>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1,11 - 90,09% by Vro

adirave 58

adirave

Użytkownik
jaka roznica czy w pierwszych czy 15616156316435163516851 ?

pograj za real szmal i pogadamy jak prze... a na pewno prze...
Różnica żadna, po prostu ciężko mi uwierzyć w taki wyczyn. Jak znasz się trochę na matematyce to wiesz ile zdarzeń trzeba zagrać aby mieć tylko statystyczną szansę na takie trafienie. I skończcie to biadolenie że nie da się grać na overach, bo to że Wam nie wychodzi to nie znaczy, że innym też nie wyjdzie. I nie mówię, że akurat ja jestem w tym dobry, ale są w necie miejsca gdzie ludzie trafiają i po 100 razy po rząd, a nawet trafienie 4 CS;ów jak u kolegi wyżej, nie daje takiego kursu.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Testuj testuj.. po 2 przegranych skonczysz test i bedzie po tym calym dymie
Nie napisałem nigdzie, że testuję. Chciałem tylko wymienić informacje. Jestem za to ciekaw jak pójdzie Twój test progresji, bo w necie jest masa takich testów i tęgie głowy nad progresjami myślały. (widocznie lubisz się uczyć na swoich błędach). Nie zapomnij na końcu dopisać: &quot;Próba zakończona niepowodzeniem&quot; czy coś w tym stylu.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Nie napisałem nigdzie, że testuję. Chciałem tylko wymienić informacje. Jestem za to ciekaw jak pójdzie Twój test progresji, bo w necie jest masa takich testów i tęgie głowy nad progresjami myślały. (widocznie lubisz się uczyć na swoich błędach). Nie zapomnij na końcu dopisać: &quot;Próba zakończona niepowodzeniem&quot; czy coś w tym stylu.
Bez odbioru.
 
A 85

aksior

Użytkownik
cubsonart co masz do systemu? jak wy wymyślasz systemy, to wklejasz co chwile w dział, jak ktoś wymyślił i wydaje mu się ze ma pomysł na grę to krytykujesz ???? masz monopol na systemy? ???? hahah
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
cubsonart co masz do systemu? jak wy wymyślasz systemy, to wklejasz co chwile w dział, jak ktoś wymyślił i wydaje mu się ze ma pomysł na grę to krytykujesz ???? masz monopol na systemy? ???? hahah
krytyka jest zakazana ? krytukuje gdy uwazam za sluszne oraz chwale gdy rowniez uwazam za sluszne..

poprostu uwazam tak male kursy za niewarte gry... tyle.
 
Do góry Bottom