>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europejskiej - 20.02.2014

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Juventus vs Trabzonspor
Juventus (AH:-2,-2,5) kurs: 2,070 buk: Pinnacle 1/2⛔
A ja idę w zupełnie przeciwną stronę niż kolega wyżej. Od dawna sobie przyrzekłem, że pierwszy mecz Juventusu w LE zagram jakieś handi. Nie wiem zupełnie skąd informacja o tych rezerwowych, sprawdzałem na kilku portalach i ma być Pogba, Tevez. Cały podstawowy mocny skład. Jeśli chodzi o gospodarzy sportowo to oczywiście Pireneje dla tureckiej drużyny, ale jak wiemy LE niektóre zespoły, szczególnie te, które odpadły z LM odpuszczają. Swój typ opieram na przekonaniu, że Juventus w żadnym wypadku nic nie odpuści, i skoro wypadli (zresztą bardzo głupio przez swój minimalizm) z LM, będą celować w zwycięstwo LE, jak Chelsea w zeszłym sezonie. Jest to jak najbardziej osiągalne. Może się nie znam, ale wydaje mi się, że Juventus zaczął w ogóle lepiej grać po odpadnięciu z LM. Ligę raczej mają ogarniętą, puchar w plecy, dlaczego więc nie pograć o LE ? Uważam, że wejdą z mocnym przytupem i zrobią różnicę na 3 gole (w przypadku 2 zwrot połowy stawki). Trabzonspor może i jako tako grał w 2013 roku, ale obecnie wydaje się po tabeli i ostatnich wynikach, że nie jest już tak dobrze. 9 miejsce, sporo remisów i przegranych. Może ktoś kto śledzi ligę turecką będzie miał inne zdanie. Z chęcią wysłucham. Na swoją obecną wiedzę gram to standardową stawką.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Viktoria Plzen - Shakhtar Donetsk 1:1

Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.70


Z jednej strony mamy drużynę z Czech, obok Slovana jedynego przedstawiciela rozgrywek Ligi Europejskiej i ekipę z Doniecka (stałego bywalca europejskich pucharów). Gospodarze bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie w rozgrywkach pucharowych. Wygrana z CSKA 2:1 u siebie na pożegnanie LM i minimalna porażka z Bayernem zaledwie 0:1 dają powody do dumy i zadowolenia. Liga Mistrzów okazała się zbyt trudna i wymagająca. W grupie mieli jeszcze Man.City, czyli trafili fatalnie. Niemożliwe dla nich było wyjście z tak doborowej stawki. Plazen ostatni swój mecz przegrała 27 listopada, a więc bardzo dawno. Gambrinus Liga ma przerwę. Ale szereg meczy towarzyskich rozegranych przez Vikrorię, pokazuje że nie stracili formy i animuszu. W 8 rozegranych meczach Towarzyskich 26 zdobytych bramek, daje średnio - uwaga 3,25 gola na mecz! To fantastyczny wynik i to jest jeden z powodów dla którego warto grać BTS dzisiaj. Ktoś powie.. co z tego że 26 bramek, skoro rywale słabi.. wcale nie słabi moi drodzy. Ekipy takie jak Levski Sofia, FK Rostov, czy chociażby Żalgilis Wilno to już rozpoznawalne marki, więc nie grali z kopciuszkami. Kilka słów o Shakhtar Donetsk.. przyjadą z nastawieniem aby nie przegrać tego meczu. Kursy sugerują, że to oni są faworytem tego spotkania. Wcale tak nie jest. W tabeli ligi ukraińskiej są wprawdzie na 1 miejscu z przewagą kilku punktów nad Metalistem i Dyn. Kijów, ale liga i puchary to co innego. W Lidze Mistrzów w Grupie A - zanotowali 3 miejsce za Manchesterem United i Leverkusen, co dało im bezpośredni awans do LE. Fajnie jest oglądać Shakhtar. Grają ciekawą ofensywną piłkę i są mocni na wyjazdach. Akcja za akcję, ząb za ząb - takiego widowiska się spodziewam. A gole i wynik może być tu.. o dziwo duży. Nie zdziwię się jak padnie tu 2:3, albo 3:3. BTS przy zmobilizowanej drużynie z Czech jest do pokrycia. A Shakhtar mając z przodu &quot;Brazylianę&quot; i solidnych kolegów z Ukrainy mogą pokusić się o nie jedną bramkę.

Maribor Pivovarna Lasko - FC Sevilla 2:2

Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.85


Typując BTS w tym spotkaniu kierowałem się tym, że zarówno gospodarze jak i goście są nieco pod formą. Słabe mecze Sevilli w lidze, odbijają sie szerokim echem. Bilans 6 ostatnich meczy Sevilli to 3 porażki i 3 remisy. Pora zacząć grać, bo Liga Europejska w przyszłym sezonie może być bez nich. 7 miejsce w tabeli Primera Division i 8 pkt. straty do 7 miejsca (premiowanego awansem do LE) to już spora strata. No ale na pocieszenie został jeszcze obecny sezon i trzeba dać z siebie wszystko. Znowu kursy zaniżone w kierunku Sevilli. Nie wiem dlaczego.. Bardziej utytułowani od Mariboru z pewnością są i co jeszcze? Nie widzę więcej pozytywów aby grać na Sevillę dzisiaj. Maribor w lidze Słoweńskiej jest oczywiście liderem i są podczas przerwy zimowej aktualnie. Wracając do wyników grupowych to wcale źle nie wyglądało to. Mecz z Rubinem Kazań 1:1, mecz z angielskim Wigan 2:1, czy chociażby wygrana na wyjeździe z belgijskim Waregem 1:3, to wyniki, których Maribor powstydzić się z pewnością nie może. Ja myślę, że gospodarze zaatakują mocno. Na wyjeździe na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán nie daję szans drużynie Mariboru, ale jeżeli chcą powalczyć w tym dwumeczu, to u siebie muszą gryźć trawę. Sevilli można strzelić bramkę i nie jest to rzecz niemożliwa do osiągnięcia, przekonał się nawet o tym Śląsk Wrocław... w tym sezonie. A Sevilla jeśli nie strzeli gola na wyjeździe to bardzo skomplikuje sobie sprawę awansu. Wyszedł mi w związku z tym BTS.

Dnipro Dnjepropetrowsk - Tottenham Hotspur 1:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.86


Paulinho - Dembele - Lennon - Adebayor. Ta czwórka potrafi nieźle namieszać i uwierzcie mi robi różnice. Dnipro w lidze może i szaleje ale, żeby pokonać Tottenham trzeba wykazać się na prawdę dużymi umiejętnościami. Koguty wychodzą z kryzysu i poczynają sobie coraz lepiej. Ostatnio 0:4 z Nwecastle, wcześniej 1:0 z silnym Evertonem. Hugo Lloris pewny na bramce nie licząc tego fatalnego meczu z City, od 10 kolejnych meczy nie wpuścił więcej niż 1 gola w spotkaniu. Czy więc Dnjepropetrowsk stać na zdobycie 2 bramek? Jakoś nie widzę tego aby piłkarze Ukraińskiego Dnipro mogli w dużej mierze zaszkodzić Kogutom, a w konsekwencji wyeliminować ich. Ukraińska ekstraklasa wznawia swoje rozgrywki dopiero na początku marca po trzech miesiącach przerwy! A więc nie wiemy tak na prawdę w jakiej dyspozycji są piłkarze Dnipro. Co innego Tottenham, który jest w rytmie meczowym i rozgrywa swoje spotkania na wysokim poziomie co kilka dni. Jak dotąd Dnjepropetrowsk trafiał na rywali krótko mówiąc słabych. Wyeliminowanie w 2 rundzie estońskiego Kalju, było dla nich obowiązkiem. Potem przyszły mecze grupowe tak na prawdę znowu trafili na słabą grupę. Dwie porażki z Fiorentina, wygrane z Ferreira i Pandurii dały im awans. To zdecydowanie nie ten poziom co Tottenham. Będzie im ciężko dzisiaj ugrać jakieś punkty.. Typuje mocne 2 DNB w stronę Anglików i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
thestig 71

thestig

Użytkownik
Mecz: Anzhi - Genk
Typ: under 2.5✅✅ 0:0
Kurs: 1.65
Buk: Bet365

Na wstępie powiem, że wszystkie trzy mecze do tej pory jakie Anzhi rozegrało w ramach europejskich rozgrywek u siebie skończyły się underem, niezależnie czy grali z Tottenhamem czy z Sheriffem Tiraspol. Dla każdego zespołu podróż do Rosji to pewne wyzwanie. Sytuacja gospodarzy jest nie najciekawsza. W lidze są na ostatnim miejscu wyraźnie odstając od reszty stawki, bez zwycięstwa na koncie. Genk na 6 miejscu w swojej lidze, będą do końca walczyć o miejsce w top6 które daje mozliwość walki o mistrzostwo. Obecnie sytuacja w tabeli jest dla nich bezpieczna, mają 6 pkt przewagi nad siódmym Gent. W LE do tej pory rozegrali 3 mecze wyjazdowe, dwa z nich zakończone wynikami 0:1 (pokonali Dynamo Kijów oraz Thun). Trzeci z tych meczów to wynik 2:2 z Rapidem Wiedeń. A więc widać, że wyjazdy piłkarze z Belgii także rozgrywają underowo. Jeśli można odwołać się do ligi po raz kolejny, to 4 ostatnie mecze Genk na wyjeździe zakończyły się underami. Reasumując, przy wszystkich problemach ze strzelaniem goli Anzhi, oraz ze sposobem gry na wyjazdach zespołu belgijskiego wydaje się że typ na under 2.5 jest tutaj wart rozważenia ;) Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
magic1 3

magic1

Użytkownik
A co powiecie o kartkach w meczu Juventus-Trabzonspor? Południowy temperament jak najbardziej sprzyja, a kurs przyzwoity. Ja gram dzisiaj over 4 kartki (azjatyckie) @ 1,90 (przy 4 kartkach zwrot stawki).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Anzhi - Genk
Liga: Puchar UEFA
Typ:
Genk
Kurs:
2.45 / WilliamHill
vs

Analiza: Klub przestał inwestować kasę w drużynę tak więc dużo zawodników
opuściło klub.. m.in. Jucilei 27/0 oraz Lacina Traore 24/12, którzy opuścili klub w okienku
transferowym podczas przerwy zimowej. Solomatin 11/2, Gatagov 7/1, oraz Epurenu 7/0
byli wypożyczeni i powrócili do swoich klubów. Obecnie w lidze rosyjskiej zajmują ostatnie
miejsce i na rozegranych spotkań 19, zdobyli 8 punktów. Moim zdaniem ta drużyna jest
skazana w tym meczu na porażkę, lecz u ruskich się ciężko gra, nawet tym najlepszym
europejskim drużynom. Kluczowy obrońca Anzhi Ali Gadzhibekov 16/1 jest pod
znakiem zapytania w tym spotkaniu, lecz Anzhi ma dwóch zawodników wypożyczonych
z Zenitu tak więc to jest ich jedyna deska ratunku w tym momencie ! W tym dwumeczu
rewanżowe spotkanie będzie na płycie boiska drużyny Genk tak więc Belgowie powinni
sobie w tym spotkaniu już zagwarantować wygraną i wykorzystać braki w kadrze rywala.

-------------------------------------------------------------------
Spotkanie: Chernomorets - Lyon
Liga: Puchar UEFA
Typ:
Chernomorets
Kurs:
2.40 / WilliamHill
vs

Analiza: Chernomorets mocne u siebie w roli gospodarza jeśli spojrzymy na ligę ukraińską.
Ostatnio dobra forma, gdzie obecnie plasują się na 5 miejscu. W przerwie zimowej zwiedzili
Rumunie i rozegrali trzy spotkania towarzyskie :
21/01/14 CLF CFM Universita… 0 - 2 FC Chornomoret...
23/01/14 CLF FC Dinamo Buka… 1 - 1 FC Chornomoret…
06/02/14 CLF FC Chornomoret… 1 - 0 SC FC Petrolu…
Pierwszy mecz w lidze z Arsenal Kijów został odwołany i to podejrzewam z racji tego że
są tam obecnie zamieszki czy też wojna domowa, nie nadążam za tym co się tam wyrabia.
Trener Remi Garde postanował zrobić ogromną rotacje w drużynie na to spotkanie
i powołał następującą paczke : Bahlouli - Bisevac - Briand - Danic - Fekir - Ferri -
Ghezzal - Gorgelin - B. Koné - Malbranque - Mvuemba - N&#39;Gouma - N&#39;Jie - Sarr - Tolisso
- Tsimba - Vercoutre - Zeffane.
więc nie został powołany pierwszy bramkarz Anthony Lopes 19/0, oraz Umiti 18/0,
Bedimo 24/0, Dabo 6/0, Miguel Lopes 14/0, Fofana 23/2, Gourcuff 14/3, Malbranque 16/1,
Gonalois 23/0, Grenier 23/4, Lacazette 23/13, Benzia 10/2 oraz Gomis 20/10
Chernomorets bez Riera 16/3. Wiadomo ! Liga ukraińska a francuska to niebo,
a ziema lecz za drobne pograć można.


-------------------------------------------------------------------
Spotkanie: PAOK - Benfica
Liga: Puchar UEFA
Typ:
X1 PAOK lub remis
Kurs:
1.73 / WilliamHill
vs

Analiza: PAOK w lidze greckiej u siebie bilans 11/1/0. Druga najlepsza obecnie
drużyna w Grecji. W tym meczu nie pewny swojego występu gracz
Miguel Vitor.
Benfica.. lider ligi portugalskiej i w tym spotkaniu bez trzech kluczowych graczy,
jakimi są Garay 24/4, Gaitan 23/2 oraz Oscar Cardozo 13/6.
Grałbym na czystą wygraną greków, tak jak w przypadku Chernomorets, lecz Benfici
nie mogę tak po prostu przekreślić z racji trzech absencji.. Jest to solidna drużyna !

-------------------------------------------------------------------
Spotkanie: Porto - Frankfurt
Liga: Puchar UEFA
Typ:
Porto -1
Kurs:
2.37 / WilliamHill
vs

Analiza: Frankfurt obecnie plasuje się w bundeslidze na 12 miejscu. Na 6 ostatnich spotkań
granych na wyjeździe (Bundesliga) przegrali 5 razy. Mają piękny wręcz stadion i za pewne
znakomitych kibiców, lecz drużyna kiepsko się ma na chwile obecną. Porto ma wybitnie
uzdolnionych graczy.. pierwsze nazwisko Quaresma, czy też Martinez. Nie pewni swojego
występu wracając do Frankfurtu są Anderson 15/0, oraz Johannes Flum 15/3. Porto
w lidze goni Benfice, po wynikach grając u siebie w lidze pokuszę się o handi w stronę gospodarzy !

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do meczu Odessy to bym nawet to zagrał, po wypowiedziach osób z forum, ale chcę zwrócić uwagę na jeden ważny czynnik pozapsortowy. Ukraina stoi w obliczu wojny domowej i nawet jeśli wydarzenia nie rozgrywają się bezpośrednio w całym kraju, z pewnością każdy Ukrainiec jest tym bardzo przejęty to z kolei może implikować brak koncentracji u piłkarzy bo wystarczy, że mają jakąś rodzinę w Kijowie i ja szczerze mówiąc nie wiem czy bym się w takiej sytuacji przejmował LE jak bym miał córkę/syna/brata/siostrę itd. na Majdanie.
edit// ok przekonaliście mnie. Gram czystą 1. Jak Janukowicz ogłosi stan wojenny to i tak odwołają ten mecz.
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Jakoś tak nie sądzę żeby tam hurtowo posiadano córki i synów na Majdanie. Wschodnia Ukraina i Zachodnia Ukraina to de facto dwa odmienne Państwa i dwa odmienne stany świadomości. Odessa jak cały bliski Krym to raczej nie są fani Majdana.
 
madridista03 37

madridista03

Użytkownik
Pora zacząć grać, bo Liga Europejska w przyszłym sezonie może być bez nich. 7 miejsce w tabeli Primera Division i 8 pkt. straty do 7 miejsca (premiowanego awansem do LE) to już spora strata. No ale na pocieszenie został jeszcze obecny sezon i trzeba dać z siebie wszystko.
Co do meczu Sevilli i ich gry w lidze europy w następnym sezonie to takie małe sprostowanie: w finale CdR grają Barca i Real więc automatycznie 7 miejsce zostaje premiowane awansem do ligi europy. Oczywiście 7 miejsce Sevilli to nic pewnego bo świetny Espanyol będzie tutaj największym zagrożeniem, ale argument o pożegnaniu z ligą europy nietrafiony. Nie neguje jednak typu bo BTS po dość ładnym kursie wydaje się bardzo prawdopodobny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ok dzięki za tą informację od ludi0080. Jak dla mnie była bardzo pomocna, dlatego gram tak:
Dinamo Kyiv (n) vs Valencia
Valencia (AH: -0.5 i -1) kurs: 2,70 buk: Pinnacle ✅ (Dynamo Kijów myślami było gdzie indziej, można się było tego domyśleć. Z czysto typerskiego punktu widzenia to sztandarowy przykład na wpływ czynników pozasportowych na mecz, bo ogólnie to nie jest słaba drużyna)
Valencia wygrywa po za własnym boiskiem. Zagrała dobrze z Barceloną, choć wg mnie to wtedy Barcelona przegrała, a nie Valencia wygrała. Drużyna nie ma jednak problemów z wyjazdami. Co do Dynama Kijów mają przerwę, nie są w rytmie meczowym (sparingów nie biorę na poważnie, a i w nich nie grali z żadnymi topowymi przeciwnikami), ale najważniejszy argument to sytuacja polityczna na Ukrainie o czym wspominałem wyżej przy okazji meczu Odessy. Zawodnicy mogą być mniej skoncentrowani niż zazwyczaj. Brak atutu własnego boiska, &quot;przeprowadzka&quot; w pośpiechu na Cypr, zmiana pogody i sprzyjająca pogoda dla gości, to wszystko jak dla mnie przemawia za typem na Valencię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Dnipro Dnjepropetrowsk - Tottenham Hotspur
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.86


Paulinho - Dembele - Lennon - Adebayor. Ta czwórka potrafi nieźle namieszać i uwierzcie mi robi różnice.
No raczej w Dniepropetrowsku nie zrobią różnicy, bo Dembele, Lennon i Adebayor nie grają...
✅ ✅ ✅
Lazio nie gra ciekawej piłki w rozgrywkach Ligi Europy, fazę grupową zakończyli na drugim miejscu wygrywając dwa razy z Legią Warszawa i raz z Apollonem Limassol, pozostałe mecze zakończyli remisami. Włosi często na spotkania wystawiali skład mieszany, złożony z kilku podstawowych zawodników i paru rezerwowych. Podobnie będzie w 1/16 finału, w którym podejmą zwycięzcę grupy B – Ludogorec Razgrad.
W Lazio na pewno nie wystąpią:
Alfaro (napastnik 0/0), Ederson (pomocnik 15/1), Helder Postiga (napastnik 0/0, nowy zawodnik), Dias (obrońca 13/1), Biava (obrońca 9/0), Pereirinha (obrońca 7/0) oraz Konko (obrońca 11/0), a gra liderów Klose (napastnik 18/5) i Candrevy (pomocnik 24/7) jest wątpliwa.
Drużyna z Bułgarii na mecz z Lazio przyjedzie w najsilniejszym zestawieniu, jedynym minusem Ludogorets jest fakt, że od 15 grudnia 2013 roku rozegrali tylko jeden mecz o punkty, 15 lutego pokonali 3:0 Neftochimic Burgas.
Lazio Rzym – Ludogorets Razgrad
Typ: X2
Data: 20.02.2014 (21:05)
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Kurs: 2.38
Stawka: 3/10
Bukmacher: William Hill
Wynik: 0:1
Zysk: +4.14j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mecz Odessy na kilometr śmierdzi remisem. Po składzie Francuzów widać że jadą na Ukrainę tylko po to by odbębnić te 90 minut, wrócić nad Rodan i w spokoju przygotować się na niedzielną batalię z Lille. Wygrana ze Ch&#39;tis ???? pozwoli znacznie zbliżyć się do pudła więc naturalnie LE schodzi w tej chwili na dalszy plan. Olympique na pewno będzie chciał awansować dalej bo przecież każda kolejna faza to okazja na trafienie dobrego rywala i zarobek na biletach ale akcja pk. Odessa czeka ich dopiero za tydzień w Tłusty Czwartek. Dzisiaj wystarczy tylko nie przegrać, ewentualnie przegrać jak najmniejszą różnicą. Znając sposób gry Lyończyków będą się leniwie snuli po murawie przez większą cześć spotkania. 0-0 bardzo prawdopodobne. Ciekawe jak Ukraińcy podejdą do meczu Liga jeszcze nie ruszyła, w państwie dzieją się sceny dantejskie, wątpię czy w takich warunkach będą się spinali. Przypuszczam że oni również celują w rewanż. Na początku miałem pomysł z hc0 na Odessę ale zwroty nie są mile widziane. Spodziewam się ospałego meczu, jak ktoś chce poczuć większe emocje to niech włączy sobie relację z Kijowa ;p [wiem, żart w złym smaku]
under 1.5 @ 2,85
under 0.5 @ 8,10
maraton
0-0 jakie to proste ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Juventus vs Trabzonspor

Po przegranym meczu z Galatasaray w tragicznych warunkach , Juve odpadając z LM trafiło na koleją ekipę z Turcji tym razem Trabzonspor . Ciężko tutaj oczekiwać jakiegoś innego wyniku niż wygraną Włochów ale nie będę typował zwycięzcy skupię się tutaj na kartkach . Rozjemcą tego spotkania będzie arbiter z Białorusi Aliaksei Kulbakov . Patrząc na jego statystyki pokazywania kartek w Pucharach Europejskich można stwierdzić ,że sędzia nie boi się szybko temperować zapędy piłkarzy i karzę ich kartkami . W poprzednim roku w sześciu spotkaniach w Pucharach pokazał 23 żółte kartki i dwie czerwone co wychodzi średnia 4 kartki na mecz. W spotkaniu Juve linia ustawiona jest na 4 kartki . Włosi często łapią kartoniki i w tym spotkaniu upatruję na co najmniej dwie z ich strony. Tevez starający się bardzo agresywnie odbierać piłkę , Vidal do spółki czy to z Pogba czy z Pirlo często przerywając w środku pola kontry rywala to piłkarze ,którzy mogą zarobić kartonik . Na przeciwko gracze z Turcji ,którzy zapewne będą chcieli wywieźć jak najlepszy rezultat z Włoch i będą często uciekać się do fauli bo nie zawsze można zatrzymać czysto zawodnika lepszego a tutaj zawodnicy mistrza Włoch przewyższają ich . Średnia kartek Turków z sześciu spotkań z fazy grupowej LE to 2,5 kartki na mecz . Liczę w tym meczu na co najmniej 5-6 kartek .

TYPY:
over 4 kartki @ 1.90 bet365 azjan
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Po udanej LM pora na LE. LE gram trochę lżej bo oglądam może 2-3 zespoły spośród 32

Anżi- Genk ⛔⛔⛔
Na cały mecz 1 strzał na bramkę...
Typ : 2
Kurs :2,35
Tutaj zostało już wszystko powiedziane. Ja dopowiem tyle: 19 meczy 8 pkt ostatnie miejsce w lidze... To już nie ten klub, sponsor odszedł, będzie spadek najprawdopodobniej. Genk to drużyna solidna, dopracowana i gra całkiem dobry futbol.
Podtrzymuję dalej typ na Salzburg lub 02. Znajduje się na 1 stronie.
Betis- Kazań
Typ : 2
Kurs : 3,15
Edit/ nie wiedziałem o absencjach typ DNB 2
Skąd ten kurs... Betis musi walczyć o utrzymanie,grają słabo a co do tego? Na mecz ma nie przyjść większość kibiców Realu Betis... Kazań gra bardzo dobrze, dobra linia defensywna, powinni to wykorzystać!

Pilzno- Shakhtar
Typ : 2
Kurs :
1.95
Według mnie drużyna z Pilzna nic nie pokazuje specjalnego. Co do Shakhtar-u to powinien się on znajdować w LM... Bardzo dobre akcje, składne, szybka piłka, 50%składu to Brazylijczycy... Każdy wie w jakiej formie jest teraz Brazylia, grają chłopaki dobrą piłkę. Mogą dać radę! ????
Dniepropietrowsk- Tottenham ⛔⛔⛔
Typ: 2
Kurs: 2,6
Nie wiedziałem o absencjach BTS lub 02
Wow, Tottenham który prezentuje teraz bardzo dobrą formę w nowym roku(wygrana z Evertonem, Swensea i MU) i który ma nowego trenera ma wielką szansę na wygranie tego mecz. Piłkarze grają wysoką 2 linię i co ważniejsze są waleczni! ???? Nie wydaje mi się by Dniepropietrowsk mógł im jakoś zagrozić.
Niestety nie mam więcej czasu by opisać resztę meczy, ani żeby opisać dokładną analizą powyższe mecze.
Podaję bez analizy:
Swansea- Napoli 2 @2,12 (było 2,4)
Esbjerg- Fiorentina 2 @1,67 ✅✅✅
Aha, uwaga na mecz Lyon-u, bo Lyon to jest jednak Lyon... Zamienników najgorszych nie mają. Liga Ukraińska nie należy do SUPER LIG a oni w niej zajmują 5 miejsce. Może być w tym spotkaniu wg mnie remis, ja zaryzykuję i zagram Lyon... ????
 
B 17

baggins

Użytkownik
co do odpuszczania meczu przez Juve, czy tez traktowania LE jako &#39;musu&#39; to chyba nie w tym sezonie, kiedy final ma sie odbyc na ich stadionie.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dynamo Kijew - Valencia, Powyżej 3,5 kartek @ 1,57 - MarathonBet, stawka: 4/10

Jak widzimy dość niska linia w tym spotkaniu, a każdy z nas wie co dzieje się w Ukrainie (mimo, że spotkanie zostanie na neutralnym terenie) ekipa z Kijowa raczej ma wszystko w głowach... Z drugiej strony mamy Hiszpańską - Valencie, która łapie średnio 2,33 kartki na spotkanie. Arbiter? Dobrze znany z angielskich boisk - Martin Atkinson, który może i nie ma średniej kartek takiej, która pokryła by tego overa, ale w tym spotkaniu według mnie jak najbardziej wykręci minimum cztery kartki. Dlaczego? Choćby dlatego, że obie ekipy nie są w dość dobrej formie, jednak nie do końca wiadomo jak jest z ekipą z Kijowa, która dopiero co zaczyna rozgrywki na jakimś poziomie, póki co grali tylko spotkania towarzyskie. Zapowiada sie bardzo zacięty bój na boisku, gdzie kartki mogą się posypać i według mnie się posypią. Taką linie bierzemy, po prostu.

FC Chornomorets Odessa - Olympique Lyon, Powyżej 4,0 kartek @ 1,65 - MarathonBet, stawka: 3/10

Kolejna ekipa z Ukraińskich boisk, która w Lidze Europy radziła sobie dotychczas całkiem nieźle. Lyon, cóż... To nie ta sama drużyna, którą pamiętam - grająca w Lidze Mistrzów itd. Nie spodziewam się wielu bramek w tym spotkaniu, raczej remis, 1:1, ewentualnie wygrana po 1:0, którejś z ekip. A skoro mecz będzie wyrównany, to Craig Thomson będzie miał sporo do roboty. Linia jest przyjemna, gdyż w przypadku czterech kartek dostajemy zwrot, jednak Thomson w trzech spotkaniach na szczeblu międzynarodowym pokazał 19 żółtych kartek i jedną czerwoną, jak dla mnie wynik robi wrażenie.

Juventus - Trabzonspor, Powyżej 3,5 kartek @ 1,74 - MarathonBet, stawka: 6/10

Pierwszy z dwóch najlepszych betów na dziś, według mnie. Super Juve, tak super, że odpadli będąc w słabej grupie w Lidze Mistrzów, no ale mimo wszystko w lidze radzą sobie bardzo dobrze. Niby pewnym jest , że powinni wygrać z gośćmi, ale każdy z nas wie, jak ciężko gra się z drużynami właśnie z Turcji. Nie liczę na niespodziankę, ale spodziewam się tego, że Trabzonspor, zrobi wszystko by przenieść korzystny wynik do Turcji (a jak Juventus poradził sobie z Galata, każdy pamięta ;) ). Linia 3,5 po takim kursie jest po prostu do pobrania, zdecydowanie za nisko, tym bardziej, że zawody poprowadzi Aleksei Kulbakov (Białorusin) , który z reguły sędziuje europejskie rozgrywki - 6 spotkań - 27 kartek i czerwona kartka. Ładnie.

Dnipro Dnipropetrovsk - Tottenham Hotspur, Powyżej 4,0 kartek @ 1,90 - MarathonBet, stawka: 4/10

Kolejny mecz Ukraińskiej ekipy, tyle, że tym razem z znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem z Anglii. Jednak obstawianie kartek nauczyło mnie tego, że jeżeli linia nie jest wysoka , a arbitrem spotkania jest Hiszpan, który w swojej rodzimej lidze radzi sobie wyśmienicie, bo tak trzeba powiedzieć o panu Mateu Lahoz, to po prostu trzeba pobrać i liczyć na to, że wyrobi on swoją normę - 6,15 na spotkanie.

Maccabi Tel Aviv - FC Basel, Powyżej 4,5 kartek @ 1,79 - MarathonBet, stawka: 7/10

No i chyba ostatnia perełka na dzisiaj. Wydaje mi się najbardziej pewnym zakładem. Izrael, Szwajcaria i Hiszpan jako arbiter, brzmi nieźle. Borbalan ze swoją średnią 5,62 do tego kilku piłkarzy w obu drużynach, którzy ładnie łapią kartki i nie przebierają w środkach w postaci - Xhaka, Schar, Ajeti, Safari, Delgado w ekipie z Bazylei i Yeini, Itzhaki, Prica, Tibi, Carlos Garcia, Beh Haim po stronie Maccabi. Formy obu zespołów dobre, jednak tutaj liczę na wymianę ciosów, sporo kontr i minimum pięć kartek.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Swansea - Napoli
Liga Europejska
Godzina: 21:05






Tykam się gorącego meczu, jednak faworyt jest tylko jeden w tym meczu. Włoskie Napoli, które zajęło 3 miejsce w fazie grupowej LM. Grupa ta opiewała w zespoły takie jak BVB, Arsenal czy Marsylia. Azzurri z identyczną ilością punktów, z gorszym bilansem ostatecznie zajęło 3 miejsce, co dawało im automatyczny awans, albo tylko awans do rundy pucharowej w LE. Do awansu do 1/8 LM brakło Błękitnym jednej bramki więcej w dwumeczu z Arsenalem. Napoli to obecnie trzecia siła włoskiej Serie A. Pod wodzą Rafy Beniteza, drużyna z San Paolo staję przed szansą triumfu w tych rozgrywkach, ba, nawet jest faworytem. Trener Napoli będzie mógł &#39;obronić&#39; tytuł z poprzedniego sezonu, który zdobył z ekipą Chelsea. Dzięki transferom w styczniu Azzurri mają teraz lepszą drużynę niż rok temu, bardziej wyrównaną jeśli chodzi o rywalizację o miejsca w składzie. Napoli w ostatnich meczach pokonało w lidze Milan i dotychczasową drugą ekipę ligi, Rome.
Łabędzie, które zakończyły rywalizację w grupie A Ligi Europy przed Kubaniem Krasnodar i St. Gallen nie są jednak obecnie w najwyższej dyspozycji. Ekipa z Liberty Stadium niedawno rozstała się z Michaelem Laudrapem. Zespół przejął Gary Monk, który poprowadził dotychczas Swansea jedynie w trzech meczach, zaliczając porażkę w pucharze z Evertonem, oraz remis i zwycięstwo w PL. Drużyna z Wysp zajmuje w tym momencie dziesiątą pozycję w lidze, lecz nad strefą spadkową ma tylko przewagę czterech punktów.
Napoli świetnie wygląda z przodu, grają fajną piłkę, wzmocnienia, które przyszły przed sezonem z Madrytu, odpłacają się dobrą grą. Do tego rewelacyjny Marek Hamsik, który rozdziela piłki na lewo i prawo. Azzuri w tym momencie, na te rozgrywki nie ma słabych punktów. W bramce powinien wystąpić dzisiejszego wieczoru Rafael. Dobrą alternatywą w ataku może okazać się Goran Pandev.
Jak wiadomo, Gonzalo Higuin, który narzekał na ból pleców, będzie gotowy na mecz ze Swansea i poleciał wraz z zespołem do Walii. Natomiast w ekipie z Wysp zabraknie Michu, który nadal nie jest w pełni gotowy do gry po kontuzji kostki.
Braki w ekipie Napoli to Jorginho, który nie został zgłoszony do rozgrywek, za kartki pauzować będzie Fernandez, którego powinien zastąpić Bristos, oraz Valon Behrami, który leczy uraz lewej stopy.

Myślę, że faworyt w tym meczu jak i dwumeczu jest tylko jeden. Jest nim Napoli, które mierzy małymi krokami w Europę. Nie chcę skreślać definitywnie Swansea, na pewno nie oddadzą łatwo skóry, jednak wyspiarze powinni bardziej skupić się na lidze, aby uchronić się przed strefą spadkową. Cztery punkty to naprawdę nie dużo w Premier League. Do tego dochodzą problemy z trenerem. Osobiście stawiam na Napoli. Nie sądzę, aby Rafa Benitez nie chciał zwyciężyć drugi raz z rzędu w tych rozgrywkach i je odpuścił. Jak sam powiedział, buduje drużynę już na przyszły sezon, aby walczyć o mistrzostwo Włoch, więc Liga Europy pomoże nabrać zespołowi doświadczenia i charakteru, a także przyzwyczaić do rywalizowania na kilku frontach.

Typy:
Napoli @ 2,05 ⛔
Handicap -1 Napoli @ 3,70 ⛔
Otrzyma kartkę: Maggio, C. @ 4,50
✅✅✅
Unibet
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Betis- Kazań
Typ : 2
Kurs : 3,15

Skąd ten kurs... Betis musi walczyć o utrzymanie,grają słabo a co do tego? Na mecz ma nie przyjść większość kibiców Realu Betis... Kazań gra bardzo dobrze, dobra linia defensywna, powinni to wykorzystać!
Rubin w przerwie zimowej sprzedawał Rondon, Marcano, Natcho &amp; Ryazantsev, wszyscy z pierwszego składu, chociaż i tak kierowałbym się w stronę Rubina, ale czyste odradzam 2 po sprzedaży tych zawodników + dawno nie grali meczu o stawkę.


Dniepropietrowsk- Tottenham
Typ: 2
Kurs: 2,6

Wow, Tottenham który prezentuje teraz bardzo dobrą formę w nowym roku(wygrana z Evertonem, Swensea i MU) i który ma nowego trenera ma wielką szansę na wygranie tego mecz. Piłkarze grają wysoką 2 linię i co ważniejsze są waleczni! ???? Nie wydaje mi się by Dniepropietrowsk mógł im jakoś zagrozić.
&quot;Emmanuel Adebayor, Aaron Lennon, Kyle Walker, Mousa Dembele, Younes Kaboul and Hugo Lloris are all left out with their Champions League target in mind.

Sandro, Erik Lamela, Vlad Chiriches and Jermain Defoe are also out with injury.&quot;
Warto zwrócić na to uwagę i tutaj proponuję prędzej under 2.5, bo to nie jest ten sam Tottenham.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 11

pocios

Użytkownik
Po udanej LM pora na LE. LE gram trochę lżej bo oglądam może 2-3 zespoły spośród 32

Anżi- Genk
Typ : 2
Kurs :2,35

Tutaj zostało już wszystko powiedziane. Ja dopowiem tyle: 19 meczy 8 pkt ostatnie miejsce w lidze... To już nie ten klub, sponsor odszedł, będzie spadek najprawdopodobniej. Genk to drużyna solidna, dopracowana i gra całkiem dobry futbol.

Podtrzymuję dalej typ na Salzburg lub 02. Znajduje się na 1 stronie.

Betis- Kazań
Typ : 2
Kurs : 3,15

Skąd ten kurs... Betis musi walczyć o utrzymanie,grają słabo a co do tego? Na mecz ma nie przyjść większość kibiców Realu Betis... Kazań gra bardzo dobrze, dobra linia defensywna, powinni to wykorzystać!

Pilzno- Shakhtar
Typ : 2
Kurs :
1.95

Według mnie drużyna z Pilzna nic nie pokazuje specjalnego. Co do Shakhtar-u to powinien się on znajdować w LM... Bardzo dobre akcje, składne, szybka piłka, 50%składu to Brazylijczycy... Każdy wie w jakiej formie jest teraz Brazylia, grają chłopaki dobrą piłkę. Mogą dać radę! ????

Dniepropietrowsk- Tottenham
Typ: 2
Kurs: 2,6

Wow, Tottenham który prezentuje teraz bardzo dobrą formę w nowym roku(wygrana z Evertonem, Swensea i MU) i który ma nowego trenera ma wielką szansę na wygranie tego mecz. Piłkarze grają wysoką 2 linię i co ważniejsze są waleczni! ???? Nie wydaje mi się by Dniepropietrowsk mógł im jakoś zagrozić.

Niestety nie mam więcej czasu by opisać resztę meczy, ani żeby opisać dokładną analizą powyższe mecze.

Podaję bez analizy:

Swansea- Napoli 2 @2,12 (było 2,4)
Esbjerg- Fiorentina 2 @1,67

Aha, uwaga na mecz Lyon-u, bo Lyon to jest jednak Lyon... Zamienników najgorszych nie mają. Liga Ukraińska nie należy do SUPER LIG a oni w niej zajmują 5 miejsce. Może być w tym spotkaniu wg mnie remis, ja zaryzykuję i zagram Lyon... ????

i co liczysz że będą same 2?? wszyscy faworyci wygrają na wyjazdach?? nie liczył bym na to. Graj jak tam uważasz twoje pieniądze twoja sprawa. i tak w ogóle nie dało się więcej typów podać??


Warte polecenia według mnie to mecze

Anżi- Genk 2 2,38

Wiadomo jak wygląda sytuacja kadrowa gospodarzy i tak samo jakie miejsce zajmują w lidze, myślę że raczej nie mają wiekszych szans w starciu z Genk-iem który może nie jest w optymalnej formie ale w piłke grać potrafią i udowodnili to w fazie grupowej ligi europejskiej.


Esbjerg- Fiorentina 2 1,6

Tutaj nie ma co dużo pisać różnica klas. Fiorentina w gazie i ma kim postraszyć myślę że nawet drugim składem poradzą sobie ze słabym jak dla mnie Esbjerg -iem.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Krótki komentarz do meczu Czernomorec – Lyon. Jeśli chodzi o Odessę, to blisko 30% mieszkańców stanowią Rosjanie, więc łączenie tego z sytuacją na Majdanie moim zdaniem nie ma większego sensu. Zresztą, Odessa to miasto portowe, a Morze Czarne to… Flota Czarnomorska Federacji Rosyjskiej (z główną siedzibą w Sewastopolu). Mało tego, właścicielem - prezydentem klubu z Odessy jest… Leonid Klimov – członek Partii Regionów, a więc obozu władzy. Nie ma mowy o tym, by ktokolwiek w Czernomorcu przejmował się wydarzeniami w Kijowie – albo inaczej, by mogło to wpłynąć na postawę drużyny. W to nie wierzę. Poza tym, patrząc na kadrę tego zespołu, to Ukraińcy, których jest kilkunastu odgrywają tylko w połowie wiodącą rolę (Bezotosny, Ku.tas, Kovalchuk, Gai, Bobko i Antonov) – pozostali to w dużej mierze południowcy + inne nacje. Na temat Lyonu nie mam wyrobionego zdania i choć sam zagrałem „jedynkę”, to obawiam się, że może tradycyjnie skończyć się „niewypałem” ;)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom