>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [06.04 - 07.04.2021]

Status
Zamknięty.
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Real Madryt vs Liverpool
Godzina: 21:00
Typ: 1x
Kurs:1.54
BUK: efortuna

Witam. Zapraszam dzis na Cwiercfinaly ktore zapowiadaja sie ciekawie. Wybralem mecz Real - Liverpool. Oba zespoly graja ostatnio bardzo dobrze szczegolnie Real 11 meczy lacznie z LM. I goni czolowke w Lidze Hiszpanskiej przed El Clasico beda lekkim faworytem z meczu z Barca. W lidze wygrywa mecz za meczem ostatnia porazka 30 stycznia z Levante u siebie 1-2. W mecz z Livepoolem jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Liverpool ostatnio tez gra bardzo dobrze 0-3 z Arsenalem robi wrazenie , ale zajmuja dopiero 7 miejsce w lidze. Sadze ze ten mecz bedzie bardzo ciekawy do ogladania i emocujacy. Zobaczymy LM to inne rozgrywki niz Liga i wszystko moze sie wydarzyc. Ale licze na Real.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Real Madryt - Liverpool FC 3:1

Na pewno jedno z najciekawszych ćwierćfinałów i najrówniejszych, ciężko wskazać wyraźnego faworyta w tym 2meczu.
Każda z drużyn ma swoje problemy, jedni mniejsze drudzy większe. Zacznę od gospodarzy.
Real Madryt - ich gra może nie powala ale jedno się zgadza od jakiegoś czasu, wyniki. Czym sprawili, że do lidera w lidze Atletico Madryt tracą już tylko 3 punkty i wciąż mają realną szansę na mistrzostwo Hiszpanii, do tego dochodzi nadal walka w lidze mistrzów więc sezon jest naprawdę ciekawy.
Jeśli chodzi o problemy kadrowe to na pewno zdecydowanie jest gorzej w obronie. Brak S. Ramosa i D.Carvajala a dziś w dodatku R. Varane wypada z gry. Więc w środku obrony zobaczymy Nacho i Militao - nieciekawie.
Jeśli chodzi o Liverpool to tutaj również środek obrony najbardziej cierpi z braku V. Van dijk, J. Matipa i J. Gomeza w dodatku zabraknie dziś J. Hendersona, który grał także na tej pozycji.
Dlatego typuję właśnie "obie strzelą" obie drużyny mają nieciekawą sytuację w obronie. Duże lepiej wygląda to w ataku gdzie nie ma większych braków - oczywiście brakuje Hazarda ale do tego wszyscy się już przyzwyczaili.
Od wielu lat Real Madryt znany jest z tego, że nie ważne jak gra w lidze to w lidze mistrzów pokazują mega charakter i nie inaczej powinno być w dniu dzisiejszym. Nie wydaje mi się aby Real przegrał pierwszy mecz u siebie. W końcu nikt nie powie, że Liverpool jest w świetnej dyspozycji, w lidze zajmują dopiero 7 miejsce.

Real lub remis i obie strzelą 2,36
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Diego Jota strzeli minimum dwa gole w meczu
11.5
Fortuna


Wiem że porywam się z tym kursem z motyką na słońce ale przecież Portugalczyk jest najjaśniejszym punktem The Reds w tym sezonie. Nawet Salahowi czasem nie idzie mimo że jest najlepszym strzelcem. Gdyby nie Jota Liverpool miałby o wiele mniej punktów w lidze angielskiej. Po kontuzji nie ma już śladu,ustrzelił dublet z Serbią,gola z Luksemburgiem,i dublet z Arsenalem. Jest w życiowej formie i coś czuje że będzie dzisiaj utrapieniem obrony Realu który i tak gra tragicznie w tym sezonie. Są już składy na mecz i bez Ramosa Real będzie miał ciężko. Jota na środku ataku i wszystko jasne,dwa gole do ogarnięcia na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
G 0

gubernator_nh

Gość
Cienki to niestety masz argument co do danego typu. Forma obu drużyn nie jest najwyższa chodź chyba to jednak Liverpool bardziej przekonuje niż Real. Defensywa fakt z brakami ale nie znaczy że muszą zagrać kiepski mecz, przód zdecydowanie na korzyść gości z Anfield. Zdziwi mnie porażka Liverpoolu ale każdy ma swoje zdanie. Pozdro
Pewne zwycięstwo Królewskich. Drużyny angielskie zajechane. Niech IM dadzą więcej w kraju tych pucharów śmiesznych itd. Niech się pool cieszy że w ogóle 1 bramkę strzelił. Pewny awans Madrytu.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Porto-Chelsea
Typ: Strzeli Gola-Marega(Porto)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dosc ryzykowana gra,ale mysle ze to jedyny zawodnik w ataku ktory moze zakrecic twardymi Anglikami,nie jest to wiruoz futbolowy ale ma kopa i tym bardziej wie jak sie ustawiac w polu karnym.Brak partnera Taremiego spowoduje ze na nim bedzie ciezyla cala presja zeby zdobyc gola.Jesli chodzi o sam wynik licze ze Porto wygra z Chelsea bo sa naprawde w swietnej formie i w tym sezonie maja naprawde mocna paczke.Chelsea obecnie dla mnie nie jest zespolem absolutnie ktorego trzeba sie bac,tym bardziej po ostatnim blamazu z WBA nie sadze ze moga az tak szybko sie pozbierac w defensywie.Jak dla mnie Porto zdecydowanym faworytem tego spotkania nawet jesli graja na neutralnym terenie.Jesli ktokolwiek strzeli w Porto bedzie to z pewnoscia Marega.
Alternatywnie:
Wygrana Porto- 5.20 Fortuna
Awans Porto-4.44 Fortuna
Porto strzeli gola w 1 polowie-TAK-3.10 Fortuna
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bayern Monachium vs PSG
Under 2.5 @2.38 STS

W obu drużynach mamy dużo osłabień , przede wszystkim brak Roberta Lewandowskiego wskazuje tu na mniej ofensywnie nastawiony Bayern , myślę że będą grać mniej odważnie i bardziej patrzeć na tyły czekając na powrót RL na spotkanie rewanżowe.
Oczywiście nie wyjdą tutaj ultradefensywnie ale brak tylu zawodników wpłynie na ich nastawienie.
PSG też by się zadowoliło wynikiem 0-1 czy 1-1 bo w lidze ostatnio im mocno nie idzie i gra nie wygląda jakoś kapitanie, tam trzeba pilnować szybkich kontr i stałych fragmentów gry a PSG nie istnieje.

Jeśli ktoś trafi będzie mocno pilnował gry a otwartego meczu nie zobaczymy bez dwóch zdań.

Screenshot_20210407-072156.jpg
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Finaliści poprzedniej edycji Ligi Mistrzów zmierzą się dzisiaj na Allianz Arena w Monachium. Paryżanie będą na pewno chcieli wziąć rewanż za pamiętny finał sprzed ośmiu miesięcy, ale sądzę, że będzie ciężko pokonać Bayern na swoim podwórku. Do tego dochodzą poważne ubytki w postaci braku Paredesa i przede wszystkim Verattiego. Neymar dopiero wraca po dłuższej nieobecności i na boisku jak na razie zwraca na siebie uwagę swoim pajacowaniem i chamskim zachowaniem. Ostatnia wpadka w lidze z Lille też nie napawa optymizmem. Bayern wydaje się na ten moment zespołem pewniejszym w swoich poczynaniach. W miniony weekend odniósł bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo na Lipskiem i pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski w Bundeslidze. Bawarczycy będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Lewandowskiego i Gnagry'ego, którego z gry wyeliminował koronawirus, ale i bez nich zespół Hansiego Flicka powinien odnieść zwycięstwo.

Bayern @ 1.98 fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
Bayern - PSG
over 4,5 żółtych kartek @1,93 fortuna ✅
PSG over 2,5 żółtych kartek @1,97 fortuna❌

Ja idę w tym spotkaniu w kierunku kartek.
Zawody będzie sędziował hiszpański arbiter Lahoz, który lubi rządzić na boisku i często sięga do kieszeni. W obecnym sezonie jego średnia w La Liga to 4,78, natomiast w LM średnia to 4 kartki na mecz. Porównując to do poprzednich sezonów to trochę obniżył liczbę rozdawanych kartek, może dostał jakąś reprymendę bo potrafił czasami rozdawać kartki za głupoty. Jego ogólna średnia z kariery sędziowskiej wynosi ok. 5,2.
Myślę że stawka spotkania zrobi swoje i zawodnicy trochę się nakręcą na ostrą walkę. Szczególnie liczę tutaj na PSG, którego zawodnicy mają czasami gorące głowy, jak wynik jest niekorzystny, a w tym spotkaniu może się tak zdarzyć.Zwłaszcza gwiazdor Neymar. Granie kartki na tego zawodnika to też jest niezły pomysł.
W ostatnim meczu pomiędzy zespołami, który miał miejsce w finale poprzednich rozgrywek LM było 8 kartek.
 
Ostatnia edycja:
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - PSG
Typ: BTTS
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Presja to takie uczucie, z którym jedni radzą sobie doskonale, a innych paraliżuje ona do tego stopnia, że ciężko wykonać im podstawowe, wyćwiczone ruchy. Taki swoisty "ciężar" na swoich barkach od pierwszego spotkania grupowego dźwigają w tej edycji Ligi Mistrzów piłkarze Bayernu Monachium. Na kogo bowiem mają być zwrócone oczy wszystkich kibiców piłki nożnej, jeśli nie na aktualnego mistrza?

Do dnia dzisiejszego ich poczynania w Champions League wyglądały nader dobrze. Pewny awans z grupy, a następnie stosunkowo spokojnie wygrany dwumecz z włoskim Lazio. Można więc uznać, że prawdziwy test dopiero nadejdzie. Tak się składa, że będzie on od razu bardzo wymagający.

Nie można powiedzieć, że formacja ofensywna Die Roten bez Lewego oraz Serge'a Gnabry'ego będzie wyglądała beznadziejnie. Wszak Thomas Muller, Kinsgley Coman oraz Leroy Sane to przecież piekielnie groźni gracze. Ile jednak znaczy obecność na boisku polskiego zawodnika, każdy wie przecież doskonale. Czy paryżanie są więc zdolni w takich okolicznościach przeciwstawić się obrońcom tytułu?

Nie licząc Marco Verrattiego, PSG przystąpi do tej rywalizacji w praktycznie najsilniejszym składzie. Uważam zatem, że zdobycz bramkowa po każdej ze stron to absolutne minimum, jakie będziemy mogli dziś ujrzeć.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Bayern powyżej 1.5 żółte kartki
Kurs 1.57 fortuna

Bayern vs PSG
Poniżej 10.5 rzuty rozne
Kurs 1.63 fortuna

Odnośnie kartek już kolega pisał wyzej. Sędziuje Lahoz który lubi być w centrum uwagi. Ja stawiam jednak kartki Bayernu a nie PSG. Wydaje mi się że na szybkich skrzydłowych gości Bayern zarobi minimum dwa kartoniki.
Drugi tym... Idę w kierunku małej liczby różnych. Może nie małej... Bo linia 10 jest spora, ale wydaje mi się że Bayern nie będzie tak swobodnie oskrzydlal. Boczni obrończy będą grać bliżej swojej bramki bo zostawienie miejsca w bocznych sektorach PSG byłoby samobujstwem. W takim układzie robienie przewagi na skrzydłach będzie trudne. Tak ogólnie myślę że Bayern grę będzie prowadził raczej środkiem... Wiem że to nie typowe dla nich ale w tym sektorze boiska powinni mieć przewagę.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
w finale psg - bayern taktyka bayernu polegala na szybkich skrzydlowych wspierajacych szybkich bocznych obroncow. mieli oni wspolpracowac ze soba i grac na maksa do 70 minuty mniej wiecej, potem zmiany. podwajanie przez szybkich zawodnikow szybkich zawodnikow aby zablokowac szybkich zawodnikow psg xd prosta taktyka, ktora miala wylaczyc neymara i mbappe z gry i to sie sprawdzilo. w psg kazdy moze rzucic dluga pilke i tego sa nauczeni. od obroncow po pomocnikow. przed finalem mbappe i neymar sie smiali, ze moga zagrac roznymi taktykami a bayern nie... a bylo odwrotnie, bo psg jest jednowymiarowe i ich gra z lepszymi przeciwnikami opiera sie na dlugich podaniach do przodu ewentualnie szybkim ataku. zwiekszony limit zmian w lm daje przewage taktyczna bayernowi, bo moze zajechac neymara i mbappe nie martwiac sie o to, ze zostana z 3 zmianami...

pytanie czy w tym meczu bayern ma kim zastosowac taka taktyke co w finale? srednio sie interesuje pilka na wysokim poziomie, dlatego pytam.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bayern - PSG 2:3 (15-1 RR)
PSG powyżej 3,5 RR, @1,63 Fortuna (LM)
PSG powyżej 4,5 RR, @2,42 Fortuna
Neymar żółta kartka, @3,00 Fortuna


Najciekawiej zapowiadające się dzisiejsze spotkanie, rewanż za ostatni finał Ligi Mistrzów, oba zespoły wymieniane wśród faworytów do końcowego triumfu, oba niestety dzisiaj osłabione, ciężko wytypować wynik, bo może to pójść w każdą ze stron, nie chcę mówić o determinacji, bo na tym poziomie to na pewno nikomu jej nie zabraknie, ale właściciele PSG od lat pakują ogromne miliony w projekt, który ma przynieść najważniejszy puchar Europy w klubowej gablocie jak wiadomo bezskutecznie, więc wiadomo jakie tam jest ciśnienie, dzisiaj powinni być jeszcze bardziej nabuzowani, bo wiadomo, że Bayern bez Lewego i na pewno w tym upatrują swojej szansy na awans, a przynajmniej minimum strzelenia gola na wyjeździe, więc pomyślałem o rożnych Paryżan, wcześniej myślałem o ogólnych lub Bayernu, ale linia na Monachijczyków wysoka, a nie są już taką maszynką jak wcześniej do nabijania rożnych, więc skupiłem się tylko na cornerach gości, tym bardziej, ze linia wydaje mi się nie za wysoka do kursu. Sprawdziłem przy okazji jak wyglądały w tej edycji Ligi Mistrzów te statystyki PSG w meczach wyjazdowych i tak:
- Basaksehir 6 RR
- Lipsk 3 RR
- Man Utd 5 RR
- Barcelona 7 RR
Innym ciekawym typem patrząc na sędziego wydaje się też żółta kartka dla Neymara @3,00, wiadomo jak gra Brazylijczyk i jak łatwo łapie głupie kartoniki.
 
Ostatnia edycja:
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Porto vs Chelsea
Typ: Porto powyżej 2.5 celnych strzałów
Kurs: 1,50 Betclic

Porto zaszło tak daleko jeszcze na dodatek grają u siebie małe roszady w składzie mają mianowicie nie zagra Costa, Oliviera i Taremi to są świeże kontuzje czy tam zawieszenia za czerwoną kartkę. Porto pokazało, że umie grać w ataku świadczy o tym mecz z Juventusem, gdzie walczyli do ostatnich minut. Chelsea zbytnio bez żadnych roszad w składzie wychodzą zmobilizowani i w pełni przygotowani. Fajny zakład i myślę, że łatwe pieniądze z tego zakładu idzie wyciągnąć sam dodałem go do doubelka, gdzie tylko ten mi został do wyjęcia 300 złotych.. :love: Powodzenia wszystkim!

Ładnie siadło!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +253
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Neymar jest zagrozony wykluczeniem za zolte kartki wiec raczej podchodzilbym do betu na jego kartke ze spora rezerwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +253
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Neymar jest zagrozony wykluczeniem za zolte kartki wiec raczej podchodzilbym do betu na jego kartke ze spora rezerwa.
Mój błąd, zobaczyłem to dopiero jak zaczynał się mecz i były składy. Rożne chyba też będzie lipa, mecz się tak ułożył, że to Bayern ciągle siedzi na połowie PSG i to on nabija cornery hurtowo.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
porto-chelsea 30 fauli, ledwie 2 żk... slavko vinicic niech cie ch...!! kwit na 1200 pln w koszu
Powinienes zawsze przed zagraniem sprawdzic staty sedziego....mnie to nie dziwi bo Vincic jak Kuipers malo daje kartek...polecam najlepsza strone do stat z kartkami....w googlach wpisz imie i nazwisko sedziego i soccerbase i wejdz na link..pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
3.65 na awans Bayernu. Zobaczymy do ilu spadnie w dniu meczu. Patrząc na to co działo się wczoraj i na to jak PSG grywa w rewanżach gdy ma zaliczkę po pierwszym meczu to Bawarczycy nie są bez szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom