>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 finału - 14 kwietnia [czwartek] - rewanże

Status
Zamknięty.
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Europejska , 14.04.2011 godz.: 21:05
Spotkanie: PSV - Benfica (hc 0-1)
Kurs: 6.0 (5.0)
Typ 1
Bukmacher:Unibet

Analiza:
Przed nami rewanzowe spotkania w ćwierć finale Ligi Euroepejskiej. Wlasciwie wiekszosc konfrontacji roztrzygnela sie juz w pierwszym pojedynku. Pewnym polfinalistom zdaje sie byc takze ekipa Benfiki. Przed wlasna publicznoscia pewnie pokonali Holendrow 4-1. Trudno jest uwierzyc w to aby PSV bylo dzisiaj w stanie odrobic tak duze straty. Nie mozna jednak odbierac im szans na honorowe wyjscie z tego dwumeczu. Dzisiaj zagraja na swoim obiekcie i z pewnoscia zrobic wszystko aby jak najlepiej wypasc przed kibicami. POtencjalowo nie sa przeciez wcale gorsi od Portugalczykow. Sklad PSV wyceniania sie na 80 mln E. W druzynie jest kilka ciekawych zawodnikow. Z pewnoscia wspomniec trzeba o obecnosci takich pilkarzy jak: Ola Toivonen (8mln E)-14bramek i 8 asyst, Dzsudzsáku(13mln E) - 15 bramek i 12 asyst , Lens(5mln E)-10 bramek i az 14 asyst. W formacji defensywnej Pieters (4 mln E), Bouma (3mln E), Maza (3mln E) i dobrze nam znany Marcelo (3,5mln E). Na bramce doswiadczony Isaksson, wyceniany na 5 mlne.Niestety za kartki pauzowac musza Pieter i Engelaar,a z kontuzja zmagaja sie Toivonen, Koevermans i Reis. Ogolnie Benfika na tle gospodarzy dzisiejszej konfrontacji wcale nei wyglada zdecydowanie lepiej. Tym bardziej dziwi tak pewne ich zwyciestwo w pierwszym spotkaniiu. Przy porownywalnych potencjalach nie wierze jednak,ze PSV nei wyjdzie z twarza z tego dwumeczu. To oni dzisiaj beda mieli 12 zawodnika w postaci swoich kibicow. No i Benfika samialo moze sobie pozwolic na niskobramkowa porazke. Kursy tak naprawde sa bardzo zachecajace.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Czy ktoś w zespole Benfiki jest zagrożony z powodu zbyt dużej liczby żółtek?
A tak typersko - najlepiej wygląda dziś &quot;Braga will not win to nil&quot; (1,25) Jeśli już mocno osłabiona Braga ma wygrać, choć w to szczerze wątpię, to raczej nie uchroni się przed stratą choćby jednej bramki. Wszystko inne zostało już na temat tego meczu napisane ;)
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Raczej niekoniecznie. Jak pisze robson United xD nieco wyżej, do składu Bragi zostało &quot;awaryjnie dokooptowanych&quot; paru młodzików z satelickiego klubu. Także ilościowo kadra Sportingu prezentować się będzie jednak normalnie.
Ilosciowo tak, ale Braga nie moze przegrac rewanzu, wiec nie sadze, zeby trener postawil na mlodzikow. Powolal ich zeby mial kto grac w razie gdyby w trakcie meczu miala miejsce duza liczba kontuzji w jego zespole.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
na niskobramkową porażkę może sobie pozwolić Bena? Przecież to twoje handi to już wynik 2-0 albo 3-1, a od tego już ciut od przesunięcia szali zwycięstwa na korzyść PSV..
I nie wiem po co nam podajesz wartość drużyny i poszczególnych zawodników. Rozumiem, że będzie miało to jakiś wpływ na dzisiejszy mecz, że transfermarkt wycenia tego tyle, a tego tyle..
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Braga - Dinamo Kiev
Zazwyczaj staram się unikać piłki nożnej i dobrze na tym wychodzę, ale dzisiaj skuszę się na LE, bo wobec takich kursów nie mogę przejść obojętnie. Braga jak dla mnie to i tak już za daleko doszła, bo to cień drużyny z poprzedniego sezonu, większość piłkarzy, którzy wywalczyli w zeszłym sezonie grę w pucharach europejskich to już nie ma w klubie. Po odpadnięciu z LM drużyna Bragi trafiła do LE gdzie póki co według mnie ma masę szczęścia. Bo jak nazwać fakt, że najpierw trafili na słabego Lecha, z którym ledwo ledwo wygrali, a później na Liverpool, któremu wogóle nie zależało na tych rozgrywkach (kto ogląda ich grę w Premiership oraz widział tą w meczach w lidze europejskiej to wie o czym mówię). W pierwszym meczu w Kijowie też mieli masę szczęścia, bo głupią czerwoną kartkę dostał Sheva. Dzisiaj mam nadzieję, że ich fart się skończy, bo Dinamo dużo bardziej zasługuje na dalszą grę w tych rozgrywkach, bo są poprostu drużyną dużo lepszą. Mam nadzieję, że nie będziemy dzisiaj oglądać &#39;obrony Częstochowy&#39; w wykonaniu Bragi, jakoś strasznie nie lubię ich gry, bo grają całkowicie bez polotu ostatnio. Dzisiaj są mocno osłabieni szczególnie w liniach defensywnych, bo nie ma kilku podstawowych graczy co będzie wodą na młyn dla Kijowian, którzy muszą atakować, a mają kim. Trener Bragi do ma dyspozycji 13-osobową kadrę. Co do Dynama to pełny skład za wyjątkiem Szewy, który pauzuje za czerwoną kartkę, ale i bez niego drużyna z Kijowa ma czym straszyć, bo ma dużo większy potencjał kadrowy niż Braga i mam nadzieję, że w końcu skończą przygodę Portugalczyków z europejskimi pucharami, bo Ci są poprostu według mnie za słabi na tą fazę rozgrywek.
Dinamo Kiev @3.02 5/10 Pinnacle
Dinamo Kiev DNB @2.20 7/10 Nordicbet
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Porto juz ładnie siadło po ładnym Kursie...
Teraz benfica, Dynamo i Villarreal ????
Dzisiaj same dwójeczki ????
Aczkolwiek najwazniejsze jest by wygrała Benfica ???? ...
PSV juz ma pozamiatane....dla nich liczy sie tylko Liga... benfica juz na mistrza szans nie ma wiec dzisiaj wyjdzie w 100% skoncentrowana. Ostatni ligowy mecz odpuscili specjalnie dla tego spotkania.
 
azimaxx 1

azimaxx

Użytkownik
Porto juz ładnie siadło po ładnym Kursie...
Teraz benfica, Dynamo i Villarreal ????
Dzisiaj same dwójeczki ????
Aczkolwiek najwazniejsze jest by wygrała Benfica ???? ...
PSV juz ma pozamiatane....dla nich liczy sie tylko Liga... benfica juz na mistrza szans nie ma wiec dzisiaj wyjdzie w 100% skoncentrowana. Ostatni ligowy mecz odpuscili specjalnie dla tego spotkania.
ta, liczyłem na to samo, ale teraz to trochę bieda...
po pierwszej połowie sa dopiero ciekawe kursy dla tych pewnych tej benfiki i villarealu, 11 i 17 :]

edit:

co powiecie?
stawiałem to jak benfica i villareal przegrywały ;) dobre kursy co?
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
co powiecie?
stawiałem to jak benfica i villareal przegrywały ;) dobre kursy co?
Co Ci powiedzieć hmmm.
Czy kursy miały by być złe przy takich wynikach jak stawiałeś??
Trafić taki tripel czy dubel graniczy z cudem według mnie.
Stawki śmieszne więc nawet by mi się nie chciało tego tutaj wklejać tym bardziej że nie trafiłeś ????
Jak mogę Ci doradzić to graj takie wariackie kursy w singlach a z większą stawką.Dobre jest również granie typu łączonego do przerwy i na koniec np 1/x lub 2/x kursy są w okolicach 14-15 w zależności buka i szanse na trafienie na pewno większe niż w przypadku wygranej drużyny która przegrywa 2-0 czy 2-1 aczkolwiek ostatnimi czasy można było zarobić np na Legii u siebie ze Śląskiem czy Ruchem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom