>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 11.04.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




W ubiegłym tygodniu padły następujące wyniki: Chelsea na własnym boisku wygrała 3-1 z Rubinem i tym razem przystąpi do rewanżu jako wyraźny faworyt do awansu. Tottenham dość nieoczekiwanie zremisował w Anglii 2-2 z zespołem Basel i sprawa jest otwarta, myślę że Szwajcarzy na własnym stadionie, przy aplauzie kibiców mają ogromną szansę na grę w półfinale. Fenerbahçe uporało się z Lazio, wynik 2-0 jasno wskazuje na zespół z Turcji, a dla Włochów jeśli Juventus również odpadnie z LM, będzie to ostatni tydzień z europejskimi pucharami w tym sezonie. Zaskoczeniem było wyraźne zwycięstwo Benfiki, 3-1 nad Newcastle. Wydawało się tuż po losowaniu, że to jedna z równiejszych par w tym zestawieniu, a praktycznie wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszym meczu. Ten czwartek na pewno będzie równie ciekawy, co poparzeni. Mamy już zarys formy każdego z poszczególnych zespołów, wiemy jak mniej więcej potrafią się neutralizować i który team przeważał Dlatego myślę, że z bogatej oferty na te spotkanie można wybrać kilka ciekawych zakładów.

Zapraszam do dyskusji.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Lazio vs Fenerbache
Lazio dzisiaj rozegra derbowe spotkanie z Romą. Na wypoczynek będą mieli zaledwie dwa dni, a dzisiaj nikt nie będzie się oszczędzał. Fenerbache w LE było w stanie wygrać na trudnym terenie w Moenchengladbach, ograli Maryslię czy rewelację rozgrywek Plzen. Dlatego dostrzegam value w kursach na gości i pobieram przed korektami, bo spodziewam się spadków na gości. Pierwszy wygrało Fenrbache 2-0

Fenerbache x2 2,00 Bet365

 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Basel vs Tottenham

Andre Villas-Boas w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z usług Bale&#39;a oraz Lennona, kluczowych postaci dla ofensywy Tottenhamu. Logika na to spotkanie jest prosta. Skoro Koguty u siebie nie sprostały Basel to czy poważnie osłabione dadzą radę na wyjeździe? Biorąc pod uwagę, że Basel na 5 spotkań w Lidze Europejskiej wygrało 4, we wszystkich zachowując czyste konto i raz zremisowało, będzie o to niezwykle trudno. O tym, że Bazylea to ciężki teren przekonał się W zeszłym sezonie w Bazylei sam Manchester United, który poległ w Szwajcarii. Koguty na wyjazdach w LE nie zrobiły furory, 4 remisy, porażka.

Basel 2,50 Bet365
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Spotkanie: Newcastle - Benfica

W tym meczu skłaniam się w stronę gości. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Lizbonie pewnie wygrali 3:1. W meczu zdecydowanie przeważali, oddali 10 celnych strzałów na bramkę (przy 5 przeciwników), mieli 12 rzutów rożnych (przy ani jednym przeciwników).
Obie drużyny zagrały 7 kwietnia swoje spotkania ligowe. Newcastle grało z Fulham. W całym spotkaniu przeważali, ale gola na wagę zwycięstwa udało im się strzelić dopiero w 90 minucie. Benfica pewnie pokonała Olhanense 0:2.
Wszyscy znają podejście klubów angielskich i portugalskich do Ligi Europejskiej. Pierwsze traktują to jako karę i zbędne tracenie sił i czasu, drugie biorą ją całkiem poważnie i od kilku lat zachodzą wysoko w tych rozgrywkach.
Wróćmy jednak do ostatnich spotkań ligowych obu ekip. Oto 11 obu zespołów z 1 spotkania ćwierćfinałowego. Plus przy nazwisku oznacza, że grał w ostatnim spotkaniu ligowym, minus, że nie.

Newcastle
Krul +
Simpson + (do 81 minuty)
Taylor +
Yanga-Mbiwa +
Santon + (do 17 minuty)
Perch -
Cabaye +
Guiterrez +
Sissoko +
Marveaux +
Cisse +

Jak widać, znacznie większa ilość graczy wystąpiła w spotkaniu ligowym. Tylko jeden w ogóle nie zagrał, 2 grało niepełne 90 minut, 8 grało pełne 90 minut.

Benfica
Artur +
Almeida -
Luisao +
Garay +
Melgarejo -
John + (od 67 minuty)
Matic +
Gomes -
Moreno + (do 67 minuty)
Cardozo + (od 78 minuty)
Gaitan + (do 85 minuty)

Jak widać, 3 zawodników odpoczęło, 4 nie rozegrało pełnych 90 minut, 4 zagrało pełne 90 minut.

Warto jeszcze wspomnieć, że po tym spotkaniu Newcastle ma tylko 3 dni przerwy do kolejnego ligowego spotkania z Sunderlandem, który walczy o utrzymanie. Benfica jest w bardziej komfortowej sytuacji. Kolejnym spotkaniem będą derby Lizbony, ale rozgrywane dopiero za 10 dni, także będą mieli mnóstwo czasu na regenerację;)

Na początku analizy myślałem, o graniu czystej 2 na gości, jednak po głębszych przemyśleniach wydaje mi się, że gospodarze aż tak łatwo ulec przed własną publicznością nie będą chcieli. Udało im się strzelić gola w Portugalii, to dlaczego nie miałoby im się udać w Anglii. Benfica z kolei też za mocno nie będzie chciała się szarpać, ma całkiem niezłą zaliczkę, ale jeżeli Newcastle strzeli gola to zrobi się gorąco, bowiem gospodarze będą potrzebować jeszcze tylko 1 gola by awansować.

Moje propozycje na to spotkanie:
BTS @1, 73 (William Hill)✅
X2 @1,42 (Betclic)
✅

Wynik: 1:1
Trochę nerwów było, ale koniec końców oba typy weszły ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Basel - Tottenham
Typ: 2
Kurs. 3.00
Bukmacher: Bet365
analiza:
Kurs 3 na Kogutów wydaje się być perełką, mimo że nie zagrają dziś Lennon I bale, to druzyna z Londynu na pewno ma większy potencjał. W pierwszym spotkaniu z porazki 0-2 udało im się wyjść obronną ręką i zremisować 2-2. Na dziś pozostali piłkarze zapowiadają walkę o zwycięstwo. Każdy wie i pamieta pewnie drużyne z Bazylei jak odprawiła Manchester United w fazie grupowej LM. Ale takie mecze nie zdarzają się często. Futbol angielski znacznie przewyższa piłkę w Szwajcarii. Będzie to sprawdzian dla kilku rezerwowych Tottenhamu, a na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Następny mecz w lidze Koguty zagrają dopiero za 10dni więc raczej nie będzie tu mowy o oszczędzaniu całego składu - mimo, że przeciwnikiem będzie Manchester City. Co do Basel, to na pewno wyjdą oni zmotywowani po remisie na WHL. Wyjdą w pełnym składzie. Dla takich drużyn LE na tym etapie to czasem szczyt marzeń. Lecz także muszą uwazac, bo na swoim podwórku czują oddech rywali... pozdrawiam
 
K 10

kspkostek

Użytkownik
Basel- Tottenham
Poza Balem i Lennonem nie zagra też Gallas, Sandro i Defoe, więc naprawdę zastanowiłbym się dwa razy przed zagraniem 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
spotkanie: Newcastle - Benfica ✅
typ: BTS kurs: 1,70 Unibet


Nie mam wątpliwości, że awansuje Benfica (pierwszy mecz pokazał różnicę klas), ale Newcastle będzie walczyło na 100% do ostatniej sekundy i myślę, że w końcu coś wbiją, a Benfica nie będzie wybijała po autach, bo to nie ich styl, oni lubią i potrafią grać do przodu (68 goli w lidze-zdecydowanie najwięcej). Nie wyobrażam sobie, żeby któryś z takich piłkarzy jak Cardozo, Perez, Lima czy Salvio nie strzelił jakiegoś pięknego golazo.

spotkanie: Newcastle - Benfica
typ: suma rzutów rożnych: over 11 (DNB) ⛔
kurs: 1,95 bet365


Anglicy (w szatni tam więcej francuskiego słychać, ale dobra- niech będzie Anglicy) potrafią, jak każdy zespół z Premier League strzelać bramki po stałych fragmentach i myślę, że będą do nich dążyć. Jak się nie da z gry...

Ciekawy bet i samo Newcastle może pokryć tę linię, a Benfica też coś dołoży od siebie.

spotkanie: Newcastle - Benfica
typ: dostanie żółtą kartkę: Vurnon Anita zwrot-nie zagrał
kurs: 4,2 Unibet


Dla mnie to promocja.
W końcu ktoś nie wytrzyma ciśnienia / przypływu adrenaliny / za dobrych technicznie Portugalczyków, a pozycja DP jest w moim odczuciu idealna.
Szkoda, że nie zagra Cheik Tiote – on to potrafi najlepiej w drużynie, ale Anita też jest ciekawą alternatywą.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Lazio Roma - Fenerbahce 1:1
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.90



Lazio rzeczywiście jest bardzo zmęczone ostatnim pojedynkiem z Roma. Oglądałem skróty z pierwszego meczu z Turcji i Lazio miało wielkie szczęście że przegrali tylko 2:0. Piłkarze Fenerbahce Stambuł ostrzeliwali bramkę Lazio niemiłosiernie. Trafiali dwa razy w słupek! Jeśli dzisiaj zagrają podobnie jak w pierwszym spotkaniu to Lazio będzie miało mega problem z ich powstrzymaniem. Fenerbahce miało jeden dzień dłużej odpoczynku od ostatniego ligowego meczu z Orduspor, po którym się przejechali bez najmniejszego problemu 0:2. Fakt, że Orduspor wisi nad przepaścią w Turkey » SuperLiga 2012/2013, ale to nie zmienia faktu. Wygrana to wygrana. Bodajże 4 z rzędu, a w sumie 7 spotkań bez porażki.. Lazio nie ma takiego bilansu. Grają w kratkę. Ligowe wpadki z Torino czy Fiorentina u siebie sprawiają, że w zespole nie do końca panują dobre nastroje. Ostatnio w lidze wymęczone zwycięstwo z Catania 2:1. Kto wie jakby potoczył się ten mecz gdyby nie bramka samobójcza Legrottaglie. A przecież Catania już prowadziła w Rzymie 0:1! Nie chce na siłe namawiać na granie w kierunku Turków, ale Lazio ma na dzień dzisiejszy zbyt mało atutów. Biancazzurri nawet Stadio Olimpico nie pomoże, które i tak nie jest już mega twierdzą, co potwierdzają ich mecze.
Zawodnik Lazio Rzym, Antonio Candreva, wypowiedział się na temat czwartkowego meczu przeciwko Fenerbahce Stambuł w ramach ćwierćfinału Ligi Europy. Reprezentant Italii twierdzi, że jego drużyna jest w stanie odrobić straty z pierwszego meczu.
W Stambule zagraliśmy bardzo dobre zawody, mimo kilku incydentów i gorącej atmosfery. Wierzymy, że posiadamy odpowiednie umiejętności, aby odmienić losy tej rywalizacji – powiedział na konferencji prasowej Antonio Candreva. Wielu ekspertów uważa, że Lazio mogło bez problemów wygrać pierwsze spotkanie, jednak zadecydowały błędy indywidualne. – Czujemy żal i gniew, że w pierwszym meczu nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji do zdobycia choćby jednej bramki, bo mogliśmy mieć lepszy wynik przed jutrzejszym rewanżem. Zdajemy sobie sprawę z naszej siły, którą mamy zamiar zaprezentować jutro.
źródło
Odniosę się do tej wypowiedzi.. Tylko wiara we własne umiejętności trzyma jeszcze Lazio w ryzach. Być może błędy indywidualne zadecydowały, jednak jaka jest pewność, że tym razem także błędy nie zaważą o wyniku? Ja jestem innego zdania niż Candreva i usprawiedliwianie oraz zapowiedzi &quot;damy radę&quot; - nie przemawiają do mnie. Pogram sobie dzisiaj na Fenerbahce. Kurs powinien być na nich dużo niższy..
p.s.. czuje że dziś maszynka Tottenham zatrybi i zawodnicy pokażą, że pierwszy mecz z Basel był wypadkiem przy pracy.. :cool:
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Basel- Tottenham
Poza Balem i Lennonem nie zagra też Gallas, Sandro i Defoe, więc naprawdę zastanowiłbym się dwa razy przed zagraniem 2.
Dla mnie ten mecz to typowy no-bet. Tottenham to na tyle nieprzewidywalna drużyna, że nie wyczujesz.

Kombinowałbym raczej w stronę undera 2,5 po kursie 1,95 @ Unibet
Bazylea ma wynik, Tottenham bez dwóch najlepszych strzelców, ale najlepiej to chyba nie dotykać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Basel DNB - Tottenham 2,02 (teraz 1,76) sbo zwrot
Basel na wyjazdach nie gra nic specjalnego,
ale w pierwszym meczu było drużyną lepszą i osiągnęło dobry rezultat.
Basel u siebie zremisował z Genk, pozostałe 4 spotkania wygrał.
Tottenham poza domem w LE przegrał z Interem a resztę spotkań zremisował,
dziś drużyna zagra bez kluczowych graczy, w dodatku skończyło się im paliwo.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Rubin - Chelsea ilość goli 2.5, typ poniżej, kurs 1.65

Grupa:
Rubin 2-0 Partizan
Rubin 1-0 Baku
Rubin 3-0 Inter

Faza pucharowa:
Rubin 0-1 Atletico Madryd (Pierwszy mecz 2-0 dla Rubina)
Rubin 0-0 Levante (Awans po dogrywce)

Jak widać po wynikach tylko raz w meczu w Kazaniu oglądaliśmy powyżej 2 bramek dlatego uważam, że i dzisiaj zawodnicy nie rozstrzelają się za bardzo i padnie ewentualnie remis 1:1

Newcastle - Benfica X (no bet), typ: 2, Kurs 1.55 sts

Benfica jest w tym sezonie w rewelacyjnej formie i jak narazie pewnie zmierza po mistrzostwo Portugalii. W pierwszym meczu po bardzo dobrej grze pewnie ograli Anglików 3-1 a mogło być więcej. Uważam, że Benfica i dzisiaj jest w stanie pokonać Newcastle bo po prostu są drużyną lepsza, ale to tylko piłka i dlatego biorę kurs z podpórką jaką jest X (no bet).

Lazio - Fenerbache typ 2x kurs 1.67

Lazio przystępują do tego meczu po bardzo ciężkich derbach Rzymu gdzie mieli bardzo dużo szczęścia i zremisowali z Roma 1:1. Fenerbache cały czas walczy o mistrzostwo Turcji i w weekend pewnie wygrali 2-0 na wyjeździe. Zaliczka z pierwszego meczu ze Stambuł gdzie wygrali 2-0 powinna spokojnie wystarczyć a scenariusz meczu może ułożyć się podobnie do wczorajszego meczu Juventusu z Bayernem, gdzie gol dla monachijczyków kompletnie podciął skrzydła Juventusowi. Uważam, że podobnie będzie w Rzymie, Turcy strzelą bramkę i będzie po meczu.

Basel - Tottenham typ przedział bramek 2-3 kurs 1.95

Zacznijmy może od absencji Spurs:
Gallas
Bale
Lennon
Kaboul
Defoe
Sandro

Jak widać w Tottenhamie brak całej siły ofensywnej czyli zostaje sam Adebayor tylko kto mu będzie dogrywał?? Po tym co pokazał Basel w pierwszym meczu Uważam, że to oni awansują i zrobią to bardzo pewnie( myślę 2-0 ) ale warto mieć jakiś margines błędu ponieważ Tottenham jest drużyną nie przewidywalna i może wyciąć jakiś numer lecz mniej lub więc niż 2-3 bramki w tym meczu nie padną a kurs bardzo fajny.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja dzis gram ponownie cornery po udanym wczorajszym ako 10 , widze tutaj kilka promocji a w zasadzie dwie
Ktora druzyna bedzie miala wiecej rzutow roznych?
Benfica bet365@ 4,00
Chelsea bet365@ 2,50
Jak dla mnie promocje dnia, zarowno newcastle jak i rubin , nie graja na duza ilosc cornerow zwlaszcza w LE, Newcastle bedzie mialo srednia motywacje jak dla mnie , nie beda chcieli wygrac za wszelka cene (w sensie awansowac) sa na krawedzi dwa trzy nieudane mecze i moga spasc tuz nad strefe spadkowa. Benfica wygrala w tej statystyce 12:0 ! Chelsea 9:3 ! Okej ktos powie ze maja wynik nie beda sie napinac itd itp. Moim zdaniem nie beda sie tez bronic bo Chelsea i Benfica to zespoly zdecydowanie ofensywnie usposobione maja mocne skrzydla i zwlaszcza Chelsea ma Davida Luiza Cahilla bo Terry z tego co kojrze sie wykartkowal i nie zagra , obaj potrafia frac glowa tak samo Ivanovic, wiec jak dla mnie bet365 na glowe upadl jesli wystawili takie kursy i ja z tego skorzystam warto zainwestowac pare groszy
Do tego dorzucam Tottenham +1corner @1,72 Tottenham bedzie gonil wynik nie ma awansu , jak sami powiedzieliscie nie zagra kilku kluczowych zawodnikow , mysle ze beda liczyc na stale fragmenty gry maja Adebayora Dawsona Verthongena dobrze grajacych w powietrzu
No i do tego taki o to kuponik dluzszy
Chelsea +1corner 1,9
Benfica+2cornery 2,3
Tottenham+1corner 1,72
Lazio Fenerbahce Under 12 cornerow 1,44
ako 10,82
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 21:00
FC Basel - Tottenham Hotspur
TYP: Basel zakwalfikuje się po 90 minutach
KURS: 1,61
BUK: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21 zostaną rozegrane mecze rewanżowe w lidze europejskiej. Ja wybrałem mecz pomiędzy zespołem Basel a zespołem Tottenhamu. Według bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze i uważam że w takiej formie mogą wygrać z zespołem Angielskim. Pierwszy mecz w Londynie zakończył się wynikiem 2:2 ale do przerwy goście tamtego meczu prowadzili 0:2.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 1 pozycji z dorobkiem 53 oczek i mają o jeden punkt więcej od drugiego zespołu. Na własnym stadionie rozegrali oni 13 meczy w których to 10 meczy wygrali i 3 mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 28 goli i stracili 6 bramek. A więc jak widać u siebie potrafią dobrze się zaprezentować. Ostatnie dwa mecze w lidze zremisowali ale prawdę mówiąc byli już myślami na meczu z Tottenhamem.
Goście tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 58 oczek i mają małe szanse na utrzymanie tej pozycji bo ostatnio w lidze słabo im się wiedzie. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 16 meczy w których to 9 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 31 goli i stracili 23 bramki. Ostatni mecz w lidze zremisowali oni z zespołem Evertonu 2:2 i to na własnym boisku.
Gospodarze tego meczu zagrają w pełnym składzie jedynie nie wystąpi gracz który rozegrał w całej lidze 42 minuty i na ten mecz nie został powołany.
Natomiast goście mają spore problemy zdrowotne i 5 podstawowych zawodników w tym meczu nie zobaczymy:
William Gallas OB M:19 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Younes Kaboul OB M:1 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy zawodnik zespołu
Aaron Lennon PO M:29 G:4 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Gareth Bale PO M:27 G:17 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Sandro PO M:22 G:1 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
Jermain Defoe NP M:29 G:10 (zawodnik kontuzjowany) – kluczowy zawodnik zespołu
A więc braki są naprawdę spore nawet na taki zespół jak Tottenham. Zobaczyliśmy w ostatnim meczu że ci zawodnicy są ważnym elementem zespołu i bez nich idzie im strasznie pod górkę. Warto rozważyć możliwość zagrania czystą 1 na zespół Basel ale również z podpórką bo kursy są naprawdę ciekawe. Warto dodać że kursy cały czas spadają.​
 
hajlajf 17

hajlajf

Użytkownik
Basel v Tottenham (Ilość kartek) - Powyżej 4.5 kurs: 1,66 bet365 ✅

Sędzią spotkania jest Olegário Manuel Benquerenca‎, który w lidze portugalskiej lubi pokazywać dużo żółtych i czerwonych kartek. Gra zespół z Anglii, będzie dużo walki, tym bardziej, że musi gonić wynik , a dodatkowo piłkarze z White Hart Lane na p ewno mają w głowach fakt , iż ich najlepszy piłkarz doznał urazu właśnie pr zeciwko Basel. Koguty b ędą dziś nastroszone.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europejska
⚽ Basel - Tottenham
Poniżej 3 bramek ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10
Doskonale zdaję sobie sprawę, że granie underu w meczu w Bazylei nie jest dobrym pomysłem to jednak ten typ chodzi za mną od rana i wątpię by w tym meczu padły aż 4 bramki. Uważam, że jednak FC Basel awansuje dalej, bo pomimo remisu wyjazdowego 2:2 na White Hart Line to oni sprawiali wrażenie jakby im bardziej zależało na tych rozgrywkach. Dziś liczę na jakieś skromne zwycięstwo gospodarzy typu 1:0, lub 2:0. Oczywiście nie skreślam tutaj też Anglików, bo do awansu starczy im skromne 0:1, ale biorąc pod uwagę, że do Szwajcarii nie polecieli podstawowi zawodnicy Tottenhamu to wnioskuję na tej podstawie, że mecz dla kibiców może być nudny i zobaczymy ostatecznie jakiś niski wynik.
Wynik: 2:2 ⛔
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Spotkanie: Rubin Kazań - Chelsea Londyn
Typ: X ⛔ (3:2)
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza :

Upatruję w tym meczu remis jak nic. Nie będę pisał o składach itp itd gdyż ten mecz dokładnie został opisany już przez innych użytkowników. Po prostu po pierwszym meczu 3:1 nie widzi mi się aby Chelsea miała tu gryźć trawę aby zwyciężyć. Zapewne zagrają spokojnie, pewnie w obronie żeby awansować do dalszej rundy. Z drugiej strony Rubin, któremu 2:0 dawałoby awans. Ale liga rosyjska jakoś mnie nie przekonuje, tempo spotkań, które się tam odbywają jest dość wolne. Nie sądzę aby mieli oni dziś czym zaskoczyć nie najgorzej zorganizowaną ostatnio w obronie Chelsea. Do tego statystycznie Rubin na ostatnie 20 meczy u siebie zremisował tylko 2 więc dzisiaj mi się zdaje że będzie to przełamanie serii a ku temu (sądząc po pierwszym meczu) według mnie idealna okazja. Oczywiście gospodarze będą walczyć ale nie sądzę aby udało im się to spotkanie wygrać. Z drugiej strony Chelsea, które ostatnio ma problemy z wygrywaniem na wyjeździe także wypada mi na remis. Liczę na 1:1 lub 0:0. Powodzenia !
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Rubin - Chelsea || typ: x2 || @ 1,42 Betsson 3:2 ⛔
Napięty grafik The Blues powoduje to, że w Rosji nie będą się zbytnio spinać. Mają dwa gole zaliczki i w Kazaniu pograją z kontry. Gram z podpórką, bo jedna z nich może skończyć się golem i wygraną londyńczyków.
Newcastle - Benfica || typ: Benfica +0,5 gola do przerwy || @ 2,13 Betsson ⛔ 0:0
Już u siebie Portugalczycy wywalczyli dobrą zaliczkę i pokazali, że mają ochotę na wygranie pucharu LE. Sądzę, że poprawią zwycięstwem na wyjeździe i już przed przerwą spowodują, że będzie po zabawie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Lazio - Fenerbahce over 4,5 kartki 1,72 ✅
Bet365

4/10


Dla mnie promocją jest ustawienie linii w tym meczu na standardowym poziomie 4,5 kartki. W obu ekipach bardzo dużo zawodników z południa, z jednej strony zespół turecki, z drugiej włoski, czyli gorące temperamenty. Na trybunach fanatyczni kibice Lazio i liczę na boiskową wojnę. W pierwszym meczu łącznie 9 kartek i bardzo napięta atmosfera więc dziś na pewno będzie sporo pojedynków do wyrównania pomiędzy zawodnikami na poszczególnych pozycjach. Lazio jest po pojedynku z Romą w lidze gdzie również nikt nie oszczędzał nóg rywala. Arbitrem spotkania będzie Pavel Kralovec, który dotychczasowych spotkaniach Ligi Europy, które sędziował w swojej karierze pokazuje dokładnie średnio 4,5 kartki na mecz. Jednak dzisiaj liczę, że to piłkarze dadzą wystarczająco dużo okazji do kartkowania i pomoc sędziego nie będzie absolutnie potrzebna.

Ciekawym betem może też być kartka przed 28 minutą (1,85), lecz gra przeważnie zaostrza się pod koniec spotkania więc przede wszystkim polecam atakować over 4,5.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Basel v Tottenham (Ilość kartek) - Powyżej [email protected] lub Powyżej 5,[email protected] dla odwazniejszych ✅ ✅
Rowniez przylaczam sie do tego typu, zapowiada sie tam mega wojna dzisiaj, jesli oczywiscie TOT nie odpusci, Basylea nie przebiera w srodkach i idzie po trupach do celu, w poprzednim meczu rewanzowym o zgrozo bylo az 9 zoltych i 1 czerwona, nie mowie, ze dzisiaj bedzie podobnie ale 5 kartek powinno byc lekko.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
w dodatku skończyło jej się paliwo.
Dobry argument analizujący grę Kogutów... ???? Ale no offence. Pozdrawiam
Kilka słów naskrobię. Skłaniałbym się dziś raczej w stronę Kogutów (awans bądź X2). Przed pierwszym meczem (gdy Londyńczycy byli bardzo faworyzowani) nie wykluczam, że mogli sobie zlekceważyć rywali ze Szwajcarii. Tym razem podejdą do tego spotkania bardzo ostrożnie i zmotywowani. Mimo osłabień, pamiętajmy, że kadrowo wciąż prezentują się przyzwoicie (na tle Szwajcarów to już zupełnie). Adebayor w formie, może coś ustrzelić. AVB potrzebuje jednak jakiś sukcesów, a Liga Europejska to zawsze jakiś triumf. Poza tym, Koguty następny mecz rozgrywają za 10 dni więc mogą zostawić dziś zdrowie na boisku. Kadrowo to wciąż mocniejsza drużyna i sądzę, że dziś mogą swobodnie powalczyć mimo, iż po pierwszym meczu nie są dziś stawiani w roli faworyta.
Polecam więc rozważyć przynajmniej X2 w stronę Tottenhamu ???? kurs. 1.70 z tego co widziałem, ale to w zależności od buka. Kursy na Szwajcarów widzę ciągle spadają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom