>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Chorwacja - Brazylia [09.12.2022, piątek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Brazylia i over 2.5 bramek
kurs 2.1 Superbet

Chorwaci grają nudną rzemieślniczą na tle Brazylii piłkę, nie spodziewam się wyniku typu 5-0 czy 4-1.
Ale przedział 2-1 do 3-1 to prawdopodobne dla Brazylii.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Chorwacja - Brazylia 2/2 (do przerwy i całe spotkanie) @ 1,98 @ Fortuna

Chyba najłatwiejsze do wytypowania spotkanie w 1/4 finału. Brazylia pokazała niesamowitą moc z Koreą w 1 połowie. A Korea prezentuje całkiem dobry poziom, myślę bardzo zbliżony do Japonii, która z kolei po pierwszej połowie prowadziła z obecnym rywalem Brazylii - Chorwacją. Brazylia będzie chciała jak najszybciej rozstrzygnąć losy spotkania by w 2 połowie nieco odpocząć i dać pograć zmiennikom - na wzór meczu z Koreą. Ogólnie w całym meczu nie spodziewam się bardzo overa, gdyż Chorwacja gra zachowawczo, pilnując defensywy, tym samym tracąc mało goli. Brazylia z takimi drużynami wygrała tutaj 1-0 (Szwajcaria) i podobnie może byc tym razem. WYnik 2-0 uważam za bardzo prawdopodobny. Jednak prowadzenie będą chcieli zdobyć jak najszybciej by móc kontrolować mecz grając z kontry. Spodziewam się, że do 30 min ktoś błyśnie i będzie 1-0. A w drugiej połowie jakieś podwyższenie wyniku na 2-0 i spokojne kontrolowanie meczu.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Chorwacja - Brazylia
Wynik meczu i liczba goli - Brazylia under 3,5
Kurs 1,99 Bukmacher Betfan

Nakręcona Brazylia spotyka się z poobijaną Chorwacją. Jest w tym spotkaniu jeden faworyt, kwestia tylko ile padnie bramek po stronie Brazylijczyków. Chorwacja męczyła się z średnią Japonią, która dała ciała w karnych. Nie widzę szans dla europejskiego zespołu w tym starciu. Dlatego stawiam na Canarinhos z liczbą bramek w spotkaniu poniżej 3.5
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Brazylia over 1.5 gola @1.51 GO+Bet

Ćwierćfinały MŚ zaczniemy od pojedynku Chorwacji z Brazylią. Bardzo ciekawe starcie na początek, gdzie moim zdaniem i oczywiście bukmacherów faworytem jest ekipa Brazylii. W ostatnim ich spotkaniu mieliśmy piękne widowisko i prawdziwe Joga Bonito w ich wykonaniu. Rozbili Koreę 4-1, strzelając wszystkie gole w pierwszej połowie. W drugiej połowie trochę spuścili z tonu a Tite wpuszczał zmienników aby też złapali minuty. Typ, który proponuję grałem też właśnie w meczu z Koreą i został pokryty w zaledwie 13 minut. Nie spodziewam się, aby teraz było tak łatwo bo Chorwacja to znacznie lepsza drużyna niż Koreańczycy. Chorwaci z kolei męczyli się bardzo w meczu z Japonią i awansowali dopiero po rzutach karnych, więc mają w nogach dodatkowe 30 minut. Wiadomo, że na odpoczynek też mieli czas ale w meczu z Brazylią, to raczej oni będą bronić i biegać za piłką aniżeli rozgrywać. Spodziewam się mocnego ataku Canarinhos od samego początku spotkania podobnie jak miało to miejsce w 1/8 i niekoniecznie pokrycie typu do przerwy ale przy obecnej ich formie to spokojnie stać ich na 2 gole. Ponadto widać było, że Neymar wrócił bo bardzo dużo ataków przechodziło właśnie przez niego. Wiadomo, że to turniej i siły trzeba oszczędzać też na dalsze fazy, ale mam nadzieję, że nie zagrają minimalistycznie broniąc 1:0 (o ile tak będzie), tylko będą chcieli pewnie awansować. Ewentualna bramka Chorwatów też typu nie przekreśla, bo do wygranej również będzie potrzeba dwóch goli, a tej wykluczyć nie można. Moim zdaniem lepiej też wybrać dwa gole Brazylii aniżeli win + over bo kurs jest niższy zaledwie o 0.07 a jakieś prawdopodobieństwo istnieje, że będzie np. 2-2 czy 3-2.
 
P 145K

Plamiacz

Best of the Best
Chorwacja-Brazylia wygra Brazylia @1.38 Fortuna

Chorwacja od 10 ostatnich spotkań nie przegrała ani jednego spotkania. Z dorobku wygranych z tych 10 spotkań może Chorwacja pochwalić się dwoma wygranymi z Francją. Lecz w Mundialu Chorwacja doszła do ćwierćfinału 3 razy remisując i 2 razy wygrywając. Więc nie zabłysła Chorwacja na tym Mundialu. Brazylia natomiast w tym Mundialu jest faworytem w każdym spotkaniu. Jedno spotkanie przegrała z Kamerunem, lecz mogli sobie na jedna porażkę pozwolić (nie wszystko można wygrywać). W spotkaniach bezpośrednich między tymi drużynami trwa teraz seria 3 wygranych pod rząd Brazylii. Sądzę, że bez problemu te spotkanie wygra Brazylia.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Chorwacja:Brazylia
Typ - wynik spotkania + liczba goli 2/mniej goli niż 3.5
Kurs 1.99 STS

Pierwsze spotkanie w 1/4 Mundialu w Katarze. Chorwacja w 2022 to nie jest ten sam zespół co 4 lata temu. Wygrali po karnych z Japonią. Gra nie wygląda jakoś rewelacyjnie. Brazylia i joga bonito w 1 połowie w spotkaniu z Koreą pokazała siłę. Nie widzę innego rozwiązania jak wygrana Brazylii. Kwestia goli. Patrząc na statystyki gdzie zazwyczaj jest w 1/4 mniej niż 3.5 gola w spotkaniu idę w statystykę.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Chorwacja - Brazylia, Brazylia wygra, @1.35 BETTERS

Chorwacja już miała swoje piękne chwile na tym mundialu, ale jej najlepsi gracze są już coraz starsi i to nie jest ta sama fizyczność, co na poprzednim mundialu. Myślę że Brazylia jest zdecydowanie konkretniejsza, ale też zabójczo skuteczna w ofensywie. Niezwykle trudno będzie się bronić chorwackiej defensywie. Myślę że tacy zawodnicy jak Neymar, Vinicius czy Richarlison zrobią co do nich nalezy i poprowadzą Brazylię do półinalu.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia nie strzeli gola w pierwszej połowie @2.31 Fortuna
Troszkę według mnie przeszacowane kursy na pewne zwycięstwo Brazylii. Mecz z Koreą im się świetnie ułożył, przez pół godziny wychodziło im praktycznie wszystko, ale później się skończyło i Korea miała wiele okazji, a Canarinhos tak naprawdę się wystrzelali. Dziś Chorwaci na pewno będą bardzo skupieni na początku meczu i nie liczyłbym na wiele golinw pierwszej odsłonie. Mało tego typuję, że Brazylia w pierwszych 45 minutach gola nie zdobędzie, a wynik rozstrzygnie się w drugiej połowie. Jak znam historię takich drużyn, jak Brazylia, którym do tej pory wszystko wychodzi to jako obiektywny kibic wróżę im dziś niemałe problemy w starciu z bardzo niewygodnym, doświadczonym i turniejowym zespołem, jakim bez wątpienia są Chorwaci. Skupiam się tu jednak na czystym koncie w pierwszej połowie zawodników w czerwono - białych, kraciastych koszulkach, gdzie mamy bardzo przyjemny kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +623
A 2,2K

Andrzejek_1990

Użytkownik
Ale co się skończyło? Prowadzili 4-0, więc po co mieli w 2 połowie forsować tempo?

Dziś faworyt jest jeden i nie widzę tutaj żadnych argumentów po stronie Chorwacji, która na tym turnieju gra mocno przeciętnie. Owszem jest to turniej i wszystko może się zdarzyć, ale nie przeciwko tak dysponowanej Brazylii, która w każdej formacji jest świetna. Obsada bramki światowy top i co najważniejsze forma na turnieju, obrona, pomoc i atak tak samo. Tutaj się nie ma nawet do czego doczepić. Według mnie nawet jeśli trener wystawiłby tu kilku rezerwowych to dalej Kanarki są faworytem w tym spotkaniu, a szeroka kadra na takich turniejach jest bardzo ważna. W nogach Chorwaci mają o wiele więcej, a kilku ważnych graczy jak np. Modric to już nie są goście, którzy nie będą biegać całe 90 minut a dziś nabiegać będzie się trzeba.
Co jeszcze ważne to widać świetną atmosferę w ekipie Canarinhos. Pisałem przed meczem z Koreą, że w grupie wykonali plan doskonale i z każdym meczem będą się jeszcze bardziej rozkręcać.
Chorwaci nie przekonują. Wymęczony remis z Belgią i fura szczęścia, bo gdyby Lukaku miał ciut lepszą formę to by mieli po awansie. Przeciętny mecz z Japonią, w którym nie stworzyli sobie jakichś 100% sytuacji.
Nagle mieliby odpalić przeciwko tak świetnie dysponowanej Brazylii? Nie widzę tego.


Neymar gol // 2.25 fortuna (tutaj wchodzę grubiej, bo poza tym wszystkim co ten zawodnik posiada to ma patent na Chorwatów. Strzelił im 2 gole na Mundialu w 2014 i 1 przed Mundialem w Rosji. Dodatkowo wykonuje rzuty karne a czuję, że tu jakaś jedenastka dla Canarinhos będzie.)

Richarlison gol // 2.60 fortuna (Forma wyśmienita i tak jak przed meczem z Koreą pisałem to tu myślę tak samo, że przynajmniej raz znajdzie się w odpowiednim miejscu w polu karnym i dopełni formalności.) zwrot

Powyżej 2.5 goli + powyżej 22.5 fauli+powyżej 7.5 rożnych
// 3.50 fortuna

Powyżej 1.5 goli w 1 połowie // 2.59 fortuna

Rzut karny? Tak // 2.58 fortuna

Powyżej 4.5 gola // 6.20 fortuna (for fun dla lepszego oglądania)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +477
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
1 połowa ponizej 1,5 1,45

Mecz w ktorym Brazylia bedzie cisnela od pierwszych minut, ale uważam, że nie bedzie to dla nich latwy mecz. Chorwacji postawi zasieki w obronie i ciężko będzie ich napocząć stad daje under 1,5 w pierwszej połowie
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Chorwacja - Brazylia

Właściwie stracie, w którym będą dwie ekipy, które jak dla mnie na dwóch przeciwnych biegunach. Chorwacja chyba trudno mówić, że coś szczególnego pokazała. Ani w grupie, ani w 1/8. natomiast Brazylia póki co bardzo pewna i można powiedzieć, że idzie jak po swoje. I w mojej ocenie dziś również się to potwierdzi, Chorwacja będzie próbowała stawiać zasieki, ale skoro nie udało się to Korei to dlaczego ma się udać Chorwacji? Chyba jednak Azjaci są w obronie często skuteczniejsi, szybciej przesuwają i są w stanie sprawnie reagować. Wydaje mi się, że Europejczycy nie będą w stanie tak tego zrobić i albo sprobują zagrać w piłkę, albo szybko popłyną. Dla mnie dziś zwycięstwo Brazylii raczej w spokoju, ale ciekawie wyglądają kursy na BTS, bo przy prowadzeniu Brazylia tak jak z Koreą też już nie będzie tak cisnęła, a coś tam w ataku Chorwacja będzie wtedy próbowała pograć, kurs ponad 2 w mojej ocenie to już faktycznie warty grania i podobnie jak z Koreą także win z BTS po fajnym kursie. I dla mnie raczej granie undera w 1 połowie nie ma sensu, bo Brazyliczycy będą chcieli przed półfinałem z Arg/Hol mieć tutaj spokój tak jak w 1/8 i na pewnoe zaczną mocno. Wręcz przeciwnie kursy ą na tyle ciekawe, że ja pogram znów ich handi w 1 połowie.

Brazylia i BTS @3,4 (Fortuna)
Brazylia -1.5 @2,09 (Fortuna)
Brazylia -1,5 1P @5,3 (Noblebet)
 
Ostatnia edycja:
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Brazylia
Typ: Chorwacja+3.5 kartek w meczu
Kurs: 5.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jak to zwykle bywa u mnie szukam dużego kursu, ale według mnie nie obarczonego tak dużym ryzykiem jak wskazuje na to kurs.
Do tej pory te kartki na mundialu szły mi jak po grudzie i miałem je sobie odpuścić, ale wydaje mi się, że na tym etapie rozgrywek sędziowie nie będą już tak pobłażliwi jak byli do tej pory.
Nie zamierzam się wypowiadać na temat kartek łapanych przez Chorwatów do tej pory w związku z tym co napisałem powyżej.
Za kartkami przemawia kilka argumentów. Stawka o jaką przyjdzie im się mierzyć, tu nie będzie już żadnego odstawiania nogi.
Druga sprawa to rywal którym jest Brazylia, która potrafi grać bardzo szybko. Chorwatom będzie ciężko za nimi nadążyć. Uważam, że kartki dla Chorwatów się posypią, będzie kilka brzydkich fauli żeby przerwać ataki Brazylijczyków i jak najdłużej zachować czyste konto.
Uważam też, że przy prowadzeniu Brazylijczyków w końcowych minutach da o sobie znać flustracja zawodników Chorwacji. Widzę tu przepychanki i dyskusje. Widzę też jakieś symulki żeby tylko dostać karnego .
Ostatnia sprawa która utwierdza mnie w zagraniu tego właśnie typu to osoba sędziego a jest nim Anglik Olivier. Pokazał 13 kartek w 2 spotkaniach tego mundialu i chyba żaden sędzia na tym mundialu tak dużej ilości kartek nie pokazał. Nic tylko grać !
Polecam też :
Kovacic kartka
Modric kartka
Sosa kartka
Nie chcę mi się podawać na to kursów. Sprawdźcie sobie sami. Wg mnie wielce prawdopodobne jest to, że wyżej wymienieni kartki dostaną. Modric za jakieś dyskusje lub przepychanki, a Ci dwaj uważam że nie nadąża za szybkimi Neymarem i Viniciusem.
 
Tokarro 19,1K

Tokarro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Brazylia
Typ: Perisić powyżej 1.5 popełnionych fauli
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Chorwaci od początku będą chcieli, żeby ten mecz był "szarpany", żeby Brazole nie mogli złapać właściwego rytmu meczowego. Przewiduje sporo przewinień z ich strony. Wspaniali dryblerzy w składzie Brazylii też będą w tym przypadku łapać faule na naszą korzyść. Ivan pomimo, że gra obecnie znacznie wyżej niż kiedyś w dalszym ciągu sporo fauluje. W 4 meczach obecnego mundialu notuje średnio 1.8 faulu na mecz. Przy kursie 2.4 i wcześniej wspomnianych argumentach daje to moim zdaniem spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Chorwacja : Brazylia
Typ: Brazylia powyżej 2.5 rzutów rożnych do przerwy
Kurs: 1.75
Fortuna
Idę w rogi na Brazylie w trzech meczach grupowych pokrywali linie różnych.. w 1/8 się nie udało ale tam szybko ustawili mecz i zmienili taktykę. Dziś im tak łatwo już nie będzie Chorwacja ma dobrą obronę.. i napór Brazylijczyków powinien skutkować overem rzutów rożnych. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Brazylia pokazała wielką siłę z Korea. Dziś jednak rywal z wyższej półki - vice mistrz świata Chorwacja. Gra Chorwatów nie porywa. Średnia gra w grupie i tylko remis z Japonia moim zdaniem to nie jest wystarczająco dużo by sądzić, że podejmą walkę z Canarinhos. Neymar wrocil i widac jego radosc z gry. Wkoncu do siatki trafił Vini. Dziś każdy inny wynik niż przynajmniej 2 bramkowe zwycięstwo Brazylii będzie zaskoczeniem.

Neymar gol 2.33
Brazylia 1.40
Brazylia -1 2droznie 1.90
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
BRAZYLIA - CHORWACJA

To nie musi być spacerek dla Brazylii, Chorwacja ma argumenty żeby powalczyć, w końcu to wicemistrzowie świata i w tym turnieju grają ponownie dobrą piłkę. Awans po karnych z Japonią może ich jeszcze bardziej umocnić, zmęczenie może być też ale wydaje mi się, że kluczem jest jak najdłużej nie stracić bramki. Jeżeli pierwsza połowa skończy się 0:0, i do 65-70 minuty nie padnie bramką to moim zdaniem będzie dogrywka. Brazylia już miała długie bezbramkowe wyniki, ok. Strzelali w końcówkach ale tutaj trzeba pilnować tę tyłów.

Under 2,5 i BTS-NIE dla mnie dzisiaj do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +623
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Tylko ja zagrałem awans Chorwacji serio? Przecież to wicemistrzowie świata. Dobre wpisy: spacerek, zagrają zmiennicy itp
Meczu nie grałem ale jak widziałem ilości ludzi którzy wypisywali ze graja czysty win brazylii po kursie `1,38 (niektórzy agenci to nawet 1,35 grali) to nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. Sam myślałem że Brazylia awansuje ale no bez przesady - 1,38 to mozna wystawiac jakby grali z jakąś Koreą

Niektórych ten mundial i ilosc niespodzianek nic nie nauczył. Tutaj kursow 1,40 na czysty win sie po prostu nie gra bez względu na to kto z kim gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom