>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

1/16 finału Ligi Europejskiej - Lech Poznań - SC Braga (17.02.2011)

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Polski jedynak w europejskich pucharach trafił w 1/16 finału Ligi Europejskiej na portugalską Bragę. Po ewentualnym awansie do 1/8 Lechici zmierzą się z Liverpoolem lub Spartą Praga.
Wiemy już na pewno, że w meczu z Bragą nie zagra Sławomir Peszko, który zdecydował się opuścić Poznań. Póki co do Lecha dołączył napastnik Bartosz Ślusarski, jednak to na pewno nie koniec &quot;zbrojeń&quot; Kolejorza.
Oto kursy na to spotkanie:


Zapraszam do pisania swoich przemyśleń i podawania typów na to jakże ciekawe i miejmy nadzieję emocjonujące dla nas spotkanie! :smile:​
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Łoo Lech faworytem pierwszego meczu ? Fakt że minimalnie ale faworyt.
Moim zdaniem Lech ma szansę powalczyć. Świetnie im się gra przy Bułgarskiej , a gościom znowu fatalnie po za domem. Ważne aby w pierwszym meczu złapać jakąś zaliczkę bo w rewanżu będzie ciężko. Braga jest cholernie mocna u siebie i ciężko by tam było odrabiać straty. Szkoda , ze Peszko odszedł , mógł już poczekać do lata ale trudno. Warto dodać , że Liga Portugalska praktycznie zachowuje ciągłość w grze bo juz na początku stycznia wznawiają rozgrywki. W Polsce natomiast tydzień po meczu w Poznaniu z Bragą. Jeżeli Lech dobrze zrealizuje okres przygotowawczy to ma na prawdę duże szanse na wielką niespodziankę ;) I później ewentualną walkę z Liverpoolem - ojjj fajnie by było ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Powiem tak odejscie Peszki osłabiło Lecha i to dużo.Jesli nie zrobią paru dobrych transferów to nie mamy na co liczyc z Bragą oni mają raz lepszy skład od naszej druzyny i nawet atut własnego boiska może nam nie pomoc zmocnienia typu Ślusarski są nie na miejscu praktycznie dla mnie to żadne zmocnienie to tak jak przed tym sezonem kupno Wichniarka taki sam ruch nic to nie zmienia w potęcjale zespołu z miasta w którym sie urodziłem i mieszkam.Mimo że nasi ograli Man City ,to jednak za mało każdy wie w jakiej formie są Polskie kluby w Lutym ;) nie stety taka jest prawda.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to jednak za mało każdy wie w jakiej formie są Polskie kluby w Lutym nie stety taka jest prawda.
niestety każdy wie ale pamiętam mecz z Udinese i wcale tak źle to nie było. Kluczem jak już pisałem przygotowanie do sezonu. Zobaczymy co ten Bakero w Hiszpanii podłapał i coś może zastosuje innowacyjnego ;) Tak czy siak moim zdaniem szanse są na awans , bukmacherzy też w pierwszym meczu faworyzują Lecha więc coś w tym musi być. Ja to jednak czuje , że na wiosnę zobaczymy przy Bułgarskiej Liverpool , no chyba że będzie grał tak jak teraz że nawet z Wilkami u siebie polegną :|
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tak tak zobaczymy Liverpool przy Bułgarskiej jak świnia malowane niebo ????
Co do kursu na Bragę na awans to szczerze powiem że spodziewałem się że będzie dużo mniejszy a 1,61 na Bet365 jest smakowite ???? W Poznaniu będzie ciekawe spotkanie pewnie underowe a w Portugali baty i Liverpool będą mogli oglądać w sobotnie popołudnia na Canale+ ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tak mówicie o odejściu Peszki ale pamiętajmy że Braga też nie jest potentatem i magnatem. Stracili swoją największą gwiazdę - Matheus odszedł do Dnipro za 3 mln euro. Moim zdaniem wszystko zależy od transferowej zimy, jeśli faktycznie Lech się wzmocni dajmy na to Rodionovem (w co nie wierze) albo chociażby jakimś Sernasem (modle się ale też w to nie wierze) to może powalczyć. Wszystko okaże się po okienku transferowym. Na chwile obecną jestem skłonny postawić tak jak koledzy wyżej, w poznaniu 1X na Lecha, ew -2.5 gola, ale awans należy do Bragi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pesymista ???? no ale już do Twoich wypowiedzi się przyzwyczaiłem. Zaczęło się od tego że 2 pkt maksymalnie w grupie Lech może zdobyć. Później , że w każdym kolejnym meczu powinni przegrać ale spoko. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja dalej obstanę przy swoim , że kluczowy będzie mecz przy Bułgarskiej i przygotowanie do II rundy. Braga na wyjazdach jest cienka jak dupa węża i trzeba to wykorzystać.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Gdybym wiedział wtedy że Juve oleje ten Puchar to moze dałbym im 4pkt ???? zresztą o czym tu dyskutować jak mało kto wierzył w awans.Teraz za to wszyscy wierzą w przejście Bragi bo tak być musi.Jeśli powiesz że nie przejdą Bragi to dostaniesz taka odpowiedź jak Ty napisałeś do mnie ????
Moim zdaniem sami Poznaniacy będą chcieli zakończyć przygodę z Ligą Europy by ratować Ekstraklasę.A skoro mówicie że Braga słaba na wyjazdach to ja powiem że Lech nie ma co szukać w Portugalii.Fakt faktem słabo Braga gra na wyjazdach i przegrywa ale bramkę chociaż jedną strzelić dadzą radę.Choćby nawet Celticowi(1)
Sevilli(4) czy Partizanowi(1)Jeśli ukłują chociaż raz w Poznaniu Wasz awans się trochę zachwieje.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja też jestem bliższy opini, że Leszkowi się przejść Bragi nie uda, aczkolwiek będę trzymał kciuki, żeby się udało bo szanse są. Obecna kadra nie moczy się na widok mocnych europejskich drużyn, a jak przyjdą &quot;perełki&quot; z innych klubów naszej ligi to się zacznie pokaz... także jak mają sprowadzać Ślusarzy, Murarzy czy Czibambusy to niech lepiej nikogo nie sprowadzają i będzie dobrze. Większym problemem będzie dyspozycja. Zmienić terminarz rozgrywek nie jest trudno, ale widać nikomu na efekcie nie zależy i tak Lech uzupełniany przez antytalent trenerski będzie prawdopodobnie w formie dalekiej od optymalnej. Są inne argumenty za i przeciw, w tym momencie wg mało konkretne. Poczekajmy do lutego
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Lech uzupełniany przez antytalent trenerski będzie prawdopodobnie w formie dalekiej od optymalnej.
Dlaczego twierdzisz, że antytalent trenerski? Nie oceniałbym tak Bakero. Jego przygoda z Polonią to przecież śmiech na sali, J. W., który ustala mu skład, grozi po każdym remisie czy porażce i zwalnia po tym, jak Polonia w nowym sezonie była naprawdę wysoko. To naprawdę jakieś osiągnięcie u pana J. W. W Lechu teraz też nieźle. Można się oczywiście kłócić, na ile początek jego pracy był uzależniony od stylu Zielińskiego, na ile od jego. Mimo wszystko trzeba mu dać szansę, zobaczymy jak przygotuje zespół i dopiero później go oceniajmy ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie będę argumentował, każdy ma swoje za i przeciw. Dla mnie ten Pan jest zagranicznym szrotem co pokazał i u siebie w kraju i pokazuje obecnie u nas. Przykro tylko, że spija śmietankę po Smudzie i Zielińskim
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Smuda i Zieliński swoją śmietankę już spili. Smuda za sukcesy w Europie , pan Jacek Z za zdobycia mistrzostwa. Zobaczymy za co Bakero spije , choć prawdy trochę masz , że drużyny w rozsypce nie przejął.
Taki dobry przykład Chelsea. Hiddink oddał ją Ancelottiemu w dobrym stanie , rok jeszcze pociągnęli , zobyli mistrzostwo a zobacz co się teraz robi. Drugi Milan. Milan pozbył się Carlo i efekty od razu widać. Zobaczymy jak będzie z Leszkiem
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Jeśli chodzi o Chelsea to ta drużyna nie ma ławki rezerwowej.Po drugie nie mają już obrony i ataku.Ferreira to już dziadek i robi błędy jak trampkarz.Jeśli zabraknie do tego tak jak dziś Alexa i Ivanovica jest sieka w obronie.W ataku wypalony już Drogba i Anelka któremu bliżej już do emerytury niż grania na wysokim poziomie.Terry czy Lampard według mnie nie mają już żadnej motywacji do gry.Nie mówił bym że Ancelotti zepsuł ten zespół bo start ligi mieli wyśmienity.W Lidze Mistrzów awans zrobili ostatnio tylko coś się zacięło i według mnie potrzeba zmian w składzie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Smuda i Zieliński swoją śmietankę już spili. Smuda za sukcesy w Europie , pan Jacek Z za zdobycia mistrzostwa. Zobaczymy za co Bakero spije , choć prawdy trochę masz , że drużyny w rozsypce nie przejął.
Nie za co spije tylko po kim spije. Smuda ten zespół budował i to on go wyprowadził na szerokie wody. Zieliński w dużej mierze bazował na tym, co już jest. Dołożył co nieco od siebie zmieniając radosną piłkę na bardziej konkretną. Bakero przychodzi po nim i nic nie zrobi bo nie umie więcej od Smudy czy Zielka, wręcz jestem przekonany że może się im kłaniać, ale bazując na ich osiągnięciach coś powygrywa i zostanie to jemu przypisane
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Gdybym wiedział wtedy że Juve oleje ten Puchar to moze dałbym im 4pkt
Ja od początku tak pisałem ale oczywiscie nikt mi nie chciał wierzyc.

Jak dla mnie Lech bez zmoncien nic nie zdziała za długą przerwe ma nasza liga Lech nie będzie miał praktycznie żadnej okazji do gry a sparingi to nie to sam im potrzeba meczów o punkty.Cóż z tego że Bakero zrobi cos dobrego w okresie przygotowawczym jak oni nawet pięciu spotkan o punkty nie będą mieli w nogach.

Co do meczu z Udine to Franz czynił cuda żadko któremu zespołowi z Polski udało by się wyciągnąc wynik z Włochami z 0:2 na 2:2,,po za tym w rewanżu zawinił Kikut.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Cóż z tego że Bakero zrobi cos dobrego w okresie przygotowawczym jak oni nawet pięciu spotkan o punkty nie będą mieli w nogach.
Ja ja ostatnimi czasy słyszałem, że Bakero jest słabym trenerem i niekoniecznie Lech może na wiosnę prezentować równie wysoką formę w LE. Wojciechowsk nawet w jednym z wywiadów powiedział, że zatrudnił go w ciemno. Praktycznie doświadczenia niema, trenował bądź był asystentem głównie w Hiszpania, a jak wiadomo Hiszpański styl gry, jaki zapewne będzie chciał narzucić Lechowi niekoniecznie w Polskich warunkach musi się sprawdzić, zwłaszcza, że opiera się na przygotowaniu technicznym, co u naszych piłkarzy nigdy dobrą stroną nie było. Do tej pory można nawet powiedzieć, że nie wiedzieliśmy jego myśli szkoleniowej w grze Lecha bo tak naprawdę bazował na drużynie Zielińskiego. Powiem szczerze że nie sądzę żeby Lech tracąc Peszke i pod wodzą José Mari był wstanie coś zdziałać więcej.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Lech dogada się z Lechią i Hubert Wołąkiewicz będzie gotów do gry. Zawsze to wzmocnienie obrony. ???? . Jeszcze napadzior i jakiś obrońca i szturmujemy Bragę ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie szalej znowu, jeszcze nie jest pewne, czy Lechia puści Huberta w tym okienku, po drugie po co jeszcze jeden obrońca po nim, skoro jest Luis, Djuka, Maniek, Bosy, Kiki i Dyzma? Lepiej wzmocnić pomoc, gdzie nie mamy właściwie lewego pomocnika (Wilk to tragedia, Krivets typowym skrzydłowym nie jest), jakiegoś &quot;czyściciela&quot; w stylu Dimy, który po licznych kontuzjach Bandrowskiego został sam w raz z grającym tam (choć przyznam nieźle sobie radzącym) Djurdjeviciem. Więc chyba bardziej te pozycje wymagają wzmocnień ;)
 
M 0

mazur02

Użytkownik
Dzisiaj oficjalny serwis Lecha potwierdził transfer Wołąkiewicza.
Co do Peszki, nigdy nie byłem zwolennikiem jego gry. Największym atutem było bieganie i walka o piłkę głównie w środku pola. Niedokładne podania, brak przeglądu gry (niekryty dośrodkowywał nie podnosząc głowy), brak techniki - nigdy nie potrafił prowadzić piłki blisko nogi i dużo niedokładnych podań posyłał. Lepszego nie było, ale jeszcze na tym mogą dobrze wyjść, o ile szybko znajdą dobrego skrzydłowego za niego.
Może Pawłowski z Zagłębia?
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dzisiaj oficjalny serwis Lecha potwierdził transfer Wołąkiewicza.
Wiem, wiem, ale mówiłem o tym, że w kontekście meczu z Bragą nie jest jeszcze jego występ pewny, gdyż czteroletni kontrakt będzie obowiązywał od 1 lipca 2011 roku, a Lech dopiero będzie negocjował przejście Huberta już w tym okienku.
Lepszego nie było, ale jeszcze na tym mogą dobrze wyjść, o ile szybko znajdą dobrego skrzydłowego za niego. Może Pawłowski z Zagłębia?
Powiem tak - ciekawy zawodnik, o sporych możliwościach, jednak jego rozwój cały czas hamują kontuzje. To jest największy problem tego zawodnika i śmiem twierdzić, że gdyby nie one, byłby on solidnym zmiennikiem Kuby Błaszczykowskiego w reprezentacji. A i w Kolejorzu nie miałby łatwo - pamiętajmy o Kiełbie, zarząd mówi także o Mikołajczaku (choć osobiście go nie trawię, drewno). Może tak jak już mówiłem lepiej byłoby poszukać lewego pomocnika?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom