>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

1/16 finału LE - rewanże [22-24.02.2011r]

Status
Zamknięty.
efcebe 10

efcebe

Użytkownik
Trochę typów i ode mnie.
Braga - Lech 2:0 ⛔
Typ: awans Lecha @1.66
bet365

Braga pozbyła się w zimowym okienku transferowym wielu wartościowych piłkarzy. Z pewnością nie przewidzieli, że kontuzje wykluczą kilku kolejnych. Kadra jest tak zdziesiątkowana, że pojawiły się nawet głosy jakoby Braga miała problem &#39;skleić&#39; sensowną jedenastkę. Ich kiepskie rezultaty w lidze tylko potwierdzają to, że drużyna nie jest w najlepszej formie. Lech natomiast ma przewagę jednej bramki, która sprawia, że jeśli Poznaniacy strzelą w Portugalii gola to Braga, aby awansować musiałaby wygrać dwoma golami. W szeregach Portugalczyków nie ma już napastnika Matheusa, a defensywa Lecha w Lidze Europy spisuje się świetnie. Myślę, że Lech bez problemu awansuje do następnej rundy, nie przegrywając na terenie rywala.
PSG - BATE 0:0 ⛔
Typ: 1 @1.44
bet365

Francuzi zapewne już na Białorusi chcieli &#39;zapewnić&#39; sobie awans. Tam jednak zremisowali 2:2. Nie było to jednak sensacją, gdyż drużyna z Borysowa całkiem nieźle radziła sobie na swoim boisku w fazie grupowej. Gorzej już było z wyjazdami. Zdołali ograć kiepski Tiraspol 0:1, zremisowali z Dynamem 2:2 i przegrali z AZ 3:0. Myślę, że PSG wygra, bo jest drużyną lepszą i gra u siebie.
Twente - Kazan 2:2 ✅
Typ: X @3.40
bet365

W tej parze chyba wszystko jest jasne. Twente, po ograniu Kazania w Rosji 0:2, pewne awansu przystępuje do rewanżu u siebie. Jedyne na czym muszą się Holendrzy skoncentrować to nie dać się rozbujać rywalowi. Ich gra będzie raczej polegała na skupianiu się na odbiorze i przetrzymywaniu piłki. Nie spodziewam się tu szaleńczych kontr i atakowania za wszelką cenę. Twente nie zależy na jak najlepszym wyniku, a Rosjanie nie będą mogli za wiele zdziałać przeciwko defensywnie nastawionym Holendrom. Typuję underowy remis, może nawet 0:0.
 
czilout 38

czilout

Użytkownik
Ajax- Anderlecht 2:0 ✅
Ajax @ 1.72 Betclic
Mecz o prymat w Beneluksie, chociaż wobec pierwszego meczu tych drużyn, mecz ten nie ma już tak dużego znaczenia. Pierwsze spotkanie wygrali dzisiejsi gospodarze w bardzo wyraźny i przekonujący sposób 3:0. Biorąc to pod uwagę, faworytem dzisiejszego meczu jest zdecydowanie Ajax. Bukmacherzy mają jednak co do tego delikatne wątpliwości, bo kurs na zwycięstwo Ajaxu wynosi aż 1.72, co odbieram jako swego rodzaju prezent. Anderlecht musi walczyć w lidze, gdzie punktami zrównał się z nimi Genk. Anderlecht to mocna drużyna, i ich celem był awans do 1/8 finału, więc na pewno ich honorowe porażki nie interesują i nie interesowały, więc ja nie widzę tego meczu jako szansy na dobre pożegnanie się z rozgrywkami LE dla Mistrzów Belgii, którzy zresztą ostatnio przegrali z Westerlo 0:2. Ajax natomiast potraktował ostatni mecz nieco lżej, i zaledwie 1:0 wygrał z VVV Venlo.
Zwycięstwo Ajaxu typuję, ponieważ są oni wyraźnie lepsi od swoich, będących w delikatnym dołku gości, którzy nie wierzą już w awans. Nie mam dostępu do przewidywanych składów, ale myślę, że zechcą potwierdzić swoją wyższość nad rywalem z Belgii.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Skład LFC:
Liverpool
: Reina, Kelly, Wilson, Agger, Kyrgiakos, Meireles, Lucas, Poulsen, Kuyt, Cole, Ngog.
Rezerwowi
: Gulacsi, Pacheco, Jovanovic, Maxi, Carragher, Spearing, Skrtel.
Brak Stivena.. jest Cole w wyjściowej. Maxi po paru gorszych spotkaniach w końcu na ławie. Szkoda, że znów w napadzie sam N&#39;gog, który w pierwszym meczu nie istniał.. Repka stawił mu trudne warunki. Ale tu jest Anfield - ja postawiłem na LFC - sezon wstecz w LE również The Reds lipnie grało na wyjazdach w fazie pucharowej, co później nadrabiali u siebie. Dla przypomnienia:
Lille OSC v LFC 1:0 (w) i 0:3 na Anfield
SL Benfica v LFC 2:1 (w) i 1:4 na Anfield
Unirea v LFC 0:1 (w) i 1:3 na Anfield
1.45 Betsafe ✅ 1:0
 
an1elski 0

an1elski

Użytkownik
PSV - LILLE 3:1
PSV awansuje @1.33 ✅

Mecz ten został już trochę opisany na forum, ale jeszcze nikt nie wspomniał o absencjach w zespole gości.Gervinho, Hazard, Sow, Mavuba, Balmont, Chedjou, Debuchynie nie mogą dzisiaj zagrać,a więc zobaczymy drugi garnitur francuzów.natomiast pozytywną wiadomością jest powrót do składu PSV: Engelaar,Bouma i Pieter. Wiadomości jakie dochodzą z Holandii przeczą jakoby ktoś miał by się oszczędzać przed spotkaniem z Ajaxem. Postawił bym czysta jedynkę, ale zakładając że niski remis zapewnia awans zdecydowałem się dołożyć do dubla i zagrać po niższym kursie zakwalifikowanie się Holendrów do następnej rundy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom