>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów + Rewanże [11.04 - 19.04.2023]

Status
Zamknięty.
B 0

bront

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester City
Typy: Bayern więcej rożnych w pierwszej połowie niż City @1.95 superbet
Bayern ponad 5,5 rożnych @2.10 superbet
Ponad 10,5 rożnych w meczu @2.40 superbet


Nie widzę tu innego scenariusza, niż ataki gospodarzy od pierwszej minuty meczu. Podejrzewam, że będzie podobnie jak we wczorajszym spotkaniu, gdzie Napoli nabiło dużo rożnych, a łącznie padło ich aż 17.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bayern Monachium - Manchester City 1:1

Bayern strz +1,5
2,02

Czy mamy już rozstrzygnięcie tego ćwierćfinału? Raczej tak. Jednak Bayern u siebie na pewno nie przejdzie obok tego meczu i jeśli tylko będa prowadzić do przerwy chociaz 1:0 to wydaje mi się, że nadzieje powrócą. Już nie raz mieliśmy sytuacje, że teoretycznie przed rewanżem jest już wszystko jasne a przychodzi do meczu i ... cud.
Bayern u siebie jest mocny w tej edycji ligi mistrzów u siebie pokonywał Barcelone 2:0, Inter 2:0, Pilzno 5:0 czy Paris SG 2:0 a więc dlaczego miałby nie strzelić tych 2óch goli City? :) Na pewno Bayern ma kim strzelać i wyjdzie dużo bardziej ofensywnie nastawiony aniżeli wczoraj Chelsea Londyn.
Jeśli chodzi o City to nie ma się czego przyczepić i na pewno swoje okazje będą mieć a z przodu Haaland.
Ja jednak trzymam kciuki za Bayern - niech wygra drużyna a nie miliarder, który potrafi tylko sypać pieniędzmi i kupować piłkarzy za 150 mln :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Inter Mediolan-Benfica Lizbona TYP BTS kurs 1,81 4/10 g.21.00 3:3 WIN

PS: Wydaję mi się że to Benfica powinna być stroną atakującą. Aż mi się wierzyć nie chce że nie bachną gola. Inter podobnie jak Milan w Lidze Mistrzów gra zupełnie inną piłkę. Wiem o tym doskonale bo od lat oglądam co tydzień po parę spotkań w Seria A. Te dwa zespoły z Mediolanu grają w ćwierćfinałach mega zbalansowaną i spokojną piłkę. Liczę więc na mocne "cwaniactwo" i jakąś kontrę dla Interu ze zdobytym golem (podobnie było wczoraj z bramką dla Milanu).
Reasumując wychodzi mi BTS.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2401
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester City

Bayern strz +1,5 2,02

Czy mamy już rozstrzygnięcie tego ćwierćfinału? Raczej tak. Jednak Bayern u siebie na pewno nie przejdzie obok tego meczu i jeśli tylko będa prowadzić do przerwy chociaz 1:0 to wydaje mi się, że nadzieje powrócą. Już nie raz mieliśmy sytuacje, że teoretycznie przed rewanżem jest już wszystko jasne a przychodzi do meczu i ... cud.
Bayern u siebie jest mocny w tej edycji ligi mistrzów u siebie pokonywał Barcelone 2:0, Inter 2:0, Pilzno 5:0 czy Paris SG 2:0 a więc dlaczego miałby nie strzelić tych 2óch goli City? :) Na pewno Bayern ma kim strzelać i wyjdzie dużo bardziej ofensywnie nastawiony aniżeli wczoraj Chelsea Londyn.
Jeśli chodzi o City to nie ma się czego przyczepić i na pewno swoje okazje będą mieć a z przodu Haaland.
Ja jednak trzymam kciuki za Bayern - niech wygra drużyna a nie miliarder, który potrafi tylko sypać pieniędzmi i kupować piłkarzy za 150 mln :)
Osttani akapit jest mocny a co zrobić jak takie chore ceny się zrobiły młody wymiatacz i dziwota że 150 mln? Na ten moment najlepszy gracz i strzelec globu bo strzela w lidze mocnej lidze i w lidze mistrzów. Neymar poszedł za 222 i co gra piach i stale kontuzje
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Bayern Monachium - Manchester City
Typ: Bayern over 53.5% posiadania piłki @1,95 (etoto) (55%)

U innych bukmacherów (fortuna) kurs niższy albo (betclic) linia wyższa.
Bayern w Manchesterze miał 54% posiadania piłki, dzisiaj okazja by ten zakład wszedł moim zdaniem jeszcze większa. Gospodarze przegrali na Etihed aż 0:3, ale Niemcy to Niemcy, na pewno nie odpuszcza i moim zdaniem ruszą do ataku by szybko strzelić bramkę. Jeśli City szybko nie zamknie tego dwumeczu to wg mnie Bayern będzie utrzymywać się przy piłce, atakował, a podopieczni Guardioli skupią się na kontrach. Kurs na ETOTO zdecydowanie do grania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2499
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Piłka nożna, LM
19.04.23r. g. 21:00


Bayern Monachium - Man. City
Typ: Bayern powyżej 1,5 gola, suma rożnych Bayernu - 7+.
Kurs: 5,05 ( Etoto ) - Mixbet

Co tu dużo mówić. Bayern chcąc pozostać Lidze Mistrzów musi od początku rzucić się do odrabiania strat z pierwszego spotkania. Jeśli nie od początku, to w dalszej fazie meczu podejrzewam scenariusz grania wieloma dośrodkowaniami przez Bayern, mają dobrze grających głową de Ligta, Upamecano czy Choupo-Motinga. Wczorajszy mecz Napoli pokazał, że suma siedmiu rożnych jest jak najbardziej do zrobienia, tym bardziej, że skrzydłowi Bawarczyków czyli Sane i Coman lubią pojedynki 1 na 1. Bayern u siebie stać również na strzelenie co najmniej dwóch bramek, nie oszukując się o awans będzie bardzo ciężko przy formie The Citizens. Kurs na 2 bramki Bayernu i min. 7 rzutów rożnych gospodarzy bardzo kuszący.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Manchester City
Typ: Eric Maxim Choupo-Moting over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 3.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Trzybramkowa strata do odrobienia przez Bayern, więc zawodnicy muszą wziąć się do roboty, jeżeli chcą pomyśleć o szokującym awansie. Aby gonić wynik, potrzebne są strzały i mam nadzieję, że napastnik Bayernu Choupo-Moting odda minimum dwa celne uderzenia na bramkę Edersona. Reprezentant Kamerunu ma na swoim koncie 4 trafienia w tej edycji Ligi Mistrzów, a w rozgrywkach ligowych dziesięć. Jeżeli Bayern Monachium wyjdzie ultra-ofensywnie nastawione na to spotkanie, to szansa na dwa celne strzały w wykonaniu Choupo-Motinga jest spora.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1246
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Analizy pokroju sędziuje trupin nie będzie kartek można wsadzić między nogi taka prawda co ma w głowie to tylko on wie i kiedy za co da kartkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom