>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europy [14 kwietnia 2016] - rewanże

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Liverpool - Dortmund
awans - Liverpool
kurs 1,91
STS



Chyba nie ten mecz oglądałeś.Schalke powinno go wygrać, remis to zasługa sędziego, który raz:
nie dał czerwonej Sokratisowi przy pierwszym karnym,
dwa: nie podyktował drugiego karnego dla Schalke za faul Sokratisa jakieś dziesięć minut po pierwszym jego wygłupie.
Tuchel podszedł bardzo ambicjonalnie do meczu z Liverpoolem ze względu na Kloppa, olał prestiżowe derby, zapewnił mistrzostwo Bayernowi i nie zdziwię się jak bardzo się na tym przejedzie, bo kto jak kto, ale Klopp umie motywować swoich piłkarzy, a przeciwnika zna lepiej niż Tuchel. Można też pograć :
Liverpool za 2,7 Bwin
dokładny wynik 0-0 za 9,25 Bwin ( wbrew pozorom tam gdzie każdy liczy na festiwal strzelecki nic się nie dzieje )
lub dokładny wynik 1-1 za 6,25
Oczywiście najpewniejszy jest awans Liverpoolu.
Ja ogladalem ten mecz w ktorym Schalke nie bylo na murawie w 1 polowie,
ten mecz grano w weekend. Kto nie ogladal moze sobie sprawdzic kto byl lepszy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja ogladalem ten mecz w ktorym Schalke nie bylo na murawie w 1 polowie,
ten mecz grano w weekend. Kto nie ogladal moze sobie sprawdzic kto byl lepszy.
Ja ogladalem tylko 1 polowe i rzeczywiście Schalke nie bylo na boisku ale Borussia nic szczególnego tez nie pokazała no może okazja Purisica a tak to nie ma co przytaczać w ogóle tej 1 polowy bo takie nudy byly ze sędzia skończył w 44:57.Schalke to w niezłym dole jest ze tego meczu nie wygrali przeciez Borussia Grala rezerwa.No ale Hajto opowiadal ze tam najlepiej w klubie sie nie dzieje.
Swoja droga co za mecz na Anfield Borussia ladnie umoczyla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom