>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów + Rewanże [11.04 - 19.04.2023]

Status
Zamknięty.
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Napoli - Milan 1 @ 1,78 @ Fortuna
Napoli ma chyba najlepszy sezon od czasów Maradony. Pewna wygrana w Serie A. Przewaga jest olbrzymia, więc można też się skupić by namieszać w Europie. Awans do Półfinału LM byłby bez wątpienia znakomitym wynikiem. I rzecz jest jak najbardziej do zrobienia bo rywalem jest drużyna z lokalnego podwórka AC Milan. Milan w lidze radzi sobie wyraźnie gorzej od Napoli, dlatego to gospodarze są faworytem do wygrania i awansu. Pierwszy mecz na wyjeździe przegrany, ale tylko jedną bramką, a patrząc na statystyki Napoli nie było w tym spotkaniu gorsze. Myślę, że u siebie Napoli będzie lepsze i kurs na czystą jedynkę wydaje się atrakcyjny. Próbować też można Handi lub gry na awans gospodarzy.

Chelsea - Real 2 @ 2,48 @ Fortuna
Chelsea jest w totalnej rozsypce. Bilans 0-1-4 ostatnich 5 meczy jest wręcz dramatyczny. Premier League już bez szans chyba choćby na Puchary, a jutro prawdopodobnie opdadną też z LM. W takiej formie nei da się odrobić 2 bramkowej straty z taką drużyną jak Real. Jeśli powalczą i się otworzą to mogą zostać boleśnie skarceni kontrami. Jeśli tylko Realowi będzie sie chciało to może być blamaż przed własną publicznością. Typ za drobne bo Real nie musi, może nawet przegrac 1 golem i być zadowolonym. ALe czuje, że nie będą szczędzili upokorzeń rywalowi, który jak się otworzy może być jeszcze łatwiejszy do ukłucia niż w Madrycie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +885
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna LM
Godzina: 21.00
Spotkanie: Napoli - AC Milan
Typ: powyżej 13,5 rzutów rożnych
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Rogi wydają mi się dość dobrym kierunkiem na ten mecz.
Poprzednie starcie obu ekip z przed tygodnia to 13 rogów. Jeszcze poprzednie też z niedawna z ligi to 14 rogów. Kolejne 3 mecze wstecz liczby :13, 13, 10.
Jak pokazuje historia gier tych drużyn, gdy spotykają się na boisku to często padają rogi w dużych ilościach. Myślę, że nie inaczej będzie tym razem .
Ciężko przewidywać jaki scenariusz przyniesie ten mecz, ale myślę, że jaki scenariusz by nie był to rogi będą padać. Napoli chcące odrobić stratę z pierwszego meczu już w pierwszej połowie może kilka rogów nabić.
Myślę, że Napoli stratę może odrobić z nawiązką , a wtedy to Milan będzie gonił, a rogi też nic potrafi.
Ja po takim kursie wejdę w ten over.
Post automatycznie złączony:

Real- Chelsea poniżej 5.5 kartek w meczu 1.55 superbet

Kurs może nie powala, ale wydaje mi się dosyć pewny. Losy dwumeczu według mnie są już rozstrzygnięte, Chelsea już raczej nie powalczy. Po prostu są za słabi na Real. Czy Real wygra czy nie to będzie im zależało od tego czy będzie im się chciało.
Moim zdaniem nie zobaczymy tu zbyt dużych emocji, ostrej gry ani kartek. W poprzednim meczu ta linia co prawda przekroczona była, ale fauli było tylko 20 . Real nie łapie dużo kartek w takich meczach gdzie ma pewny awans ( a według mnie nic awansu im nie odbierze ) i 1-2 kartki dla nich to max, a wątpię żeby Chelsea samo tyle do tej linii dołożyło. Musiałaby strzelić bramkę albo dwie i prowadzić w tym meczu z Realem żeby tu były emocje .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2101
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Napoli - AC Milan, Napoli over 5,5 RR + liczba kartek - over 4,5 @ 2.28 Unibet

Napoli - AC Milan,
Napoli handicap -1,5 RR @ 1.52 Fuksiarz (konkurs)
Napoli handicap -2,5 RR @ 1.82 Fuksiarz

Chelsea - Real Madryt, Real Madryt over 3,5 strzały celne @ 1.46 Unibet


Analiza:
Napoli po przegranej w pierwszym meczu musi dążyć do odrobienia wyniku. Musi ruszyć do ataku od początku meczu, a to sprzyja nabijaniu rzutów rożnych. Tak też było podczas dwóch ostatnich meczów Napoli vs Milan. Mediolańczycy zdobywają bramkę, a wtedy Napoli goni wynik i nabija sporo rożnych. W dodatku Milan pod względem rzutów rożnych jest słaby. Na początku roku grałem regularnie under RR w meczach Milanu. Teraz jest idealna okazja na to, że Napoli nabije więcej rożnych. Pograłem handi -2,5 RR (po 1.86) ale już kursy trochę poleciały, czekam jeszcze bo może się coś poprawi i dorzucę. Kursy cały czas szaleją i raz idą w góre, a raz w dół na Unibet.
Teraz trochę statystyk rzutów rożnych.
12.04.2023 Milan - Napoli: 3:10 (Liga Mistrzów)
02.04.2023 Napoli - Milan: 10:4 (Serie A)

W dodatku kiedy Milan broni wyniku to mało nabija rzutów rożnych. Przykład z dwumeczu z Tottenhamem.
1. mecz 14.02.2023 Milan - Tottenham: 3:8 (wynik meczu 1:0)
2. mecz 08.03.2023 Tottenham - Milan: 6:0 (wynik meczu 0:0)

Powyższe argumenty potwierdzają, że Milan wygląda słabo pod względem rzutów rożnych. Sędzią spotkania będzie Marciniak, który nie rzuca na prawo i lewo kartek, ale kiedy mecz jest ostry i brutalny to wyciągnie kartki. Pierwsze spotkanie skończyło się chyba na 8 żk i 1 czerwonej. W rewanżach zazwyczaj widzimy więcej kartek. Linia 4,5 jak najbardziej do gry do dubla.

Dwa słowa o Realu, który jest w formie. Stwarzają sobie mnóstwo okazji i myślę, że dokończą swoją robotę na stadionie Chelsea. 4 strzały celne dla Realu? Myślę, że bez problemu. w LM w tym sezonie średnio nabijają po 7,6 strzałów celnych/mecz. W pierwszym meczu zdołali oddać aż 9 celnych strzałów na bramkę. W rewanżu chcę tylko 4.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Napoli - Milan
Typ 1
Kurs 1,73
Fuksiarz

Przed pierwszym meczem Napoli było stawiane w roli zdecydowanego faworyta. Po niespodziewanej wygranej Milanu 0:1, ale bardziej po ligowym pogromie 0:4 na korzyść Mediolańczyków juz więcej osób patrzy ostrożnie na wynik tego dwumeczu. Ja jednak wierzę w Napoli i mimo ogólnie znanego powiedzenia stawiam na ich zwycięstwo. Czy jego rozmiary od razu pozwolą awansować dalej, czy będzie dogrywka to już sprawa drugorzędna. Jak dla mnie wygrana Napolii to dla nich obowiązek i szansa na połączenie Scudetto i wygranej w LM.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21.00
Spotkania: Napoli vs AC Milan i Chelsea vs Real Madryt
Typ: Napoli oraz Chelsea łącznie powyżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.30✅️
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Często w futbolu tak jest, że wynik nie do końca odzwierciedla to, co faktycznie działo się na boisku.
Napoli od pierwszego gwizdka przejęło inicjatywę na San Siro i tak naprawdę już w pierwszej minucie Khvicha Kvaratskhelia powinien skierować piłkę do siatki rywala. Zdecydowały detale i z każdą kolejną chwilą to przeciwnicy przejmowali inicjatywę. Niestety jedna jedyna akcja ekipy z Mediolanu zdecydowała o skromnej porażce. Jest to tylko przegrana 0:1 i z tego należy się cieszyć, ale z braków kadrowych trener Luciano Spalletti nie może być zadowolony. Dzisiaj w Neapolu nie wystąpią Andre Zambo Anguissa oraz Min-Jae Kim, a więc dwójka kluczowych graczy w układance szkoleniowca Napoli. Jest tutaj jednak szeroka kadra i fani mają nadzieję, że następcy nie zawiodą. Czy gospodarze odrobią straty przywiezione z San Siro?

AC Milan w swoim stylu rozegrał mecz przed tygodniem. Dał się rywalowi wyszumieć i sam zadał decydujący cios, który dał prowadzenie 1:0 z dwumeczu. Wydaje się, że mało kto stawiał na przyjezdnych w tej parze, wszak w Serie A obie te ekipy dzieli aż 22 punkty, ale to jest Liga Mistrzów i tutaj decyduje pełne 180 minut. Ewentualny awans do półfinału przyjezdnych byłby sporym sukcesem i być może furtką, aby powalczyć o upragniony finał. Na naszych oczach oglądamy odrodzenie się Milanu, który od jakiegoś czasu tkwił w marazmie i zdobycie Scudetto przed rokiem było przełomowym momentem. Piłkarze uwierzyli, że nie tylko na własnym podwórku, ale również międzynarodowym są w stanie powalczyć o najwyższe cele. Czy gości stać na obronę wyniku z pierwszego starcia?

Jak będzie wyglądało to spotkanie? Zapewne tak jak w meczu sprzed tygodnia, to Napoli zdominuje AC Milan i aktualny lider Serie A nie ma nic do stracenia. Z bloku defensywnego wypadło dwóch kluczowych zawodników i należy postawić na ofensywę. Do składu wraca po kontuzji Victor Osimhen i to spore wzmocnienie po stronie gospodarzy. Ja zdecydowałem się stworzyć zakład specjalny w BETFAN, który mówi o tym, że Napoli oraz Chelsea wykonają łącznie powyżej 12.5 rzutów rożnych. Zajrzyjmy do statystyk pod kątem kornerów u podopiecznych Luciano Spallettiego:
  • 5 ostatnich spotkań Napoli to odpowiednio 4, 10, 4, 10, 4 rzuty rożne
  • 2 ostatnie spotkania Napoli przeciwko AC Milan to odpowiednio 10 i 10 rzutów rożnych
Lider Serie A dwukrotnie mierzył się w ostatnim czasie z AC Milan i liczba stałych fragmentów gry zatrzymywała się za każdym razem na 10. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie.

Przenosimy się do Londynu, gdzie czeka nas rywalizacja Chelsea z Realem Madryt. Dla The Blues to ostatni dzień, aby uratować jeszcze sezon. Doskonale wiemy, w jakiej sytuacji znajduje się ekipa prowadzona przez Franka Lamparda i nic się tutaj nie zgadza. Porażki w Premier League to jedno, ale atmosfera i styl gry to drugie i ciężko jest znaleźć jakieś pozytywy na Stamford Bridge. Gorzej być już nie może i fani Chelsea muszą powoli przyzwyczaić się do braku europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Wszystko albo nic, ewentualne odrobienie strat z Madrytu będzie uznawane w kategoriach cudu, ale nie takie rzeczy widzieliśmy już w futbolu. Czy pogrążony w kryzysie outsider będzie w stanie wyeliminować startego wyjadacza Ligi Mistrzów?

Realowi na krajowym podwórku pozostała walka o wicemistrzostwo oraz o zdobycie Pucharu Króla, w LM jest szansa, aby po raz kolejny sięgnąć po to trofeum. Czy Królewscy zaskoczyli nas swoją grą przed tygodniem? Nie. Piłkarze Carlo Ancelottiego wykonali po prostu swoją misję i szkoda jedynie, że rozmiary zwycięstwa nie były bardziej okazałe. Jeżeli grasz z przewagą jednego zawodnika, to warto już w pierwszych 90 minutach dwumeczu rozstrzygnąć losy awansu do półfinału. Jedyne, co zagraża Realowi to zbytnia pewność siebie i zlekceważenie Chelsea na Stamford Bridge. Królewscy to jednak doświadczony zespół, który wielokrotnie znajdował się w takich sytuacjach i potrafi się w nich zachować. Czy awans będzie tylko formalnością?

Szczerze powiem, że jestem ciekawy tego spotkania, ponieważ Chelsea nie ma nic do stracenia i zapewne rzuci wszystkie siły ofensywne na boisko. Real powinien umiejętnie kontrować swojego przeciwnika i potrafi to robić. Tak jak pisałem wyżej, zdecydowałem się na stworzenie zakładu specjalnego w BETFAN, który mówi o tym, że gospodarze dzisiejszych rywalizacji w LM wykonają minimum 13 rzutów rożnych. Jak wyglądają statystyki The Blues pod tym kątem?
  • 5 ostatnich spotkań Chelsea to odpowiednio 2, 3, 8, 3, 13 rzutów rożne
  • 3 ostatnie spotkania Chelsea przeciwko Realowi Madryt to odpowiednio 3, 10, 5 rzutów rożnych
To zapewne gospodarze będą utrzymywać się częściej przy piłce i próbować kreować sytuacje w bocznych sektorach boiska. Mam nadzieję, że to przełoży się na kornery.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1870
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Dzisiaj na Stadio Diego Armando Maradona dojdzie do rewanżowego spotkania między Napoli a Milanem, które zapowiada się bardzo ciekawie. Jak dobrze wiemy pierwszy mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem Milanu i to zespół z Neapolu musi gonić wynik. Przed nimi trudne, ale na pewno wykonalne zadanie. By zameldować się w półfinale Ligi Mistrzów podopieczni Spallettiego będą musieli kreować sobie sytuacje bramkowe, a to z kolei powinno przekładać się na rzuty rożne. Już w pierwszym spotkaniu między tymi zespołami padło aż 13 kornerów. Napoli ma noż na gardle i powinno mocno zaatakować już od pierwszego gwizdka sędziego. Do składu Napoli wraca Osimhen, którego ewidentnie brakowało w pierwszym spotkaniu. Nieoceniona jest szybkość tego piłkarza i obrońcy Milanu będą musieli skupić się bardziej na jego kryciu, co powinno dać więcej swobody na skrzydłach. Jeżeli sprawdzą się moje przewidywania, to powinniśmy w tym meczu ponownie zobaczyć sporo rzutów rożnych, na które szczególnie liczę w wykonaniu Napoli.

Napoli - liczba rzutów rożnych powyżej 5,5 @ 1.50 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1367
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Bayern - City powyżej 2.5 kartek w meczu 1.50
superbet (LM)


Bez jaj, serio na 3 kartki taki kurs ? Biorę z pocalowaniem ręki . Ktoś dziś odpadnie z LM, prawdopodobnie będzie to Bayern choć już nie takie cuda się zdarzały jak odrobienie 3 bramek. Kto by nie odpadł i jakby ten mecz nie wyglądał, to ja tu widzę 3 kartki minimum . Gram ta najniższą linie na potrzeby konkursu, może później albo jutro dodam jeszcze inna analizę .
W pierwszym meczu tych drużyn oglądaliśmy 3 kartki, a ja utrafiłem kartkę Pavarda po ładnym kursie . W tym meczu myślę, że mimo underowego sędziego którym jest Turpin to kartek będzie więcej . Widzę to tak, że Bayern od początku wręcz rzuci się na rywala, a gdy tylko Buty będzie przy piłce to niemiecka drużyna będzie grała mocnym pressingiem . Przy takiej grze powinniśmy obejrzeć po kilka kartek z obu stron bo faule będą .
A jeśli Bayernowi udałoby się strzelić jako pierwszemu to emocji i fauli powinno być jeszcze więcej .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1246
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Bayern - City powyżej 2.5 kartek w meczu 1.50
superbet (LM)


Bez jaj, serio na 3 kartki taki kurs ? Biorę z pocalowaniem ręki . Ktoś dziś odpadnie z LM, prawdopodobnie będzie to Bayern choć już nie takie cuda się zdarzały jak odrobienie 3 bramek. Kto by nie odpadł i jakby ten mecz nie wyglądał, to ja tu widzę 3 kartki minimum . Gram ta najniższą linie na potrzeby konkursu, może później albo jutro dodam jeszcze inna analizę .
W pierwszym meczu tych drużyn oglądaliśmy 3 kartki, a ja utrafiłem kartkę Pavarda po ładnym kursie . W tym meczu myślę, że mimo underowego sędziego którym jest Turpin to kartek będzie więcej . Widzę to tak, że Bayern od początku wręcz rzuci się na rywala, a gdy tylko Buty będzie przy piłce to niemiecka drużyna będzie grała mocnym pressingiem . Przy takiej grze powinniśmy obejrzeć po kilka kartek z obu stron bo faule będą .
A jeśli Bayernowi udałoby się strzelić jako pierwszemu to emocji i fauli powinno być jeszcze więcej .
Wiesz czemu taka niska linia na kartki? sędziuje Turpin:) trzeba naprawde się postarac żeby dostać kartke. Ja pobieram na pewno underek żółtych kartek. i upatruje spore szanse na powodzenie.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Chelsea vs Real

Real lub remis i under 6.5 rożnego Realu
@1.67

Real po1szym meczu ma zaliczkę którą wystarczy obronić. Sytuacja podobna do tej sprzed roku, gdzie Krolewscy roztrwonili dwu bramkowe prowadzenie w rewanżu, jednak ostatecznie awansując po golu w dogrywce.
Dziś ten scenariusz wydaje się nieosiągalny, a to glownie zwazajac na forme gospodarzy. Zespol z Londynu gra piach i nie pomagaja kolejne twarze na lawce trenerskiej. Real jest zbyt wyrachowany aby pozwolic na takie rostrzygniecie. Bylo to widac w rewanżu z Liverpoolem czy też z Barcelona w Pucharze Hiszpanii. Punktowali rywali z zabójcza skutecznością.
Dzisiejsze spotkanie zapewne będzie pod dyktando zawodników w białych koszulkach. Będą próbowali wysokim pressingiem wybijac z rytmu rywala i wyprowadzać kontry. Typuje także niska liczbę rożnych Królewskich. Linii nie przekroczyli 7/9 meczy w tegorocznej LM. Myślę że nie ma dużych szans na przekroczenie tego progu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1213
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Wiesz czemu taka niska linia na kartki? sędziuje Turpin:) trzeba naprawde się postarac żeby dostać kartke. Ja pobieram na pewno underek żółtych kartek. i upatruje spore szanse na powodzenie.
Wiem, że sędziuje, przecież pisałem o tym w analizie. Na moje to i tak 3 kartki będą na spokojnie, a jak będzie okaże się po meczu .
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna LM
Godzina: 21.00
Spotkanie: Napoli - AC Milan
Typ: Liczba przyznanych rzutów karnych = powyżej 0.5
Kurs: 3.30
Typ: Czerwona kartka = Tak
Kurs: 3.60
Bukmacher: Superbet

Szymon Marciniak to doświadczony sędzia który lubi kontrolować mecz ale dzisiaj będzie miał
pełne ręce roboty. Tu nie będzie chłodnego kalkulowania, będzie musiał trzymać na wodzy
22 rozgrzane głowy a 11 z nich niesione dopingiem ze STADIO DIEGO ARMANDO MARADONA
zapowiada nam ogień na boisku. Napoli podrażnione przegraną w Mediolanie (0-1)
musi wystartować od 1 minuty z odrabianiem straty co rozpocznie kartkowanie i na to właśnie czekam.
W pierwszym meczu większość przepychania odbywała się w środku boiska co skończyło się czerwoną kartką
i myślę że dzisiaj też ją zobaczymy. Napoli u siebie zdecydowanie odważniej gra w polu
karnym przeciwników co daje sporą szansę na karnego dla gospodarzy.
Gram dla zabawy bo ten mecz to loteria szczególnie jak puszczą zwieracze bohaterom na boisku.

LM.jpg

Taki smaczek na deser, komentarz z jajem (Livescore) 😂
To musi zostać dla potomnych.

e0753e28-eabb-47c3-b917-89414775a13b.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +885
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chelsea - Real Madryt
Chelsea over 51.5% posiadania piłki @ 2.05 Betfan

Pójdę w tym meczu w stronę Chelsea, chociaż nie w zwycięstwo, które moim zdaniem mogłoby przyjść, ale raczej dzięki słabej grze Realu, niż jakiejś porywającej Chelsea, a pójdę w posiadanie piłki. Jeśli chodzi o ten aspekt to również można pomyśleć, że Real będzie dominował i nie ma co się dziwić, bo w normalnych okolicznościach raczej tak by było, tylko czy w tym meczu jest taka potrzeba, aby narażać się niepotrzebnie na kontry. Anglicy są w beznadziejnej formie, od 6 spotkań nie potrafią wygrać, ich ofensywa stoi na bardzo niskim poziomie, trafiając 1 bramkę w ostatnich 5 meczach, czy są więc w stanie zagrozić Realowi? Prędzej można się spodziewać ich bramki właśnie z jakiejś kontry, niż żeby skonstruowali coś swojego. Real dlatego może pozwolić swoim rywalom grać, czekając na jakiś błąd, który pewnie w którymś momencie się pojawi. Jak dla mnie Real da pograć Chelsea, jedyną obawą jak dla mnie jest strzelona bramka przez gospodarzy, bo jeśli na tablicy wyników pojawi się 1:0, no to Real będzie musiał wziąć ciężar gry na siebie, jednak tego bym nie oczekiwał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1453
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Napoli - Milan
Typ 1
Kurs 1,73
Fuksiarz

Napoli w tym sezonie gra rewelacyjnie praktycznie zapewnili sobie mistrzostwo Włoch mając 14 punktów przewagi nad drugą drużyną.Milan w lidze nie zachwyca w sześciu ostatnich meczach odnosząc tylko jedno zwycięstwo.Napoli po bardzo wyrównanym pierwszym meczu w Mediolanie ,napewno ruszy od pierwszych minut do odrabiania strat.Powrót Osimhena do składu Napoli,powinno dużo pomóc w ataku na bramkę Milanu.Moim zdaniem Napoli wspomagane żywiołowym dopingiem fanatycznych kibiców pewnie wygra mecz na własnym stadionie
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ismael Bennacer żółta kartka
2.75
Etoto


Ciężko mi powiedzieć kto awansuje w tym meczu ale wszyscy wiemy że Napoli gra u siebie i będzie niemiłosiernie cisnąć, jeśli Milan miał ciężko w meczu z Tottenhamem to wyobraźcie sobie co będą mieli dzisiaj na Stadionie Napoli.
W pierwszym meczu to Milan wypracował sobie jednobramkową zaliczkę i w tym meczu będą bronić tego wyniku, Napoli będzie mieć większe posiadanie bo grają u siebie, no i biorąc pod uwagę przewagą jaką mają w lidze to wiadomo że ten mecz traktują jako priorytet, zresztą jak cała trójka z Włoch totalnie olała swoje dwa poprzednie mecze ligowe.
Bennacer jako pomocnik będzie miał dzisiaj sporo pracy w środku pola z zatrzymywaniem piłkarzy gospodarzy, dotychczas zarobił on jedną żółtą kartkę w Lidze Mistrzów w ośmiu meczach, ma ich za to aż pięć w Serie A.
Jak widać kurs na jego kartkę nie jest zbyt wysoki więc jak widać jest jednym z faworytów do otrzymania żółtej kartki.
 
deepred 667,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Sprawdźcie swoich buków, bo szukałem tylko na b365, ale widzę, że proponują @2,75 za strzał w bramkę Benzemy i Viniego. Wątpię, żeby Real tutaj zdejmował nogę z gazu. Owszem, solidna zaliczka, a Chelsea się kompromituje mecz za meczem, ale Carletto wystawia żelazną jedenastkę. W ostatnim meczu Vini w ogóle nie grał, a Karim był mega aktywny w meczu z Cadiz, gdzie poza celnymi strzałami dwukrotnie załadował w aluminium. Ramadan Karim to bestia, pokazywał to już niejednokrotnie i po słabszym okresie, kiedy wracał po kontuzji zaczyna wracać na właściwe tory w decydującym momencie sezonu. Awans Królewskich jest raczej niezagrożony, ale nie wydaje mi się, żeby ledwo sklecona defensywa Chelsea dała tutaj radę. Po jednym strzale na bramkę powinni spokojnie oddać.

Vini + Karim over 0,5 strzału w bramkę @2,75 bet365 2 milimetrowy spalony Viniego.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Bayern - Manchester City
Typ: powyżej 15.5 strzałów ogólnych Bayenru
Kurs: 2,08
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Losy dwumeczu w teorii wydają się być rozstrzygnięte, natomiast pora jeszcze na praktykę, która rozpocznie się o 21:00. W tym meczu to Bayern powinien być drużyną, która powinna bardziej celować w zwycięstwo, choćby z szacunku dla własnych kibiców (mecz jest rozgrywany na Allianz Arenie w Monachium), ale także dlatego, że futbol zna nie takie historię i nawet wynik 4-0 nie zawsze okazuje się być bezpieczny (patrz pamiętne 6 - 1 FC Barcelona z PSG ). Bayern potrzebuje aż trzech goli (i żadnego straconego) jesli chciałby doprowadzić do dogrywki, każdy gol Manchesteru City,to z automatu przymus zdobycia o jednej bramki więcej, tak więc można zakładać, że jeśli to ma być piękna noc w Monachium dla Bawarczyków, to najpewniej byłoby to 5 - 1 lub np. 4 - 1 i wygrana po dogrywce / karnych. By zdobyć gole trzeba jednak strzelać i tutaj z pomocą przychodzi oferta Betclica i typ na strzały. Same strzały w tym przypadku to wszystko to, co jest skierowane w stronę bramki z ewidentnym nastawieniem strzału, a nie np. dośrodkowaniem, czyli strzał celny, strzał niecelny, strzał zablokowany. Niekiedy z jednej akcji może być nawet 4/5 strzałów, np. po blokach itp.
Myślę że Bayern ruszy od pierwszych minut i liczę na to, że już w pierwszej połowie zostanie pokryta przynajmniej połowa z założonych 16 strzałów. Alternatywnie można atakować mniejszy próg (14.5 po kursie 1.72.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter vs Benfica
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Przenosimy się do Mediolanu i starcia Interu z Benficą. Gospodarze zaskoczyli obserwatorów w Lizbonie, pokonując Orły 2:0. Wydawało się, że to faworyci na własnym obiekcie sięgną po zwycięstwo, a tutaj proszę, włoski klub pokazał się z bardzo dobrej strony i wypunktował przeciwnika. Brama do półfinału jest szeroka otwarta, a w tej fazie rozgrywek czeka już AC Milan. Być może za kilka tygodni ujrzymy derby Mediolanu, co byłoby ciekawym wydarzeniem. Niestety dobre wyniki osiągane w Lidze Mistrzów nie wpływają pozytywnie na Serie A i Inter przegrał w weekend z Monzą 0:1. LM w przyszłej kampanii powoli ucieka i należy znaleźć odpowiedni balans pomiędzy europejskim a krajowym podwórkiem. Czy stać gospodarzy na obronę zaliczki przywiezionej z Lizbony?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Benfica, która zawiodła tydzień temu na Estadio da Luz. To przecież Orły były faworytem w tej parze, ale zwyciężył włoski spryt i solidność rywala w defensywie. Przyjezdnych dopadł kryzys i akurat przydarzył się w najważniejszym momencie kampanii. Ligowe porażki z FC Porto oraz Chaves powodują, że wyścig o tytuł mistrzowski w Portugalii nie jest jeszcze rozstrzygnięty. Goście postarają się odrobić straty z pierwszego starcia przeciwko Interowi, a potem wrócić do swojej optymalnej formy w Liga Portugal. Być może Benfica jest już po prostu zmęczona obecnym sezonem, ale nie wolno się poddawać, nawet w beznadziejnej sytuacji. Czy w Mediolanie ujrzymy odmienionych przyjezdnych?

Wszystko, albo nic. Z tego założenia wyjdą zapewne zawodnicy Orłów, którzy mają trudne zadanie do wykonania. Uważam, że pojawi się sporo nerwów na boisku, a to przełoży się na kartoniki i pobieram czerwień. W Lizbonie padły tylko 2 żółte kartki, ale teraz będziemy oglądać rewanż i wierzę, że mocny charakter niektórych zawodników da o sobie znać. Jest tutaj kilku prowokatorów, jak Marcelo Brozovic, Romelu Lukaku, Nicolas Otamendi, czy też Antonio Silva i liczę na ostrą rywalizację. Dla obu klubów ewentualny awans do półfinału Ligi Mistrzów, gdzie czeka już AC Milan będzie sporym sukcesem i furtką do finału. Hiszpański sędzia Carlos del Cerro Grande nie zawiódł mnie w niedzielę, gdzie w Walencji sięgnął po 5 żółtych i 1 czerwoną kartkę, mam nadzieję, że dzisiaj także stanie na wysokości zadania.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Manchester City
Typ: Bayern powyżej 7.5 rożnych
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Analiza:

To na początku napisze inne typy na ten mecz które gram z superbet z kursami
Bayern powyżej 6.5 r.r 3.00
Bayern więcej r.r i Upamecano strzeli gola glową 35
Bayern więcej r.r i Pavard strzeli głową 33
Bayern więcej r.r i De Light strzeli głową 23


Troche myślałem nad tym meczem i analizowałem go na wszelkie sposoby, myślałem o overze kartek którego wcale nie wykluczam, ale jednak najpewniejsze wydają mi się rzuty rożne niemieckiej drużyny .
Pierwszy mecz wiadomo jak się skończył. Mają 3 bramkową stratę . Myślę, że od początku będziemy tu widzieć zmasowana liczbę ataków Bayernu na bramkę rywala. 90 minut i odrobienie 3 bramek to ciężkie zadanie i nie będzie tu na co czekać. Bramka City powinna być konkretnie ostrzeliwana. Nie sądzę żeby City poszło na wymianę ciosów. Raczej będą chcieli utrzymać zaliczkę i jak najdłużej bramki nie stracić. Bayern powinien oddawać naprawdę dużo strzałów, będą też strzały z dystansu i wrzutki w pole ksrne. Część z nich będzie niecelna, ale myślę że duża część będzie blokowana przez obrońców i to tutaj widzę szansę na dużą ilość rogów niemieckiej drużyny . Dodatkowo trzeba tez wspomnieć, że Bayern jest taka drużyna która się nie poddaje i myślę, że niezależnie jak daleko będą z biegiem meczu od awansu to cały mecz będą atakowali . Przy takiej grze 8 rogów nie jest niczym niemożliwym. W pierwszym meczu wyjazdowym mieli ich 5, teraz u siebie powinno ich być jeszcze więcej. W ostatnim ligowym meczu kiedy gonili wynik z Hoffenheim rogów nabili aż 13. Dziś też będą gonić wynik.
Te dodatkowe zakłady które wypisałem wraz z kursami na początku analizy można spróbować pograć lekko. Skoro przewiduje dużo rogów gospodarzy to po którymś z nich ktoś może strzelić bramkę głową. I na to liczę, liczę, że ten mecz przyniesie niezły profit.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter Mediolan - Benfica
Typ: Benfica powyżej 53.5% posiadania piłki
Kurs: 1.82
Bukmacher: Totalbet

Analiza:
Inter to typowe wloskie cwaniaki. Nie maja zadnego interesu w tym zeby zabijac sie o posiadanie pilki. Zapewne cofnal sie na wlasna polowe i poczekaja na kontry. Zaliczke maja solidna i nie sadze zeby dali sobie wyrwac awans. W 1 polowie tydzien temu bylo po rowno z posiadaniem pilki ale juz w drugiej po tym jak Inter strzelili gola w 51 min od razu sie cofneli i Benfica miala 65% posiadania pilki. Porto pierwszy mecz przegralo co zrobil Inter w rewanzu? Totalna defensywka i 65% posiadanie pilki dla Porto. W lidze portugalskiej Benfica jest wyraznym liderem z okolo.. 65% posiadaniem gdzie Porto ma zwykle okolo 57%. Styl gry Interu w przypadku zaliczki bramkowej sklania mnie do lykniecia tych minimum 54% posiadania pilki dla Benfici.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2065
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter vs Benfica
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Dokładnie o tym samym pomyślałem przed tym meczem.
Takie kosy jak Otamedi, Mário, Brozović czy D'Ambrosio
zbierają dużo kartek a policjant del Cerro zawsze czujny jak
na pierwszym patrolu nie znosi ostrej gry i chętnie
wyrzuca takich kozaków z boiska.

Superbet.jpg

Typ: czerwona kartka

Wielka szkoda że Benfika się obudziła dopiero w drugiej połowie 🤬
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom