>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [06.04 - 07.04.2021]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.03.19 22.39 - 001.png



Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami


Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Porto - Chelsea
Poniżej 2.5 gola
@1.72 Fortuna

Ostatnie osiem najlepszych ekip tegorocznej Ligi Mistrzów pozostało na placu boju. Trzy angielskie, dwie niemieckie, francuska, hiszpańska i portugalska. Najlepsze ligi Europy. Trudno będzie wskazywać jednoznacznie faworyta każdej z potyczek (może za wyjątkiem meczu pomiędzy Manchesterem CIty a Borussią gdzie bukmacherzy jednoznacznie wskazują gospodarza jako nirmal murowanego faworyta), jednak gdyby typować ilości bramek to spodziewałbym się ich niewielu w konfrontacji Porto przeciwko londyńczykom. Przypomnijmhy - w fazie grupowej na przestrzeni sześciu spotkań Porto straciło tylko rrzy bramki, strzelając dziesięć. Chelsea - straciła tylko dwie bramki. W lidze Porto radzi sobie nie najgorzej - wicelider z dwiema porażkami i 12 bramkami straconymi u siebie w 13 meczach. Chelsea zaś 4. miejsce w lidze i 14 bramek straconych w 15 wyjazdowych spotkaniach. I tak właśnie coś mi mówi że mecz zakończy się jedną, może dwiema bramkami. Warto wspomnieć, że z mocniejszymi ekipami (Liverpool, Tottenham) Chelsea kończyła wyjazdowe spotkania z licznikiem bramek zakończonym na 1. Podobnie Porto, 2:0 z Ferreira, 0:0 ze Sportingiem. To jest pierwszy mecz dwumeczu - z uwagi na w miarę wyrównane szanse obydwu ekip stawiam na to, że pierwszy mecz będzie bardzo zachowawczy. Chelsea na pewno poszuka cennej drogi do bramki w wyjazdowym meczu, ale nie zrobią tego kosztem utraty dwóch czy trzech.
 
Ostatnia edycja:
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Jako, że nasz Lewy wypadł z gry i nie zagra z PSG chyba atrakcyjny stał się kurs 2.30 na awans Paryżan ?
Jeśli francuzi podejdą do tego mocno zmotywowani poprzednia porażka to nie są na straconej pozycji wg mnie.
Co myślicie?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Porto - Chelsea
Poniżej 2.5 gola
@1.72 Fortuna

Ostatnie osiem najlepszych ekip tegorocznej Ligi Mistrzów pozostało na placu boju. Trzy angielskie, dwie niemieckie, francuska, hiszpańska i portugalska. Najlepsze ligi Europy. Trudno będzie wskazywać jednoznacznie faworyta każdej z potyczek (może za wyjątkiem meczu pomiędzy Manchesterem CIty a Borussią gdzie bukmacherzy jednoznacznie wskazują gospodarza jako nirmal murowanego faworyta), jednak gdyby typować ilości bramek to spodziewałbym się ich niewielu w konfrontacji Porto przeciwko londyńczykom. Przypomnijmhy - w fazie grupowej na przestrzeni sześciu spotkań Porto straciło tylko rrzy bramki, strzelając dziesięć. Chelsea - straciła tylko dwie bramki. W lidze Porto radzi sobie nie najgorzej - wicelider z dwiema porażkami i 12 bramkami straconymi u siebie w 13 meczach. Chelsea zaś 4. miejsce w lidze i 14 bramek straconych w 15 wyjazdowych spotkaniach. I tak właśnie coś mi mówi że mecz zakończy się jedną, może dwiema bramkami. Warto wspomnieć, że z mocniejszymi ekipami (Liverpool, Tottenham) Chelsea kończyła wyjazdowe spotkania z licznikiem bramek zakończonym na 1. Podobnie Porto, 2:0 z Ferreira, 0:0 ze Sportingiem. To jest pierwszy mecz dwumeczu - z uwagi na w miarę wyrównane szanse obydwu ekip stawiam na to, że pierwszy mecz będzie bardzo zachowawczy. Chelsea na pewno poszuka cennej drogi do bramki w wyjazdowym meczu, ale nie zrobią tego kosztem utraty dwóch czy trzech.

Trzeba dodać, że oba spotkania zostaną rozegrane w Sewilli ;)
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Piekne surebety mozna zlapac na awans Bayernu lub PSG. Kto ma troche kasy moze sobie ja na miesiac zamrozic z ladnym zyskiem :cool:
Awans Bayernu:
1.90 Bet365
1.88 Unibet
Awans PSG:
2.6 Dafabet
2.30 Betsson/Betsafe
2.55 (2.24 netto) forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
real-liverpool typ:liverpool x2 kurs:1.51 sts❌
bedzie to chyba najciekawsze spotkanie w 1/4 fazy ligi mistrzow bo ciezko wskazac druzyne do awansu.w ligach punktuja coraz lepiej i gonia czolowe-real jest na 2 miejscu ale barca ma zalegly mecz ze slabym valladolid i zapewne ich przeskocza,za to liverpool jest 6 ale brakuje im 2pkt do 4 lokaty dajaca udzial w kolejnej edycji lidze mistrzow.real dla mnie punktuje ale w ich grze nie widac polotu i sadze ze z poukladanym liverpoolem beda mieli ciezko o korzystny wynik przed rewanzem.the reds zrobilo dwa kroki w swojej grze,zaczeli lepiej bronic,alisson zresetowal glowe-nie wpuscza glupich bramek i skutecznosc druzyny powoli wraca.ekipy graja z mocnymi ubytkami w obronie ale sadze ze w tym meczu nie bedzie duzo bramek-liverpool nie przegra
 
Ostatnia edycja:
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Manchester City - Borussia Dortmund
Typ 1 (handi -1)
Kurs 1,93
Totolotek

Faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden. Od samego początku wiadomo, że w grze o awans liczą sie ThE Citizens, a po tym co w ostatnich tygodniach pokazuje Borussia pytanie zmieniły się na rozmiary porażki. Warto zerknąć na wyniki gospodarzy. W 10 oststnich meczach zaliczyli 9 wygranych i jedną porażkę z ManU. zwycięstwa 1-bramkowe były w dwóch meczach a rozmiary pozostałych były bardziej okazałe, choć nie były większe niż 3 bramki różnicy. Goście z kolei w ostatnich 10 meczach zaliczyli 5 zwycięstw, ale 4 z nich były na przełomie lutego i marca a potem 2:0 u siebie ze słabą Hethą. Ogółem ostatnie 5 spotkań to 2 porażki 2 remisy i wspomniane zwycięstwo z Berlinem. Najwyższa porażka to 2:4 z Bayernem. Do tego dochodzi 1:2 z tego weekendu z Eintrachtem 2 remisy to z Koeln i Sevilla. Jak dla mnie Borussia nie zepnie się i nie da rady rozpędzonym rywalom i gładko ulegnie.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
City - BVB
0-1 goli w 1 połowie
@1.62
Fortuna
To może być najbardziej jednostronny dwumecz ze wszystkich par ćwierćfinałowych, ale być może nie wszystko rozstrzygnie się od razu. W większości ostatnich spotkań BVB bramki padały zazwyczaj w pierwszych połowach. Sądzę, że tym razem może być podobnie, bo co prawda City dysponuje ogromnym potencjałem w ofensywie, ale BVB przyjedzie tutaj pilnować jak najdłużej korzystnego wyniku. Oczywiście strzelenie gola na wyjeździe byłoby dla nich bardzo ważne, ale na pewno nie będą się odkrywać zbyt szybko by mecz nie skończył się w przysłowiowej pierwszej połowie. BVB w lidze ma już praktycznie pozamiatane i awans do LM w przyszłym roku może okazać się nierealny. Jedynym ratunkiem w tym sezonie jest więc LM, w którym z pewnością będzie ciężko się na dłużej utrzymać, ale z pewnością powinno na tym piłkarzom z Dortmundu zależeć, gdyż mają sobie i swoim kibicom coś do udowodnienia. Spodziewam się, że w pierwszej połowie obrona City będzie nie do przejścia, a Niemcy również przyczynią się do underu i nie stracą więcej niż bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - BVB
Typ: Haaland over 1.5 strzałow
Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Gram w kierunku strzalow Haalanda. Kto jak nie on ma tutaj probowac uderzen na bramke. W waznych meczach na mlodego Norwega mozna liczyc. Duzo strzela na bramke i jest glowna strzelba BVB. Gosie maja doswiadczenie w graniu z ekipa, ktora ma podobnie zamordystyczny styl w kwestii posiadania pilki co City a mowie tutaj oczywscie o Bayernie wiec jakies sytuacje beda na pewno mieli. Kurs nie jest wysoki ale wydaje sie w miare pewny. W Betfan albo ETOTO placa za to 1.37 wiec na uni jest znacznie lepiej.
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
City - BVB
BVB powyżej 3.5 celnych strzałów @2.35
iforbet


City w gazie, zaś BVB pod formą. Mimo wszystko liczę na ciekawe spotkanie. Z tego co widzę, to Pep ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, natomiast u przyjezdnych zabraknie Sancho - jedna z kluczowych postaci BVB.
Te 4 celne strzały to nie jest wcale tak dużo. Średnia celnych strzałów w lidze wynosi 5,7 a w LM 5,6. Dla mnie to wystarczy. Kurs również jest atrakcyjny.
BVB to nie chłopcy do bicia i z pewnością powalczą o jak najkorzystniejszy rezultat. Należy pamiętać, że w bardzo dobrej formie jest Haaland, który powinien kąsać bramkarza rywali.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 21:00
Spotkanie : Manchester City - Borussia Dortmund
Typ : powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs : 2.16
Bukmacher : STS

Lecimy z tą Ligą Mistrzów.
Manchester City obok Bayernu jest jednym z głównych faworytów do wygrania tej edycji Ligi Mistrzów. Dzisiaj postarają się sprostać kolejnym wyzwaniom by zrobić mały krok w kierunku półfinału. Na to spotkanie upatruje rzuty rożne. Gospodarze w tym sezonie nabijają ich całkiem sporo, lecz trzeba dodać, że zdarzają im się spotkania gdzie tylko pada jeden rzut rożny z ich strony. Moim zdaniem City zrobi wszystko aby nie stracić gola, a spróbuje tych goli trochę strzelić żeby do Dortmundu pojechać z spokojną głową. Spójrzmy zatem na ostatnie statystyki gospodarzy w rzutach rożnych:
przeciwko Southampton - 5
przeciwko United - 6
przeciwko Wilkom - 10
przeciwko West Ham - 4
przeciwko Tottenham - 4
Jak widzimy statystyki na kolana nie powalają, ale jestem zdania, że City przy nie korzystnym wyniku jest w stanie sam pokryć tą linię.
Przejdźmy do gości. Borussia mocno pod formą. Na ostatnie pięć spotkań wygrali zaledwie raz. Teraz po przerwie na reprezentację ulegli Eintrachtowi 1:2. Tak naprawdę musiał by się stać cud żeby Borussia wyeliminowała Manchester City. Spójrzmy jednak na ich sytuację z rzutami rożnymi w spotkaniach wyjazdowych:
przeciwko Koln - 2
przeciwko Bayern - 0
przeciwko Borussia M. - 4
przeciwko Schalke - 2
przeciwko Sevilli - 3
Statystyki jeszcze gorsze niż City. Jednak mimo wszystko nie wierzę w to żeby Borussia w tym spotkaniu tylko się broniła. To właśnie na wyjeździe Borussia musi coś strzelić jeśli chce awansować. Moim zdaniem linia nie jest wysoka, a kurs naprawdę dobry jak na to zdarzenie.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Madryt setunia po zacnym kursie. Dla strachliwych DNB a 1X to już w ogóle. Środek obrony Liverpool pożal się Boże. Niech nie myli wygrana z cienkim Arsenalem.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Madryt setunia po zacnym kursie. Dla strachliwych DNB a 1X to już w ogóle. Środek obrony Liverpool pożal się Boże. Niech nie myli wygrana z cienkim Arsenalem.

Cienki to niestety masz argument co do danego typu. Forma obu drużyn nie jest najwyższa chodź chyba to jednak Liverpool bardziej przekonuje niż Real. Defensywa fakt z brakami ale nie znaczy że muszą zagrać kiepski mecz, przód zdecydowanie na korzyść gości z Anfield. Zdziwi mnie porażka Liverpoolu ale każdy ma swoje zdanie. Pozdro
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Bayern - PSG
Bayern @ 1.94
Fortuna

Finał z poprzedniego sezonu już w 1/4 tej edycji LM. Spróbuje pograć zwycięstwo gospodarzy razem z rzutami rożnymi w tym meczu. Bayern po przerwie wygrał bardzo ważne spotkanie w lidze pokonując skromnie 0:1 RB Lipsk. PSG natomiast przegrało u siebie z liderem tabeli Lille 0:1. Na pewno to spotkanie nie będzie do jednej bramki. Bayern zrobi wszystko aby zatrzymać Neymara i Mbappe, bo tak naprawdę gra ofensywna opiera się na tych dwóch zawodnikach. No dobra można jeszcze tu dopisać Di Maria czy napastnika Kean, który w lidze ma 11 trafień. Bayern ma w obronie odpowiednich graczy po bokach aby zatrzymać obu panów. Mam tu na myśli Pavarda, Hernandeza, szybkiego Daviesa, który może rywalizować z Mbappe czy też Kimmicha, który grywał na prawej obronie, a w ostatnim czasie został przesunięty jako defensywny pomocnik. Oba zespoły przystąpią do tego spotkania z swoimi problemami kadrowymi. W Bayernie szczególny brak może być widoczny w postaci Lewandowskiego. W lidze był to doświadczony Maxim Choupo-Moting, lecz myślę, że od pierwszych minut zagra Gnabry, który dostał kilkadziesiąt minut w spotkaniu przeciwko Lipsk. W ekipie gości zabraknie min. Veratti, Paredes, Kurzawa, Icardi czy Florenzi. Gdy spojrzymy na minuty tych panów, to przynajmniej trzech z nich jest kluczowymi postaciami w meczach PSG.
Niewiem czy o zwycięstwie w tym spotkaniu zdecyduje dyspozycja dnia, ale moim zdaniem Bayern wygląda tu zdecydowanie lepiej na papierze. Bayern to nie tylko Lewandowski bo gole tu strzelają Goretzka, Sane, Coman, Mueller czy Gnabry. Moim zdaniem Bayern to bierze.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Varane z powodu Covid nie zagra w dzisiejszym i sobotnim El Clasico. Środek obrony złożony z Nacho oraz Militao, więc mieszanka wybuchowa. Zwiększają się szansę Liverpoolu na wygraną, a na pewno na bramki.
 
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Real - Liverpool
Remis - 3,50 (efortuna)
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Nie jestem w stanie wytypować faworyta. Obydwie drużyny ostatnio są w dobrej formie i jeśli miałbym obstawiać to zwycięzca tej pary ćwierćfinałowej zdobędzie ostatecznie puchar Ligi Mistrzów. Ze względu na poważne absencje w defensywie obu zespołów (Ramos, Carvajal, Varane - Matip, Van Dijk, Henderson, Gomez) można teoretycznie spodziewać się, że obie drużyny nie będą miały problemów z umieszczeniem piłki w bramce rywala. Ale myślę również, że wygrana w tym meczu jednej z drużyn mogłaby być bardzu dużym handicapem w rewanżu - dlatego obie drużyny będą chciały przede wszystkim nie przegrać.
Obstawiam 2-2.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Varane z powodu Covid nie zagra w dzisiejszym i sobotnim El Clasico. Środek obrony złożony z Nacho oraz Militao, więc mieszanka wybuchowa. Zwiększają się szansę Liverpoolu na wygraną, a na pewno na bramki.
Ja bym widział przesunięcie Casemiro na ŚO, a w jego miejsce w środku pola wstawienie Fede.

Tibo - Case, Nacho, Mandy - Lucas, Marcelo - Fede, Luca, Kros - Asensio, Karim
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Real w sobotę zagrał wahadełkami i pewnie dzisiaj będzie podobnie, Mendy-Miltao-Nacho w linii defensywnej, a na wahadłach Marcelo z Lucasem. Bardzo eksperymentalnie jednak chyba najlepiej jak w tym momencie się da. Ultra słaby w defensywie Marcelo może mieć wielki problem grając przeciwko odzyskującemu formę TAA oraz zawsze niebezpiecznemu Salahowi. Nie da się ukryć, że jestem kibicem LFC, więc mój obiektywizm nie będzie wysoki. Oglądając ostatnie spotkania "The Reds" dostrzegam naprawdę zwyżkę formy spowodowaną głównie powrotem Fabinho do środka pola oraz Joty, który prowadzi ofensywę Liverpoolu przy słabszej dyspozycji Mane oraz Firmino. Ja w głównym kuponie mam X2, ale chwilę przed ogłoszeniem braku Varane zagrałem w taśmie wygraną podopiecznych Kloppa. Dostrzegam również dość niską linię na kartki. Sędziuje Brych, który w LM pokazuje średnio 4 kartki na mecz, a przecież w obu drużynach mamy paru zawodników, którzy potrafią kartkę złapać. Wiecznie spóźniony i agresywny Thiago, czy agresywnie grający w powietrzu Phillips, a po stronie gospodarzy Casemiro czy chociażby słaby w defensywie Marcelo, który może złapać parę fauli lub spowodować, że jego koledzy będą musieli łatać dziury zrobione przez niego.

Liverpool - 2.7/fortuna
Liverpool lub remis - 1.44/betfan
Powyżej 3.5 kartki - 1.8/STS
Marcelo kartka - 5.5/fortuna


W drugim spotkaniu chciałbym doszukiwać się jakiejkolwiek niespodzianki, no ale nie widzę tutaj takiej opcji. Pep w końcu naprawił to co chciał i ma monolit w obronie, który prowadzony przez Diasa nie traci praktycznie bramek. BVB bardzo mocno się otwiera co pokazał dwumecz z Sevilla, gdzie tak naprawdę mogli odpaść mimo tego, że Hiszpanie byli bardzo słabi. Przy tak mocnych indywidualnościach jakie posiada City to jedna piłka grana od KDB, czy spring Sterlinga skrzydłem może załatwić BVB. Spodziewam się prostej wygranej gospodarzy i tylko dopełnienia formalności w rewanżu.

City - 1.32/betfan
City (-1.5) - 1.93/fortuna
 
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Real Madryt vs Liverpool
Godzina: 21:00
Typ: poniżej 2,5 goli
Kurs: 2.01
BUK: Betclic


Jak wiadomo grają w Madrycie, a real u siebie zawsze mocny jest świadczą o tym ostatnie spotkania, gdzie w 5 meczach wygrali 4 przy czym zremisowali jeden, lecz w każdym z tych meczy, bo oglądałem każdy mają oni trudność ze skutecznością oraz również często łapani są na spalonych średnio w 4/5 spotkań zawodnicy Realu mieli więcej spalonych od przeciwnika. Warto wspomnieć, że w meczu nie zagra filar obrony Sergio Ramos nabawił się on kontuzji mięśnia.. Co do Liverpoolu na wyjazdach gra znakomicie kontroluje sytuację na boisku i chce dominować w każdej roli szczególnie w posiadaniu piłki. Uważam, że obie drużyny będą grały bardzo ostrożnie stawką jest gra w finale. Nie przewiduję tutaj powyżej trzech bramek uważam, że dwie to jest maks co może paść. Pamiętajmy, że football jest piękny,,bo nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Graj z głową!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom