>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału: Holandia - Argentyna [09.07.2014, środa, godz. 22:00]

kempak 113

kempak

Użytkownik
Info dla typujacych:
Van Persie jest chory i jego występ jest niepewny. Vlaar ma kontuzje kolanan i też do końca nie wiadomo czy zagra.
I z tego co widzę kursy na Holandię zaczęły iść w górę.
Absencja Van Persiego to akurat niewielkie osłabienie. Od meczu z Hiszpanią niewiele pokazał. Grał piach w ostatnim meczu z Kostaryką, słabo z Australią i Meksykiem. Zastąpi go głodny gry Huntelaar, lub Lens (wolałbym tego 1-szego). Holandia powinna ograć słabą Argentynę, która gra największy piach z (nawet) ćwierćfinalistów MŚ. Szedłbym jednak ostrożniej, w awans po 2,15.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Unibet ma ciekawy zakład na to kto będzie miał więcej celnych podań - Blind czy Sneijder. Nie chodzi tu o % tylko o liczbę podań więc to jest bardzo fajne.
Blind
Hiszpania 49 celnych z 80% skuteczności
Australia 52 celnych z 88% skuteczności
Chile 19 celnych z 66 % skuteczności
Meksyk 58 celnych z 84% skuteczności
Kostaryka 78 celnych z 83% skuteczności
Sneijder
Hiszpania 27 celnych z 77% skuteczności
Australia 42 celnych z 72% skuteczności
Chile 8 celnych z 42% skuteczności
Meksyk 47 celnych z 78% skuteczności
Kostaryka 76 celnych z 81% skuteczności
Blind miał więcej podań w każdym meczu. Co więcej, miał też większą skuteczność podań. Te akcje często idą od tyłu, a każde podanie w tym przypadku ma taką samą wartość. Sneijder ma dużo podań ryzykownych, takich, które wykonuje w ułamku sekundy - uda się albo się nie uda.
Sneijder zbliżył się jedynie w meczu z Kostaryką, gdzie Holandia zdominowała w posiadaniu, a tym samym klamra się zamykała i Sneijder miał najwięcej kontaktów z piłką aniżeli miało to miejsce w poprzednich meczach. Z Chile dla przykładu mecz był bardzo agresywny, a Sneijder miał tylko 8 podań celnych.
Moim zdaniem jak nie udało się z Kostaryką, to Sneijder nie będzie miał więcej celnych podań już do końca turnieju. Tylko kontuzja pogrzebie ten zakład.
Sneijder - Blind (więcej podań celnych) | Blind będzie miał więcej podań celnych niż Sneijder 1,50 uni.bet/888sport
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cock 756

cock

Użytkownik
Damianus zgaduję jak każdy. Wygram fajnie, przegram Świat mi się nie zawali.

Co do van Persiego - zatrucie pokarmowe to nie absencja na kilka dni... Moze to stres... ???? Na pewno dostaje elektrolity i probiotyki. Niemcy też mieli epidemie i szpital w kadrze przed Francją. Nominalnym van Persiego jest Huntelaar - mam nadzieję, że jest głodny gry. Ale coś mi mowi, ze będzie fit.

Zawsze przed typem szukam &quot;za&quot; dla przeciwnika:
- Messi, Aguerro,
- honor Ameryki Łacińskiej i Argentyna to Argentyna
- sztab szkoleniowy?
- kolektyw?
- zgranie?
- premie? promocja wlasna piłkarzy? To już jest.

Jak Argentyna nie zagra tak, jak wskazują osiagnięcia osobiste poszczególnych zawodników to wątpie by charyzma selekcjonera coś im dała. Aguerro jest dla mnie niewiadomą. Belgia nie była też wcale zdominowana, Kostarykę niosła dyspozycja Navasa.

To co Niemcy pokazali bijąc Portugalię, to udowodnili z Brazylią. To co Holendrzy pokazali Hiszpanom myślę że zaprezentują Argentynie. Holandia jest też jakby bardziej dojrzała na boisku. Ale to tylko moje odczucia.

Każdy wynik możliwy i do zaakceptowania, więc 3,40 to dobry kurs. Dogrywka? Oby nie.

Jeszcze jedno w przypadku mocnego kolektywu nieobecność jednego zawodnika nie jest tak odczuwalna, jak nieobecność gwiazdy na której skład się zbudowało...
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Moze tak z innej beczki ale ciekawi mnie ten program z windows phone Cortana.
Program ten udanie przewiduje zwyciezcow meczy.
W fazie eliminacyjniej zadnego bledu.
Ostatnie typy Cortany to awans Niemcow i wlasnie dzis grajacej Argentyny.
Mysle,ze tak lekko mozna pyknac awans Argentyna - 1.7
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pogram sobie jeszcze over strzałów Holendrów. Linia 7,5, a od początku mundialu notowali kolejno - 11, 14, 8,8 i 15 strzałów. Ani razu linia nie spadła poniżej tego pułapu. Z Argentyną nawet Bośnia, Nigeria czy Szwajcaria oddawały sporą liczbę strzałów na bramkę. Nie wiem dlaczego Holandia ma tego nie dokonać. Tu liczy się każdy zablokowany kapeć. Ma kto strzelać więc nie ma problemu. Oby Sneijder tylko nie walił po słupkach, bo to akurat strzały niecelne ;)

Holandia over 7,5 strzałów na bramkę 1,70 Un.ibet/888sport
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wczoraj po pół godzinie gry weszły celne strzały Niemców. Dzisiaj trzeba spróbować z Holandią
Holandia over 7.5 strzałów (celnych) na bramkę @1.7 Ónibet (liczone z ewentualną dogrywką).
Czyste statystyki.
Holandia vs:
- Hiszpania 11 celnych strzałów holendrów
- Australia 14
- Chile 8
- Meksyk 8
- Kostaryka 15 (z dogrywką)
A jak Argentyna dopuszczała do celnych strzałów?
Argentyna vs:
- Bośnia i Hercegowina 11 celnych Bośni
- Iran 4
- Nigeria 13
- Szwajcaria 7 (z dogrywką)
- Belgia 4
Lanie wody.
Holandia jak dotąd zawsze pokrywała wystawioną przez buka linie celnych strzałów. To napawa optymizmem ale nie może być czynnikiem decydującym o zagraniu mojego typu. Bardziej ku temu powinna skłaniać gra Argentyny. Męczą się w każdym meczu jak dotąd rozegranym, żadnego nie wygrali na luzie, a powiedzmy sobie szczerze - z takim solidnym przeciwnikiem jak Holandia jeszcze nie grali. Słyszę dużo narzekań na ich obronę, ale jak na razie ta źle się nie spisuje. Belgowie nie znaleźli na nią sposobu. Ale dziś zagrają z ofensywnie nastawioną Holandią i to będzie dla nich pierwszy prawdziwy sprawdzian.
Czy zagra Van Persie? To nie istotne dla mojego zakładu, a wręcz pozytywny byłby jego brak. Dlaczego? Bo koleś jest bez formy i jego rola na boisku to jak na razie skupia się bardziej na ściąganiu na siebie obrońców by zrobić miejsce kolegom z drużyny. Jego próby strzałów w meczy Kostaryką albo leciały w trybuny, albo nie trafiał w piłkę. No ale zawsze może obudzić się ponownie jak w meczu z Hiszpanią, więc go nie skreślajmy.
Tak czy inaczej 8 celnych strzałów w meczu z Argentyną Holandia powinna pokryć. Może nie lekko i łatwo, ale jednak. Zakład uwzględnia dogrywkę, także w przypadku remisu mamy dodatkowe 30 minut na podbijanie interesującej nas statystyki.
Koniec lania wody.
Polecam i pozdrawiam.
EDIT: I zostałem o minutę wyprzedzony z typem ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

HolandiaArgentyna
Po wczorajszym meczu obfitującym w bramki dzisiaj czeka nas chyba spotkanie bardziej wyrównane i z mniejszą liczbą goli. Jak dla mnie ten mecz nie ma faworyta, bo zarówno jedna jak i druga ekipa są na tak zbliżonym poziomie, że wszystko może się zdarzyć.
Holendrzy po świetnym rozpoczęciu mundialu zaczęli się coraz bardziej męczyć z rywalami. Ostatni mecz z Kostaryką to popis nieskuteczności. Argentyna znowu wygrywa wszystkie mecze jedną bramką, niejednokrotnie w męczarniach. W obu ekipach niepewni występu są van Persie i Di Maria. O ile ten pierwszy ma jednak zagrać o tyle Argentyńczyka niemal na pewno na boisku nie zobaczymy. Jest to wielka strata, bo to był jedyny zawodnik, który w wymiernym stopniu pomagał Messiemu. Z drugiej strony van Persie, który ostatnie mecze gra słabo i jest w cieniu Robbena. Ten mecz można by nazwać pojedynkiem dwóch liderów – Messiego i Robbena ale moim zdaniem wygra ta drużyna, w której jej lider dostanie większe wsparcie od kolegów. Obie ekipy nie przekonują mnie w obronie ale w moim odczuciu mimo wszystko jednak lepszą defensywę mają Albicelestes. Wielkim wzmocnieniem natomiast dla Pomarańczowych może być powrót do gry Nigela de Jonga, który podobno trenuje w piwnicach schowany przed światem i ma być gotowy na dzisiejszy występ ????
Holendrzy do tej pory na turnieju do szatni w przerwie zawsze schodzili przy wyniku remisowym. Argentyna wygrywała 3 razy, a dwa razy schodzili przy remisie. Dziś oczekuje dość spokojnej gry w pierwszych fragmentach gry i nie wychylania się do przodu, dlatego bardzo prawdopodobne jest utrzymanie się tej sytuacji u Pomarańczowych.
Mecz będzie sędziował Cakir. W dwóch spotkaniach pokazał 9 żółtych kartek. To stosunkowo dużo jak na te mistrzostwa, gdzie sędziowie mają problem z odszukaniem kartek w kieszeniach. Turek raczej nigdy nie był arbitrem współczującym faulującym i sypie jeśli mu się coś nie podoba. A dziś spodziewam się twardej gry. W obu zespołach są gracze, którzy nie cofają nogi i potrafią uprzykrzyć życie rywalowi. A może Robben wreszcie dostanie kartkę za symulowanie? Czekam na to z niecierpliwością Linia obniżona przez poziom tych mistrzostw ale raz na jakiś czas można przełamać regułę i zaszaleć z kartkami.

Moje typy:
Do połowy: REMIS 1,95 Betsson ✅
Over 3,5 żółtych kartek 2,05 Betsson ⛔
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Wczoraj nie było szans na 4 kartki bo mecz się ułożył jak się ułożył... Wątpię, by dziś któraś z drużyn została tak &quot;obita&quot; przez rywala, że do przerwy będzie przegrywać 5 bramkami.
Przeszukałem sobie z ciekawości statystki dotyczące półfinałów sprzed 4 lat. W półfinale, w którym grały Niemcy z Hiszpanią była tylko 1 żółta kartka (tak jak wczoraj). Z kolei w drugim półfinale, w którym Holandia zmierzyła się z Urugwajem żółtych kartek było 5, a sędziował Irmatov, który zazwyczaj nie szasta kartkami.
Idę za typem użytkownika Sumada90 i gram over 3.5 kartki w meczu.
Do tego over 10.5 rożnego, bo obie drużyny mają duże możliwości na skrzydłach, tak Holandia jak i Argentyna (nawet wobec kontuzji Di Marii). No i jeszcze jeden typ, który mi pasuje, a z którym można zrobić AKO - obie drużyny strzelą. Arg i Hol mają zdecydowanie mocniejszy przód niż tył, jeżeli padnie gol w pierwszej połowie dla którejś z ekip to druga będzie musiała dążyć do wyrównania, co przy przeciętnych defensorach nie powinno być specjalnie trudne.
Podsumowując moje ako na dziś:
powyżej 3.5 kartki w meczu 2.25
powyżej 10.5 rożnego w meczu 2.00
obie drużyny strzelą 2.00
AKO: 9.00

bet365
 
I 0

imsolucky

Użytkownik
Holandia wygra obydwie połowy 13.00 @ bet365
Holandia -1.5 7.20 @ bet365

Typy za drobne, ale kto wie..Holandia pokazała już, że potrafi skutecznie wykańczać, troszkę jak Niemcy (mecz z Hiszpanią)..a Argentyna..no cóż, na tym mundialu nie zachwyca, a jednak ślizga się dalej. 4 lata temu przegrali 4 bramkami z Niemcami, dzisiaj liczę na coś podobnego w meczu z Holandią.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Holandia - Argentyna
Zastanawiam się kto może awansować dalej, nie będę sobie zaprzątał głowy rezultatem w regulaminowym czasie, bo w takim meczu wszystko jest możliwe, począwszy od zwycięstwa którejś z drużyn w 90 minut, czy po dogrywce lub karnych.
Rozpatrując szansę obu drużyn daję większe szanse Holandii, kieruje się trochę przeczuciem ale to jednak ich widzę w finale.
Argentyna świetny team, tylko wypada w nim kluczowa postać - Di Maria, masa dryblingów, dośrodkowań - jego nieobecność na pewno będzie widoczna. Jego udział przy jedynej bramce w meczu z Belgami. Argentyna ma w swoich szeregach Messiego, który pewnie będzie nas urzekał swoimi licznymi rajdami i może przesądzić o losach spotkania.
Holendrzy mają Robbena, liczę również, że Sneijder może zagra nieco lepiej + van Persie i Depay.
Kwestia trenerów też może mieć znaczenie. Van Gall świetnie ustawia swoją drużynę i na pewno zagęści środek pola, gdzie będzie grał Messi, by zmniejszyć jego siłę rażenia.
Holenderski dziennik &quot;De Telegraaf&quot; poinformował, że w środowym półfinale z Argentyną może zagrać pomocnik Nigel de Jong
Jego obecność może jedynie pomóc w środku pola.
Reasumując jeśli Holendrzy zagrają mądrze taktycznie, to Argentyna może mieć ciężko, ten brak Di Marii może być nazbyt widoczny. To on rozrywałby obronę na prawym skrzydle a tak zagra zmiennik, który w przekroju całego turnieju nie miał wielu szans na grę.
A jeśli dojdzie do karnych to większe szansę, jak pewnie większość daje Holandii. O wyniku tego meczu zadecydują indywidualne umiejętności niektórych zawodników, detale, dlatego wszystko jest możliwe.
Holandia awans @ 2,25 William
 
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Holandia awans 2,20
Holandia dlatego, że nie ma Di Marii. Do tej pory wg mnie to on i Messi ciągli całą drużynę, teraz Messiego będzie łatwiej odciąć. Bo poza nim nie widzę zawodnika, który potrafił by wziąć ciężar gry na siebie. Higuain być może jak będzie miał dzień, Lavezzi i to tyle... Brak rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia.
Tutaj widzę przewagę Holendrów. Środek pola będzie wg mnie ich, jeszcze jak zagra De Jong to całkiem elegancko. Jest Robben, RvP, waleczny Kuyt, Depay, Sneider.
Poza tym jak dla mnie Argentyna się ślizga jak Brazylia. Większość meczy do tej pory bardzo słaba... Holandia wygląda lepiej, jest bardziej poukładana i ma trenera, w przeciwieństwie do Argentyny. Tyle wg mnie. Pozdro. Owocnych $$
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Jak dla mnie stawianie na awans Argentyny po takim kursie jest troche niedorzeczne.
Biorąc pod lupe cały ich skład , możliwości , sposób gry wychodzi mi na to , że drugim finalistą będzie Holandia.Nawet &quot;największe&quot; atuty Argentyny wyglądają mizernie czyli już nie zawaham się użyć słów - wypalony geniusz Messiego , oczywiście jest wyborny nadal ale od dawna widać , że polotu i i chęci grania w piłke mu brakuje.Nie zagra Di Maria zawsze ożywiający ofensywe argentyńską , Mascherano będzie pisząc kolokwialnie kosił , bocznych obrońców na pzoziomie nie ma , bramkarz jest bo jest , rozgrywającego nie ma , Higuain jest takim gorszym Lewandowskim.Generalnie Argentyna nie jest drużyną nawet bardzo dobrą , w finale podejrzewam , że oberwaliby od Niemców konkretnie czego o Holendrach moim zdaniem powiedzieć nie można.Cały skład jest bardziej taktycznie zaawansowany i wyrachowany , gwiazd też wielkich zbytnio nie ma ale na wielu ale wszystkie ich formacje w porównaniu do Argentyny są równomiernie rozłożone i bardziej spójne.Sam Robben będzie siał popłoch ogromny.Podsumowując Holandia wypunktuje Argentyne.
Holandia-Argentyna 1 3.30 betfair
Holandia Argentyna 1/1 HT/FT 6.6 betfair
 
A 0

amberbet007

Użytkownik
Dzisiaj raczej na pewno nie zagra Di Maria ma go zastapic Sergio (Aguero) ktory tez potrafi namieszac. Nawet ewentualna absencja Van persiego nie powinna mocno obnizyc szans oranje. W ostanich meczach wiele nie pokazal a przynajmniej oczekiwania od tego pilkarza byly wieksze... Szanse obu druzyn sa spore ale warto zagrac na oranje za taki kurs.

Holendrzy maja swietnego trenera i to jeszcze bardziej mnie przekonuje aby zagrac na Holendrow. Przy ewentualnych karnych Holendrzy tez beda mieli przewage wstawiajac krula.

Moj typ: Awans Holandii
Kurs: 2.15 Buk: Betsafe
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Holandia vs Argentyna / Sneijder strzeli gola @ 5,65 [betsafe]...⛔ [0:0] :;/:

Dzisiaj stawiam na gola Sneijdera w meczu z Argentyna poniewaz jest do tego kilka przeslanek. Po pierwsze w zespole Holandii jest 3 podstawowych zawodnikow atakujacych - RvP, Robben i Sneijder. Patrzac na ich statystyki w meczach na tych MS mozna zauwazyc, ze z tej trojki to wlasnie Sneijder oddaje najwiecej strzalow na bramke rywali - 16 z czego niestety tylko 4 byly celne. RvP oddal 14 strzalow z czego 10 bylo celnych oraz Robben oddal 13 z czego 9 bylo celnych. Tak wiec pomijajac skutecznosc oddawanych strzalow (warto wspomniec, ze slupki i poprzeczki wliczaja sie w strzaly niecelne) Sneijder oddaje ich najwiecej. Porownujac kursy na RvP (3,35), Robbena (3,8) i Sneijdera (5,65) uwazam, ze warto zagrac na tego ostatniego liczac, ze jego celownik sie nieco porawil. Sneijder zapewne w meczu odda kilka strzalow &quot;z gry&quot; ale rowniez to on wykonuje stale fragmenty gry takie jak rzuty wolne i mysle, ze spokojnie z 2 moze 3 dzisiaj wykona. Na moje oko, Sneijder to zawodnik ktory w zespole ma role bardziej asystenta - goscia ktory steruje gra i rozprowadza pilki, lecz ma tez dobry zmysl do ustawiania sie i czekania na jakas luzna - &quot;niczyja&quot; pilke z ktorej moze uderzyc na bramke. Sneijder ma dobry strzal z dystansu co pokazal w meczu z Mechico strzelajac bardzo wazna bramke w 88 minucie na 1:1. Wtedy noga mu nie zadrzala i nie sadze by mialo byc inaczej dzisiejszego dnia.
Dodatkowo, choc to nie potwierdzona informacja, RvP ma problemy zoladkowe i moze nie zagrac w dzisiejszym meczu (choc sam van Gaal twierdzi, ze sztab zrobi wszystko by RvP zagral). Brak RvP Holendrzy juz przerabiali na tych mistrzostwach i to z zespolem ktory moim zdaniem najlepiej odzwierciedla styl gry Argentynczykow - Chile. W tamtym meczu, pod nieobecnosc van Persiego Sneijder zagral w srodku ataku w jednej linii z Robbenem i Lensem (potem Depayem). Nie zdziwie sie, jesli dzisiaj w razie nieobecnosci RvP Holendrzy wyjda takim samym ustawieniem. - jednak to tylko domysly i mysle, ze RvP zagra a Sneijder bedzie ustawiony za dwojka napastnikow RvP i Robbenem, co tez nie jest zlym wyjsciem.
Oczywiscie kurs wskazuje nam fakt, ze Sneijder nie jest zawodnikiem od ktorego oczekuje sie wielu goli, lecz mysle, ze warto zaryzykowac.
PS. Dodatkowa motywacja, choc tez nie wiem czy tak jest, bo w glowie Sneijdera nie siedze, jest fakt, ze Sneijderowi brakuje 1 bramki do wyrownania rekordu Johnny Repa - najskuteczniejszego Holenderskiego strzelca na Mistrzostwach Swiata. Rekord to 7 goli, Sneijder ma ich 6 i mysle, ze nie mialby nic przeciwko kolejnej bramce :smile:. Tak czy inaczej mam nadzieje, ze strzeli dzisiaj cos dla reprezentacji Oranje. Powodzenia.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Holandia-Argentyna
Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak chętnie wskazują na Holandię. Widać wygrana z (wypaloną i skompromitowaną) Hiszpanią zrobiła swoje, ale tak naprawdę to niewiele przemawia za Oranje. Co to oni sobą prezentują to jest piaskownica. Najpierw fartowne zwycięstwo z Meksykiem a później droga krzyżowa z Kostaryką. Czy tak grająca drużyna da radę awansować do finału? Nie sądzę. Pokaz nieskuteczności jaki pokazali podopieczni van Gaala ukazuje, że gdyby tamtego wieczora grali nie z Kostaryką a Niemcami, to mecz zakończyłby się jeszcze większym blamażem niż wczoraj. Nie twierdzę, że Argentyna gra pięknie, bo każdy półfinalista w dwóch poprzednich meczach, przynajmniej raz kisił przysłowiego ogóra (Holendrzy to aż dwa razy) ale w grze Messiego i spółki widać konsekwencję. Brak Di Marii to nie koniec świata zwłaszcza, że absencja RvP i Vlaara dla Holendrów wydaje się być w moim odczuciu poważniejszym problemem. Higuain ma coś do udowodnienia dzisiaj i jest to odpowiedni mecz by udowodnić swoja klasę. Gadanie o tym, że Holendrzy tylko mogą a na Argentynie jest presja to także bzdury wyssane z palca. Holendrzy może nic nie musieli, jadąc do Brazylii, ale jak się pokonuje mistrza (słabego ale jednak) to presja i nadzieje są. To Argentyńczycy nic nie muszą. Już 4 lata temu mieli zdobyć mistrzostwo i dostali ostre manto od Niemców. Do tego teraz mają trenera o nikłym autorytecie (skąd my Polacy to znamy), więc dojście do półfinału to dla nich ogromny sukces.
Do tego uważam, że Argentyna to jedyny zespół, który może sprawić, że finał nie bedzie jednostronny. Tak jak pisałem wyżej. Rzeczywiste możliwości Holandii pokazał Meksyk a Kostaryka tylko to potwierdziła.
Mój typ:
AWANS ARGENTYNA - 1,85 zł.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nawiązując do tego co napisał Calanau pytam jak FIFA rozlicza zablokowane strzały? Jako celne? Jeśli tak to zajebiście wyglądają strzały celne Wesleya. Linia 1.5? Aż sprawdziłem jak do wyglądało do tej pory (licząc strzały zablokowane jako celne) W meczu z Hiszpanią miał 2, z Australią 1, z Chile też 1, z Meksykiem 3, z Kostaryką 2 (nie licząc dogrywki). Bez szału ale on co mecz oddaje między 2 a 5 strzałów. Wystarczy że dwa razy ktoś z obrońców stanie na linii strzału i voila. Wg mnie wygląda to o wiele lepiej niż linie po 2.5 strzałów RvP i Robbena. Z tej trójki do wykręcenia overa celnych pierwszy jest Sneijder. Niech ktoś potwierdzi jak FIFA to rozlicza a wchodzę śmiało.

o 1.5 celnych @ 1,75 unibet
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Moja porada na dzisiaj. Sprawdźcie co wczoraj typował Yuura w typach dniach i jak to wszystko sobie ładnie zargumentował. Następnie sprawdźcie co w typach dnia obstawił na dzisiaj i postawcie coś w odwrotnym kierunku.
Leci masówka na Holandię, ja już wcześniejszą wygraną wtopiłem stawiając na Holandię z Kostaryką. Na szczęście wczoraj na Niemcach to odrobiłem. Serio jeszcze ktoś liczy na overy kartkowe? Ehhh... Dajcie spokój.
Najrozsądniejszym typem wydaje się zagranie na gol Robbena, Snejdera albo Messiego. Któryś z nich bankowo coś pyknie. Ja obejrzę pierwsze 30 minut i może coś postawię.
Festiwal goli? Być może. Ale może być też drugi scenariusz under 1,5 po połowie, under 2,5 po 90 minutach, a następnie dogrywka i ew. karne.
Jak dla mnie: mecz do grania LIVE.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Napisałeś że oddawał 2,1,1,3,2 wiec gdzie tu miedzy 2 a 5 strzałów ?
Co nie zmienia faktu że ciekawy zakład
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
jak FIFA rozlicza zablokowane strzały? Jako celne?
To jest dobre pytanie, i moim zdaniem zalezy to od sytuacji...zreszta mowiac prawde, nie wierze w rzetelnosc ludzi ktorzy pracuje dla FIFA i nie stawiam juz na zaklady statystyczne.
Nie musze siegac po przyklad zbyt daleko (a i tak bedzie na temat Mati - bo chodzi o celne strzaly). W meczu Argentyna vs Belgia Di Maria oddal 3 strzaly z czego o ile pamietam wszystkie 3 zostaly zablokowane przez obroncow. FIFA zaliczyla je jako strzaly celne...ciekawostka dla mnie byl fakt, ze FIFA rozlicza rowniez strzaly zablokowane w swoich statystykach wiec nie mam pojecia co dla nich jest strzalem zablokowanym a co celnym.
Tak czy inaczej, nie chce nikogo wprowadzic w blad, ale jak powiedzialem, Di Maria mial 3 strzaly i na oficjalnej stronie FIFA w statystykach z tego meczu mial zapisane 3 strzaly celne choc wszystkie byly zablokowane - o ile dobrze pamietam.
Zreszta tymi ich raportami mozna sobie d*** podetrzec. W glownym raporcie z meczu pisza o zawodniku 3 strzaly - 3 celne, a w raporcie gdzie rozkladaja gre kazdego zawodnika na czesci pierwsze nie ma nawet podzialu na strzaly celna i niecelne lecz tylko strzaly...za to mozna popatrzec sobie na takie pierdoly jak &quot;Delivery/solo runs into the attacking third&quot;, &quot;Tackles not gaining the ball&quot; czy chociazby &quot;Medium activity time spent&quot;... :/
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Przepraszam, tak z ciekawosci zapytam. O co chodzi z tym wyrazeniem &quot;masowka&quot; czy &quot;mass-pick&quot;. Rozumiem, ze wiele ludzi stawia na konkretnego zawodnika/druzyna.
Tak pytam z ciekawosci, poniewaz przed meczem Brazylia-Niemcy podobno ktos pisal o mass-picku na Niemcy, tyle ze kursy delikatnie zaczely ksztaltowac sie na korzysc Brazylii, wiec nie czaje. W pewnym momencie na tym forum na 11 analiz, 9 bylo na Kolumbie przeciwko Brazylii (!) i jakos zmian kursowych nie zuwazylem stanowczych w jedna czy druga strone. Rozumiem, ze byla niejaka &quot;masowka&quot; na Kolumbie. Tutaj tez w meczu Argentyna-Holandia, raczej kursy sztywne, a czesciej juz widac przewaga bukow, ktore zaczynaja faworyzowac minimalnie Argentyne.
Takze, stad moje pytanie. To ze ktos napisze cos na jednym forum bukmacherskim w Polsce, a reszta to podchwyci to chyba nie znaczy, ze tlumy na swiecie tak stawiaja, skoro kursy bukmacherow temu przecza. (No, ale moze sie myle).
I tak sie jeszcze zastanawiam odnosnie tego &quot;mass-picka&quot;, to musi byc jakies zjawisko spoleczne albo psychologiczne u sportowcow. Nie jestem sportowcem wyczynowym, wiec moze sie nie znam, ale rozumiem ze wczoraj kazdy Niemiec biegajacy na boisku myslal o niejakiej &quot;masowce&quot; i dwa razy sie zastanawial zanim kopnie pilke.
Harmonogram na dzis tak jak zwykle:
8.00-9.00 : podawanie typow
9.01-21.50 : udowadnianie jeden drugiemu kto ma racje, teroie masowkowe, inne madrosci filozficzne i moze z 5-6 typow
21.51-22.00 : ostatnie madrosci filozoficzne
22.00-ok 23.50 : mecz (nie wliczajc dogrywki i karnych)
00.00-9.30 : kolejna porcja madrosci, spiskow i dyskusji o sedziach
ok 10.00 : powrot do rzeczywistosci i zycia codziennego
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom