>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1-3 euro bez depozytu

malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
A kase dostajemy od razu po rejestracji? Ja skończyłem osiemnaście lat w tym roku a w formularzu jest maksymalnie 1988r i nie moge sie zarejestrowac :zoltakartka: Napisałem do nich, ciekawe czy mi odpiszą
 
bej 178

bej

Użytkownik
ja dostalem 1euro i juz postawilem, choc do konca nie wiem o co tam chodzi, kolorowe kwadraciki itp. troche na gielde to wyglada.
 
volky 0

volky

Użytkownik
Ja zacząłem instalację ale jakiś mnie nerw złapał za ten język niemiecki i po co im moj numer telefonu stacjonarnego ?!. Bedzie dzwonił zeby dac 1 euro . Wszedzie chcą dane użytkownika od deski do deski
 
T 0

trojan

Użytkownik
Ja rejestrowałem się 10 min temu i dostałem Kod od razu, a tam nie podałem nr stacjonarnego tylko podałem 2 x ten sam numer komórkowy.

I dostałem 2 Euro
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja zrobilem tak samo jak kolega wyzej i od razu po zarejestrowaniu pojawilo sie okienko na ten kod i SMS na komórce :spokodfhgfh: I równiez dostalem 2 EURO :jupi:

EDIT:

Jak tam postawic zaklad akumulacyjny? Niech ktos napisze jak wie.
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Pomocy!! Podczas rejestracji przy rubryce z kodem kierunkowym i miastem wyskakuje bład &quot;Nur Zahlen erlaubt!&quot; i nie mogę się zarejestrować. o co kaman ?
 
bej 178

bej

Użytkownik
rozkminil ktos jak tu stawiac? postawilem wczoraj va bank na Twente ktore zremisowalo (zakald przegrany) teraz wchodze i moj stan konta = 1.96e
 
Do góry Bottom