>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 27.02.2014

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

WilliamHill
W czwartek rozegrane zostaną rewanżowe mecze 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej. Najbliżej awansu jest sześć zespołów, które przed tygodniem wygrały na wyjazdach. Ciekawie zapowiada się spotkanie mistrza Bułgarii Łudogorca Razgrad z Lazio Rzym. Włoski zespół, grupowy rywal Legii Warszawa, na własnym stadionie niespodziewanie przegrał 0:1. Z kolei drużyna, w której występuje Adrian Mierzejewski - Trabzonspor, inny niedawny przeciwnik mistrza Polski, będzie musiała odrabiać straty po porażce 0:2 w Turynie z Juventusem. Liderowi Serie A wyjątkowo w tym roku zależy na sukcesie w tych rozgrywkach, gdyż ich finał odbędzie się na jego stadionie. Hiszpański Betis Sewilla, którego barwy reprezentuje Damien Perquis, w pierwszym meczu u siebie zremisował 1:1 z Rubinem Kazań i przed rewanżem w stolicy Tatarstanu nie jest faworytem. Francuska drużyna przed tygodniem bezbramkowo zremisowała w Odessie. Kluczowych zawodników szkoleniowiec Lyonu oszczędzał na ligowy mecz z Lille. Jednak w tym spotkaniu również goli nikt nie zobaczył. Muszą one paść w czwartek. Pytanie, czy Lyon upora się z Czernomorecem? Eintracht jest bliski wyeliminowania Porto! Pierwsze 70 minut tego dwumeczu zapowiadało łatwe zwycięstwo FC Porto. Portugalczycy na własnym boisku prowadzili 2-0. Niemcy udowodnili jednak, że nie zwykli się poddawać. Eintracht doprowadził do remisu i to jego zawodnicy są w lepszej sytuacji przed rewanżem we Frankfurcie. Na te i na wiele innych pytań poznamy odpowiedzi dzisiaj wieczorem..

Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Po tym co pokazał Betis dzisiaj i przedewszystkim w czwartek zwycięstwo Rubina jest formalnosci . Betis mogl zapewnić sobie awans w pierwszym meczu gdzie prowadził 1-0 i grał przez około 60 minut z przewaga jednego zawodnika by zremisować 1-1. Dzisiaj Betis wystawił wszystko co najlepsze i kolejna kompromitacja głupie błędy i kartki. Perquis ogrywany jak dziecko. Kartka za protesty co skutkowało pozniej wykluczeniem Reyesa. Prawdopodobny jest nawet handicap w tym meczu. Betis prawdopodobnie olej ten mecz i pojedzie do Rosji w rezerwowym składzie. Najpewniejszy mecz z oferty. Warto tez przyjrzeć sie meczu innej drużyny zRosji. Anhzi zapewne polegniew Belgii
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Zgadzam się w 100% w wypowiedzią wyżej. Drużynie z Hiszpanii chyba nie w głowie w tej chwili zwojowanie Europy bo na krajowym podwórku są w fatalnej sytuacji i moim zdaniem nic dobrego już w tym sezonie ich nie czeka. W czwartek wyjazd do Rosji a w niedzielę mecz w Villareal gdzie o zdobycz punktową będzie równie trudno. Kazan powinien wygrać a już na pewno awansować więc:
Kazan win @ 1.70 Bet365
do dubla Kazan awans @ 1.35 Pinnacle

Drugim spotkaniem które biorę pod lupę to mecz pomiędzy Napoli a Swansea. Upatruję tu szansę na dobry występ gości bo oglądałem ich wczoraj w potyczce na Anfield i naprawdę wyglądało to dobrze, bardzo dobre zawody Wilfreda Bony&#39;ego i ogólnie gra całej drużyny - która przez większość skazywana była w tym meczu na pożarcie (chociaż bądź co bądź 4 bramy dostali ;)) - a jednak pokazała w tym męczu zęby i nie ograniczyła się tylko do obrony. Porażka 4:3 na stadionie The Reds biorąc pod uwagę grę Liverpoolu u siebie w tym sezonie to więcej niż dobry wynik. Dziś Napoli podejmuje w lidzę Genoe więc trzeba będzie zobaczyć jaki skład wystawi Benitez ale tak czy siak ja w czwartkowym meczu nie zagram gospodarzy po 1.4 tylko celuję coś w stronę gości. W pierwszym pojedynku w Walii to gospodarze mieli przewagę ale gola strzelić nie potrafili. Teraz wystarczy im bramkowy remis jeśli myślą o awansie.

Swansea strzeli @ 1.80 Bet365

Swansea(+1.5) @ 1.67 Bet365
Swansea awans @ 3.26 Pinnacle
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
w niedzielę mecz w Villareal gdzie o zdobycz punktową będzie równie trudno
Betis jest tuż w II lidze, nie ma najmniejszych szans na utrzymanie.
Natomiast w Europie mogą się pokazać innym pracodawcom, a przy okazji trochę siana zarobić
Nie piszcie więc głupot, że będą koncentrować się na lidze. Najpierw popatrzcie na tabelę i terminarz.
 
walt 33

walt

Użytkownik
BMW,
czy rzeczywiście Betis nie ma szans na utrzymanie się w lidze? Na ten moment tracą 9 punktów ale już nie raz &quot;cuda&quot; się zdarzały. Bardziej bym określił, że występem w Rosji będą chcieli zmobilizować się do dobrej ustabilizowanej formy której nie mają. Czasami tylko widzimy jakieś przebłyski ale to tylko tyle.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Szachtar - Plzen over 2,5 1,87 Bwin

Widziałem wszystko co działo się wczoraj w LE i dla mnie ten mecz był najlepszy.
Obie ekipy stworzyły sobie sporo bramkowych okazji i to, że nie padło więcej niż 2 bramki,
mnie nie zdenerwoało, bo miałem over ale tylko live.
Widziałem spotkania obu ekip również w LM, Plzen na wyjazdach kręcił overki,
potrafił strzelić bramki MC, więc i tu coś zdobędzie, widzę nawet super kurs na BTS aktualnie.
Szachtar zremisował 0-0 z Bayerem, ale tu goście muszą zagrać otwarcie,
bo mają cel odrobić to co stracili u siebie.
Dla mnie to ten mecz warto będzie obejrzeć w całości za tydzień i tam zagrać over
,
nawet Wojcirej go nie utopi haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Salzburg - Ajax 1 (1.50) -Poprzednio 3:0 - W sumie awans został praktycznie rozstrzygnięty, na korzyść &quot;Austriaków&quot;, ale dziś po raz kolejny z rzędu, pokazali dobry futbol, oglądałem, dobrze grają u siebie, mają pomysł na grę i od 30 minuty do 90 strzelili 6 goli, kończąc mecz wynikiem 6-1 Poprzednie mecze wyniki 5-0/4-1/6-1/5-0 lub coś w ten deseń, aczkolwiek jeśli miałbym odpuścić któryś mecz do kuponu to najprawdopodobniej byłby to ten, gdyż RB Salzburg ma praktycznie zapewniony awans, choć nie takie rzeczy się już działy po ostatniej wygranej Ajaxu 4-0 z AZ, można się spodziewać ciekawego meczu.
Lyon - Chernomorec 1 (1.50) - Poprzednio 0:0 - Skoro Lyon odpuścił 1 mecz, tego już nie odpuści, muszą awansować poza tym że mają kłopoty finansowe, i muszą skądś kasę czerpać, a najlepsza opcja to awansować do kolejnej fazy i po prostu wygrać ten mecz, teraz grali wyjazdowo z Lille i skończyło się bezbramkowym remisem, więc zapewne wszystkie siły postawią na mecz z ekipą z Ukrainy, i powinni łatwo wygrać.

Napoli - Swansea 1
(1.44) - Poprzednio 0:0 - Podobnie jak Lyon, Napoli remis w Walii więc po prostu nie widzę tu innego wyniku niż wygraną Napoli, niby Swansea dobrze i solidnie grało na Anfield i strzeliło 3 bramki, ale 1 po kiksie, druga z karnego więc w sumie taką &quot;prawdziwą&quot; bramkę z akcji (notabene piękna - wg mnie bramka meczu Jonjo Shelvey&#39;a) strzelili tylko 1. Napoli u siebie jest zbyt mocne aby oddać inicjatywę w ręce czy może &quot;skrzydła&quot; Łabędzi ????
Basel - Maccabi 1 (1.61) - Poprzednio 0:0 - W Izarealu bezbramkowy remis, musi zwiastować jakieś bramki w Szwajcarii gdzie ekipa z Bazylei nie gra źle, a wręcz dobrze. Myślę ze powinni tutaj wygrać, bo są drużyną lepszą i myślę że awansują. Tutaj dość kiepska analiza no ale zwyczajnie powinni wygrać ot co.
Rubin - Betis 1 (1.70) - Poprzednio 0:0 - No Ruskie zapewne awansują, gdyż w Hiszpanii grali z czerwoną kartką i zdołali się podnieść z kolan i strzelili bramkę wyrównującą, u siebie powinni wygrac, bo we wcześniejszej fazie grali dobrze - zwłaszcza u siebie. Pamiętam wygrnaą 4-0 czy 4-1 bodaj nad Zulte, a Betis gra totalną kichę, łapią kartki, &quot;oddają&quot; mecze prawie za darmo... 9 pkt do odrobienia aby być nad miejscami spadkowymi, możliwe? W ich przypadku wątpliwe, i raczej skupiają się na grze w rodzimej lidze, niż w Lidze Europy.
Valencia - Dinamo 1 (1.50) - Poprzednio 2:0 - No Hiszpanie, pokazali dość dobry futbol wygrywając na dziwnym terenie bo w Nikozji, teraz przed własną publiką, wątpię aby odpuścili ten mecz, pewnie dostając się do kolejnej fazy.
Ludogorets - Lazio 1X (1.48) - Poprzednio 1:0 - Dziwny był przebieg tego meczu, oglądałem (nie cały ale fragmenty), 2 karne nie wykorzystane, w tym 1 całkowicie zmarnowany przez Ludogorets... Wynik no trochę dziwi, ale jak ekipa z Razgradu grała wcześniej chyba większość wie, bardzo dobrze, zwłaszcza na własnym stadionie. Na ostatnie 20 meczu bilans wygląda tak 14-3-3, więc dobrze. Myślę że można na nich pograć bo kurs z X fajny, a Lazio nie gra czegoś wyjątkowego ostatnio ;)
Genk - Anzhi 1 (1.60) - Poprzednio 0:0 - Aż dziwne że w Rosji skończyło się 0-0 bo Anzhi nie gra kompletnie nic. Nie mają już dobrych zawodników, kurek z hajsem został zakręcony, gwiazdy posprzedawane, i oczywiście forma zespołu gwałtownie poszła w dół, Genk u siebie może nie tyle co jest dobrą drużyną ale na pewno lepszą niż Anzhi na wyjeździe choć ostatnie 4 mecze u siebie dostali, to myślę że tu się zepną i wygrają z Ruskami.
Eintracht - Porto 1X (1.57) - Poprzednio 2:2 - Ten remis, jest bardzo korzystny dla Niemców, wystarczy im skromne zwycięstwo lub remis 0:0/1:1 aby awansować do kolejnej rundy i wyeliminować taką markę jaką jest Porto. Mają na to ogromne szanse, gdyż grają na własnym boisku, zaliczkę mają dobrą przywiezioną z Estadio de Dragao, no i chęć pokazania się w takim znaczeniu że wyeliminują jedna z lepszych ekip w LE no i oczywiście, motywacja finansowa ????
Myślę że Niemcy tanio skóry nie sprzedadzą i skromnie wygrają, lub chociaż remisują, a kurs kusi.
Tottenham - Dnipro 1(-1) 2:30 (!!!) - Poprzednio 0:1 - Jak wiadomo tylko wygrana 2 bramkami daje awans Kogutom, i u siebie muszą tak wygrać, bo wątpie aby chcieli wagę awansu rozstrzygnąć w dogrywce czy rzutach karny po skromnym 1:0. Jak ktoś ogląda Premier League, to wie że Totek nie gra tak źle, wczorajsza wpadka z Kanarkami to wypadek przy pracy, ale ostatni mecz w lidze gdy na wyjeździe rozjechali Sroki z Newcastle aż 0:4 pokazali dobry futbol i taki pokażą w czwartek jeśli chcą awansować. Nie można skreślać Dnipro bo gra tam kilku dobrych zawodników a przede wszystkim kreator większości akcji (i nieudany transfer B.Rogersa) Jewhen Konoplanka i jego powinni głównie zatrzymać defensorzy z White Hart Lane, sądzę że po takim kursie, warto spróbować, bo Tottenham zapewne będzie chciał awansować bezpośrednio, więc muszą wygrać 2 bramkami.
Wszystkie kursy pochodzą z bet365.

Pomogłem - kliknij dzięki ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Betis jest tuż w II lidze, nie ma najmniejszych szans na utrzymanie.
Natomiast w Europie mogą się pokazać innym pracodawcom, a przy okazji trochę siana zarobić
Nie piszcie więc głupot, że będą koncentrować się na lidze. Najpierw popatrzcie na tabelę i terminarz.
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Ja nie uważam, że Betis mecz w Rosji odpuści na rzecz spotkania ligowego z Villareal, ja sądzę, że w Rosji nie mają czego szukać z aktualną formą i nic tam nie ugrają. Jeżeli chodzi o &quot;pokazanie się&quot; w Europie to w mojej opinii już się pokazali zdobywając 14 punktów w 25 spotkaniach ligowych i jeden ewentualny dobry występ w lidze europejskiej nie zwróci nagle uwagi menadżerów innych klubów na zawodników drużyny która jak napisałeś &quot;nie ma najmniejszych szans na utrzymanie&quot;. Pokazali się też w spotkaniu z Rubinem u siebie gdzie grali 2/3 meczu w przewadze i nie dowiezli skromnego prowadzenia do końca pomijając fakt czy gol był z karnego czy nie. Wracając jeszcze do &quot;pokazania się&quot; na tle Europy to w mojej opinii drużyna z Kazania ma na to większe parcie i aspiracje biorąc pod uwagę pieniądze jakie są inwestowane w rosyjski futbol. W rodzimej lidze Rubin w tym roku raczej nie zawalczy o europejskie puchary więc uważam, że taki rywal jak Betis w tej kolejce fazy pucharowej jest jak najbardziej do przejścia a Hiszpanie niech lepiej myślą co tu zrobić aby się utrzymać w lidze a marzenia o zwojowaniu Europy odłożą na kilka sezonów w przód ;)
PS. Kazan w tej edycji LE jeszcze nie przegrał więc tym bardziej nie wydaję mi się aby to miało nastąpić w czwartek, ale to jest tylko piłka, wszystko może się zdarzyć co udowadniają nawet największe potęgi piłkarskie (patrz. chociażby ten weekend), my musimy &quot;tylko&quot; wyłapać co, gdzie, kiedy i z kim. ;)
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Betis tak sie chce pokazac w Europie ze u siebie grając z przewagą jednego zawodnika nie potrafia utrzymać prowadzenie z drużyna po okresie przygotowawczym przed startem rundy . Nie piszcie bzdur wiec. Rubin ma bardzo solidną obronę. Nie pamiętam dokładnie i nie chce mi sie sprawdzać bo pisze z tel. ale chyba najmniej straconych w lidze rosyjskie lub jest w tej statystyce w czołowce. Przyjdzie Betis który robi ostatnio błędy jak juniorzy i co ? Maja sie ich bac ? Rosjanie maja todo siebie ze maja parcie na europejskie puchary i chcą się pokazac w Europie nie dla pieniędzy a dla prestiżu.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Rosja,ciężki teren.Betis jest kandydatem do spadku w La Liga i niech cieszą się,że są w tej 1/16.Myślę jednak,że na tym ich przygoda z LE się skończy.Rubin pamiętam jeszcze z poprzedniej edycji LE.Zespół dobrze poukładany,zorganizowany na boisku i solidny w tyłach.Z Betisem w pierwszym spotkaniu szybko stracili gola,potem zawodnika,a mimo wszystko zdołali zremisować 1:1.Betis gra słabo,ostatnio znów porażka z Bilbao i dwie czerwone kartki.To pokazuje w jakim dołku jest ta ekipa,a dwa czerwone kartoniki pokazują jak sfrustrowani są swoją dyspozycją sami zawodnicy.Rubin od początku był faworytem w tym dwumeczu,a bramkowy remis w Hiszpanii to handicap którego nie można zaprzepaścić w meczu u siebie.Nie zdziwi mnie tutaj wynik 0:0 bądź 1:0.Rubin myślę,że będzie spokojnie kontrolował tyły i ustawi się na kontry i być może któraś z nich zakończy się powodzeniem.Nie wiem czy Betis zabierze do Rosji podstawowych graczy ale w każdym bądź razie uważam,że gola nie zdobędą.
⚽Betis poniżej 0,5 kurs:1,95
Kolejny mecz,który biorę na celownik to spotkanie Basel z Maccabi.Według mnie zdecydowanym faworytem rewanżu są gospodarze.Szwajcarzy robią w rozgrywkach europejskich ostatnimi czasy świetne wyniki.Dwa zwycięstwa z Chelsea w fazie grupowej LM to nie lada wyczyn.Daleko zaszli w poprzedniej LE i myślę,że i tym razem może być podobnie.Basel ogląda się przyjemnie,grają do przodu,szybko przechodzą z defensywy do ataku.Mają świetnie rozwinięty system szkolenia młodzieży i to przynosi im same zyski i zarówno jeśli chodzi o sprzedaż zawodników za duże pieniądze(ostatni przykład to sprzedaż Salaha do Chelsea) jak i o osiągane wyniki.Basel to jest drużyna z którą w tych rozgrywkach musi liczyć się każdy.Maccabi potrafiło ugrać remis u siebie,ale w Szwajcarii uważam,że polegną.Zespół z Izraela uważam za średni.Szwajcarów cenię wyżej i stawiam na ich zwycięstwo.
⚽Basel wygra kurs:1,571
O tym typie pisał już @szef i popieram.Oglądałem Pilzno w rywalizacji z The Citizens oraz CSKA w LM i wywarli na mnie duże wrażenie.Nie boją się grać do przodu,może nie mają wirtuozów ale wygląda to na prawdę dobrze.Bazują głównie na zawodnikach z własnego kraju i dobrze na tym wychodzą.W obronie za mocni nie są i często jeśli w pucharowych rozgrywkach strzelają to także tracą.Szachtar w LM również pokazał się z dobrej strony.Potrafili dwa razy zdominować MU,u siebie łyknęli spokojnie Sociedad i stwarzali tez dużo szans w meczu z Bayerem Leverkusen.Z przodu cała armia świetnie wyszkolonych technicznie Brazylijczyków,z tyłu silni fizycznie obrońcy z Ukrainy+kapitan Srna.Również ich gra wygląda bardzo ciekawie.Jeśli ofensywni piłkarze szybko złapią rytm tak jak było to np.w spotkaniu z United na Old Trafford potrafią grać na pełnym luzie i robić rzeczy nietuzinkowe.W pierwszym meczu 1:1,to zapowiada ciekawy rewanż i kolejne bramki.Uważam,że z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie Szachtar jednak stawiam,że w rewanżu zobaczymy minimum 3 bramki.
⚽Szachtar vs Pilzno-Powyżej 2,5 kurs:1,70
Ostatni typ na tą chwilę to over bramkowy Napoli.Nie napalałbym się na awans Swansea,bo ten zespół na wyjeździe nie ma według mnie możliwości aby pokonać taki zespół jak z Napoli.Włosi grają u siebie bdb,w LM ogrywali i Borussie i Arsenal czyli ekipy o dwie półki wyżej od Swansea.Benitez to dobry menago,w Chelsea zrobił dobrą robotę a spotkał się z dużą nienawiścią ze strony kibiców.Napoli dwie bramki myślę,że jest w stanie strzelić spokojnie.Czułem,że Swansea może im sprawić problem w pierwszym meczu,bo Walijczycy na swoim obiekcie są groźni dla każdego.Na wyjeździe jednak nie idzie im to już tak dobrze.W obronie nie są pewni i myślę,że Napoli u siebie to wykorzysta.Mając takich graczy jak Higuain,Callejon,Hamsik i Insigne dwie bramki powinni zdobyć i zagwarantować sobie awans.Po tym co widziałem w ich wykonaniu w LM na własnym obiekcie myślę,że Swansea rady im nie da,a dwie bramki przy okazji stracą,bo w lidze już niejednokrotnie na wyjazdach je tracili i to z drużynami dużo słabszymi od Napoli.
⚽Napoli powyżej 1,5 kurs:1,55
Bukmacher:Sportingbet
Zastanawiam się jeszcze nad grą w stronę Ludogorca i Dnipro.Kurs na Tottenham śmieszny,myślę,że mogą odpaść.Ukraińcy zazwyczaj mają dobrze poukładane w tyłach drużyny,a z takimi Tottenham ma w tym sezonie problemy.Lazio nie traktuje chyba LE na poważnie i jeśli Bułgarzy potrafili ograć ich na wyjeździe u siebie mogą zrobić to ponownie.Ale ewentualne typy odnośnie tych meczy później.
 
Y 35

yanusz

Użytkownik
Ja osobiście gram takie AKO na Pinnacle Sports :
Tottenham (-1) - Dnipro 1,877

Gospodarze w pierwszym meczu ulegli Ukraińcom 0:1, więc w rewanżu muszą wygrać różnicą co najmniej 2 goli. Stać ich na to, tym bardziej u siebie. Czy to się uda? 80% szans, że tak.

Lyon - Oddessa 1,498

Grający rezerwami Lyon nie dał sobie wbić gola na Ukrainie, więc w rewanżu zadanie ma już łatwiejsze. Wystarczy wygrać. Do składu powrócą najlepsi zawodnicy tej drużyny i myślę, że Czarnomorec odda awans ekipie z Francji.

Genk - Anzhi 1,645


Belgowie jakimś mocarstwem piłkarskim nie są, ale na będącą w zapaści Anzhi powinno wystarczyć. Zastanawiające jest tylko to, że Genk u siebie ma ostatnio najgorszą serię z całej Jupiler League (5 porażek z rzędu). Czas na przełamanie z awansem do 1/8.

AKO 4,625!!!

Można puścić za grubszą kasę w systemie 2 z 3 (na wszelki wypadek).
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na ten moment tracą 9 punktów
Jakie 9 punktów?
Podpowiem ci, że z ligi hiszpańskiej spadają 3 zespoły. Bezpośrednio spadają!
Bets ma 14 punktów. Malaga jest na miejscu 17, czyli ostatnim gdzie się nie spada i ma punktów 25
Z drugiej klasie szkoły podstawowej było odejmowanie
25 - 14 = 11
Albo inaczej
Do końca zostało 13 kolejek
do utrzymania potrzeba 42 punktów
42 - 14 = 28
Betis musiałby 9 meczów jeszcze wygrać i jeden zremisować / 8 wygrać i 4 zremisować
Bajek to ja słuchałem jak miałem 4-5 lat

I jeszcze jedna sprawa
Ludzie piszą, że Rondon to ogromne wzmocnienie Zenitu w dzisiejszym meczu z Dortmundem
Szkoda tylko, że nikt nie wspomniał, że odszedł on z Rubina
Jeśli ktoś nazywa swoje wypociny &quot;analizą&quot; to powinien o tym napisać, by była ona rzetelna.
Nie twierdzę, że Betis awansuje, ale jestem pewien, że mecz z Rubinem potraktuje poważnie, niezależnie od składu w jakim zagra
W Europie Betis może jeszcze coś ugrać
W lidze już NIC - chyba, że ktoś wierzy w bajeczki o murzynku Bambo
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Salzburg-Ajax: Ajax +1,5 AH @1,63 Pinnacle/Bet365
Ajax już odpuszcza tak? I znów ma dostać baty?Owszem uznane klubu nie raz i nie dwa miały wywalone na te rozgrywki już w fazie grupowej.Tutaj sytuacja wydaje się wyjaśniona w kwestii awansu.W czwartek albo dokona się drugi raz gwałt na Holendrach albo znajdą w sobie trochę honoru i powalczą chociaż o remis.Wszyscy widzą w jakiej formie jest Salzburg,ale kto uważnie obserwuje ich ostatnie mecze ligowe to powinien też zauważyć że popełniają sporo błędów w obronie.Teraz jeszcze może wkraść się dodatkowe rozprężenie i myśl,że przecież 4 goli nam nie strzelą.Ajax w niedzielę zagrał w końcu super fajny mecz w lidze,wypadł Fisher ale i tak na boisku robili co chcieli i nareszcie to była gra z polotem i pomysłem.​
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Salzburg vs Ajax / Ajax over 1,5 gola @ 4 WH
Ja mysle, ze tym razem zagram ryzykownie w strone gosci. Przelamali sie w meczu z AZ w Eredivisie, widac bylo, ze chcieli sie zrehabilitowac za porazke w LE. Salzburg ma przewage 3 goli strzelonych na wyjezdzie wiec sprawa awansu rozstrzygnieta, ale mysle, ze Ajax pokusi sie tutaj o bramke - chociazby honorowa. Mysle, ze kurs jest odpowiedni i warto sobie za drobne zagrac. Warto tez poczekac na sklady zespolu z Amsterdamu, bo nie wiadomo kto wybiera sie do Austrii i czy podstawowi zawodnicy nie odpoczna w tej rundzie.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Jakie 9 punktów?
Podpowiem ci, że z ligi hiszpańskiej spadają 3 zespoły. Bezpośrednio spadają!
Bets ma 14 punktów. Malaga jest na miejscu 17, czyli ostatnim gdzie się nie spada i ma punktów 25
Z drugiej klasie szkoły podstawowej było odejmowanie
25 - 14 = 11
Albo inaczej
Do końca zostało 13 kolejek
do utrzymania potrzeba 42 punktów
42 - 14 = 28
Betis musiałby 9 meczów jeszcze wygrać i jeden zremisować / 8 wygrać i 4 zremisować
Bajek to ja słuchałem jak miałem 4-5 lat

I jeszcze jedna sprawa
Ludzie piszą, że Rondon to ogromne wzmocnienie Zenitu w dzisiejszym meczu z Dortmundem
Szkoda tylko, że nikt nie wspomniał, że odszedł on z Rubina
Jeśli ktoś nazywa swoje wypociny &quot;analizą&quot; to powinien o tym napisać, by była ona rzetelna.
Nie twierdzę, że Betis awansuje, ale jestem pewien, że mecz z Rubinem potraktuje poważnie, niezależnie od składu w jakim zagra
W Europie Betis może jeszcze coś ugrać
W lidze już NIC - chyba, że ktoś wierzy w bajeczki o murzynku Bambo

Może mnie troszkę poniosło aczkolwiek jestem pewien, że na takim poziomie jeśli przyjdą dwie wygrane w lidze to zaświeci się jeszcze nadzieja dla tego klubu i będą emocję w ostatnich kolejkach. Dużo będzie zależało od podejścia trenera jak i zawodników ????

Co do występu Betisu w rewanżowym spotkaniu w LE moim zdaniem wystąpi co najwyżej 5/6 zawodników z pierwszego składu - a co się z tym wiąże - gra na na niższym poziomie, lecz Rubin to nie ten sam klub który walczył bardzo mężnie z Barceloną 2/3 lata temu. Z klubu odszedł trener którego szanowałem bo nie raz nastawiał świetnie swoją ekipę. Teraz nastąpiła zmiana trenera, sprzedaż kilku dobrych zawodników i to może pójść w jeszcze gorszym kierunku. W tym momencie zajmują 11 lokatę a ich najbardziej bramkostrzelny napastnik odszedł do Zenitu. Dla mnie równie dobrze może ten mecz skończyć się wynikiem 0:0(co da oczywiście awans drużynie z Rosji).
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Sevilla - Maribor ✅

Oglądałem pierwszy mecz i obie drużyny stworzyły sobie wiele okazji podbramkowych. Skończyło się 2-2 i trzeba przyznać, że to sprawiedliwy wynik. Sevilla przed rewanżem stawiana jest w roli zdecydowanego faworyta i jest to w pełni uzasadnione. Jednak nie uzasadnione jest dla mnie wystawianie tak wysokiego kursu na BTS-a. Sevilla z przodu mocna, więc bez problemów powinni trafić do bramki Słoweńców. Jednak w obronie już nie jest tak kolorowo, czterdzieści jeden straconych bramek w Primera Divison, nie jest dobrym wynikiem. Maribor tylko w dwóch meczach Prva Liga nie strzelił bramki, w fazie grupowej Ligi Europejskiej tylko raz nie trafili do bramki przeciwnika. Sevilla będzie prowadzić grę, jednak mistrzowie Słowenii także powinni mieć swoje okazję w kontrze i mam nadzieję, że uda im się coś strzelić.

BTS @ 2,40 Unibet ✅ 2-1 Troszkę emocji nikomu nie zaszkodzi :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
GENK - ANZI under 2.5 @ 1.70
ANZI nie strzeli @ 1.90
Genk po ostatniej kompromitacji zmienił trenera. Drużynę opuścił Been a zastąpił go Ferrara. Ten drugi już prowadził drużyny w Belgii i ma doświadczenie jednak sytuacji Genk&#39;u jest ostatnio fatalna.
Największy problem sprawia strzelanie bramek. W ostatnich 10 meczach strzelili ich zaledwie 5 tracąc aż 13. Istna tragedia.
Co do Anżi to jest bardzo podobnie - największy problem to strzelanie bramek. W zasadzie 7/10 meczy to undery, a co 3-4 mecze wynik 0:0.
Widzę tutaj wielką walkę. Nowy trener na pewno nie będzie chciał odpaść ale nie rzuci się pewnie na przeciwnika. A Anzi? Jak to Anzi... Przyjedzie, zabunkruje i a nóż karne?
Dodam, że w pierwszym meczu padła oszałamiająca liczba celnych strzałów na bramkę: 1!
Ludo - Lazio
Lazio pierwszy mecz przewaliło, w dodatku nie potrafili wykorzystać przewagi jednego zawodnika przez 20 minut. Jeszcze fakt przestrzelania karnego, ale Ludo także nie wykorzystało swojego.
Nie interesuje mnie tu za bardzo kto wygra, chciałbym rzucić tylko info:
Lazio w pierwszym meczu wystawiło do pierwszego składu tylko trzech podstawowych zawodników! Berisha, Lulica i Klose. Nie wiadomo teraz o co chodzi.
Czy a) Lazio olewa LE, co nie byłoby zdziwieniem, większość włoskich drużyn to olewa
czy może b) trener był pewny pogonienia przeciwnika rezerwami i ewidentnie zlekceważył rywala?
Jedno jest pewne: najlepiej w tym meczu poczekać do ogłoszenia składów, jeśli Lazio znowu wystawi drugi skład to znaczy, że można uderzać w gospodarzy, jeśli jednak wystawią pierwszy skład to lepiej mecz odpuścić.
Basel - Maccabi 1 @ 1.67
Basel - Maccabi 1 (-1) @ 2.08
Basel - Maccabi 1 (-1.5) @ 2.70
O tym jak Basel gra u siebie przekonały się już takie tuzy jak Chelsea czy Man Utd. Gospodarze po prostu grają dobry futobol i nie jest przypadkiem, że wyszli z grupy z Schalke i Chelsea.
Pierwszy mecz był dość nudny, żadna drużyna nie chciała przejąć inicjatywy i każdy patrzył, by przede wszystkim nie stracić. Mecz w Bazylei powinien być pokazem siły gospodarzy.
Uważam też, że Maccabi wyszło z bardzo słabej grupy, gdzie Bordeaux totalnie odpuściło natomiast Basel wyszedł z bardzo silnej grupy i nie jest to przypadek.
Tottenham - Dnipro
Tutaj również głównie info: Tottenham ewidentnie traktuję LE jako poligon. Pokazał to doskonale pierwszy mecz, w którym Koguty zagrały bardzo eksperymentalnie (4-3-3) czego nie grali wcześniej (w lidze grają 4-1-4-1). Dodatkowo ewidentnie grają na pół gwizdka - nie grali Adebayor, Dembele, Lennon, Lloris.
Ciężko więc powiedzieć czy w tym meczu będzie inaczej. Dlatego najważniejsze to poczekać na oficjalne składy, bo jak znowu nie zagra choćby Adebayor to siła ofensywna Tottenhamu spada drastycznie i różnie może być.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Rzadko kiedy gram piłkę nożną ale obok takich kursów nie mogę przejść obojętnie. Jako kibic Juventusu staram się być obiektywny ale ich gra w europejskich pucharach przyprawia mnie o mdłości. Każdy kto widział pierwsze spotkanie z Trabzonem wie co mam na myśli. Wynik zdecydowanie lepszy niż gra. Turasom jeszcze gola nie uznali , którego śmiało można było uznać. Przed rewanżem nastroje daleko od optymistycznych. Ponownie zobaczymy na skrzydłach duet Isla i Peluso czyli skrzydeł można powiedzieć , że brak. Obaj zawodnicy to kompletna pomyłka. W ataku prawdopodobnie od pierwszej minuty Giovinco i Osvaldo czyli też o bramki ciężko. Seba daleko od optymalnej dyspozycji. Obrona ponownie bez Chielliniego. Mając w zanadrzu to , że na weekendzie mecz z Milanem spodziewam się kolejnego smutnego spotkania , które ciężko będzie się oglądać przynajmniej ze strony Bianconerich.. Juve myślę , że będzie chciało jak najmniejszym nakładem sił awansować do następnej rundy. Jeśli uda im się jakoś wcisnąć bramkę powinno się udać , ja tam jednak czuje smród. Kebaby naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczyli w Turynie. Mam kilka typów na mecz. Dla odważnych i mniej odważnych ????
Trabzonspor 1X 2.375
Trabzonspor pierwszy strzeli gola 3.0
Trabzonspor dnb 4.20
Trabzonspor 1 5.50 Sportingbet
no i to co mi się rzuca w oczy przy takiej &quot;sile&quot; ofensywnej mojej ukochanej drużyny to bet na Juventus under 1,5 2.20
Wiadomo to tylko futbol i nie wiadomo jak to wszystko się potoczy ale odradzam wszystkim granie na Juventus i spinanie się po takim kursie.
 
walt 33

walt

Użytkownik
GNU_GPL:
Uważam też, że Maccabi wyszło z bardzo słabej grupy, gdzie Bordeaux totalnie odpuściło natomiast Basel wyszedł z bardzo silnej grupy i nie jest to przypadek.
Coś Ci się pomyliło, Basel nie grał w fazie grupowej LE tylko w fazie grupowej LM gdzie zajął trzecie miejsce ustępując odpowiednio Chelsea oraz Schalke
 
mateuszmar 0

mateuszmar

Użytkownik

Napoli - Swansea 1
(1.44) - Poprzednio 0:0 - Podobnie jak Lyon, Napoli remis w Walii więc po prostu nie widzę tu innego wyniku niż wygraną Napoli, niby Swansea dobrze i solidnie grało na Anfield i strzeliło 3 bramki, ale 1 po kiksie, druga z karnego więc w sumie taką &quot;prawdziwą&quot; bramkę z akcji (notabene piękna - wg mnie bramka meczu Jonjo Shelvey&#39;a) strzelili tylko 1. Napoli u siebie jest zbyt mocne aby oddać inicjatywę w ręce czy może &quot;skrzydła&quot; Łabędzi ????
Może i tak, ale ostatni mecz ligowy Napoli również powinien zostać przez nich wygrany. Przemawiało za tym kilka czynników jak choćby uciekająca Roma i Juve, wspomniany magiczny własny stadion i mało wymagający rywal. A jednak strzelili tylko jednego gola, który został odrobiony po stałym fragmencie gry i z wygranej nici.Zapewne Napoli będzie stroną dominującą, a Swansea będzie blokować dostęp do bramki i liczyć na szczęście przy stałych fragmentach gry i kontratakach i wyjść może to samo co w meczu z Genoa, a wynik 1-1 to awans Łabędzi. Na lewej obronie zagra zapewne Reveillere, bo Ghoulam grąc nie może, ze względu na wystepy w LE z poprzednią drużyną. Tak więc dla leciwego francuza, który pozostawał ostatnio bez klubu, będzie to 3 mecz w ciągu 7 dni. Warto wziąć to pod uwagę.
Życzę sobie by Benitez doprowadził Napoli w LE jak najdalej, ale jutro spacerku na pewno nie będzie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom