>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 11.04.2013

Status
Zamknięty.
williag 30

williag

Użytkownik
Tu wszystko zostało wyjaśnione, Tottenham bez 6 zawodników, Basyl gra świetnie u siebie w tej edycji LE (chociażby mecz z Zenitem, który mógł się skończyć spokojnie wygraną 4-5 bramkami), ogromne value na Szwajcarów wg mnie, do tego 3 podstawowych piłkarzy wraca do pierwszej jedenastki po zawieszeniu za kartki. 2.25 @Pinnacle 7/10

BTS w Newcastle - Benfica 1.699 @Pinnacle 9/10
Benfica nie przegrała od 26 spotkań(tylko 3 remisy), ostatni mecz bez strzelonej bramki zagrali w lutym w pucharze Portugalii a przedtem.. w grudniu w Barcelonie(0-0). Z drugiej strony Newcastle powinno chociaż trochę powalczyć u siebie na pożegnanie z pucharami i coś ustrzelić.

i X2 w Rzymie 2.05 @Marathonbet 3/10
Też bez zbędnych wyjaśnień, Lazio jest po prostu słabsze i zmęczone po ostatnich meczach, w tym derbach Wiecznego Miasta - taki kurs na Fener na pewno jest warty spróbowania za drobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hakan 256

hakan

Użytkownik
. Kadrowo to wciąż mocniejsza drużyna i sądzę, że dziś mogą swobodnie powalczyć mimo, iż po pierwszym meczu nie są dziś stawiani w roli faworyta.
.
Koguty już udowodniły siłę swojego zespołu...Tottenham kadrowo był lepszy od wszystkich swoich rywali w LE, a nie wygrał żadnego meczu po za domem. Teraz ta kadra uszczuplona brakiem kluczowych postaci.
przytoczę swoją wypowiedź
Biorąc pod uwagę, że Basel na 5 spotkań w Lidze Europejskiej wygrało 4, we wszystkich zachowując czyste konto i raz zremisowało, będzie o to niezwykle trudno. O tym, że Bazylea to ciężki teren przekonał się W zeszłym sezonie w Bazylei sam Manchester United, który poległ w Szwajcarii. Koguty na wyjazdach w LE nie zrobiły furory, 4 remisy, porażka.
więc o jakiej swobodzie mówimy, skoro ów swobody nie było nawet gdy grali u siebie z Basel !? Teraz na tak trudnym terenie, osłabieni, mają sobie pykać na lajcie? Dziwny tok rozumowania.
No offence
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
więc o jakiej swobodzie mówimy, skoro ów swobody nie było nawet gdy grali u siebie z Basel !? Teraz na tak trudnym terenie, osłabieni, mają sobie pykać na lajcie? Dziwny tok rozumowania.
No offence
Nie w takim kontekście użyłem &quot;swobodnie&quot; ???? chodziło mi o to, że nie widzę przeszkód by powalczyli, nie chodziło mi o swobodny sposób gry. Sądzę, że to będzie zacięty mecz - nie odbierałbym szans Tottenhamowi po prostu, choć rzeczywiście faworytem nie są, tak wygląda.
No offence taken ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Basel jeśli dzisiaj wygra to po raz pierwszy w historii klubu awansuje do półfinału rozgrywek LE. Jeśli się uda to w Bazyeli będzie zapewne podobna feta jak przedwczoraj w Dortmundzie.
Drużyna FC Basel to swego rodzaju kopciuszek w Europie. Jednak należy pamiętać, że w ubiegłym roku zwyciężyli w dwumeczu z MU w LM. Od 3 lat w swoim kraju dominują i w tym sezonie również na dzień dzisiejszy są liderem. Może nie są jakiś markową ekipą, ale mają na prawdę zgrany i mocny skład. Dodatkowo po dobrym wyniku na wyjeździe to dzisiaj oni będą bronić tego awansu na własnym obiekcie w Szwajcarii. Trener Murat Yakin w meczu ligowym z Sant Gallen (1:1) dał odpocząć takim piłkarzom jak Mohamed Salah (19/4) oraz Valentin Stocker (22/4). Zresztą ten drugi dał prowadzenie drużynie z Bazylei w pierwszym meczu w Londynie. Dodatkowo do składu wracają wcześniej pauzujący Joo-Ho Park (16/0), Philip Degen (16/3) oraz Diaz (17/2). Tak więc dzisiaj gospodarzy przystąpią do tego spotkania w najmocniejszym ustawieniu.
Spurs dzisiaj bez swoich kilku kluczowych graczy, którzy są przecież kontuzjowani: Gareth&#39;a Bale&#39;a (27/17), Aarona Lennona (29/4), Wiliama Gallasa (19/1), Jermaina Defoe (29/10) oraz Sandro (22/10). Jeśli chodzi o formę to piłkarze Tottenhamu od wygranego meczu z Interem (3:0) wcale nie powalają na kolana. 3 porażki pod rząd z Liverpoolem, Interem (w rewanżu) oraz z Fulham + 2 remisy z Basel (w pierwszym spotkaniu) z Evertonem + 1 wygrana w lidze w meczu ze Swansea. Te wyniki wcale nie są jakieś optymistyczne przed dzisiejszym rewanżem. Zresztą sama gra zespołu pozostawia wiele do życzenia. Nie mówiąc oczywiście o brakach kadrowych o których wspomniałem wcześniej. Pamiętam jak Pan trener Villas-Boas przed rewanżem z Interem wypowiadał się, że jest pewny awansu. I w zasadzie niewiele się pomylił. A wszyscy dobrze wiemy jak wyglądał mecz w Mediolanie z Interem, który prezentuje się w tym sezonie co najwyżej poprawnie.Anglicy może i lepiej wyglądają na papierze, ale dzisiaj wydaję mi się, że Tottenham wiele nie ugra i nie da rady ambicji Basel.
Mam nadzieję, że zagra emeryt Friedel.
Oto jego statystyki w meczach z tego sezonu:
LE
04-04-2013 Tottenham Hotspur 2 - 2 FC Basel
14-03-2013 Inter Mediolan D4 - 1 Tottenham Hotspur
07-03-2013 Tottenham Hotspur 3 - 0 Inter Mediolan
21-02-2013 Olympique Lyon 1 - 1 Tottenham Hotspur
14-02-2013 Tottenham Hotspur 2 - 1 Olympique Lyon
06-12-2012 Tottenham Hotspur 3 - 1 Panathinaikos Ateny
6 spotkań - 9 goli straconych

PL
30-03-2013 Swansea City AFC 1 - 2 Tottenham Hotspur
11-11-2012 Manchester City 2 - 1 Tottenham Hotspur
03-11-2012 Tottenham Hotspur 0 - 1 Wigan Athletic
28-10-2012 Southampton FC 1 - 2 Tottenham Hotspur
20-10-2012 Tottenham Hotspur 2 - 4 Chelsea Londyn
29-09-2012 Manchester United 2 - 3 Tottenham Hotspur
23-09-2012 Tottenham Hotspur 2 - 1 Queens Park Rangers FC
16-09-2012 Reading FC 1 - 3 Tottenham Hotspur
01-09-2012 Tottenham Hotspur 1 - 1 Norwich City FC
25-08-2012 Tottenham Hotspur 1 - 1 West Bromwich Albion
18-08-2012 Newcastle United 2 - 1 Tottenham Hotspur
11 spotkań - 17 goli straconych
Dzisiaj wydaję mi się, że kurs na Basel strzeli @1.25 Expekt może i jest śmieszny, ale do jakiegoś kuponu polecam.

Basel awans
@1.55 Bwin
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Basel-Tottenham
Typ: P. Degen żółta kartka
Kurs: 3.00
Bukmacher: Betsson
Spodziewam sie ostrego meczu.Gospodarze sprawili niespodzianke remisujac w Londynie i dzis sa w wybornej sytuacji by awansowac dalej.Tottenham oslabiony,ale powalczy.Myślę ze gospodarze zrobia wszystko by awansowac do pólfinalu-beda grac ostro.Degen &quot;zebral&quot; już w tym sezonie 12 żółtych kartek.Mysle ze dzis dopisze sobie kolejny kartonik na swoje konto.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Basel - Tottenham
O meczu zostało już wiele napisane, więc będzie krótko. Jak już wspomnieliście drużyna Tottenhamu wystąpi dzisiaj osłabiona. Szczególnie osłabiona będzie formacja ofensywna angielskiej drużyny, jednak tacy zawodnicy jak Bale, Lennon czy Defoe to ogromny cios dla tego zespołu.
Jak wszyscy wiemy pierwszy mecz w Londynie zakończył się wynikiem 2:2, co tak naprawdę nie przekreśla szansy na awans ani jednej, ani drugiej drużynie. Z tego też powodu nie spodziewam się masowych ataków z obydwu stron, Basel z wynikiem 0:0 jest w półfinale, z kolei Anglicy potrzebują tylko jednej bramki, aby rozstrzygnąć sprawę awansu na własną korzyść. W drugiej jednak połowie sytuacja powinna już wyglądać inaczej, wtedy już któraś z drużyn zależnie od wyniku będzie musiała zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Dążę do tego, że ciekawym typem w tym spotkaniu jest zakład, że w drugiej połowie padnie więcej bramek niż w pierwszej. Jak już pisałem, wydaje mi się, że od początku meczu będzie to raczej takie wzajemne &#39;badanie&#39; się z obu stron, w drugiej odsłonie jednak już trzeba będzie szukać rozstrzygnięcia.
połowa z większą ilością bramek: 2 (2,05) Fortuna
Newcastle - Benfica
Nie ma co się wiele rozpisywać, Benfica to już uznana marka jeśli chodzi o europejskie puchary, do tego mają dużo więcej doświadczenia w tego typu rozgrywkach, aniżeli Anglicy. W pierwszym meczu widzieliśmy kto jest drużyną lepszą w tym pojedynku (Portugalczycy mogli wygrać jeszcze wyżej). Dodajmy do tego fakt, że piłkarze Newcastle mają nie za ciekawą sytuacje w lidze - nie mogą być tak naprawdę jeszcze pewni utrzymania, a w perspektywie, bo już 14 kwietnia mają bardzo istotny mecz właśnie w kontekście walki o ligowy byt (pojedynek z Sunderlandem). W przeciwieństwie do Anglików, Benfica rozegra następne spotkanie ligowe dopiero 21 kwietnia, więc o żadnym oszczędzaniu się mowy być nie może. Jasne, że wynik pierwszego spotkania nie wymusza na Benfice tego, żeby od początku atakowali i zmiażdżyli Newcastle, jednak wydaje mi się, że piłkarze z Lizbony to na tyle doświadczona ekipa, że tego meczu po prostu nie przegra.
X2 (1,33) Fortuna

Lazio - Fenerbahce
Lazio po pierwszym spotkaniu znajduje się w mało komfortowej sytuacji (porażka 0:2). Wydaje mi się, że ekipa z Rzymu pomimo tego, że niedawno grali derby z Romą będzie chciała choć częściowo zmazać plamę z pierwszego meczu z Turkami i powalczą w tym spotkaniu. Wiadomo również, że dla Turków LE jest bardzo istotna i mobilizacji z ich strony na pewno nie zabraknie, jak również piłkarzy, którzy mogli by postraszyć obronę Rzymian. Wydaje mi się, że Włosi zaprezentują się w tym spotkaniu z lepszej strony, aniżeli w Turcji strzelając przynajmniej jedną bramkę. Logicznym jest również , że żeby przejść dalej jedna bramka nie wystarczy i trzeba będzie się bardziej odkryć chcąc awansować. A to będzie jak woda na młyn dla Turków. BTS wydaje się być rozsądną opcją w tym spotkaniu.
Obie strzelą (1,80) Fortuna
Wszystko w skrócie, ale czas goni ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom