>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/16 finału Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Olympique Marseille vs. Spartak Moskva 1
Boje sie ze moze zrobis sie z tego typu masowka niby wszystko pieknie ale Marsylczycy potrafia zawiesc w naj mniej odpowiedni momencie , lecz patrzac na ich forme jest to bardzo malo prawdopodobny , Nie bedzie rozpisywal sie tutaj na temat ic hmeczy itp , bo kilka osob jzu napisal to przede mna tak wiec tylko powiem o ich formie , graja naprwde fajny football i co najwazniejsze skuteczny , maja wielu wspanialych graczy u siebie w druzynie i naprawder moim zdaniem jeden z lepszych atakow bo gdy juz powrocil Niang do druzyny od razu pokazal ile dla niej znaczy strzelajac gola , drugiego dorzucil Cisse ktory najprawdopodobnije bedzie tworzyc duet w napdzie z Niangem . Do gry wrac mlodziutki Nasri ktory jest nadzieja francuskiej pilki , lecz czy zdazy po tak krotkim czasu zagarc na 100 ? tego wlasnie nie weim , co jak co ale Spartak jeszcze nie zaczol ligi tak wiec sa napewno mniej ograni od Marsylczykow ktyorzy nie dawno zaczeli druga czesc seoznu wiec sa w pelni sil , moim zdaniem w tym meczu nie ma innego rozwiazania jak wygrana Olympique .
Galatasaray Istanbul vs. Bayer Leverkusen 1 / over 2.5
Na Galatarasay najbardziej licze z posrod wszystki druzyn walczacych w Pucharze UEFA , poniewaz naprawde maja potencjal aby zajsc daleko ,ale co do meczu Bayer to jzu nie ten Bayer ktory dawniej wraz z Jackiem Krzynowkiem gral w LM strzelajac wiele goli i awansujac do nastpenych fazy , teraz walcza w Pucharze UEFa ale nie bedzie im latwo poniewaz wiecie jaka jest publiczsnossc w Turcji - zywiolowa . To bedzie naprawde nie mile uczucie dla pilakrzy Leverkusen wkroczyc na boiska a i Galtaa naprawde niezle gra co jest dodatkowy mplusem dla tej druzyny , w tych meczach padaj wysokie wyniki tak jak ostanio : 6:3 3:0 czy 4:0 napewno Turcy beda chcieli wygrac mecz na walsnym terenie zeby potem przyjechac do Niemiec z zaliczka i postawic tam sowj defensywny blok , mysle ze moze i msie to udac i powinni pokonac Bayer i przejsc do nastepnej fazy pucharu UEFA.Dodam jeszcze ze w niesamowitej formie jest Hakan Sukur ktory w ostanim meczu strzelil hat tricka ( mecz zakonczyl sie wynikiem 6:3)
RSC Anderlecht vs. Girondins Bordeaux 2 / under 2.5
Czekalem na ten mecz ,naprawde trudno wskazac faworyta w tym meczu pozory moga mylic, niby Adnerlechtowi nie dizie w lidze alepamietacie przykaldy Milanu , Liverpoolu ktorzy w lidze nie blyszczeli a wygrywali Europejskie puchary .Do druzyny Anderlechtu dołączyli Thomas Chatelle, Guillaume Gillet, Oleksandr Yakovenko, Cor Gillis, Quentin Crommen. Z kolei odeszli Max von Schlebrügge, Mohamed Tchité, Cyril Théréau, Mineiro, Walter Baseggio, Sven Kums, Vadis Odijidja-Ofoe. W tym meczu napewno wystapi Marcin Wasilewski ktory strzelil ostatnio gola w wygranym mecz 4:2 . Anderlecht obecnie na piatej pozycji natoamist Zyrondysci na drugiej pozycji walczac z Lyonem o mistrzostwa, naprawde dobrze do druzyny wpasowal sie byly zawodnik Spartaka Moskwa Fernando Cavanaghi i on razem z Dawidem Belionem beda tworzyc atak w meczu z Belgami , a goli w lidze strzelili duzo bo az 17 tak wiec to mowi za siebie . Tak sobie mysle ze jednak na wyjezdzie bedzie trudno o gole i moze pasc wynik w styulu 1-0 lub 1-1 ale ja jestem pewien ze Bordoeaucx nie przegra tego meczu , tyle z mojejj strony .
A co wy sądzicie o tych meczach ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie przepadam za obstawianiem pucharu UEFA bo ciężko znaleźć coś po dobrym kursie ale dziś proponuje zagrać na liczbę bramek w spotkaniach drużyn z wysp.
Glasgow Rangers - Panathinaikos Ateny under 2,5 1,60✅0-0✅i$$$$i
Rangersi podejmą Panathinaikos i z wypowiedzi piłkarzy wynika,że przede wszystkim będą starać się żeby nie stracić bramki.Rangersom ostatnio wiedzie się w lidze bo od 6 spotkań nie stracili gola.Panathinaikos od porażki 4-0 z Olimpiakosem wygrał wszystkie 4 mecze i nie stracił gola.Obie drużyny są w świetnej dyspozycji ale na Ibrox Park faworytami pozostają piłkarze z Glasgow.Grecy raczej nie przyjadą atakować lecz będą starać się zdobyć gola i nie przegrać tego meczu ponieważ u siebie grają bardzo dobrze.
Brann - Everton under 2.5 1,75✅0-2✅
Gospodarze zakończyli ligę w listopadzie i na pewno nie pokażą dziś swojego całego potencjału zwłaszcza,ze grają z Evetonem czyli czołową drużyną Premiership.Everton od kilku spotkań zawodzi ich ostatni mecz z Reading był bardzo słaby i nie wróżę im gładkiej przeprawy w Norwegii.Do składu Toffees wraca Yakubu ale zabraknie kreatora gry-Artety.Obronę Anglicy mają bardzo dobrą a na grad goli w ich wykonaniu nie ma szans.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
vs.



Spotkanie: Zenit Petersburg vs. Villarreal
Typy: Villareal, oraz hc -1
Kursy: 2.50, oraz 5.00
Bukmacher: Betway
Analiza: Dzis o godzienie 18:00 rozpocznie sie spotkanie miedzy Zenitem Petersburg, a Villarrealem w ramach 1/16 Pucharu Uefa. Zespol gospodarzy jest aktualnym mistrzem Rosji. Na 30 rozegranych meczy ligowych, Petersburczycy wygrali osiemnascie, siedem razy zgarynali jeden punkt, a tylko piec razy przegrywali. Mozna powiedziec, ze patent na wygrywanie z Zenitem mielo tylko Dynamo Moskwa. Oba spotkania miedzy Zenitem, a Dynamem w sezonie 2007 zakoczyly sie wynikiem 3-1 dla Dynama. Ich bilans bramkowy to 53-33. Zenit w przygotowaniach do pucharu UEFA rozegral dwa mecze sparingowe. Pierwszy z nich 23 stycznia bierzacego roku, Zenit doznal porazki 1-2 FBK Kaunas. Natomiast drugi mecz odbyl sie dzien pozniej 24 stycznia, ale wtedy Zenit juz nie zawiodl, ogrywajac Litex 2-0. Zespol gosci - Villarreal w lidze radzi sobie swietnie. Bo przeciez 3 pozycja w tabeli Primera Division to juz nielada wyczyn. Jak dotad rozegrali dwadziescia trzy kolejki, z czego wygrali az trzynascie razy, trzy razy remisowali, i siedem razy musieli uznac wyzszosc rywala. Ten swietny rezultat daje im 42 punkty, wiec strate do vice lidera, ktorym jest Barcelona mozna szybko zredukowac, bo Barca ma tylko 6 punktow wiecej od dzisiejszego rywala Zenitu. W sobote Villarreal podejmowl na wyjezdzie Real Murcie. Mecz zakonczyl sie wygrana 1-0 druzyny przyjezdnej, czyli wlasnie Villarrealu. Wiec forma w lidze druzyny hiszpanskiej niezawodzi. Ostatnie mecze w pucharze UEFA obie druzyny rozgrywaly w grudniu. Zenit grajac na wyjezdzie z Evertonem przegral 0-1. Natomniast Vilarreal, ktory takze gral na wyjezdzie pokonal AEK Ateny 2-1. Moim zdaniem dzis Villareal nie powinien miec problemow z pokonaniem aktualnego mistrza Rosji. Zespol hiszpanski jest w pelni sezonu i mysle ze wygra z Zenitem, ktory ma teraz przerwe w grze przewaga co najmniej dwoch bramek.



wynik 1-0⛔⛔⛔
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Aberdeen - Bayern Munchen
Typ: 2
Kurs: 1.45
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Spotakanie w ramach europejskiego pucharu UEFA w ktorym zmierza sie zespoly Aberdeen z druzyna Bayern Munchen. W zeszly weekend pisalem posta przeciwko wlasnie Aberdeen ktore gralo u siebie wtedy z Celtikie i przegralo gladko 1:5. Po dobrej fazie gry gospodarzy w szkockiej premier league przyszedl czas dosc mocnej obnizki formy. W glownej mierze ostatnie slabe wyniki sa spowodowne licznymi absencjami w zespole gospodarzy, trener Jimmy Calderwood roznie staral sie latac te absencje (glownie sciagal graczy z rezerw) lecz bez wiekszego skutku. Mecz z Bayernem bedzie dlanich bardzo trudno przeprawa gdyz zespol gosci to klasowej swiaty druzyna majaca w swoich szeregach wiele indywidualnosci ktorych blizej nie trzeba chyba nikomu przedstawiac i do tego jeszcze masa abencji w druzynie Aberdeen - kontuzje, kartki (ktorzy zawodnicy nie beda grali nie bede pisal gdyz napisal to juz wczesniej jeden z uzytkownikow) spowodowala, ze kazde inne rozwiazanie niz zwyciestwo gosci w tym spotkaniu bedzie niespodzianka. Kurs 1.45 na to spotkanie jaki wystawil nam Expekt nie jest za wysoki lecz warty jest ona zagrania.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Ja bym uważał na Bayern. Zagra ich 3 bramkarz. poza tym czasami lubią dać ciała. Jeśli wygrają to max 1 bramką. Sądzę, że pewniejszy będzie over/obie drużyny strzelą gola/ Aberdeen strzeli gola.
 
O 0

opciu

Użytkownik
moim zdaniem Bayern jest typem pewnym, a oto powód:Z powodu urazów mają się nie pojawić kluczowi gracze Aberdeen: Richie Byrne, Richard Foster, Jackie McNamara, Derek Young i Jamie Smith. Natomiast niepewni gry z powodu lekkich obtłuczeń doznanych w ostatnim meczu ligowym są Barry Nicholson, Zander Diamond i Darren Mackie.
Typuje pewne zwycięstwo bayernu.
 
R 0

rosiu

Użytkownik
Bayern jest pewny chociażby z tego powodu, gdyż ostatnio Aberdeen przegrali na własnym stadionie z Celticiem Glasgow 1-5, więc typ 100% pewny ????
 
donpezo 9

donpezo

Użytkownik
Ja bym uważał na Bayern. Zagra ich 3 bramkarz.
Jaki trzeci bramkarz, nie jesteś w temacie to chociaż farmazonów nie pisz. Pomiędzy słupkami wystąpi Rensing, który jest bramkarzem dobrym i nawet mówi się że to on po zakończeniu kariery przez Olivera po tym sezonie, będzie bramkarzem numer jeden.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Benfica Lizbona - FC Nuernberg
typ: 1✅✅
kurs: 1.60
buk: Bet365
Dzis o godzinie 21.45 na stadionie Estadio da Luz Benfica której nie udało się awansowac do dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów rozegra w fazie 1/16 spotkanie ze słabiutka FC Nuernberg, Druzyna gospodarzy prowadzana przez Jose Antonio Cmacho najprawdopodobniej nie ma zbyt wielu szans na sukces w Lidze Portugalskiej dlatego trzeba mocno się skupic na tym co zostało mianowicie Puchar Ligi w ktorym ostatnio Benfica rozgromiał aż 4:1 Pacos Ferreira. Natomiast w Lidze idzie im w kratke dlatego zajmują drugie miejsce ze stratą 10 punktów do FC Porto. A więc dziś trzeba włożyć 100% sił i wygrac co najmniej róznicą dwóch bramek aby spokojnie myślec o dalszych grze w Pucharze Uefa, na to spotkanie nie nie wybiera się Piłkarz Benfiki Lizbona Nuno Gomes nie będzie mógł grać przez około miesiąc. Portugalczyk doznał kontuzji uda podczas meczu z Nacionalem Madeira. Zapewne na boisku pojawi się dobrze sposujacy Ariza Makukula
Kadra Benfiki:
Bramkarze: Butt, Moreira.
Obrońcy: Luís Filipe, Nelson, David Luiz, Luisão, Edcarlos, Léo, Sepsi.
Pomocnicy: Katsouranis, Rui Costa, Cristian Rodriguez, Maxi Pereira, Dí Maria, Nuno Assis.
Napastnicy: Cardozo, Makukula, Mantorras, Freddy Adu.
Natomiast co można powiedziec o rywalach Benfici, za wiele ciekawego się nie dzieje drużyna która gra w Europejskich Pucharach w tym momencie walczy w lidze o utrzymanie ostatnie 3 mecze ligowe na wyjazdach to jedynie porażki, ciężko będzie coś zdziałać w tym meczu gością,
Ekipa 1. FC Nuernberg to aktualny zdobywca Pucharu Niemiec. Tego sezonu nie może jednak zaliczyć do udanych. Wzomcienie i jedyne co może przemawiac jest sprowadzenie Jana Kollera, jezeli goście mieli by zdobyć w tym meczu choćby gola to wydaje mi się że po stałych fragmentach gry Koller dość nieźle spisuje się w szeregach FC Nuernberg
 
bobikx 0

bobikx

Użytkownik
@DonPezo

Mimo absencji Olivera w FCB nie ma gorączki. &quot;Michael Rensing to dobry bramkarz. Dlatego też z tą sytuacją możemy obejść się dobrze&quot; stwierdził trener klubu ze stolicy Bawarii. Jednak szkoleniowiec nie jest w tym momencie pewien czy Rense będzie w stanie wystąpić, gdyż rezerwowych golkiper narzeka na problemy z plecami.
&quot;Wychodzę z założenia, iż Michael będzie grał&quot; powiedział Hitzfeld. Jeśli jednak Rensing nie będzie mógł zagrać, między słupkami FC Bayernu stanie Bernd Dreher. Dla 41-letniego bramkarza, który w FCB występuje od 1996 roku, byłby to debiut w europejskich pucharach. &quot;Mamy pełne zaufanie do niego&quot; zapewnia Schweinsteiger.
żródło: http://www.bayern.munchen.pl/index.php?id_newsa=2778
Jak widać Rensing również może nie wystąpić w tym spotkaniu. Myślę, że w tym meczu może dojść do niespodzianki. Jeżeli wygra Bayern to minimalnie. Mój typ: obie drużyny strzelą bramkę (1,80 bwin) Ja jednak odpuszczam sobie ten mecz.
 
K 0

karimi

Użytkownik
Spotkanie : Benfica Lizbona - FC Nuernberg
Typ: X
Kurs : 3.5
Bukmacher : betathome
Analiza : Bukmacherzy widza faworyta w druzynie z Lizbony, zreszta tak jak wiekszosc z was. Ja jednak uwazam ze druzyna z Bawarii moze pokusic sie o bramkowy remis. Dlaczego ? bo Puchar rzadzi sie swoimi prawami, bo Nurnberg bedzie zmotywowane. Wybitnie nie idzie im w lidze, zajmuja 3 miejsce od konca. Benfica w lidze jest druga, wysokie dobre miejsce, ale nie znaczy to teraz zbyt wiele. Do tego Nurnberg ma bardzo ciekawa ekipe, wzmocnieni Kollerem powinni walczyc o puchary w Bundeslidze, tam im nie idzie, ale mysle ze sa w stanie sie sprezyc na Portugalczykow.
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Spotkanie : Benfica Lizbona - FC Nuernberg
Typ: X
Kurs : 3.5
Bukmacher : betathome
Analiza : Bukmacherzy widza faworyta w druzynie z Lizbony, zreszta tak jak wiekszosc z was. Ja jednak uwazam ze druzyna z Bawarii moze pokusic sie o bramkowy remis. Dlaczego ? bo Puchar rzadzi sie swoimi prawami, bo Nurnberg bedzie zmotywowane. Wybitnie nie idzie im w lidze, zajmuja 3 miejsce od konca. Benfica w lidze jest druga, wysokie dobre miejsce, ale nie znaczy to teraz zbyt wiele. Do tego Nurnberg ma bardzo ciekawa ekipe, wzmocnieni Kollerem powinni walczyc o puchary w Bundeslidze, tam im nie idzie, ale mysle ze sa w stanie sie sprezyc na Portugalczykow.
a ja mysle że goście nie maja żadnych szans...i tak jak wyzej pisałem pewnośc tgo typu jest dla mnie 9/10
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Jak wiadomo po odpadnięciu z Ligi Mistrzów są oni głównymi faworytami do zdobycia Pucharu UEFA, jednak w ich zespole przed tym meczem w kadrze mamy szpital. Po prostu plaga kontuzji. Urazy wyeliminowały z gry Francuzów Willy&#39;ego Sagnola i Francka Ribery&#39;ego, Holendra Marka van Bommela oraz Belga Daniela van Buytena. Największy problem jest jednak z obsadą bramkarzy. Pierwszy bramkarz Oliver Khan ma grypę i nie jest zdolny do gry. Drugi bramkarz natomiast dostało kontuzji pleców podczas ..( jak to przeczytałem wybuchłem ze śmiechu).. wiązania butów .... :] Najprawdopodobniej w takiej sytuacji między słupkami niemieckiej drużyny stanie ... 41-letni Bernd Dreher, który obecnie w klubie pełni funkcje trenera bramkarzy. Myślę, ze te wszystkie osłabienia to duży problem dla niemieckiego szkoleniowca Bayernu. Wydaje mi się, że w tym meczy Bayern Monachium zagra raczej piłkę asekuracyjną. Nie będzie chciał stracić bramki, a może przy okazji coś strzelić, aby później dość łatwo poradzić sobie na własnym stadionie i wywalczyć pewny awans do kolejnej rundy. W zespole Aberdeen FC za kolorowo jednak też nie jest. Wyniki które ostatnio osiągali wołają o pomstę do nieba. Znajdują się obecnie w wielkim kryzysie i ich forma jest ... po prostu tragiczna. Ostatnia porażka w lidze z Celticem Glasgow aż 1:5 mówi sama za siebie. Wcześniej mecz z Dundee United również na własnym boisku i również druzgocąca porażka tym razem 1:4. Do tego wszystkiego tak jak i u gości spore osłabienia kadrowe. Zespół gospodarzy jest osłabiony brakiem: Richie Byrne, Richard Foster, Jackie McNamara, Derek Young i Jamie Smith a nie wiadomo czy wyleczą sie na dziś Barry Nicholson, Zander Diamond oraz. Darren Mackie. Myślę, że z tego pojedynku zwycięsko powinni wyjść gracze Bayern Munchen i tak właśnie stawiam.

Typ: Bayern Munchen 1,45
 
vod007 0

vod007

Użytkownik
Bayern jest moim zdaniem typem pewnym. A jeśli chodzi o bramkarza to uważam, że kto by nie zagrał i tak nie będzie miał zbyt wiele pracy. Obrona klubu z Monachium jest bardzo solidna o czym świadczy tylko 10 straconych bramek w lidze. Myślę, że Bayern szybko strzeli gola i będzie próbował utrzymać ten wynik do końca.
 
ziolo1992 0

ziolo1992

Użytkownik
jak dla mnie pewniakiem jest zarówno Bayern jak i Benfica. I chyba oba zespoły pokuszą się o dosłowne rozbicie swoich przeciwników. Według mnie pewna zwycięstwa też jest Fiorentina z Rosenborgiem.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
jak dla mnie pewniakiem jest zarówno Bayern jak i Benfica. I chyba oba zespoły pokuszą się o dosłowne rozbicie swoich przeciwników. Według mnie pewna zwycięstwa też jest Fiorentina z Rosenborgiem.
Ja także biorę dzisiaj pod Uwage mecz rosenborga z fiorą.
Fiora może nieprezentuje jakiejś wysokiej formy, ale napewno piłkarsko jest lepsza od norwegów. Można wziąść pod uwagę że Rosenborg jest nieobliczalny, bo potrafił zagrac swietne mecze w lidze mistrzów np z Valencja, ale w tedy w Norwegii trwał sezon, zawodnicy byli w formie.
Teraz jest tam okres przygotowawczy i zawodnikom Rosenborga będzie się cięzko grało.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Moim zdaniem warto odnosnie meczu Fiorentiny dodać, że grają oni w Norwegii czyli w warunkach klimatycznych w jakich zazwyczaj nie grają :] napewno przy takiej aurze cięzko bedzie o zdobywanie bramek i moim zdniem warto pokusić sie o under 2,5 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom