>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [12-13 kwietnia] - rewanże

Status
Zamknięty.
L 18

liczba

Użytkownik
Real jak zagra mecz na swoim normalnym poziomie to ma spore szanse na awans. Nawet tracąc gola mogą awansować. Przy takiej sile ofensywnej strzelić na Bernabeu 4 gole nie powinno być bardzo trudno. Kurs na awans po 1,9 uważam za warty gry.
W drugim wtorkowym meczu też będzie bardzo ciekawie. Faworyzowane przed pierwszym meczem PSG stoi przed trudnym wyzwaniem. Awans może im dać tylko zwycięstwo. Nie wierzę, że w tym meczu będzie wysoki remis bramkowy 3:3. Ewentualnie 2:2 i dogrywka. Wartym rozważenia jest typ na PSG - remis nie ma zakładu po kursie 1,87 w pinnku.
Barcelona na pewno lekki kryzys. Atletico stoi przed wielką szansą. Kurs na remis nie ma zakładu 2,48 to też spore vale tak samo jak na czystą jedynkę. Gdyby nie czerwo w pierwszym meczu to Barca by tego meczu nie wygrała.
Ostatni mecz to powinna być formalność dla Niemców. Skromna zalicza z pierwszego meczu gwarantuje, że Niemcy przystąpią do meczu na 100%. Przynajmniej do zdobycia pierwszego gola, który praktycznie da im pewny awans.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real-1.5
City lub remis
2.340
Pinnacle
✅ ✅ ✅
Forum wrocilo wiec wracamy z typami.

We wtorek gram oba mecze idzie dubel a to dlatego ze kursy niskie i singla nie oplaca mi sie grac.
Real zagral patologie w Niemczech a Wolfsburg zagral mecz sezonu.Doskonale w ataku i idealnie wrecz w obronie.
Real na wyjezdzie a Real u siebie to jednak inna para kaloszy.Tutaj bedzie caly mecz napor kibice beda to podkrecac.Moim zdaniem Real wejdzie ale wole sie zabezpieczyc na wypadek jakiejs dogrywki handi -1.5.

Co do drugiego meczu to dlugo liczylem na PSG i zagrali dobre zawody u siebie jednak czegos znowu u nich brakuje a z drugiej strony City nie jest chlopcem do bicia.
W rewanzu przypominam nie zagraja w PSG pluca zespolu-Matuidi i serce-Verratti.
Moim zdaniem to Sa bardzo duze oslabienia PSG oczywiscie nawet bez nich to dalej magiczna druzyna ale ja czuje ze PSG odpadnie nie wiem czemu.
Ten awans chyba sie City nalezy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Real-1.5
City lub remis
2.340
Pinnacle

Forum wrocilo wiec wracamy z typami.

We wtorek gram oba mecze idzie dubel a to dlatego ze kursy niskie i singla nie oplaca mi sie grac.
Real zagral patologie w Niemczech a Wolfsburg zagral mecz sezonu.Doskonale w ataku i idealnie wrecz w obronie.
Real na wyjezdzie a Real u siebie to jednak inna para kaloszy.Tutaj bedzie caly mecz napor kibice beda to podkrecac.Moim zdaniem Real wejdzie ale wole sie zabezpieczyc na wypadek jakiejs dogrywki handi -1.5.

Co do drugiego meczu to dlugo liczylem na PSG i zagrali dobre zawody u siebie jednak czegos znowu u nich brakuje a z drugiej strony City nie jest chlopcem do bicia.
W rewanzu przypominam nie zagraja w PSG pluca zespolu-Matuidi i serce-Verratti.
Moim zdaniem to Sa bardzo duze oslabienia PSG oczywiscie nawet bez nich to dalej magiczna druzyna ale ja czuje ze PSG odpadnie nie wiem czemu.
Ten awans chyba sie City nalezy.
czemu sie nalezy? caly sezon graja w kratke, To Psg wlasnie sie awans nalezy za genialny sezon i 4 rok z rzedu w 1/4 mieli by znow odpasc? wlasnie teraz gdy sa najmocniejsi? awans to sie nalezy PSG, a city i tak awansowalo do 1/4 gdzie nigdy tego nie zrobilo wiec czemu jeszcze kolejny awans mial by sie im nalezec? co do szans nie oceniam, ale na pewno sie nie zgadzam ze awans sie bardziej nalezy city a nie psg,
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Real - Wolfsburg +2,25 1,89 pinnacle ⛔
Wilki jak Wilk z Opoczna w formie, jedne wygrały z Realem u siebie 2-0 w 1/4 inne pokonały GSW w ich hali :cool:
Real w pierwszym meczu miał mało okazji, warto dodać że dwie sam na sam.
Widać było świeżość po stronie Niemców, biegali bardzo dużo,
jak BB z Realem gdy wygrała u siebie 4-1, tak wyglądał ten mecz.
Dla mnie ten handicap jest za wysoki, Real będzie narażony na kontrataki, a te Wilki mają zabójcze.
Zabraknie Benzemy, Zidane musi zmienić ustawienie, bo w pierwszym spotkaniu nie miał kto grać tyłem do bramki. W dobrej formie jest Naldo, to jego gra przyczyniła się do tego, że Real nie strzelił gola.
Real ma szanse na awans i jakbym miał typować wynik to chodzi mi po głowie 4-1,
jednak uważam że Real nie zachowa czystego konta a 4 gole mimo potencjału w ataku będzie im trudno strzelić.
Poza tym BTS w Madrycie i Manchesterze w ako 3,13 ⛔ w becie pograne na otwarciu,
under 0,75 Benfiki po 1,9 w pinku. ⛔
Była dobra linia na gole w Madrycie over 3 ale z 1,8 zostały kości.
Wilk słabo jak Wilki w rewanżu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real - Wolfsburg
Typ: awans Real
Kurs: 1.88
Buk: betsafe
Wynik: 3:0✅ gładko
To z pewnością będzie inny mecz, niż w Niemczech!. Real od pierwszych minut rzuci się na gości aby dążyć do strzelenia pierwszego gola. Jeśli tak się stanie, że w pierwszych 15. minutach padnie gol dla gospodarzy to następne będą już tylko kwestią minut. Wilki&#39; zapewne będą czekać na kontry, ale to dla nich może się źle skończyć. Goście na wyjeździe w tym sezonie grają słabo. W lidze 10 punktów na 14 spotkań jest bardzo słabym wynikiem. Jutro będą musieli zrobić naprawdę dużo żeby nie przegrać tego spotkania i nie odpaść z LM. Ja jednak nie wierzę w to, że Królewscy nie odwrócą losów tego dwumeczu dlatego też gram ich awans. Można powiedzieć, że Real w pierwszym meczu miał trochę pecha, że nie strzelił przynajmniej jednej bramki rywalowi. Jutro na taki brak skuteczności nie mogą sobie pozwolić, a jestem nawet zdania, że BBC jutro rozstrzela swojego przeciwnika. Dziś na treningu Zidane miał dostępnych wszystkich piłkarzy, a więc jutro u gospodarzy zobaczymy pełny i najsilniejszy skład.
20:45 Real - Wolfsburg
Typ: Real -3.75 gola
Kurs: 4.60
Buk: unibet
Wynik: 3:0 ⛔ szkoda bo było blisko.
Tak jak już wspomniałem wyżej, jeśli Real w pierwszych 15. minutach ustrzeli choć jedną bramkę to kolejne będą kwestią minut. W ekipie gości zapadnie nerwówka, a takie zachowanie Królewscy potrafią wykorzystywać i to bezlitośnie. Dodam, że jak Real jest skuteczny to u siebie przecież potrafił niedawno rozjechać Sevillę 4-0, Celtę 7-1l Athletic Bilbao 4-2 czy wpakować Rayo 10 goli. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to oba Typy powinny się pokryć bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymms 19

szymms

Użytkownik
Real zapewne rzuci się od gardeł Wilków i myślę, że uda im się awansować (kurs bodajże 1.95). Drugi mecz wtorkowy to City- PSG - Paryżanie mimo remisu 2:2 u siebie moim zdaniem są ekipą o klasę lepszą od Anglików na tą chwile - awansik PSG po kursie 2.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ktoś umie sensownie wyjaśnić dlaczego kursy na City są takie wysokie? Nie zagra Streling i Kompany więc to nie są jakieś straszne absencje bo już długo sobie bez nich radzą a Sterling i tak bez rewelacji w tym sezonie. Absencje w PSG mnie nie obchodzą bo Kevin De Bruyne ma jutro wyjść w pierwszym składzie więc PSG jutro żegna się z ligą mistrzów. Belg w tym sezonie 38 meczy,15 goli i 16 asyst,niesamowite.Ledwie wrócił po kontuzji i zagrał dwa mecze po 90min i zaliczył w nich dwie bramki w tym jedną jak że ważna w starciu z PSG. Może Gdyby Belga nie było to pierwszy mecz potoczył by się inaczej ale De Bruyne to obecnie poziom nieosiągalny dla żadnego obrońcy i bramkarza na świecie,z nim w pierwszym składzie City wygląda kapitalnie,jutro razem a Aguero pozbawią marzeń Paryżan. Ten kurs to nieporozumienie,Trapp to imitacja bramkarza i nigdy się nie dowiemy dlaczego to on a nie Sirigu broni w tym sezonie.City u siebie a De Bruyne głodny gry po kontuzji,widać to po jego dotychczasowych występach, w takim razie ja gram na City po kursie 2.8. remisy 0:0 i 1:1 dają im awans ale wątpie żeby tak świetnie dysponowana ofensywa City nie pokonała PSG.Mam tu na myśli wciąż Kevina który stanowi o sile City w ataku,może ktoś pomyśli że przesadzam ale zobaczycie co on jutro będzie wyprawiał z obrońcami PSG
City
2.8
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Real ma problemy z niemieckimi drużynami (Borussia, Schalke), ale nie wydaje mi się, aby nie awansowali. Przewiduję wysokie zwycięstwo i przypieczętowanie awansu. Co do drugiego jutrzejszego meczu, BTS kurs trochę niski, ale może warto go pograć w dublu z realem over 3,5;) Na razie takie przemyślenia tylko luźne.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Może i wariactwo ale ja próbuje:
Ronaldo kartka TAK 7.00
Ibrahimovic kartka TAK 6.00
Unibet
Gram to za symboliczne kwoty, płasko po 10zł. Sędziować będą kolejno mecz Realu - Kassai. Węgier gwizdał mecz Wilków w tej edycji LM była po porażka w Manchesterze 2-1 i 5 kartek. Zaś mecz City sędziować będzie Hiszpan - Velasco. Jak rzuca on kartkami to nie muszę mówić. Zarówno Szwed jak i Portugalczyk w tym sezonie złapali po 3 kartki. Moim zdaniem jak wynik awans będzie się komplikował to zacznie się odzywać ego ;) Kartkę dla Ronaldo gram dla zabawy ale myślę,że Ibrahimovic może wyłapać.
Dodatkowo mocno zastanawiam się nad pograniem na awans Realu ;) oki przegrali w Niemczech ale warto dodać,że w weekend grali z Barceloną. Myślę,że byli lekko wypompowani. Nie wiem jakoś nie chce mi się wierzyć,że nie zobaczymy Królewskich w kolejnym etapie LM
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 28

alus99

Użytkownik
A ja nie jestem zdania , że Wolfsburg odpadnie ???? Maja 2 bramkowa zaliczke , Real sie otworzy wystarczy jedna bramka i sytuacja Realu bedzie ciezka ???? Nie oszukujmy sie patrzac na Ronaldo to juz nie jest pilkarz wart tych pieniedzy , Real powinien sie przebudowac , nie maja juz takiej jakosci, Wolfsburg bedzie niesiony jak Dortmund kilka lat temu ???? ja stawiam na final niemieckich druzyn , Real Wfl powinnien zakonczyc sie wynikiem 2-1 lub 3-1 ;) cos w tym przedziale
 
D 0

defantasy

Użytkownik
Ja też idę w kartki, a dokładniej w over 4,5 żółtych kartek w meczu Real Madryt - Wolfsburg. (@1.75 STS)
Tu nie ma co się rozpisywać. W pierwszym meczu 5 kartek już do 69&#39; (4-1 w kartkach dla Wolfsburga) i na tym się skończyło. Wilki nastawią się jutro na kontry, natomiast Real powinien od pierwszych minut atakować, choć wątpię, czy od razu rzuci wszystkie siły do ataku.
Spodziewałem się wyższej linii, przynajmniej 5,5, biorąc pod uwagę jaki był wynik pierwszego meczu i jak jutrzejszy prawdopodobnie będzie wyglądał. Nie opieram tego typu na statystykach, nie patrzyłem nawet, kto jest sędzią jutrzejszego meczu. Real gra o życie, Wilki też nogi nie będą odstawiać i widzę 1-2 kartki już w pierwszej połowie.
 
Grac45 56,2K

Grac45

Forum VIP
Real - Wolfsburg
Lepszego typu na ten rewanż jak rożne nie potrafię sobie wyobrazić. Piękny wynik z pierwszego meczu jest idealny pod cały scenariusz meczu. Tutaj Wolfsburg przy stracie pierwszej bramki nadal jest w grze, przy prowadzeniu Realu 3-0 nadal Królewscy mogą się obawiać odpadnięcia z dalszej gry. Real pójdzie w opór cały mecz, Santiago Bernabeu i te sprawy. Wolfsburg liczę, że wyjdzie z nastawieniem zaskoczenia wszystkich i nie da się tak szybko zepchnąć do defensywy jak większość sobie to wyobraża. Jaka by nie była taktyka obu drużyn, to rożne w tym przypadku w każdej wersji powinny się sprawdzić. Na dobrą sprawę to Real sam jest wstanie wykręcić każdą linie. Przykład pierwszy z brzegu Real - Roma 11-7 w rożnych a jaka była sytuacja rewanżu wtedy a dziś. Dla mnie must bet odkąd poznałem wynik pierwszego meczu.
Over 14 rożnych @ 4,50 ✅✅ 16 rożnych
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
G 0

gumaz

Użytkownik
Też apeluje o spokó do fanów madritas wolsfburg to nie jest eibar wszysko zalezy od nich tak naprawde watpie ze sie przestrasza nie maja nic do stracenia według mnie strzela jednego gola i real nie strzeli 4 ???? ale powodzenia tylko potem nie awanturujcie sie ????
 
pikobans 12,9K

pikobans

Użytkownik
Dzięki @Grac45 zapodałes tu fajny pomysł z rożnymi tym bardziej że w bet365 jest dziś promo na ten mecz ???? w sam raz ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Oglądałem trochę meczy Wolfsburga w bundeslidze (z Realem nie było mi dane akurat) i delikatnie się zdziwiłem po tym 2-0.Real kompletnie musiał tam pojechać nieprzygotowany, zarówno taktycznie jak i mentalnie, pewnie liczyli na jakiś spacerek jak w Rzymie gdzie rywal jak dla mnie był jednak trudniejszy.Teraz Real zyskał o nich doświadczenie, wyjdą z nastawieniem że Wolf nie zagra gorzej niż w pierwszym meczu i ja tutaj o Wolf trochę się martwię bo dom a wyjazd u nich trochę różnicy robi a jako całokształt w super dyspozycji ostatnio nie byli, w grze też mieli sporo dziur.Bramkę mogą i strzelić, pytanie ile mogą też stracić.Tak czy inaczej 2-0 to super wynik dla Wolfów.
 
czaro82 459,4K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Champions League
Godzina. 20:45
Spotkanie. Manchester City - PSG
Typ. M.City win i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.90
Bukmacher. Betano
Analiza:

Witam dzisiejszego wieczoru dojdzie do ciekawego pojednku w LM pomiedzy druzynami Manchesteru City i Psg. W pierwszym meczu druzyna z Angli byla skazywana na pozarcie przez dobrze dysponowanych pilkarzy z Paryza lecz w meczu pad remis (2:2) i awans
do 1/2 finalu jest nadal sprawa otwarta. Goscie dzisiejszego spotkania maja juz zapewniony kolejny triumf na krajowym podworku i moga sie skupic tylko na wystepach LM. (choc moim skromnym zdaniem jest to ich ostatni wystep w tej edycji). Ekipa City w lidze zajmuje obecnie czwarta lokate i w tym sezonie pozostaje im juz tylko walka o bezposredni udzial w przyszlorocznych rozgrywkach LM. Wiadomo ze druzyna &quot;obywateli&quot; po raz pierwszy wystapi
1/4 champions league i licze ze beda mega zmotywowani i zdeterminowani aby ten mecz wygrac i awansowac do kolejnej rundy. W druzynie ze stolicy Francji nie zagraja na srodku pola Matiudi i walczak Veratti a w druzynie City zabraknie Kompanego i Sterlinga. Podsumowujac spodziewac sie mozna zacietego i bardziej wyrownanego widowiska niz w drugim wtorkowym spotkaniu, licze tu na ciekawe akcje i ladne dla oka bramki z obu stron.


&quot; kto pod kim dolki kopie, sam w nie wpada&quot;
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Zgadzam się z Waszymi przewidywaniami co do awansu Realu. W Niemczech zagrali katastrofę, pomijam już błędy sędziego, które wypaczyły wynik, ale teraz ciśnienie na awans jest tak ogromne, że Królewscy wyjdą na ten mecz tak naładowani że o awans jestem spokojny. Oni wcisną Niemców do bramki. Jak na początku wpadnie chociaż jedna to manita będzie lekko. Real u siebie a Real na wyjeździe to dwie różne sprawy, to samo w sumie można powiedzieć o Niemcach.
Co do drugiego meczu to przyznam, że byłem mega zaskoczony wynikiem pierwszego meczu. Zdaję sobie sprawę, że PSG jest bardzo przeceniane, bo tak naprawdę to nie grają nic specjalnego, ale mimo wszystko City uważałem za o wiele słabsze, a jednak udało im się wywieźć świetny wynik z Parku Książąt. Moim zdaniem kursy na win City są zdecydowanie zawyżone, gdyż u siebie są o wiele mocniejsi plus jeszcze te osłabienia Paryżan. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że w PSG gra Angel Di Maria i on może rozstrzygnąć ten mecz w pojedynkę spokojnie jeżeli będzie mu szło. Pewnie pójście w gole to będzie dobry pomysł, obrona City to żaden monolit a u siebie strzelają mnóstwo.
Ogólnie to już dawno nie było tak ciekawych ćwierćfinałów, wszystkie drużyny mają duże szanse na awans i na pewno w rewanżach będzie ciekawie ????
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
PSG @2.40 bet365 ⛔
Zaczynając od początku, ktoś w poście wyżej napisał, że obok Matuidiego będzie brakować także Verattiego, nie wiem skąd ta informacja, skoro dzisiaj ma wybiec w pierwszym składzie.
Po drugie wszyscy Ci, którzy typujecie na zwycięstwo Manchesteru City, sprawdziliście jak ta drużyna radzi sobie u siebie w tym sezonie? Dla przypomnienia, w tym roku kalendarzowym przegrali już u siebie z: Tottenhamem, Leicester, Manchesterem United, a w listopadzie przegrali z Liverpoolem 1-4, do tego w poprzedniej rundzie remis 0-0 z arcy mocnym Dynamem Kijów..
Chyba już ten typ na City nie wydaje się tak pewny? Ja nigdy bym nie zaufał City w europejskich pucharach, gdzie regularnie się ośmieszają i jeszcze grają bez Kompanego, który trzyma jeszcze ten blok defensywny, bez niego obrona Manchesteru to zgraja parodystów, która w każdym momencie może coś głupiego wywinąć (wystarczy przypomnieć pierwszą bramkę dla PSG). Moim zdaniem PSG jest drużyną bardzo doświadczoną, dla nich celem numer 1 w tym sezonie jest Liga Mistrzów, Liga gładko wygrana, teraz wszystkie siły idą na LM. Oczywiście brak jest Luiza, tylko tak szczerze, czy to jest osłabienie? Brazylijczyk też potrafi wywinąć straszną głupotę i się zagotować. Duże poważniejsze osłabienie to brak Matuidiego, ale do składu wraca Veratti, więc powinno się to wyrównać.
Podsumowując, moim zdaniem PSG wyjdzie dzisiaj ofensywnie nastawiony i wygra to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom