>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału - Manchester Utd. - Schalke 04 4 maj [środa] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


VS
4 maja
MANCHESTER UNITED - FC SCHALKE 04
1,40 - 4,40 - 7,50
Kursy: Betclic
W środę na Old Trafford dojdzie do rewanżu pomiędzy Manchesterem i Schalke 04. Faworytem tego spotkania są Czerwone Diabły. W pierwszym spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony, wygrywając 2-0.
Jaki padnie rezultat waszym zdaniem w tej potyczce? Jak zagra Manchester, a jak Schalke?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji, wyrażania swoich argumentów, wniosków.​
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Moimi typami były od początku że Schalke nie zdobędzie ani 1 bramki w dwumeczu. Po pierwszym meczu jestem bardzo pozytywnie nastawiony że Schalke nie strzeli na Old Trafford tym bardziej. Stawiajcie to grubo :) Nikt niema i miec nie bedzie w tym pokoleniu takiej obrony jak United... Rownież postawiłem iz United wygra Lige Mistrzów po kursie 3.3. I będe stawiał na finał że Barcelona lub Real nie strzelą gola Manchesterowi. Pozdrawiam
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tu się gra o awans a nie dobre wrażenie, Manchester na maxa podszedł do 1 meczu i ma zaliczkę 0-2 więc będzie grać bardziej na luzie bez niepotrzebnych strat przed finałem, Schalke natomiast nie ma nic do stracenia i zawsze może coś tam wpaść.Obraz pierwszego meczu był jednoznaczny, nie musi to tak wyglądać w rewanżu choć awansu Utd na 99% nie roztrwoni.Granie na brak gola Schalke za grubą kasę hyhy...no powodzenia oby weszło.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tym bardziej że SaF może wystawić całkiem zmodernizowany skład dając swoim asom odpocząć przed arcyważnym meczem z Chelsea w lidze.
Nie zdziwię się jak obrona będzie się składać z Kuszczaka , O&#39;Shea , Fabio , Smailinga i Vidica na przykład. Ciężko o gola jest na Old Trafford , ale jak Tommy wyżej pisał. Cos Schalke może wpaść bo tu raczej grają już o honor. Marsylia też dość szczęśliwie gola strzeliła , ale strzeliła.
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
To, że UNITED wygra to jestem o tym przekonany, ale czy nie straci bramki?
1/8: 2:1 z Marsylią
1/4: 2:1 z Chelsea
Tym bardziej, że prawdopodobnie nie zagrają Vidić i Evra, którzy jeśli dostaliby żółtą kartkę w 2. półfinale, to nie zagraliby w finale.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Z Maryslią bramka samobójcza a Chelsea to Chelsea ;) nie zagra Vidic i Evra oki to zagra taka defensywa
Rafael-Evans-Rio/Smalling-Fabio warto pamiętać także o Brownie czy O&#39;Shea którzy też mogą zagrać na środku ;)
United ma szeroką ławkę poza tym do składu wraca Fletcher i Berbatow ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Manchester szansy raczej nie zmarnuje no chyba że wyjdzie Schalke mecz życia i po raz drugi z rzędu zobaczymy Niemiecki klub w finale który po raz drugi przegrywa.Jak dla mnie mecz roztrzygnoł się w pierwszym meczu podobnie jak w meczu Hiszpanskich drużyn.Najprawdopodobniej zobaczymy finał Manchester:Barcelona-&gt;tym razem na Wembley.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Myślę że w rewanżu bedzie 4:0
Wg mnie taki wynik nie padnie. Takie mam przeczucie do wyniku 2 do 1 ale czy mam rację to się okaże. Tak jak ktoś pisał wyżej, MU czeka ważny mecz w lidze, jeśli go przegrają to mogą stracić mistrzostwo na rzecz Chelsea. Sądze, że SAF da odpocząć liderom drużyny i zagra trochę inny skład w porównaniu z poprzednimi spotkaniami. Sam Ferguson przyznał, że zamierza w następnych meczach przeprowadzić pewne rotacje.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Huntelaar i Howedes gotowi na rewanż.

W środowym półfinale Ligi Mistrzów na Old Trafford w barwach Schalke prawdopodobnie nie zabraknie Klaas-Jan Huntelaar i Benedikt Howedes. Obaj opuścili pierwsze spotkanie z powodu kontuzji.

Holendra kontuzja wyeliminowała już w lutym i od tego momentu intensywnie pracował na treningach by wrócić do pełnej sprawności. Nieco krócej nie grał Howedes, który miał ostatnio problemy z mięśniami brzucha.

Obaj będą do dyspozycji trenera Ralfa Rangnicka w rewanżu na Old Trafford.

Bundesliga
I to jest poważne wzmocnienie drużyny Schalke, mimo że 2-0 to wysoka zaliczka, to jednak S04 musi zagra all in jeśli na coś liczy, już koniec sezonu BL do finału pucharu Niemiec jeszcze dużo czasu wiec S04 stawia wszytko na jedną kartę i mimo, że w pierwszym spotkaniu MU totalnie ich zdominowało, to gdyby S04 strzeliło szybko bramkę to może Manchesterowi napsuć trochę nerwów. Sprawa awansu rozstrzygnięta, ale ja się zastanowię czy nie postawić na to, że goście strzelą bramkę, bo duet Raul, Edu a w drugiej połowie Raul, Huntelaar stać na honorowego gola.
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna,Liga Mistrzów , 04.05.2011 godz.: 20:45
Spotkanie: Manchester Utd - Schalke
Kurs: 4.5
Typ X
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Do dzisiaj trudno uwierzyc w to,ze Szalke wystepuje w polfinalach Ligi Mistrzow. Do tej rundy awansowali jednak w pelni zasluzenie. Pewne wyjscie z grupy, pozniej udane konfrontacje z Valencia i Interem. Szczegolnie wyczyn w Mediolanie na kazdym zrobil wrazenie. W koncu nie zbyt czasto zdarza sie aby Inter przed wlasna publicznoscia przegrywal az 3 bramkami. Całe to dobre wrazenie zostalo przygaszone w pierwszym polfinalowym starciu z CZerwonymi Diabłami. Manchester Utd nie mial litosci i wykorzystal błedy Niemcow pokononujac ich na wlasnym terenie 0-2. W tej sytuacji nikt nie ma watpliwosci,ze Anglicy poradza sobie tym bardziej grajac na Wyspach. Przestrzegalbym jednak przed zbytnim optymizmem. Szalke to naprawde solidna druzyna. W swoich szeregach maja kilku wysmienitych zawodnikow. Oczywiscie warto jest wspomniec o obecnosci: Huntelaara (15mln E), weterana Hiszpanskiej pilki Raúla (7,5mln E), Farfána (15mln E), Jurado (9,5mln E), Höwedesa(10 mln E) i najlepszego bramkarza w Niemczech Neuera (24mln E). Jak wiadomo kilku zawodnikow zabraklo w pierwszej konfrontacji. Tym razem do kadry moga juz byc wlaczeni Hoewedes i Huntelaar. Co najwazniejsze na boisku zobaczymy grajacych na skrzydlach Farfana i Jurado. Jest to bez watpienia potezna bron Szalke, ktora przyczynila sie do rozgromienia Interu. Z pewnoscia w Anglii takze pokaza na co ich stac. Z reszta z wiesci dochdzacych z obzu rywali wynika,ze Man Utd nie specjalnie bedzie przykladal sie do tej rywalizacji. Szykuja sie zatem spore zmiany w ich postawowej jedynastce. Trudno dziwic sie Fergusonowi skoro juz w ten weekend czeka go ogromnie wazne starcie z Chelsea. W zadnym wypadku nie spodziwam sie odrobienia strat przez Szalke jednak bez watpienia co najmniej remis jest w ich zasiegu. Motywacja z pewnoscia bedzie po ich stronie,a o roznicach w umiejetnosciach z lekko rezerwowym garniutrem Czerwonych Diablow trudno jest rozmawiac.
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester Utd - Schalke 04
Handicapy na rzuty rożne
Typ: Manchester United -3 rz. rożnych
Kurs: 3,10
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Witam!
W środe o 20:45 kolejne spotkanie i kolejne emocje ligi mistrzów , między
sobą zagrają Manchester Utd i Schalke 04 . Poprzedni pojedynek dał
zwycięstwo gościom z Anglii 2:0 . Myślę że tym razem bd tak samo , czyli
jednym słowem ManU nie pozostawi Schalke ani cienia nadziei na awans
do finału ligi mistrzów . Ale nie o to chodzi mój zakład na dziś to że Manu
bd miał więcej przyznanych rzutów rożnych od przeciwnika . Dlaczego?
odpowiedź jest prosta grają u siebie i bd dominować w meczu co wystarczy
do zdobycie przewagi i oddawaniem wielu strzałów na bramke .
Typ jak najbardziej godny polecenia , przypomnę tylko że w 1 spotkaniu
obu drużyn Schalke miało 3 rzuty rożne a Manu 6 .
Powodzenia ! ????
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester Utd - Schalke 04
Godzina: 20:45
Typ: 1
Kurs: 1.52
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Przed nami rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów pomiędzy Manchesterm United, a niemieckim Schalke 04. Pierwszy półfinał zakończył się wygraną Anglików 2:0. Zespół z Manchesteru atakował cały mecz, mógł, a właściwie powinien wygrać znacznie wyżej, jednak fantastyczna forma bramkarza Schalke uniemożliwiała zdobycie gola już w pierwszej połowie. Jak już wspomniałem, mecz był bardzo jednostronny. W dzisiejszym spotkaniu zapewne nie wystąpią Evra i Vidić, którzy jeśli złapaliby dziś żółtą kartkę, nie mogliby wsytąpić w spotkaniu finałowym, a to byłoby wielkim osłabiebiem dla zespołu Alexa Fergusona. Gra na własnym stadionie Manchesteru jest wręcz genialna! Czerwone Diabły nie przegrały jeszcze w tym sezonie ani jednego spotkania u siebie. Dodatkowo wszyscy są zdrowi, każdy w dobrej formie. Nie pozostaje nic innego jak postawić na United!
 
N 0

nowylogin

Użytkownik
Nawet rezerwowym składem wygra Manchester. Zobaczymy, czy Tomek zagra. Może jeszcze transfer Neuer&#39;a do Monachium nie jest przesądzony, i ten będzie chciał się pokazać jeszcze na Old Traford. 1:1 to wynik, który mimo wszystko powinien obie ekipy zadowolić, bo udział Schalke w półfinale LM jest dla nich i tak wielkim wydarzeniem.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Sir Alex Ferguson potwierdził, że w składzie na mecz rewanżowy z FC Schalke nie wyjdzie Wayne Rooney i Ryan Giggs.

Strzelcy bramek z pierwszej odsłony walki o londyński finał usiądą na ławce aby odpocząć przed ligową konfrontacją z Chelsea. Czerwone Diabły wygrały na VELTINS-Arena 2:0, dlatego szkocki menadżer może sobie pozwolić na wystawienie zawodników, którzy do tej poty wygrzewali ławkę.

Miejsce Rooneya zajmie najpewniej Michael Owen. Nie wiadomo natomiast, kto zastąpi walijskiego skrzydłowego.
źródło: http://www.schalke04.pl/news/Absencja-Roo-i-Giggsa-szansa-dla-S04-1023
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie: Man Utd - Schalke
Typ: DW 0:2 ( w przypadku wyniku bezbramkowego zwrot stawki )
Kurs : 40,0
Bukmacher: Unibet
Analiza : Zdecydowałem się na taki dość dziwny typ , nie ze względu na to , że widzę szansę dla zespołu Schalke na odrobienie strat z pierwszego meczu , kieruje mną tu głównie czysta matematyka . Otóż uświadomiłem sobie pewną rzecz . Mianowicie , że w rozgrywkach Ligi Mistrzów brakuje mi dogrywek . Jak to głębiej przeanalizowałem , okazało się , że ostatnim pojedynkiem fazy playoff , zakończonym dogrywką był mecz 1/8 finału pomiędzy AS Roma a Arsenalem , dokładnie 11 marca 2009 roku . Od tamtej pory odbyło się 35 kolejnych , w których dodatkowy czas gry nie był konieczny do wyłonienia zwycięscy ( włącznie z meczami finałowymi ) . To trochę dużo , zważywszy na dość wyrównany poziom zespołów , które pozostają w fazie pucharowej . Czy taki scenariusz , jak dogrywka , jest w tym meczu możliwy ? Rzekłbym niewykulczony . Świetne umiejętności bramkarza Schalke , nieobecność w wyjściowym składzie United Rooneya i Giggsa , oraz fakt , że obrona niemieckiego zespołu gorzej jak przed tygodniem już zagrać nie może , czy w końcu że &quot; El Chicarito &quot; nie będzie strzelał wiecznie , są pewnymi argumentami , przemawiającymi za tym , że jest dla Schalke szansa na zero z tyłu . Trudniej raczej o to dwa z przodu ale Raul i spółka są przy odrobinie szczęścia w stanie się o to zatroszczyć . Gdyby jednak obrona ManU , okazała się zbyt silna , zawsze jest jakaś nadzieja na chociażby zwrot stawki .
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
A więc doczekalismy się dnia gdzie poznamy nastepnego uczestnika finału, sądze ze poznalismy go juz w pierwszym meczu lecz 100%owe potwierdzenie uslyszymy po ostatnim gwizdku sedziego. Myslę ze wynik moze nawet zakonczyc sie 0-0, ale moj typ wyniku to 1-0 dla czerwonych diabłow. W trakcie meczu schalke stawi wszystko na jedna karte i bedzie ciagnac z calych sil do ataku, lecz mysle ze MU to nie druzyna ktora sie broni, chodz ma do tego doskonale warunki, kontrataki skrzydlami Nani/Valencia beda szybkie i moim zdaniem bardzo skuteczne. O to moje typy które wlasnie puscilem :

Kurs : 1,79
Manchester United - Schalke 04 : Goście trafiają - NIE
Kurs : 1,98
Manchester United - Schalke 04 : Ilość rogów w 1. połowie Powyżej 5.0

Bukmacher : Betsson
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Po tym co powiedział Fergusson mam wrażenie ze Man.United,podejdzie do tego meczu ulgowo z tego co wiem nie zagrają Rooney i Giggs.Każdy remis da im awans więc nie widze sensu forsowania tempa,wg mnie mecz zakonczy sie remisem albo skromną wygraną gosci.Manchester czeka walka o Mistrzostwo Angli z Chelsi dlatego muszą rozłożyć siły pod koniec sezonu po równo.Jak dla mnie remis w spotkaniu.
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - FC Schalke 04
Typ: Ile bramek zdobędzie drużyna 2? Żadnych bramek
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś o godz. 20.45 drugie półfinałowe, rewanżowe spotkanie Ligi Mistrzów. Manchester United to drużyna o bardzo dobrej defensywie. Świadczy o tym ilość straconych goli w tegorocznych rozgrywkach LM. Anglicy stracili tylko 3 bramki. &quot;Czerwone diabły&quot; utrzymują równą formę przez cały sezon. Ostatnią ligowa porażkę z Arsenalem można nazwać jedynie wypadkiem przy pracy patrząc na poczynania United w trakcie całego sezonu. Jeśli chodzi o Schalke to w ostatnich czterech meczach nie zanotowali zwycięstwa. Zremisowali z Werderem i przegrali trzy mecze zdobywając przy tym zaledwie jeden gol. W ostatnim meczu zostali wręcz rozgromieni przez Bayern Monachium (4-1). Myślę, że Manchester zagra dziś defensywnie i nie pozwoli sobię na stratę bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Schalke 04
Typ: 1-0, 2-0 lub 3-0
Kurs: 2,40
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Drugie spotkanie drugiego półfinału najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich w Europie to pojedynek ManU kontra Schalke.
Piłkarze Aleksa Fergusona są jedną nogą w finale, w którym już czeka na nich Barcelona. Moim zdaniem niemożliwe jest odrobienie strat z Gelsenkierschen, gdy po beznadziejnej grze przegrali z ekipą czerwonych diabłów 2:0, dziś będzie z pewnością podobnie, a mianowicie przewaga Manchesteru i bramki jedynie z ich strony, choć biorąc pod uwagę ostatnią formę bramkarza Schalke - Neuera nie wpadnie więcej niż 3 bramki. Uważam że 1, 2 gole to max ze strony osłabionego ataku gospodarzy, gdyż już wielką stratą jest absencja Rooneya, a do tego dochodzi jeszcze Ryan Giggs. Schalke jak pamiętamy niemalże nie istniało u siebie, więc o czym tu mówić na obcym terenie. Typuję 2:0 dla ManU. Początek o 20:45.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Manchester United - FC Schalke 04 1 @ 1,45 tobet ✅ 4-1
Nie róbmy jaj. Jakim składem by dzisiaj nie zagrał Manchester to i tak powinien spokojnie poradzić bądź co bądź średnia drużyną z Niemiec. Na obecną chwilę czerwone diabły maja najbardziej wyrównaną kadrę z pośród wszystkich potentatów. Wyjściowa 11 ma dzisiaj niby wyglądać tak Van der Sar; Fabio, Ferdinand, Vidic, Evra; Valencia, Scholes, Carrick, Park; Berbatow, Owen. Więc strata Rooneya i Giggsa nie będą miały znaczenia. W pierwszym meczu diabły obnażyły wszystkie słabości Schalke w defensywie i myślę że dzisiaj w Teatrze Marzeń będzie podobnie a Neuer nie powtórzy tak znakomitego występu. Nie będę więcej lał wody na temat tego meczu bo robiłem to już dzisiaj na maturze, ale United dzisiaj idą po wygraną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom