>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy [24-25 luty 2016] - Rewanże

Status
Zamknięty.
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Witam ma ktos moze jakis pomysl co do meczu porto- dortmund. Co myslicie o czystej 2?
W ostatnim czasie Tuchel trochę rotuje składem, ale dzisiaj nie będzie oszczędzania. Na boisko powinna wybiec optymalna &quot;11&quot; z zastrzeżeniem, że nie zagra podstawowy stoper, Sokratis. Wynik pierwszego meczu sprawia, że Porto nie ma nic do stracenia i spodziewam się z ich strony otwartej gry, a to może być z korzyścią dla Borussii, mającej szybkich zawodników z przodu. Moim zdaniem są więc pewne przesłanki za typem na BVB.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Remis lub Szachtar @2,10 bet365 ✅

Jeden z ciekawszych meczy w LE, nastąpi w Niemczech gdzie ekipa Schalke podejmie Szachtar. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0, i ekipa gości zaprezentowała się chyba trochę lepiej, ale co z tego jak nie zdołali tego przenieść na gola. Ogólnie rzecz biorąc to była dość wyrównana gra. Drużyna z Ukrainy starała się grać z kontrataków, ale to nie wystarczyło do uzyskania pozytywnego efektu. Schalke nie wygrało w ostatnich 3 meczach, w lidze przegrali z Mainz 1:2 na wyjeździe oraz zremisowali bezbramkowo u siebie z VFB, no i oczywiście remis z Ukraińcami. Szachtar nie zaczął jeszcze ligi, grali tylko mecze towarzyskie, w których zaprezentowali się całkiem przyzwoicie, ale nie sądzę aby to miało jakieś znaczenie, w kontekście LE. Teraz obie drużyny spotkają się na terenie 04, gdzie oczywiście faworytem są gospodarzę, masa kibiców oczywiście też zrobi swoje. Do tego wiadomo że, gospodarzę nie próżnują w meczach LE, szczególnie u siebie gdzie nie przegrali w tej edycji. Ale z mojego pkt. widzenia ten mecz może być dla nich bd. trudny. Chyba że, w ataku się coś zmieni bo na obecną chwilę nie wygląda to ciekawie, i zbyt imponująco.
Warto dodać że, Szachtar pomimo roszad w zespole ( wiadome transfery dobrych zawodników ) to wciąż licząca się drużyna z Europy, i z pewnością stać ich tutaj na niespodziankę. Tym bardziej że, gospodarze muszą grać bd. ostrożnie, bo 1 strzelony gol przez gości, może ich drogo kosztować. W ekipie gospodarzy zabraknie: Éric Maxim Choupo-Moting, Benedikt Höwedes, Benedikt Höwedes, pod znakiem zapytania stoi występ Goretzki. W drużynie gości nie zagra Kucher.
Jak dla mnie mecz 50/50.

Totenham vs Fiorentina BTTS @1,80 bet365⛔

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1 co daję małą przewagę dzisiejszym gospodarzą. Ale to bd. bardzo ciężki mecz dla Totenhamu, a to ze względu na grę Fiory na wyjazdach w LE ( Belenenses 4-0, Lecha Poznań 2-0, Basel 2-2 ) jak widać nie przegrali ani razu ! Drużyna z Anglii na własnych śmieciach też nie próżnuję ( 3-1 Karabachem Agdam, 2-1 Anderlechtem Bruksela, 4:1 Monaco ). Wygrali każdy z tych meczy ale i w każdym stracili gola. Obie drużyny mają niezwykły potencjał w ataku, i z pewnością odbije się to na rezultacie tego spotkania.

Inne:
Fenerbache over 4,5 rr @2,00 bet365 ✅
Man UTD over 7,5 rr @1,90 bet365 ✅
Basel vs St Etienne over 2,5 @1,95 bet365✅
Bayer Leverkusen vs Sporting Lizbona over 10,5 rr @1,80 bet365 ⛔
Krasnodar vs Sparta Praga over 9,5 rr @1,70 ✅
Gonzalo Higuain stg @1,95 bet365⛔
Lorenzo Insigne stg @2,87 bet365⛔
Rapid Vienna vs Valencia BTTS @1,60 bet365 ⛔
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Witam ma ktos moze jakis pomysl co do meczu porto- dortmund. Co myslicie o czystej 2?
Kto oglądal tydzien temu mecz pomiedzy tymi druzynami to powinien widziec moim zdaniem roznice klas. Porto zupełnie nie istniało. Stłamszone od samego początku. Gdyby Borussia podkręcila jeszcze obroty myśle ze mogłoby sie to skończyc pogromem. Same statyski wiele mówia. Gdyby to byl mecz o 3 punkty bez cienia wątpliwości postawiłbym na BVB. Jednakże w skutek dość wygodnej zaliczki sprawa troche sie komplikuje. Jednakze nie uważam aby Borussia przegrała to spotkanie, a wiec podpieram sie remisem i dokladam do dubla.

Porto vs. BVB X2 @ 1.29 bet365 ✅
Man Utd vs Midtjylland over 3,5 żk @ 1,66 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
interista18 773

interista18

Użytkownik
Manchester - Midtyjlland

Krótka piłka. Manchester przegrał pierwsze spotkanie w Danii, jednak strzelona bramka na wyjeździe stawia ich na dośc dobrej pozycji przed rewanżem na Old Trafford. Duńczycy są przeciętną drużyną na tle europejskich pucharów, a ich awans z grupy był bardziej zasługą słabej dyspozycji pozostałych drużyn niż swojej wysokiej formy. Ani na tle Legii ani tym bardziej na tle Brugii mistrzowie Danii nie wyróżnili się niczym specjalnym, wszystkie te ekipy grały na podobnie, słabym poziomie. W Manchesterze wiele absencji m.in. Rooney, Darmian czy De Gea, jednak sądzę że i tak pomimo okrojonego składu od początku ruszą z atakiem na Duńczyków. Zastanawiałem się nad overem rogów samego Manchersteru a overem w I połowie i zdecydowałem się na drugą opcję. Anglicy w ostatnich meczach ładują dużo kornerów, szczególnie w pierwszych połowach a i goście ze Skandynawii powinni dorzucić też coś od siebie. Warto poczekać live 1-2 min., żeby złapać wyższy kurs.

over 4,5 rogów ht @1,850 365 ✅



Tottenham - Fiorentina

Grac45 znakomicie opisał to spotkanie. Wynik pierwszego starcia determinuje postawę Violi w rewanżuj. Nie mogą schować się za podwójną gardą i czekać na ataki Anglików. Linia 4,5 kornera gości wydaję mi się spokojnie do oigarnięcia, szczególnie, że mają stale fragmenty gry są ich dobrą stroną. We Florencji zrobili 7. Kuba najprawdopodobnie na ławce, bo w pierwszym meczu pomimo asysty, był jednym z najsłabszych zawodników na boisku i pośrednio przyczynił się także do straty gola.

Viola - over 4,5 roga @2,10 365 ⛔

Oprócz tego do rozważenie over rogów w Krasnodarze i over rogów L&#39;poolu. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

dlugi1910

Użytkownik
Witam serdecznie forumowicze!
Schalke vs Shakhtar - Schalke wygra nie tracąc bramki @ 2.73
Bet@Home
Jak dla mnie typ dnia. Tydzień temu nie oglądaliśmy ciekawego widowiska, mecz był wyrównany, bez klarownych sytuacji. Dziś spodziewam się podobnego przebiegu spotkania, jednak wszystko wskazuje na wynik 1:0 lub 2:0. Schalke mocno osłabione, co wcześniej przytoczył Canabis, ale atut własnego boiska oraz determinacja przemawiają za drużyną niemiecką. Shakhtar nie strzelił w tym sezonie gola na wyjeździe w LM, przegrywając nawet ze słabym Malmo. Ponadto ostatni raz na wyjeździe grali w grudniu (PSG). Liga ukraińska rusza dopiero 5 marca więc brak rytmu meczowego drużyny z Doniecka również wskazuje na przewagę Niemców.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Tottenham - Fiorentina
O tym jak w obecnej sytuacji Koguty ważą punkty zdobywane w lidze z pozostałymi rozgrywkami, doskonale powinien opisywać skład z pierwszego meczu przeciwko Violi. Vorm, Davies, Trippier, Mason, Carroll, Chadli, Son. Siedmiu rezerwowych w meczu wyjazdowym LE. I to w sytuacji gdy zbliżał się weekend bez kolejki Premier League. A więc danie odpoczynku swoim kluczowym zawodnikom przed spotkaniami w lidze było ważniejsze. A mimo to Tottenham wcale nie okazał się gorszy i z wyjazdu przywiózł cenną bramkę.
Gospodarze dzisiaj bez Dembele, dalej Vertonghena oraz przede wszystkim Harrego Kane. Tak więc za strzelanie bramek odpowiedzialni będą pewnie głównie Son, Chadli, Lamela i Alli, którzy w lidze w tym sezonie mają w sumie razem tyle bramek co Kane. Tak więc siła ofensywna dość mocno osłabiona.
Tottenham w Premier League, w meczach u siebie aż w 8 z 13 meczach remisował do przerwy. Dzisiaj mając przewagę bramkową (gol na wyjeździe), grając bez Kane i z pewnością wystawiając słabszy skład niż na ligę, mogą do przerwy zagrać podobnie tym bardziej, że goście od 1 minuty raczej nie zaatakują, nie znając zbyt dobrze terenu i rywala. Fiorentina na wyjazdach w lidze ostatnio nie zachwyca. Pierwszy mecz zremisowali dzięki pięknej bramce Bernardeshi&#39;ego jaka pada chyba w jednym strzale na kilkadziesiąt. A więc dzięki dużej ilości szczęścia.
Myślę, że Tottenham będzie starał się kontrolować grę utrzymując się przy piłce i starając się nie dopuszczać do niej Fiorentine. Jeden atak wyjdzie, gol, byle do 90 min. i już w głowie mecz ze Swansea. Grając na White Hart Lane Viola wiele nie zdziała, nie mogąc pokazać tego nawet w pierwszym meczu u siebie.
remis do przerwy @ 2,15 (totolotek)⛔⛔⛔
brak goli w I poł. @ 2,80 (totolotek)⛔⛔⛔
do przerwy/koniec meczu X/1 @ 4,50 (sts)⛔⛔⛔
 
G 370

golkiper

Użytkownik
25.2 17:00
Lokomotiv Moskwa - Fenerbahce Stambul
over 4,5 kartek @1.66 5/10 bet365
Ide w kartki. Kwestia awansu chyba rozstrzygnieta, ale walki i tak nie powinno zabraknac. Lub chociazby zwyklej boiskowej zlosliwosci ???? Sport sportem, polityka polityka, ale nie zdziwie sie jesli ktos z Loko zarobi czerwona kartke zeby sie swoim kibicom przypodobac. W pierwszyym meczu tylko 3 kartki, ale tez sedzia byl wyraznie underowy, a dzisiaj sedziuje ten pan: http://de.soccerway.com/referees/-kruliak/93045/
heh zabawne jest jak dużo w meczu zależy od sędziego i coraz częściej mam wrażenie, że są naciski na sędziów by dawać coraz mniej kartek. Oglądam mecz Lokomotiv - Fenerbache i sam pograłem over, jest 52 minuta i dopiero jedna kartka a powinno być ich już conajmniej 5-6. Sędzia bardzo overowy jeśli chodzi o kartki a narazie robi wszystko, żeby załatwić sprawę polubownie i nie dać kartonika. Zobaczymy jak to się dalej potoczy, ale czasami dziwnie to wszystko wygląda i wszystko zależy od indywidualnej oceny danej sytuacji. O już druga kartka ???? może nie będzie tak źle. To taka moja mała dygresja.
http://de.soccerway.com/referees/clement-turpin/45511/
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ja dałem powyżej 5 więc typ powinien wejść, chodzi mi bardziej o obserwacje tego z jakich niuansów składa się futbol (jak mawia Tomasz Hajto ???? ) a co za tym idzie często powodzenie naszych typów.
 
M 7

marianoveb

Użytkownik
Ryan - Gaya, Ruben Vezo, Mustafi, Barragan - Javi Fuego, Danilo, Feghouli, Piatti, Negredo, Rodrigo

Skład Valencii na dzisiaj - nie taki rezerwowy, zaczynam obawiać się o to moje 1x które postawiłem na ten mecz..
 
butlarz 30

butlarz

Użytkownik
Bayer Leverkusen vs Sporting Lizbona⛔
gospodarze o5,5 rożne 1,67

Bayer nabija dużo rożnych u siebie, nawet z Barcelona pokryli tą linię, nie mogą poprzestać na 0:0 więc powinni nabijać rożne.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Witam serdecznie forumowicze!
Schalke vs Shakhtar - Schalke wygra nie tracąc bramki @ 2.73
Bet@Home
Jak dla mnie typ dnia. Tydzień temu nie oglądaliśmy ciekawego widowiska, mecz był wyrównany, bez klarownych sytuacji. Dziś spodziewam się podobnego przebiegu spotkania, jednak wszystko wskazuje na wynik 1:0 lub 2:0. Schalke mocno osłabione, co wcześniej przytoczył Canabis, ale atut własnego boiska oraz determinacja przemawiają za drużyną niemiecką. Shakhtar nie strzelił w tym sezonie gola na wyjeździe w LM, przegrywając nawet ze słabym Malmo. Ponadto ostatni raz na wyjeździe grali w grudniu (PSG). Liga ukraińska rusza dopiero 5 marca więc brak rytmu meczowego drużyny z Doniecka również wskazuje na przewagę Niemców.
Bardzo ciekawe, bo ja widziałem z 5 takich setek, że tylko nieudolność graczy ataku sprawiła, że było 0-0. Jeśli dla Ciebie strzały z 5 metrów sam na sam to nie są klarowne sytuacje, to już nie wiem co jest. Shalke mogło spokojnie wygrać ze 3-0 i Ukraińcy nie mogliby zbytnio narzekać na wynik. Dziś wystarczy, że trochę poprawią skuteczność i powinno paść kilka goli.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
FC Porto - Dortmund
Przed nami rewanze w Lidze Europejskiej. W pierwszym meczu Dortmund nie miał żadnych problemów i gladko wygral u siebie 2-0. Niemcy w ataku maja duzy potencjał za sprawa chociazby Reusa , Auby czy Mkhitaryana. Będzie to istotne ze względu na szanse, przy kontratakach , bo Porto będzie musiało naciskać i zagrac odwaznie od poczatku spotkania. Myślę ze Dortmund strzeli choc jedna bramke a to juz zmusi Porto zeby strzelic trzy lub więcej goli. Moim zdaniem Dortmund awansuje dalej a dzisiejszy mecz bedzie gratka dla kibicow , zobaczymy otwarty mecz z trzema bramkami.
Powyzej 2.5 gola @1.80 Bet365
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
18 Manchesteru na dziś:
GK: Romero, Joel Pereira
DEF: Love, Varela, Poole, Rojo, Blind, McNair
MID: Riley, Herrera, Schneiderlin, Carrick, Lingard, Mata, Andreas, Pereira, Memphis
ATK: Martial, Rashford
11 na dziś: S.Romero; Varela, Carrick, Blind, Riley; Schneiderlin, Ander Herrera; Lingard, Mata, Memphis; Martial
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
25.02.2016 21:05

FC Basel - Saint Etienne

Drużyna gospodarzy bardzo dobrze sobie radzi w szwajcarskiej lidze i pewnie (z ogromną przewagą punktową) zmierza po mistrzostwo kraju. Na St. Jacob Park czują się naprawdę świetnie. W poprzednim meczu minimalnie przegrali (2:3). Tą stratę na pewno będą chcieli odrobić i awansować. Francuzi natomiast walczą o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. A w tabeli Ligue 1 jest bardzo ciasno. Ligi Europejskiej też nie zamierzają odpuszczać więc możemy się spodziewać dobrego meczu. Osobiście liczymy na powtórkę bramkową z pierwszego spotkania.

Nasz typ:

powyżej 2,5
Kurs: 1.85
Rivalo
25.02.2016 21:05

Manchester United -FC Midtjylland
Czerwone Diabły poległy w poprzednim meczu 1:2 po bardzo słabej grze. Manchester jest pod przysłowiową ścianą. Van Gaal, jak i sami piłkarze pewnie inaczej sobie ten sezon wyobrażali. Dzisiaj muszą wysoko wygrać, aby zamazać blamaż sprzed tygodnia. A Duńczycy? Nie mają nic do stracenia. Pewnie będą starali się bronić wyniku, ManU będzie atakować co powinno skutkować dużą liczbą rzutów rożnych. Właśnie taką propozycję typu mamy na ten mecz.

Nasz typ:

powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
Rivalo
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Europy
Data, godzina: 25.02.2016 21-00
Spotkanie: Napoli - Villareal
typ: Wincast - strzelec gola: Higuain i Napoli
kurs: 2.50
buk: unibet

Analiza:
Znamy już składy na ten mecz i wiemy, że oba zespoły podchodzą do rywalizacji bardzo poważnie. Składy bowiem są praktycznie najmocniejsze i widać, że nie będzie szachowania tylko gra o zwycięstwo. W pierwszym meczu trener Napoli Sarri trochę mnie zaskoczył, na ławce posadził podstawowych i najlepszych napastników, czyli Higuina i Insigne. I to się zemsciło, bo Włosi po słabym meczu z obu stron pechowo przegrali po swietnie wykonanym rzucie wolnym przez Suareza 0-1. Tak więc przed rewanżem są w dość nieciekawej sytuacji, bo nie tylko muszą odrabiac straty, ale też bardzo uważać, by nie stracić bramki, która w konskwencji może być bardzo kosztowna w kwestii awansu. A brak awansu gospodarzy to moim zdaniem będzie spora niespodzianka, bo Napoli to mój faworyt do zwycięstwa w tej edycji Ligi Europy. Przez cały sezon Napoli gra porywającą piłkę a do tego bardzo efektywną, bo w lidze przez większą cześć sezonu liderowali, a fazę grupową LE przeszli jak burza wygrywając wszystkie mecze. Ale w ostatnich dwóch tygodniach wpadli w małą zadyszkę, bo wpierw po porażce z Juve stracili na ich korzysc przodownictwo w lidze, później porażka w Hiszpanii, a w poniedziałek tylko zremisowali z Milanem i tym samym stracili szanse na przeskoczenie Starej Damy w Serie A (ci też tylko zremisowali w Bologni). Tak więc trzy kolejne mecze bez zwycięstwa i z zaledwie jednym strzelonym golem to coś dawno nie widzianego w Neapolu. Moim zdaniem taka seria nie może trwać zbyt długo i tej klasy zespoł co Napoli powinno to dziś przerwać. A do wiktorii powinien poprowadzić ich najlepszy gracz i strzelec, czyli Higuin. Pipita notuje świetny sezon, strzela bramki jak na zawołanie. W Serie A ma na koncie ich już 24 w 26 meczach i drugiego w klasyfikacji Baccę wyprzedza aż o jedenaście!!! W Lidze Europy co prawda zaliczył zaledwie dwa trafienia, ALE zagrał też zaledwie w trzech meczach w tym raz w wyjściowym składzie, a w sumie na bosiku przebywał raptem 112 minut, więc w sumie wynik ma dobry. Dzis wychodzi w wyjściowej jedenastce i to właśnie na nim i Insigne powinni się skupić obrońcy Żółtej łodzi. Moim zdaniem fenamenalnego Argentyńczyka trudno będzie im upilnować i właśnie w nim widzę największe zagrożenie ze strony gospodarzy. U siebie grając Napoli nie zwykło rozczarowywać swoich fanów, bo w osiemnastu meczach w tym sezonie tylko Inter tu wygrał w Coppa Italia, a w lidze nie przegrała tu Sampdoria, Roma i Milan, a poległ Juventus, Fiorentina i Inter w meczach ligowych. Nie wierzę by Villareal był wstanie przetrwać napór gospodarzy. Stawiam na Napoli, których do zwycięstwa i awansu poprowadzi ich Higuian
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Wynik w Bazylei premiuje do awansu Basel czy St Etienne? Jakie konfiguracje, prócz zwycięstwa Zielonych dają awans St. Etienne? ( potem do usunięcia)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Wynik w Bazylei premiuje do awansu Basel czy St Etienne? Jakie konfiguracje, prócz zwycięstwa Zielonych dają awans St. Etienne? ( potem do usunięcia)
Przy 1:0 i 2:1 awansuje Basel. Przy 3:2 byłaby dogrywka. Przy 4:3 awans St.Etienne
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom