>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/16 finału LE - (22-23 luty)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
1/16 Finału LE
22-23 luty 2012

Kursy wystawione przez bukmachera:


Wyniki pierwszych meczy:



Przypuszczalne Pary 1/8 finału Ligi Europejskiej (mecze 8 i 15 marca):

FC Salzburg/Metalist Charków - Rubin Kazań/Olympiakos Pireus
Legia Warszawa/Sporting Lizbona - FC Porto/Manchester City
Steaua Bukareszt/Twente Enschede - Viktoria Pilzno/Schalke 04 Gelsenkirchen
Wisła Kraków/Standard Liege - Hannover 96/FC Brugge
Stoke City/Valencia CF - Trabzonspor/PSV Eindhoven
AZ Alkmaar/Anderlecht Bruksela - Udinese Calcio/PAOK Saloniki
Lazio Rzym/Atletico Madryt - Sporting Braga/Besiktas Stambuł
Ajax Amsterdam/Manchester United - Lokomotiw Moskwa/Athletic Bilbao​
Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat powyższych spotkań. Mile widziane, wasze przemyślenia, wasi faworyci i potencjalni przegrani. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawanie suchych typów bez uzasadnionej analizy będzie karane kartkami.
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
PAOK Thessaloniki - Udinese Calcio
Proponowane typy:
Typ: x2 kurs: 1.42

PAOK w lidze zajmuje 3 miejsce z 39 pkt po 22 kolejkach, gdzie w tym 11 wygrali, 6 zremisowali i 5 razy przegrali. Ich stosunek bramek wynosi 30-17, czyli +13.
&quot;Do formy ekipy z Salonik nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Są niepokonani od 11 meczów w rozgrywkach europejskich, uwzględniając 10 rozegranych w tym sezonie.&quot;
Wczorajszy ligowy mecz PAOK zremisował 0-0 z Arisem, jest ich to drugi remis bezbramkowy z rzędu, gdyż pierwszy mecz LE z Udinese zakończył się 0-0.

Udinese
w lidze zajmuje 4 miejsce z 42 pkt po 24 kolejkach, gdzie w tym 12 wygrali, 6 zremisowali i 6 razy przegrali. Ich stosunek bramek wynosi 34-22, czyli +12.
&quot;Sukces Udinese opierał się na bardzo dobrej defensywie. W ostatnich tygodniach obrona Bianconerich jest jednak dziurawa jak sito...
Swoje zrobiły urazy, których doznali defensorzy Bianconerich, a błyszczący wcześniej Mehdi Benatia nagle zatracił dawny blask.&quot; Udinese wczoraj również zanotowało drugi z rzędu bezbramkowy remis. Pierwszy remis to tak jak wspomniałem wyżej właśnie w pierwszym meczu LE, a drugi remis to wczorajszy ligowy mecz z Cagliari. Niestety nie wiem czy Udinese zagra ze swoim najlepszym strzelcem Antonio Di Natale, ale myślę że z nim czy nie z nim to Włosi nie przegrają tego meczu, ponieważ jeśli PAOK chce awansować dalej to musi ten mecz wygrać, wynik 0-0 prowadzi do dogrywki, a zwycięstwo gości lub remis bramkowy promuje dalej Udinese ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Ajax
Mecz na OT, United ma awans i moim zdaniem czeka nas mecz na &quot;zero&quot;. Zwłaszcza,że awans już jest po tym jak United wygrało 0-2. Moim zdaniem będziemy świadkami minimalizmu,ze strony United a powód jest prosty wyjazd w poniedziałek na mecz z Norwich, w ramach English Premier League. Z samym faktem pogrania na ten typ zastanowię się przed meczem, ogólnie.
United w tegorocznych rozgrywkach na arenie międzynarodowej zawodziło i aż dwukrotnie zremisowali w fazie grupowej LM, u siebie. Zresztą fakt jest jeden,że rok temu United awanse do dalszych rund zapewniało sobie na wyjazdach. Ja tu widzę szansę dla powracających po kontuzjach i młodych.
Patrząc na powyższe pozwoliłem sobie spojrzeć na ostatnie 10 pojedynków United w ramach rozgrywek w Europie jakie United rozegrało w domu:
MUFC - Bayern 3-2
MUFC - Rangers 0-0
MUFC - Bursa 1-0
MUFC - Valencia 1-1
MUFC - OM 2-1
MUFC - CFC 2-1
MUFC - Schalke 4-1
MUFC - Basel 3-3
MUFC - Otelul 2-0
MUFC - Benfica 2-2
Jak widać 40% to remisy ;) więc biorąc pod uwagę kurs, fakt,że awans już jest na 98% i to,że United gra w poniedziałek w lidze, chyba skuszę się na ten wariant.
 
17nani 6

17nani

Użytkownik
PAOK Thessaloniki - Udinese Calcio

Pierwszy mecz był pod dyktando Udinese. PAOK nie miało jak rozwinąć skrzydeł bo po prostu Udinese im na to nie pozwoliło. Jednak wynik 0:0 pokazuje jak bardzo PAOK jest niewygodnym rywalem. Grecy w fazie grupowej u siebie nie przegrali, wygrywając jedno spotkanie
i remisując dwa mecze:
PAOK - Tottenham 0:0
PAOK - Shamrock 2:1
PAOK - Rubin Kazań 1:1
Udinese ?? No cóż ostatnio gra słabiej. Nieszczelna obrona no i brak Antonio Di Natale(wciąż nie wiadomo czy zagra). Ostatnie wyniki Włochów w lidze też nie dają kibicom nadziei na dalszy awans w Liga Europa. Udinese w fazie grupowej na wyjeździe NIE wygrała ani jednego spotkania, remisując 2 i przegrywając jedno.
Celtic - Udinese 1:1
Atl. Madryt - Udinese 4:0
Rennes - Udinese 0:0
PAOK jeśli chce myśleć o awansie to nie ma na co czekać i od pierwszej minuty musi atakować. Wg mnie Udinese będzie spokojnie czekało na to co zrobią Grecy. Włochom do awansu wystarczy bramkowy remis więc niemal napewno będą grali z kontry.
TYP : 1x Kurs :1,45

 
dig 106

dig

Użytkownik
Ciekawostka. Pierwszy raz w Historii tak wczesnej fazy ligi europejskiej, wszyscy grający u siebie są faworytem* ???? A przecież musi być tak ( bardzo znikoma szansa że tak nie będzie ) że któryś z gości wygra. I to pewnie nie jedna drużyna a minumum 3 ( tak szacuję ) . I własnie tutaj też liczę na Wisłę.
Jak dla mnie na te rewanże widzę dwa dobre bety - Braga nie przegra na wyjeździe z Besiktasem. W pierwszym meczu mieli pecha - czerwona kartka w czesnej fazie meczu ustawiła to spotkanie. W Pierwszym meczu kurs na Brage wynosił 1.5. Teraz na to ze nie przegra jest 1.6 i myślę że warto to wykorzystać. Kolejnym meczem jest mecz Wisły - która myślę że również nie przegra - a nawet więcej - powinna wygrać, oceniam to po oglądnięciu pierwszego spotkania. Jak tylko Łukasz i spółka poprawią celowniki - w co wierze, oraz Pareiko ogarnie gre na przed polu, to naprawdę będzie dobrze.
Wisła 2X + Braga 2X @ 3.40
* Może tylko PAOK nie jest, ale w innym bukmacherze wszyscy gospodarze są.
 
K 8

kubaohio

Użytkownik
Ja uważam że warto zaryzykować Paok-Udinese na 1 DNB. Paok jak wspomniał kolega wyżej dobrze spisuje się u siebie natomiast Udinese nie ma za dobrej formy.
Myśle tez Beskitas- Braga na 2 DNB Braga napewno nie przegra ze słabym beskitasem który miał poprostu szczęście w pierwszym meczu można zaryzykować dla odważnych awans Bragi po kursie 6.50
Anderlecht-Alkmar powinien anderlecht walczyć o awans a żeby wywalczyli awans potrzebują wygranej ostatnio w lidze dwie wygrane pod rząd. Ostatni mecz z Alkmar zagrali naprawdę nieżle no mieli pecha przegrali tam ale u siebie wierze że są w stanie wywalczyć awans albo o niego powalczyć. Śmierdzi mi mecz dogrywką. Ja gram 1 DNB
 
M 0

maxtoon

Użytkownik
Osobiście uważam, że ciekawymi i niepozbawionymi szans na wejście typami są postawienie na awans Rubinu i Bragi. Kursy bardzo wysokie. Zniechca może fakt, że ruscy dostali u siebie bramkę od greków(jakby nie patrzeć - u siebie), ale w rewanżu nie pozostają bez szans (mimo tego że rosyjska liga jeszcze nie ruszyła; być może nawet dlatego warto postawić, ponieważ nie mają większych priorytetów jak LE; regularne sparingi to też gra, jakby nie patrzeć). Co do Bragi - dwie bramki są do odrobienia, tymbardziej patrząc na czerwień, którą dostali w pierwszym spotkaniu (więcej nie będę się rozpisywał, bo nie mam chyba zbyt dużo nowości do przekazania zważywszy na to co jest napisane wyżej).
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Ja za to proponuje City - Porto OBIE STRZELA TAK Expekt 1.72
Cóż, gra na remis City nie wchodzi w gre, Porto potrzebuje minimum 2 bramki, nawet jak stracą pierwszą, będą zmuszeni atakować JEŻELI zależy im na dalszej grze w LE. Myślę, że meczu nie odpuszczą i zobaczymy co najmniej po 1 bramce z obu stron.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
ja prędzej byłbym za awansem Legii niż Wisły porównując kurs do pradwopodobieństwa ???? Ogólnie duzo lepiej Legia zaprezentowała się.. Standard fakt pół meczu nic nie grał ale wyglądali jakby ich satysfakcjonowało 0;1, a nie z powodu braku umiejętności !;&gt; for fun postawie na awans Legii;&gt; nie są bez szans. Z tego co czytałem ostatnio to Radovic nie zagra.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Roo nie zagra jutro z ajaxem kursy na remis już poszły w dol o średnio 0.50gr. Wiem,że to mało ale moim zdaniem jutro czeka nas mecz na zero, nie wykluczam,że przegra Ajax ale wynik remisowy zadowoli United a zabieg z Roo świadczy tylko o tym,że jutro zobaczymy młodych zawodników i zawodników wracających po kontuzjach.
Ogólnie mecz z serii bo bet, ale biorąc pod uwagę fakt,że United gra w poniedziałek w lidze na wyjeździe, ma sporą zaliczkę przed rewanżem i kurs w graniach 5.00 moim zdaniem warto pobrać
 
S 35

sokker

Użytkownik
Manchester City - FC Porto

krótka analiza bo typ skusi podejrzewam mało osób. city mają znakomitą zaliczkę z pierwszego meczu z dragao. porto postawione pod ścianą, w średniej formie ale z ogromnym potencjałem w ofensywie. portugalczycy są drużyną, która moim zdaniem nie odpuści kwestii awansu i będzie się starała zepchnąć gospodarzy do obrony. szansą dla porto jest niekoniecznie pierwszy skład, który dysponuje do gry mancini. myślę, że jest szansa, że to portugalczycy będą stroną dominującą i będą prowadzili grę. porto w fazie grupowej ligi mistrzów średnio miało 7 rzutów rożnych na mecz - oczywiście rywale grupowi byli z nieco innej półki niż manchester city (w lidze też portugalskiej porto średnio - 9,1 rzutu rożnego na mecz u siebie i 6,3 na wyjeździe). w pierwszym spotkaniu porto miało 5 rzutów rożnych. czy coś z tych statystyk wynika? na pewno nie dają 100% pewności na powodzenie dla tego typu, dlatego kurs na niego jest taki wysoki. ale wydaję mi się, że sytuacja w jakiej znajdują się portugalczycy przed rewanżem i ich potencjał plus moja niczym nieuzasadniona pewność, że porto powalczy na etihad stadium dają widoki na powodzenie, dlatego spróbuję, a kurs kusi ???? .

Manchester City - FC Porto
suma porto rzuty rożne
over 6 @ 4,75 ✅
WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Manchester City - FC Porto 1 1,57 Unibet ✅ 4-0
Przegrana na Dragao przesądziła moim zdaniem o tym, kto z tej pary awansuje dalej. Tydzień temu oglądałem pierwszy mecz i Smoki nie pokazały tego, co prezentowały w zeszłym sezonie w Lidze Europejskiej. Co prawda wygrywali 1-0 ale Manchester nie wysilał się zbytnio w tamtym meczu a i tak tworzył sobie sytuacje bramkowe. Mancini zagrał wówczas troche defensywnie, bo na boisku w środku boiska biegali obok siebie De Jong, Yaya Toure i Barry. W przodu Balotelli, Nasri i Silva. Dziś w ataku mają już hasać Aguero i Dzeko. Szczególnie rozczarowała mnie tydzień temu postawa Hulka, który oprócz asysty pokazał tylko jak potrafi krzyczeć na sędziów i kolegów z zespołu. Manchester City na swoim stadionie w tym sezonie jest nie do zdarcia, nie chce mi się wierzyć, żeby Porto wywiozło chociażby remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Jedynym dzisiejszym meczem z Ligi Europejskiej będzie mecz angielskiego Manchesteru City z portugalskim Porto. Mecz odbędzie się w Anglii na Etihad Stadium. Faworytem tego dwumeczu jest City, ale wygrali pierwszy mecz który odbył się w Portugalii więc do meczu u siebie mogą podejść ze spokojem. Porto oczywiście nie odpuści, wygrali oni przecież ubiegłoroczną LE i mimo że nie grają już tak dobrze jak kiedyś to dziś będą walczyć. Według mnie najlepszym typem na zagranie tego meczu jest powyżej 2,5 bramki.
Porto w dzisiejszym meczu tak jak pisałem nie ma zamiaru odpuścić o czym mówi również ich trener. Nie mają aż tak wiele do stracenia i tylko ofensywna i skuteczna gra może przybliżyć ich dziś do zwycięstwa. Przeszkodzić może w tym brak dwóch ważnych zawodników: prawego obrońcy Danilo oraz Álvaro Pereiry. Mimo to Porto ma wielu dobrych zawodników którzy są w stanie zagrać na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o Porto to na ostatnich 6 meczy padało ponad 2,5 bramki, zresztą Porto słynie z gry atakiem.
City wyjdą na mecz bardziej spokojni o wynik i spodziewam się u nich bardziej gry w obronie, z kontrataków. Myślę że jeśli tylko drużynie gości uda się zdobyć bramkę to o over można być wtedy spokojnym gdyż City na pewno będzie chciało odpowiedzieć bramką. City zagra dziś bardzo mocnym składem, mają sporą siłę ofensywną i myślę że stać ich na niejedną brmkę.
Jak dla mnie w tym meczu najlepiej pograć over, wszystko na to wskazuje a granie na City może być ryzykowne bo do awansu wystarczy im remis.
Typ: Over 2,5 4-0 ✅
Kurs: 1,77
Tobet
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Manchester City - FC Porto 4:0 ✅
Typ : Manchester City
Kurs : 1,60
Bukmacher : bet-at-home


W dzisiejszym spotkaniu na szczycie jeśli chodzi o 1/16 finału LE lider Premiership Manchester City podejmie na własnym stadionie FC Porto. W pierwszym spotkaniu pewnie wygrali The Citizens 2:1 i są na bardzo dobrej drodze do awansu do 1/8. Faktem jest, że w tym meczu wystarczy im remis ale trzeba pamiętać, że Porto jest bardzo niebezpieczne i można być pewnym, że tego meczu nie odpuści dlatego ewentualny remis raczej nie wchodzi w grę ponieważ przy stanie 1:1 wystarczy jedna bramka dla drużyny z Portugalii i już będzie dogrywka. Dlatego też myślę, że Manchesterowi będzie zależało żeby pewnie wygrać to spotkanie dlatego w nich upatruje zdecydowanego faworyta. Co do sytuacji w poszczególnych ligach to ekipa z Etihad Stadium bardzo dobrze spisuje się w Premiership zajmując pierwsze miejsce i mając 2 punkty przewagi nad drugim Manchesterem United. Poza tym City strzela bardzo dużo bramek co jest dla mnie kolejnym powodem dla którego stawiam właśnie na nich. Stosunek bramkowy 64:19 robi wrażenie i naprawdę mają kim postraszyć swoich rywali. Wystarczy wymienić takich zawodników jak David Silva, który robi tam praktycznie całą grę, doskonale rozrzuca piłki do swoich kolegów co owocuje wieloma asystami. Do tego jest fantastyczny Kun Aguero, który w swoim debiutanckim sezonie strzelił już dla City 15 bramek w lidze i co ważne - tydzień temu to właśnie po jego golu City wyszło na prowadzenie. Poza tym trzeba też nadmienić, że w Premiership Manchester City rozegrał na własnym stadionie 12 meczów i wszystkie zakończyły się zwycięstwami, a bilans bramkowy to 37:6 dlatego nie wydaje mi się żeby Porto wywiozło stąd chociaż remis. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty bez dłuższego zastanowienia stawiam na Manchester City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Olympiakos Pireus - Rubin Kazan
1:0

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.31

Pierwsze spotkanie, które zaproponuje to mecz w Grecji. Olympiakos w czwartkowy wieczór stanie przed szansą zapewnienia sobie awansu do 1/8 finału Ligi Europejskiej, ale by ten awans stał się faktem nie może przegrać w Pireusie. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że u siebie się nie odpada. Mistrzowie Grecji są o krok od wyeliminowania rosyjskiej drużyny, wygrali 1:0 na wyjeździe i to oni są w bardziej uprzywilejowanej sytuacji. Dość istotna informacja jest taka iż w tych dniach między pierwszym meczem, a jutrzejszym spotkaniem Olympiakos pokonał Panionios Ateny 2:0. Rubin przez te kilka dni odpoczywał i przygotowywał się do rewanżu. Ciekawe jaką postawę przyjmą rosyjscy piłkarze. Rzucamy się do ataku od 1 minuty i narażamy na kontry? A może spokojnie wyczekujemy swojej szansy na bramkę? W miarę upływu czasu goście muszą się otworzyć i zaatakować, jeżeli myślą o awansie. W meczu z Rubinem nie zagrają Jose Holebas, Diogo i ukarany czerwoną kartką Balázs Megyeri. Olympiakos u siebie jest bardzo groźny. W pierwszym meczu na moskiewskich Łużnikach niska temperatura nie pozwalała na rozwinięcie skrzydeł zespołowi z Grecji. Fakt jest taki iż mimo blisko minus 15 stopni obie drużyny rozegrały całkiem dobre spotkanie i to goście cieszyli się ze zwycięstwa. Skoro dało radę wygrać na wyjeździe można wygrać także u siebie. Liczę na dobry występ Olympiakosu i wygraną z ich strony, co będzie przypieczętowaniem awansu. Rafik Djebbour, Jean Makoun, David Fuster czy Kevin Mirallas biorą na siebie odpowiedzialność za sukces zespołu i kibice którzy przyjdą kibicować jutro gospodarzom, będą świętować awans.
W Grecji piekielna feta się szykuje, Olympiakos jedną nogą w 1/8


Club Brugge - Hannover 96 0:1

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.79


Typ: Artur Sobiech (Hannover) nie strzeli ✅
Kurs: 1.25

Pierwszy mecz powinien zakończyć się inaczej, powinien potoczyć się inaczej, powinna wygrać inna drużyna. Po pierwszym spotkaniu bliżej awansu jest Hannover, który przed własną publicznością wygrał 2:1. Club Brugge wygrywała 0:1 i to Belgowie mogli zakończyć ten mecz wygraną. Stało się inaczej. Po raz drugi z rzędu Hannover nie wygra. Tym bardziej na wyjeździe. W weekend Hannover 96 na własnym stadionie wygrał ze Stuttgartem. Ale spokojnie... drużyna Club Brugge także wygrała. Więc puki co jadą na tym samym wózku. Gospodarze muszą postawić wszystko na jedną kartę. Mają zaliczkę w postaci jednej bramki na wyjeździe. Zdają sobie z tego sprawę że pada skromny wynik 1:0 i to oni dalej awansują. Jest więc o co grać. Hannover pod względem strzelanych bramek w meczach wyjazdowych w Bundeslidze jest jednym z najgorszych drużyn. Bilans 2-5-4. Czy to wystarczy na wicelidera ligi belgijskiej? Chyba raczej nie. W poprzedniej rundzie Club Brugge prezentował jest bardzo efektownie. Wystarczy sobie przypomnieć wyniki 3:4 z Nk Maribor czy chociażby wygrany w pięknym stylu mecz z Braga na wyjeździe. To oni zajęli 1 miejsce w swojej grupie! Hannover dla przypomnienia 2 miejsce... Jest chęć walki, jest ten sportowy pazur w zespole Club Brugge i to on zadecyduje o awansie. A pewny siebie Hannover, którzy rzekomo jedzie po zwycięstwo niech zostanie skarcony.

Metalist Kharkiv - Red Bull Salzburg
Typ: over 0,5 gola w 1 połowie

Kurs: 1.38

Metalist Charków wyprawia w tej edycji Ligi Europejskiej rzeczy niebywałe. Graja naprawdę świetny football i w pełni zasługują na awans do kolejnej rundy. Wygrana 4:0 na wyjeździe z Salzburgiem była udokumentowaniem wysokiej formy. W grupie wygrywali u siebie 4:1 z Austria Wiedeń, 3:1 z Malmo, generalnie wyniki overowe, mecze widowiskowe, kibice i zarząd zadowolony. Awans z 1 miejsca nie był przypadkiem jak widać. W każdym rozgrywanym u siebie spotkaniu przez Metalist w grupie G padały bramki w 1 połowie. Tak samo powinno być również i tym razem. Unibet dał całkiem przyjemny kursik na takie zdarzenie i warto pobrać go do jakiegoś duetu. W meczu z Red Bull Salzburg w tamtym tygodniu pierwsza bramka w meczu padła już w pierwszej minucie... hehe nie było trzeba długo czekać. Szybko, łatwo i przyjemnie. Sprawa awansu jest już pewna. Piłkarze z Metalista mają patent na Austriaków. Pokazały to mecze z Austria Wiedeń, obydwa wygrane zresztą. W obydwu bramki padały w pierwszej połowie. A Salzburg pojedzie poszarpać trochę, może wyszarpie 1-2 bramki, ale 4 nie zdobędzie i odpadnie. Im bardziej będą się starać, tym większe prawdopodobieństwo na trafny typ.​
 
gks-katowice 13

gks-katowice

Użytkownik
Olympiakos - Rubin 2
Pieknie kolega powyzej rozpisał ten mecz ma duza reputacje i dołozył kolorowe obrazki-super.
Tylko jak na mnie to widze tu 2 i to ze Rubin wygra.Kurs ciekawy i cza wykorzystac.Jakie argumenty za Rubinem-zadne-przeczucie Pozdrawiam (ps.Obstawiam od 14 lat u buka)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 120

dankas

Użytkownik
Twente Enschede - Steaua Bukareszt 1 @1,44 ✅ 1:0
Twente po zwycięstwie w Rumunii jest bliżej awansu, moim zdaniem jutro powinno wygrać i potwierdzić swój awans. Całkiem fajnie prezentują się ostatnimy czasy, zwłaszcza ofensywie (4:1 z Vitesse, 4:1 z Groningen, 5:0 z Waalwijk). Po drodze tylko jedna wpadka z Heraklesem. Dobra dyspozycja także zaprezentowana w Rumunii, gdzie na spokoju ograli Steauę.
Typ raczej opieram jednak na słabości drużyny z Rumunii. Obecnie trwa u nich przerwa zimowa, są wybici z rytmu meczowego co było widać w pierwszym meczu. Jakkolwiek na własnym boisku mieli szansę coś ugrać, tak myślę że w Holandii nie mają raczej czego szukać. Personalnie także dużo lepiej wygląda zespół z Enschede. Przed szereg wysuwają się takie nazwiska jak Luuk de Jong czy Leroy Fer. Moim skromnym zdaniem za parę lat usłyszymy o nich w kontekście transferów do najlepszych klubów świata. Narazie jednak pracują na swą markę w Enschede. Drużyna Steauy to raczej Europejska półka średnio-kiepska, drużyna pokroju naszych przedstawicieli w pucharach - Legii czy Wisły. Wszystkie atuty przemawiają po stronie Twente, i stawiam na ich zwycięstwo.

Poza tym polecam typ na Bilbao (@1,40), analizę wkleję jutro bo teraz jestem już zmęczony. ✅ 1:0
Sorry, nie wyrobiłem się przed meczem.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Athletic Bilbao - Lokomotiv Moscow 1:0 ✅
Typ : Athletic Bilbao
Kurs : 1,40
Bukmacher : bet-at-home


Pierwsze spotkanie tych drużyn, które miało miejsce tydzień temu zakończyło się zwycięstwem drużyny rosyjskiej 2:1 co w perspektywie rewanżu stawia piłkarzy Athleticu Bilbao w dosyć korzystnej sytuacji bowiem wystarczy im zwycięstwo 1:0 żeby awansować do następnej rundy. Jeśli chodzi o pozycje ligowe to Baskowie zajmują obecnie wysokie 5 miejsce (tyle samo punktów ma czwarty Espanyol), a w ostatnim meczu przed własną publicznością rozbili Malagę 3:0. Z kolei Lokomotiv zajmuje w w swojej lidze 4 miejsce, a w ostatnim spotkaniu zremisował na własnym stadionie w derbowym meczu z CSKA. Wydaje mi się, że główną przyczyną porażki piłkarzy z San Mames w ubiegłym tygodniu była niska temperatura jaka ma miejsce w tym okresie w Rosji. Jak wiadomo piłkarze grający w Primera Division są przyzwyczajeni do innych, o wiele cieplejszych warunków dlatego ciężko im się gra w chłodnych, wręcz zimnych klimatach. Doskonałym tego przykładem jest chociażby wczorajszy remis Realu Madryt 1:1 w Moskwie z tamtejszym CSKA. Jeśli spojrzymy na obie ekipy to zdecydowanie lepiej prezentuje się drużyna Basków, która w swoim składzie ma przede wszystkim bramkostrzelnego Fernando Llorente, który w ligowym sezonie strzelił 12 bramek, do tego dorzucił 5 w Copa del Rey oraz 2 w Lidze Europejskiej co daje łączny wynik 19 trafień. Nie można też zapomnieć o młodym talencie Ikerze Muniainie, który przecież tydzień temu strzelił bramkę. Chłopak w grudniu skończył dopiero 19 lat, a ma ogromny potencjał więc będzie na pewno groźną bronią w jutrzejszej potyczce. Reasumując moje wypociny stawiam na drużynę, która prowadzi Marcelo Bielsa.


Spotkanie : Valencia - Stoke City 1:0 ✅
Typ : Valencia
Kurs : 1,40
Bukmacher : bet-at-home


W innym spotkaniu z udziałem hiszpańskiej drużyny Valencia podejmie na własnym stadionie drużynę z Wysp Brytyjskich - Stoke. W spotkaniu, które odbyło się tydzień temu wygrała drużyna z Estadio Mestalla 1:0 dzięki czemu są jedną nogą w 1/8 i zdecydowanym faworytem w rewanżu. Ekipa Nietoperzy zajmuje obecnie 3 miejsce w lidze z siedmioma punktami przewagi nad Espanyolem. W ostatniej kolejce doznali dotkliwej porażki 1:5 z Barceloną, która po raz kolejny pokazała jak wielka przepaść dzieli te drużyny tak więc motywacja żeby zmazać tą brzydką i trochę upokarzającą plamę na pewno będzie ogromna. Drużyna gospodarzy mając takich zawodników jak Roberto Soldado, Pablo Piatti, Ever Banega czy Jordi Alba sprawiają, że prezentuje się na prawdę wybornie. Hiszpański napastnik, który jest najlepszym strzelcem zespołu strzelił już w tym sezonie łącznie 20 bramek (12 w lidze, 3 w CdR i 5 w Lidze Mistrzów), a przy pomocy w/w zawodników tworzą oni bardzo duże zagrożenie zwłaszcza na własnym stadionie. No i nie można zapomnieć o fantastycznym bramkarze Diego Alvese dzięki któremu Barcelona wygrała &quot;tylko&quot; 5:1. Gdyby nie jego wspaniałe robinsonady mogłoby się zakończyć nawet wynikiem dwucyfrowym (dwie sytuacje Fabregasa, dwie Sancheza, główka Messiego z 5 metrów). Z kolei drużyna Stoke notuje tragiczną passę 4 ligowych porażek z rzędu i zajmuje odległe 13 miejsce w Premier League. Tak naprawdę wszystkie atuty są po stronie Los Ches dlatego w nich upatruję zwycięscę jutrzejszej potyczki,
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na czwartkowy wieczór poza meczami polskich ekip widzę jedną peffe, a mianowicie dotyczy ten zakład meczu Athletic Bilbao-Lokomotiv Moskwa. Przed tygodniem w stolicy Związku Radzieckiego górą byli gospodarze, którzy wygrali 2:1. Jednak teraz faworytem będą Baskowie, którzy w ostatnim czasie są w bardzo dobrej formie i trener Bielsa chce by jego zespół walczył z powodzeniem na trzech frontach. Zaliczka jaką ma Loko po pierwszym meczu jest niewielka i przy golu na 1:0 dla Basków to sytuacja zmienia się nam diametralnie. Jednak nie sądzę by wtedy Athletic nagle stanął tylko po prostu będą grać dopóki sobie nie zapewnią awansu. Kilka dni temu ograli Malagę w lidze 3:0 po golach dwóch stoperów Mikela San Jose, Fernando Amorebiety i Gaizki Toquero. W najbliższym spotkaniu w barwach Los Leones zabraknie na lewej obronie Jona Aurtenetxe, który pauzuje za kartki. Jego miejsce ma tam zająć Oscar de Marcos, a w środku pola najprawdpodobniej Inigo Perez, chociaż jest pomysł by do środka pola wrócił Javi Martinez, a wtedy na środku obrony zobaczymy Mikela San Jose. Również możliwe, że w miejsce Markela Susaety zobaczymy na skrzydle Gaizke Toquero. W mojej ocenie Baskowie poza grą kombinacyjną, która może się podobać mają ogromną łatwość w stwarzaniu zagrożenia pod bramką rywala po stałych fragmentach gry. A mają w składzie czwórkę Javimar, San Jose, Llorente i Amorebieta jest więcej niż pewne, że defensywa Loko będzie miała przy każdym rogu z nimi ogromne problemy. Nie widziałem pierwszego meczu ale z tego co czytałem to Baskowie w pierwszej połowie dominowali, a w drugiej mieliśmy sytuacje odwrotną. O sytuacji wśród ekipy z Moskwy nie wiem zbyt wiele ale zastanawiam się jak to będzie w tym meczu, bo Lokomotiv dopiero rozpoczyna granie w 2012 roku i ten brak rytmu meczowego może im przeszkadzać ale z kolei Athletic od początku stycznia gra praktycznie co 3 dni więc oni mogą już być nieco zmęczeni tym maratonem jaki im zafundowała liga, puchar i LE. Jednak myślę, że nawet po mimo zmęczenia, to Baskowie tutaj wygrają, bo Bielsa stara się dać trochę wolnego swoim zawodnikom. Ja tutaj widzę jakieś 2:0/3:1, wobec tego moje typy są takie:
Athletic @ 1,40 Bwin
Athletic awans @ 1,50
Athletic over 1,5 @ 1,53


Odnośnie typu na Valencie, który przedstawił dzipkis powyżej. Niby są faworytem ale warto zobaczyć jakim składem tydzień temu Nietoperze wybiegli w Anglii. To były praktycznie rezerwy i nie zdziwię się, jeśli wielu podstawowych graczy i tym razem zasiądzie na ławce rezerwowych, gdyż w niedziele czeka ich trudny mecz z Sevillą, dlatego ja tutaj odpuszczam, bo śmierdzi mi ten mecz remisem ale nie wątpliwie Valencia jest tutaj faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Odnośnie typu na Valencie, który przedstawił dzipkis powyżej. Niby są faworytem ale warto zobaczyć jakim składem tydzień temu Nietoperze wybiegli w Anglii. To były praktycznie rezerwy i nie zdziwię się, jeśli wielu podstawowych graczy i tym razem zasiądzie na ławce rezerwowych, gdyż w niedziele czeka ich trudny mecz z Sevillą, dlatego ja tutaj odpuszczam, bo śmierdzi mi ten mecz remisem ale nie wątpliwie Valencia jest tutaj faworytem.
Owszem były to rezerwy ale wydaje mi się, że głównie było to podyktowane tym, że w niedzielę grali z Barceloną i Unai Emery chciał dać odpocząć swoim najlepszym zawodnikom. Poza tym jak widać skład, który zagrał ze Stoke wywiązał się ze swoich zadań bardzo dobrze gdyż wywieźli stamtąd cenne zwycięstwo. Nie wiem jakim składem wyjdzie dziś ekipa z Mestalla ale wydaje mi się, że wystawią dość mocny skład ponieważ Liga Europejska jest jedyną rozgrywką, w której Valencia może jeszcze coś ugrać. Oczywiście trzeba brać pod uwagę wszystkie czynniki tak samo ten, że w najbliższy weekend grają ważny mecz z Sevillą aczkolwiek wydaje mi się, że nie będzie to miało aż tak dużego wpływu na to kto dziś wybiegnie w pierwszej jedenastce. Dlatego też myślę, że spotkanie rozstrzygnie się na korzyść trzeciej drużyny La Liga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom