>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europejskiej [8 kwietnia ] - rewanże

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Liverpool FC-Benfica Lissbon

TYP: X2 (kurs 2.13)
lub
TYP: wynik do przerwy X (kurs 2.05)

Benficia pojedzie do Angli żeby nie przegrać tego meczu. Wiadomo że ekipie Liverpoolu wystarczy skromne 1:0 i awansuja dalej. Mysle że goście doskonale zdają sobie z tego sprawę i tak łatwo nie dadzą się zepchnąć do defensywy. Liverpool zalicza jeden z gorszych sezonów od lat. Nie dadzą rady zmotywowanym portugalczykom. Obstawiam remis w tym meczu ze wskazaniem na gości. Torres ponoć zagra, ale Babela nie ma dalej. Sam za dużo nie zrobi z przodu. W zespole z Lizbony nie zobaczymy Savioli i niepewny występu jest Luisao. Nie są to kolosalne osłabienia. W zajebistej formie jest święta trójca: Oscar Cardozo, Angel Di Maria oraz Pablo Aimar. Pierwsza połowa na resmis, cały mecz X2.

VFL Wolfsburg - Fulham FC

TYP: 1 (kurs 1.7)

W tym przypadku nie widzę innego rozwiązania jak awans niemców. Wczoraj awansowali (chodzi o Bayern) i dzis też awansują. Wilki pokazują w ostatnich meczach że są w dobrej formie. Niby w lidze dopiero 9 miejsce, ale w ostatnich 7 meczach aż 6 razy wygrali! Od dwóch kolejnych spotkań nie stracili nawet jednej bramki. Nastawione na obronę Fulham nie poradzi sobie z tymi rozpędzonymi harpaganami. Stadion będzie wypełniony po brzegi i doping dla gospodarzy będzie ich niósł po wygraną. Dzeko będzie dzis strzelał, a pozostałe wilki będą grać ostro i zdecydowanie :razz:
 
barca71 0

barca71

Użytkownik
Spotkanie: Standard Liege v Hamburger SV
typ: 0
kurs: 3.40
Bukmacher: Gamebookers

Dziś nadszedł dzień rewanżów 1/4 Liga Europa. Na niemieckiej ziemi gospodarze odnieśli skromne zwycięstwo 2-1. Hamburg w Bundeslidze zajmuje 6 miejsce z ciągłą szansą na europejskie puchary na przyszły sezon. Natomiast drużyna St.Liege zakończyła zmagania w lidze belgijskiej na 7 miejscu niepremiowanym pucharami. Od dłuższego czasu St.Liege w lidze grało słabo i dobre wyniki osiągało tylko w Liga Europa. Biorąc pod uwagę poziom ligi belgijskiej i tak uważam że zaszli już daleko. Hamburg ma przed sobą wizję gry w finale &quot;pucharu uefa&quot; na własnym stadionie i zapewne jest to czynnikiem motywującym dla piłkarzy z północy Niemiec. Dlatego też uważam że po wyrównanym meczu spotkanie to zakończy się remisem, premiującym Hamburg do kolejnej rundy rozgrywek.
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg-Fulham
Typ: X
Kurs: 4.22
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
Jest to mecz ligi europejskiej pomiędzy niemiecką a angielską druzyną. Wczoraj w takim niemiecko-angielskim pojedynku lepsi byli Niemcy czyli Bayern. Przyjrzyjmy się teraz bliżej Wolfsburg i Fulham...otóż gospodarze tego spotkania przeszli długą droge aż do 1/4 fnału, zahaczając nawet o lige mistrzów, w której zajeli 3 miejsce co pozwoliło grac dalej w lidze europejskiej. W 1/16 zmierzyli sie z Villareal z którymi zremisowali na wyjeździe i rozgromili u siebie aż 4-1...w 1/8 na przeciwko stanęli piłkarze Rubina Kazań z którymi także zremisowali w meczu wyjazdowym, wygrywając na własnym boisku 2-1. Jesli chodzi o Fulham to w fazie grupowej ligi europejskiej zajeli 2 miejsce, w 1/16 udało im sie przejść ubiegłorocznego triumfatora tych rozgrywek czyli Szachtar Donieck...w 1/8 zagrali z kolejnym utytułowanym rywalem Juventusem Turyn, Fulham po porażce na wyjeździe 3-1 byli skazani już na odpadnięcie z rozgrywek, jednak zagrali u siebie fantastyczny mecz i zwycięzyli przed własną publicznością aż 4-1. Warto podkreslic że w 1 meczu Fulham wygrało z Wolfsburgiem 2-1 i dlatego remis w tym meczu ich bardzo usatysfakcjonuje i da awans do pólfinału ligi europejskiej;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
uwaga! VALENCIA ma sporo osłabień!
Kontuzja Dealberta zmusi Unaia Emery&#39;ego do ustawienia eksperymentalnej defensywy z Alexisem, Maduro, Navarro i Jordim Albą - łącznie piłkarze ci wystąpili w ponad 50 meczach, ale razem nie zagrali jeszcze nigdy. Jeśli David Navarro nie będzie w pełni gotowy, obrona Valencii będzie jeszcze bardziej przypadkowa

źródło: http://vcf.pl/
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Fulham
Typ:Który z nich będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)? - Edin Dzeko (Wol)
Kurs: 2.10
Buk: Bwin
Analiza: Rewanż ćwierćfinału Ligi Europejskiej pomiędzy niemieckim VFL Wolfsburg a angielskim Fulham Londyn. W pierwszym meczu Fulham wygrało u siebie 2-1 co zmusza ciągle aktualnych mistrzów Niemiec do ruszenia do ataku już od początku spotkania. VFL w ostatnich 6 spotkaniach u siebie wygrał ich aż 5, a Fulham na wyjeździe spisuje się fatalnie, w lidze z 16 meczy wygrał tylko 1! W ostatnim spotkaniu Wolfsburg wygrał u siebie w lidze z Hoffenheim aż 4-0, a 2 bramki w tym spotkaniu strzelił Edin Dzeko. Bośniak jest obecnie we wspaniałej formie, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem w bundeslidze mając na koncie aż 19 bramek! To on jest główną bronią swojego zespołu i jutro strzelając co najmniej jedną bramek, a być może więcej, poprowadzi swój zespół do awansu do następnej rundy.
Dzeko strzeli ;)
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Benifica
Typ: DW: 2:1
Kurs: 8,00
Buk: Tobet
Analiza:
Typ bardziej 4fun, ale tak czuje. Myślę że jakaś dogrywka i w karnych Benfica. Jeśli przejdą Liverpool to powinni wygrać LE, swoją grą na pewno zasługują na te trofeum. Jednak Liverpool to Liverpool, widać że powoli zaczynają łapać równowagę w grze. W meczu z Birimgham powinni spokojnie wygrać nawet z handicapem, zabrakło skuteczności, bo sytuacji mieli masę. Benfica jakby lekka zadyszka, po stracie Savioli, niby wygrywają dalej, ale ostatni mecz ligowy... 0:2 po 20 minutach, fakt odrobione na 4:2. Uważam jednak, że z gdyby to był mocniejszy rywal, tak łatwo by nie było podczas odrabiania. Kto wie jakby się to skończyło. Zastanawiałem się też nad typem, że Torres strzeli, widać że chłopak powoli wraca do formy strzeleckiej i bedzie dziś groźny. Jednak kurs w granicach 1.8... zniechęca do grania.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg - Fulham
Typ: 1 AH (W przypadku zwycięstwa 1 bramką zwrot)
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle
Rewanżowe spotkanie ćwierćfinałów LE w którym to aktualny mistrz Niemiec podejmie rewelację tej edycji LE czyli ekipę Fulham która sensacyjnie wyeliminowała Juventus... ale czy to można nazwać dużą sensacją?? Nie, ponieważ Juve jest w tym sezonie w kiepskiej formie a Fulham przy odrobinie szczęścia wygrało u siebie wysoko. Anglicy u siebie są mocni lecz w meczach wyjazdowych spisują się już gorzej. Wolfsburg w pierwszym spotkaniu uzyskał nie najgorszy wynik przegrywając na wyjeździe 1:2 co stawia ich w dobrej sytuacji przed meczem u siebie gdzie grają bardzo dobrze w LE. &quot;Wilki&quot; o mistrzostwie kraju mogą zapomnieć a chcąc pokazać się Europie muszą awansować do dalszej fazy. Dziś zagrają bez znaczących osłabień. Zabójczy napad czyli Dzeko, Grafite i Misimovic za nimi to jest największy atut &quot;Wilków&quot; którzy w tym meczu będą musieć przycisnąć od początku. Powinni udowodnić swoją wyższość i ostatnią wysoką formę wygrywając u siebie z Fulham bez większych problemów.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
spotkanie: Liverpool - Benfica
typ: 1 (Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?)
kurs: 1.65
buk: Bwin
analiza:

Dziś wieczorem o godzinie 21.05 czasu polskiego na stadionie Anfield w Liverpoolu odbędzie się jeden z czterech rewanżowych meczów Ligi Europejskiej. The Reds podejmować będą na własnym obiekcie Benficę Lizbona, która w pierwszy meczu na Estadio da Luz pokonała swojego rywala 2-1 mimo iż przegrywała od początku meczu 0-1. Jednak faworytem rewanżu są dzisiejsi gospodarze, którzy jak zwykle w takich momentach mogą liczyć także na wspaniałą publiczność, która zawsze im pomaga w ciężkich dla nich momentach. Na ten mecz myślałem nad dwoma typami – awans gospodarzy do półfinału albo obie drużyny strzelą gola. Ciężko było mi się zdecydować jednak wybrałem ten pierwszy typ, z mniejszym kursem, ale jak dla mnie dużo pewniejszy. Gospodarze muszą oczywiście ten mecz wygrać i podejrzewam, że jak iż jest to angielska drużyna, ruszą do ataków od samego początku meczu. Co prawda wyczytałem w Internecie że Benitez zastanawia się nad zmianą ustawienia na ten mecz i grą w systemie 3-5-2 jednak myślę, że mimo wszystko Rafa nie zaryzykuje i zagra czterema obrońcami, tym bardziej że w drużynie przyjezdnych wystąpi niezwykle groźny Angel Di Maria. To na niego szczególnie muszą uważać gospodarze i dlatego Benitez prawdopodobnie da mu „plastra”. Jeśli to się okaże prawdą to uważam że Di Maria zostanie całkowicie wykluczony z gry w tym meczu. Jednak Benfica to nie tylko ten zawodnik dlatego gospodarze muszą być bardzo skupieni na ten mecz. Na szczęście do formy wraca powoli Fernando Torres, który do spółki z Gerrardem jest bardzo groźny. Czeka go jednak trudne zadanie, gdyż Benfica na czele z Luizao może stanowić trudną do przejścia zaporę. Uważam jednak że Liverpool rzuci się do ataków od samego początku tego meczu, więc w końcu będą musieli przebić się przez obronę gości. Torres, Gerrard, Kuyt, Riera – Liverpool ma silną linię ataku i pomocy więc myślę że wygrają ten mecz. Jednak Benfica to rywal, który gospodarzom tego meczu wyraźnie nie leży – obie drużyny spotkały się w 2006 roku w 1/8 finału LM gdzie Benfica dwukrotnie pokonała graczy The Reds w tym 2-0 na Anfield Road. Dlatego Liverpool musi wyjść na to spotkanie bardzo skoncentrowany. Uważam jednak że każda seria się kiedyś kończy. Ostatnimi czasy lepszą formę pokazywali gracze Benfiki jednak ciężko porównywać ligę portugalską z ligą angielską – co oczywiście nie zmienia faktu że Benfica nie ma szans, gdyż wygrywając na wyjeździe 2-1 z Marsylią pokazali, że potrafią być groźni także na obiekcie rywala. Uważam jednak że stać ich będzie dziś tylko co najwyżej na strzelenie jednego gola. Liverpool jest mocną drużyną, która zapowiedziała, że zdobycie pucharu Ligi Europejskiej jest ich głównym celem i myślę, że ten cel osiągną. Na własnym obiekcie gracze The Reds są groźni co pokazali choćby w rewanżu z Lille, gdzie pokonali gości spokojnie 3-0. Stawiam dziś na pewne zwycięstwo gospodarzy i ich awans do kolejnej rundy. Mój typ: 3-1
WYNIK: 4-1 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak jak pisałem zakładając temat mecze rewanżowe kryją same zagadki przed Nami. Wiele się będzie zapewne działo. Mi w oko wpadły na dzisiaj dwa typy warte uwagi.

WOLFSBURG - FULHAM
Typ : Wolfsburg @1,66
Bet365 ⛔0:1​


Wilki w ostatnim czasie grywały dobrze. W meczu w Londynie na Craven Cottage szarpał Dzeko, swoje osiągnęli w końcówce kiedy to Madlung strzelił bramke dającą nadzieje Wolfsburgowi na awans do dalszej fazy. Tak jak już mówilem to ostatnio grają lepiej. Do bramki wrócił Benaglio. Może i zdarzają im się dalej wpadki jak chociażby 1:5 z Herthą u siebie, ale co do innych meczów to za bardzo nie ma się do czego przyczepic. Kilka efektownych wygranych jak ta z Hoffenheim 4:0 czy w takim samym stosunku z Moenchengladbach w Bundeslidze. Wyeliminowanie Rubina także można uznac za dobry rezultat. W Anglii wiadomo było że grac im się będize ciężko. Fulham to taki zespół własnego boiska, i tutaj właśnie jest podwalina pod mój typ na ten mecz. Słowo klucz własne boisko. Fulham na wyjazdach od paru sezonów gra fatalnie. Bilans w PremierLeague na wyjazdach 1-6-9. W LE także na wyjazdach za dobrze nie grali. Porażka 1:3 w Turynie i pogoń za wynikiem u siebie. Udało się wtedy. Teraz na wyjeździe będą bronic zaliczki. Dzeko i spółka jest w formie by sie temu przeciwstawic i na to licze.

WOLFSBURG : Benaglio - Pekarik, Madlung, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Riether, Gentner - Misimovic - Grafite, Dzeko

FULHAM : Schwarzer - S. Kelly, Hangeland, A. Hughes, Konchesky - S. Davies, Dan. Murphy, Etuhu, Dempsey - Gera, Zamora

---------------------

ATLETICO MADRYT - VALENCIA
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,50
Bet365 ⛔0:0​


Na Mestalla po skrótach można wysnuc że było przednie widowisko! Czy takie samo będize i dzisiaj na Vicente Calderon? Mam nadzieję że tak. Hiszpański dziennik AS zapowiada ten mecz jako starcie Aguero, Forlan, Reyes i Simao kontra Villa, Silva, Mata i Pablo. Tak też z pewnością będzie że to ofensywa będzie królowała w tym meczu. Zero kalkulacji, futbol ofensywny w dodatku jak już wymieniano w tym temacie spore braki w defensywie Valencii to będą wymuszały by Nietoperze ruszyły do przodu bo muszą zaatakowac i strzelac gole gdyż rezultat po pierwszym meczu nei stawia ich w roli faworyta. Początkowo niby myślałem o typie na awans Atletico, ale kurs 1,50 mnie zniechęcił. Spodziewałem się nieco wyższego, coś w granicach 1,70.. Tak więc bardziej wole wybrac opcje że oba zespoły strzelą gola w tym meczu. Jest komu strzelac w tym spotkaniu, a nie ma komu bronic ;) Niech żyje więc ofensywa i piękny futbol!

ATLETICO : De Gea - Perea, Ujfalusi, Dominguez, Antonio Lopez - Reyes, Assuncao, Raul Garcia, Simao - Aguero , Forlan

VALENCIA : Cesar - Alexis, Maduro, Navarro,Alba - Fernandes, Baraja- Joaquin, Silva, Mata - Villa

--------------------
Dwa pozostałe mecze omijam typersko. Mecz LFC - Benfica także zapowiada się bardzo ciekawie. Zapewne The Reds postarają się o wygranie meczu, ale ja licze po cichu na Benfe. Ich statystyka meczów w Anglii jednak nie wróży za dobrze, ale w 2006r na Anfield już przecież wygrali i to 2:0 eliminując rywali z Champions Laegue. Jednak wracając do statystyki to Benfica w Anglii wygrała 3 mecze a 8 przegrała. Na Anfield grała 4 razy i wygrała raz o czym wspominałem. Jednak to tylko ciekawostka. Licze że mecz dostarczy emocji i Benfa - czarny koń tej LE awansuje dalej. Niech popis dobrej gry dadzą Di Maria- Aimar i Cardozo ;)

---------------------
Najtrudniej dla mnie bynajmniej cokolwiek wyrokowac w parze Standard - HSV. Niemcy mają motywacje bo finał na ich stadionie, ale ostatnio grają katastrofalnie. Mało wygrywają i w dodatku w pierwszym meczu ze Standardem mieli szczęście bo rywale mieli dogodne okazje by zakończyc już tram rywalizacje w tej parze. Mowa o strzale w poprzeczke Mbokaniego czy fatalnym pudle na pustą bramke Witsela. Dla mnie więc to nie wiadoma co się tutaj wydarzy.
 
kawiorinho09 0

kawiorinho09

Użytkownik
Spotkanie:Benfica - Liverpool
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.85
Buk: Bwin
Analiza: Benfica i Liverpool to dwie bardzo ofensywnie grające drużyny. Benfica w ostatnich 26 meczach zawsze strzelała bramkę, a Liverpool w 33 ostatnich meczach w lidze strzelił 54 bramki. W świetnej formie są snajperzy obydwu drużyn i myślę, że kurs jest bardzo dobry wiedząc o tym, że te dwa teamy są w świetnej formie strzeleckiej. W pierwszym meczu obie drużyny strzeliły bramki.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Wolfsburg - Fulham Over 2.5 (1,67)

Ode mnie na dziś typ na overek w Wolfsburgu. Udało mi się w napiętym harmonogramie znaleźć ostatnio kilka wolnych chwil i obejrzeć drugą połowę pierwszego meczu. Ogólnie obie ekipy cel w tym sezonie mają już tylko jeden - Liga Europejska. Obie mają pewne utrzymanie, a o walce o europejskie puchary będą miały bardzo ciężko, choć przed Wolfsburgiem nieco lepsza sytuacja. Mimo wszystko jeszcze aktualni Mistrzowie Niemiec skupiają się na rozgrywkach europejskich. W Londynie w drugie połowie prezentowali się naprawdę przyzwoicie. W sumie to Fulham stworzyło sobie dwie klarowne sytuacje i obie wykorzystało. Czapki z głów po zagraniu przy drugiej bramce, kiedy to piłka szła jak po sznurku. Jednak przy 2-0 nieco osiadli na laurach i równie dobrze mogli ten mecz zremisować. Nieco ze skutecznością na bakier był Edin Dzeko, który mógłby przynajmniej w dwóch sytuacjach zachować się lepiej. Bramka w końcówce spowodowała, że piłkarze dzisiejszych gospodarzy wracali do Niemiec w nieco lepszych nastrojach. Zachowanie czystego konta i strzelenie jednej bramki pozwala im na awans co byłoby nie małym sukcesem. Jednak ja uważam odwrotnie, że nie będzie 1-0 i murowanie bramki tylko mimo wszystko otwarta piłka. Po cichu liczę na 2-1 i może karne, co z pewnością byłoby zwięczeniem tego dwumeczu. Na pewno Fulham też wie, że muszą wbić co najmniej jedną bramkę, aby lepiej im się dziś grało. Oba zespoły mają kim zdobywać bramki, także liczę, że oba zaprezentują się dziś z jak najlepszej strony i pokryją standardowy overek 2.5 bramki. Kurs w bukmacherach stricte piłkarskich nawet 1.68 co do takiego typu naprawdę wydaje się bardzo dobrym kurem.

Kurs z: 10bet
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
niedoceniacie ekipy Fulham... kiedy trzeba to potrafili zagrać na wyjeździe. wygrali 3:2 z Bazyleą i mimo szturmowych ataków Szachtaru nie dali się pokonać na ich terenie. Taka okazja jak puchary może im się szybko nie przytrafić. Wszystko zależy czy starczy im determinacji. Bo umiejętności gry obronnej to mają napewno
 
P 0

papier112

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg - Fulham
Typ: 1/1
Kurs: 2,55
Buk: Expekt
Analiza:
To będzie na pewno zacięte spotkanie, ale wydaje mi się, że gospodarze nie pozwolą drużynie Fulham na wiele. Dlaczego taki typ? Po pierwsze Wolfsburg gra u siebie co oznacza pomoc własnej publiczności, po drugie drużyna z Niemiec strzeliła w tym sezonie na własnym boisku aż 34 bramki, najwięcej ze wszystkich drużyn. Zatem Wolfsburg rzuci się do ataku od początku spotkania aby odrobić straty z Anglii. Fulham jest dobrą drużyną, ale wydaje mi się, że nie ma szans przeciwko rozpędzonej maszynie z Dżeko i Grafite na czele .
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
niedoceniacie ekipy Fulham... kiedy trzeba to potrafili zagrać na wyjeździe. wygrali 3:2 z Bazyleą i mimo szturmowych ataków Szachtaru nie dali się pokonać na ich terenie. Taka okazja jak puchary może im się szybko nie przytrafić. Wszystko zależy czy starczy im determinacji. Bo umiejętności gry obronnej to mają napewno
Zgodzę się ze stwierdzeniem, że Fulham potrafi grać na wyjazdach i bardzo dobrze gra w defensywie. Oglądałem ostatnio spotkanie Londyńczyków z i powiem szczerze, że podobała mi się ich gra jak mało kiedy... Oglądałem ostatnio wręcz fanatycznie spotkania Niemców i jak się okazuje wilki grają przeciętnie i bardzo brzydko dla oka, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. To będzie mecz wyrównany, z reguły każda niemiecka drużyna w pucharach europejskich jest ciężkim celem do pokonania u siebie na boisku. Ja stawiam na remis, natomiast pewne będzie to, że nie zobaczymy ładnego widowiska, taki jest już futbol w zestawieniu Niemiecki Słabiak vs Angielski Średniak ! ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jak tak dobrze przemyśleć to wygląda na to że znowu Angielskie na straconej pozycji (jak w LM), ale myślę że chociaż jedna obroni honor Anglików i awansuje wydaje mi się że zrobi to ta która jako pierwsza zawiodła i odpadła z LM czyli LFC, z Benficą w pierwszym spotkaniu ???? i dwa karne, każdego by to zdeprymowało, a teraz rewanż u siebie i wydaje mi się że nawet słabo grający Liverpool powinien potrafić stworzyć sobie sytuacje i ją wykorzystać,

ostatnie mecze Portugalczyków to 3-3-3-3-3-3-1-3-3-3

Anglików 1-0-3-0-3-3-0-0-3-3

nawet biorąc poziom ligowy pod uwagą wydaje się że i tak Benfica gra za dobrze co kosztuje piłkarzy bardzo dużo wysiłku, co może się dziś odbić:cool:


do tego można dodać że poza tym ostatnim zwycięstwem z LFC dwa wcześniejsze były w fazie grupowej LM, a jak wiadomo Live zawsze odpuszczało na początku LM i rzutem na taśmę awansowali dalej (no i w końcu im się nie udało ;) właśnie w tym roku)

a jeszcze najważniejsze Anfield Road, w obecnej sytuacji odpadnięcie, gdzie wszystko bedzie się rozgrywało właśnie tam, jest niemożliwe:grin: :razz:

Liverpool awans 1,67✅
 
rasta_ 0

rasta_

Użytkownik
Liverpool FC - Benfica​
-awans Benfici (2,10)
Dzisiaj o godzinie 21:05 na anfield road podopieczni Beniteza podejmą drużynę Benficii. Pierwsze spotkanie rozegrane w Portugalii zakonczyło sie 2:1 dla drużyny z Lizbony. Mój typ na to spotkanie jest następujący, że drużyna dzisiejszych gości awansuje do dalszych rozgrywek ligi europejskiej. Benfica jest to dobra drużyna która na wałasnym podworku jest praktycznie nie do pokonania. Ostanią porażkę zawodnicy z lizbony zanotowali 22/11/2009 w pucharze portugalii. Od tamtego momentu rozegrali 27 spotkań ( we wszystkich rozgrywkach) z czego 6 zakonczyło się wynkiem remisowym a następne 21 spotkań zwyciężyli. Natomiast drużyna Liverpoolu gra w kratke w tym sezonie. Gdyby nie powrót Torresa do składu to dalej grali by tak przeciętnie. Myślę że Benfica jest w stanie odnieść sukces w liverpoolu ponieważ do awansu wystarczy im remis, przy wyniku 2:1 bedzie dogrywka a przy stanie 3:2, 4:3 awansuja zawodnicy z portugalii. W tym meczu to liverpool bedzie musial atakować co Benfica bedzie mogła wykorzystać w kontrach. A gdy liverpool za bardzo sie otworzy może sie stać tak jak we wczorajszym spotkaniu gdzie Manu po pięknej pierwszej połowie musieli uznać wyzszość zawodników z Monachium. Musze dodać również , że narazie obie drużyny spotkały sie 3-krotnie w europejskich pucharach i za kazdym razem góra była Benfica. Po takim kursie typ warty zagrania! Powodzenia.
VfL Wolfsburg - Fulham FC​
- awans Wolfsburga (1,72)
Drugie spotkanie 1/4 finału rozgrywek ligi europejskiej. Do wolfsburga przyjeżdża drużyna Fulham który wygrała pierwsze stpokanie 2:1 aczkolwiek to nie jest bardzo bezpieczny wynik dla anglików. Wolfsburg jest na własnym stadionie bardzo mocny o tym przekonała sie duża ilość drużyn w poprzednim sezonie gdy Wolfsburg zdobywał mistrzostwo Niemiec. W tym sezonie juz niegraja taka bardzo dobrze na własnym stadionie aczkolwiek od paru kolejek lepiej sobie poczynają. Wolfsburg w poprzedniej rundzie wyeliminował drużynę Rubinu Kazań co było przyzwoitym wyczynem. Natomiast zawodnicy fulham wygrali z Juventusem który jednak jest teraz bardzo przeciętna drużyną a na dodatek w spotkaniu rewanżowym pomiędzy tymi drużynami stał 3 bramkarz starej damy. Fulham na własnym stadionie jest mocne, aczkolwiek mecze wyjazdowe juz tak bardzo im nie wychodzą. W tym roku na 11 rozegranych spotkań wyjazdowych wygrali tylko 1 i to w pucharze anglii z drużyną bodajże 3 lub 4 ligi angielskiej w stosunku 1:2. Natomiast 7 spotkań konczyło sie porażkami zawodników z fulham a 3-krotnie był remis. Myślę ze ta postawa fulham w meczach wyjazdowych i całkiem przywoita gra wilków na własnym stadionie ( w ostatniej kolejce pewnie pokonali wieśniaków 4:0) poprowadzi ich do 1/2 finału ligi europejskiej. Liczę na to że Dzeko w dzisiejszym meczu znajdzie droge do bramki Fulham. Kurs całkiem przyzwoity na awans Wolfsburga.​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Liverpool FC - Benfica​
-awans Benfici (2,10)

Dzisiaj o godzinie 21:05 na anfield road podopieczni Beniteza podejmą drużynę Benficii. Pierwsze spotkanie rozegrane w Portugalii zakonczyło sie 2:1 dla drużyny z Lizbony. Mój typ na to spotkanie jest następujący, że drużyna dzisiejszych gości awansuje do dalszych rozgrywek ligi europejskiej. Benfica jest to dobra drużyna która na wałasnym podworku jest praktycznie nie do pokonania. Ostanią porażkę zawodnicy z lizbony zanotowali 22/11/2009 w pucharze portugalii. Od tamtego momentu rozegrali 27 spotkań ( we wszystkich rozgrywkach) z czego 6 zakonczyło się wynkiem remisowym a następne 21 spotkań zwyciężyli. Natomiast drużyna Liverpoolu gra w kratke w tym sezonie. Gdyby nie powrót Torresa do składu to dalej grali by tak przeciętnie. Myślę że Benfica jest w stanie odnieść sukces w liverpoolu ponieważ do awansu wystarczy im remis, przy wyniku 2:1 bedzie dogrywka a przy stanie 3:2, 4:3 awansuja zawodnicy z portugalii. W tym meczu to liverpool bedzie musial atakować co Benfica bedzie mogła wykorzystać w kontrach. A gdy liverpool za bardzo sie otworzy może sie stać tak jak we wczorajszym spotkaniu gdzie Manu po pięknej pierwszej połowie musieli uznać wyzszość zawodników z Monachium. Musze dodać również , że narazie obie drużyny spotkały sie 3-krotnie w europejskich pucharach i za kazdym razem góra była Benfica. Po takim kursie typ warty zagrania! Powodzenia.

VfL Wolfsburg - Fulham FC​
- awans Wolfsburga (1,72)

Drugie spotkanie 1/4 finału rozgrywek ligi europejskiej. Do wolfsburga przyjeżdża drużyna Fulham który wygrała pierwsze stpokanie 2:1 aczkolwiek to nie jest bardzo bezpieczny wynik dla anglików. Wolfsburg jest na własnym stadionie bardzo mocny o tym przekonała sie duża ilość drużyn w poprzednim sezonie gdy Wolfsburg zdobywał mistrzostwo Niemiec. W tym sezonie juz niegraja taka bardzo dobrze na własnym stadionie aczkolwiek od paru kolejek lepiej sobie poczynają. Wolfsburg w poprzedniej rundzie wyeliminował drużynę Rubinu Kazań co było przyzwoitym wyczynem. Natomiast zawodnicy fulham wygrali z Juventusem który jednak jest teraz bardzo przeciętna drużyną a na dodatek w spotkaniu rewanżowym pomiędzy tymi drużynami stał 3 bramkarz starej damy. Fulham na własnym stadionie jest mocne, aczkolwiek mecze wyjazdowe juz tak bardzo im nie wychodzą. W tym roku na 11 rozegranych spotkań wyjazdowych wygrali tylko 1 i to w pucharze anglii z drużyną bodajże 3 lub 4 ligi angielskiej w stosunku 1:2. Natomiast 7 spotkań konczyło sie porażkami zawodników z fulham a 3-krotnie był remis. Myślę ze ta postawa fulham w meczach wyjazdowych i całkiem przywoita gra wilków na własnym stadionie ( w ostatniej kolejce pewnie pokonali wieśniaków 4:0) poprowadzi ich do 1/2 finału ligi europejskiej. Liczę na to że Dzeko w dzisiejszym meczu znajdzie droge do bramki Fulham. Kurs całkiem przyzwoity na awans Wolfsburga.​
rAsta_ uważasz ze wszystkie Angielskie drużyny odpadną z Europejskich pucharów;) po tym co pokazywali przynajmniej sezon temu( chodzi o ogół drużyn Angielskich) to można się spodziewać że co najmniej jednej się uda :cool: aż tak poziom w Anglii nie spadł nadal mają najlepszą ligę na św
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Benfica
Typ: Liverpool -1.0
Kurs: 2.63
Buk: Betsafe
Analiza:
Benfica Lizbona w tym sezonie gra bardzo efektowną i skuteczną piłkę wielu porównuje ją nawet do stylu Ajaxu Amsterdam dlatego również przed dwumeczem z Liverpoolem wielu spodziewała się niespodzianki czyli awansu podopiecznych Jorge Jesusa. Przed dzisiejszym rewanżem skłaniam się jednak bardziej przy pewnym zwycięstwie &quot;The Reds&quot; niż niespodziance.
Jak wiadomo Liverpoolowi w tym sezonie pozostała już tylko Liga Europy i tylko to trofeum mogą zdobyć i uratować tym samym słaby sezon. W pierwszym meczu w Lizbonie byli przed dłużysz okres lepszą drużyną jednak przegrali (stracili dwie bramki z rzutów karnych i stracili dwóch zawodników za czerwone kartki). W rewanżu jednak zrobią wszystko by odrobić straty i awansować dlatego gram na Liverpool z handicapem -1.0.
Warto zwrócić uwagę, że jak do tej pory rewanże &quot;The Reds&quot; wychodziły w Lidze Europejskiej bardzo dobrze wygrali i z Cluj 3-1 (w) jak i z Lille 3-0 (d) w obu przypadkach nie dali szans rywalom a przecież w obu przypadkach doszukiwano się niespodzianki (podobnie jak dzisiaj).
Oczywiście większe problemy kadrowe przed dzisiejszym spotkaniem ma Rafa Benitez, który nie będzie mógł skorzystać z Martina Skrtela, Fabio Aurelio, Emiliano Insuy, Alberta Riery, Maxiego Rodrigueza i Ryana Babela. W drużynie Benfiki największą stratą jest brak Javiera Savioli. Lista nieobecnych w Liverpoolu jest dość dług ale trzeba pamiętać, że jest to zespół mający bardzo długą i wyrównaną ławkę rezerwowych i, że żadnej z trójki Kuyt, Fernando Torres i Gerrard nie jest na tej liść a są to zawodnicy kluczowi dla &quot;The Reds&quot;. Trzeba również pamiętać, że mecz rozgrywany jest na Anfield Road a w poprzedniej rundzie właśnie na Anfield Liverpool bardzo szybko odrobił stratę z pierwszego spotkania (mecz z Lille) dzisiaj liczę na powtórkę.
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
Liverpool-Benfica
Witam, niejestem wylewny na forum ale na piłce znam sie i to niemało już czasu, chciałbym ostrzec liverpoolo-entuzjastów przed dzisiejszym meczem, czytam te opinie i czasmi oczom niewierze, min. że Benfica wygrała dzięki szczęściu itp. Odnośnie tej kolejki LE radziłbym każdemu kto niechce sie rozstać z pieniędzmi odpuścić typowanie, a napewno takie mecze jak Wolfsburg-Fulham, czy spotkanie HSV. Co do najważniejszego wg. mnie meczu tej kolejki Liverpool-Benfica , w której okaże sie kto prawdopodobnie zdobędzie puchar europy. Wg. mnie faworytem w tym spotkaniu jeżeli chodzi o awans jest Benfica, która jest w życiowej formie, z takim skałdem i na takiej fali mogą sie już długo niepokazać w Europie , wiec niesadze zeby tego niewykorzystali. Co robi jeden z geniuszów młodego pokolenia Di MAria mówić nietrzeba dotego wg. mnie najlepszy dzisiaj na świecie rasowy(RvN,F.Inzaghi) snajper, który strzela wszystko z kazdej pozycji z atomowa siła Oscar Cardozo, dotego dodać nalezy dwóch z 4 podstawowych stoperów Brazylijskiej reprezentacji Luisao i młodzian geniusz David Luiz, jak pracuje ta cała maszyna widać było tydzień temu gdzie po czerwonej kartce liverpool niemógł wyjść z połowy i potrafił stworzyć tylko jedna sytuacje po ktorej powinna pasc bramka, tymbardziej ze konczył ja F.Torres, ale jesli patrzyc i przekładac sytuacje 100% nabramki to wynik z 1 spotkania powienien byc 6-2. Co do Liverpoolu to wiadomo Torres jednak wspomoc bedzie mogł go tylko Kuyt, Gerrard ostatnio nieta forma co za lat świetnosci, pomimo to solidny srodek --&gt;Lucas, Mascherano, jednak to naczym juz od dawna Liverpool traci i to mocno to obrona, z której przyczepic sie niemozna do Aggera, nieiwewm czy grac bedzie G.Jonhson i Skrtel, ale Caragher, Insua to bardzo słabe ogniwa dodac do tego jeszcze rezerwowego za Jonsona na prawej flance i moze byc ciekawie biorac poduwage siłe razenia Benfiki, jak bedzie Saviola dla Cardozo, to może Liverpool wpaść szybko w osłupienie. Jednak tu tez nic pewnego bo raz ze zespół z Anfield zdobył &quot;Cięższa&quot; bramke wyjazdową, a dwa że to zespół umiejący grac pod presja w LM, co dopiero w LE, do sa rzeczy które napewno beda Benfice ciążyły , reasumując biore wszystkie za i przeciw i wychodzi mi nieznaczne wskazanie na awans Benfiki , ale kosów bym niepostawił, ale jesli liverpool zagra to co na Stadionie w Lizbonie , albo choc zblizony poziom to musza pamietac ze szczescie rzadko sprzyja 2 razy podrzad kilkukrotnie w meczu, a wiec moga sie szykowac... ????
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool - Benfica
Typ: X2
Kurs: 2.27
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś odbędą się rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej, w najciekawszym pojedynku Liverpool podejmie na własnym stadionie Benficę Lizbona. Gospodarze spotkania to Liverpool, zespół ten w lidze angielskiej zajmuje 6 miejsce, ale strata do pierwszej trójki jest olbrzymia. Liverpool w 5 ostatnich ligowych spotkaniach odniósł 2 zwycięstwa, 2 porażki oraz 1 remis. Porażki i remis to spotkania wyjazdowe, natomiast zwycięstwa to spotkania rozegrane na własnym stadionie, ale były to drużyny z dolnych części tabeli. Liverpool w tym meczu będzie bardzo osłabiony bowiem Rafa Benitez, nie będzie mógł skorzystać z usług Martina Skrtela, Fabio Aurelio, Emiliano Insuy, Alberta Riery, Maxiego Rodrigueza i Ryana Babela.
Goście to Benfica Lizbona, zespół ten jest liderem w lidze portugalskiej, i zapewnił już sobie praktycznie tytuł mistrza kraju. Zespół ten gra świetnie w lidze 20 zwycięstw, 4 remisy oraz tylko 1 porażka robią na pewno wrażenie. W ostatnich 5 ligowych zespół ten zdobył komplet punktów. Za największą stratę w Benfice uchodzi nieobecność Javiera Savioli, ale jak pokazał pierwszy mecz, nie jest ona tak bardzo odczuwalna, ponieważ w świetnej formie znajduje się Oscar Cardozo.
Podsumowując można stwierdzić, że angielska piłka przechodzi poważny kryzys w europejskich pucharach: Manchester United oraz Arsenal Londyn odpadły w ćwierćfinałach ligi mistrzów, i nie mamy żadnej angielskiej drużyny w półfinale ligi mistrzów. W lidze europejskiej został Fulham oraz właśnie Liverpool, według mnie obie te drużyny odpadną, ponieważ ich rywale prezentują się bardzo dobrze. W Portugalii wygrała Benfica 2:1 grając bardzo dobrze i stwarzając sobie mnóstwo sytuacji, mam nadzieję że z tak trudnego terenu wywiozą korzystny wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom