>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/16 - RUNDA REWANŻOWA

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
[glow=orange:ec6320cd4d]Wszystkie wyniki 1 spotkań w 1/16[/glow:ec6320cd4d]

Betis Sewilla - AZ Alkmaar 2:0 (0:0)
Bramki: Diego Tardelli (70 min.), Robert (79 min.).

Udinese Calcio - RC Lens 3:0 (1:0)
Bramki: Antonio Di Natale (36 min.), Paulo Barreto (61 i 82 min.).

Club Bruges - AS Roma 1:2 (0:1)
Bramki: Javier Portillo (61 min.) - Guenther Vanaudenaerde (44 min. - sam.), Simone
Perrotta (74 min.).

Bolton Wanderers - Olympique Marsylia 0:0

Schalke 04 Gelsenkirchen - Espanyol Barcelona 2:1 (0:1)

Bramki: Marcelo Jose Bordon (67 min.), Fabian Ernst (88 min.) - Luis Garcia (34 min.).

Rosenborg Trondheim - Zenit St. Petersburg 0:2 (0:2)
Bramki: Andriej Arszawin (22 min.), Aleksandr Kierżakow (32 min.).

SC Heerenveen - Steaua Bukareszt 1:3 (1:1)
Bramki: Arnold Bruggink (24 min.) - Constantin Dica (29 min.), Nicolae Goian (76 min.), Sorin Paraschiv (78 min.).

OSC Lille - Szachtar Donieck 3:2 (1:0)
Bramki: Nicolas Fauvergue (19 min.), Geoffrey Dernis (57 min.), Peter Odemwingie (77 min.) - Brandao (89 min.), Ciprian Marica (90 min.).

FC Basel - AS Monaco 1:0 (0:0)
Bramka - David Degen (78 min.).

Hertha Berlin - Rapid Bukareszt 0:1 (0:0)
Bramka - Valentin Negru (68 min. - karny).

Lokomotiw Moskwa - FC Sevilla 0:1 (0:0)
Bramka - Jordi (75 min.).

Artmedia Bratysława - Lewski Sofia 0:1 (0:1)
Bramka - Emil Angełow (9 min.).

Litex Łowecz - RC Strasbourg 0:2 (0:1)
Bramki: Ulrich Le Pen (2 min.), Amara Diane (83 min.).

VfB Stuttgart - FC Middlesbrough 1:2 (0:1)
Bramki: Danijel Ljuboja (88 min.) - Jimmy Floyd Hasselbaink (20 min.), Stewart Parnaby (49 min.).

Slavia Praga - US Palermo 2:1 (1:1)
Bramki: Lukas Jarolim (20 min.), Andrea Barzagli (49 min. - sam.) - Kewullay Conteh (40 min.).

FC Thun - Hamburger SV 1:0 (1:0)
Bramka - Adriano (30 min.).

[glow=red:ec6320cd4d]REWANŻE: [/glow:ec6320cd4d]

RC Strasbourg - Litex Łowecz

Middlesbrugh - VfB Stuttgart

US Palermo - Slavia Praga

Steaua Bukareszt - SC Heerenveen

FC Sewilla - Lokomotiw Moskwa

Olimpique Marsylia - Bolton Wanderers

Rapid Bukareszt - Hertha Berlin

AS Monaco - FC Basel

RC Lens - Udinese

Zenit St. Petersburg - Rosenborg Trondheim

AS Roma - Club Brugge

Espanyol Barcelona - Schalke 04

Szachtar Donieck - OSC Lille

HSV - FC Thun

AZ Alkmaar - Real Betis

Lewski Sofia - Artmedia Bratysława


[glow=green:ec6320cd4d]Jakies typy? :mrgreen: [/glow:ec6320cd4d]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Moje typy na rewanże:

RC Strasbourg - Litex Łowecz &gt;&gt; 1

Middlesbrugh - VfB Stuttgart &gt;&gt; 02

US Palermo - Slavia Praga &gt;&gt; 1

Steaua Bukareszt - SC Heerenveen &gt;&gt; 02

FC Sewilla - Lokomotiw Moskwa &gt;&gt; 1

Olimpique Marsylia - Bolton Wanderers &gt;&gt; 2

Rapid Bukareszt - Hertha Berlin &gt;&gt; 02

AS Monaco - FC Basel &gt;&gt; 1

RC Lens - Udinese &gt;&gt; 10

Zenit St. Petersburg - Rosenborg Trondheim &gt;&gt; 02

AS Roma - Club Brugge &gt;&gt; 1

Espanyol Barcelona - Schalke 04 &gt;&gt; 02

Szachtar Donieck - OSC Lille &gt;&gt; 0

HSV - FC Thun &gt;&gt; 1

AZ Alkmaar - Real Betis &gt;&gt; 1

Lewski Sofia - Artmedia Bratysława &gt;&gt; 02 polecam :mrgreen:


troszkę zmieniłem :wink:
 
banji 13

banji

Forum VIP
RC Lens - Udinese
Zwycięstwo 3-0 w pierwszym meczu napewno stawia Udinese w roli zdecydowanego faworyta do awansu do kolejnej rundy. Wydaje mi się że Francuzi zaatakują od pierwszych minut w celu jak najszybszego zdobycia gola, ale mogą się natknąć na kontre gości. Ja bym tego meczu nie ruszał... Typ:no bet

Zenit St. Petersburg - Rosenborg Trondheim
Pierwsze spotkanie zakończone wynikiem 2:0 dla Zenitu &quot;ustawiło&quot; rywalizacje w tej parze, i wydaje mi się że rosyjscy piłkarze bez problemu poradzą sobie po raz drugi z Norwegami(w rozgrywkach grupowych radzili sobie lepiej w domu niż na wyjeździe). Mój typ:1

AS Roma - Club Brugge
Tutaj faworyt jest tylko jeden, wydaje mi się że po tym jak w Belgii Roma wygrała pomimo tego że grali w 10 dużą część spotkania, w tym spotkaniu przypieczętują awans do kolejnej rundy. Typ:1

Espanyol Barcelona - Schalke 04
Drużyna gości posiada zespół o wiele lepszy piłkarsko, i to raczej ich typuje do dalszego awansu. To Espanyol musi &quot;przycisnąć&quot; i szukac pierwszej bramki, a Shalke spokojnie to wykorzysta w jednej z kontr.Wliczając PU Shalke nie przegrało 6 pojedynków pod rząd, i wydaje mi się że teraz też nie polegną.Należy dodać że Hiszpanie nie spisują się za specjalnie na własnym stadionie, w lidze ich bilans to 3-2-6, zaś w UEFA 1-1-0( zwycięstwo po strasznych męczranich z outsaideram grupy B, Maccabi Petah 1-0 i remis 1-1 z Palermo uratowany w koncówce). Mój typ:X2

Szachtar Donieck - OSC Lille
Do 88 minuty pierwszego spotkania to Lille było na 99% w kolejnej rundzie P.U(prowadzili wtedy 3-0), jednak wtedy Lille straciło 2 bramki w przeciągu 2 minut i z spokojnego wyniku 3-0 zrobiło się 3-2. Taki wynik daje dosyć duże szanse ukrainskiemu zespołowi w rewanżu. do awansu wystarczy im zwycięstwo 1-0 lub 2-1. Napewno Szachtar nie ma nic do stracenia, i ruszy mocno do przodu w celu odrabiania strat. Moim zdaniem wygrają piłkarze z Doniecka, pomogą im w tym &quot;własne ściany&quot;, poza tym są wypoczęci, gdyż nie grają obecnie ligi, więc w mecz włożą maksimum swoich sił. Mój typ:1

HSV - FC Thun
Jedna z niespodzianek pierwszej rundy 1/16 UEFA była porażka wiceliderów Bundesligi w Szwajcari, ale wydaje mi się że teraz historia się już nie powtórzy. HSV stworzyło sobie kilka ciekawych sytuacji w poprzednim spotkaniu, jednak brakowało wykończenia.Thun na wyjazdach nie radził sobie za dobrze w grupie LM, to właśnie spotkania domowe były ich mocniejszą stroną( mimo że wygrali 1 spotkanie a 2 przegrali, ale w obydwu przegranych pojedynkach stawiali opór zarówno Ajaxowi jaki i Arsenalowi zwycięstwa tracąc w końcówce). W tym spotkaniu wygra HSV, i to również ten zespół awansuje dalej. Mój typ:1

AZ Alkmaar - Real Betis
W pierwszym spotkaniu Betis który rozegrał podobno najlepsze zawody w tym sezonie wygrał 2-0, jednak wydaje mi się że w Holandii już im tak dobrze nie będzie. Oba zespoły swoje weekendowe pojedynki ligowe przegrały(AZ u siebie z Utrechtem 2:3, Betis na wyjeździe z Barcą 5:1), i jeśli chodzi o Betis to rzeczywiście rywal był poza zasięgiem, ale AZ mogło się oszczędzać....tak dobry trener ja L. Van Gall rozpoczoł już małą wojne psychiczną( zapowiedzi o braku w czwartkowym spotkani najlepszego strzelca Alkmaaru-Shoty Arveladze są moim zdaniem taktycznym posunięciem) Wydaje mi się że Holendrzy poradzą sobie z Betisem który fatalnie spisuje się na wyjazdach w tym sezonie(1-4-7 liga), ale walka o awans ze względu na wynik pierwszego spotkania będzie bardzo ciężka. Mój typ:1

Lewski Sofia - Artmedia Bratysława
Jesienią Artmedia zszokowała całą Europe swoją grą, najpierw eliminując Celtik w drodze do grupy LM, następnie wyprzedzając w grupie ekipe Porto, co dało im możliwość gry na wiosne w P.U. Wydaje mi się jednak ,że ich przygoda w tym sezsonie z europejskimi pucharami dobiegł już końca. W przerwie zimowej pozbyli się kilku zawodników, nie są już tym samym zespołem. Poza tym w pierwszym meczu ulegli u siebie 1-0 Lewskiemu. Bułgarzy awans do 1/16 zapewnili sobie głównie dzięki dobrzej grze u siebie(w grupie 2-0-0, a w rundzie kwalifikacyjnej poradzili sobie z Auxerre).Wyjazdowe zwycięstwo było dla nich wymażonym rezultatem. Wydaje mi się że nie dadzą sobie wyrwać awansu do kolejnej rundy, w spotkaniu tym padnie mało bramek. Mój typ:1X
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom