>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 Finału Ligi Mistrzów 22-23.04.2014

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kolego, totalnie się z Tobą nie zgadzam. Oglądam zbyt dużo meczów żeby przyznać Ci rację. Można go nie lubić, nie zgadzać się z nim czy negować jego styl. Ale właśnie, to jest JEGO styl. To co zrobił w Barcelonie było fenomenalne i nigdy nie zapomne tego jak ciężko się grało z TAMTĄ Barceloną
W Bayernie ponownie udowadnia że ma swój pomysł na budowanie drużyny. Wygrał mistrzostwo z ogromną przewagą, druzyna nabrała nowych umiejętności. Czy myslałeś kolego że Bayern wygra wszystkie mecze ? Każdy topowy klub sie wzmacnia i walczy do końca, dlatego nie dyskredytuj Pepa gdyż jest to genialny trener. Podobnie zreszta jak Ancelotti, Ferguson, Mourinho i kilku innych
Ja uważam że problemem Pepa jest to, że jego styl był (podkreślam był) tak fenomenalny że każdy za wszelką cenę chciał nauczyć się grać przeciwko takiej filozofii, w końcu się udało i teraz już każdy wie jak grać przeciwko tiki-tace. Styl jest jego, ale złote czasy minęły i kto wie czy wrócą.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Wystarczy zmodyfikować część założeń taktycznych, na przykład wrzutki zmienić na cokolwiek innego, bo skuteczność tychże jest co najwyżej żadna. Nie liczyłem ich, ale ilość rożnych Bayernu pokazuje, jak wiele okazji na bramkę zostało zmarnowanych. Gdy pod koniec zaczęli rozgrywać wolne krótko to zaczęło to jakoś wyglądać, ale nie mieli pomysłu na wykończenie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja uważam że problemem Pepa jest to, że jego styl był (podkreślam był) tak fenomenalny że każdy za wszelką cenę chciał nauczyć się grać przeciwko takiej filozofii, w końcu się udało i teraz już każdy wie jak grać przeciwko tiki-tace. Styl jest jego, ale złote czasy minęły i kto wie czy wrócą.
W pełni się zgadzam. To jest dokładnie cała prawda. Barcelonie już to wyszło bokiem, a Bayernowi może wyjść, ale na całe szczęście Pep nie jest zaślepiony i przecież Bayern gra naprawdę różnie. Oglądałem prawie każdy mecz Bawarczyków w lidze i LM i w zależności od przeciwnika, ustawienia, składu, a może i pogody grają zupełnie różnie. Nie zawsze jest ta tiki-taca. Teraz tak zagrali z Realem, ale myślę, że w awansie to będzie styl zeszłoroczny. Zresztą z tego powodu nie zagrałem (jak się okazuje rewelacyjnego typu) na posiadanie, bo nie wiedziałem jakim stylem pojadą. Wszyscy piszą o tej tiki-tace Guardioli jak by w ogóle nie oglądali meczy Bayernu, a przecież oni raz graja tak, raz inaczej, a jeszcze czasami mixem. Nie potrafię już z pamięci przytoczyć, ale były mecze ligowe w stylu jak z zeszłego sezonu.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jest też jedna bardzo ważna rzecz o której chyba nikt nie wspomniał, mianowicie - Messi, za czasów Guardioli Messi był w absolutnie fantastycznej formie, jeżeli dodamy do tego Xavi&#39;ego, Inieste i Busquetsa to mamy grupę piłkarzy, którzy wręcz idealnie pasowali do tiki-taki. Wiadomo trzeba oddać Pepowi że stworzył wielką drużynę ale moim zdaniem najważniejszy w tym wszystkim był Messi i bez niego nigdy by się to nie udało.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Wszyscy piszą o tej tiki-tace Guardioli jak by w ogóle nie oglądali meczy Bayernu, a przecież oni raz graja tak, raz inaczej, a jeszcze czasami mixem. Nie potrafię już z pamięci przytoczyć, ale były mecze ligowe w stylu jak z zeszłego sezonu.
Nie do końca jest tak jak mówisz. Styl Guardioli nie jest identyczny jak ten który preferował w Barcelonie. W Barcelonie dużo gry szło przez środek pola. Iniesta, Xavi wprowadzali piłkę, schodził po nią Messi a boki schodziły do środka. Zwłaszcza to ostatnie było elementem zaskoczenia, ponieważ boczny obrońca do końca nie wiedział czy zagranie trafi do napastnika na skrzydło, czy zagranie to prostopadle przejdzie między niego a środkowego obrońcę. Kiedy tenże boczny obrońca stawał za szeroko, nie bronił do końca światła bramki, szła prostopadła. Kiedy zaś ustawiał się wąsko chroniąc światło bramki piłka trafiała do szeroko ustawionego Pedro, Sancheza czy Tello.
Teraz jest zupełnie inaczej. Ani Kroos ani Bastian nie wprowadzają piłki przez środek. Za każdym razem piłka trafia na boki przez to wiele osób grało over rożnych Bayernu bo to są ciągłe ataki skrzydłami. Każda akcja przechdozi albo przez Robbena albo Ribery&#39;ego a to są przecież skrzydłowi. Wspomniana dwójka środkowych pomocników to często łącznik między Lahmem (on wprowadza piłkę z linii obrony, podobnie jak czasami Dante) a dwójką bocznych pomocników. Tworzy się coś na wzór
Lahm, Dante &gt; Kroos, Schweinsteiger &gt; Ribery lub Robben.
I tak chodzi piłka przez całe 90 minut. Czasami włączy się Mandzukic ale jest to sporadyczne zachowanie dlatego jestem ciekaw jak będzie w przyszłym sezonie funkcjonował Lewy w całej tej machinie bo przecież każdy wie że on uwielbia schodzić po piłki i często rozpoczynać groźne akcje.
Mówisz o mixie - tylko Ci się wydaje. Możesz odnieść takie wrażenie w sytuacjach kiedy Bayern się cofa aby wciągnąć przeciwnika i zaatakować. Ale nie możesz tego mylić z grą jaką prezentowali w poprzednim sezonie. Jest zupełnie inne ustawianie się na boisku, zamiana pozycji jak np. Lahm z bocznym bądź środkowym obrońcą kiedy ci włączają się do akcji, tworzenie przewagi na stronie co zupełnie nie wychodziło w meczu z Realem ponieważ w bocznych sektorach od razu był doskok dwóch a czasami i trzech zawodników i wiele innych elementów.
Tiki taka jest ale zmodyfikowana i to wyraźnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom