>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europy (20.04.2017) - czwartek - REWANŻE

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zadziwia mnie taki hurraoptymizm na piłkarzy z Besiktasu. Zapominacie, że w LM jak i LE nie ma niespodzianek. To rozgrywki w których wszystko jest możliwe. Wystarczy spojrzeć na ten tydzień gdzie Real miał wygrać mecz, tak samo Barca. Piłkarze Besiktasu prowadzili przez dłuższy czas we Francji ale nie zapominajmy też o otoczce tego spotkania. Co tam zrobili kibice gości przed meczem. Mogło to mieć wpływ na formę gospodarzy. Francuzów dziś satysfakcjonuje remis. Oddadzą piłkę rywalowi, a sami zagrają z kontry. A w taki sposób grać mają kim.
Do tego czy nie lepiej byłoby dla Uefy aby dalej grali spokojni zawodnicy z Lyonu czy zahukani Turcy?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Schalke - Ajax
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,60 Totolotek

Według mnie nie ma co czarować. Kwestia awansu to tylko i wyłącznie sprawa Ajaxu. Mam nadzieję, że przystawią kropkę nad &quot;i&#39;. Po tym co pokazali w Amsterdamie w pierwszym meczu to ten awans jest koniecznością. Schalke było tłem, Schalke było bez sztycha. Fahrmann uratował ich przed kompromitacją i wynikiem w stylu 0:7 jakimś. Dodatkowo dwa strzały w poprzeczkę o ile mnie pamięć nie myli go ratowały, raz Sanchez z głowki po rożnym zdaje się i raz van de Beek z dystansu. To pokazuje już dobitnie jak ten mecz wyglądał.

Dzisiaj Schalke bez Kehrera, Coke, Chuopo Motinga, Naldo i Baby. Kehrer to się może cieszyć, że nie zagra bo to co Younes z nim robił w Amsterdamie to szok, miał zabawkę i kręcił nim niemiłosiernie. Ajax dziś już z Lasse Schone w składzie. Jedyny brak to Daley Sinkgraven. Za niego na lewej obronie zagra pewnie Viergever.

Ajax ma wszelkie atuty, nawet jak Dolberg znowu zacznie na ławce to Traore na szpicy spisuje się dobrze. A wtedy boki przeciez bedą mieli Younes i Justin Kluivert więc latawce aż miło! Ajax takim potencjałem wspieranym przez Ziyecha musi coś strzelić, jestem o to spokojnym.
Zastanawiam się co z Schalke. Czy są zdolni coś trafić? Wydaje mi się, że tak, że u siebie muszą spróbować chociaż, szans im nie daje bo Ajax strzeli swojego gola i wtedy im trzeba aż 4... Bardziej widzę jakiś remis 1:1, czy 2:1 ale dla Ajaxu.


Znane są już składy wyjściowe:
Ajax: Onana; Veltman, Sánchez, De Ligt, Viergever; Schöne, Klaassen, Ziyech; Kluivert, Traoré, Younes.

Schalke 04: Fährmann; Riether, Höwedes, Nastasic, Kolasinac; Stambouli, Bentaleb; Caligiuri, Goretzka, Meyer; Burgstaller.

Francuzów dziś satysfakcjonuje remis. Oddadzą piłkę rywalowi, a sami zagrają z kontry. A w taki sposób grać mają kim.
Do tego czy nie lepiej byłoby dla Uefy aby dalej grali spokojni zawodnicy z Lyonu czy zahukani Turcy?
Widać, że meczów Ol.Lyonu nie oglądasz. OL gra zupełnie inaczej. Oni muszą posiadać piłkę. Pierwszy mecz cisnęli całą drugą połowę. Wynik jest na styku, po co mają oddawać dzis piłkę Besiktasowi? Nie tędy droga.

Poza tym, czy aby na pewno Turcy są zahukani? Czy znamy znaczenie tego słowa? :p

No i dopatrywanie się co dla UEFA będzie lepsze, rany... bez przesady. To jest piłka a nie kto ma większe wsparcie od UEFFy czy coś...
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
Manchester United - Anderlecht
Typ: Manchester United wygra do zera
Kurs: 1.9 forBet


Gospodarze w dotychczasowych 5 meczach LE na własnym obiekcie stracili tylko 1 bramke. Podobny wynik do tego z ubiegłego tygodnia Czerwone Diabły zanotowały w poprzedniej rundzie z Rostowem, gdzie również było 1-1. W rewanżu 1-0. Spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia także dzisiaj. ManU nie wyjdzie nastawiony na atak od pierwszej minuty. Będą dominować i prowadzić grę, nie podejmując zbędnego ryzyka. Anderlecht prędzej czy później zaatakuje chcąc odrobić straty co na Old Trafford nie będzie łatwe i myślę stracą przynajmniej 1 bramkę.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Zadziwia mnie taki hurraoptymizm na piłkarzy z Besiktasu. Zapominacie, że w LM jak i LE nie ma niespodzianek. To rozgrywki w których wszystko jest możliwe. Wystarczy spojrzeć na ten tydzień gdzie Real miał wygrać mecz, tak samo Barca. Piłkarze Besiktasu prowadzili przez dłuższy czas we Francji ale nie zapominajmy też o otoczce tego spotkania. Co tam zrobili kibice gości przed meczem. Mogło to mieć wpływ na formę gospodarzy. Francuzów dziś satysfakcjonuje remis. Oddadzą piłkę rywalowi, a sami zagrają z kontry. A w taki sposób grać mają kim.
Do tego czy nie lepiej byłoby dla Uefy aby dalej grali spokojni zawodnicy z Lyonu czy zahukani Turcy?
ZGadza się, LE to nie LM. Nie raz osobiscie na tym się przejechałem. Jednak przynajmniej dla mnie cieżko przejść obok takiego kursu.

- Besiktas gra u siebie (wiadomo będzie piekło na trybunach)
- Besiktas z własnego obiektu zrobił twierdzę
- Mają korzystny wynik tak naprawdę , przecież skromna wygrana 1-0 daje im awans
- W pierwszym spotkaniu zaprezentowali się bardzo dobrze. Dzisiaj z pewnością przycisną rywali , a każdy dobrze wie jak Lyon radzi sobie w defensywie

Dla mnie to jedyny dzisiaj mecz do grania w LE.

A jak będzie okażę się za blisko 3 godziny ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
A ja zagrałem kartki (powyżej 5.5 po kursie 1.57) w Turcji. Tam będzie kopanina. Fanatyczne ciapaki będą wywierały presję na swoich zawodnikach a francuzikom wiele nie trzeba żeby im się czaszki zagotowały. Do tego dokładam MU-And. poniżej 3.5 gola (po kursie 1.47) i robi się całkiem sympatyczny dubelek.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Znalazłem bardzo fajny kursik i wydaję mi się , że bardzo prawdopodobne zdarzenie.

Anderlecht over 2,5 strzału celnego @ 1,81 fortuna ✅ ✅

Wynik z pierwszego meczu 1:1 , nie jest może jakimś super osiągnięciem Anderlechtu ale sprawa awansu nie jest rozstrzygnięta. Sytuacja korzystniejsza zdecydowanie dla Manu ponieważ mają bramkę na wyjeździe i wystarczy im bezbramkowy remis. Anderlecht raczej będzie liczyć na kontry a tych mając szybkich skrzydłowych raczej brakować nie powinno, tym bardziej ,że Manutd wyniku bronić nie będzie. Fajny kursik jeszcze na over 3,5 RR @ 1.91 ✅ ✅ fortuna. Też jak dla mnie linia spokojnie do pokrycia. Anderlecht to nie jest drużyna, która będzie robić obronę Częstochowy, a Manchester jak każdy widzi to nie drużyna co kiedyś. Kursy są z komsosu jak dla mnie ale to lubimy ???? Powodzenia

@down taa znawco :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Znalazłem bardzo fajny kursik i wydaję mi się , że bardzo prawdopodobne zdarzenie.

Anderlecht over 2,5 strzału celnego @ 1,81 fortuna

Wynik z pierwszego meczu 1:1 , nie jest może jakimś super osiągnięciem Anderlechtu ale sprawa awansu nie jest rozstrzygnięta. Sytuacja korzystniejsza zdecydowanie dla Manu ponieważ mają bramkę na wyjeździe i wystarczy im bezbramkowy remis. Anderlecht raczej będzie liczyć na kontry a tych mając szybkich skrzydłowych raczej brakować nie powinno, tym bardziej ,że Manutd wyniku bronić nie będzie. Fajny kursik jeszcze na over 3,5 RR @ 1.91 fortuna. Też jak dla mnie linia spokojnie do pokrycia. Anderlecht to nie jest drużyna, która będzie robić obronę Częstochowy, a Manchester jak każdy widzi to nie drużyna co kiedyś. Kursy są z komsosu jak dla mnie ale to lubimy ???? Powodzenia
Wiesz, że w 1 meczu, w Belgii, Anderlecht miał tylko 1 strzał celny ? Jak na moje to United ich zdominuje na Old Trafford. Value żadne, kurs z kosmosu jeśli już to na under.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Kolejny dzien kiedy Panowie z bukolandii chyba sa po Wojaku, po wczorajszej promocji na Juventus dzis czas poszukac pieniazkow w goracej Turcji. Już w pierwszym meczu druzyna Besiktasu przewazala, dzis u siebie w swojej wielkiej fortecy mysle ze pozbawia francuska druzyne marzen o dalszej fazie, dla mniej pewnych polecam goraco typ x1 a dla ludzi z grubsza kasa czysta 1
Besiktas - Lyon 1 @2.65
Besiktas - Lyon x1 @1.57
Betstars
e:// dogralem jeszcze sobie za funciaka dla zabawy Tripel z boosted kursami, United + Besiktas + Celta win @9.50
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chyba w życiu bym nie pograł taki typ, jaki podałeś Wisełko ???? ale zobaczymy po meczu.
Manchester - Anderlecht
Manchester +7,5 rzutu rożnego ▶ 1,91 Fortuna
✅ ✅
Wczoraj typ nietrafiony. Walczymy dalej. Manchester po pierwszym meczu w Brukseli wracają na swoje śmieci, żeby zmierzyć się z ekipą Teodorczyka, który jak widać gra dzisiaj od pierwszych minut. Nie mówię, że Man u może wygrać gładko, ale liczę po cichu że będą też mieli ten mecz &#39;&#39;pod wiatr&#39;&#39; Kursy nie robią się z niczego, a już takie pewniaki padały łupem. Kurs na gospodarzy mnie nie przekonuje, więc wybieram wariant rogów. Manchester potrafi bić rogi seriami, z meczu na mecz. Dobra i poprawna gra skrzydłami skutkuje, że potrafią wiele sprawić zmartwień swoim przyjezdnym rywalom. W pierwszym meczu, byli dominującym zespołem, ale nie potrafili dotrzymać zwycięstwa. Gdyż w tamtym meczu mieli tylko trzy rogi, tak u siebie tych cyfeerek robią znacznie więcej, więc idę za tym trendem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
ZGadza się, LE to nie LM. Nie raz osobiscie na tym się przejechałem. Jednak przynajmniej dla mnie cieżko przejść obok takiego kursu.
- Besiktas gra u siebie (wiadomo będzie piekło na trybunach)
- Besiktas z własnego obiektu zrobił twierdzę
- Mają korzystny wynik tak naprawdę , przecież skromna wygrana 1-0 daje im awans
- W pierwszym spotkaniu zaprezentowali się bardzo dobrze. Dzisiaj z pewnością przycisną rywali , a każdy dobrze wie jak Lyon radzi sobie w defensywie
Dla mnie to jedyny dzisiaj mecz do grania w LE.
A jak będzie okażę się za blisko 3 godziny ????
Zgadzam się w pełni z kolegą Cybulem. Sumada jeśli mówisz że Lyon nie wytrzymał tego co się działo w Lyonie to w tureckim kotle nie wytrzymają tym bardziej.Wszyscy wiemy jaka atmosfera jest w Turcji i jak się tam gra ja osobiście zagrałem Besiktas+bts 4.20 kurs z unibet.O godz 23 wszystko będzie jasne najwyżej zostane amatorem opinii ???? Pozdrawiam
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Liga Europejska już nie raz pokazała że tu własciwie wszystko jest możliwe. Wyniki raz po raz potrafią zaskoczyć nawet bardzo doświadczonych typerów...
Besiktas - Lyon

Sumada 90 bardzo słusznie zauważył że sporo dziś idzie kasy na Besiktas. Lyon w pierwszym meczu rozczarował i wygral przy dużej dozie szczęścia. Może się jednak okazać, że ten rewanż może być nawet łatwiejszy. Będą mogli zagrać z kontry a kim grać w przodzie bez watpienia. Zdecydowałem się tu grać na wzrosty kursowe. Co z tego wyniknie zobaczymy...
Besiktas - Lyon
Lyon kurs 2,88
wynik 2:1 FT


i do tego jeden suchar
Schalke - Ajax
Schalke kurs 2,20 STS
wynik 3:2 po dogrywce 2:0 w regulaminowym czasie

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
United - Anderlecht
O co chodzi z tymi kursami? Na wygraną United do 0 mamy kurs w okolicach 1.8, a na wygraną i under 3.5 mamy ponad 2? Niezbyt rozumiem. Czy ktoś tutaj sądzi, że &quot;Czerwone Diabły&quot;, których trenerem jest Mourinho mają wygrać 4-0? Jakoś tego nie widzę. United satysfkacjonuję wynik startowy, więc raczej nie rzucą się na rywala. Wiadomo, zapewne będą prowadzić grę i powinni wygrać to spotkanie jednak wygrana jedną bramką jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobna. Nie wiem co mam jeszcze napisać na temat tego spotkania, bo dla mnie Anderlecht dzisiaj odpada, bo jednak sportowo jest dużo gorszy od drużyny z Anglii jednak nie spodziewam się tutaj jakiegoś mordobicia w wykokaniu gospodarzy. Spokojne prowadzenie gry przez United, kontry Anderlechtu i tak naprawdę żeby nasz bet nie wszedł jest tylko jedna opcja, a mianowicie strzelenie bramki przez Belgów na początku spotkania choć i to stawia możliwość powrotu na 2-1 i wejścia betu. Co do reszty spotkań to z chęcią obejrzę dzisiaj Besiktas z Lyonem i szukałbym tam kartek dla poszczególnych zawodników jednak niezbyt znam obie drużyny, a w ciemno nie chce atakować.
United wygra i under 3.5 gola w meczu - 2.13/fortuna ⛔
 
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
20.04.2017 g. 21.05 Manchester United- Anderlecht
-
Typ: under 3✅✅✅
Kurs: 1,80
Marathonbet
Stawka 5/10


Kto jest trenerem United? Jose &quot;The Special One&quot; Mourinho. Czy sądzicie że ManU będzie szło na wynik 4-0??? Otóż moim zdaniem nie. Wynik osiągnięty w Brukselli daje im awans, dlatego podstawową rzeczą dla Mou będzie 0 z tyłu i taki będzie ich cel. Uważam że United będą długo utrzymywać się przy piłce czekając na swoją okazję. To bardziej Teodorczyk i spółka muszą atakować niż anglicy. Nie spodziewam się tutaj hokejowego wyniku 1-0, 2-0 to wszystko co może dziś się wydarzyć na Old Trafford.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.04.2017 g. 21.05 Schalke- Ajax
-
Typ: under 3,5✅✅✅
Kurs: 1,6
Unibet
Stawka 6/10

Miałem początkowo stawiać na Niemców, bo wiemy jak ciężko gra się na terenie naszych zachodnich sąsiadów, jednak sądząc po składach Schalke to przede wszystkim nastawiają się na obronę z zagęszczeniem środka pola. Numer jeden to nie stracić gola bo trzeba będzie załadować czworopak, dlatego lizę na under w tym spotkaniu. Schalke poczeka na swoje szanse i spróbuje ugrać przynajmniej 2-0 i doprowadzić do dogrywki. Ajax mimo niezłych wyników nie przekonuje mnie w obecnym sezonie, zresztą podobnie jak Schalke, które miało dramatyczny początek sezonu, ale potem się nieco obudzili.
Wyczuwam minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Moje alternatywne typy:
Schalke @ 2,18 Marathonbet 4/10✅✅✅
Schalke / under 2,5 @ 6,10 Marathonbet 2/10✅✅✅
DW 2-0 @ 14,00 BetVictor 0,5/10✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Besiktas wygrał, ale górą ostatecznie był Lyon. Chociaż muszę przyznać że spodziewałem się zupełnie innego spotkania. Lyon zagrał lepiej niż przed własną publicznością, a w to szczerze mówiąc nie wierzyłem. Turki dali zarobić i to jest najważniejsze. Chociaż było blisko nie powodzenia ( słupek Lacazette). Lyon wczorajszym meczem potwierdził, że zalicza się ich do.glowych faworytów wygrania LE. JEDNAK z drugiej strony znowu o.sobie dałq znać defensywa, która nie jest pewnym punktem OL ( W obu bramkach mogli zachować się znacznie lepiej).
Teraz trzeba czekać na losowanie. A jak tam Panowie oceniacie LE wczoraj?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ajax pokazal klase. Przegrywajac w dogrywce 3:0 i czerwona kartka i wygrac ten mecz strzelajac 2 bramki. Szacun. MU na farcie znowu ale wygraja LE cos czuje.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Besiktas wygrał, ale górą ostatecznie był Lyon. Chociaż muszę przyznać że spodziewałem się zupełnie innego spotkania. Lyon zagrał lepiej niż przed własną publicznością, a w to szczerze mówiąc nie wierzyłem. Turki dali zarobić i to jest najważniejsze. Chociaż było blisko nie powodzenia ( słupek Lacazette). Lyon wczorajszym meczem potwierdził, że zalicza się ich do.glowych faworytów wygrania LE. JEDNAK z drugiej strony znowu o.sobie dałq znać defensywa, która nie jest pewnym punktem OL ( W obu bramkach mogli zachować się znacznie lepiej).
Teraz trzeba czekać na losowanie. A jak tam Panowie oceniacie LE wczoraj?
Lyon grał trochę lepiej. Mieli więcej setek. Ale festiwal nieskuteczności po obu stronach trwał do samego końca. U Turków bardzo źle wyglądał środek pola, natomiast atak całkiem dobry. To był pierwszy mecz lidera tureckiej extraklasy jaki widziałem i jestem pod wrażeniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom