>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału Coppa Italia [13-20 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Milan - Carpi
Kadra Milanu:
br: Abbiati, Donnarumma, Livieri;
obr: Abate, Alex, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Romagnoli, Simić, Zapata;
pom: Bertolacci, Bonaventura, De Jong, Kucka, Mauri, Montolivo, Poli;
nap: Bacca, Balotelli, Boateng, Honda, Niang
Kadra Carpi:
br: Brkic, Belec;
obr: Letizia, Zaccardo, Gagliolo, Romagnoli, Suagher, Gabriel Silva, Daprelà;
pom: Cofie, Bianco, Di Gaudio, Crimi, Pasciuti, Lollo, Martinho, Marrone;
nap: Lasagna, Mancosu
Dla Carpi liga jest z pewnością ważniejsza niż pucharowe spotkania, ale wygląda na to, że złapali trochę wiatru w żagle. 0-1 przeciwko Fiorentinie w poprzedniej rundzie Coppa, Viola w przyzwoitym składzie. Skazywani na pożarcie z Juve, ale szczęśliwie (z pomocą Bonucciego) wbili 2 gole i było gorąco w końcówce spotkania. Remis na Olimpico z Lazio, Lazio grającym kiepsko (co później zabrało pieniądze właśnie z Violą). I na koniec Carpi - Udinese 2:1, i gospodarze byli zdecydowanie stroną dominującą jeśli chodzi o wykreowane sytuacje.
Dla Mihajlovicia będzie to istotny mecz ze względu na zachowanie posady i ogólnie na poprawę nastrojów. W lidze nie stoją jeszcze na straconej pozycji, ale wobec łatwej drabinki w CI ten sposób awansu do europejskich rozgrywek wydaje się pewniejszy. Podobno już remis w poprzednim meczu z Romą (1:1) miał oznaczać wylot Serba, ciekawe jak zachowają się zawodnicy wobec menadżera. Nie sądzę, żeby specjalnie przegrali w Pucharze (w tej fazie nadal tylko 1. mecz), prędzej mogą coś wykombinować w lidze (vs Fiorentina). Lippi już wypowiada się o gotowości powrotu na ławkę trenerską, wcześniej Sinisa jakoś uciekł spod gilotyny, teraz już chyba za późno.
Celuję w handi na Carpi. W ataku Milanu ma podobno zagrać duet Balotelli-Niang. Do tego standardowo Abbiati w bramce. Wg doniesień XI Carpi ma być mocniejsza niż w poprzedniej rundzie pucharowej.
Carpi +1.5 1.72
/pinnacl.e/
✅
Czekam na Wasze opinie!
ed. Milan - Carpi 2:1 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W lidze nie stoją jeszcze na straconej pozycji, ale wobec łatwej drabinki w CI ten sposób awansu do europejskich rozgrywek wydaje się pewniejszy.
Pewniejszy to chyba niezbyt dobre słowo. Bo jednak w ewentualnym finale spotkają kogoś z Lazio/Juventus lub Napoli/Inter, a samo uczestnictwo w finale Coppa Italia przepustki do europejskich pucharów nie gwarantuje. Nawet zakładając, że zwycięzca Coppa Italia będzie w top3 w Serie A, które da awans do LM. W takim przypadku kolejny zespół z ligi dostaje możliwość rywalizacji w LE.

Ale faktycznie dla Milanu drabinka po odpadnięciu Fiorentiny i Romy ułożyła się kapitalnie, grzechem byłoby nie skorzystać z tego faktu.
Formę Carpi opisaleś, naprawdę wyniki obiecujące, a i rywale przecież wymagający.

Milanu po takim kursie jednak nie mam zamiaru grać, chociaż uważam, że są w stanie awansować bo pewne promyki nadziei z ich strony w meczu z Romą zauwazyłem. Pierwsze 20min mezcu kompletnie przespali, ale im dłużej trwał mecz tym Milan grał lepiej. Zresztą świetny tytuł po meczu Roma - Milan dała La gazetta dello Sport &quot;SI nisa, NO Rudi&quot; jednoznacznie sugerując, który zespół zaprezentował się lepiej. Coś było na rzeczy bo Rudiego Garcii w Rzymie już nie ma (uuuufff, wreszcie!).

W grę Balotellego od początku dziś nie wierzę, bardziej dopiero na wejście z ławki się przygotowuje pewnie.
Ale takiego Boatenga to bym bardzo chętnie obejrzał od początku za plecami Bacci i Nianga. Bo Luiz Adriano już na wylocie podobno z klubu, oferta z Chin na stole.


Corierre dello Sport przewiduje takie składy

MILAN (4-4-2): Abbiati; De Sciglio, Zapata, A. Romagnoli, Antonelli; Honda, Montolivo, Kucka, Bonaventura; Bacca, Niang

CARPI (4-4-1-1): Brkic; Zaccardo, S. Romagnoli, Gagliolo, Letizia; Pasciuti, Cofie, Lollo, Martinho; Di Gaudio; Lasagna.

Super, że Niang bo ostatnio nie wiem dlaczego nawet nie podniósł się w meczu z Romą?! Ale Honda jest beznadziejny, nie wiem co się stało, że Sinisa znowu na niego stawia. Za niego niech daje Kevina Prince&#39;a!

Twój typ z handi na Carpi ma solidne argumenty, ale ja nie ryzykuje, coś czuję, że Milan zagra dziś naprawdę dobre zawody i wygra, ale też nie ryzykuję i nie gram w ich kierunku bo wiadomo jak to nieobliczalny zespół.


------------------------------
Plan relacji z meczów ¼ finału Pucharu Włoch:

13.01.2016, godz. 20.55: Milan – Carpi, Polsat Sport Extra
18.01.2016, godz. 1:07: Spezia – Alessandria, Polsat Sport News (retransmisja)
19.01.2016, godz. 20.40: Napoli – Inter, Polsat Sport News
20.01.2016, godz. 1:07: Lazio – Juventus, Polsat Sport News (retransmisja)

Niestety w przyszłym tygodniu na antenach Polsatu królowała będzie piłka ręczna i tylko dwie retransmisje ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Również mam podobne odczucie co do tego meczu jak Ty Robson. Wg mnie zobaczymy tutaj pewną wygraną Milanu, a nawet to powinno być i do zera. Poczekam, aż będą podane składy, wtedy może zdecyduję się zagrać handicap -1,5 lub wygraną gospodarzy do zera. Carpi musi skupić się na lidze, gdzie nie jest dla nich zbyt ciekawie, natomiast Milan - na pewno jest to łatwiejsza droga do gry w europejskich pucharach niż miejsce w ligowej tabeli, a, że Puchary rządzą się swoimi prawami, to nie zdziwiłbym się, gdyby nawet w finale (czysto teoretycznie i hipotetycznie) taki Milan wygrał przeciwko Lazio czy Juventusovi, o czym pisałeś.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Pewniejszy to chyba niezbyt dobre słowo. Bo jednak w ewentualnym finale spotkają kogoś z Lazio/Juventus lub Napoli/Inter, a samo uczestnictwo w finale Coppa Italia przepustki do europejskich pucharów nie gwarantuje. Nawet zakładając, że zwycięzca Coppa Italia będzie w top3 w Serie A, które da awans do LM. W takim przypadku kolejny zespół z ligi dostaje możliwość rywalizacji w LE.
A mi się wydaje, że właśnie dobre słowo ???? Oczywiście miałem na myśli końcową wygraną w Pucharze Włoch. W ćwierćfinale tylko jeden mecz, w półfinale dwumecz vs Spezia/Alessandria i znowu w finale tylko jedno spotkanie, a więc w zależności od dyspozycji dnia mogą dać radę z tą czwórką.
Carpi musi skupić się na lidze, gdzie nie jest dla nich zbyt ciekawie
No tak, ale skończmy z banałami. Jeśli już doszli tak niespodziewanie do tej fazy pucharu, to przecież nagle nie oddadzą meczu ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nie spodziewam się oddania meczu i masz rację też w tym co mówisz, tym bardziej, że kolejny rywal jest znacznie słabszy od dzisiejszego, a przynajmniej teoretycznie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Pawcio126 wydaję się, że Napoli w obecnej dyspozycji powinno wygrać. Można powiedzieć, że Napoli ma Higuaina, który strzela gola za golem, a Inter ma Handanovica, który broni jak w transie po prostu w tym sezonie. Jeżeli się marzy o tytułach to trzeba mieć takiego goleadora,a w Interze obecnie takiego nie ma, Icardi poza pojedynczymi zrywami i golami raczej przypadkowymi nie daje w tym sezonie gwarancji kilkunastu goli. Jovetić po lekkiej sprzeczce z Mancinim pewnego czasu teraz jakoś nie może się odnaleźć i podobno Inter rozważa już jego odejście...

W składach Włosi przewidują na dziś kilka zmian. Ale np Sarri mądrze postąpił już w sobotę i np Koulibaly odpoczywał więc można spodzeiwać się, że dziś zagra od początku skoro z Sassuolo wszedł dopiero z ławki. Pewnie też Valdiffiori i Mertens swoje minuty dostaną dziś. Skład Napoli pewnie będzie mocny.

NAPOLI (4-3-3): Reina; Maggio, Chiriches, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Valdifiori, David Lopez; Callejon, Higuain, Mertens


Z tego co widać poniżej według włoskich dzienników to Inter także nie zamierza pokpić sprawy i dziś Mancini pośle w bój niemal najlepsze co ma do dyspozycji.

La Gazzetta dello Sport:

Carrizo - Nagatomo, Miranda, Murillo, Jesus - Melo, Medel, Kondogbia - Ljajic, Icardi, Perisic

Corriere dello Sport:

Handanovic - Nagatomo, Miranda, Jesus, Telles - Melo, Kondogbia - Biabiany, Ljajic, Perisic - Icardi

Sky Sport:

Handanovic - Nagatomo, Miranda, Jesus, Telles - Melo, Medel, Kondogbia - Ljajic, Jovetic, Perisic


Napoli w Serie A już grało z Interem u siebie i wygrali 2;1,ale mecz miał swoją dramaturgię do samego końca, te słupki w samej końcówce Interu i interwencja Reiny to było coś niesamowitego!

Napoli ostatnio dziwna maniera, że grają dobrze jedynie w 1 połowach, po przerwie jakby zupełnie odmienieni wychodzą, tak było przeciw Torino, tak z Sassuolo także. Po przerwie jakby kontroluja już tylko mecz.

Starcie może być ciekawe, Napoli owszem faworytem, ale nie zdziwi mnie wcale awans Interu z drugiej strony, choć ich ostatnia dyspozycja nie zachwyca.


Mecz miał dawać PSextra LIVE, ale niestety będzie tylko dostępny na stronie polsatsport.pl a dopiero o 23:00 w premierze na PSextra bo dziś piłka ręczna i siatkówka ważniejsza...

Zachęćam do dyskusji o meczach, jutro przecież jeszcze Lazio - Juventus!​
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Warto grać Napoli z Interem? Co sądzicie o tym meczu?
Ja osobiście gram na Napoli. Nie będzie tutaj mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu z ich strony. Gra im się klei co widać po wynikach. Niezależnie od składu według mnie dzisiaj awans mają w kieszeni. W półfinale będą chcieli utrzeć nosa Juve, jeśli im się uda to puchar mają jak w banku.
Z kolei sytuacja w Interze na ten moment jest nieciekawa. Wejście w nowy rok według mnie nieudane pomimo szczęśliwego zwycięstwa z Empoli. Nieudolność bardzo dobrze obrazuje mecz z Sassuolo, gdzie mieli przewagę pod każdym względem a pomimo tego przegrali...
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
W tej fazie zaskakują potencjalnie słabsze drużyny. Carpi udało się strzelić na San Siro. Wczoraj zupełnie niespodziewanie Alessandria wyeliminowała Spezię. Po cichu liczyłem na awans właśnie tych drugich, bo bukmacherzy sugerowali się za bardzo tym, że zespoły grały na różnych szczeblach ligowych (Alessandria niżej).
Kiedy ta maszyna z Neapolu się zatrzyma? Może właśnie dzisiaj, bo po składzie Interu widać, że Mancini nie składa jeszcze broni. Pojedynek być może ma też mentalne znaczenie w walce o Scudetto. Porażka Interu będzie oznaczała popadnięcie w jakiś marazm, bo forma ostatnio, a może i szczęście opuściło Mediolan.
 
mate.crny 0

mate.crny

Użytkownik
Inter wygrał niesprawiedliwie, mając dwa strzały. miejcie to na uwadze typując półfinały.
Jak można za przeproszeniem pieprzyc takie głupoty? Co to w ogóle za określenie wygrał niesprawiedliwe? a co strzelił dwie bramki ręką? albo że spalonego? NIE! Inter zdobył dwie bramki prawidłowo. Wynik końcowy 2:0 dla Interu. Gdzie Ty tu widzisz niesprawiedliwość?
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Jak można za przeproszeniem pieprzyc takie głupoty? Co to w ogóle za określenie wygrał niesprawiedliwe? a co strzelił dwie bramki ręką? albo że spalonego? NIE! Inter zdobył dwie bramki prawidłowo. Wynik końcowy 2:0 dla Interu. Gdzie Ty tu widzisz niesprawiedliwość?
Widzę, że &#39;obiektywny&#39; kibic Interu... Grali padakę totalną w ataku i mieli szczęście że wygrali jak zawsze w tym sezonie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Próbując Was pogodzić powiem tylko tyle, Inter wygrał acz swoją postawą nie zachwycił, po prostu typowy mecz dla Interu w tym sezonie. Zawiodło bardziej Napoli, Sarri dokonał kilku roszad w składzie i gra wyraźnie Neapolitańczykom się w tym meczu nie kleiła. Owszem Napoli przeważało, była sytuacja Callejona gdzie oczywiście Handanović się popisał, było kilka strzałów z dystansu, ale brakowało przebojowości na bokach (Insigne) mimo gry Mertensa i Callejona to nie ciągnęli oni jakoś tej gry za bardzo.
Inter szczelna defensywa, coś próbujący Jovetić, który okazało się, że został graczem meczu bo gol + asysta, ale np taki Kondogbia zawiódł po raz kolejny na całej linii. Notował stratę za stratą, holował piłkę i co chwila popełniał jakieś błedy. Przy golu Jovetica wyraźny błąd defensywy Napoli, która nawet nie starała się zaatakować Czarnogórca.

Napoli - Inter 0:2, ale sam meczu jest w cieniu po kłótni Sarriego z Mancinim -&gt; http://calcio-on.pl/index.php/aktualnosci/272-sarri-zagrozony-dwumiesiecznym-zawieszeniem


VS

Lazio - Juventus
Typ : Awans Juventus @ 1,62 b 365
✅✅0:1 lajtowo bo Lazio bezradne​

La Gazetta dello Sport przewiduje takie oto składy na dziś



Jak więc widać Allegri kilka zmian dokona, czy będą to takie zmiany jak przewiduja dziennikarze nie wiadomo. Mi się wydaję, że będzie to nieco inne zestawienie. Np na prawej stronie w miejsce Padoina czuję, że zagra Cuadrado. Nie wiem czy Max pozwoli sobie na brak Marchisio w środku pola, akurat Khedira nie pojechał w ogóle do Rzymu, ale bez Marchisio Juventus wygląda o wiele gorzej. Z przodu to raczej na pewno zagra Zaza, który jest w formie, ale jego akurat hamuje niesamowita dyspozycja Dybali, który strzela gola za golem i jest po prostu genialny!

Lazio wygrało z Fiorentiną na wyjeździe, ostatnio 2;2 z Bologną gdzie przegrywali już 0-2 przecież, Candreva znowu zabawił się z karnego &quot;łyżeczką&quot;, ale do remisu doprowadzili grając już z rywalem w osłabieniu gdy Masina obejrzał czerwo.
Niby wyniki Lazio ostatnio budujące, wygrana z Interem, Fiorentiną, Udinese, remisy z Carpi i Bologną, ale jeżeli ktoś widział chociażby mecz z Interem, skrót z Carpi czy z Bologną ten widział jak Lazio gra niemrawo i po prostu słabo! Wyniki niby są okej, ale mi gra Lazio się w ogóle nie podoba. Akurat dziś na drodze spotykają rozpędzony Juventus, który ma na koniec 10 wygranych z rzędu w Serie A.

Juventus jest po prostu obecnie dużo lepszym zespołem niż Biancocelesti z Rzymu. Jednak zabezpieczam się na wypadek jakiegoś męczenia się i gram tylko na awans Bianconerich. Do dubla kurs jak ulał pasuję wg mnie.

A Wy jakie macie zdanie na temat tego meczu ? Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja stawiam na zwycięstwo gości. Jak zobaczyłem składy to od razu sobie pomyślałem - nie ma Andersona w podstawowej jedenastce Lazio, to nie ma kto ciągnąć ataków do przodu. Skład Juventusu silny, wg mnie rozprawią się w tym meczu z gospodarzami w regulaminowym czasie gry. Kurs bardzo zachęca i ja go po prostu pobieram. Lazio tak jak napisał @robson, niby zdobyli punkty, ale gra pozostawia wiele do życzenia, natomiast Stara Dama jest ewidentnie na wznoszącej fali i myślę, że to kwestia czasu jak wskoczą na fotel lidera Serie A - a początek sezonu całkowicie na to nie zapowiadał.

Juventus @2,48 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom