>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europy (23.04.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
D 453

dresu

Użytkownik
Warto dzisiaj grać rzuty rożne w tamtym tygodniu w meczach ligi Europy padło bardzo dużo rożnych i myślę że dzisiaj też tak będzie
Zenit-Sevilla over 10 rożnych kurs 1.90
Napoli-Wolfsburg over 10 rożnych kurs 1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Godzina: 21:05
Dnipro vs Club Brugge

Dziś z braku pomysłu gram tylko ten mecz. Zupełnie nie rozumiem faworyzowania Dnipro. Nie udało im się na wyjeździe nawet strzelić bramki. A dlaczego niby Club jest w gorszej sytuacji? To tak jak z wczorajszymi derbami Madrytu, wszyscy pisali, że Atletico jest w dobrej sytuacji bo wystarczy im bramkowy remis. Tutaj sytuacja ma się podobnie drużyna z Belgii wystarczy, że strzeli bramkę i już będzie w niezłej sytuacji. Pamietam jak przed meczem z Besiktasem wszyscy ich spisywali na straty(ja również), a zagrali świetny mecz na wyjeździe i odprawili Turków. Owszem na wschodzie gra się trudno jest taka teoria i sam się z nią zgadzam. Jednak skoro udało im się wygrać na gorącym terenie w Turcji, to czemu mieliby się obawiać zimnych terenów Ukrainy? Moim zdaniem czeka ich łatwiejsze zadanie niż ostatnio na wyjeździe i osobiście wierzę, że może się im udać. W tamtym meczu była podobna sytuacja u siebie też zremisowali 0-0. Wierzę, że dziś mogą pokazać to co ostatnio i awansują dalej. Grają fajny futbol, miły dla oka, a drużyna z Ukrainy i tak daleko zaszła i myślę, że tu się skończy ich przygoda. Czystą 2 gram tylko za drobne, bo tak ja pisałem remis również może dać im awans.
x2 1,72 Bet365 ⛔⛔⛔ /no cóż szkoda, duże nadzieje pokładałem w tej drużynie.
2DNB 2,62 Bet365 ⛔⛔⛔
Awans Club Brugge 1,90 Bet365 ⛔⛔⛔
za drobne 2 4,00 Bet365 ⛔⛔⛔
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Typ, który chce zaproponować na ten mecz nie bardzo da się uargumentować i opieram go głównie na przeczuciu. Mianowicie 2-3 bramki w meczu.
Jako argument na taką ilość bramek jest to, że w sześciu meczach grupowych LE, mecze Fiorentiny w pięciu kończyły się w takim przedziale bramkowym. Dodatkowo we wszystkich pięciu meczach play-off padał taki przedział bramkowy. W przypadku Dynamo w meczach grupowych było identycznie, natomiast w meczach play-off w trzech z pięciu meczy padł taki przedział bramkowy.
Informacyjnie podam składy:
Fiorentina: Neto, Gonzalo Rodríguez, Savić, Alonso, Tomović, Pizarro, Fernández, Joaquín, Borja Valero, Gomez, Salah.
Dynamo: Shovkovskiy, D. Silva, Antunes, Vida, Khacheridi, Rybalka, Buyalskiy, Belhanda, Lens, Yarmolenko, Teodorczyk.
// twitter ACF Fiorentina
Fiorentina - Dynamo Liczba bramek 2-3 @ 2,00 (totolotek)✅✅✅ 2:0
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
23.04.2015; 21:05
Dnipro Dnipropetrovsk - Club Brugge
Dnipro powyżej 3,5 ŻK @ 3,20 ⛔
Dnipro (-2,5) ŻK @ 5,90
⛔
Zupełnie niepotrzebnie kombinowałem z tymi zakładami, zamiast zagrać klasyczne kto więcej kartek. 2-1, szkoda że sędzia był tak mało rozrzutny W KAŻDYM MECZU LE UNDEREK. (chyba panowie dostali jakieś odgórne wytyczne, żeby gwizdać jak najmniej)

Z mojej strony o tym meczu dość szybko, żebyście mogli jeszcze pograć coś niecoś, zwłaszcza że dość sporo już zostało napisane. Pierwsza myśl to iść w tym meczu w kartki: u tradycyjnych buków linia 5.5, która powinna zostać zabita. Jednak liczę na nerwy ze strony gospodarzy tego spotkania, przywołując niezwykle trafne określenie: Dnipro Dniepropietrowsk, czyli kopciuszek na europejskim balu. Zrobili już naprawdę wiele w tym sezonie, a do tego wywieźli niezwykle korzystny wynik ze stadionu Jana Breydela. Dziwią mnie tak wysokie kursy na ich żółtka, bo w pierwszym meczu w pewnym momencie było już 3-0 dla nich w kartkach. Sędziuje dzisiaj dość kontrowersyjny arbiter znany z hiszpańskich szlagierów: Alberto Undiano Mallenco. Nigdy nie daje sobie wejść na głowę - poprzednie gdy przyszło mu sędziować ekipie z Ukrainy pokazał aż dziewięć kartoników (Szachtar - Bayern). Teraz mecz toczy się o dużą stawkę, a gdy takie są przed nim nie wymięka i spokojnie powinien pokazać częściej faulującym zawodnikom gospodarzy, że wie jak sobie radzić z presją. Przy tak korzystnych kursach warto spróbować chociażby za płaską stawkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom