>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/16 finału LE - (22-23 luty)

Status
Zamknięty.
airborne 105

airborne

Użytkownik
Atletico - Lazio = &gt; 1 (1.50)
Moim zdaniem jeden z lepszych typów na dzisiaj.
Lazio poważnie osłabione brakiem kilku podstawowych graczy.
Dodatkowo po pierwszym meczu trener Rzymskiego zespołu na pewno pogodził się już z porażką i najprawdopodobniej odpusci dzisiejsze spotkanie by skupic sie na lidze bo priorytetem jest awans ekipy Lazio do Ligi Mistrzów czyli 3 miejsce Włoskiej SerieA, które jest dosyc realne.
Atletico zagra w tym meczu bez kontuzjowanego Diego....
Na pewno dobra forma Falcao zaowocuje także gospodarze dzisiaj dobiją zapewne swojego rywala i pewnie awansują dalej....

--------------

Bilbao - Lokomotiv =&gt; 1 (1.45)
Drugie bardzo dobre spotkanie i dosyc pewne jak na dzis.
Drużyna Basków świetnie radzi sobie na swoim terenie.
Ostatnio pewna wygrana z Malagą w lidze 3-0 na pewno daje dużo optymizmu ekipie z Hiszpanii.
Szczególnie zasługuje na uwage fakt, że na boisku zobaczymy Fernando llorenente który ostatnimi czasy jest w znakomitej formie.
W pierwszym meczu Bilbao już zaprezentowało się z całkiem niezłej strony wiec po zaciętym boju gospodarze dzisiaj sięgną po 3pkt i awansują do kolejnej rundy...

-----------------

Brugge - Hannover =&gt; BTS (1.75)
Tutaj krótko....obie ekipy dużo bramek strzelają oraz dużo tracą.
Mecze Hannoveru szczególnie w Bundeslidze dają nam zawsze wiele bramek....w sumie to czyste przeczucie, że minimum po jednym golu obu ekip tutaj zobaczymy..

-----------------

Sporting - Legia =&gt; BTS (1.95)
Dziwie sie dlaczego jest aż tak wysoki kurs na BTS.
Legia stawia dzis wszystko na jedną karte...żeby myślec o awansie strzelic bramke po prostu muszą wiec na pewno zespół SSkorży będzie nastawiony bardzo ofensywnie.....każdy strzelony gol da nadzieje na awans....Z pewnoscią bedzie to bardzo ciekawy mecz i mam przeczucie, że możemy zobaczyc podobną ilosc bramek jak w meczu ze Spartakiem....tymbardziej, że SPORTING nie gra nic rewelacyjnego wiec sprawa awansu wydaje sie otwarta.

--------------

BUKMACHER: TOBET
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Sporting Lizbona - Legia Warszawa
Jeśli Legioniści potrafili poradzić sobie z PSV Eindhoven, Hapoelem Tel Aviv czy też z Rapidem Bukareszt to tym bardziej ze Sportingiem który moim zdaniem prezentuje gorszy futbol niz wymienione ekipy. Ja stawiam na gości.
Nie neguję typu (Sporting też mnie nie przekonał), ale.. z PSV sobie poradzili?!
Przypomnę. 2 porażki, bilans 0:4

--------------

Brugge - Hannover =&gt; BTS (1.75)
Tutaj krótko....obie ekipy dużo bramek strzelają oraz dużo tracą.
Mecze Hannoveru szczególnie w Bundeslidze dają nam zawsze wiele bramek....w sumie to czyste przeczucie, że minimum po jednym golu obu ekip tutaj zobaczymy..
Ostatnie 10 meczów Hannoveru w Bundeslidze to 8 underów. 8 goli strzelonych w 11 spotkaniach wyjazdowych.
Nie, że się czepiam - ale chłopaki nie wymyślajcie na siłę argumentów pod Wasze typy.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ostatnie 10 meczów Hannoveru w Bundeslidze to 8 underów.

Nie, że się czepiam - ale chłopaki nie wymyślajcie na siłę argumentów pod Wasze typy.
W porządku źle sie wyrazilem..chodziło mi o to, że czesto Hannover strzela i traci bramke w meczu...

Z tych 10 spotkan w 6 padał BTS...także 60% spotkan z ostatnich 10.

Na 22 kolejki w 15 spotkaniach.. Hannover tracił i strzelał...

Wiec chyba jest too znaczny argument.

Mykam do pracy
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Atletic Bilbao (-1) - Lokomotiv Moskwa 1 2,06 Unibet ⛔ 1-0
Zgadzam się z poprzednikami typującymi na podopiecznych Bielsy. Nie miałem niestety przyjemności oglądać tamtego spotkania ale widziałem skróty. Murawa nie była pierwszej jakości i z tego co zrozumiałem przy moim kulawym niemieckim to temperatura była ujemna ???? Warunki z pewnością nieprzychylne ekipie z San Mames. Bilbao w weekend zanotował wysokie zwycięstwo z Malagą 3-0. Lokomotiv ligowe potyczki zaczyna na początku marca. Dlaczego handicap na Bilbao?
- Przegrana w pierwszym meczu 1-2 nie zapowiada gry na minimalne zwycięstwo
- Bilbao na San Mames nie zwykło przegrywać i remisować
- Do składu Atletic wracają Llorente i Javi Martinez
+ciekawostka: mecz sędziować będzie Paweł Gil.

Anderlecht - Alkmaar 1 2,00 Unibet ⛔ 0-1
W pierwszym spotkaniu zwycięstwo zespołu Holandii zapowiada nam dziś emocje, gdyz sprawa awansu pozostaje nadal otwarta. Anderlecht na własnym boisku jest bardzo mocny - w europejskich pucharach w grupie u siebie zanotowali takie oto zwycięstwa: 4-1 z AEK Ateny, 3-0 ze Sturmem i 5-3 z Lokomotivem. Może nie są to zespoły rzucające na kolana ale wyniki z pewnością budza szacunek. Z drugiej strony mamy Alkmaar, który na wyjazdach nie prezentuje się dobrze - remisy z Metalurgiem, Malmo i Austrią Wiedeń. W weekend Anderlecht wygrał na własnym boisku 3-1 z Westerloo, Alkmaar przegrał z Utrechtem 0-3 na wyjeździe. Dla mnie od początku faworytem do awansu z tej pary był Anderlecht, nie sądze, aby dziś padł inny wynik niż zwycięstwo zespołu Wasilewskiego.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram typ na awans Bilbao. Po pierwsze gol strzelony na wyjeździe to spora zaliczka, po drugie Bilbao u siebie nie przegrało od 27 listopada kiedy to polegli 0-1 z Granada od tamtej pory, zaledwie dwa razy zremisowali z 1-1 z Santander i 3-3 z Espanyolem. Warto zaznaczyć,że w LE ekipa Basków u siebie wygrała 2-0 z PSG, kiedy we Francji polegli aż 4-2.
Lokomotiv nie powala swoją grą ani w lidze ani w LE. Ostatnie ich zwycięstwo na wyjeździe to 3 listopada i mecz w ramach LE kiedy ograli 1-3 AEKa. Warto zaznaczyć,że w LE wygrali oni tylko na wyjeździe ze Strumem Graz i właśnie z ekipą z Aten.
Moim zdaniem warto pobrać kurs na awans, który jest obecnie wyższy jak na zwycięstwo Bilbao i ja tak czynie, a co mi tam ;) Poza tym nie ruszam nic więcej oprócz za 20zl na X w meczu United, kurs na United za niski, na handi się nie odważę a do tego Ferguson już kilka dni temu powiedzial,że nie zagra Rooney a wczoraj podał,że zagra młodzież. Owszem United może wygrać ale po 1.36 nie będę ryzykował, wolę spróbować na X tym bardziej,że United w ostatnich 10 meczach w ramach europejskich pucharów aż 4 razy remisował. A patrząc na tego roczną LM to remisy padły aż dwa - z Benficą i Basel ;)
Atletico awans 1.55 Betsafe
MU - Ajax X 5.00 Tobet

Tak teraz popatrzałem na kursy i biorę ostro na tapetę mecz United.

United - Ajax okiem Boba - typy:

Ajax strzeli NIE 1.97
Tobet
Ajax bardzo osłabiony: Nicolaia Boilesena, Dmitrija Bułykina, Theo Janssena, Gregory&#39;ego van der Wiela oraz Eyonga Enoha.
Szansę debiutu ma dostać mlody 19letni napastnik - Klassen. Dla mniej odważnych a szukających małego a pewnego kursu polecam Ajax under 1.5 gola za 1.45! under 2.5 gola 1.97 Tobet
United nie musi forsować tempa i moim zdaniem czeka nas mało efektowny mecz. Bardzo ważnym czynnikiem jest fakt,że nie zagra Valencia i Rooney. Nani ma przebłyski ale pewnie będzie chciał grać sam i to nikomu się nie zda. Welbeck z Hernandezem nie potrafi współpracować. Nie wiem tylko czy zagra Bułgar, który jest dostępny do gry.
czas pierwszego gola - po 28&#39;/bez goli 1.85 Tobet
Niby czemu ten typ ma nie mieć powodzenia skoro przyjrzymy się bliżej meczom United na OT w ostatnim czasie.
United - Liverpool HT 0-0
United - Stoke HT 1-0 38&#39; Hernandez (PG)
United - Bolton HT 1-0 45&#39; Scholes
United - Rovers HT 0-1 16&#39; Yakubu (PG)
United - Wigan HT 0-2 8&#39; Park, 41&#39; Berbatow
Jak widać wcześniej gole padały tylko wtedy kiedy Rovers dostało karnego i wtedy kiedy przyjechało bardzo słabe Wigan.
:cool:
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Patrząc na kursy w meczu Mancheter Utd - Ajax , to kursy na remis spadają. Dla mnie remis jest tutaj prawdopodobny, ale ja tutaj obstawiam remis ale do połowy. Pierwsza połowa pewnie będzie bez szału , będzie pewnie kilka sytuacji ale myślę że będzie 0-0 do połowy. Po połówce może być róznie ????
X do przerwy 2.80 Tobet
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Javi Martinez strzeli @ 6,50 Sportingbet
Taki oto zakład wybieram jeszcze na mecz Athletiku z Lokomotivem. Wielu się może pukać w czoło przez fakt, że gram na gola ze strony środkowego obrońcy, a w najlepszym fakcie defensywnego pomocnika. Jednak tutaj oczekuje stałych fragmentów gry. Javimar w lidze w ostatnim meczu nie grał przez pauze za czerwień jaką otrzymał przeciwko Betisowi ale właśnie w tym meczu i wcześniejszym z Espanyolem zdobywał po jednej bramce. Rzuty rożne czy w wykonaniu Susaety, Andere Herrery czy jak ostatnio widzieliśmy Gaizki Toquero to ogromna szansa na gola ze strony Basków, lub też jakieś rzuty wolne z bocznych sektorów boiska na połowie rywala. W mojej ocenie jest w tym typie ogromne value i chce je wykorzystać, bo odkąd zobaczyłem ten typ, to co raz bardziej zaczyna on mi się podobać i szczerze powiem, że jeśli bym tego nie zagrał, a Javimar by gola zdobył to bym sobie nie wybaczył, że przepuściłem taką znakomitą okazje.
 
B 4

bulik

Użytkownik
Przed nami rewanżowe mecze 1/16 Ligi Europy. Z dzisiejszych spotkań do gry wybrałem dwa spotkania, które od razu wpadły mi w oku. Są to mianowicie spotkania Shalke z Viktoria Plzen oraz Athleticu Bilbao z Lokomotiwem Moskwa.
Zacznę od spotkania Shalke z Viktorią Plzen. Drużyna Shalke bardzo dobrze radzi sobie w Bundeslidze. Zajmują aktualnie czwartą pozycje w lidze ze stratą 5 punktów do prowadzącej Borussii Dortmund. W ostatnim spotkaniu ligowym pokonali na własnym stadionie 4:0 wilki z Wolfsburga. U siebie drużyna Shalke spisuje się bardzo dobrze. Są najlepszą drużyną Bundesligi grającą na własnym stadionie z bilansem 9-1-2. W ostatnich 5 spotkaniach u siebie zremisowali tylko raz 1:1 z Mainz. W pozostałych spotkaniach wygrywali kolejno z Augsburgiem 3:1, Werderem Brema 5:0, Stuttgartem 3:1 oraz wcześniej wspomnianym Wolfsburgiem 4:0.
Drużyna Viktorii Pilzno to już nie jest ta ekipa z el. LM gdzie potrafili wygrać nawet w Kopenhadze eliminując tą drużynę w 4 rundzie eliminacji LM. W rozgrywkach grupowych nie było już tak dobrze. Zdobyli 5 punktów, zajmując 3 miejsce w grupie przed słabym Bate. Punkty zdobyli głownie na tej ekipie wygrywając 0:1 na Białorusi oraz remisując u siebie 1:1. Zremisowali dodatkowo 2:2 z Milanem, który w tym meczu już o nic nie grał. W lidze zajmują 3 miejsce tracą 10 punktów do liderującej Sparty Praga. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych w lidze mają bilans 2-1-2.
Resumując. Jak dla mnie w tym spotkaniu murowanym kandydatem do zwycięstwa i awansu jest drużyna Shalke, która ma lepszy skład, atut własnego boiska, doświadczenie w europejskich pucharach oraz prezentują aktualnie lepszą formę od drużyny Viktorii.
Drugim spotkaniem jest spotkanie Athleticu z Lokomotiwem. Drużyna z Bilbao w ostatnich tygodniach prezentuje się bardzo dobrze. Awansowali do finału Pucharu Króla, w którym zmierzą się z Barceloną. W lidze idzie im równie dobrze. Zajmują aktualnie 4 pozycje tuż za wielką dwójką Realem i Barceloną oraz Valencią. W ostatnich 3 spotkaniach u siebie wygrali po 3:0 z Levante i Malagą oraz zremisowali 3:3 z Espanyolem.
Przejdźmy do Lokomotiwu. Aktualnie są w okresie przygotowawczym do sezonu. W pierwszym meczu pokonali na własnym stadionie Athletic 2:1 no ale jak dla mnie nic to nie znaczy. Jest to aktualnie drużyna która zajęła 6 miejsce na koniec rozgrywek w lidze rosyjskiej.
Faworytem według mnie jest Athletic. W pierwszym meczu Lokomotiwowi w odniesieniu zwycięstwa pomogły warunki atmosferyczne panujące w Rosji (silny mróz i zmrożona murawa). Dzisiaj Athletic u siebie powinien już zagrać na miarę swoich możliwości i spokojnie wygrać z drużyną z Moskwy i awansować do kolejnej rundy.
FC Schalke 04 - FK Viktoria Plzen 1,30 ⛔ Tobet
Athletic Bilbao - Lokomotiv Moscow 1,43 ✅ Tobet
AKO: 1,86 ⛔
 
J 21

j@rek

Użytkownik
Spotkanie: Ath Bilbao - Lokomotiv Moscow
Typ: Ath Bilbao -1 (handicap azjatycki)
Kurs: 1,66
Bukmacher: 12BET

Lokomotiv i tak sprawił niesamowitą niespodziankę wygrywając przed tygodniem 2:1. Widać, że na swoim stadionie są w stanie powalczyć z każdym. Dziś jednak nie będzie złudzeń. Wyjazd do Hiszpanii zakończy się ich porażką. W poprzednich meczach w LE na wyjeździe przegrywali i remisowali z przeciętniakami europejskimi. Na takim etapie rozgrywek ATH nie pozwoli sobie na to, by nie wygrać tego meczu. Wygrać musi, gdyż przegrał 1:2 w Moskwie. Od pierwszych minut będzie atak na bramkę rosyjskiego zespołu. Stawiam na 3:0 dla gospodarzy, ale typuję bezpieczny AH.

---edycja
Wynik: 1:0, zwrot
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Athletic Bilbao – Lokomotiv Moskwa
Na pierwszy ogień idzie spotkanie Athleticu z Lokomotivem. Jak wiadomo faworytami spoktania są gospodarze. Nie wyobrażam sobie braku awansu zespołu Marcelo Bielsy do dalszej fazy rozgrywek. Pierwszy mecz w Moskwie wygrali Rosjanie 2:1, co było spowodowane, przynajmniej po części, złymi warunkami atmosferycznymi. Tym razej mecz w ciepłej Hiszpanii, i nie będzie dodatkowego handicapu dla Rosjan. Moim zdaniem dziś zobaczymy prawdziwą różnicę pomiędzy zespołami. Athletic gra piłkę ofensywną, miła dla oka i strzeli dużo bramek. W lidze Europy w każdym meczu w tym sezonie strzelili 2 bramki. Dziś może być ich więcej, ponieważ nie wykluczam gola dla gości. Lokomotiv w grupie w spotkaniach na wyjazdach zdobył aż 8 goli. To bardzo dobry rezultat, a jeśli dziś Athletic strzeli pierwszy bramkę, wtedy Rosjanie będą musieli strzelić, żeby awansować. Moim zdaniem czeka nas dziś w Bilbao dobre widowisko i dużo bramek.
Typy:
Athletic @ 1.43 Tobet ✅
BTS @ 1.83 bet365 ⛔
Over 2.5 @ 1.75 Tobet ⛔
Over 3.5 @ 3.00 Sportingbet ⛔
Over 4.5 @ 5.50 Bah ⛔
Twente – Steaua Bukareszt
Dla mnie faworyt jest jeden. Holendrzy są w zdecydowanie lepszej dyspozycji od Rumunów. Steaua ma obecnie przerwę w rozgrywkach ligowych i ich brak formy widać było w pierwszym spotkaniu w Bukareszcie, gdzie Holendrzy zwyciężyli 1:0. Przed własną publicznością będą dążyć do zdobycia kilku bramek, a ostatnio idzie im to całkiem nieźle. Steaua nie ma nic do stracenia, wobec tego będą starali się atakować, co stworzy więcej szans dla Twente. Spodziewam się spokojnej wygranej Holendrów.
Typy:
Twente win @ 1.45 Pinnacle ✅
Twente over 1.5 @ 1.53 bet365 ⛔
Twente over 2.5 @ 2.62 bet365 ⛔
Schalke Gelsenkirchen – Viktoria Pilzno
Tutaj również widzę zdecydowanych faworytów w zespole gospodarzy. Pierwszy mecz w Czechach to remis 1:1. Niemcy trochę zlekceważyli rywali, stąd taki rezultat. Teraz w Gelsenkirchen Viktorii na pewno łatwo nie będzie. Schalke jest w dobrej formie, u siebie prezentują są bardzo skuteczni. Będą chcieli uniknąć nerwowej końcówki i zdobyć kilka bramek, aby szybko pozbawić złudzeń swoich rywali. Piłkarsko Schalke jest po prostu mocniejsze od Pilzna i spodziewam się ich łatwego zwycięstwa
Typy:
Schalke win @ 1.30 Tobet ⛔
Schalke over 1.5 @ 1.33 bet365 ⛔
Schalke over 2.5 @ 2.10 bet365 ⛔
 
E 0

elmenagero

Użytkownik
MU - Ajax
Mecz z typu &quot; dla formalności&quot;. Oczywiscie prawdobodobny scenariusz to 0-0 albo 1-0, ale ja bym tego nie gral, ze wzgeldu na to, ze wielu pilkarzy bedzie sie chcialo pokazac przed Fergusonem albo mu cos udowodnic ( Pogba, Berbatow). W Amsterdamie tez grali słabo. Nie ogladalem meczu, ale rozmawialem z kuplem ( wierny kibic MU ) i stweirdzil : &quot;masakra&quot;. A i tak wygrali na wyjezdzie 2-0.
Młodzi piłkarze Ajaxu przyjade sie pokazac na Old Trafford. Spodziewam sie spokojnego meczu, bez nadmiernej agresywnosci, dlatego moim zdaniem dobrym typem na ten mecz jest under kartkowy.
under 3,5 kartki @ 1,72 bet365
ps. Teraz mam dwa pytania.
1) Rozumiem, ze czerwona jest liczona razy dwa
2) Wiecie kto bedzie sedziował, bo jakos nie moge znalezc ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
2) Wiecie kto bedzie sedziował, bo jakos nie moge znalezc
Damik Skomina.
Nie ogladalem meczu, ale rozmawialem z kuplem ( wierny kibic MU ) i stweirdzil : &quot;masakra&quot;. A i tak wygrali na wyjezdzie 2-0.
No to powiedz kumplowi, że MU grało tak słabo z własnej woli. Podeszli do meczu by go odbębnić. 1połowe grali na stojąco, zlekceważyli po prostu rywala i tyle. Po przerwie widać już było większą chęć pokazania czegoś i Ajax za dużo wtedy już nie mógł zrobić. Ogólnie to MU mimo dobrego składu jaki wystawił Ferguson grało tam na pół gwizdka, a i tak wygrali 2:0.

VS
Besiktas - Braga
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 bwin ⛔0:1​

Pierwszy mecz 2:0 dla Besiktasu. Świetną partię rozgrywał Manuel Fernandes i Quaresma. Notabene więcej Portugalczyków znajdowało się chyba w składize Besiktasu anizeli w Bradze. Braga od początku była lepszym zespołem, ale już w 29min Helder Barbosa dostał cz.kartkę po obejrzeniu dwóch żółtek. Z tym, ze ta druga za próbę wymuszania karnego. Mimo gry w 10 starali się przeć do przodu, sytuacje stwarzali Alan, Hugo Viana czy Lima. Nie udało się. Besiktas kontrował i dobre stałe fragmenty gry Fernandesa zaowocowały. Dla mnie to był klucozwy zawodnik tamtego meczu, 2 asysty i mnóstwo dobrych podań, świetnie rozgrywał. Trener Besiktasu mówi, że potrzeba im gola w tym meczu by poczuć się spokojniej więc gra na 0-0 odpada. Zresztą Besiktas i 0-0 dziwnie brzmi. Zespół jest ofensywnie usposobiony i sporo strzela jak i sporo traci.
Braga przyjeżdża spróbować odrobić straty. Z pewnością powalczą.
Powołania w Bradze:
Guarda-redes: Quim e Berni;
Defesas: Nuno Coelho, Miguel Lopes, Elderson, Imorou, Douglão e Palmeira;
Médios: Djamal, Salino, Custódio, Hugo Viana e Rúben Amorim;
Avançados: Paulo César, Lima, Nuno Gomes, Alan e Carlão
Besiktas jak strzeli tego gola to może dać pograć rywalom bo na weekend czeka ich mecz z Galatasaray, a wiadomo jak traktuje się w Turcji derby.
Braga w tym sezonie w wyjazdowych meczach w LE za każdym razem był bts. A wizytowali Anglie, Szwajcarie, Słowenie czy Belgie. Więc i w Turcji coś ukłują
A Besiktas u siebie ładował po 3 bramki Stoke, Ałanii, aż 5 wturlali Maccabi a 1 przeciwko Dynamu Kijów. Mnie się ten bts podoba po prostu więc go gram
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
Nad prawidłowym przebiegiem czwartkowego pojedynku na Old Trafford pomiędzy United i Ajaxem czuwać będzie pan Damir Skomina. Słoweński arbiter w tym sezonie prowadził kilka spotkań w europejskich pucharach, w tym mecz Napoli z Manchesterem City (2:1). Dla zainteresowanych, którzy będą się bawić typami z kartkami - w tym meczu Słoweniec pokazał 4 żółte kartki, wszystkie gościom z Etihad Stadium.
 
E 0

elmenagero

Użytkownik
No to powiedz kumplowi, że MU grało tak słabo z własnej woli. Podeszli do meczu by go odbębnić. 1połowe grali na stojąco, zlekceważyli po prostu rywala i tyle. Po przerwie widać już było większą chęć pokazania czegoś i Ajax za dużo wtedy już nie mógł zrobić. Ogólnie to MU mimo dobrego składu jaki wystawił Ferguson grało tam na pół gwizdka, a i tak wygrali 2:0.
Generalnie napisales to co ja napisalem ;) Chca minimalistycznie przejsc do nastepnej fazy, co nie oznacza, ze zaaplikuja na OT 3 bramki.

Domir Skomina to juz gorsza wiadomosc. W meczu Real - Ajax co prawda dal tylko 2 zolte, ale lubi siegac do kieszeni!
http://www.football-lineups.com/referee/311/
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Anderlecht Bruksela-Az Alkmaar
Typ: 1⛔0-1...????
Kurs: 2,00 (akt. najwyższy)
Unibet

Pierwszy mecz zakończył się wygraną 1-0 dla Az. Holendrzy byli odrobinę lepszym zespołem w tym spotkaniu. Anderlecht miał 1-2 sytuacje ale ich nie wykorzystał. Rewanż w Brukseli i tu nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Anderlechtu. Ich atut własnego boiska mówi za siebie: w lidze europejskiej trzy wszystkie wygrane, w lidze belgijskiej jedenaście zwycięstw i tylko dwa remisy. To pokazuje jak mocni są u siebie. Mają jednak ciężki wyniki do odrobienia. Wystarczy, że AZ strzeli jedną bramkę a gospodarze muszą wtedy strzelic minimum trzy. Awans jest sprawą otwartą dla obu ekip, ale wygrana Anderlechtu po kursie 2,00 najbardziej mnie dziś przekonuje ze wszystkich spotkań LE.
Sporting Lizbona-Legia Warszawa
Typ: Goście strzelą bramkę-Tak
Kurs: 1,67⛔
1-0...????
Unibet

W pierwszym meczu Legii udało się zdobyc 2 gole, teraz zadanie będzie na pewno trudniejsze bo grają na ciężkim terenie ale Sporting nie błyszczy formą, więc dla mnie wynik i awans to sprawa otwarta. Skorża powinien w tym meczu zaryzykowac, postawic bardziej na ofensywę i myślę, że tak zrobi. Jedna bramka dla Legii jest bardzo możliwa a kto wie jakby udało się strzelic więcej:smile: W tym meczu Legionistom na pewno nie zabraknie motywacji o to jestem spokojny. Powinni jeszcze uważniej w obronie zagrac, by nie tracic naprawdę głupich bramek. Awansu Legii nie zaryzykuję ale strzelenie chocby jednego gola, jak najbardziej tak. Polecam
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem under na kartki prawdopodobny widać,że sędzia lubi kartkować kiedy jest walka a nie dawać kartkę dla własnej satysfakcji. Ktoś podał mecz i 4 kartki w meczu City ale tam była walka o awans a w tym meczu to nie widzę walki i ambicji Ajaxu a United tez będzie chciało przejść bezboleśnie, Ajax nie postawił się u siebie a na OT też tego nie zrobią nawet jak nie zagrają podstawy bo prawda taka,ze młodzi zawodnicy to obecnie siła United... Amos - Smalling-Jones-Evans-Fabio Nani-Cleverley-Pogba-Ji Hernandez-Welbeck.
 
river 148

river

Użytkownik
Anderlecht - AZ
Anderlecht over1,5 @1,83
Awans: Anderlecht @3,00

bet365
Sadze, ze dzis warto grac Anderlecht over1,5. U siebie Fiolki to zupelnie inny zespol. W fazie grupowej mieli Lokomotiv, AEK i Sturm i w 3 meczach u siebie strzelili 12 bramek. AZ Alkmaar nie jest rywalem, ktory bilby na glowe wspomniana trojke wiec over1,5 Anderlechtu jest tu calkiem mozliwy.
Dodatkowo Holendrzy ostatnio forma nie imponuja. W niedziele kleska w Utrechcie a wczesniej meczarnie z Excelsiorem.
Jesli chodzi o kwestie awansu to jesli Anderlecht dobrze zacznie ten mecz i w miare szybko strzeli pierwszego gola to pozniej moze juz pojsc z gorki. Z pewnoscia Belgowie sa w stanie dzis awansowac a do tego potrzebuja min. dwoch strzelonych bramek (nie liczac 1-0 i ew. dogrywki/karnych).
Dla belgijskich klubow dosc charakterystyczna jest cecha zespolu, ktory slabo lub co najwyzej przecietnie gra na wyjazdach natomiast u siebie jest grozny dla kazdego. Przyklad Genku z tego sezonu LM jest b. dobry.
Dzis faworytem nadal jest Anderlecht i jesli zagraja na swoim poziomie jaki prezentuja u siebie to grajace ostatnio nie do konca rowno AZ Alkmaar bedzie miec duze problemy.

Olympiakos - Rubin
Olympiakos czyste konto - NIE @1,72

bet365
Jestem daleki od twierdzenia, ze Olympiakos jest juz jedna noga w kolejnej rundzie.
Obie druzyny prezentuja zblizony poziom a wiec kazdy wynik jest mozliwy. Grecy co prawda wygrali w Rosji ale przypominam, ze byl to neutralny teren. Olympiakos dzis przystepuje do tego meczu w roli faworyta ale wg mnie latwej przeprawy miec nie beda i ewentualny awans beda musieli wyszarpac. Rosjanie latwo skory nie sprzedadza, dysponuja wystarczajaco silnym zespolem by w Pireusie powalczyc o awans. Do tego potrzebuja goli i jestem przekonany, ze cos ustrzela;) Kurs jak za jednego gola gosci jest bardzo atrakcyjny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom