>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/4 finału Ligi Europejskiej - 03.04.2014

Status
Zamknięty.
makaveli23 251,4K

makaveli23

Użytkownik
AZ Alkmaar - Benfica
under 2.5 ✅
1.91
WH

Wynik: 0-1
Holendrzy trenowani przez Dicka Advocaata, preferują futbol defensywny. Watpie by mialo sie cos zmienic w ich taktyce na mecz z Benficą gdzie beda outsiderem juz w pierwszym meczu i zapewne o tym wiedzą. Najważniejsze będzie nie stracić bramki. AZ trenowali defensywe w wekeend, gdzie zagrali sobie na 0-0 z Cambuur :] Calkiem dobrze im to wyszło ale zatrzymać Benficę bedzie im ciężko. Choc w pierwszym meczu jest to możliwe gdyż nie spodziewam sie by Benfica chciała juz w pierwszym meczu rozwiązac losy tego dwumeczu, z czego spodziewam się wiec potraktowania meczu rownież ostrożnie. AZ Alkmaar pokazał w swej drodze do tego polfinalu ze jego mecze nie obfituja w bramki, co innego mozna powiedziec o Benfice patrzac na ich ostatnia rywalizacje z Tottenhamem, ale własnie Tottenham to w ostatnim czasie gra słabiótko i popełnia wiele błędów w obronie. Wiec nie ma sie co dziwic ze sobie postrzelali. Tutaj spodziewam sie zupelnie innego meczu, cos podobnego do pierwszego meczu wyjazdowego Benfiki w poprzedniej rundzie gdzie zagrali w Grecji z PAOK i dzieki wyrachowanej grze zgarneli całą pulę wygrywając 1-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Puchar UEFA: 03.04.2014 21:05
Spotkanie: Basel - Valencia
Typ: Valencia @ 2.25 Bet365
Za pewne większość ale to na prawdę większość z was się z moim typem nie
zgodzi. Pisząc te analizę tak jakby prowadzę z wami dyskusję. Basel jest liderem
ligi Szwajcarskiej FAKT, lecz pomimo tego że Valencia jest dziewiątą drużyną ligi
hiszpańskiej to JEDNAK jest to liga hiszpańska ! Jak dobrze sięgam pamięciom
postawiłem na Salzburg że pogromi Basel lecz jednak się myliłem.. Lecz oglądając
skrót tego spotkania Basel &quot;fuksem&quot; to wygrało, ale mało ważne, przejdźmy
do tego spotkania. Pierw absencje bo są bardzo istotne w tym co mam wam
do przekazania !
Basel bez: obrońca Ivanov 11/0, obrońca Voser 23/1, obrońca Ajeti 16/1, obrońca
Safari 14/0, pomocnik Adili, pomocnik Calla 7/1 oraz kapitan drużyny napastnik
Streller 21/10 są kontuzjowani. Na tą chwile mogę tyle napisać o tych kontuzjowanych,
lecz może się coś zmienić do pierwszego gwizdka. Obrońca Suchy 8/1, oraz napastnik
Sio 15/6 są zawieszeni.
Valencia bez: pomocnika Fuego 22/2, bramkarza Diego Alves 24/0, obrońcy
Victor Ruiz 11/1, oraz obrońcy Costa 17/3.
W 2002 roku Valencia pojechała z FC Basel 6:2, a w rewanżowym spotkaniu
padł remis 2:2. Dla mnie sam fakt porównywać poziom ligi hiszpańskiej
i drużyny która jest liderem w lidze Szwajcarskiej to totalna abstrakcja.
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Lyon v Juventus, brak czerwonej kartki
Alkmaar v Benfica, brak czerwonej kartki
Porto v Sevilla, brak czerwonej kartki Fernando żółta w 86&#39; i druga w 87&#39; ... :przeklina:
Basel v Valencia, brak czerwonej kartki
Łączny kurs: 2,85 @ Bwin ⛔
Kiedyś obstawiłem właśnie w LE 8 czy 10 meczów bez czerwonej i weszło, ale nie pamiętam czy to były mecze w rozstrzygniętych grupach czy pierwsze mecze fazy grupowej. Nieważne. Dzisiaj mamy pierwsze mecze 1/4, więc po ludzku szukam teorii, że może nie będzie aż tak mocno ryzykownie, ostro. Myślę, że fakt, iż każdemu z walczących 8 klubów zależy na trofeum jest pomocny w tej kombinacji. Każda czerwona kartka w tym spotkaniu może mocno wpłynąć na wynik dwumeczu i to żadna nowość. Nie dodaję żadnych statystyk, kto grał ostro, kto ile miał kartek żółtych i czerwonych czy kto jutro sędziuje w tych spotkaniach, bo tradycyjnie będę gadał,*że to nie ma wielkiego znaczenia. Myślę, że te 4 typy nie są &#39;pewniakami&#39; (mimo kursów 1,25-1,36), ale mają duże prawdopodobieństwo. Każdemu kto nie ma pomysłu na typ lub chce połączyć*undery/overy z któryś z tych meczów polecam spróbować taki oto kupon. Mam nadzieję, że nie będziemy oglądać*takich obrazków ???? : )
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
3.04.2014, 21.00
Lyon - Juventus
Woodwork: TAK @ 2,5 Betsson

⛔ słabe spotkanie, bez historii

Po tym jak emocje związane z Ligą Mistrzów opadły zostaje nam, kibicom piłkarskim, jeszcze tak zwany &quot;puchar pocieszenia&quot;, który podobnie jak jego większy odpowiednik, wkracza w fazę ćwierćfinałową. Odwiedziłem Betsson z nadzieją wynalezienia jakiegoś zakładu nieszablonowego i muszę stwierdzić że powyższy bukmacher stanął na wysokości zadania. Zacznę od idei tego zakładu. bo pewnie nazwa, podobnie jak przed kilkoma godzinami dla mnie, dla niewtajemniczonych nic nie mówi. Ba, podkreślę nawet ową informację, bo większość użytkowników to leniwi wzrokowcy, którym najzwyczajniej w świecie nie chce się przeczytać analizy, nie wspominając już o późniejszym, reputacyjnym &quot;odwdzięczeniu się&quot; choć w takim stopniu. Ale koniec prywaty. Mianowicie przewiduję, że w tym spotkaniupiłka trafi w jeden z elementów jednej bądź drugiej bramki. Czeka nas spotkanie dwoch odważnych ekip grających otwarty futbol. Planowałem atakować over celnych strzałów Juventusu, bo będą to na pewno odważne ataki podrażnionych przez Napoli piłkarzy Starej Damy. Spośród tych czterech dzisiejszych spotkań ten mecz zapowiada się na najżywszy i najatrakcyjniejszy dla przeciętnego Kowalskiego. Takie potraktowanie tego spotkania może wywołać też kontrowersje, bo jak to tak podchodzić do tak ważnego spotkania tak przyziemnymi kategoriami :) Niemniej jednak kursy na takie zdarzenie powinny rozkładać się po połowie. Zwłaszcza w spotkaniu takiej rangi. Oczywiście, powyższy zakład to opieranie się w dużej mierze na szczęściu, na pewno mniej jest tutaj analizowania czy przytaczania statystyk, nie znalazłem nawet strony która prezentowałaby takie zestawienia (być może ktoś mnie na PW pokieruje), w każdym razie jest to taki typ zakładu który bardzo lubię stawiać bo nie wymaga on nakładu sił z jednej bądź drugiej strony, a jedynie malej ilości (nie)szczęścia. Wręcz idealnym związkiem frazeologicznym w tym miejscu będzie określenie szczęście w nieszczęściu - pech strzelca może okazać się zarobkiem obstawiającego.
 
M 0

misieek8

Użytkownik
AZ Alkmaar v Benfica
Podwójna szansa: 1X 2.10 - Betsson
Jeżeli AZ utrzyma formę z ostatniego meczu z Ajaksem to myślę że nie są bez szans. Bez korzystnego wyniku w meczu u siebie nie mają czego szukać w kolejnej rundzie bo wyjazd do Portugalii będzie bardzo cięży. Myślę że jest szansa na niespodziankę. Warto zagrać za drobne.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niech ktoś mi logicznie wytłumaczy skąd ten kurs na Basel ponad 3,00! U siebie? W ćwierćfinale? Przecież oni są na podobnym poziomie sportowym co i Valencia, jak nie delikatnie lepszym. Uważam, że w kursie na Helwetów jest spore value. Pokonali ten super mass-pick Salzburg, gdzie grali od bodajże 8-9 minuty w osłabieniu jednego zawodnika, a i tak wygrali mecz 1:2.
Nie da się ukryć faktu, że Valencia w tym sezonie rzuca wszystkie siły na Ligę Europejską, ale sorry... Ludogorets to nie FC Basel. A Dynamo Kijów z problemami na Cyprze to nie FC Basel...
Odnośnie meczu Lyonu z Juventusem to tak. Lyon w LE u siebie na 9 spotkań wygrał 7 i tylko dwa razy zremisował. Jakiś handicap +1 wygląda całkiem nieźle. Juventus to nie jest drużyna która wygrywa często po 3:0, 4:0 itd. Najczęściej minimalistycznie po 1:0 lub 2:0. Osobiście myślę, że w meczu padnie remis 1:1.
 
M 0

misieek8

Użytkownik
Porto v Sevilla
Typ: Porto - 1.83 (Betsson)
Z całą pewnością będzie to bardzo wyrównany dwumecz. Dla mnie jest to najciekawsza para na typ etapie rozgrywek. W pierwszym meczu Porto jest tutaj zdecydowanym faworytem. W poprzedniej rundzie odprawili z kwitkiem Napoli, gorący teren jakim niewątpliwie jest Estádio do Dragao. Do składu wracają Eliaquim Mangala i Silvestre Varela (zwłaszcza ten pierwszy będzie wzmocnieniem). Porto w rozgrywkach ligowych ma już raczej wszystko jasne (nikłe szanse na tytuł) w związku z czym może skoncentrować się na walce o Puchar Ligi Europejskiej. Inaczej sprawa ma się z Sevillą, która musi się mocno spiąć aby powalczyć w lidze o przyszłoroczną Ligę Mistrzów. Duże osłabienia kadrowe (kartki i kontuzje) w hiszpańskiej ekipie też nie działają na jej korzyść. Myślę że warto brać kurs 1.9 puki jest tak wysoki.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Niech ktoś mi logicznie wytłumaczy skąd ten kurs na Basel ponad 3,00! U siebie? W ćwierćfinale? Przecież oni są na podobnym poziomie sportowym co i Valencia, jak nie delikatnie lepszym. Uważam, że w kursie na Helwetów jest spore value. Pokonali ten super mass-pick Salzburg, gdzie grali od bodajże 8-9 minuty w osłabieniu jednego zawodnika, a i tak wygrali mecz 1:2.
Nie da się ukryć faktu, że Valencia w tym sezonie rzuca wszystkie siły na Ligę Europejską, ale sorry... Ludogorets to nie FC Basel. A Dynamo Kijów z problemami na Cyprze to nie FC Basel...
Odnośnie meczu Lyonu z Juventusem to tak. Lyon w LE u siebie na 9 spotkań wygrał 7 i tylko dwa razy zremisował. Jakiś handicap +1 wygląda całkiem nieźle. Juventus to nie jest drużyna która wygrywa często po 3:0, 4:0 itd. Najczęściej minimalistycznie po 1:0 lub 2:0. Osobiście myślę, że w meczu padnie remis 1:1.
wytłumaczę Ci.
Basel jest osłabiony przed tym meczem, w meczu z RB mieli sporo szczęścia, kursy w pierwszym meczu rundę temu były na otwarciu podobne, a dla mnie Valencia jest lepsza od Austriaków, więc kursy są prawidłowe dla mnie.
Basel jest lepszy od Ludogoretsa, ale Valencia od Salzburga też.
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Odnośnie meczu Basel - Valencia:
W Valencii potężne osłabienie, na bramce stanie Guaita który potrafi strzelić bramkę z niczego [ rzecz jasna samobójczą] co pokazał nie raz i nie dwa. Ci którzy nie widzieli, polecam YT, gdyż nie jest to ten sam zawodnik co kiedyś. Znalazłem informację, iż jego forma legła w gruzach po śmierci ojca. Niestety niektórzy nie wytrzymują psychiczne, co może mieć niebagatelne znaczenie w tym meczu.
Basel - Valencia Gospodarze trafiają: Tak
1.37
Wchodzę w to !
Następnym meczem w którym pokuszę się o wyjęcie pieniążków jest mecz Porto - Sevilla. Zawodnicy z Estádio do Dragão są w dobrej formie jeśli chodzi o europejskie puchary. Moim zdaniem nie stracą bramki z Sevillą, która gra bardzo nierówno. Jednak zabezpieczam się przed szczęśliwym trafieniem dla Sevilli
Porto - Sevilla Drużyna gości - Liczba bramek: poniżej 1.5
1,28
AKO = 1,75✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
komos84 182

komos84

Użytkownik
Ja na dziś widzę 2 x over 4.5 kartki.
Mam na myśli mecze: Basel-Valencia, oraz Lyon-Juventus. Jak chodzi o Bazyleę, to mam w pamięci bardzo ostry dwumecz z Salzburgiem, w którym nie brakowało żółtych i czerwonych kartek. Piłkarze z Walencji też nie odstawiają nogi (a dokładniej mówiąc nie są to dżentelmeni) - w dwumeczu z Ludogortsem 10 żk i 2 cz. (warto dodać, że zarówno w meczu wyjazdowym, jak i tym u siebie padło po 5 żk, czyli dzisiejsza linia byłaby pokryta). Sędzią meczu jest Martin Atkinson, który nie szaleje z kartkami, pozwala grać twardo i generalnie najwięcej kartoników pokazuje po faulach taktycznych. Tu macie jego kartki w ostatnich 10 meczach w europejskich pucharach. Typ jest ryzykowny, ale przeczucie podpowiada mi, że będzie poprawny. http://int.soccerway.com/referees/martin-atkinson/44515/

Drugim meczem, który wziąłem na warsztat jest wyjazdowe spotkanie mojego Juve z Lyonem. Ekipa Conte na wyjazdach w LE gra zadowalająco, a co równie ważne - skutecznie (zwycięstwa z Trabzonsporem i Fiorentiną). Dziś może wygranej nie być, bo Lyon to niezły zespół, choć przeżywa w ostatnich latach kryzys. Francuzi grają trochę taki siłowy futbol i myślę, że mecz będzie twardy, zacięty, z dużą liczbą fauli, takich na kartki. Sędziuje Szkot William Collum, który od czasu do czasu sypnie &quot;czerwienią&quot;
http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=570&amp;amp;linkType=referee&amp;amp;contextType=stats

Co do kartek w meczu Porto - Sevilla to overka nie można wykluczyć, tylko że linia jest 5.5 - a to trochę dużo, jak na pierwszy mecz ćwierćfinałowej rywalizacji. Sędziuje o ile dobrze pamiętam Wolfgank Stark, który raczej kartki wyciąga. W tym wypadku poczekam i zagram kartki live o ile się uda.

Dla uzupełnienia mecz Alkmaru z Benfiką poprowadzi Norweski arbiter Svein Oddvar Moen, który z tego co sprawdzałem daje dużo kartek, tylko musi mieć do tego okazję. Niestety obawiam się, że AZ i Dick Advocaat ten mecz &quot;zabiją&quot;, a jak nie ma tempa, to z reguły nie ma kartek.

Na tą chwilę małe stawki na:
Basel - Valencia over 4.5 kartki, kurs 2.1
Lyon - Juventus over 4.5 kartki, kurs:1.8
bet365


Korekta!!!!!!!!!!
Mecz Basel - Valencia odpuszczam bo przypomniałem sobie, że odbędzie się bez kibiców,
co może też przełożyć się na spadek &quot;temperatury meczu&quot;. Doszedłem do wniosku, że gorąco powinno być jednak w Porto. Grają ze sobą południowcy, sąsiedzi (portugalia - hiszpania), do tego kontrowersyjny Wolfie Stark. Zaryzykuję over 5.5 kartki w tym meczu.

Podsumowując gram:
Porto - Sevilla over 5.5 kartki kurs 1.9 ✅✅✅
Lyon - Juventus over 4.5 kartki kurs 1.8 ⛔⛔⛔

bet365
jedna kartka więcej w Lyonie i było by pięknie, ale cóż... taka jest bukmacherka - trzeba się pogodzić z tym, że czasem braknie niewiele do wygranej
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
FC Porto - Sevilla⛔ Ah ten Gamegol:grin:
Typ: Porto czyste konto? NIE
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Widzę, że co niektórzy nie doceniają Sevilli i twierdzą, że dzisiaj nie zdoła zdobyć choćby 1pkt, a nawet i bramki, co argumentują rzekomo dużymi osłabieniami gości. W ekipie gości nie zobaczymy zmagających się z urazami Cherysheva oraz Cristoforo, za nadmiar żółtych kartek pauzować będą Fazio i Mbia. Dwóch pierwszych nie gra już jakiś a mimo to bez nich Sevilla miała serię 6 zwycięstw z rzędu, natomiast 2 pozostałych owszem to podstawowi zawodnicy ale to nie jest jakaś drużyna z ekstraklasy, że wypada 2 i nie ma kto grać. Porto najgorszy sezon od lat w dodatku u siebie w europejskich pucharach czyste konto zachowali jedynie w 1 spotkaniu z 5, konkretnie z Napoli, które w rozgrywkach europejskich na wyjazdach nie błyszczało. Bramki na stadionie smoka zdobywały kolejno takie ekipy jak: Atletico, Zenit, Austria Wiedeń, i Eintracht. To powinno dać trochę do myślenia tym którzy jeszcze się zastanawiają co dzisiaj zagrać​

Unai Emery ogłosił kadrę na czwartkowe spotkanie Ligi Europejskiej z FC Porto. Do składu po wyleczeniu kontuzji powracają Diogo, Beto oraz Carrico.
Beto, Varas, Sergio Rico; Coke, Diogo, Cicinho, Pareja, Navarro, Alberto; Carriço, Trochowski, Rakitic, Iborra, Luismi, Jairo, Carlos Fernández, Reyes, Marin, Vitolo, Bacca i Gameiro.
AZ Alkmaar - Benfica✅
Typ: Benfica
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Drużyna gospodarzy to ostatni przedstawiciel Eredivisie w europejskich pucharach w tym roku, moim zadaniem i myślę że co po niektórzy się ze mną zgodzą drużyna AZ Alkmaar to najsłabsza drużyny jak pozostała na placu boju w tegorocznej edycji ligi europy. Poziom holenderskiej piłki w ostatnim czasie znacząco się obniżył i ekipy z Eredivisie co roku nie zachwycają. Nie ma co tu dużo pisać, Alkmaar dotarł aż do tej fazy rozgrywek tylko dlatego, że we wcześniejszych fazach trafiał na niezbyt wymagających rywali. Przypomnę w grupie Karaganda, Haifa i PAOK jedyny wymagający rywal z którym to 2-krotnie zremisowali, w następnej fazie wyeliminowali Slovan Liberec(0-1 na wyjeździe i 11 u siebie), następnie Anzhi, wynik dwumeczu 1-0.
Z tak silnym rywalem do tej pory nie przyszło jeszcze się mierzyć drużynie gospodarzy. W AZ nie będzie mógł wystąpić jedynie Wuytens (24/0).
Benfica obok Juventusu to jak dla mnie jeden z głównych faworytów do wygrania tegorocznej edycji ligi europy. W poprzednim sezonie przegrali wszystko co można było przegrać: liga, finał le z Chelsea i finał pucharu krajowego. Natomiast ten sezon układa im się znakomicie pierwsze miejsce w lidze z dość bezpieczną przewagą 7pkt. nad drugą drużyna w tabeli co daję im duży komfort psychiczny i możliwość skupienia się na lidze europy, w końcu na trofeum europejskie już trochę czekają.
Jedyne osłabienia w szeregach gości to: Fejsa (16/0) i Pérez (23/3).
Od razu zaznaczam nie spodziewam się w tym meczu jakiegoś pogromu ze strony Benfici, raczej jakiegoś skromnego zwycięstwa 1 bramką.✅
Ako: 2.52
I jeszcze typy za symboliczną dyszkę dla zabawy
Basel - Valencia⛔
Typ: X
Kurs: 3.50
Porto - Sevilla⛔
Typ: +0.5 AH
Kurs: 1.95
Lyon - Juventus✅
Typ: under 2.5
Kurs: 1.75
AZ Alkmaar - Benfica✅
Typ: under 2.5
Kurs: 1.85
Ako: 22.09
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
a wiadomo cos o skladach na mecz Lyonu ? dalej takie braki w obronie
Coś tam wiadomo... Bez swojego pomocnika, Yoanna Gourcuffa, będzie musiał radzić sobie Olympique Lyon w najbliższych tygodniach. Reżyser gry francuskiego klubu nabawił się urazu kostki w niedzielnym meczu ligowym z Saint-Etienne. Oprócz tego na liście nieobecnych są: Bisevac, Dabo, Fofana, Miguel Lopes.
Natomiast do Lyonu Antonio Conte zabrał 22 zawodników. W ekipie zabrakło jedynie Simone Pepe i Fabio Quagliarelli, choć wiadomo, że na pewno nie zagra zawieszony za kartki Arturo Vidal. Ponadto, nikłe szanse na udział w meczu mają kontuzjowani: Andrea Barzagli, Angelo Ogbonna i Federico Peluso. Dobrą informacją dla fanów La Vecchia Signora jest gotowość do gry Carlosa Teveza.
Prawdopodobne składy:
Lyon : A. Lopes – Tolisso, Koné, Umtiti, Bedimo – Ferri, Gonalons, Mvuemba – Malbranque – Lacazette, Gomis.
Juventus : Buffon – Caceres, Bonucci, Chiellini – Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah – Tevez, Vucinic.
_______________________________
LIGA EUROPEJSKA
Generalnie to widzę dzisiaj 2 BTS-y. Pierwszy w spotkaniu Basel - Valencia. Drugi w meczu Juve ze wskazaniem na gości. Jeżeli Lyon chce coś ugrać w tej parze, to musi dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. A jeżeli nie o zwycięstwo to przynajmniej o zdobycz bramkową. Ciężko będzie, bo Juve umiejętnie sie broni. Ale każdy zna wynik z Napoli (2:0) oraz z Parmą 2:1 dla Juve. Bramki stracili, a więc ta defensywa także potrafi robić błędy. Lacazette oraz Gomis to nie Ronaldo, czy Messi, ale strzelać także potrafią. W 5 meczach (Liga Europejska) - Lyon jeszcze nie przegrał na własnym obiekcie, co należy odnotować. Rywali nie miał z najwyższej półki to fakt.. Rijeka, Betis, Guimaraes, Odessa, czy chociażby Pilzno. No ale noga im się nie potknęła, za co im chwała.. Myślę że mecz zakończy się zwycięstwem Juve, ale padnie BTS, na takie oto zdarzenie mamy bardzo sycący kurs.
Olympique Lyon - Juventus Turin 0:1

Typ: BTS i Juve wygra
Kurs: 4.00


Ambitna ekipa z Bazylei w zeszłym sezonie zdołała dojść do półfinałów Ligi Europejskiej. Teraz niewiele im brakuje aby to powtórzyć. Lecz osłabioną ekipę mistrzów Szwajcarii czeka ciężka przeszkoda. Ekipa ze słonecznej Hiszpanii nie przegrała na arenie międzynarodowej od 9 meczów. No i to goście w związku z tym przyjadą w roli faworyta na to spotkanie. Valencia zaatakuje od początku meczu. Bardzo chcą to wygrać, aby rewanż był nieco spokojniejszy. Ale w tych szaleńczych atakach gości widzę szansę dla gospodarzy, którzy mimo osłabień przynajmniej 1 gola zdobędą. Wbrew pozorom w 6 ostatnich meczach u siebie Basel straciło tylko jedną bramkę, zdobywając przy tym aż 11! To także ważna kwestia. Jeżeli gospodarze trafią to raczej w 2 części gry, być może po pojawieniu się zmienników, którzy są głodni gry i mają okazję pokazania się w ćwierćfinale LE..
FC Basel - CF Valencia 3:0

Typ: obie strzelą? - TAK
Kurs: 1.80

 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Lyon - Juventus

Już dziś startujemy z ćwierćfinałami Ligi Europejskiej, podczas której w jednym ze spotkań spotkają się ekipy Lyonu i Juventusu.

Podopieczni Remiego Garde nie prezentują się ostatnio zbyt dobrze o czym świadczyć mogą trzy przegrane mecze w ciągu ostatnich czterech rozegranych. W dodatku dwie z tych potyczek rozgrywane były przed własną publicznością co jeszcze dobitniej pokazuje, że nie jest dobrze. Co prawda Monaco czy St.Etienne są to drużyny ze ścisłej czołówki Ligue 1 jednak drużyna z potencjałem i aspiracjami pokroju Lyonu nie powinna takich meczów przegrywać. Nie dwóch z rzędu. Trzecia porażka był to mecz z Plznem, który francuzka ekipa przegrała 1:2 jednak dzięki zwycięstwu na własnym stadionie 4:1 to oni znaleźli się w kolejnej rundzie. W ligowej tabeli zawodnicy grający na co dzień na Stade de Gerland zajmują obecnie 5 miejsce jednak gdyby nie ich kiepska postawa przed własną publicznością - nie wygrali od trzech spotkań - na pewno byliby bliżej podium. Jeśli chodzi o absencje to Remi Garde nie będzie mógł skorzystać z takich zawodników jak Bisevac, Gourcuff, Grenier, Lopes, Fofana i Dabo.

Jeśli chodzi o Juventus to w miniony weekend ich fantastyczna ligowa passa meczów bez porażki została przerwana za sprawą Napoli, które ograło u siebie podopiecznych Antonio Conte 2:0. Przed tym spotkaniem, Juve było niepokonane w lidze od porażki 2:4 z Fiorentiną 20.10.2013 r. czyli ponad 4 miesiące. Oczywiście w między czasie przytrafiły im się porażki z Galatasarayem lub Romą jednak było to kolejno w LM i Pucharze Włoch. Tak więc widać, że ten sezon jest bardzo dobry w wykonaniu Juventusu choć na pewno bardzo żałują, że nie udało im się wyjść z grupy LM co na pewno było sporym zaskoczeniem. Do Lyonu włoski szkoleniowiec zabrał 22 zawodników, wśród których nie znaleźli się Simone Pepe i Quagliarella. Z powodu nadmiaru kartek na pewno nie zagra filar drugiej linii, Arturo Vidal. W dodatku nikłe szanse na grę w dzisiejszym spotkaniu mają kontuzjowani Andrea Barzagli, Angelo Ogbonna i Federico Peluso. Dodam tylko jeszcze, że moim zdaniem Antonio Conte nie ma zamiaru odpuszczać tego pucharu tym bardziej, że finał będzie rozgrywany na ich stadionie. Skoro wyszli na mecz rewanżowy z Fiorentiną w bardzo mocnym składzie to myślę, że na tym etapie na pewno nie będzie odpuszczania.

Moim zdaniem zobaczymy otwarty mecz. Juve na pewno będzie dążyło do strzelenia gola. który będzie bardzo ważny w kontekście awansu do półfinału. Z kolei Lyon będzie chciał wykręcić jak najlepszą zaliczkę przed podrózą do Turynu.

Juventus @ 1,62
Powyżej 2,5 gola @ 1,96


Unibet
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Basel - Valencia 2 @ 2.30 ⛔
lub
Basel - Valencia 2 DNB @ 1.61 ⛔

Basel gra bez publiczności.. Z powodu kontuzji lub zawieszenia nie będzie mogło wystąpić nawet dziewięciu zawodników.
Basel - z powodu urazu w ekipie gospodarzy nie bedzie na pewno Ivanova,Strellera i Adiliego, a pod znakiem zapytania stoi występ Ajetiego, Kay’a Vosera i Safariego. Z powodu zawieszenia nie zagra Marek Suchy i Giovanni Siooraz za kartki Fuego.

Lyon - Juventus 2 @ 1.65 ✅

Juve faworyt rozgrywek.
Mecz będzie ciężki gospodarze bez Gourcuffa juve z Tevezem,którzy powinni sobie poradzić z ekipą Lyonu.Więcej na ten temat opisane jest post wyżej ???? i temu się przychylam ????

kursy Bet365

Powodzenia ????
 
death89 84

death89

Użytkownik
Lyon - Juventus
Ja tutaj się pobawię w rożne. Czemu? 5 ostatnich spotkań Lyonu u siebie, w rożnych wyglądało właśnie tak:
Lyon - St. Etienne 1:2 (rożne 9:2)
Lyon - Monaco 2:3 (rożne 7:4)
Lyon - Pilzno 4:1 (rożne 6:5)
Lyon - Montpellier 0:0 (rożne 8:3)
Lyon - Charnomorec Odessa 1:0 (rożne 7:6).
Jak prezentował się Juventus w 5 ostatnich meczach wyjazdowych? Proszę bardzo:
Napoli - Juventus 2:0 (rożne 7:4)
Catania - Juventus 0:1 (rożne 7:6)
Fiorentina - Juventus 0:1 (rożne 1:5)
Genoa - Juventus 0:1 (rożne 3:3)
Milan - Juventus 0:2 (rożne 7:1)
Wiem, to tylko statystyki, ale wynika z nich jasno, że Turyńczycy na wyjazdach - nawet wygrywając mecz - mają zazwyczaj mniej rożnych jak rywale. Lyon, więcej od rywali, średnio 7,4 rożnego na mecz. Faworytami oczywiście jest zespół Juventusu, ale to wcale nie zakazuje Francuzom atakować przez cały mecz. Linia wystawiona przez bet365 jest zachęcająca, zatem pogram: Lyon powyżej 4.5 rożnych - @1.83 ✅. Można również pograć bardziej ryzykowne - Kto więcej zdobędzie rzutów rożnych - Lyon - @2.37⛔ (7:9, na początku drugiej połowy prowadzili w rożnych 6:2, ehh..)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejszy ćwierćfinał rozgrywany w Portugalii na Estadio Dragao pomiędzy FC Porto a FC Sevilla. Jest to, moim skromnym zdaniem, najciekawsza para na tym etapie rozgrywek, głównie z tego względu, iż - prawdopodobnie - żadna z drużyn nie ma zamiaru się bronić.
Zacznę może od dzisiejszych gości, czyli Sevillistas. Drużyna ta po trzech latach wypadnięcia z TOP 5 ma szansę na powrót do czołówki Primera Division a obecnie okupuje piątą lokatę z realnymi szansami na awans do Ligi Mistrzów. Unai Emery to bardzo solidny fachowiec, co pokazywał już niejednokrotnie i sukcesywnie stara się powrócić do drogi, jaką zapoczątkował w Andaluzji Juande Ramos. Sevilla przed sezonem dokonała naprawdę konkretnych wzmocnień w postaci Stephane M&#39;Bii, Kevina Gameiro, z Las Palmas ściągnięty został Vitolo no i przede wszystkim kolejny świetny kolumbijski napastnik - Carlos Bacca. No ale do rzeczy - drużyna niemalże w każdym spotkaniu gra &quot;na tak&quot;. Co prawda mówimy tutaj o 1/4 Ligi Europejskiej, która - jakby nie patrzeć - jest ważnym trofeum dla FC Sevilli, aczkolwiek nie sądzę, aby dzisiejsi goście bawili się w jakiekolwiek kunktatorstwo. Tym bardziej, że na przeciwko jest FC Porto, równie silne w ofensywie, co FC Sevilla.
FC Porto nie trzeba nikomu przedstawiać. Uznana marka na arenie europejskiej, znana szczególnie ze świetnego skautingu i współpracy z młodzieżą. Dla dzisiejszych gospodarzy Liga Europejska to swoista nagroda pocieszenia za rozczarowujący wynik w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Niemniej jednak - Portugalczycy nigdy nie uznawali tego trofeum jako &quot;nic nie wartego&quot; (vide kluby angielskie bądź włoskie) i rokrocznie dochodzą do dalekich faz turnieju - patrz Benfica w poprzednim sezonie. Odniosłem wrażenie, że Porto jest - mimo wszystko - słabsze niż rok czy dwa lata temu, właściwie nie jest to wrażenie a fakt, związany głównie z odejściem takich zawodników jak James Rodriguez czy Joao Moutinho. Mają pewne problemy, co pokazuje m.in statystyka straconych bramek - w lidze jest to 20 goli. Wynik w teorii świetny, jednakże na tle Sportingu czy wspomnianej już Benfiki wyglądają najgorzej a - mimo wszystko - w Portugalii nie ma zbyt wielu drużyn, które są w stanie postrzelać potentatom, nie licząc TOP 3 ligi do drużyn zdolnych do fajnej gry ofensywnej dołączyłbym Bragę.
Jak ja widzę dzisiejsze spotkanie - dominacja w posiadaniu piłki przez Porto i groźne kontry Sevilli, które miewają zabójcze - dla przykładu mecz z Realem Madryt. Wydaje mi się, że obie drużyny będą miały swoje okazje do strzelenia bramek i kurs na over 2,5 wydaje mi się być nieco przesadzonym. Niestety - oba pierwsze mecze z 1/8 finału, zarówno Sevilli jak i Porto bardzo się różnią jeśli chodzi o dzisiejszy ćwierćfinał, dlatego ciężko szukać podobieństw. Jeśli chodzi o pojedynek Portugalczyków z Napoli to wszyscy znamy wielkiego taktyka, jakim jest Rafa Benitez, więc na tym mogę skończyć podsumowanie tego spotkania. Jeśli chodzi o Derby Sevilli to cóż - jak zawsze - obie drużyny wyszły na noże. Co prawda Betis wygrał 2:0, aczkolwiek gospodarze tamtego spotkania mieli wystarczająco dużo okazji, aby pokryć over 2,5.
Jeśli chodzi o statystyki - Sevilla w tym sezonie ligowym prezentuje bilans 55:46, co daje 3,25 bramki na mecz. Średnio traci 1,48 bramki na mecz. Na wyjazdach średnie prezentują się podobnie - 3,31 bramki na mecz, 1,68 traconych. Porto niestety pod tym względem wygląda trochę gorzej - 40:25 i 2,6 bramki na mecz, 0,8 traconych (ale jak już wspomniałem - niewielu przeciwników jest w stanie strzelić bramkę Porto, Benfice czy Sportingowi). W meczach domowych wygląda to niemalże identycznie pod względem bramek na mecz - 2,58 bramki na mecz, jednakże zaledwie 0,3 traconych. Statystyka ta jest jednak myląca wobec dzisiejszego spotkania, gdyż na Estadio Dragao przyjeżdża ofensywnie usposobiona drużyna, która jest w stanie pokusić się o trafienie. Reasumując:
FC Porto - FC Sevilla; over 2,5 goli @ 1,9 (Bet365)
FC Porto - FC Sevilla; BTS @ 1,72 (Bet365)

Wracając do ofensywnej gry obu zespołów - w związku z dużą ilością, według mnie, sytuacji podbramkowych pojawia się okazja na wiele rożnych, tym bardziej, że oba zespoły mają ich stosunkowo dużo i są w stanie je nabijać. Nie sądzę, aby Sevilla była w stanie kontrolować mecz i wygrywać przez większą część czasu - gdyż w jedynie takich spotkaniach nie są w stanie wyrobić swojej linii. Porto będzie zależało na zaliczce przed rewanżem, szczególnie, że Estadio Sanchez Pizjuan to gorący teren, na którym każdemu gra się ciężko (vide Real Madryt sprzed tygodnia), także powinni od początku rzucić się do ataku. Obrońcy Sevilli mają tendencje do wybijania piłki na rzuty rożne, także kolejną opcją wartą rozważenia jest:

FC Porto - FC Sevilla; over 10 rożnych @ 1,85 (Bet365)
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Jeśli ktoś stawia na Juventus to w Betssonie pomylili się lekko za co dostajemy tak jakby podwójną szansę wejścia zakładu. Chodzi mi tu o zakład połowa lub pełen czas @ 1.61, gdzie na zwycięstwo po końcowym gwizdku mamy w tym samym buku 1.57. Kurs powinien być w okolicy 1.3 a ten jest jeszcze lekko wyższy przy zachowaniu tego że już po pierwszej połowie możemy księgować typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom