>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/2 finału Coppa Italia 2015/16 [1 mecz + rewanż]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

W Coppa Italia wkroczyliśmy w decydującą fazę, na placu boju cztery ekipy.
Hitem bez wątpienia Derby Italia pomiędzy Juventusem, a Interem. Rywalizacja zapowiada się pysznie! Ale również pojedynek trzecioligowej Allesandrii z AC Milan również ma swój smak, bowiem od dawna w Coppa Italia nie było tak dużej niespodzianki jak w tym sezonie.

W tej fazie gramy mecz i rewanż, o czym warto pamiętać w kontekście typowania.


Zapraszam do dyskusji! ;)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wg mnie fajnym dublem będzie Milan + Juve. Nie widzę tutaj innych rozstrzygnięć tych meczy. Oczywiście będę czekał na skład Milanu i będę śledził jak do tych meczy podejdą trenerzy, ale na dzień dzisiejszy Inter nie ma startu do Starej Damy, a Alessandria grająca obecnie w Lega Pro A (co jak się nie mylę jest to dopiero 3. liga włoska) po prostu nie powinna mieć jakiegokolwiek startu do Rossonerich.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A co myślicie o typie remis/Juventus (do przerwy/ koniec meczu), o ile oba zespoły wyjdą względnie podstawowymi graczami. Inter murować się potrafi, nie tracą dużo, może być podobny scenariusz do pojedynku z Romą z wczoraj.
Z obecną formą Interu raczej niespodzianki w Turynie nie będzie (a za taką trzebaby mimo wszystko uznać rozstrzygnięcie inne niż wygraną gospodarzy, ale 45. minut to się może Inter obronić.
Oczywiście wszystko zależy od składów w jakich wyjdą obie drużyny
E. W tej chwili X/1 w całorocznym @4,33
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Panowie, pamietajcie, ze tutaj mamy dwumecz. Juz nie raz przejechalem sie na graniu pierwszoligowcow na wyjezdzie z zespolami z tych nizszych lig w Pucharze Krola, gdzie mamy rowniez dwumecz. Moim zdaniem w tym spotkaniu moze byc BTS, ale 0:0 jakos mocno mnie tez nie zdziwi. Milan moim zdaniem nie zapewni sobie juz jutro awansu. Murawa moze sporo odbiegac od idealu, a do tego 31.01 mamy szlagier Milan - Inter, wiec 1.50 nie wyglada tutaj jakos bardzo kuszaco. Moze na Juve nie ma jakiegos wybitnego kursu, ale mysle, ze jednak powinni to wygrac, a opcja kolegi wyzej X/1 wydaje sie ciekawa propozycja. Takie luzne przemyslenia z mojej strony.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
A ja mam takie pytanie. po co patrzeć na jutrzejszy mecz przez pryzmat niedzielnych derbów?? w typach dnia użytkownik napisał,że priorytetem sa derby. nie rozumiem dlaczego milan miałby się oszczędzać z 3ligowcem. do końca sezonu jeszcze dużo spotkań i derby nie są meczem o wszystko. następne 3 mecze ligowe milanu to te z ekipami z 14, 15, 16 miejsca, dalej to tylko juve i napoli z lepszych, także jest gdzie zbierac punkty.
według mnie to milan powinien w pierwszym meczu zapewnić sobie awans do finału. oczywiście wszystko się może zdarzyć, ale takiej szansy na finał milan nie powinien spieprzyć i zasadniczo wszystko powinno rozstrzygnąć się w pierwszym meczu. to są również moje luźne przemyslenia.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nikt nie mówi że tego meczu Milan nie wygra, ale nawet Mihajlovic na konferencji zapowiedział kilka zmian w składzie, bo nie wszyscy są w stanie wytrzymać 3x90 minut w ciągu jednego tygodnia. Co oczywiście nie oznacza, że trzeba grać przeciwko Milanowi, bo na pewno nie wygrają. Dwumecz daje ten komfort, że gdy jutro taka półrezerwowa drużyna nie rozstrzygnie sprawy to zostaje jeszcze rewanż gdzie można dokończyć robotę. Mihajlovic wspominał też że zobaczy czy jutro zagra Bacca bo co prawda to kluczowy piłkarz dla nich ale grał prawie zawsze w tym sezonie.
Kadra Milanu na pierwszy mecz:
GOALKEEPERS: Abbiati, Donnarumma, Livieri.
DEFENDERS: Abate, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Romagnoli, Simic, Zapata.
MIDFIELDERS: Bertolacci, De Jong, Josč Mauri, Kucka, Montolivo, Nocerino, Poli.
FORWARDS: Bacca, Balotelli, Boateng, Honda, Luiz Adriano, Niang.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj dopiero wtorek, nie rozumiem co ma do dzisiejszego meczu niedzielny pojedynek przeciwko Interowi.. To jest aż 5 dni przerwy, a nie 2 albo 3 dni, więc wg mnie tutaj nie ma mowy o jakimś odpuszczeniu. Myślę, że z przodu zobaczymy Mario, a może na koniec wejdzie Bacca przy ewentualnym złym wyniku, ale tego to bym nie zakładał.
 
psm 921

psm

Użytkownik
W bramce Il Diavolo we wtorek najprawdopodobniej stanie Christian Abbiati. Wśród wielu niewiadomych w składzie na ten pojedynek, na pewno można spodziewać się także duetu stoperów w postaci Alessio Romagnoli – Cristian Zapata, co wiąże się z kontuzjami i brakami na tych pozycjach. Po bokach defensywy miejsce powinni znaleźć Mattia De Sciglio i Luca Antonelli. Swoją szansę od pierwszych minut otrzyma także Andrea Poli, a spodziewane są również występy Jose Mauriego, Keisuke Hondy i Kevina-Prince’a Boatenga. Do gry w ataku awizowani są Luiz Adriano i Mario Balotelli.
Raczej wielesię to nie będzie różniło,także można raczej grać,trzecioligowcy już chyba limit szczęścia jak na tę edycję wyczerpali
 
D 1

dybu-44657

Użytkownik
robson United, a jakie jest Twoje zdanie na temat dzisiejszego spotkania Alessandrii?
Po ostatnich meczach Milanu, na których paznokcie zjadłem, może warto poszukać &quot;sensacji&quot; ?
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Juventus - Inter​

Czy tylko ja uważam, że granie na awans Juve to w tym momencie 5-tygodniowa &#39;lokata&#39; z oprocentowaniem 50%?
Gdyby taki dwumecz miałby odbyć się wcześniej, miałbym pewne wątpliwości, bo sytuacja była zupełnie odwrotna. Inter doskonale zaczął sezon, krocząc od 1:0 do 1:0;) Juventus cieniował, paczka jeszcze nie była zgrana po odejściu gwiazd. Teraz zmiana o 180 stopni. Zresztą sami zapewne orientujecie się jak wygląda sytuacja ???? Juve w niezłym gazie, 11. kolejnych wygranych w lidze z rzędu (rekord Inter 06/07 - 17. wygranych). Biją każdego, ostatnio z Romą było dość niemrawo, brakowało wykończenia, ale i tak zainkasowali 3 punkty. Inter osłabł, stracone gole w końcówkach, wręcz frajersko stracony gol grając w przewadze z Carpi.
Przypuszczalne składy na tę chwilę:
Juventus (3-5-2): Neto; Caceres, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Sturaro, Marchisio, Pogba, Evra; Morata, Mandzukic.
Inter (4-3-3): Handanovic; D&#39;Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Felipe Melo, Medel, Kondogbia; Biabiany, Jovetic, Ljajic.
Kilka frazesów:
W bramce Neto, najpewniej będzie mocno zmobilizowany, by dobrze zaprezentować się przyszłemu pracodawcy, otwarcie mówi się o jego odejściu;
Dobrze, że w wyjściowym składzie znajduje się Cuadrado, rozrusza towarzystwo.
Kolejna szansa na przełamanie dla Moraty.
Myślę, że Juve już teraz zagra o pełną pulę, wyciągnie 1-0, a później zagra na Meazza z większym spokojem. Takie moje przemyślenia ????
Juventus awans - 1.50 /bet.365/
A jakie są Wasze opinie?:cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
robson United, a jakie jest Twoje zdanie na temat dzisiejszego spotkania Alessandrii?
Niestety wczoraj wieczorem mnie już nie było, hala, potem mecz w tv i nie było jak odpisać. Starajcie się pytać nieco wcześniej na przyszłość, tak samo dyskutujmy wcześniej niż w dniu samego meczu ;)

Ale po meczu można powiedzieć, że Milan minimalistycznie zagrał, Sinisa wystawił kilku rezerwowych, Balo z karnego (słusznie podyktowany) zdobył gola, ale ogólnie gra Milanu to kiepska sprawa. Boateng przeszedł zupełnie obok meczu, najsłabsze ogniwo tego wieczora. Honda zagrał może 2-3 dobre piłki, Balotelli coś tam się starał, ale długo piłkę przytrzymywał. Poli i Mauri nie dawali jakości w środku pola.
Po przerwei Alessandria zagrała dużo odważniej i była po prostu lepsza, wejśćie Bocalona dodało jeszcze pewności siebie trzecioligowcowi, widać, że Bocalon to najlepszy gracz, nie bał się podejmować decyzji, strzelał i próbowali coś zrobić po prostu. Mecz bez historii większej i bez żadnego błysku Milanu. Była jeszcze sytuacja Nianga co trafił w słupek, był gol Polego, ale Niang na spalonym absorbował bramkarza niby.


VS

Juventus - Inter
Typ: Poniżej 2,5 gola @ 1,69 Uni.bet
⛔3:0​


Derby Italii zapowiadają się pysznie. Wiadomo, że Allegri zrobi kilka roszad w składzie na to spotkanie. Wczoraj na konferencji prasowej mówił tak &quot;Ocenię wszystkie możliwe zmiany, ponieważ zawieszeniem zagrożony jest także Claudio Marchisio&quot; przyznał opiekun Starej Damy. &quot;Khedira na pewno nie zagra, podobnie jak i Zaza (Simone jest zawieszony - red.). Wolę żeby Khedira odpoczął i był gotowy na niedzielę. Sturaro czuje się dobrze, podobnie jak i Asamoah i Padoin.

Czyli po kolei idąc nie ma Zazy i Khediry na pewno. W bramce będzie Neto jak podczas poprzednich gier w Coppa Italia. Absencja Zazy oznacza występ od 1 minuty dla Moraty. Partnerem Hiszpana ma być Mandzukić. Najważniejsza kwestia to jak Allegri zestawi środek pola? Khedira ważny punkt, a jakby jeszcze miał wolne dostać Marchisio? No to środek pola by był bardzo osłabiony, bez regulatora tempa gry, nie spodziewam się takiego scenariusza, wg mnie Marchisio wyjdzie w pierwszym składzie.
Na szansę zasługuje z pewnością Cuadrado, który dał dobrą zmianę w meczu z Romą i rozruszał to nieco.

Inter nie zamierza odpuszczać tego meczu. Mancini już składem na Napoli pokazał, że liczy na dobre mecze w Coppa Italia. Obsada bramki o tym świadczy najlepiej, dziś także ma zagrać Handanović, a to najlepszy bramkarz obecnie w Italii bez dwóch zdań. Trochę dziwnym by było jakby Mancini nie wpuścil do gry Icardiego, który z Juventusem lubi grać bo co rusz strzela im jakiegoś gola. W barwach Sampy już tak robił i jako Interista strzelił także w trzech meczach z Juventusem. Ale Mancini wedle przewidywanych składów posyła w bój Jovetica, Biabianeog i Ljajica z przodu. W ogóle środek pola może być ciekawą rywalizacją Kondogbii z Pogbą, chociaż obecna dyspozycja obu zawodników to przepaść na korzyśc Pogby. Kondogbia gra po prostu dramat, a jego wysęp w meczu na San Paolo przeicwko Napoli w poprzedniej rundize można okreslić słowem dramat wlasnie. Tyle strat co tam zanotował, tyle nieudanych dryblingów, holowań piłki itp.
Jak myślę o tym meczu to nie widzę tu otwartego widowiska. Inter wiadomo będzie podobna taktyka jak Roma ostatnio moim zdaniem. Handanović w formie, on powyjmuje sporo piłek. Inter w kontrach hm będzie ciężko.
Z racji, że rewanż na San Siro to jakieś 1:0/0:0 mi się widzi dzisiaj. Opcja underowego meczu dość ciekawa się wydaje.

JUVENTUS (3-5-2): Neto, Caceres, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Sturaro, Marchisio, Pogba, Evra, Mandzukic, Morata
INTER (3-5-2): Handanovic, Juan Jesus, Miranda, Murillo, Nagatomo, Kondogbia, Medel, Brozovic, Biabiany, Jovetic, Ljajic


---------------------------

Sędzia Paolo Tagliavento -&gt; http://pl.soccerway.com/referees/paolo-tagliavento/44756/

Może jakieś opcje kartek ktoś zaproponuje? Medel? Wydaje się aż oczywistą sprawą hehe.

Zachęcam do dyskusji o meczu ;)
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Co tu dużo pisać. Juventus jest w takim gazie, że szok. 11 meczów z rzędu zwycięskich, a ostatnie 3 domowe spotkania to kolejno:
4:0 z Torino w Pucharze (jeszcze z 2015 roku mecz)
3:0 z Veroną w Lidze
1:0 z Romą w Lidze
Inter nie zachwyca delikatnie mówiąc, a biorąc pod uwagę zbliżające się derby Mediolanu w weekend, nie sądzę żeby zagrali na 120% możliwości. Bardziej widzę tutaj postawę, żeby nie przegrać za wysoko i może uda się odrobić w rewanżu. Inter ostatni raz wygrał w Turynie z Juventusem w listopadzie 2012 roku. Osobiście typuję tutaj wynik 1:0, 2:0 dla Juve i pomimo tego, że w tym roku wygrał na mocnym w tym sezonie Empoli oraz wyeliminował Napoli na ich terenie, to nie widzę tutaj większych szans z rozpędzonym jak pociąg towarowy Juventusem. Mówi się, że każda passa się kiedyś kończy, ale Juve dzisiaj na pewno się nie zatrzyma ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic

W tym tygodniu rozstrzygnie się kto zagra w finale Coppa Italia, choć na tą chwilę wydaje się to już w dużej mierze jasne... ale może akurat jakaś niespodzianka się szykuje w którymś z rewanżów hm ?

Przypomnę, że jeszcze w styczniu w pierwszych meczach padły takie oto wyniki:

Alessandria - Milan 0:1
Juventus - Inter 3:0

Jak będzie tym razem? Czy Juventus po raz kolejny pokona Inter w Derby D&#39;Italia ? Wszak jeszcze w niedziele oba zespoły mierzyły się przecież na Juventus Stadium w meczu ligowym

Zapraszam do dyskusji! ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

AC Milan - Alessandria
Typ: Milan zdobędzie tylko gola @ 1,72 b 365
✅✅5:0​


Milan dziś bez Nianga, Montolivo i Mexesa. Na ławce usiądzie też Bacca i Donnarumma. W ogóle skład ma wyglądać tak:

Abbiati - De Sciglio, Zapata, Romagnoli, Antonelli - Honda, Poli, Kucka, Bonaventura - Menez, Balotelli.

Nie jest to słabe zestawienie. Posłanie w bój Hondy i Bonaventury o tym świadczy najlepiej. A duet Ballo + Menez z przodu ma przecież nieograniczony potencjał. Na przeciwko wszak tylko trzecioligowiec z Alessandrii. Pierwszy mecz był dawno temu, ale Milan wtedy jeszcze nie był w takiej dyspozycji jak obecnie, teraz są dużo lepszym zespołem i słowo zespół to klucz. Sinisa to poukładał.

Allesandria nie powinna być problemem, pamiętam z pierwszego meczu, że najlepszy piłkarz tego zespołu to rezerwowy Bocalon, który wteyd wszedł z ławki dopiero, ale zrobił najwięcej zamieszania. Nie wiem jak na San Siro taki zespół się spisze, ale raczej wielkiego szału się nie spodzeiwam.

Wiadomo nie ma co porównwyać ligi do pucharów, ale w Lega Pro Alessandria na wyjazdach zaledwie bilans 4-3-4. W ten weekend przegrali ważny mecz z Bassano 1:2 i ich wizja awansu do ligi wyżej nieco się oddaliła wszak to mecz z bezpośrednim rywalem do tego.

Typ oparty na grze Milanu i perspektywie tego na co może stać gości na San Siro, szału się nie spodziewam..

Typ dodatkowy:
Mario Balotelli strzeli gola @ 2,20 b 365✅✅ Chodził, irytował, spacerował, ale ufff w 89min ukłuł ????

A Wy jakie macie propozycje? Jakiś pomysł?
Może po prostu sama wygrana Milanu do jakiegoś dubla/tripla?
Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brak pomysłu na tym na ten mecz, ale kilka słów wypada o nim wspomniec, możę to kogoś natchnie do dyskusji? Mam nadzieje, bo głupio tak pisać samemu ze sobą ... (patrz wczorjszy mecz)


VS

Inter Mediolan - Juventus

Allegri już wczoraj na konferencji zapowiedział, że w ataku Zaza i Morata, w bramce Neto, a w obronie Rugani. I nie ma co się dziwić tym zmianom, przeceiż Juventus ma 3:0 z pierwszego meczu, trudno będzie taką zaliczkę roztrwonić. Tym bardziej, że Inter nie ma żadnego sposobu na Juventus w tym roku, w trzech meczach nie potrafili ani razu umieścić piłki w siatce rywala z Turynu! W Serie A 0:0 i 0:2, oraz styczniowe 0:3 w pierwszym meczu Coppa Italia.

Ale ten stan rzeczy dziwić nie może, Stara Dama słynie z dobrej defensywy, a Nerroazurri jednak mają kłopoty w ofensywie, przyszedł Eder i się skończył jako gracz, skończyła się jego forma, strzelane gole, ogólnie znikł z radaru, ciekawe czy tym ruchem nie wypisał się z Euro2016?
Odkąd doszło do sprzeczki z Joveticiem i jego pozycja w Interze została zmarginalizowana to na Inter patrzy się coraz gorzej..


PROBABILI FORMAZIONI
INTER (4-3-3): Handanovic, Santon, Medel, Juan Jesus, Nagatomo, Brozovic, Gnoukouri, Kondogbia, Perisic, Eder, Ljajic
JUVENTUS (4-3-1-2): Neto, Alex Sandro, Bonucci, Rugani, Padoin, Pogba, Hernanes, Sturaro, Pereyra, Morata, Zaza

Ciekawie będzie zobaczyć Pereyrę wreszcie na dłuższym dystansie, ostatnio więcej szans dostaje Hernanes i o dziwo wykorzystuje je, dobra zmiana przeciwko Bayernowi, dobry mecz z Interem w niedzielę, przecież gdyby ta jego bomba wpadła w okno, ahhh gdyby Handanović tam nie dotknął tego, ulala!


Więc macie jakąś propozycje co do tego meczu? Under? Może Inter wreszcie jednak stzreli gola? Bo ich remontadę raczej wykluczmy :p Choć to tylko piłka, no ale daję im z 2% hehe.

Zachęcam do dyskusji, mimo iż dwumecz w zasadzie rozstrzygnięty to jednak zawsze to Derby D&#39;Italia!​
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam w to wtorkowe popołudnie.

W pierwszym rewanżowym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Włoch, śmiało szedłem zarówno w handicap gospodarzy.
W dzisiejszym spotkaniu widzę jednak mało goli.

Inter powinien od początku spróbować przejąć inicjatywę, ale Juve to za dobrze poukładany zespół, by dać sie zepchnąć średniej klasy pomocy Interu do hokejowego zamku.
Osobiście widzę tutaj więcej bramek: druga połowa

To luźne przemyślenia, jednak ja znalazłem po kursie 2.10 STS
Ciężko ugryźć ten mecz, bo nie wiadomo czy Inter nie zaskoczy
Inter strzeli - nie, kurs 2.50


 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Rzeczywiście ciezki mecz do typowania z mojej strony dodam tylko ze spodziewam sie wyniku z niedzieli z dodatkowa bramka w kierunku gospodarzy. Juve prezentuje klase swiatowa na dany moment a Inter mi przypomina Manchester Utd w LE.
Skład Juve nie wyglada zle (przypuszczalny) Neto jak jzu gra to ogolnie nie odwala jakis baboli Alex Sandro kazdy widzi ogolnie za Evre ja jestem tego samego zdania ze za malo gra nie ma kiedy sie wykazac Rugani tak samo jedyna niewiadomo to Padoin Pogba to chodze/biegajace/czarujace 100 mln po boisku. Hernas dobra druga polowka z Bayernem do tego odblokowany Morata i Joker Zaza zavytuje wypowiedz z FanPage&#39;a JuvePoland
&quot;To uczucie gdy rezerwowy sklad Juve jest mocniejszy od pierwszego skladu Interu :p&quot;
Moje typy na ten mecz
Juventus wygra @ 2.3
Powyżej 2,5 @ 2.05
Dokładny wynik 1-2 @9.00
Juventus i powyżej 2,5 @ 4.00
kursy BetcLick
 
lannes 7

lannes

Użytkownik
Sprawa awansu już się w zasadzie rozstrzygnęła po pierwszym meczu.Zresztą po składzie Interu,który przytoczył nam robson,gołym okiem widać,że w Mediolanie pogodzili się z awansem Juve.Priorytetem jest teraz liga,gdzie premiujące awansem do Ligi Mistrzów miejsca coraz bardziej się oddalają a to był przecież cel Interu na ten sezon.Podobno sam Mancini dostał ultimatum:Liga mistrzów albo wylot.
Wracając do meczu,odpuszczam sobie typowanie zwycięstwa którejś z drużyn.Mam tylko nadzieję,że nie będzie to nudny mecz i obejrzymy w nim bramki.Chciałbym zatem pójść w stronę potencjalnego strzelca jednej z nich.Alvaro Morata,choć w tym sezonie raczej rozczarowuje a na pewno jest trochę w cieniu Paulo Dybali,lubi strzelać Interowi.W pierwszym spotkaniu pucharowym strzelił dwie bramki,w ostatni weekend wszedł i zaraz wywalczył karnego,którego sam wykorzystał.W poprzednim sezonie zaliczył także trafienie na San Siro,gdzie po strzeleniu bramki założył ciemne okulary,które wyleciały z trybun jednemu z kibiców.Tak więc:
Alvaro Morata strzeli kurs 3,20 Unibet
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
@robson United: Czasami monologi wychodzą na dobre, szczególnie te wygłaszane na szczytach gór;)
Początkowo byłem zachwycony kursami na Inter, ale składy mówią same za siebie. Tak myślałem, że w bramce zagra Carrizo, przecież z tą linią obrony Handanović by się załamał. Takie spotkania, które w zasadzie już się rozstrzygnęły to jak wiadomo możliwość gry dla tych mniej docenianych, &#39;odsuniętych&#39; od gry w podstawowych składach w lidze albo tych, borykających się wcześniej z drobnymi kontuzjami. Tutaj mogą niejako udowodnić swoją wartość, pokazać swoją gotowość, waleczność i na końcu wygrać mniej znaczący puchar - wszystko w tym temacie jasne. W Juve tacy zawodnicy to Neto, Rugani, Hernanes, Zaza. I chociaż grają jakieś końcówki, ewentualnie są opcjami zamiennymi - występy każdego z nich są solidne, ostatnio nawet Hernanesa;)
Priorytetem dla Starej Damy jest oczywiście zachowanie tego bezpiecznego 0-0, dlatego idę w remis w 1. połowie. Później wejdą zapewne Favilli, Padoin, a wtedy jakaś bramka dla Interu może już wpaść.
INTER: 30 Carrizo; 21 Santon, 33 D&#39;Ambrosio, 5 Jesus, 55 Nagatomo; 77 Brozovic, 17 Medel, 7 Kondogbia; 44 Perisic, 23 Eder, 22 Ljajic.
Ławka: 1 Handanovic, 46 Berni, 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Biabiany, 12 Telles, 27 Gnoukouri, 28 Della Giovanna, 83 Melo, 96 Gyamfi, 97 Manaj.
JUVENTUS: 25 Neto; 26 Lichtsteiner, 19 Bonucci, 24 Rugani, 12 Alex Sandro; 27 Sturaro, 11 Hernanes, 22 Asamoah; 16 Cuadrado, 7 Zaza, 9 Morata.
Ławka: 1 Buffon, 34 Rubinho, 6 Khedira, 10 Pogba, 15 Barzagli, 18 Lemina, 20 Padoin, 21 Dybala, 37 Pereyra, 39 Favilli.
Remis w 1. połowie - 2.05 /365/⛔
ed. 1:0 :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom