value.
Typ może i value ma, ale opis tego meczu to jakaś kpina i tego typu posty powinny być od razu usuwane
Pełna dominacja psg? Oni to ze swojej połowy nie wyjdą. Nastawia się na kontry i tyle
I co ma do tego meczu spotkanie z unionem, który kompletnie olali i przeszli obok meczu?
Cyrk nie analiza.
Post automatycznie złączony:

Typ może i value ma, ale opis tego meczu to jakaś kpina i tego typu posty powinny być od razu usuwane
Pełna dominacja psg? Oni to ze swojej połowy nie wyjdą. Nastawia się na kontry i tyle
I co ma do tego meczu spotkanie z unionem, który kompletnie olali i przeszli obok meczu?
Cyrk nie analiza.
Co do różnych podpisuje się do typów powyżej.
Sam osobiście pogralem w dublu z overami Porto
Obie drużyny muszą gonić wynik.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj na Parc des Princes dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy PSG a Bayernem. Paryżanie wypracowali sobie solidną zaliczkę w pierwszym meczu, ale to Bayern był stroną przeważającą. Skuteczność jednak była po stronie Francuzów. Zabójcza wręcz skuteczność. Piłkarze Flicka mają świadomość tego, że to oni muszą gonić wynik, a to pewnie będzie przekładało się na stwarzane sytuacje i oddane strzały w światło bramki. Ataków na bramkę Navasa nie powinno zabraknąć, a to może okazać się wodą na młyn dla szybkich zawodników PSG. Mbappe, Neymar, Di Maria i reszta kolegów też będą mieli swoje sytuacje. Przed tygodniem oddano 16 celnych strzałów na bramki i teraz też spodziewam się, że liczne sytuacje podbramkowe przełożą się na celne uderzenia. W obu ekipach ma kto strzelać stąd mój typ.

Liczba strzałów w światło bramki - więcej (10,5) @ 1.70 fortuna
 
Ostatnia edycja:
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Po meczu PSG - Bayern rozegranym kilka lat temu, pisałem na forum że przy zasadzie 3 rogi i karny Lewandowski ustrzeliłby 2 hattricki.
W ostatnim meczu wygranym przez PSG tydzień temu zgodnie z tą zasada Bayern miałby 5 karnych.

Bayern z pierwszym meczu zdominował gości, podobnie PSG wyglądał u siebie w rewanżu z Barceloną.
Bayern przy skuteczności w ataku jest w stanie odrobić straty i awansować dalej.

Ja polecam zakłady na rzuty rożne w tym meczu.
Za typem przemawia ostatni mecz, statystyki cornerów z wcześniejszych meczów, w tym mecz PSG - Barcelona.

Bayern over 7,5 rogów 1,94 over 8,5 2,67 fortuna
over 10,5 rożnych 1,84 over 11,5 2,34 over 12,5 3,1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom