>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału - 5 kwietnia [wtorek]

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Schalke na Mestalla nie istniało , gdyby Valencia wykorzystała to co miała to rewanż byłby tylko formalnością. Zresztą na terenie Niemców &quot;Nietoperze&quot; też miały mnóstwo sytuacji.
Schalke jest 11 więc jest w środku tabeli . Barcelona tak sobie średnio radziła że zajęła pierwsze miejsce
Wytykasz komuś błędy a jak się potem okazuje sam się ośmieszasz.
I ty dalej nie czaisz, tą wypowiedzią przekonałeś mnie, że nie jesteś zorientowany w sytuacji. S04 zajmuje 11 miejsce i jakie wnioski z tego masz - a wiesz jakie powinieneś mieć, Schalke zawaliło początek sezonu &quot;strasznie&quot; wiec po co miało grać w lidze, zapewnią sobie awans do LE poprzez Puchar Niemiec i graja w LM. Przypominam, że mimo że Schalke przegrywało mecz za mecze to ograło OL w LM. Valencia była drużyna słabszą w dwu meczu i w każdym spotkaniu był moment kiedy z S04 nie radzili sobie kompletnie.

I jakby Terry strzelił w Moskwie karnego to Anelka strzelać by nie musiał. Twoja analiza opiera się wyłącznie na statystykach, a przede wszystkim twoim wskaźnikiem są nazwiska. Więc nie wmówisz mi, że to ja się ośmieszyłem :cool:
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ja proponuje dość ciekawe typy
Real Madrid - Tottenham (Poniżej/powyżej: 3.5) OVER 1,68 Inter Milan - FC Schalke 04 (Poniżej/powyżej: 4.5) OVER 1,8
Chodzi o łączną ilość kartek w meczu .
Real - Totek
Tutaj może to zadziałać w dwie strony w zależności jak będzie się toczyć mecz . Jeżeli Real naciśnie zawodnicy tottenhamu będą faulować aby nie stracić tylko gola . Jeżeli to tottenham strzeli to jak wiele razy można było zauważyć piłkarze Realu grają ostro , gdzie dla nich remis to jak porażka . Sam Real jak pokazują statystyki otrzymuje 2,5 kartek średnio co spotkanie .Można do tego dodać że sędzią jest Felix Brych . Tutaj jestem spokojny o ten typ .
Inter - Schalke
Tutaj trochę ryzykowniej . Inter wiadomo z Serie A gdzie gra się brutalnie spotkanie powinni gładko wygrać ale jak wiadomo mogę dać za przykład ostatni mecz derbowy gdzie bez kartek się nie obyło . Schalke też w lidze zbiera mnóstwo kartek ale jak wiadomo liga to nie LM . Opierając się na statystykach LM Schalke otrzymuje 2 kartki średnio co mecz resztę załatwi Inter ???? . Tutaj sędziuje Martin Atkinson który ostatnimi czasy sędziuje słabo często się myli
 
J 5

janik85

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, Liga Mistrzow
Data i godzina : 5.04.11 20:45
Spotkanie : Real Madryt - Tottenham
Typ : Poniżej 1.5 gola
Kurs : 4.0
Buk : Unibet
Wg mnie jest wielce prawdopodobne, ze w tym meczu wiele bramek nie bedziemy ogladac, chyba ze szybko wpadnie przypadkowa bramka. Jesli tak sie nie stanie czeka nas nudny mecz z niewielka iloscia bramek. Podstawowy fakt to brak w dzisiejszym spotkaniu Karima Benzemy. Jedyny zawodnik, ktory strzelal ostatnio regularnie bramki. Wraca do skladu Cristiano Ronaldo, ale nie jest on w najwyzszej formie, czego dowodza ostatnie mecze. Totenham przyjechal tu sie bronic. Wynik 0-0 biora w ciemno 1-0 tez ich za bardzo nie zmartwi chociaz woleliby z pewnoscia bezbramkowy remis. W Realu nie ma obecnie komu strzelac bramki. Byc moze jakis wolny i wtedy &quot; Krystyna&quot; uderzy. Pilkarze Realu sa bardzo zmeczeni trudami sezonu. Ostatnio przegrali u siebie z Gijon 0-1. A Gran Derbi zblizaja sie wielkimi krokami.. Nie sadze aby zbytnio popisali sie skutecznioscia w dzisiejszym spotkaniu. Skoro nie mogli bramki strzelic walczacemu o utrzymanie Gijon. Bez egzekutora Benzemy bedzie ciezko o bramki w dzisiejszym meczu. Przede wszystkim Real skupi sie aby nie stracic bramki. To jest ich podstawowy cel. Nawet Mourinho mowi przed meczem, ze wynik 0-0 nie bedzie zly w tym spotkaniu. Jest to z pewnoscia zaslona dymna przed ewentualnym niepowodzeniem. 0-0 w kontekscie rewanzu nie jest zlym wynikiem dla Realu. W drużynie Tottenhamu nie wystąpią pauzujący od dłuższego czasu Jonathan Woodgate i Ledley King. Trener nie będzie mógł także skorzystać z usług Alana Huttona oraz Stevena Pienaara. Gotowy do gry będzie natomiast Gareth Bale. Moj typ to 0-0 lub 1-0 dla Realu, chociaz fajnie by bylo gdyby Totenham wygral 1-0
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Inter M.-Schalke

Niby łatwo powinno się dziś stawiać na klub z Mediolanu ,ale atmosfera w klubie nie jest najlepsza w zeszły weekend Inter wręcz poległ w derbowym meczu z Milanem (0-3) stracił drugie miejsce na rzecz Napoli a przy okazji tytuł mistrza Włoch oddala im się na pięć punktów. Schalke wiadomo co zrobiło w Piątek grało z St. Pauli ale mecz został przerwany w kuriozalny sposób na dwie minuty przed końcem kiedy to Schalke prowadziło (2-0) na wyjedzie. Druga istotna zmiana to zmiana trenera Felixa Maghata zastąpił Ralf Rangnick który to przecież prowadził już klub z Gelsenkirchen a tracił pracę właśnie po meczu ligi mistrzów. Nerazzurri mają szczęście bo znów trafiają na Niemiecki klub w fazie grupowej był to Werder Brema a w 1//8 Bayern Monachium. Rywale dziś bez Huntelaar (22/7), Morit (12/0), Pander (4/0) pod znakiem zapytania stoją występy Gavranovic (8/2) i Kluge (20/1) - Christoph Metzelder co prawda złamał nos w ostatnim spotkaniu ligowym ale zagra z maską na twarzy. Leonardo ma już do dyspozycji Diego Milito który wraca po długiej absencji a nie zagrają Ranocchia (11/1) raczej także Chivu (21/1) a zwieszony jest największy filar obrony ,czyli Lucio (25/1).

Real Madryt-Tottenham

&#39;&#39;The Special One&#39;&#39; po ostatniej porażce ze Sportingiem Gijon chyba już definitywnie stracił szansę na mistrzostwo w La Lidze. Porażka ta przerwała jego 9-letni rekord kiedy to jego kluby nie przegrywały w meczach u siebie - seria co prawda niesamowita ale zakończona. Oglądałem mecz ze Sportingiem i powiem szczerze że Królewscy zasłużyli na trzy punkty ,rywale chyba trzy krotnie wybijali piłkę z linii bramkowej a sama bramka dla rywala po dość przypadkowej akcji. Najważniejsze informacje są takie że sztab medyczny jakoś przygotował do meczu Cristiano Ronaldo,Kakę oraz Marcelo ale na pewno nie będą w stanie zagrać na 100% swoich możliwości więc może być trudno. Wrócił Higuan który pokazał się już w meczu w lidze ale dopiero dochodzi do formy. Mam nadzieje że to Argentyńczyk zagra od pierwszej minuty a nie wręcz słaby Adebayor. . Koguty w lidze też zawodzą ,dwa remis z West Ham United i Wigan Athletic czyli zespołami które walczą tak naprawdę o utrzymanie a więc to strata punktów. A celem jak mówi sam trener jest dogonienie Manchesteru City. Harry Redknapp może cieszyć się na pewno z powrotu do gry Gareth Bale ,ale za to lista kontuzjowanych jest długa King (4/0), Woodgate (0/0), Kaboul (13/1) cała trójka nie gra już od dłuższego czasu ponadto Palacios (20/0). Pienaar (5/0), Kranjčar (10/2) a nie wiadomo czy zagra Gallas (20/0) na pewno najlepszy obrońca w defensywie Londyńczyków. Anglicy pewnie z jednym wysuniętym napastnikiem Crouch a za nim Van der Vaart.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Tottenham
Typ:eek:ne:0, 2:0, lub 3:0
Kurs: 2.40
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 czekają nas mecze Ligi Mistrzów, najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy hiszpańskim Realem Madryt, a londyńskim Tottenhamem. Real Madryt to gospodarze dzisiejszego pojedynku, po sobotniej porażce w lidze u siebie ze Sportingiem Gijon drużyna ta ma już tylko teoretyczne szanse na mistrzostwo kraju. Real będzie dziś gospodarzem spotkania, w lidze na własnym boisku spisuje się znakomicie, 15 meczy, 14 zwycięstw i 1 sensacyjna sobotnia porażka, spowodowana głównie zlekceważeniem przeciwnika. Królewscy na własnym podwórku strzelili 46 goli, tracąc tylko 7, co daje średnią 0,46 na mecz. W LM Real zajął 1 miejsce w grupie, 5 zwycięstw oraz 1 remis. U siebie wygrał wszystkie mecze, z Ajaxem, AC Milanem oraz Auxerre, kolejno: 2:0, 2:0, oraz 4:0. Stracił tylko 2 gole w grupie, i to na wyjeździe z AC Milanem. W 1/8 spotkali francuski Lyon, w Francji padł wynik 1:1, w Madrycie gospodarze wygrali 3:0. Goście to Tottenham, 5 zespół ligi angielskiej, w ostatnich 2 spotkaniach ligowych Anglicy nie strzelili nawet gola, mimo że Wigan i West Ham nie należą do najmocniejszych rywali. W lidze angielskiej nie wygrali od 5 kolejek. W lidze mistrzów wygrali swoją grupę z Interem, Twente oraz Werderem Brema. Na wyjeździe osiągali dobre wyniki: 2 remisy oraz 1 porażka z Interem. W 1/8 trafili na AC Milan, mimo że nie byli faworytem awansowwali dalej, dzięki jednej kontrze w Włoszech wygrali rywalizację. U siebie zagrali fatalnie, ale nie dali sobie strzelić gola. W ekiepie gospodarzey wreszcei gotowy do gry będzie Cristiano Ronaldo, gotowi do gry są również Angel Di Maria i Marcelo. Trener gości nie będzie mółgł skorzystać z następujących zawodników: Jonathan Woodgate, Ledley King, Hutton, Stevena Pienaar. Trener Realu wie, że najważniejsze to nie stracić gola, i myślę że Królewscy to uczynią strzelając przy tym 1 lub 2 bramki.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Real Madryt vs. Tottenham Hotspur


Witam. Dzisiaj zajmę się meczem pomiędzy Realem Madryt i Tottenhamem, w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Teoretycznie faworytem tego meczu jest Real, ale Tottenham jest w stanie sprawić niespodziankę.
Taktyka Redknappa może być tylko jedna - zamurowanie się, i liczenie na wzrost Petera Croucha, oraz rewanż na White Hart Lane. Real powinien zaatakować, ale ma ogromne problemy z formacjami ofensywnymi. Gotowy do gry jest tylko jeden napastnik, będący w zdecydowanie najgorszej formie Emmanuel Adebayor. Kontuzjowany od dłuższego czasu jest Gonzalo Higuain, a grający ostatnio bardzo dobrze Karim Benzema też ma problemy ze zdrowiem. To bardzo źle, gdyż Adebayor to cień piłkarza, który strzelał gole dla Arsenalu trzy sezony temu. W ostatnim meczu (przegranym 0:1 ze Sportingiem Gijon) dreptał po boisku, nie sprawiając żadnego zagrożenia pod bramką rywali. Gdy już doszedł do sytuacji, to ja marnował. Świeżo po kontuzji wraca Cristiano Ronaldo, ciągle niedostępny jest Kaka, a Mesut Ozil ostatnio obniżył loty. To sprawia, że ogromny, przeogromny ciężar będzie musiał wziąć na siebie Angel di Maria - piłkarz o tyle utalentowany, co nierówny w swojej grze. Czarował w Lidze Sagres w barwach Benfici, ale Real to zupełnie inny poziom. Zdarzają mu się fantastyczne mecze, ale zdarzają się kiepściutkie. Niepewny jest także występ Marcelo.
W drużynie Tottenhamu zabraknie dwóch stoperów - Jonathana Woodgate&#39;a i Ledleya Kinga, ale Redknapp zdążył się do tego przyzwyczaić, i ma dobrych zmienników na tą pozycję (Dawson i Gallas). Obrona będzie wspomagana silnym środkiem pola. Koneserzy piłkarscy będą dziś mieli prawdziwą ucztę, oglądając zmagania o kontrolę w środku pola, ze strony dwóch znakomitych trójek - Alonso, Khedira i Ozil w Realu, oraz Modrić, Huddlestone i Van der Vaart w Tottenhamie. I wcale nie uważam, żeby piłkarze Tottenhamu musieli ten pojedynek przegrać. Na skrzydłach za to, zobaczymy niewiadomą w postaci Garetha Bale&#39;a, który jest fenomenalnym skrzydłowym, ale po kontuzji nie może złapać formy. Pewnym za to można być Aarona Lennona, który będzie największym zagrożeniem dla Realu, swoimi rajdami i dośrodkowań na głowę Croucha. Myślę że dojdzie do klinczu w środku pola, i wobec niemocy strzeleckiej Realu, oraz defensywnej taktyki Tottenhamu, nie zobaczymy dzisiaj efektownego meczu. Dużo taktyki, i walki w środku pola. Przewiduję niskie zwycięstwo Realu, bądź remis.
Real Madryt (4-2-3-1): Iker Casillas - Alvaro Arbeloa, Pepe, Raul Albiol, Sergio Ramos - Sami Khedira, Xabi Alonso - Cristiano Ronaldo, Mesut Ozil, Angel di Maria - Emmanuel Adebayor
Tottenham Hotspur (4-2-3-1): Heurelho Gomes - Benoit Assou-Ekotto, Michael Dawson, William Gallas, Vedran Corluka - Tom Huddlestone, Luka Modrić - Gareth Bale, Rafael van der Vaart, Aaron Lennon - Peter Crouch

Moja propozycja:
Under 3,5 @1,40 ⛔ 4:0
Głupota Croucha na samym początku zadecydowała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie przesadzacie czasem z tym Realem ,Tottenham to wcale nie jest zły zespół mogą nawet pokusic sie tak jak z Milanem o wygraną .Warto dodac fakt że Realowie nie zadobrze idzie z Angielskimi klubami obojetnie czy to Totenham czy każdy inny.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Real - Tottenham
Zacznę od drużyny gości. O ile pamiętam to debiutanci w LM. Jak na świeżaków to i tak daleko zaszli. Jeśli chodzi o ich bieżącą formę to nie wygląda to najlepiej. W lidze 4 ostatnie mecze grali odpowiednio z 17, 19, 18 i 20 drużyną w lidze. Żadnego z tych meczy nie wygrali ! Co prawda wiadomo, że drużyny z dołu tabeli pod koniec sezonu się mobilizują i potrafią sprawić niespodzianki ale żeby nie wygrać, żadnego meczu z 4 ostatnimi drużynami ligi? Jak dla mnie Tottenham dzisiaj nie ma co szukać w Madrycie.
Real przegrał ostatnio w lidze co rozwścieczyło kibiców. Dzisiaj piłkarze zrobią wszystko, żeby &quot;podlizać&quot; się swoim fanom. Nic im w tym nie pomoże jak efektowna wygrana i spokojna wizja rewanżu w Londynie. O mistrzostwo Hiszpanii mogą jeszcze walczyć ale Barca ma już moim zdaniem za dużo punktów przewagi i Real będzie się musiał zadowolić 2 miejscem. Pozostaje walka o Puchar Króla i LM. Dzisiaj Real powinien zrobić duży krok do awansu do kolejnej rundy.
Real (-1)
1.95
Bet365
✅
 
S 22

slooz3

Użytkownik
No i co ja mogę zrobić? pozostaje mi tylko powiedzieć ci żebyś obejrzał dzisiejszy mecz i zobaczył że Schalke do Interu jeszcze sporo brakuje.
???? cytat dnia !
Magath zajechal pilkarzy na początku a tera zaczynają biegać... wybiegali 10km wiecej od graczy interu, bronili z głową, mniej mieli piłkę a i tak mieli siłę pokazywać się w wolne miejsca i karcić inter raz za razem - jurado szybszy od maicona? na mś maicon biegał 0.4s wolniej od rekordu świata bolta a teraz gość co ma 170cm go objeżdża !
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No i fajnie Schalke awansowało, miano czarnego konia raczej należy do nich. Inter - teraz można śmiało powiedzieć że najsłabsza drużyna jak nadal gra w LM. Można powiedzieć że Inter dopadło fatum obrońcy tytułu, ale według mnie poziom Włoskiej piłki znacząco się obniżył. Co do realu to nie spodziewałem się takiego wyniku, ale grą bez napastnika koguty były skazani na taki wynik, zwłaszcza Crouch był kluczowy w taktyce Redknappa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom