>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/4 FA Cup Chelsea - Manchester United [01.04 godz 13:30]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS

Chelsea Londyn - Manchester United
2,50 - 3,25 - 2,60

Rewanżowe starcie w ramach Pucharu Anglii już 1 kwietnia na Stamford Bridge. W pierwszym meczu na Old Trafford padł remis 2:2 mimo iż Czerwone Diabły po kwadransie prowadziły 2-0 po golach Rooneya i Chicharito. Ale im dalej w mecz tym bardziej oddawali pole gry i dobrze, że tego nie przegrali bo w końcwce tylko dzieki fenomenalnej interwencji De Gei po strzale Juana Maty MU nie odpadlo!
Dla obu klubów szykuje się niezły maraton. W sobotę MU jedzie najpierw do Sunderlandu, a Chelsea do Southampton, a już 2 dni później czeka ich wzajemna rywalizacja. Ferguson ma tą możliwość, że może nieco zamieszać składem w Premiership, ale czy Benitez też tak może ? W końcu walczy o top4.
Mecz zapowiada się arcy ciekawie.
Transmisja w Orange sport!​
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Manchester niepotrzebnie skomplikował sobie sytuację, bo w pierwszym meczu szybko objął prowadzenie strzelając dwie bramki, a mimo to tylko zremisował. W związku z tym potrzebna jest powtórka tego meczu. Kursy na obie drużyny wyrównane z lekką przewagą na The Blues. Ja upatruję faworyta w United. Obie drużyny w sobotę rozgrywały swoje ligowe mecze i mają niewiele czasu na regenerację sił. W związku z tym trenerzy obu zespołów zdecydowali się na roszady w składach. Lepiej wyszedł na tym Ferguson, który wygrał skromnie z Sunderlandem. Trzeba podkreślić, że to zwycięstwo piłkarze United odnieśli bez jakiegoś większego wysiłku. Sunderland praktycznie nie grał nic, jakoś poważnie nie zagrażał bramce Diabłów. Powiedziałbym nawet, że piłkarze United nie zmęczyli się specjalnie tym meczem. To oni prowadzili grę, byli w posiadaniu piłki i mogli spokojnie rozgrywać swoje akcje. Na pewno więcej sił kosztował graczy Chelsea mecz z Southampton. Mecz ten został przegrany, także dodatkowo morale piłkarzy spadło. Southampton zdominował Chelsea i słusznie wygrał – mimo że Święci to dopiero 13. drużyna ligi, a The Blues biją się o Ligę Mistrzów. Podsumowując, więcej sił na poniedziałkowy mecz zachowali gracze Manchesteru. Jak wcześniej napisałem, obaj trenerzy dokonali kilku zmian w składzie na sobotnie spotkania. W United nie zagrali: Rooney, Ferdinand, Evra, Chicharito i Nani. W Chelsea nie wystąpili: Luiz, Cole, Ba i Mata, a w drugiej połowie weszli Hazard, Ramires i Benayoun.

Jeśli chodzi już o formę obu zespołów, to w lepszej dyspozycji jest United – kolejny plus dla nich. United ma obecnie w lidze wspaniałą passę bez porażki, poza tym w tym sezonie świetnie spisują się w meczach z czołówką ligi. Chelsea pod wodzą Beniteza spisuje się słabo. Wyjazdowego meczu nie wygrali już czwarty raz z rzędu. Lepiej jest w meczach u siebie, ale nie wiem czy forma pozwoli odnieść zwycięstwo nad United. Dla Chelsea rozpoczął się kolejny już w sezonie maraton meczów. Już trzy dni po spotkaniu z United, mecz w LE z Rubinem Kazań. Pytanie, który z tych meczów jest dla Chelsea ważniejszy. Większych szans na FA Cup nie mają, bo gdyby nawet pokonali United to w półfinale czeka Man City. LE jest spokojnie w ich zasięgu. Poza tym wygranie LE byłoby bardzo prestiżowe dla Chelsea, która jak pamiętamy, rok temu wygrała LM. Dwa europejskie trofea z rzędu byłyby czymś wspaniałym dla kibiców The Blues. Mecz z Rubinem rozgrywany jest w Londynie, także Chelsea będzie musiała się sprężyć, żeby osiągnąć dobry wynik przed rewanżem (czyli zwycięstwo), bo wiadomo jak trudno może być w Rosji. Manchester ma ten komfort, że z LM odpadli, więc mogą rzucić wszystkie swoje siły na The Blues. Takiego komfortu nie ma Benitez, który znów będzie musiał kombinować ze składem.

Chelsea nie przegrała u siebie w FA Cup od 2003 roku. Od tego czasu odnieśli 20 wygranych i 4 remisy. Dobrym znakiem dla United jest fakt, że są ostatnią drużyną, która wyelimowała ich z FA Cup pokonując ich na Stamford Bridge. W obozie United jest ogromna mobilizacja, aby zdobyć ten puchar, tym bardziej, że po swojej stronie mają więcej atutów.

Chelsea – Manchester United ⛔ 1:0
Typ: 2DNB
Kurs: 2,13
Stawka: 1/10
Buk: Pinnacle
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Taki mecz a tu cisza aż głupio. Ja korzystam z okazji i gram na awans United, w reprezentacji odblokował się Robin, Javier kat Chelsea strzelał także... w kadrze United powroty do gry Naniego, Scholesa i Jonesa. W mecz z Sunderlandem odpoczywała spora część zawodników a fenomenalne zawody rozegrał Carrick. Manchester United w tym sezonie nie gra pod Robina czy Rooneya, Manchester gra jako drużyna i mierzą w dublet.
Co ciekawe Rooney ani Vidic nie mają tego tytułu w swojej kolekcji.
Na ilość bramek nie idę bowiem United ostatnio kompletuje czyste konta.
Kurs 2.00 na awans United jest kursem bardzo przyzwoitym. Zwłaszcza,że najlepiej utrzeć nosa City, wyrzucając ich z FA CUP.
Moje typy na ten mecz:
awans United 2.00 Bet365
MU wygra 1 bramką 4.50 Tobet
dla zabawy myślę,że można pograć,że Hernandez strzeli bramke
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna,Anglia, FA Cup
Spotkanie: Chelsea - Manchester United
Typ: under 1,5 gola✅
Kurs: 4,55
Buk: Tobet
Data: 01.04, 13:30

Analize:
Przypomnijmy, iż to drugie spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Anglii, w pierwszym meczu padło sporo bramek, 2:2 i mamy rewanż tym razem na stadionie Chelsea. Spotkanie miało dwie połowy i dwa różne oblicza. Pierwsza połowa, dominacja United, które strzeliło dwie bramki, ale spokojnie mogło dołozyć jeszcze dwie... Druga połowa, to zmiana obrazu gry, Chelsea zdominowało, zdobyło dwie bramki i tydzieki dzieki bramkarzowi United mamy ten mecz a nie wygraną Chelsea 3:2.
Ostatnie mecze tych ekip to grad bramek: 2:2, 5:4,2:3,3:3,1:3. Ta passa musi się wreszcie skończyć...
Oba zespoły odpadły z Europejskich Pucharów, wiec to dla nich najważniejszy mecz w tym sezonie. Chelsea musi się bić w lidze o miejsce dające kwale do LM. Jednak Benitez dał odpocząc w sobote kilku zawodniką z pierwszej 11, dał jasno do zrozumienia co jest teraz najważniejsze. United ma mistrza Anglii na 99%, motywacja na te spotkanie ogromna. Liczę, iż ten mecz będzie inny od pozostałych miedzy tymi ekipami. Jednak stawka jest ogromna, na pewno zespoły beda po pierwsze mysleć aby nie stracić. United traciło sporo goli na początku sezoni, ale to już przeszłość, Chelsea na pewno nie bedzie popełniała w obronie takich błedów jak w pierwszym meczu. Stawiam na mega wyrównane spotkanie, jeden gol i to wszystko.

P.S SuperFrank, każdy remis w tym meczu do dogrywa a pozniej ja cos to karne...
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
W pierwszym meczu obu drużyn bojałem się postawić na Manchester bo Chelsea czasami mimo słabych meczów potrafi od czasu do czasu odpalić i pokazać dobrą piłkę,wolałem opcję over 2.5 mimo słabszego kursu i miałem rację.Jednakże jutro nie przewiduję innej sytuacji niż wygrana Manu. Nie będę się zbytnio rozpisywał dlaczego bo jakoś nie mam konkretnych argumentów ale czasami wystarczy przeczucie i ja akurat je mam i wierzę w to że akurat jutro wygra Manchester

Mój typ:

Chelsea - Manchester
Manchester
kurs:2,80
Unibet

Mecz tragedia!! Chodzi mi tu ogre United
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Manchester United - Chelsea: X2 (1,57) @Fortuna
Mecze tych drużyn na przestrzeni ostatnich pięciu sezonów i rozstrzygnięcia w drugich połowach:
31.10.12 (Capital One Cup, Stamford Bridge) - 2:1 dla Chelsea
28.10.12 (Premier League, Stamford Bridge) - 1:1
05.02.12 (Premier League, Stamford Bridge) - 3:2 dla Manchesteru United
18.09.11 (Premier League, Old Trafford) - 1:0 dla Chelsea
08.05.11 (Premier League, Old Trafford) - 1:0 dla Chelsea
12.04.11 (Liga Mistrzów, Old Trafford) - 1:1
06.04.11 (Liga Mistrzów, Stamford Bridge) - 0:0
01.03.11 (Premier League, Stamford Bridge) - 2:0 dla Chelsea
08.08.10 (Community Shield, Wembley) - 2:1 dla Manchesteru United
03.04.10 (Premier League, Old Trafford) - 1:1
08.11.09 (Premier League, Stamford Bridge) - 1:0 dla Chelsea
09.08.09 (Community Shield, Wembley) - 2:1 dla Chelsea
11.01.09 (Premier League, Old Trafford) - 2:0 dla Manchesteru United
21.09.08 (Premier League, Stamford Bridge) - 1:0 dla Chelsea
Skuteczność typu: 11/14 - 79%, na Old Trafford 4/5 - 80%.
19/26 (73%) spotkań Chelsea z Benitezem jako menadżerem kończyło się zwycięstwami, bądź remisami The Blues w drugiej połowie. Manchester United przegrywał, bądź remisował drugą połowę w 16 spotkaniach (62%) na taką samą ilość ostatnich meczów.
Wchodzę drugi raz do tej samej rzeki. Od ostatniego spotkania tych drużyn w FA Cup znowu ten typ znalazł pokrycie we wszystkich spotkaniach Chelsea i Manchesteru United. Drugie połowy w wykonaniu Chelsea i United:
Chelsea:
vs Sparta 2:0
vs West Ham 1:0
vs Southampton 0:0
Manchester United:
vs Reading 0:0
vs Sunderland 0:0
Ponadto Chelsea odniosła zwycięstwo lub remis w drugiej połowie 18-krotnie na 24 spotkania na Stamford Bridge, trafność typu = 75%. Manchester United wygrał 9 na 21 delegacji, trafność typu = 52%.
Chelsea - Manchester United
Typ: Chelsea lub remis w drugiej połowie
Kurs: 1,27
Bukmacher: Fortuna

Proponuję również podobny typ, jak kolega Widzu, ja jednak wolę zagrać bezpieczniej, bo wybieram under 2.5. Zagłębijmy się w historię potyczek Beniteza z Fergusonem:
10.03.13 - FA Cup - Manchester Utd - Chelsea 2:2
21.03.10 - Premier League - Manchester Utd - Liverpool 2:1
25.10.09 - Premier League - Liverpool - Manchester Utd 2:0
14.03.09 - Premier League - Manchester Utd - Liverpool 1:4
13.09.08 - Premier League - Liverpool - Manchester Utd 2:1
23.03.08 - Premier League - Manchester Utd - Liverpool 3:0
16.12.07 - Premier League - Liverpool - Manchester Utd 0:1
03.03.07 - Premier League - Liverpool - Manchester Utd 0:1
22.10.06 - Premier League - Manchester Utd - Liverpool 2:0
18.02.06 - FA Cup - Liverpool - Manchester Utd 1:0
22.01.06 - Premier League - Manchester Utd - Liverpool 1:0
18.09.05 - Premier League - Liverpool - Manchester Utd 0:0
15.01.05 - Premier League - Liverpool - Manchester Utd 0:1
20.09.04 - Premier League - Manchester Utd - Liverpool 2:1
8/14 spotkań to undery 2.5, skuteczność = 57%. Ale jeśli przyjrzeć się meczom rozgrywanym na terenie drużyny prowadzonej przez Beniteza zobaczymy, że under 2.5 padał w sześciu z siedmiu spotkań! Skuteczność tego typu w tym wypadku jest dużo wyższa, bo wynosi aż 86%! Jak wiemy i znajduje to potwierdzenie w statystykach Rafa Benitez bardzo lubi piłkarskie szachy i w ważnych spotkaniach raczej decyduje się na asekuracyjne rozwiązania. Kanonady występują tylko kiedy drużyny Beniteza muszą odrabiać straty, przykłady: choćby ostatni mecz Chelsea i United, ćwierćfinał LM pomiędzy Chelsea a Liverpoolem w 2009 roku (4:4) oraz legendarny finał LM z 2005 roku.
Tyle jeśli chodzi o statystyki, przydałoby się jeszcze jakieś merytoryczne uzasadnienie. Olbrzymia waga spotkania i bardzo poważne potraktowanie go ze strony obu menadżerów (odpoczynek kluczowych zawodników w weekend) moim zdaniem spowoduje asekuracyjne nastawienie z obu stron. United wie już, że nie wolno odpuszczać w meczach przeciwko Chelsea, a Chelsea wie, jak łatwo tracić bramki w meczach przeciwko United, szczególnie na początku spotkania. Obaj menedżerowie nie są głupi i wyciągają tak oczywiste wnioski. Spodziewam się, że Benitez uczuli podopiecznych, że dobry początek spotkania jest kluczowy i The Blues wyjdą maksymalnie skoncentrowani, by nie stracić bramki na starcie. Jeśli to się uda i po pierwszych piętnastu/dwudziestu minutach będzie 0:0 to najprostsza droga do undera 2.5. Jeśli na początku nie wybuchnie bomba w postaci bramki którejś z drużyn (moim zdaniem to nie nastąpi) to nikt nie będzie się jutro otwierał i szturmował bramki przeciwnika, raczej spodziewam się trzymającego w napięciu meczu i wyczekiwania na tą jedyną akcję przesądzającą losy ćwierćfinału. Polecam ten typ, a jak ktoś się boi to radzę poczekać na live i granie undera podczas meczu.
Chelsea - Manchester United
Typ: under 2.5
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Oba zespoły odpadły z Europejskich Pucharów
Zapomniałeś, że Chelsea odpadła z LM ale gra wciąż w LE ;) W dodatku w ten czwartek u siebie, co nie jest bez znaczenia w kontekście tego meczu.

Coby nie zostać oskarżonym o offtop: ja również pobieram awans Manchesteru, z bólem serca jako fan Chelsea, ale byznes ys byznes.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Liczę, że nie będzie dzisiaj żadnych kalkulacji i obie ekipy pójdą na &quot;noże&quot; o awans do półfinału , a my będziemy mieli okazje oglądać masę akcji podbramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony boiska. Próby zdobycia bramki w dość dużej ilości mogą się zakończyć na rzutach rożnych m.in. po paradach bramkarzy czy interwencjach obrońców. Dlatego mój typ na ten mecz to ilość rzutów rożnych powyżej 10.5
Chelsea - Manchester Utd
Liczba rzutów rożnych (poniżej/powyżej 10.5) - powyżej ⛔⛔⛔
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester United

Obie ekipy się trochę oszczędzały w spotkaniach ligowych w sobotę, fakt. Ale nie wolno zapominać, że Chelsea gra już w czwartek kolejny mecz z Rubinem. Myślę, że przy takich meczach jak te nie wolno sięgać do żadnych statystyk, bo one nie wnoszą tu nic do gry. Na pewno każda drużyna będzie walczyła o pełną pulę, a Manchester nie raz pokazywał, że umie grać na Stamford Bridge. Po składzie w meczu z Czarnymi Kotami można wnioskować, że Boss znowu wystawi w ataku Rooneya z Groszkiem. Ten drugi od paru sezonów praktycznie w każdym meczu zdobywa gola przeciwko The Blues. W pierwszym meczu już na samym początku wyprowadził Diabły na prowadzenie. Nie ma co kombinować, ja z kolei uważam, że będzie to bardzo otwarty mecz, że będziemy świadkami dużej ilości goli z obu stron. Kto wie, może o awansie zadecydują rzuty karne, nie miałbym nic przeciwko. Faworyta dla mnie tu nie ma, każdy może wygrać, obie ekipy pokazały w tym sezonie, że mogą wygrać z każdym. Ja dzisiaj poszukam innych perełek:

Javier &quot;Chicharito&quot; Hernandez to score @ 3.00 Marathon
Over 1 HT @ 1.625 Bet365


PS. Warto dodać, że Rafael dzisiaj nie zagra na 100%.
 
W 0

wojtasekpl1

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester United
To moja pierwsza analiza na tym forum.Kibicuję Chelsea od około 6 lat i praktycznie oglądam każdy ich mecz. Nie zgodzę się z dwoma analizami, mianowicie: na under 1.5 gola oraz na łatwy awans MU. Co do meczu ze świętymi: radzę zobaczyć składy, które wtedy grały. Chelsea grała bez Maty, Hazarda, Ramiresa, Demby Ba - najlepszych piłkarzy ofensywnych w CFC. Rafa Benitez postanowił, żeby odpoczęli. To był istotny błąd i łatwa strata punktów. Dlatego radzę nie patrzyć przez pryzmat tego meczu na Chelsea. Nie chcę grać czystego awansu jednej z drużyn, gdyż Chelsea w tym sezonie przeplata piękne mecze z wpadkami zarówno u siebie jak i na wyjazdach.
Grałbym opcję BTS(obie strzelą).
Przemawia za tym:
- Licząc od 21.09.2008 rok wszystkie bezpośrednie pojedynki pomiędzy Chelsea, a United: 13 razy bramki padały z obu stron, tylko 2 razy zakład się nie pokrył. Ostatni raz zakład się nie pokrył 06.04.11 od tego momentu zagrano 7 spotkań w których zawsze padały bramki ze stron obu ekip.
- Mata i Hazard - oni ciągnę grę Chelsea oni zdobywają bramki. Są w znakomitej formie. Rooney i Van Persie - zwłaszcza ten drugi, genialny napastnik, jestem przekonany że któryś z tych panów na pewno strzeli chociażby jedną bramkę. Wszystko zależy od tego czy V. Persie w ogóle zacznie w podstawowej &quot;11&quot;.
Reasumując:
TYP: Obydwie strzelą gola - BTS ⛔⛔⛔⛔
BUK:Bet365
KURS:1.53
Gratulacje dla osób, które grały under 1.5. Gdyby nie genialny Cech to nie byłoby tak kolorowo ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom