>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Anglia - Włochy [24.06]

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fajne mamy mistrzostwa ale do typowania są bardzo trudne :|
Dziś ostatni z 1/4. I ciężko wskazać faworyta. Niby W ćwierćfinałach awansują ci co powinni ale wszędzie zdania są podzielone. Ja się nie podejmę typowania kto awansuje bo mimo, że kursy tego nie wskazują to jest tu typowe 50/50. Może w końcu jakaś dogrywka ? ????
Anglicy już z Rooneyem ale Wazza dobitnie z Ukrainą pokazał , że brak wielkiej piłki od ponad miesiąca swoje zrobił. Z Ukrainą potrzebował pół metra i czystej bramki aby gola strzelić. Ukraina zdecydowanie zdominowała Anglię , ale Hart w bramce i nieporadność Ukrainy w ataku swoje zrobiło. Faworytem są Włosi , ale Anglicy to dla mnie mocno zagadkowa drużyna i stąd 50/50. Włosi w sumie też nic wielkiego nie grają na tym turnieju , z pozoru zapowiada się underowy i taktyczny mecz ale ja bym wolał na przekór wszystkim i jak typować to over 2,5 gola ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Rzeczywiście gołym okiem widać.
Anglia - Wydarty remis z wielką Francją, która gra jedną wielką kupę cały turniej ????

Włochy przeważają i kontrolują mecz z rewelacją mistrzostw - Chorwacją.
Anglia - Mało brakowało, a byłaby mega sensacja i wpadka ze Szwecją. Gdyby na ratunek nie przyszedł Wallcot, to Szwecja sprawiłaby mega sensacje i wygrała z Anglią. Na prawdę słaby mecz Anglii. Oczywiście Szwecja grała w tym turnieju na pewno lepiej od Chorwatów.

Włochy pewnie wygrywają z teoretycznie słabą Irlandią. Jak ta drużyna poradziłaby sobie w innych grupach? Nie wiadomo. Przed turniejem wielu widziało w nich czarnego konia turnieju.
Anglia - Udaje im się wygrać z Ukrainą po ciężkim meczu, w którym musieli grać z kontry. 1:0 + nieuznana bramka dla Ukrainy. Bardzo słaby mecz Anglików.
Dodatkowo jak już wcześniej wspomniałem Włochy uwielbiają fazę pucharową, gdzie nie muszą się bać, że zdobędą tylko 1 punkt. Mogą spokojnie grać swoje.
Kadrowo Włochy też wyglądają mi na ten moment lepiej niż Anglicy. Bardzo dobrze zaprezentowali się również ze strony taktycznej i zgrania. Dodatkowym atutem jest świetnie dysponowany Pirlo.
Francja grała dwa razy lepiej w fazie grupowej niż Włosi ???? NAwet w przegranym meczu ze Szwecja prezentowali się lepiej niz Włosi w wygranym z Irlandią ????
Chorwacja taka rewelacja że nie wyszła z grupy ???? Czyli rewelacją mozemy nazwać też Szwedów i Duńczyków ????
Gdyby gdyby gdyby to by rosły grzyby , gdyby sędzia był mniej uważny to może by nie uznał Włochom prawidłowo zdobytej bramki na 1-0 z irlandia i mecz mógłby wygladac inaczej....(buahah)
Tak Włosi pewnie wygrali z Irlandia że ta teoretycznie słaba Irlandia jechała ich momentami że żal było na Makaronów patrzeć , choć wiadomo Irlandczycy nic nie musieli.
Mecz właśnie z Irlandia pokazał że Włochom chyba nie gra sie dobrze z &quot;wyspiarskim&quot; stylem
Jak zagra Walcott z Youngiem to skrzydłami rozjadą Makaronów.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
podobnie uwazam i za drobne zagram 0-0 a dokladnie za darmowy zaklad w bet 365...ale glownymi typami na dzis bedzie:
ITA under 16,5 wolnych 1,95 gamebookers, bwin -9/10
under 13,5 faula ANG - 1,9 unibet 9/10
ITA over posiadania 1 polowa - 1,33 unibet 10/10
Styl ANG w tych mistrzostwach jest jasny - obrona , obrona ,obrona i na zero z tylu i szybkie kontry skrzyslami - srodek pomocy mocno defensywny... ANG zadko fauluje i nie przekracza raczej progu 10 fauli w meczach tak samo towarzyskich - za obecnego trenera - a spalonych moze byc 2-3 wiec typ izzi...
linia fajna sedzie lubi gwizdac i czesto to robi ale nie bedzie mial za duzo okazji chyba ze ANG bedzie przegrywala i w 2 polowie zagra walczak CAROLL ktory bardzo ostro gra w ataku czesto faulujac takze w pojedynkach powietrznych...ale powinno byc ok...i jak zawsze lokata na posiadanie ITA ale tylko w 1 polowie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Francja grała dwa razy lepiej w fazie grupowej niż Włosi ???? NAwet w przegranym meczu ze Szwecja prezentowali się lepiej niz Włosi w wygranym z Irlandią :smile:
Tak, fajnie zapominasz o meczu z Hiszpanią. Włochy narazie są jedyną drużyną, która miała ich na widelcu i gdyby nie &quot;geniusz&quot; Balotelliego, to by ich ograli.
Niemniej trzeba przyznać, że brytyjski styl nie do końca Włochom pasuje. Mecz z Irlandią to pokazał, a przecież Anglia ma znaczne lepszych piłkarzy. Zwłaszcza na skrzydłach. Włosi wolą grać z drużynami, które grają bardziej środkiem i grają krótkim podaniem. A Angole jak wiadomo skrzydła/wrzutki/skrzydła/wrzutki ???? Tam mogą mieć problemy.
W ogóle bardzo mnie ciekawi walka o środek pola. Anglicy graja bez defensywnego pomocnika. Duet Parker-Gerrard, gra dobrze ale tak naprawdę dopiero teraz zobaczymy czy sobie poradzą naprzeciwko znakomitej trójki Marchisio-Pirlo-De Rossi wzmocnionej jeszcze Montolivo. Według mnie Włosi zdominują grę w drugiej linii i o ile powstrzymają skrzydła Anglików, to nie powinni mieć problemów z ograniem Anglii.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Anglia - Włochy
Typ: Anglia strzeli gole w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Za faworyta tego meczu uważam Anglików. W fazie grupowej zagrali oni bardzo dobrze. W pierwszym meczu z Francją zagrali tak sobie i zremisowali 1:1. W drugim spotkaniu zagrali kapitalnie szczególnie z przodu i wygrali 3:2 ze Szwecją. Mecz z Ukrainą zakończył się zwycięstwem Anglii 1:0, ale mieli oni mnóstwo szans, szczególnie Rooney, jednak tylko jedną wykorzystał. Włochy nie grają już aż tak defensywnie jak kiedyś, przez co ich rywale mieli swoje szanse w meczach z nimi. Nawet najsłabsza na turnieju Irlandia nie raz mocno zagroziła ich bramce. Ten mecz wcale nie musi być zamknięty i underowy, bo obie ekipy grają na tym turnieju całkiem miłą dla oka piłkę. Większe wrażenie w fazie grupowej zrobiła na mnie Anglia, dlatego po takim kursie polecam zagrać, że Anglia strzeli gole w obu połowach.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
W tym spotkaniu cokolwiek jest trudno wytypować. Rozmyślałem nad: kto pierwszy otrzyma 3/5/7 rzutów rożnych, ilość kartek, oraz gole w minutach. Ale naprawdę ciężko. Chociaż moim zdaniem (nie wiem czy to wiara w Anglię, czy może fakt, że bardzo lubię grę z Rooneyem, ale coś mnie kieruje w tym typie). Zastanawiam się czy skorzystać z zakładu z bet365 (tj. 40 darmowy live, w przypadku przegranej - zwrot) over 5,5 i na live puścić remis do połowy, to będzie bardzo zacięty mecz. Co o tym myślicie? Kurs o ile dobrze pamiętam na remis do połowy to 1,95 - ale mogę się mylić.
EDIT:
No i znalazło się coś:
Anglia v Włochy(Rzuty rożne drużyny)
Anglia - Powyżej 4.5
1.72
Takie coś można śmiało za 100 PLN zagrać(spróbować).
 
S 2

someone2012

Użytkownik
chyba sam nie wiesz co piszesz z tymi rożnymi,Anglia raz miała tylko 6 rożnych a tak to po 3/4 pisząc że ten typ to pewniak to niezły żart chyba że chcesz pieniądze w błoto wyrzucić.
10celnych/13rożnych/28fauli jest to drużyna podobna do Niemiec gra bardzo ostrożnie nie strzela na oślep swoje akcje rozważnie przeprowadza.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

AngliaWłochy


Najbardziej wyrównany pojedynek ze wszystkich ćwierćfinałów. Anglicy bez wielkiej presji radzą sobie całkiem dobrze. Grą może nie zachwycają ale potrafią wyczekać na odpowiedni moment i zaatakować. Bardzo dobrze gra Gerrard, i jak słusznie włoska prasa zauważyła, kluczem będzie powstrzymanie lub chociaż przeszkadzanie w rozgrywaniu przez niego akcji. Na skrzydłach Milner i Young. Szczerze mówiąc to wolałbym tam widzieć Walcotta, ale widocznie trener Hodgson ma inną koncepcję gry, z harującym przy bocznej linii Milnerem. Z przodu Rooney i wspierający go Welbeck. Gwiazdor Manchesteru może nie zachwycił w spotkaniu z Ukrainą ale znalazł się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie i to jego bramka dała zwycięstwo nad współgospodarzami.
Włosi w fazie grupowej aż dwa remisy i zwycięstwo z Irlandią. W ostatnim spotkaniu było trochę zmian i w podobnym zestawieniu prawdopodobnie zobaczymy ich dzisiaj. Nie zagra Chiellini i to jest poważne osłabienie linii obrony. W pomocy piłkarze od czarnej roboty, którzy może nie są wspaniałymi technikami ale bardzo dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Nie ma rodziału na graczy defensywnych i ofensywnych, każdy może bronić i każdy może strzelić bramkę. Jedynym wyjątkiem Pirlo, który jak do tej pory może uznać ten turniej za bardzo udany. Z przodu dwóch z trójki Balotelli, Cassano i di Natale.
Dla mnie Włosi, mimo może nienajlepszych wyników, grają bardzo dobrze. Nie wiem czemu ale mam takie przeczucie, że to jedyna ekipa, która będzie w stanie powstrzymać Niemców. Na zwycięzcę jednak nie gram, bo ciężko wskazać faworyta. Anglicy nie prowadzą gry w swoich meczach, wolą raczej przyczaić się i zaatakować w odpowiednim momencie. Z racji takiego sposobu gry strzelają na bramkę rywali nie za często. Włosi natomiast strzelać lubią, są tuż za Hiszpanią jeśli chodzi o ilość celnych strzałów na bramkę w meczu na tym turnieju (10), Anglicy natomiast z 5 strzałami celnymi na mecz wyprzedzają tylko Greków, Irlandczyków i Ukraińców. Jeśli chodzi o strzały niecelne to Włochy 7,33 na mecz, Anglicy tylko 4.
Kolejny typ to typ na większą ilość rzutów rożnych. Włosi w tym turnieju średnio 6,67 na mecz, Anglicy tylko 4,33. Jest to tak jak pisałem wcześniej konsekwencja stylu gry. Tutaj Włosi powinni kontrolować grę, Wyspiarze raczej poszukają swojej szansy tak jak to robili w meczach wcześniejszych.

Moje typy:
Więcej strzałów na bramkę: Włochy 1,77 Betsson
Więcej rożnych: Anglia(+0,5) – Włochy Typ: Włochy 1,81 Betsson
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Do spalonych i fauli Włochow ktore podalem wczesniej dorzucam jeszcze bonus od bet365.
Co do tych fauli, to rzeczywiście jak wczesniej podałeś Włosi zdecydowanie częściej faulują, ale popatrzyłem też na to z drugiej strony i bardzo często byli faulowani 23, 13, 22. Anglia 14, 12, 9. Już nie pamiętam jak te faule wyglądały, bo nie zwracałem na to uwagi jak nie grałem tego typu ale mam nadzieję, że nie było to zwykłe wymuszanie i podkładanie się, bo wtedy Anglia może być &#39;brutalem&#39; w tym meczu.

Oby nie, jednak zagrałem, że Włosi będą faulować.
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Jeśli ktoś zamierza skorzystać z darmowego zakładu na żywo, jaki oferuje bet365, polecam następujące rozwiązanie:
postawienie 40 zł na &quot;Anglia lub remis&quot; przed meczem, kurs 1.40, a następnie, tuż po rozpoczęciu spotkania 40 zł na wygraną Włochów (kurs zapewne ok. 2.75).
Jeśli mecz zakończy się wygraną Anglii lub remisem, wygrywamy 56 zł, jeśli zaś wygraną Włochów - o wiele więcej (w zależności od kursu).
Szczegóły oferty: http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=Promotions%2cSoccer%2cEuro2012FreeBetOffer

Żałuję, że nie mam środków na koncie w bet365, bo na pewno bym w to wszedł. Powodzenia ????
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
wszystkich którzy próbują przechytrzyć buka i w ofercie bonusowej stawiać tak kase żeby zawsze na plus ostrzegam, że tak robić nie wolno. Kiedyś sam się na tym przejechałem, później przeczytałem w regulaminie. Buk ostrzega, że w wypadku kiedy chcemy ich zrobić w jajo, postawionego 40 złotych na live NIE ODDAJĄ.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jeśli ktoś zamierza skorzystać z darmowego zakładu na żywo, jaki oferuje bet365, polecam następujące rozwiązanie:
postawienie 40 zł na &quot;Anglia lub remis&quot; przed meczem, kurs 1.40, a następnie, tuż po rozpoczęciu spotkania 40 zł na wygraną Włochów (kurs zapewne ok. 2.75).
Jeśli mecz zakończy się wygraną Anglii lub remisem, wygrywamy 56 zł, jeśli zaś wygraną Włochów - o wiele więcej (w zależności od kursu).
Szczegóły oferty: http://www.bet365.com/extra/extra.aspx?ContentPath=Promotions%2cSoccer%2cEuro2012FreeBetOffer

Żałuję, że nie mam środków na koncie w bet365, bo na pewno bym w to wszedł. Powodzenia ????
Czegos tu chyba nie rozumiem....Buk pisze tak :

Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).

Pomyslales o sytuacji, w ktorej wchodzi Ci pierwszy zaklad?
Inwestujesz 80zl lacznie.
Gdy pierwszy wchodzi wygrywasz okolo 55-60zl... Buk nic nie pisze ze zwraca kase za drugi zaklad na zywo tylko za pierwszy.
W odwrotnym przypadku masz szanse zarobic.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Znalazłem, punkt 6. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
chyba sam nie wiesz co piszesz z tymi rożnymi,Anglia raz miała tylko 6 rożnych a tak to po 3/4 pisząc że ten typ to pewniak to niezły żart chyba że chcesz pieniądze w błoto wyrzucić.
10celnych/13rożnych/28fauli jest to drużyna podobna do Niemiec gra bardzo ostrożnie nie strzela na oślep swoje akcje rozważnie przeprowadza.
Chodzi mi o sam fakt, że nie wiem, kto będzie miał pierwsze 3/5/7 - ale wg. mojej skromnej osoby, Anglia bez problemu wywalczy 5 rzutów rożnych. Zobaczymy!
Soltysiao - bardzo dobra metoda, spróbuje sam tak! Oby było na ✅ ????
 
Z 608,7K
Osobiscie obstawiam ze to Wlosi awansuja dalej.Niezdziwie sie jezeli wtym pojedynku dojdzie do dogrywki a nawet rzutow karnych.Moim zdaniem Wlosi to bardziej poukladany zespol a w srodku pola maja taka gwiazde jak Pirlo najlepszy rozgrywajacy tych mistrzostw.Anglia niby gra bardzo dobrze ale Rooney to przereklamowany pilkarz i wtym pojedynku sobie niepogra.Mysle ze postawienie opcji na awans Wlochow jest dobrym rozwiazaniem.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Osobiście też nie polecam próbować wykiwać buka, bo nie daleko trzeba szukać, żeby w regulaminie znaleźć informację, że jeśli chcemy zarobić bez ryzyka, to nam się to nie uda (unieważnią bonus). Natomiast warte rozważenia jest postawienie np. na under 3,5 Anglii za 1,01 czy under 5,5 w meczu za 1,01 i do tego, na live, postawić coś innego.

W tym turnieju nie było jeszcze 0-0. Wydaje mi się, że to najlepszy moment, by taki wynik padł. Obie ekipy grają solidnie z tyłu, a przynajmniej z takim nastawieniem wychodzą. Jedni i drudzy dziś skupią się przede wszystkim na grze na 0 z tyłu. Brak Cheilliniego może to Włochom trochę utrudnić, niemniej jednak Anglia nie zachwyca specjalnie w ataku, stąd jego brak może nie być taki widoczny. Ja Odpuszczę jednak 0-0, a postawię coś z:
0-0 do przerwy, 2,20 bet365
remis do przerwy 1,95 bet 365
remis, 3,00 bet 365
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
Chyba macie racje, próba wykiwania buka może nie wypalić. Zapewne unieważniliby zakład. Co ciekawe, próbowałem ostatnio &quot;wykiwać&quot; Betssona przed meczem Czechy-Portugalia, dali kursy ponad 2 zarówno na over 4,5 gola Czechów w turnieju (mieli już 4), jak i na to, że Czesi nie strzelą z Portugalią. Czysty zysk ;) niestety, zakład na over 4,5 został unieważniony, co w supporcie tłumaczono błędnie wystawionym kursem. Żadne dyskusje oraz próby unieważnienia drugiego zakładu oczywiście nie pomogły ???? W tym wypadku faktycznie najbezpieczniejszą opcją wydaje się propozycja hypo21, coś &quot;pewnego&quot; za 1,01 przed meczem i potem darmowy live.
Co do samego meczu to odpuszczam typowanie, tu może zdarzyć się wszystko, natomiast skłaniam się bardziej w stronę Anglików, czyste przeczucie ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ EURO 2012
Anglia - Włochy
1 gol - metoda: Uderzenie głową
5.00
Bet365


Za niespełna godzinę zostanie rozegrany ostatni mecz ćwierćfinałowy Euro 2012. Zmierzy się ze sobą Anglia i Włochy. W półfinale na zwycięzcę tego meczu czekają już Niemcy. W dzisiejszym meczu stawiam na to, że pierwszy gol zostanie zdobyty głową.
Już się mówi, że polsko-ukraińsko mistrzostwa przejdą do historii jako te podczas, których padło najwięcej bramek po uderzeniu głową, a mistrzostwa wciąż trwają! Do tej pory aż 19 goli wpadło po uderzeniu głową, a przypomnę, że zaczęło się od bramki Roberta Lewandowskiego, który pokonał bramkarza Greków właśnie celnym strzałem z &quot;główki&quot;. Wczoraj przykładowo w meczu Hiszpanii z Francją również pierwsza bramka wpadła po strzale głową Alonso. Dzisiaj zagrają drużyny, które dobrze czują się w stałych fragmentach gry, zwłaszcza przy rzutach rożnych. Obie drużyny mają silnych, rosłych graczy, którzy mogą się pokusić o bramkę z &quot;główki&quot;. Moim zdaniem dzisiaj jedna z bramek zostanie zdobyta główką, a kurs na to zdarzenie wyjątkowo wysoki. Mam nadzieję, że będzie to bramka otwierająca wynik.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Trenerzy podali już składy na te spotkanie.

Anglia: 1. Joe Hart - 2. Glen Johnson, 6. John Terry, 15. Joleon Lescott, 3. Ashley Cole - 16. James Milner, 4. Steven Gerrard, 17. Scott Parker, 11. Ashley Young - 10. Wayne Rooney, 22. Danny Welbeck

Włochy: 1. Gianluigi Buffon - 7. Ignazio Abate, 15. Andrea Barzagli, 19. Leonardo Bonucci, 6. Federico Balzaretti - 8. Claudio Marchisio, 21. Andrea Pirlo, 18. Riccardo Montolivo, 16. Daniele De Rossi - 10. Antonio Cassano, 9. Mario Balotelli
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Euro 2012
Spotkanie : Anglia - Włochy
Typ : X/1
Kurs : 6.50
Bukmacher : Unibet
Analiza :

Spotkanie zapowiada sie na bardzo wyrównane i emocji na pewno nie zabraknie. Włosi już tak bardzo w defensywie nie murują jak przyzwyczaili. Graja bardziej ofensywnie i stwarzają dużo okazji strzeleckich np. w turnieju oddali dwa razy wiecej strzałów na bramke przeciwnika od ekipy angielskiej. Ale niestety raza nieskutecznością, przy dobrze dysponowanej obronie anglików a przede wszystkim posterunkowego Harta, moga miec duzy problem z umieszczeniem pilki w bramce. Anglicy natomiast bardziej roztropnie konstruują akcje, czego wynikiem sa bardzo niebezpieczne sytuacje podbramkowe. Włosi zostali pozbawieni swojego lidera z lini obrony Chielliniego, w dzisiejszym spotkaniu moze byc to odczuwalna strata dla ekipy Prandellego. Podsumowując na szybkiego. W pierwszej połowie obie drużyny na pewno beda mieli do siebie duży respekt, co moze zaowocować wyrównana w miare gre, natomiast na druga cześć któraś z ekip beda musiały juz bardziej ryzykować i próbować przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść. Podejrzewam będą to Synowie Albionu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom