>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/4 finału Ligi Europejskiej - 04.04.2013

Status
Zamknięty.
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
A miales byc obiektywny...Mowisz, ze Benitezowi zalezy na tym torfeum pfff juz to widze, jak bardzo mu zalezy. Porazka w Bukareszcie, Ledwo co awans ze Sparta Praga, gra w 3 ostatnich meczach LE w wykonaniu Chelsea byla po prostu tragiczna (jedyny dobry okres gry to druga polowa meczu ze Steaua u siebie). Benitez wystawia rezerwowy sklad, a jak graja podstawowi zawodnicy to powiedzmy sobie szczerze oszczedzaja sie i tyle. Kolejna rzecz, to mowisz, ze Benitez w meczu ligowym zmieni sklad i wpusci zmiennikow a teraz zagraja najlepsi bo trenerowi zalezy na trofeum...nooo ja to widze inaczej. Dla Chelsea wazniejsza jest liga i awans no Champions League z 3 miejsca w tabeli. W tym sezonie skompromitowali sie w Lidze Mistrzow a puchar Ligi Europejskiej nikogo w Chelsea nie interesuje. Mecz ligowy za 3 dni i nie beda angazowac wszystkich sil w mecz z Rubinem, szczegolnie, ze w lidze idzie im mozolnie a wyniki osiagane przez zespol Beniteza sa bardzo slabe. Poza tym z twojej wypowiedzi wynika, ze Chelsea to jakis super zespol ktory powinien wszystko wygrywac, ale trener zmienia sklad i przez to przegrywaja. Powiem ci, ze wystarczy mi ostatni mecz z Southampton, jego pierwsza polowa i 20 minut drugiej i juz wiem jaka potega jest Chelsea. Przycisneli przez ostatnie 20 minut i to bylo by na tyle. Z Southampton, powiedzmy sobie szczerze ligowym sredniakiem. Londynczycy potrafi sie zmobilizowac na mecze z ManU bo to prestizowy mecz ale teraz takiej sytuacji nie ma. Do Londynu przyjedzie przez wszystkich niedoceniany Rubin z bardzo dobra obrona i mysle, ze Chelsea bedzie miala problem ze strzeleniem bramki. Mowie tak, bo w ostatnich 7 meczach o stawke w lidze rosyjskiej badz LE Rubin stracil 1 bramke! a gral z Atletico 2 razy, z Levante 2 razy z Zenitem, Rubinem i Lokomotivem czyli druzynami ktore badz co badz potrafia grac w pilke i bramki strzelac. To jest pierwszy mecz i mysle, ze Chelsea wyjdzie z zalozenia by spokojnie go sobie rozegrac i sie nie przemeczac a nie grac na szalonego i nastrzelac jak najwiecej goli.
Typ HT/FT X/2 @ 15
1. Chelsea miała za cel awansowac i to im sie udało. Sezon Chelsea jest strasznie długi i graja najwięcej meczów w sezonie wiec rotcja jest konieczna i to dość spora. co z tego, ze pregrali w Bukareszcie jak u siebie wygrali 3-1 i awansowali. Tutaj tez bedzie taka taktyka, zeby tutaj zapewnic sobie wygraną, a w rewanzu zagrac spokojnie w zmienionym składzie.
2. Ale piszesz pierdoły. Skąd Ty mo zesz z taką pewnoscią wiedziec jakim skłądem i jak zaangazowanea bedzie Chelsea? ja Cie uswiadomie wiec, ze się mylisz, bo popatrz tylko z kim graja na weekendzie? Grają z najsłabsza obok reading w statnim czasie drużyną ligi, która kompromituje sie niemalże na kazdym kroku (popatrz na mecz z Norwich kiedy u siebie grali godzine w przewadze, a gola strzelili tylko po durnym karnym rywala, albo popatrz na mecz z United, kiedy przez 90 minut nie strzelili chyba ani razu na bramkę rywala celnie). W dodatku Sunderland jest zmienił trenera, wypadł do końca sezonu Fletcher i Catermole tez juz nie wroci więc uwierz mi kolego, liczy sie dla nich ten mecz, a nie przechadzka na weekendzie ze słabeuszem Sunderlandem.
3. Popatrz na mecze tego średniaka z City, albo Liverpoolem na St. Marry`s Stadium, albo na wyjazdowy mecz z Uited jakis czas temu, kiedy sam SAF mówił, ze ManU nie zasłuzył na zwyciestwo i potem dopiero krytykuj Chelsea jak to słabo z nimi zagrała ;)

Ja bym tutaj poszedł w stronę wygranej Chelsea do zera. Tak jak napisano wyzej, Chelsea ma mocno napiety kalendarz więc nie moze sie rzucac na hurrra tylko spokojnie rozgrywac kolejne mecze. Moc w przodzie mają, Hazard wrócił do swietnej dyspozycji a początku sezonu, Mata w gazie, a to od nich zalezy gra tego zespołu. Oni grają dobrze to i zespół bedzie grał dobrze. Pytanie jak zaprezentuja sie w obronie. To, że Rubin nie bedzie zainteresowany strzelaniem goli to jestem prawie pewny, to ze wygrali 2-0 z Atletico mnie nie przekonuje, oglądałem tamten meczi i to Atletico było zenujace, a nie Rubin mocny. Nawet jezeli by kots sie upierał, ze to Rubin jest taki genialny i tak świetnie poukładany to trzeba się zastanowic czy Rubin jest zespołem, który wykaże sie taka regularnością i znowu zachowa czyste konto i wykorzysta ta jedna czy dwie sytuacje, która bedzie miał? Ja tego nie kupuję więc gram:
Chelsea wygra do zera 2.40@Unibet
wynik: 3:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
1. Chelsea miała za cel awansowac i to im sie udało. Sezon Chelsea jest strasznie długi i graja najwięcej meczów w sezonie wiec rotcja jest konieczna i to dość spora. co z tego, ze pregrali w Bukareszcie jak u siebie wygrali 3-1 i awansowali. Tutaj tez bedzie taka taktyka, zeby tutaj zapewnic sobie wygraną, a w rewanzu zagrac spokojnie w zmienionym składzie.
2. Ale piszesz pierdoły. Skąd Ty mo zesz z taką pewnoscią wiedziec jakim skłądem i jak zaangazowanea bedzie Chelsea? ja Cie uswiadomie wiec, ze się mylisz, bo popatrz tylko z kim graja na weekendzie? Grają z najsłabsza obok reading w statnim czasie drużyną ligi, która kompromituje sie niemalże na kazdym kroku (popatrz na mecz z Norwich kiedy u siebie grali godzine w przewadze, a gola strzelili tylko po durnym karnym rywala, albo popatrz na mecz z United, kiedy przez 90 minut nie strzelili chyba ani razu na bramkę rywala celnie). W dodatku Sunderland jest zmienił trenera, wypadł do końca sezonu Fletcher i Catermole tez juz nie wroci więc uwierz mi kolego, liczy sie dla nich ten mecz, a nie przechadzka na weekendzie ze słabeuszem Sunderlandem.
3. Popatrz na mecze tego średniaka z City, albo Liverpoolem na St. Marry`s Stadium, albo na wyjazdowy mecz z Uited jakis czas temu, kiedy sam SAF mówił, ze ManU nie zasłuzył na zwyciestwo i potem dopiero krytykuj Chelsea jak to słabo z nimi zagrała ;)

Ja bym tutaj poszedł w stronę wygranej Chelsea do zera. Tak jak napisano wyzej, Chelsea ma mocno napiety kalendarz więc nie moze sie rzucac na hurrra tylko spokojnie rozgrywac kolejne mecze. Moc w przodzie mają, Hazard wrócił do swietnej dyspozycji a początku sezonu, Mata w gazie, a to od nich zalezy gra tego zespołu. Oni grają dobrze to i zespół bedzie grał dobrze. Pytanie jak zaprezentuja sie w obronie. To, że Rubin nie bedzie zainteresowany strzelaniem goli to jestem prawie pewny, to ze wygrali 2-0 z Atletico mnie nie przekonuje, oglądałem tamten meczi i to Atletico było zenujace, a nie Rubin mocny. Nawet jezeli by kots sie upierał, ze to Rubin jest taki genialny i tak świetnie poukładany to trzeba się zastanowic czy Rubin jest zespołem, który wykaże sie taka regularnością i znowu zachowa czyste konto i wykorzysta ta jedna czy dwie sytuacje, która bedzie miał? Ja tego nie kupuję więc gram:
Chelsea wygra do zera 2.40@Unibet
Nie no nie rozsmieszajcie mnie &quot;Mata w gazie&quot; &quot;Hazard wrocil do SWIETNEJ DYSPOZYCJI&quot;... hehehe dobre sobie. Juz to widze, jak do spotkania z Sunderlandem podchodza na wiekszym luzie niz do meczu z Rubinem. Benitez moze sobie mowic co chce, ze liczy sie wszystko jednakowo ale prawda jest taka, ze tak nie jest. Liga jest wazniejsza niz LE i mecz z Sunderlandem nie bedzie wcale taka przechadzka na jaka liczycie.
Poza to napisalem, ze Chelsea motywuje sie tylko na mecze prestizowe a sredniakow po prostu olewa i mysli, ze wygra spacerkiem a potem w dupe dostaje i budzi sie na 15 minut przed koncem meczu zaczynajac grac w pilke...
Mowisz, ze skad ja moge wiedziec jaka motywacje beda mieli zawodnicy Chelsea a potem sam wypisujesz, ze w nastepnym meczu beda grali &quot;przechadzali sie&quot; z Sunderlandem...to ja sie zapytam skad ty to wiesz? No wlasnie, obaj przypuszczamy wiec nie wytykaj tutaj takich rzeczy. Ide o zaklad, ze z Sunderlandem beda bardziej zmotywowani niz z Rubinem.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
W Lidze Europy zostało już tylko osiem drużyn w tym aż trzy angielskie. Dlatego też postaram się opisać spotkania ekip, które na co dzień występują w Premier League i w skrócie mecz na Şükrü Saracoğlu Stadyumu. Zaczynamy.
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europy
Spotkanie: Benfica Lizbona - Newcastle United
Analiza: Ekipa Newcastle obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Mimo tego, że znajdują się w Premier League na bezpiecznym miejscu, niegrożącym spadkiem. Tak na prawdę od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie trzy punkty. W ostatnim ligowym spotkaniu nie popisali się swoimi umiejętnościami, przegrywając z &quot;The Citizens&quot; 0:4. Mimo to, tamtą porażkę można uznać za konsekwencję absencji, które borykają ekipę &quot;Srok&quot;. Dzisiaj zagrają z Benficą i jeżeli mam być szczery, jedynymi poważnymi absencjami mogą okazać się braki, następujących dwóch piłkarzy, a mianowicie Hatem Ben Arfa, który potrafi zrobić niezłe zamieszanie w każdej części boiska, głównie na skrzydle. A także, Fabricio Coloccini , czyli ostoja defensywy Newcastle. Wypisałem &quot;głównie&quot; tych dwóch graczy, gdyż brak Davide Santona i Cheikha Tiote nie będzie tak bardzo widoczny. Portugalczyk mimo to, że ma rozegranych już 2628 minut w tym sezonie, w mojej opinii jest słabym zawodnikiem i Alan Pardew nie będzie miał problemu z ustawieniem składu tak, aby brak Portugalczyka był odczuwalny. Z drugiej strony mamy ekipę &quot;boskiej&quot; Benfiki, która to spotkanie musi wygrać i nie ma innej opcji. Dlaczego? Bo przecież jak oni grają w ostatnich spotkaniach to jest nieprawdopodobna... Szkoda tylko, że ograli w Lidze Europy przeciętne Bordeaux i trzech ogryzków ze słabej Ligi Sagres: Barcelos (15), Vitoria Guimaraes (10) i Rio Ave (9)... Nie twierdzę, że drużyna Benfiki jest słaba, ale z Newcastle łatwo nie będzie i tego mogę być pewien. Alan Pardew poprosił swojego &quot;kolegę po fachu&quot; - Neil Lennon - aby ten podał mu jakieś wskazówki dotyczące gry Benfiki, gdyż właśnie z jego ekipą - Celtic - grali już w tym sezonie. Newcastle jedzie do Portugalii z grą ustawioną z kontry, mają kim straszyć, bo spokojnie można tak nazwać atak Newcastle, który polega głównie na jednym zawodniku - Papissie Demba Cisse, co prawda obecny sezon nie jest w jego wykonaniu czymś nadzwyczajnym, jednak nadal jest to zawodnik, o bardzo dobrych umiejętnościach i technice. Na początku zastanawiałem się nad grą w stronę &quot;Srok&quot;, jednak gdy zobaczyłem ostatnie spotkania, które prowadził pan Antony Gautier i linię, jaką wystawił Bet365, od razu zmieniłem zdanie. Francuski arbiter w 14 spotkaniach pokazał 50 żółtych kartek i aż 5 czerwonych, co daje nam średnio prawie 4 kartki na mecz. Niby ta średnia pokrywa się z moim typem, jednak według mnie w dzisiejszym spotkaniu padnie tych kartek znacznie więcej - liczę na jakieś 6/7 kartek. Newcastle oprócz nastawienia na grę z kontry jedzie (jak każdy zespół grający na wyjazdach) po dobry wynik i jeżeli dziś się postarają, mogą wygrać to spotkanie, lub nawiązać równą walkę.
Suma kartek (azjany) - powyżej 4 @ 1,950 - stawka: 7/10 - Bet365
lub
Suma punktów za kartki - Powyżej 45 @ 2,37 - stawka: 5/10 - William Hill
Newcastle strzeli powyżej 1,5 gola @ 5,50 - stawka: 1/10 - Bet365

Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europy
Spotkanie: Tottenham Hotspur - Basel
Analiza: Jako fan Arsenalu, niestety muszę przyznać, że w tym sezonie to Tottenham zdobędzie więcej trofeów. Dlaczego? Według mnie jest to główny kandydat, do wygrania Ligi Europy, o ile nie odpuszczą tych rozgrywek, a na to się nie zanosi. Fakt faktem, Tottenham to głównie Gareth Bale, jednak on sam powinien wystarczyć na pokonanie Bazylei. Tutaj podobna sytuacja jak w spotkaniu Newcastle z Benficą, tyle tylko, że to drużyna Bazylei jedzie się &quot;bronić&quot;. Nie można umniejszać im tego, jakie drużyny wyeliminowali, jednak prawda jest taka, że z jednej strony było sporo szczęścia, a z drugiej pokonali ekipę, która jest &quot;silna&quot; tylko na papierze. Oglądałem oba spotkania z Dnipro i już po nich FC Basel powinno podziękować za udział w Lidze Europy... O spotkaniach z Zenitem się nie wypowiadam, bo to drużyna, w którą są pompowane tylko miliony, a efektów jak nie było tak nie ma... Tak więc według mnie więcej tu było szczęścia niż dobrej gry zespołu ze Szwajcarii, dziś z ekipą Tottenhamu nie mają najmniejszych szans. Z tego co czytałem Boas nie będzie mógł skorzystać z Defoe, który wypadł na trzy tygodnie, jednak co to za strata, gdy równie dobrze może zagrać Adebayor, a do składu wraca Dempsey. Kurs na dwie bramki dla Tottenhamu jest jak dla mnie za niski, dlatego gram &quot;pewniej&quot; na over 2,5 w tym spotkaniu. Bazylea jedzie po nic do Londynu, ale może z tym &quot;szczęściem&quot;, które towarzyszy im od dłuższego czasu, coś strzelą... Oprócz tego, kolejny typ na kartki. Powyżej 4,5 w azjanie. Arbitrem spotkania będzie Serb - Milorad Mažić, który patrząc na jego ostatnie spotkania, nie boi się wyciągać kartoników. Co prawda wątpię, że Tottenham dostanie więcej niż dwie kartki na własnym stadionie i głównie ten over będzie musiała pokryć ekipa ze Szwajcarii, jednak warto spróbować.

Powyżej 2,5 gola @ 1,75 - stawka: 6/10 - Bet365
Suma kartek (azjany) - Powyżej 4,5 @ 1,800 - stawka: 4/10 - Bet365
lub
Suma punktów za kartki - Powyżej 45 @ 2,05 - William Hill

Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europy
Spotkanie: Chelsea Londyn - Rubin Kazań , Fenerbache - Lazio
Analiza: Tutaj opiszę spotkania w jednej analizie. W obu przypadkach uderzam na over kartkowy, także azjan. Jeżeli chodzi o mecz w Turcji, nic innego jak over nie może paść, gdzie spotykają się Włosi i Turcy... Arbiter? Najbardziej kartkujący sędzia w Szkockiej Premier League - Collum - 23 spotkania i 75 żółtych kartek i 3 czerwone. Potyczka Fenerbache - Lazio jak i Chelsea - Kazań to jak dla mnie dwa najnudniejsze spotkania, jednak w Turcji - over - do gry. Jeżeli zaś chodzi o spotkanie Chelsea, to głównie stawiam na &quot;chorych&quot; Rusków, dla których żółte i czerwone kartki, to norma... I znowu trafia się &quot;wisienka&quot; jeżeli chodzi o arbitra Gianluca Rocchi - 15 spotkań we Włoskiej - Serie A i 90 żółtych kartek a także 4 czerwone, co daje średnio ponad 6 kartek na mecz. Pobieram...
Fenerbache - Lazio
Suma kartek (azjany) - Powyżej 5 @ 2,00 - stawka: 3/10 - Bet365

Chelsea - Kazań
Suma kartek (azjany) - Powyżej 4,5 @ 1.950 - stawka: 7/10 - Bet365
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Z tych 4 meczy wybrałem 1 który obstawię,a mianowicie Benfica-Newcastle, ponieważ meczu Chelsea-Kazan nie ruszę bo każdy mecz Chelsea to dla mnie no bet, natomiast w pozostałych 2 nie widzę faworyta.
Benfica w lidze gra świetnie, lideruje, jak dotąd bez przegranej i bilans bramkowy 66:15, jednak skupię się na ich grze w Europie, w play offach ostatnim przeciwnikiem był Bordeaux z którym wygrali 1:0 i 3:2, wcześniej grali z Leverkusen które pokonali 1:0 i 2:1.
Newcastle w lidze wygląda słabo, jest 3 punkty nad strefą spadkową, ostatnie 5 meczy to 3 porażki wyjazdowe i 2 wygrane u siebie. Nie można zapominać iż Newcastle rywali miało o wiele mocniejszych niż Benfica, bynajmniej po odejściu Demba Ba radzą sobie nie najlepiej i muszą się skupić na kolejnych meczach w Premier League. W Europie Newcastle pokonało Anzhi i Metalist 1:0. Przy meczach Benfiki wygląda to słabo.
Ciężko jest porównywać Premier League do Portuguese Liga jednak jeżeli porównamy Newcastle do Bordeaux i Leverkusen to aktualny przeciwnik nie wydaje się być mocniejszy,a już na pewno nie przy obecnej formie i problemach w lidze. Może Newcastle nie odpuści ale na pewno nie zostawią zdrowia na boisku a przy obecnej formie Benfiki i na jej stadionie nie powinni nawet co liczyć na remis w takim przypadku. Typuje więc wygraną Portugalczyków min. 2 bramkami po niezłym kursie 2,30.

Benfica- Newcastle 1 (-1) 2,30
Expekt
wynik: 3:1 ✅

 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Europy
Spotkanie : Benfica Lizbona - Newcastle United
Typ : Oscar Cardozo strzeli
Kurs : 2.20✅
Bukmacher : Unibet


Mecz Benfiki z Newcastle powinien być jednostronnym widowiskiem nie widzę innej możliwości, warto postawić trochę groszy na zwycięstwo Lizbończyków bo jest to jeden z pewniejszch bet-ów na dzisiaj.Fakt kurs mały ale niektórych taki kurs zadawala mnie osobiście nie i dlatego poszukałem typu z wyższym kursem który raczej powinien wejść chodzi mi konkretnie o typ że Oscar Cardozo strzeli bramkę bo dlaczego by nie? Cardozo w tym sezonie strzela bramki jak na zawołanie fakt do Messiego mu trochę brakuje ale 16 bramek w 19 meczach ligowych robi swoje. Dodatkowo ustrzelił jeszcze 3 bramki w 4 spotkaniach Ligi Europejskiej w dzisiejszym meczu powinniśmy go zobaczyć raczej od początku spotkania gdyż trener Jorge Jesus zapewne będzie chciał w dzisiejszym meczu zapewnić sobie sporą zaliczkę przed rewanżowym spotkaniem a co za tym idzie wystawi najmocniejszy skład. Skład Benfiki jest stabilny brak w nim poważnych osłabień do tego dochodzi zgranie zawodników oraz własny stadion (na którym w tych sezonie Benfika przegrała tylko raz z Barcą w LM).Tak więc reasumując moje krótkie przemyślenia Benfika w dzisiejszym meczu będzie nacierała na bramkę Newcastle które przyjechało osłabione (nie zobaczymy m.in Tiote,Collociniego oraz Ben Harfy) i strzeli im zapewne kilka bramek liczę na to że chociaż jednym z zawodników który zdobędzie bramkę będzie najlepszy strzelec gospodarzy Oscar Cardozo


Czy zobaczymy dzisiaj Oscara Cardozo cieszącego się ze strzelenia bramki? Miejmy nadzieje że tak
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham – Basel HC (0:1,5) wynik: 2:2 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2,56
Buk: Pinnacle

Dziś o 21:05 w ćwierćfinale Ligi Europy Tottenham Hotspur zmierzy się z FC Basel. Mecz odbędzie się na White Hart Lane, a drużynę gospodarzy będzie wspierać ponad 36 tysięcy kibiców na trybunach.

Zacznijmy od gospodarzy i ich europejskiej historii. Bazylejczycy zaczęli od Ligi Mistrzów i wygranego dwumeczu z Florą Tallin aż 5:0 w II rundzie eliminacji. W III rundzie rywalem FCB było norweskie Molde FK kierowane przez legendę Manchesteru United Ole Gunnar’a Solskjær’a. Na wyjeździe Basel wygrało 0:1, u siebie zremisowało 1:1 i trafiło do fazy play-off LM. Rywalem Szwajcarów było CFR Cluj: u siebie FCB przegrało 1:2, na wyjeździe również padł wynik na korzyść Rumunów 1:0. W ten sposób Bazylejczycy pożegnali się z Champions League.

W Lidze Europy Basel trafiło do grupy G z belgijskim Genkiem, węgierskim Videotonem Székesfehérvár oraz portugalskim Sportingiem Lizbona. Ku zaskoczeniu wielu fanów utytułowani Portugalczycy zajęli ostatnie miejsce w grupie, Basel wyszło z grupy na 2. miejscu wygrywając 2 mecze i 3 remisując.

W 1/16 Basel trafiło na ukraińskie Dniepro Dniepropietrowsk – zwycięstwo 2:0 i remis 1:1 zapewnił awans Szwajcarom do 1/8. W 1/8 czekał na nich Zenit Sankt Petersburg (po pokonaniu Liverpoolu). Po bramkach Diaza i Freia Szwajcarzy zwyciężyli na własnym boisku faworyzowanych Rosjan. W rewanżu Zenit wygrał 1:0 po bramce Axel’a Witsela, jednak to było za mało by wywalczyć awans.

Tottenham mimo wywalczenia awansu do CL na boiskach angielskich został wepchany do LE – to wszystko za sprawą zwycięstwa Chelsea w LM. Spurs trafiło do grupy J: ze słoweńskim Maliborem, włoskim Lazio Rzym i greckim Panathinaikosem Ateny. Po ledwie 2 zwycięstwach i 4 remisach Anglicy wyszli z grupy na 2. miejscu.

W 1/16 w szlagierowej konfrontacji z Olimpique Lyon Tottenham wygrał 2:1 (dwie bramki Garetha Bale’a oraz trafienie Umtiti) i zremisował 1:1 (Gonalons-Dembele). W 1/8 Tottenham znów trafił na giganta – Inter Mediolan. W meczu u siebie Anglicy wygrali 3:0 (Gareth Bale, Gylfi Sigurðsson, Jan Vertonghen). W rewanżu na San Siro Inter wygrał 3:0 (Cassano, Palacio oraz bramka samobójcza). O awansie zadecydowała dogrywka w której to Adebayor i Alvarez trafiali do siatki. Dzięki wyjazdowej bramce Tottenham trafił do ćwierćfinału.

W meczu nie zagra Defoe, nie zobaczymy też Kaboula oraz Sandro. Za kartki pauzować będzie Walker. Andre Villas-Boas natomiast będzie mógł skorzystać z takich asów jak Bale, Vertonghen, Lennon, Parker, Dembele, Lloris, czy Adebayor. W FC Basel zagrają Diaz, Frei, Streller (lider klasyfikacji strzelców Super League), Stocker czy Cabral.

Basel posiada wyjazdowy współczynnik ligowy 5W-4R-3P. Tottenham w lidze w meczach u siebie 8-krotnie wygrał, 4 razy zremisował i tylko 3 razy przegrał.

Według mnie Tottenham jest drużyna o klasę lepszą od Basel. W meczach na WHL piłkarze Villasa-Boasa będą chcieli wypracować jak największą zaliczkę, dlatego też obstawiam zwycięstwo Anglików 2 lub więcej bramkami.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
brak Davide Santona i Cheikha Tiote nie będzie tak bardzo widoczny. [/i][/b]
Nie wiem jak można taką bzdurę publicznie napisać..Tiote,zwłaszcza w ciężkim wyjazdowym meczu, to obok Krula byłby najważniejszy zawodnik Srok.

No ale spoko,każdy inaczej widzi futbol.;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Nie wiem jak można taką bzdurę publicznie napisać..Tiote,zwłaszcza w ciężkim wyjazdowym meczu, to obok Krula byłby najważniejszy zawodnik Srok.

No ale spoko,każdy inaczej widzi futbol.;)
Skoro &quot;każdy inaczej widzi futbol&quot; to po co zarzucasz mi, że napisałem bzdurę publicznie? ????
Zagra w środku Cabaye z Anitą i nie będzie tak źle...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Fenerbahce - Lazio (+0.5) 2 1.67 Pinnacle
Panowie co wy tak na te Fenerbahce dzisiaj? Oni jeszcze nie wygrali w tym sezonie u siebie w LE z kims niezlym! A Lazio naprawde wymiata na wyjazdach w LE i widac, ze maja takze motywacje na ten pucharek, Lazio w Serie A i Lazio w LE to dwie inne druzyny! W lidze przegrywaja na wyjazdach, ale w europejskim pucharze graja, ze miodzio!
Dlatego X2 na Lazio, czyli w Pinnacle +0.5. Dla mnie to prawie ze 100% pewniak!
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
zgadzam sie z toba. ja tu gram czysty remis @ 3.32 ⛔. Lazio gra walecznie i brzydko i pomimo oslabien to ten skład co wyjdzie bedzie zmotywowany na 100%. Fener bez kapitana, do tego bardziej odpowiada im gra z kontry co pokazuja na wyjazdach. Na wlasnym terenie beda powoli rozgrywaja pilke, co Lazio ulatwi przeszkadzanie w konstruowaniu akcji. Lazio zagra na remis, a i Fener nie bedzie chcialo stracic, dlatego sporo zachowawczej gry na poczatku sie spodziewam. Lazio jest w stanie utrudnic Turkom gre i mysle ze padnie tu 0-0, ewentualnie 1-1
FT: 2-0
 
R 0

robinhood

Użytkownik
zgadzam sie z toba. ja tu gram czysty remis. Lazio gra walecznie i brzydko i pomimo oslabien to ten skład co wyjdzie bedzie zmotywowany na 100%. Fener bez kapitana, do tego bardziej odpowiada im gra z kontry co pokazuja na wyjazdach. Na wlasnym terenie beda powoli rozgrywaja pilke, co Lazio ulatwi przeszkadzanie w konstruowaniu akcji. Lazio zagra na remis, a i Fener nie bedzie chcialo stracic, dlatego sporo zachowawczej gry na poczatku sie spodziewam. Lazio jest w stanie utrudnic Turkom gre i mysle ze padnie tu 0-0, ewentualnie 1-1
Parę chwil temu natknąłem się na info, że Topal jednak jest w składzie Fenerbahce na mecz z Lazio. A Lazio może nie być zmotywowane na 100%. Powód: Za 4 dni Derby Rzymu.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Za 4 dni Derby Rzymu.
w LE sporo rotują składem, dlatego to nie świadczy o tym, że odpuszczają to spotkania. Ci co zagrają (mieszany skład, część podstawy, część rezerwy) na pewno będą 100 % zmotywowani. Chyba przed spotkaniem ze Stuttgartem także mieli wazny mecz w Serie A, jednak to nie miało wpływu na tych co wystąpią. Skład na Fener i skłąd na Rome będzie się różnił
 
solara 38

solara

Użytkownik
Benifka-Newcastle 1 1.45 bwin
wynik: 3:1 ✅

Benfika w tym sezonie pewnie zmierza po tytuł, jest w tej chwili solidna, poważną drużyną, szczególnie u siebie. Odpadła w grupie z CL, ale trzeba przyznać, że miała wielkiego pecha. W tym sezonie w europejskich pucharach (CL i Liga Europejska) przegrała tylko jeden mecz na wlasnym terenie z BARCELONA! Reszta meczy to same zwycięstwa! Mysle, że w potyczce z Newcastle, które umówmy się - na tą chwilę nie może być pewne utrzymania w PL, nie będzie miało większych problemów. Sroki muszą skupiać się na kolejnych meczach ligowych, gdyż od strefy spadkowej dzieli ich tylko 3 pkt! Wydaje mi się, że liga jest teraz priorytetem, a puchary zeszly na drugi plan. Z reszta widac to juz byla z Machaczkala, Newcastle awansowało, ale w zalosnym stylu. Teraz sytuacja ejst jeszcze gorsza, no i rywal trudniejszy. Dla mnie pewna 1, pewny awans Benfiki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom