>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[1/4] Chorwacja [1:1] Turcja 20 VI

domel 49

domel

Forum VIP

Stadion:

Kursy: 1: 1.90 -- X 3.20 -- 2: 4.10
Bukmacher: BAH

Wedlug bukmacherów Chorwacja to zdecydowany faworyt tego spotkania ale czy będzie tak w rzeczywistości? Chorwaci w fazie grupowej zagrali 3 różne mecze dlatego ciężko powiedzieć jak zagrają tym razem. Turcja z kolei walczyła do końca o wyjście z grupy. Mecz z Czechami to istny horror i rudość Turków jednocześnie. Czy moja na tyle szczęścia i umiejętności żeby wygrać również z Chorwatami?​
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Bardzo ciekawe spotkanie, Chorawcja jest wielkim faworytem ale moim zdaniem nie słusznie, w tych 3 meczach jakiejs wielkiej rewelacji nie zagrali, owszem pokonali niemców ale ci byli naprawde słabi.Chorwacja gra przyzwoitą piłke ale nic więcej, Turcja wyrasta na czarnego konia tych mistrzostw, ich końcówki są mordercze, graja do końca i nie poddają się, w dodatku mają świetnego charyzmatycznego trenera.
Moim zdaniem może dojść do niespodzianki i Turcja zagra w półfinale, kurs bardzo dobry dlatego wart zaryzykować, mój typ Turcja

Chorwacja - Turcja 2 - 4,40
buk expekt
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Chorwacja - Turcja (Handicap 0:1) ✅
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: W piątkowy wieczór Roberto Rosetti poprowadzi drugie spotkanie ćwierćfinałowe podczas EURO 2008, w którym spotkają się reprezentacje Chorwacji i Turcji.
Turcja wystąpi w jutrzejszym meczu osłabiona brakiem pierwszego bramkarza, Volkana Demirela (czerwona kartka) i pomocnika Mehmeta Aurelio (dwie żółte kartki).
Poza tym w ekipie znad Bosforu, która gra niezwykle ostro, zagrożonych absencją w ewentualnym półfinale, jeśli otrzymają kolejny żółty kartonik, jest aż 9 piłkarzy: Mehmet Topal, Kazim-Kazim, Emre Aşık, Sabri Sarıoğlu, Tuncay Şanlı, Hakan Balta, Gökhan Zan oraz Arda Turan. Ale wątpię, by w meczu o taką stawkę zaprzątali sobie tym głowę.
Chorwaci z kolei nie mają ani jednego zawodnika, który musiałby odcierpieć karę za nadmiar żółtych kartek. Po jednej żółtej kartce na swoim koncie mają: Jerko Leko, Robert Kovac, Hrvoje Vejić, Darijo Srna, Josip Šimunić, Luka Modrić i Ognjen Vukojevic.
Zawodnicy reprezentacji Turcji stwarzają mało sytuacji podbramkowych, a to w starciu z Chorwacją, która straciła w trzech meczach tylko jednego gola i ma w składzie jednego z najskuteczniejszych bramkarzy w tym turnieju, nie wróży im dobrze.
Moim zdaniem, stać ich jednak na sprawienie niespodzianki, aczkolwiek na pewno nie będzie łatwo.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja bym proponował zagrać w tym meczu over 2,5.
Chorwaci nienajgorzej grają, mają mocną ekipę i zapewne coś strzelą do bramki Turków, w której zabraknie Volkana Demilera. Turcy przecież z defensywy nie słyną a bez swojego najlepszego bramkarza to może być im ciężko...
Jednak należy pamiętać jak ambitnym i walecznym są zespołem. W pomocy i ataku mają zawodników, którzy namieszać potrafią w każdym meczu. W tym więc również na nich liczę i zakładam że conajmniej raz sforsują bramką Chorwatów.
Jak dla mnie over bardzo możliwy i to niezależnie jaki wynik będzie się utzrymywał do ostatnich minut... bo tak grają Turcy.
Cenię sobie oba te zespoły i gdyby dziś między słupkami stał Demiler to pewnie skusiłbym się na wysoki kurs na Turków, w takiej jednak sytuacji przyznaję że faworytem są Chorwaci. Tylko kurs nie wart grania. Polecam over 2,5
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
Dziś drugi mecz ćwierćfinałowy , naprzeciw siebie staną zespoły Chorwacji i Turcji. Trudno wskazać zwycięzcę tego meczu , gdyż szanse na awans są bardzo wyrównane .Podczas meczów grupowych czy wczorajszego pierwszego ćwierćfinałowego , nie po raz pierwszy zawiódł pewny faworyt. W tym meczu jednak faworyta nie ma .Chorwaci stawiani przed turniejem za plecami Niemiec w rozgrywkach grupowych , pokazali że potrafią grać w piłkę i mogę być czarnym koniem tych mistrzostw .Zwycięstwo w grupie ,wygranie z Niemcami , ogranie Polski w rezerwowym składzie ,świadczy o tym że Chorwaci mogą w tym turnieju zaskoczyć jeszcze nie raz. Turcja bardzo waleczny zespół , potrafi grać do końca , wygrać przegrany mecz , są mocni psychicznie o czym świadczą dwa zwycięstwa (szczególnie z Czechami) które przegrywając , wygrali. Turcja zagra bez podstawowego bramkarza Volkana Demirela , który jest mocnym punktem tego zespołu . Myślę ze mecz będzie wyrównany , stawka jest ogromna , awans do półfinału , co w razie porażki oznacza przywiezienie z mistrzostw brązowych medali ... Myślę ze ten mecz nie zakończy się po 90 minutach , o zwycięstwie zadecyduje dogrywka lub karne.

Bet-at-home
CHORWACJA : TURCJA X 3.25
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Myślę ze mecz będzie wyrównany , stawka jest ogromna , awans do półfinału , co w razie porażki oznacza przywiezienie z mistrzostw brązowych medali ... CHORWACJA : TURCJA X 3.25
W razie porażki to oznacza powrót do domu z pustymi rękoma... to nawet przy wygranej nie oznacza tym brązowych medali -&gt; trochę się pospieszyłeś z nagradzaniem ;)
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Wydaje mi się, że jednak się nie pomylił. Meczu o 3 miejsce nie ma, więc brązowe medale chyba otrzymują drużyny, które odpadną w półfinałach.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja widzę w tym meczu taki typ:
Luka Modric strzeli gola ~3,5
Bardzo mi się podoba gra tego zawodnika. Typ na pewno bardzo trudny do wejścia, ale:
- nie gra Volkan,
- Chorwaci są faworytami meczu,
- Modric odpoczywał w ostatniej kolejce,
- jak grają Turcy wiemy - karne wykonuje właśnie Modric..

Dziś liczę na &quot;11&quot; dla Chorwatów. Na stoperze u Turków gra poobijany Cetin i z pewnością będzie miał problem z aktywnymi skrzydłami i Olicem.
Ja liczę dzisiaj na otwartą grę obu ekip. Chorwaci nie poddadzą się łatwo, ale ja dzisiaj będę kibicował Turcji. Wraca jeden z moich ulubionych piłkarzy, Emre, więc liczę, że poprowadzi on grę Turków i środek pola będzie wyglądał lepiej niż z Czechami.
Under/over trudny do przewidzenia, typ na Turcję bardzo ryzykowny, na Chorwację nie gram, bo jak powiedziałem, jestem za podopiecznym Terima. Pozostaje mi więc szukanie wśród bardziej szczegółowych zakładów. Spośród nich wybieram właśnie typ na Modrica-strzelca ????
 
look 0

look

Użytkownik
Turcja wystąpi w jutrzejszym meczu osłabiona brakiem pierwszego bramkarza, Volkana Demirela (czerwona kartka) i pomocnika Mehmeta Aurelio (dwie żółte kartki).
Poza tym w ekipie znad Bosforu, która gra niezwykle ostro, zagrożonych absencją w ewentualnym półfinale, jeśli otrzymają kolejny żółty kartonik, jest aż 9 piłkarzy: Mehmet Topal, Kazim-Kazim, Emre Aşık, Sabri Sarıoğlu, Tuncay Şanlı, Hakan Balta, Gökhan Zan oraz Arda Turan. Ale wątpię, by w meczu o taką stawkę zaprzątali sobie tym głowę.
Głowy na pewno nie muszą sobie zaprzątać ponieważ żółta kartka otrzymana w ćwierćfinale będzie anulowana jeśli zespół awansuje dalej.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Ja jednak obstawie czysta 1 na Chorwatów. Osłabienia jakie są w składzie Turcji powinny pozwolić Chorwatom na wygranie tego meczu w regulaminowym czasie gry.

&quot;Turkey 19.6 : Turkey defender Servet Cetin has been ruled out of their quarter-final clash against Croatia with a knee injury, leaving coach Fatih Terim with just 17 players to choose from. Emre Gungor, Emre Belozoglu and Tumer Metin also are all unavailable for fitness reasons, while goalkeeper Volkan Demirel and defensive midfielder Mehmet Aurelio are suspended. On a brighter note, Emre Asik and Gokhan Zan appear to have recovered and will pair up in central defence.&quot;

O ile sie nie myle oznacza to, że Cetin złapał kontuzję. Poza tym nie zagrają: Emre Gungor, Emre Belozoglu and Tumer Metin Volkan Demirel Mehmet Aurelio. na środku obrony zagrają Emre Asik and Gokhan Zan.

Chorwacja na pewno wyjdzie na mecz mocno skoncentrowana i zmotywowana. na pewno nie będzie tu żadnego lekceważenia, a w składzie rezerwowym Turcy nie powinni sprawić niespodzianki.
Na pewno będzie to ostry mecz więc postawie też na żółte karti over i może czerwoną - tak - za małą stawkę.

Ciekawy też jest typ Sawasa powyżej... warto się nad nim pochylić :)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

VS


⚽CHORWACJA-TURCJA
Typ : 1
Kurs : 1,90 Interwetten


Drugi z meczy półfinałowych. Że faza pucharowa rządzi się swoimi prawami pokazał wczorajszy mecz i zwycięstwo Niemiec nad POrtugalczykami 3:2. Dzisiaj uważam że mecz będzie przebiegał pod dyktando Chorwatów którzy tak ładnie rozprawili się z rywalami w naszej grupie, a szczególnie z Niemcami. Turcy to drużyna grająca do końca co udowadniała dwukrotnie, najpierw strzelając bramke w doliczonym czasie Szwajcarom na 2:1 , a później w meczu o wszystko z Czechami z wyniku 0-2 wyciągneli na 3:2 w ostatnich 15minutach meczu. Tak więc przed Chorwatami napewno ciężki mecz. Pokazali oni jednak że Bilic posiada szeroką i wyrównaną kadre równorzędnych piłkarzy.
W dzisiejszym meczu Chorwaci napewno nie skorzystają z usług kontuzjowanych Budana i Knezevica. Jednak te osłabienia to nic w porównaniu do tego co ma do dyspozycji trener Turków Fatih Terim. Nie może on dzisiaj liczyc na usługi kontuzjowanych Cetina, Emre Gungora, Emre Belozoglu i Metina. Ponadto zawieszenie za kartki w tym meczu odbywac będą bramkarz Volkan Demirel i Mehmet Aurelio. Tak więc coach Turków ma bół głowy a jedyną dobrą wiadomościa dla niego jest z pewnoscią powrót do zdrowia pary stoperów - Emre Asika i Gokhana Zana.

Prawdopodobne składy :


▶Turcja: Recber Rustu - Gokhan Zan, Hakan Balta, Hamit Altintop, Emre Aşık - Tuncay Şanlı, Arda Turan, Kazim-Kazim, Mehmet Topal - Nihat Kahveci, Semih Şentürk

▶Chorwacja: Pletikosa – Pranjic, R.Kovac, Simunic, Corluka – Kranjcar, Modric, Srna, N.Kovac – Olic, Klasnic (Petric)

W zespole Tureckim jest kilku wyróżniających się pozytywnie graczy takich jak Nihat Kahveci strzelec dwóch bramek przeciwko Czechom. Arda Turan wspaniały na skrzydle, bardzo szybki i bardzo dobry technicznie, strzelił juz dwie bramki. CHorwaci to przede wszystkim żelazne płuca Niko Kovaca i wspaniały młody rozgrywający Luka Modric, który może liczyc na wsparcie Niko Krajncara. w bramce pewny Pletikosa, a po bokach obrony szalenie ofensywni Corluka i Pranjic. No i w ataku oczywisice Olic o którego już zabiega sam Rafa Benitez i Liverpool. 0

W historii wzajemnych pojedynków zespoły mierzyły się ze sobą trzy razy i Turcy nie donieśli żadnego zwycięstwa dwa razy remisując i raz przegrywając z Chorwatami.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dzisiaj kolejny ćwierćfinałowy mecz. Zagra Chorwacja z Turcją. Po wczorajszym meczu w którym Niemcy dość niespodziewanie pokonali o wiele lepiej spisujących się Portugalczyków, trzeba się jeszcze dokładniej zastanowić nad tym spotkaniem. Faworytem wydaje się być drużyna Chorwacji i to nie tylko w oczach bukmacherów ale i kibiców Jednak Turcy pokazali, że grają zawsze do końca i trzeba się z nimi liczyć. Chorwaci wygrali wszystkie swoje mecze w grupie B. Najpierw pokonali współgospodarza Austrię 1:0, potem niespodziewanie wygrali z Niemcami 2:1. W ostatnim meczu grając rezerwami pokonali Polskę 1:0. W dzisiejszym spotkaniu najprawdopodobniej nie zagrają Dario Knezevic i Igor Budan. Jednak jak mieliśmy okazję przekonac się na własnej skórze Chorwaci mają bardzo wyrównaną kadrę więc nie będzie problemu z zastąpieniem tych zawodników.
Co do Turcji możemy stwierdzić, że sprawiła małą niespodziankę awansując z grupy ponieważ większe szanse awansu przypisywano Czechom. W pierwszym meczu ulegli Portugalii 2:0. W następnym bardzo dramatycznym spotkaniu pokonali Szwajcarów 2:1 (przegrywali 0:1). W ostatnim meczu grupowym „o wszystko” pokazali że warto grac do końca. Czesi prowadzili już 2:0 i raczej nikomu przez myśl nawet nie przeszło, że Turcy mogą coś jeszcze namieszać. Jednak stało się inaczej. W ciągu ostatnich 15 minut Turcy zdobyli dwie bramki ( w tym druga zdobyta po koszmarnym błędzie Petra Cecha). Gdy już kibice szykowali się na dogrywkę padł decydujący gol na 3:2 dla Turcji. (należy dodać że bardzo ładny). W dzisiejszym meczu zagrają jednak mocno osłabieni. Nie wystąpią: Volkan Demirel (bezsensowne zachowanie i czerwona kartka w ostatniej minucie meczu z Czechami), Mehmet Aurelio, Emre Guengoer, Tuemer Metin. Możliwe również, że nie zagrają Emre Beloezoglu, Ayhan Akman, Goekhan Zan. Uważam, że te absencje będą miały decydujące znaczenie dla wyniku meczu. Mimo że Turcy zagrają na maksymalnych obrotach mogą nie dać rady mocnym Chorwatom.

Mój typ: Chorwacja
 
D 0

damafi

Użytkownik
Chorwacja-Turcja

Co do meczu to osłabienia Turkow wydają mi sie na tyle duże ze nie poradza sobie z Chorwatami.Nie wydaje mi sie aby Chorwacja zagrała tak pasywnie jak wczoraj Portugalia.Według mnie nie mo co tu sie zastanawiac i nalezy postawiac na druzyne Chorwacka a co za tym idzie w polfinale bedzie powtorka z rozrywki czyli mecz grupy Chorwcja-Niemcy i ciekawe jaki tym razem padnie wynik,czy znowu lepsi sie okaza CHorwaci...??

Mój Typ-1-1,80
Bukmacher: bet-at-home
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Chorwacja - Turcja
Typ: Chorwacja
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:


Po wspaniałych eliminacjach, a przede wszystkim wygranym meczu na Wembley z Anglią podobnie jak wielu kibiców piłki nożnej byłem pod olbrzymim wrażeniem gry reprezentacji Chorwacji i już wtedy Hrvatska stała się moim faworytem numer 1 do wygrania Mistrzostw Europy. Jednakże w czasie po eliminacjach i fazie meczów towarzyskich ten entuzjazm zmalał, a po bądź co bądź wymęczonej wygranej z Austriakami przestałem wierzyć w to, że Chorwacja jest wstanie zdziałać cokolwiek na euro... Potem przyszedł jednak mecz z Niemcami i wygrana Hrvatskiej w dobrym stylu. Entuzjam wobec tej drużyny znów powrócił i od tamtego czasu znów stała się moim kandydatem do zagrania w finale Euro.

W ekipie Chorwackiej panuje na prawdę bardzo dobra atmosfera, piłkarzom pozwala się na wiele, ale nie na za wiele tak jak miało to miejsce w reprezentacji Portugalii gdzie moim zdaniem nastąpiło zbyt duze rozprężenie... Deco pozwolono pojechać do Barcelony, C.Ronaldo pływał na jachcie ze swoim menadżerem wymawiając się wizytą u mamy... W ekipie Chorwacji jest luz, a przed meczami odpowiednie skupienie i koncentrację. Uważam, że ta ekipa pod tym względem wygląda na prawdę bardzo dobrze. Do tego równie wysoki poziom prezentuje na boisku.

Turcy po porażce na inaugurację Euro z Portugalią w kolejnych spotkaniach zagrali znacznie lepiej i dzięki fenomenalnym końcówką potrafili rozstrzygać losy spotkań na swoją korzyść. Jednakże warto zauważyć iż zarówno Szwajcarzy jak i Czesi na tym turnieju niczego wielkiego nie grali, a Portugalczycy, którym Turcy ulegli nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w meczu z Niemcami, z którymi Chorwaci wygrali ;) Może i nie jest to najlepszy tok myślenia, ale uważam, że te wyniki mogą mieć odzwierciedlenie w dniu dzisiejszym.

Skład reprezentacji Chorwacji prezentuje się na prawdę solidnie. Może poza Simuniciem, który moim zdaniem nie należy do elity światowej środkowych obrońcow, ale tak poza tym świetne boki obrony Pranjic i Corluka. Rozgrywający Modric i Kranjcar. Skuteczny na Euro Olic oraz prezentujący dobrą dyspozycję Klasnic i Petric. Asekurujący poczynania ofensywne doswiadczony Niko Kovać i wreszcie świetnie dośrodkowujący Darijo Srna. Co jak co, ale Hrvatska ma kim grać... Turcja? Przed dzisiejszym meczem kilka poważnych problemów. Przede wszystkim absencja bramkarza Demirela, ale doswiadczony Rustu jest wstanie go zastąpić. Bardzo poważnym osłabieniem jest jednak brak Mehmeta Aurelio defensywnego pomocnika pauzującego za kartki. Oprócz niego nie wystąpią dziś Gungor i Metin. Od pierwszego meczu turnieju z urazami zmagają się też środkowi defensorzy Servert Cetin i Emre Asik... I właśnie środek defensywy i absencja defensywnego pomocnika... to moim zdaniem najsłabsze punkty drużyny Tureckiej, a mając na uwadze fakt iż przeciwko graczom na tych pozycjach zagrają Modrić, Kranjcar czy tez Olić to jakoś nie widzę możliwości aby Turcy dali radę ich powstrzymać.

Podsumowując, nie mam przekonania co do tego, ze Turcy po raz kolejny będą wstanie zrobić coś z niczego tj. grając słabo przeżyć reaktywację i wygrać mecz. Chorwaci jeśli pierwsi strzelą bramkę to pewnie ten mecz powinni wygrać. Innymi słowy brak awansu Hrvatskiej będzie dla mnie sporym zaskoczeniem. Tak czy siak wszystko zweryfikuje boisko, a że piłka jest nieprzewidywalna to już wiemy doskonale... ;)
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Chorwacja - Turcja (wynik do przerwy/koniec meczu)
typ: 1/2
kurs: 40.00
bukmacher:expekt
Analiza:
Na 20 czerwca wybrałem spotkanie 1/4 finału ME 2008. Kurs to aż 40.00 ale wydaje mi się że warto zaryzykowac pare zł Turcy przegrywali z Czechami do połowy i wygrali mecz 3:2, tak samo było w meczu ze Szwajcarią kiedy to 1:0 przegyrwali do przerwy i zwycięzyli ten mecz !! Typ naprawde godny uwagi. Niestety w meczu niewystopi podstawowy bramkarz reprezentacji Turcji, ponieważ został on ukarany w meczu z Czechami czerwona kartka. Myślę że Turcja dadzą o sobie znać w końcowych minutach, z czechami strzelili w 15 minut 3 gole, myślę że chcą powtórzyć sukces Greków kiedy to 4 lata temu wywlaczyli Mistrzostwo Europy.
 
D 0

damafi

Użytkownik
No i mamy przerwe meczu. Co zauwazylem to Chorwacja gra jak dla mnie zbyt wolno oraz za malo indywidualnie probuja zrobic jakas akcje,wiadomo ze nie maja zawodnikow swietnie wyszkolonych technicznie ale mogli by poprobowac oraz zawiedli mnie tym ze nie oddaja strzalow z dystansu,przeciez Rustu bramkarz Turcji to juz&#39;Dziadek&#39; wiec powinni probowac i liczyc na jego blad i ewentualna dobitke!!!Turcja nie wyglada az tak slabo mimo tego ze nie graja swoimi najlepszymi zawodnikami. Mam nadzieje ze Chorwacja wygra w regulaminowym czasie gry bo tak obstawilem ????
Szkoda tej sytuacji z 19minuty gdzie mogli Chorwaci strzelic bramke z 5metrow w poprzeczke ech...oby to sie nie zemscilo
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Mamy coraz dziwniejsze to Euro2008. Wczoraj Portugalia, trzecia z najlepiej grajacych druzyn na turnieju odpada po b.slabej grze. Dzisiaj Chorwaci, zdecydowany faworyt tego cwiercfinału, takze odpada po BEZNADZIEJNEJ grze. Dla mnie to był najsłabszy mecz całego turnieju... Aż strach pomyslec co bedzie jutro ???? .
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja nie chcę się mądrzyć po meczu, ale coś muszę napisać. Kibicowałem Turcji, ale umysł stanowczo mówił, że faworytem są Chorwaci. To jedna z tych 4 &quot;wspaniałych&quot; fazy grupowej..
Ale warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. Większość grała na Portugalię i po meczu z Niemcami wielki zawód - odpadł fantastycznie grający faworyt. Ale jak już ktoś słusznie zauważył, Portugalia zagrała dobry mecz z Turcją, ze słabymi Czechami było już znacznie, znacznie gorzej, spotkanie ze Szwajcarią drugim składem, więc nie do oceny.
Wczoraj jeszcze &quot;większa większość&quot; grała na Chorwację. I co? Jeszcze większy zawód. Ale również gracze z Bałkanów nie zachwycali w grupie. Pierwszy mecz - totalna porażka! Austriacy ich zdominowali. Potyczka z Niemcami to odpowiednik meczu Portugalia-Turcja, czyli ten jeden dobry występ w grupie. Ostatnie spotkanie z Polakami rezerwami.
Dziś spodziewam się masówki na Holandię. I słusznie. Bo Oranje wygrają ten mecz. Rosja nie grała w grupie nic! Mecz ze Szwecją to kapitalna gra, to fakt. Ale to mogło być coś w stylu spotkania Polska-Portugalia w Chorzowie - pojedynczy świetny występ. Ktoś powie, że gadam głupoty, a dobra gra Rosjan to zasługa Arshavina. Nieprawda - jeden zawodnik nie może decydować o grze całego zespołu.. To Holendrzy byli najlepszą ekipą fazy grupowej biorąc pod uwagę wszystkie grupy i to oni są głównymi kandydatami do wygrania Euro..
Jutro z kolei Hiszpania-Włochy. Gramy oczywiście na Hiszpanów.. Przecież ten ich kapitalny występ w grupie.. A ja się pytam - gdzie te dobre występy Hiszpanów? To jeden mecz z Ruskami, ze Szwecją męczarnia, z Grecją rezerwy. Wniosek - stawiam na Włochów.
Może trochę odbiegłem od tematu, ale tak mi się nasunęło po wczorajszym meczu.. Gratuluję Turkom, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko kibicować im w półfinale ;)
 
Do góry Bottom