>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 Finału Mistrzostw Europy: 21:00 Hiszpania - Francja [9.07.2024]

makaveli23 391,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania remis nie ma zakładu
Kurs: 1.74
Bukmacher: betfan
Analiza:
Obie drużyny zmęczone dogrywkami, Francja jeszcze karnymi, ale sądzę że faworyt jakim jest Hiszpania powinna tego meczu nie przegrać a nawet wygrać w czasie regulaminowym. Francja w drodze do tego półfinału strzeliła w sumie tylko 3 bramki, ich ofensywa jest na tych mistrzostwach bardzo nieskuteczna. Hiszpania za to strzeliła bramek 10 w regulaminowym i jedną w dogrywce w wygranej w ćwierćfinale z Niamcami 2-1. Mecz ten prawie sie udał skończyć w regulaminowym trenerowi de la Fuente, ale jednak zrobił błąd wymieniając w 80 minucie dwóch napastników na graczy środka pola by zamulić i dotrzymać wynik 1-0 do końca. Jeden plus tego taki że Morata i Williams sobie odpoczęli i będą stwarzać miejmy nadzieję większe zagrożenie pod bramką Francji. Francja dostosowała się do leniwej i defensywnej gry przeciwnika w meczu 1/8 z Belgią jednak raczej zasłużenie wygrała 1-0. W ćwierćfinale z Portugalią również dostosowali się do gry przeciwnika, tym razem szybkiej gry ofensywnej ale co z tego jak nie skutecznej i remis 0-0 do karnych doskonale oddał to co się działo na boisku. Przewiduję bramkę a nawet dwie Hiszpanii w regulaminowym czasie gry, Francja oczywiście też będzie mieć swoje okazję ale jest mocno nieskuteczna i myślę że tych bramek strzeli mniej od Hiszpanii a ta zejdzie z boiska wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3145
arass1 300,7K

arass1

Użytkownik
Hiszpania - Francja
9 lipca 2024 godz. 21:00

Szykuje się na bardzo emocjonujące starcie, które wyłoni pierwszego z finalistów Mistrzostw Europy. Francuzi dostali się do półfinału pokonując Portugalię po serii rzutów karnych, ale ich gra od początku turnieju nie wygląda za ciekawie. W ich grze razi nieskuteczność i brak pomysłu na grę. Gwiazdy reprezentacji Francji nie błyszczą i nie imponują swoją formą, tak jak by od nich oczekiwano. Krótko mówiąc podopieczni Didiera Deschampsa nie są w optymalnej formie i dobitnie to pokazuje ich dorobek strzelecki, ponieważ za nami jest już pięć spotkań, a oni zdołali strzelić tylko 3 bramki. Natomiast jeśli chodzi o Hiszpanów, to wyglądają świetnie na tym turnieju. Przez fazę grupową i 1/8 finału przeszli jak burza, a ćwierćfinale do dogrywce odprawili Niemców, którzy byli jednym z głównych faworytów po sięgnięcie tytułu. Bardzo dobrze wygląda ich środek pola z Rodrim i Fabianem Ruizem, a skrzydła z Yamalem i Williamsem na czele sieją duże spustoszenie w szeregach rywali i napędzają wiele akcji ofensywnych. W tym meczu na pewno zabraknie Pedriego, ale uważam, że Olmo godnie go zastępuje. Nawet jestem w stanie pokusić się o twierdzenie, że jego obecność na boisku powoduje, że Hiszpanie mają jeszcze większą siłę rażenia. Na podstawie obserwcji dotychczasowych meczów obu reprezentacji oraz ich formy, uważam, że "La Furia Rocha" awansuje dalej i tym samym zamelduje się w finale EURO 2024.

Hiszpania awans @ 1.75 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3377
typerskoki 536,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Hiszpania - Francja 1 @ 2,60 @ Fortuna
Dla mnie Hiszpania gra kapialny futbol i jest poza zasięgiem wszystkich poza Niemcami, z którymi sobie poradziło mimo, że się wydawało że Niemcy na fali wyrównującej bramki rozstrzygną to na swoją korzyść. Francja tak jak Anglia nie gra kompletnie nic i się prześlizguje samobójami i karnymi. Jednak z takim rywalem uważam, że to już nie przjedzie. Pokuszę się o więcej. Kurs na czystą jedynkę jest już mega spoko, ale ja tu widzę jakieś 3-0, więc handi można też poszukać po kursie ponad 5. Niepokoi mnie jedynie to, że Hiszpania musiała dać sporo z wątroby w meczu z Niemcami i są straty w ludziach (kontuzje kartki). Francja na stojąco, myślami na wakacjach odpoczywała kolejny mecz, więc wznosząc się na swoje indywidualne umiejętności i będąc wypoczętym mogą okazać się trudniejszym orzechem do zgryzienia niż się to wydaje po meczach dotychczasowych. Dlatego w głownym typie zostawiam czystą jedynkę i nie wyobrażam sobie, że Hiszpanie przeszli Niemców, a słabej wypalonej Francji nie dadzą rady
 
Otrzymane punkty reputacji: +2908
R 946,2K

rjastrzab

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs 1,50
Forbet

Cały czas konsekwentnie idę w kierunku underów bramkowych w fazie pucharowej ME 2024. Co prawda obie drużyny to marki liczące się na świecie, więc nie ma się co dziwić, że na arenie europejskiej doszły do półfinały tych rozgrywek. Francja w aktualnej formie rozczarowuje jeżeli chodzi o strzelone bramki. Można mówić o fenomenie że przy tak marnej skuteczności z gry doszli tak daleko. Świadczy to o klasie drużyny. Ale na przeciwko staną Hiszpanie, którzy w tym składzie półfinalistów maja największe szanse na zdobycie tytułu. Dlatego uważam, że Hiszpanie nie dadzą sobie strzelić gola, a sami wypracują jedną lub dwie bramki i mecz zakończy się wynikiem poniżej 2,5 gola.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 357K

ogon_w44

Typer
Powyżej 3.5 kartki 1.65 superbet

Po raz kolejny wejdę w kartki i myślę, że tym razem ta linia wejdzie z naddatkiem. Sędziuje Slavko Vincic i on na tym euro wstrzemiezliwy w kartkach nie jest. Pokazał 5 kartek w meczu Hiszpanów z Włochami i 4 w Szwajcarii bodajże z Węgrami jak dobrze pamiętam.
Tutaj mamy już półfinał i emocje będą znacznie większe niż faza grupowa. Dodatkowo zawodnicy mają w nogach już coraz więcej meczu, obie ekipy grały dogrywki . Przy takim zmęczeniu łatwiej będzie o błędy i ratowanie się faulem .
Uważam że nawet linia 5.5 jest do gry
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2908
successful 2,2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania wygra mecz + Francja otrzyma powyżej 0.5 kartek
@2.90 Superbet

Prawdopodobnie nie jestem jedyny, który uważa, że Hiszpanii ten finał po prostu się należy. Francja przez większość turnieju nie miała nic do powiedzenia, czego efektem jest brak jak dotąd strzelonej bramki z gry. Oczywiście - w najlepszej czwórce nie ma drużyn przypadkowych, tym bardziej, że Francja jeszcze przed turniejem była zaliczana do ścisłego grona faworytów do tytułu. Jednak ich gra sprawia, że awans do finału byłby w pewnym sensie krzywdzący dla piękna futbolu. Czas najwyższy, by wyeliminował ją zespół, który rzeczywiście pokazuje serce do walki i jest przy tym skuteczny. Takim zespołem jest Hiszpania. 3:0 z Chorwacją, 4:1 z Gruzją, 1:0 z Włochami. Wygrana z innym silnym faworytem - Niemcami - po dogrywce. Uważam, że miejsce w finale należy do Hiszpanów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2114
R 817,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Hiszpania RT
Kurs: 2,75
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
W ćwierćfinale Hiszpania po znakomitym i widowiskowym meczu pokonała Niemców i mecz ten nie bez przyczyny nazywany był przedwczesnym finałem. Francja dla odmiany gra bardzo nieskutecznie ale też bryluje w grze obronnej- na Euro straciła do tej pory tylko jedna bramkę w meczu z Polską po karnym Lewandowskiego. Na tym tle gra Hiszpanów wygląda kosmicznie a popisy Williamsa czy Yamala przekładają się na skuteczność drużyny. Francuzi z kolei dochodzą do pozycji strzałowych ale nieskuteczność i przysłowiowe "klapki na oczach" strzelającego z każdej pozycji Mbappe dają taki efekt, że ich mecze trudno się ogląda. Postawię na wygraną prawdziwego futbolu w wykonaniu Hiszpanów, chociaż nie zagra kontuzjowany Pedri i za kartki zdekompletowana prawa obrona- Carvajal i Le Normand.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2448
R 817,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Podwójna szansa i suma goli: Hiszpania lub remis i powyżej 0,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Drugi typ na ten sam mecz półfinałowy tym razem pod konkurs forbeta. Jak napisałem wcześniej Hiszpania gra skutecznie a niekonwencjonalne zagrania młodego Williamsa czy Yamala siały popłoch wśród obrońców choćby Włoch czy Niemiec. Skuteczna gra z Chorwacją czy Gruzją a także totalne zdominowanie bezradnych Włochów i w tzw przedwczesnym finale wygrana po dogrywce z Niemcami pozwalają w Hiszpanach upatrywać głównego kandydata do mistrzowskiego tytułu. Na drodze jednak Francja- niewygodny rywal, który jednak mimo krytyki doszedł do półfinału grając nieskutecznie w ataku ale jednak bardzo solidnie w obronie. Zakładam wygraną Hiszpanów lub jeśli mecz zakończy się remisem, to jednak nie bezbramkowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2188
pezio 29,9K

pezio

Użytkownik
Hiszpania v Francja
Hiszpania powyżej 50,5% posiadania piłki @1,75 etoto / @1,65 betfan

Nie widzę innej opcji na ten mecz aniżeli prowadzenia gry przez Hiszpanów. Zakładając długo utrzymujący się wynik remisowy to dla mnie 9/10, że to wchodzi. Nie wspominam nawet o tym, że musieliby gonić wynik. Nawet przy stosunkowo szybko strzelonej bramce przez Spain, nie widzę jakoś rozgrywających długo Francuzów. Oni nastawiają się na kontry, zagrają w niskim pressingu zapewne. Z Portugalią w tym elemencie 37-63%. Hiszpanię 52-48 z Niemcami. W ostatnim meczu Spain v France w finale LN 60-40%. To wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3102
Emdojot 367,3K

Emdojot

Użytkownik
Hiszpania vs Francja

Hiszpania lub remis i under 3.5 gola @1.60 forbet

Mamy tutaj dwa obozy wizji futbolu wyznawanego przez trenerow tych reprezentacji. Hiszpanie graja przyjemnie dla oka, wykorzystuja dobra forme swoich mlodych skrzydlowych oraz srodka pola. Co wiecej moga liczyc na pomoc zawodnikow rezerwowych, co pokazał m.in. Olmo, ktory zastepujac Pedriego skradł show zaliczajac asyste oraz bramke. Druga strona to nudny i brzydki dla oka system, ktory co prawda jest efektywny ale za grosz nie efektowny. Ofensywa cierpi na brak skutecznosci, a nie pomaga w tym koniecznosc gry Mbappe w masce. Jeden z czlonkow sztabu Trojkolorowych przyznał, ze ogranicza to jego wizje, a co wiecej sama swiadomosc posiadania zlamanego nosa, blokuje niejako ofiarnosc w grze nowego pilkarza Realu.
Jesli mamy spojrzec na te czysto statystycznie to gole poprostu nie moga sie posypac, spotykaja sie albowiem dwie najlepsze defensywy na tym turnieju. Nie liczac samoboja Le Normanda, stracili tylko gola z gospodarzami turnieju i to w ostatnich minutach meczu. Francuzi z kolei jedyna sytuacja kiedy wyciagali pilke z bramki, bal rzut karny Lewandowskiego.
Mysle, ze duzo lepiej zaprezentuja sie Hiszpanie. Kadra Deschampa w fazie pucharowej nie miala duzego wyzwania, bo grali z pozbawiona polotu i bedaca w beznadziejnej formie na tym turnieju Belgia oraz Portugalia, ktora nie przypomina juz tego zespolu z kwalifikacji, ktory nie tylko przeszedl je sucha stopa ale takze zrobil to w dobrym stylu.
Njabardziej prawdopodobnym scenariuszem jest dla mnie kolejne underowe spotkanie z max 2 bramkami i mam nadzieje, ze beda to gole graczy De LaFuente, ktorzy w finale zmierza sie z Holandia i dadza nam naprawde dobre widowisko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2448
B 77,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Hiszpania awans @1,80 forbet

Nie oglądam wszystkich spotkań ale Hiszpanie to dla mnie w tej chwili główni faworyci do zdobycia mistrzostwa Europy, grają bardzo otwartą piłką, ciekawą dla oka. Francuzi grają na stojąco i liczą na cud w karnych. Ich liderzy Grizman i Mbappe są bez formy, Francuzi nie strzelają bramek w tych mistrzostwach. Ich ofensywa kuleje. Cos tam próbuję grać Dembele jak wejdzie z ławki i to tyle. U Hiszpanów szkoda że kontuzję złapał Pedri, Myślę że Espania ma tyle jakości że to nie będzie miało ąz takiego znaczenia. Swietnie rozczytali w cwiercfinale Niemców. Wydaję mi się że pierwszy półinał będzie małym finałem. Druga częśc drabinki wydaję się słabsza. Uważam że zbyt wielu goli nie będzie w tym spotkaniu o wyniku może roztrzygnąć jedna bramka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2448
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Hiszpania - Francja

Typy:
Francja awansuje @2,00 Fortuna szybki gol na 1:0, potem dobra okazja na 2:0 i zaraz po tym się posypali
Francja wygra w regulaminowym czasie gry @3,10 Fortuna (dwa gole przewagi = zakład wygrany)
Francja powyżej 1,5 gola w meczu @3,40 Superbet
Francja wygra i obie reprezentacje strzelą gola @7,00 Fortuna

Gdyby patrzeć tylko przez pryzmat gry na tym Euro, to faworytem jest Hiszpania, która spisuje się tutaj znacznie lepiej od Francuzów, ale jak dla mnie większy potencjał mają Franzuci. Przed mistrzostwami to Francja była uznawana za wyraźnie mocniejszą reprezentację i obok Anglików byli głównym faworytem do mistrzostwa. Póki co Francuzi grają poniżej oczekiwań, w ataku są nieskuteczni, ale z takim składem wiecznie tak słabo grać nie mogą, Mbappe też w końcu musi zagrać lepiej. W ostatnich latach Francuzi osiągnęli znacznie więcej od Hiszpanii, doświadczenie w tak ważnych meczach jest po ich stronie. Mecze półfinałowe czy finał największych imprez rządzą się swoimi prawami. Czuję, że Francja w końcu zagra dobry mecz i awansuje do finału.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: Remis
Kurs: 2.85🟥
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Co tutaj dużo kryć, Hiszpania zagrała dobre spotkanie z Niemcami, chociaż po strzelonym golu na 1:0 to gospodarze turnieju przejęli inicjatywę. Można było mieć wrażenie, że prędzej czy później die Nationalelf doprowadzi do dogrywki i tak też się stało. Kolejne 30 minut batalii było bardzo wyrównane i tak naprawdę wynik mógł pójść w obie strony, ale świetnym dośrodkowaniem popisał się Dani Olmo i jeszcze lepsze uderzenie z główki zaliczył Mikel Merino. Hiszpania pokazała charakter i z pewnością ma wszystko, aby sięgnąć po tytuł.

Jest doświadczenie, ale też młodość, która podnosi poziom La Furia Roja. Mało kto spodziewał się, że selekcjoner Luis de la Fuente osiągnie taki sukces, jak półfinał Mistrzostw Europy. Jego niepopularne decyzje się sprawdzają i fani mają nadzieję, że ich ulubieńcy zameldują się w finale. Wiele będzie zależeć od duetu młodzieży Lamine Yamal oraz Nico Williams dosyć wcześnie opuścili boisko w Stuttgarcie i ich motoryka oraz dynamiczność będą potrzebne, aby skruszyć francuski mur. Czy ten duet zapisze się na kartach historii Hiszpanii?

Francja gra bardzo pragmatyczny futbol i pomimo ogromnego potencjału, jaki drzemie w tej reprezentacji, selekcjoner Didier Deschamps najwidoczniej takim podejściem pragnie sięgnąć po Mistrzostwo Europy. Przypomnijmy, że Trójkolorowi stracili tylko jednego gola i było to w starciu z Polską, a do tego nie zdobyli bramki z gry. To powoduje sporą dyskusję w kraju, ale trener oraz zawodnicy robią po prostu swoje i jak na razie przynosi to zamierzony efekt. Wiele mówi się też o Kylianie Mbappe, który po kontuzji odniesionej w spotkaniu z Austrią nie jest do końca sobą. Maska ogranicza jego pole widzenia i nie jest w stanie wskoczyć na poziom, który pamiętamy z Mistrzostw Świata w Katarze.

O ile w ofensywie nie wygląda to najlepiej, to należy pochwalić przede wszystkim defensywę Trójkolorowych. William Saliba zdecydowanie należy do czołówki obrońców tego turnieju. To samo możemy powiedzieć o Mike Maignan. Bramkarz Francji nie ma może zbyt wiele strzałów do powstrzymania, niemniej jednak jest na posterunku i wyłapuje trudne uderzenia. Dzisiaj goalkeeper Francji może mieć sporo pracy. Czy doczekamy się kolejnego nudnego starcia z Wicemistrzami Świata?

Powiem szczerze, że rzadko kiedy gram remisy, ale tutaj pierwszym moim pomysłem był właśnie ten typ. Zarówno Hiszpania, jak i Francja dysponują podobnym potencjałem, co możemy zauważyć po wystawionych kursach. La Furia Roja ma jednak spore braki kadrowe i trzech podstawowych zawodników nie wystąpi dzisiaj z nadmiar kartek, czy też kontuzje. Mowa tutaj o Pedrim, Danielu Carvajal, czy też Robinie Le Normand. Selekcjoner Luis de la Fuente ma jednak jakościowych zmienników i ciekawy jestem, jak poradzą sobie na tle Trójkolorowych.

Oba zespoły w poprzedniej rundzie zaliczyły remisy w regulaminowym czasie. Hiszpania z Niemcami a Francja z Portugalią. Myślę, że La Furia Roja będzie częściej utrzymywać się przy futbolówce, a Trójkolorowi skupią się na defensywie oraz na szybkich kontratakach. Nie zdziwi mnie wynik 0:0 lub 1:1 i mam nadzieję, że będzie to remis po dobrym widowisku, chociaż wątpię, że obejrzymy piłkarski spektakl. Liczy się osiągnięcie celu, nawet kosztem pięknej gry.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 943,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: otrzyma kartkę / Lamine Yamal
Kurs: 6.00
Bukmacher: Fortuna

Dziś przed nami pierwszy półfinał ME i spotykają się dwie ekipy które były zresztą wymieniane w roli faworytów , sporo już analiz na temat tego meczu zostało napisanych i trudno nie iść tutaj w stronę Hiszpanów którzy nie da się ukryć lepiej przezentują się na tych mistrostwach ale wiadomo nie wazne jakim stylem czy sposobem grasz wazny jest wynik końcowy , te zdanie kieruję przede wsystkim w stronę Francuzów bo ci nic nie grają ale są w półfinale , skupię się jednak na kartonikach bo te chyba nie da się ukryć w tym meczu zostaną pokazane , sędzią jest Słoweński arbiter Slavko Vincic który na tych mistrzostwach sędziował dwa spotkanie a między innymi spotkanie Hiszpanów z Włochami wygranym przez Hiszpanów skromnie bo skromnie 1:0 po samobóju ale pan Slavko pokzał w tym meczu 5 żółtych kartoników z czego większość bo trzy zobaczyli Hiszpanie min. Rodri , Robin Le Normand i Daniel Carvajal , dziś poluję na kartkę Lamine Yamala , w tych meczach w których do tej pory grał czyli wszystkich nie raz faulował i nie raz postawił stępel na nodze rywala i też nie raz był pod bacznym okiem arbitrów bo niektóre z tych fauli byli własnie na pograniczu aby pokazać mu karteczkę , myślę że dziś Hiszpanie będa częściej przy bramce Francuzów a ci z kolei będą liczyć na szybie kontry i tu upatruję fauli a tu Lamine będzie musiał udaremniać te szybkie wyjścia Francuzów ale wiadomo to jest moja wizja a mecz napisze swoją statystykę .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3615
ziroxxx 863,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Hiszpania - Francja, Hiszpania więcej fauli @ 1.55 Betfan (konkurs)

Analiza:
Typowanie, która ekipa awansuje na tym etapie jest bardzo trudne. Niby Hiszpania lepiej gra w piłkę, a Francja nie gra fajnego futbolu dla oka, ale to nie jest przecież aspekt decydujący o awansie. Hiszpania wyróżnia się wieloma strzałami w meczach, łatwością w tworzeniu sytuacji bramkowych, akcjami wielopodaniowymi, szybkimi skrzydłowymi itd. Dużo plusów, ale ja tutaj mam głowie dobrą defensywę Francji, która straciła dotychczas jednego gola i to jeszcze z Polską z karnego. Styl Francji jest znany, zagęścić środek pola, dobra defensywa i nastawienie na szybkim zawodników. Hiszpania będzie się utrzymywać przy piłce, ale będzie mieć problemy żeby przejść przez defensywę Francji. W ataku pozycyjnym jakim będzie grać Hiszpania to przeciwnicy nie mają dużo możliwości do fauli. Raczej więcej fauli się pojawia kiedy są szybkie ataki. Dlatego tutaj widzę więcej fauli spowodowanych przez zawodników Hiszpanii. W dodatku podobny scenariusz pojawiał się w poprzednich meczach. Mamy próbkę 5 meczy (3 w grupie i 2 w fazie pucharowej), która pozwala nam wysunąć jakieś wnioski na podstawie statystyk. Hiszpania faulowała następującą ilość razy: 15,17,11,17,14. Średnio 14,8 fauli na mecz. Francja natomiast uzyskała: 13,8,11,12,7 fauli. Średnio 10,2 fauli/mecz. Na pierwszy rzut oka już wysuwa się wniosek, że Hiszpania o wiele więcej fauluje. Do tego jeszcze dokładam faule na zawodnikach Francji i Hiszpanii. Zawodnicy z Hiszpanii byli faulowani średnio 11,4 razy/mecz, a z Francji 12,4 razy/mecz. Kolejny plusik, który potwierdza, że zawodnicy z Francji są częściej faulowani.

Dorzucam jeszcze jeden typ:
Hiszpania - Francja, Hiszpania over 54,5% posiadania piłki @ 1.85 Forbet

Na innych bukmacherach kurs niższy lub juz są wyższe linie. Dla mnie meczem do którego można porównać dzisiejsze starcie to poprzedni pojedynek Francuzów z Portugalią. Ten mecz widze, bardzo podobnie. Portugalia = Hiszpania utrzymująca się dłużej przy piłce, a Francja nastawiona na kontraatak. Portugalia miała posiadanie piłki 63%. Jedynie szybka bramka Hiszpanów może zabić ten typ. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1157
anzelmo 209,1K

anzelmo

Użytkownik
Hiszpania - Francja

sporo juz napisane o tym meczu w sumie to Francja po za gra w defensywie prezentuje żenujący poziom jeśli chodzi o potencjał w ataku Kilian gra zdecydowanie poniżej gdzieś chyba na 30% po tym złamaniu nosa. Ogólnie słaba ta impreza jesli chodzi o mecze grupowe było ok ale im dalej w las tym więcej taktyki wiadomo panowie ;piłkarze !!zmęczeni ale winna lezy po stronie świni im więcej będzie drużyn tym więcej będzie lipnych turnieji i meczy na plus na pewno Turcja Gruzja imo Albania troszkę czyli ekipy debiutujące którym sie bardzo chciało. Hiszpania taka fajna maszynka młodość- doświadczenie piłkarze drugiego szeregu w klubach szkoda ze dziś nie zagra Carvahal.
Mam Hiszpanów i mam nadzieje ze udowadnia to w meczu ta swoja dobra formę turniejowa ze ta drużyna na da szans i argumentów zeby trener DD zabił ten mecz i nie powiela błędu z meczu z Niemcami gdzieś na 25 minut przed Konicem zmiany trenera czekanie na koniec meczu i...szanse na karny zawsze sa przy technice potencjale piłkarzy mamy var a stawka bardzo duza to i czerwo możliwe z fartem .Z gwizdkiem nie ma angielskich patałachów wiec....piłkarze szybcy będą kontry .

ode mnie taki bet od stanowskiego fuksiarz Rzut karny lub czerwona kartka 2,35
 
Ostatnia edycja:
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Bukmacher: Superbet
Typ: Francja powyżej 9.5 fauli
Kurs: 1.42


Francuzi póki co prześlizgują się przez poszczególne etapy, ich gra nie zachwyca, są nieskuteczni w akcjach ofensywnych i oglądanie ich gry jest po prostu męczące. W przypadku Hiszpanów jest zupełnie odwrotnie, bo tutaj od razu widać pro-ofensywną grę i przede wszystkim zabójcze skrzydła w postaci Nico oraz Yamala. W tym meczu spodziewam się większej inicjatyywy po stronie Hiszpanii, która wyeliminowała już jednego z głównych kandydatów do triumfu - Niemców, a i w fazie grupowej odhaczyłą dwóch trudnych rywali, których pewnie ograła - Włochów i Chorwatów. Myslę, że Francja będzie bardziej bazowała na kontrach, ale też agresji, stąd też decyduje się na stosunkowo niski próg fauli po ich stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1157
chamberlain 485,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Francja
Dokładny wynik 0:0 @ 6.70
Francja awansuje po rzutach karnych @ 11.00
Fortuna

Szukam w tym meczu kolejnego remisu, ale jako, że ten typ już został podany, a ja nie będę się powtarzał, to idę krok dalej i szukam bezbramkowego remisu. Mało bramek w fazie Play Off, zresztą jak i na całych mistrzostwach, w ćwierćfinałach mieliśmy aż 3 remisy, dwa po 1:1 i jeden 0:0, tutaj znowu widzę na to duże szanse. Hiszpania faworytem, co nie dziwi, grają ładnie, wyszli z trudnej grupy, wyrzucili drugą najlepiej grającą drużynę na tym turnieju czyli Niemcy, po drugiej stronie Francja, która zawodzi, brakuje jej skuteczności, ale mają jakieś szczęście i przypominają mi trochę Portugalię z Euro 2016, powoli czołgając się do finału. Trzeba jednak zaznaczyć, że dużo osób skupia się na brak skuteczności Francji, a przecież trzeba też realnie spojrzeć na ich defensywę, w końcu Francja na całym turnieju straciła tylko 1 bramkę, przeciwko Polsce, po rzucie karnym Lewandowskiego, który musiał powtarzać jedenastkę, po wyjściu bramkarza z linii, powtarzać jedenastkę, którą mimo, że bramkarz przekroczył swoje uprawnienia, to ją obronił. Hiszpania z bramką na koncie w każdym spotkaniu, ale mieli spotkania z Włochami, Albanią i Niemcami, gdzie ciężko było im trafić i skończyli mecz z raptem 1 golem na koncie. Hiszpania będzie tu cisnąć, ale patrząc na mecze Francji, to oni to spotkanie zabiją i raczej nie obejrzymy powalającego widowiska, z dużymi szansami na kolejny bezbramkowy remis.
 
Ostatnia edycja:
N 431K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: otrzyma kartkę / Lamine Yamal
Kurs: 6.00
Bukmacher: Fortuna

Dziś przed nami pierwszy półfinał ME i spotykają się dwie ekipy które były zresztą wymieniane w roli faworytów , sporo już analiz na temat tego meczu zostało napisanych i trudno nie iść tutaj w stronę Hiszpanów którzy nie da się ukryć lepiej przezentują się na tych mistrostwach ale wiadomo nie wazne jakim stylem czy sposobem grasz wazny jest wynik końcowy , te zdanie kieruję przede wsystkim w stronę Francuzów bo ci nic nie grają ale są w półfinale , skupię się jednak na kartonikach bo te chyba nie da się ukryć w tym meczu zostaną pokazane , sędzią jest Słoweński arbiter Slavko Vincic który na tych mistrzostwach sędziował dwa spotkanie a między innymi spotkanie Hiszpanów z Włochami wygranym przez Hiszpanów skromnie bo skromnie 1:0 po samobóju ale pan Slavko pokzał w tym meczu 5 żółtych kartoników z czego większość bo trzy zobaczyli Hiszpanie min. Rodri , Robin Le Normand i Daniel Carvajal , dziś poluję na kartkę Lamine Yamala , w tych meczach w których do tej pory grał czyli wszystkich nie raz faulował i też nie raz był pod bacznym okiem arbitrów bo niektóre z tych fauli byli własnie na pograniczu aby pokazać mu karteczkę , no i jak dla mnie bardzo ważne info a mianowicie nie tak dawno bo 1 czerwca odbył się finał LM gdzie Real Madryt mierzył się z Borussią Dortmund i po wygranej 2:0 Real podniósł do góry to trofeum , mecz sędziował pan Slavko Vincic i pokazał 4 żółtka , trzy z nich zobaczyli piłkarze z Dortmundu a zaledwie jedna była dla Realu a tą kartkę a była to pierwsza kartka w tym meczu zobaczył już w 35 min właśnie Lamine Yamal . myślę że dziś Hiszpanie będa częściej przy bramce Francuzów a ci z kolei będą liczyć na szybie kontry i tu upatruję fauli a tu Lamine będzie musiał udaremniać te szybkie wyjścia Francuzów ale wiadomo to jest moja wizja a mecz napisze swoją statystykę .
Ale głupoty piszesz... Lamine Yamal zobaczył żółtą kartę w finale LM w barwach Realu...:ROFLMAO:
 
Do góry Bottom