>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europejskiej - 10.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W ostatnim meczu Basel nie zdominował Valencii, a dzisiaj to oni grają u siebie.
Przepraszam, ale czegoś nie rozumiem. Jak nie zdominował Valencii to jakim cudem wygrał 3:0 ? Typu nie neguję bo sam gram na Valencię, ale tego stwierdzenia nie rozumiem.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Czy Juventus zapłaci dzisiaj - OL Lyon Janosikowe ???

Juventus Turin - Olympique Lyon 2:1

Typ: BTS - TAK
Kurs: 2.30


Juventus wywiózł z Lyonu cenne zwycięstwo i w kontekście awansu do półfinału Ligi Europy stoi w uprzywilejowanej pozycji. Wygrać i przybliżyć się do finału - taki mają cel. Czy dzisiaj zagra na maxa skoro w lidze będą mieli ważny mecz wyjazdowy z Udinese? Ciekawe co pokaże Lyon dzisiaj. Jest wiele pytań i wiele niewiadomych. Lyon i huśtawka formy to jedyne co pokazują w tym sezonie. Trudno się ich obstawia w obecnych rozgrywkach.. Patrząc na ataki obydwu zespołów: Lacazette, Gomis (obydwaj 28 bramek w lidze) vs Llorente/Tevez, Osvaldo (obydwaj 16/18 bramek w lidze) no to bym wskazywał na tych dwóch pierwszych panów, z całym szacunkiem do piłkarzy Starej Damy.. Fernando Llorente został autorem dwóch bramek dla Juventusu w poniedziałkowym meczu przeciwko Livorno, jest w gazie to widać. On czy Tevez oto jest pytanie.. każda strona internetowa wskazuje dzisiaj na kogoś innego z przodu. Choć Osvaldo widnieje na każdej z nich.. więc wydaje się pewniakiem/ Juve poza tym ma zagrać &quot;ponoć&quot; osłabione! Jak donoszą źródła internetowe na murawie możemy nie zobaczyć dzisiaj Pirlo, Pogby lub Vidala, z różnych przyczyn.. A to strata kolosalna byłaby. Niestety Olympique Lyonnais dalej będą musieli sobie radzić bez swojego rozgrywającego Clementa Greniera. Poza tym jedzie pełną paką! Ale aby awansować muszą zdobyć 2 bramki = ciężki temat. Ale jedną bramkę na pożegnanie się z rozgrywkami europejskimi czemu nie? Janosikowe Juve podaruje przyjezdnym na otarcie łez. Kurs na BTS magiczny 2.30! Jak na Ćwierćfinał Ligi Europejskiej to dużo za dużo! A więc trzeba skorzystać z tego. Rewanże zawsze obfitują w bramki.
_______________________________
Z uwagi na absencje w drużynie Porto...
Owszem są abasencje ale są i powroty kolego. Do kadry po jednym meczu przerwy powrócili Mangala i Defour. Ci dwaj zawodnicy w ostatnim meczu ligowym przeciwko Academice dostali wolne od trenera. Są więc wypoczęci i gotowi aby gryźć trawę. Najistotniejszym powrotem wydaje się być jednak obecność Maicona. Brazylijczyk zmagał się z kontuzją mięśnia przywodziciela przez ostatni miesiąc. Na liście powołanych aby uzupełnić skład, znalazł się również Mikel Agu z FC Porto B. Pewnie i tak nie wejdzie, ale mniejsza o to..
Tak na marginesie Porto w krajowej lidze nie ma już szans na mistrza. Pozostaje im L iga Europejska na pocieszenie. Na wyjazdach w LE - Porto się nie szczędzi.. Frankfurt i pamiętne 3:3, Napoli 2:2. Węszę tutaj także BTS, bo Sevilla ofensywna u siebie jest..

FC Sevilla - FC Porto 4:1

Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.68

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Przepraszam, ale czegoś nie rozumiem. Jak nie zdominował Valencii to jakim cudem wygrał 3:0 ? Typu nie neguję bo sam gram na Valencię, ale tego stwierdzenia nie rozumiem.
Nie miał kontroli nad meczem, jak to mają w zwyczaju poukładane drużyny. Valencia miała tyle sytuacji bramkowych co Basel. Po prostu zabrakło skuteczności Valencii, a bramki stracili w krótkim odstępie czasu i w doliczonym czasie gry. Dzisiaj może być odwrotnie ????
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Valencia - Basel
Po porażce 3-0 w Szwajcarii Valencia musi od pierwszych minut zaatakować, jeśli myśli o awansie do następnej rundy. A jak przekonaliśmy sie we wtorek wszystko jest możliwe, nawet przy tak niekorzystnym wyniku. Jednak Basel to nie Real. Na pewno nie zlekceważą rywala i podejdą do tego meczu w pełni zmotywowani. Jak pokazał pierwszy mecz, a także wiele innych, które ekipa z Bazylei w ostatnim czasie rozegrała na europejskiej arenie, potrafią wygrywać z dobrymi zespołami na wyjazdach. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że dziś jeden gol praktycznie załatwi im awans i raczej nie będą kalkulowac ani stawiać autobusu przed własną bramką. Chociaż na pewno to nie oni będą w tym spotkaniu przeważać. Ale to tylko doskonały pretekst do kontry. Widzę tu dzisiaj otwarte spotkanie i bramki z obydwu stron. Kursy trochę spadły, ale nadal są warte gry.
Mój typ:
BTS @ 1.83 unibet ⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja gram rożne na Basel. Linia 3,5 śmieszna, kurs świetny, bo sam pograłem jeszcze po 1,83. Teraz opłaca się jeszcze bardziej. Valencia gra bardzo przeciętnie i moim zdaniem kursy po 1,50 to śmiech. Szwajcarzy ogrywali Chelsea w LM dwukrotnie to myślę, że i Valencię mogą puknąć. 4 rożne to praktycznie tyle co nic. Wystarczy kilka razy groźnie wyjść z kontrą i rożne wpadną. Valencia ostatnio ma problemy w obronie i ze skutecznością. Te 1,50 w ogóle nie zachęca do grania na Nietoperzy. Biorę rożne.
Valencia - Basel
Basel over 3,5 (rzuty rożne) 2,00 Bet365 ✅ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
C 407

cekaem

Użytkownik
Juventus - Lyon under 2,5 1.9 Sportingbet
Na moje oko kolejne nudne spotkanie w wykonaniu Juventusu. Ostatnie występy wołają o pomstę do nieba. Wyniki lepsze niż gra. Zespół, który jeszcze nie tak dawno rywalizował jak równy z równym z Realem ostatnio męczył się z outsiderem Catanią. Przytoczę ich ostatnio uzyskane rezultaty:
Juventus - Livorno 2:0
Napoli - Juventus 2:0
Juventus - Parma 2:1
Catania - Juventus 0:1
Genoa - Juventus 0:1
Juventus - Fiorentina 1:0
Milan - Juventus 0:2
Juventus - Torino 1:0
W międzyczasie były 3 mecze w LE z Viola 1:1 , 1:0 i Lyonem 1:0. Jak widać wyniki mocno underowe. Z 10 ostatnich spotkań w zaledwie jednym padł over 2,5. Dzisiaj przewiduję podobnie. Juventus będzie kontrolował spotkanie ale niewiele z tego będzie wynikało. Niestety kiedy środek pola w Juve przeżywa kryzys formy a skrzydeł niestety ten klub nie posiada, także na tą chwilę nie ma kto kreować gry. Pirlo , Pogba mocno pod formą. Marchisio to cały sezon bez formy , Vidal prawdopodobnie po ostatnim urazie dzisiaj będzie na ławce.
Widzę , że kilka osób typuje w tym meczu bts , ja osobiście tego nie polecam z powodów wyżej wymienionych. Oglądam prawie każdy mecz Juve ale co jak co ale obronę jeszcze mają na wysokim poziomie pomimo , że od jakiegoś czasu pauzuje jeden z jej filarów Barzagli.
Pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Alkmaar musi wyjść ofensywnie, bowiem tylko bramka strzelona na wyjeździe pozwoli ich utrzymać w grze o półfinał. Otworzenie się zespołu z Holandii może wykorzystać lider Liga Zon Sagres.
Nie napalałbym się na to, że Alkmaar zagra wybitnie ofensywną piłkę. Benfikę u siebie i Alkmaar na wyjeździe dzieli zbyt dużo, żeby Holendrzy mieli czego szukać z otwartą piłką. Alkmaar po straconym golu nie potrafi &#39;wracać&#39; do meczu, więc wychodząc ofensywnie tylko zmniejszą swoje szanse. W pierwszym meczu grając zbilansowaną piłką, mieli swoje okazje do strzelenia gola. Gdy spróbowali pograć ofensywniej tylko napędzili grę Benfiki.
Typ jak najbardziej w porządku, bo Benfica to tak jak pisałem inny poziom niż Alkmaar. Jeśli Benfa strzeli w miarę szybko pierwszego gola to powinni pokryć nawet wyższą linię na luzie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Benfica - AZ Alkmaar / Benfa win + 2,5 over goli |2.00| Betsson !

Benfica u siebie jest solidnie mocnym zespołem i sama może wykręcić ten over, na swoich śmieciach czuje się bardzo pewnie. Na swoim boisku będą wyznaczać swój najwyższy level nad przeciwnikiem i z pewnością to właśnie ekipa z Portugalii będzie dyktować warunki w meczu. Są ekipą bardziej regularną a goście, mimo że zajechali już w tych rozrywkach bardzo daleko, że tak powiem to i tak szacunek im się należy. Mimo, że jeszcze w ostatniej rundzie, Benfica grała u siebie z Kogutami (Tottenham) remisując u siebie 2:2 to rywal był bardziej silniejszy od tego, jaki jest dzisiaj. Nie twierdzę, że AZ jest bez szans, bo wiadomo że i takie turnieje rządzą się swoimi prawami, ale Benfa jasno się wypowiadała, na konferencji prasowej a dokładniej trener &#39;&#39; Celujemy po puchar Europy !! &#39;&#39; tak w skrócie. Ja osobiście podzielam jego zdanie, bo jego zespół jest i bardziej doświadczony i lepszy w w swoich poczynaniach, zwłaszcza grając u siebie. Liczę od samego początku przewagę dla Benfici, bo taka jednobramkowa zaliczka, z ostatniego meczu to nie jest jakaś wielka rata, na awans więc będą za wszelką cenę atakować i mam nadzieje gole zdobywać bo stawiać ich win po kursie 1,30 to się mija z celem, chociażby w mojej opinii.
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
Valencia - Basel Valencia strzeli powyżej 1.5 goli @ 1.50 bet365

Valencia przegrywając pierwszy mecz 3:0 musi pokazać klasę. Jest to drużyna hiszpańska i nie wierzę, że na takim etapie rozgrywek tanio sprzeda skórę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ja na LE dałem takie coś :
Benfica HA -1,5 @1,925 2:0
Tutaj Benfica powinna wygrać minimum 2-3 golami . Nie neguje druzyny z holandi ale dziwne to jest ze az tak daleko zaszli nawet jesli chodzi tutaj o LE . Cardozo i Rodrigo załatwia sprawę w tym meczu .
Sevila HA -0,5 @1,875 4:1
ciezki mecz , ale porto to nie to samo porto co kiedys wiec hiszpanie maja szanse , a wygrac u siebie napewno potrafia i pokazali to wygrywajac niedawno z realem . nie zdziwie sie jak dojdzie w tym meczu do dogrywki , nie wyobrazam sobie aby sevilla nie zdołała strzelic jednej lub dwoch bramek
Valencia@1,50 3:0
nie wiem czemu to zagrałem no ale jakos tak wyszlo ,
Juve Ha -2 rzuty rozne 1,900 2:5
Juve mało goli strzeli ale za to duzo roznych jest po ich stronie , dzis sadze ze jakiegos pogromu nie bedzie , stara dama bedzie cisnac a francuzi beda co 2-ga,3-cia pile w rog i jako tako sie moze cos uzbiera
AKO : 10,28
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak na gorąco. Pięknie się spisały zespoły hiszpańskie. Zaczyna się dogrywka w Valencii, ale i tak odrobienie 3:0 z silnym Basel to sztuka. Pograłem awans ich po kursie 7, tak samo pięknie Sevilla 4:1 z Porto niesamowite.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I wszystkie teorie spiskowe legły w gruzach ...Valencia dzisiaj to miazga co się stało. Sam w nich nie wierzyłem a jednak :)
Nawet nie wiedziałem, że jakieś były... Po kursie 7 warto było na nich zagrać, dlatego pytałem. Zauważyłem taką dziwną tu tendencję w dwumeczach. Pierwszy mecz - faworyt - niskie kursy, większość typów na niego i przegrywa. Po takim meczu wszyscy jak by zapomnieli o zespole, jego dokonaniach, historii - po prostu wszystkim, pamiętają tylko ten ostatni mecz i dają typy przeciwko. Nie mówię tu tylko o tym meczu, ale tak było w zeszłym roku w meczu Barcelona vs Milan, w tym sezonie w kwalifikacjach do MŚ w meczu Francja vs Ukraina czy meczu Man Utd vs Olympiakos i przykładów jest więcej. Ponieważ ja się zajmuję bukmacherką tylko 2 lata mam pytanie do osób lepiej znających się - jak to jest z tym odrabianiem strat przez faworytów - co się zdarza częściej, że odrobią czy nie odrobią ?
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Tak na gorąco. Pięknie się spisały zespoły hiszpańskie. Zaczyna się dogrywka w Valencii, ale i tak odrobienie 3:0 z silnym Basel to sztuka. Pograłem awans ich po kursie 7, tak samo pięknie Sevilla 4:1 z Porto niesamowite.
Od kiku lat hiszpańskie drużyny grają na wysokim poziomie jak w Lidze Mistrzów tak i Lidze Europy. 4 hiszpańskie drużyny wyszły w półfinały LM i LE. Myślę, że również w finale zobaczymy po jednej hiszpańskiej drużynie. Valencia chociaż ma bardzo słaby sezon w Primera, pokazała klasę. Szacun dla całej drużyny i trenera. Paco wymiatał
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Tak na gorąco. Pięknie się spisały zespoły hiszpańskie. Zaczyna się dogrywka w Valencii, ale i tak odrobienie 3:0 z silnym Basel to sztuka. Pograłem awans ich po kursie 7, tak samo pięknie Sevilla 4:1 z Porto niesamowite.
widziałem tą 7 na valencie , ja zaluje ze nie puscilem tego , ale mecz sevilli oplacalo sie ogladać , momentami to nie wierzyłem ze to oni , kibice tez fantastyczni , teraz przyjdzie im grac z valencia , zapewne tez bedzie goraco i ciekawie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom